Americas Best Value Inn Pittsburg

Κατηγορία καταλύματος: 2
Ξενοδοχείο - Pittsburg

Επιλέξτε ημερομηνίες για να δείτε τιμές

Απολαύστε την επίσκεψή σας εδώ (Pittsburg) μένοντας σε αυτό το κατάλυμα (Americas Best Value Inn Pittsburg). Στις παροχές περιλαμβάνονται το δωρεάν Wi-Fi, η δωρεάν στάθμευση χωρίς παρκαδόρο και το δωρεάν ευρωπαϊκό πρωινό που σερβίρεται καθημερινά μεταξύ 6:00 π.μ. και 9:00 π.μ..

Σχόλια

7,2 στα 10
Καλό

Δημοφιλείς παροχές

  • Δωρεάν πρωινό
  • Δέχεται κατοικίδια
  • Δωρεάν στάθμευση
  • Δωρεάν ασύρματο ίντερνετ
  • Κλιματισμός
  • Ρεσεψιόν 24/7

Βασικές παροχές (5)

  • Καθημερινή υπηρεσία οροφοκομίας
  • Ρεσεψιόν όλο το 24ωρο
  • Κλιματισμό
  • Χρηματοκιβώτιο στη ρεσεψιόν
  • Μηχάνημα αυτόματης πώλησης

Νιώστε σαν στο σπίτι σας (6)

  • Φούρνος μικροκυμάτων
  • Ιδιωτικό μπάνιο
  • Premium τηλεοπτικά κανάλια
  • Καθημερινή υπηρεσία οροφοκομίας
  • Βραστήρας για καφέ/τσάι
  • Δωρεάν στάθμευση χωρίς παρκαδόρο
Η τρέχουσα τιμή είναι 66 €
συμπεριλαμβάνονται φόροι και τέλη
1 Οκτ - 2 Οκτ

Επιλογές δωματίων

Διαθέσιμα φίλτρα για τα δωμάτια
Εμφανίζονται 4 από 4 δωμάτια

Δωμάτιο, 1 King Κρεβάτι, Μη Καπνιστών

  • Για 2 άτομα
  • 1 King Κρεβάτι
  • Δωρεάν ενσύρματο ίντερνετ

Δωμάτιο, 1 Queen Κρεβάτι, Μη Καπνιστών

7,4 στα 10
Καλό
(22 σχόλια)
  • Για 2 άτομα
  • 1 Queen Κρεβάτι
  • Δωρεάν ενσύρματο ίντερνετ

Δωμάτιο, 2 Διπλά Κρεβάτια, Μη Καπνιστών

8,6 στα 10
Άριστο
(7 σχόλια)
  • Για 4 άτομα
  • 2 Διπλά Κρεβάτια
  • Δωρεάν ενσύρματο ίντερνετ

Δωμάτιο, 1 Queen Κρεβάτι, Μη Καπνιστών

  • Για 2 άτομα
  • 1 Queen Κρεβάτι
  • Δωρεάν ενσύρματο ίντερνετ

Παρόμοια καταλύματα

Mod logo
Συνδεθείτε για να δείτε εκπτώσεