Ολόκληρο διαμέρισμα

Apartments Villa Bok

Κατάλυμα με 3.5 αστέρια
Διαμέρισμα με εστιατόριο - Οκρούγκ

Επιλέξτε ημερομηνίες για να δείτε τιμές

Κατά την επίσκεψή σας στην περιοχή (Οκρούγκ), μια εξαιρετική επιλογή είναι και αυτό το κατάλυμα (Apartments Villa Bok). Θα απολαύσετε παροχές όπως το δωρεάν Wi-Fi και η δωρεάν στάθμευση χωρίς παρκαδόρο. Όλα τα διαμερίσματα διαθέτουν ανέσεις όπως κουζίνες, μαζί με μπαλκόνια και τηλεοράσεις με επίπεδη οθόνη.

Σχόλια

10 στα 10
Εξαιρετικό

Δημοφιλείς παροχές

  • Κουζίνα
  • Δέχεται κατοικίδια
  • Δωρεάν στάθμευση
  • Δωρεάν ασύρματο ίντερνετ
  • Κλιματισμός
  • Εστιατόριο

Βασικές παροχές (6)

  • Κοντά στην παραλία
  • Εστιατόρια
  • Βεράντα
  • Κλιματισμό
  • Κήπος
  • Μπάρμπεκιου γκριλ

Νιώστε σαν στο σπίτι σας (6)

  • Κουζίνα
  • Τηλεόραση
  • Κήπος
  • Βεράντα
  • Βραστήρας για καφέ/τσάι
  • Μπάρμπεκιου γκριλ

Επιλογές δωματίων

Διαθέσιμα φίλτρα για τα δωμάτια
Εμφανίζονται 4 από 4 δωμάτια

Διαμέρισμα (A3)

  • Θέα στην παραλία
  • 40 τ.μ.
  • 1 υπνοδωμάτιο
  • Για 3 άτομα
  • 1 King Κρεβάτι και 1 Διπλός Καναπές-Κρεβάτι
  • Δωρεάν ασύρματο ίντερνετ

Διαμέρισμα (A2)

  • Θέα στην παραλία
  • 40 τ.μ.
  • 1 υπνοδωμάτιο
  • Για 4 άτομα
  • 1 King Κρεβάτι και 1 Διπλός Καναπές-Κρεβάτι
  • Δωρεάν ασύρματο ίντερνετ

Διαμέρισμα (A1)

  • Θέα στην παραλία
  • 80 τ.μ.
  • 2 υπνοδωμάτια
  • Για 4 άτομα
  • 1 King Κρεβάτι και 2 Μονά Κρεβάτια
  • Δωρεάν ασύρματο ίντερνετ

Διαμέρισμα (A4)

  • 50 τ.μ.
  • 2 υπνοδωμάτια
  • Για 4 άτομα
  • 1 King Κρεβάτι και 2 Μονά Κρεβάτια
  • Δωρεάν ασύρματο ίντερνετ

Παρόμοια καταλύματα

Mod logo
Συνδεθείτε για να δείτε εκπτώσεις και προνόμια του προγράμματος. Περισσότερες επιβραβεύσεις για περισσότερη περιπέτεια!

Σχετικά με την περιοχή

Χάρτης
Okrug, Split-Dalmatia

Τι υπάρχει σε κοντινή απόσταση

  • Εκκλησία του Αγίου Charles Borromeo - 15 λεπτά με τα πόδια - 1.3 χλμ.
  • Παραλία Κούζμιτσα - 16 λεπτά με τα πόδια - 1.4 χλμ.
  • Εκκλησία του Αγίου Θεοδώρου - 7 λεπτά με το αυτοκίνητο - 2.6 χλμ.
  • Παραλία Οκρουγκ Γκόρνι - 7 λεπτά με το αυτοκίνητο - 2.6 χλμ.
  • Λιμάνι του Σπλιτ - 43 λεπτά με το αυτοκίνητο - 38.0 χλμ.

Τρόποι μετακίνησης

  • Σπλιτ (SPU) - 27 λεπτά με το αυτοκίνητο, 9,6 χλμ.
  • Νησί Μπρακ (BWK) - 177 λεπτά με το αυτοκίνητο, 79,2 χλμ.
  • Σταθμός Kaštel Stari - 20 λεπτά με το αυτοκίνητο, 15,6 χλμ.
  • Σταθμός Λάμπιν Νταλμάτινσκι - 25 λεπτά με το αυτοκίνητο, 17,8 χλμ.
  • Σταθμός του Σπλιτ - 33 λεπτά με το αυτοκίνητο, 30,4 χλμ.

Εστιατόρια

  • ‪Wild West - ‬9 λεπτά με το αυτοκίνητο
  • ‪Mali Raj - ‬14 λεπτά με τα πόδια
  • ‪Agape Speciality - ‬8 λεπτά με το αυτοκίνητο
  • ‪Ipanema Beach Bar - ‬6 λεπτά με το αυτοκίνητο
  • ‪Caffe bar Vagabundo - ‬4 λεπτά με το αυτοκίνητο

Πληροφορίες για το κατάλυμα

Apartments Villa Bok

  • Κατά την επίσκεψή σας στην περιοχή (Οκρούγκ), μια εξαιρετική επιλογή είναι και αυτό το κατάλυμα (Apartments Villa Bok). Θα απολαύσετε παροχές όπως το δωρεάν Wi-Fi και η δωρεάν στάθμευση χωρίς παρκαδόρο. Όλα τα διαμερίσματα διαθέτουν ανέσεις όπως κουζίνες, μαζί με μπαλκόνια και τηλεοράσεις με επίπεδη οθόνη.

Με μια ματιά

DONE

Άφιξη/αναχώρηση

    • Ώρα έναρξης check-in: 2:00 μ.μ. – Ώρα λήξης check-in: 10:00 μ.μ.
    • Ώρα check-out: 10:00 π.μ.
DONE

Ειδικές οδηγίες για το check-in

    • Οι επισκέπτες πρέπει να επικοινωνήσουν με το κατάλυμα για πληροφορίες σχετικά με το check-in.
    • Για να κανονίσετε το check-in σας, επικοινωνήστε με το κατάλυμα τουλάχιστον 24 ώρες πριν από την άφιξη, χρησιμοποιώντας τις πληροφορίες στην επιβεβαίωση κράτησης
    • Οι πληροφορίες που παρέχει το κατάλυμα μπορεί να έχουν μεταφραστεί με εργαλεία αυτόματης μετάφρασης.
DONE

Απαιτούνται κατά το check-in

    • Απαιτείται πιστωτική, χρεωστική κάρτα ή εγγύηση σε μετρητά για τυχόν πρόσθετες χρεώσεις
    • Ενδέχεται να απαιτείται επίσημο έγγραφο ταυτότητας με φωτογραφία
PETS

Κατοικίδια

    • Επιτρέπονται τα κατοικίδια*
    • Επιτρέπονται τα ζώα υπηρεσίας
WIFI

Ίντερνετ

    • Δωρεάν ασύρματο ίντερνετ στους κοινόχρηστους χώρους
    • Δωρεάν ασύρματο ίντερνετ στα δωμάτια
LOCAL_PARKING

Χώρος στάθμευσης

    • Δωρεάν στάθμευση χωρίς παρκαδόρο στο κατάλυμα
VPN_KEY

Άλλες πληροφορίες

    • Καθορισμένοι χώροι για καπνιστές

Παροχές καταλύματος

Παραλία

  • Κοντά στην παραλία

Ίντερνετ

  • Δωρεάν ασύρματο ίντερνετ

Στάθμευση και μετακινήσεις

  • Δωρεάν στάθμευση χωρίς παρκαδόρο στον χώρο του καταλύματος

Κουζίνα

  • Ψυγείο
  • Μαγειρική εστία
  • Φούρνος
  • Μηχανή εσπρέσο
  • Βραστήρας νερού
  • Βραστήρας για καφέ/τσάι
  • Σκεύη μαγειρικής/πιάτα/κουζινικά
  • Καταψύκτης

Εστιατόρια

  • 1 εστιατόριο

Υπνοδωμάτια

  • Παρέχονται κλινοσκεπάσματα

Μπάνια

  • Μπανιέρα
  • Δωρεάν προϊόντα προσωπικής περιποίησης

Ψυχαγωγία

  • Τηλεόραση με επίπεδη οθόνη

Εξωτερικοί χώροι

  • Μπαλκόνι
  • Βεράντα
  • Μπάρμπεκιου γκριλ
  • Κήπος

Άνεση

  • Κλιματισμός
  • Θέρμανση

Κατοικίδια

  • Τα ζώα υπηρεσίας εξαιρούνται από την καταβολή τελών
  • Δέχεται κατοικίδια
  • 5 EUR ανά κατοικίδιο, ανά διανυκτέρευση

Προσβασιμότητα

  • Καθορισμένοι χώροι για άτομα που καπνίζουν

Υπηρεσίες και ανέσεις

  • Σίδερο/σιδερώστρα

Δραστηριότητες

  • Ποδήλατα για ενοικίαση στην περιοχή

Παροχές ασφαλείας

  • Δεν έχει δηλωθεί ανιχνευτής μονοξειδίου του άνθρακα (ο οικοδεσπότης δεν έχει δηλώσει εάν υπάρχει ανιχνευτής μονοξειδίου του άνθρακα στο κατάλυμα – εξετάστε το ενδεχόμενο να φέρετε μαζί σας φορητό ανιχνευτή)
  • Δεν έχει δηλωθεί ανιχνευτής καπνού (ο οικοδεσπότης δεν έχει δηλώσει εάν υπάρχει ανιχνευτής καπνού στο κατάλυμα)

Τέλη και πολιτικές

Κατοικίδια

  • Τα ζώα υπηρεσίας δεν υπόκεινται σε τέλη
  • Επιτρέπονται κατοικίδια με επιπλέον χρέωση 5 EUR ανά κατοικίδιο, ανά διανυκτέρευση

Πολιτικές

Αυτό το κατάλυμα τελεί υπό τη διαχείριση ενός επαγγελματία οικοδεσπότη. Η παροχή καταλύματος σχετίζεται με το ελεύθερο επάγγελμά του, την επιχειρηματική του δραστηριότητα ή την εργασία του.
Αυτό το κατάλυμα διαθέτει εξωτερικούς χώρους, όπως μπαλκόνια, βεράντες και ταράτσες που πιθανώς να μην είναι κατάλληλοι για παιδιά. Αν έχετε κάποιον προβληματισμό, προτείνουμε να επικοινωνήσετε με το κατάλυμα πριν από την άφιξή σας, για να εξασφαλίσουν ότι θα φιλοξενηθείτε σε ένα κατάλληλο δωμάτιο.
Ο οικοδεσπότης δεν έχει δηλώσει εάν υπάρχει ανιχνευτής μονοξειδίου του άνθρακα στο κατάλυμα – εξετάστε το ενδεχόμενο να φέρετε μαζί σας φορητό ανιχνευτή.
Ο οικοδεσπότης δεν έχει δηλώσει εάν υπάρχει ανιχνευτής καπνού στο κατάλυμα.
Κωδικός αναφοράς καταλύματος HR64887759853
Αν ακυρώσετε την κράτησή σας, θα υπόκεισθε στην πολιτική ακύρωσης του οικοδεσπότη. Σύμφωνα με τους κανονισμούς της ΕΕ περί των δικαιωμάτων των καταναλωτών, οι υπηρεσίες κράτησης καταλυμάτων δεν υπόκεινται στο δικαίωμα υπαναχώρησης.

Συχνές ερωτήσεις

Επιτρέπονται κατοικίδια σε αυτό το κατάλυμα (Apartments Villa Bok);

Ναι, το κατάλυμα φιλοξενεί κατοικίδια. Ισχύει χρέωση ύψους 5 EUR ανά κατοικίδιο, ανά διανυκτέρευση. Τα ζώα υπηρεσίας εξαιρούνται από την καταβολή τελών.

Προσφέρεται στάθμευση στον χώρο του καταλύματος (Apartments Villa Bok);

Ναι, παρέχεται δωρεάν στάθμευση χωρίς παρκαδόρο.

Ποιες ώρες πραγματοποιείται το check-in και το check-out σε αυτό το κατάλυμα (Apartments Villa Bok);

Ώρα έναρξης check-in: 2:00 μ.μ. – Ώρα λήξης check-in: 10:00 μ.μ.Το check-out πραγματοποιείται έως 10:00 π.μ..

Ποιες δραστηριότητες είναι διαθέσιμες στο Apartments Villa Bok και στη γύρω περιοχή;

Απολαύστε τις καλοκαιρινές δραστηριότητες, όπως ποδηλασία, κατά τους καλοκαιρινούς μήνες. Επίσης, το Apartments Villa Bok διαθέτει κήπο.

Υπάρχουν εστιατόρια σε αυτό το κατάλυμα (Apartments Villa Bok) ή στη γύρω περιοχή;

Ναι, υπάρχει ένα εστιατόριο στο κατάλυμα.

Διαθέτει το Apartments Villa Bok κουζίνα ή μικρή κουζίνα;

Ναι, υπάρχει κουζίνα που περιλαμβάνει μηχανή εσπρέσο, βραστήρα για καφέ/τσάι και σκεύη μαγειρικής/πιάτα/κουζινικά.

Διαθέτει το Apartments Villa Bok εξωτερικούς ιδιωτικούς χώρους;

Ναι, κάθε διαμέρισμα περιλαμβάνει μπαλκόνι.

Τι υπάρχει στην περιοχή που βρίσκεται το Apartments Villa Bok;

Το Apartments Villa Bok απέχει μόλις 15 λεπτ. με τα πόδια από Εκκλησία του Αγίου Charles Borromeo και 15 λεπτ. με τα πόδια από Παραλία Κούζμιτσα.

Σχόλια

10

Εξαιρετικό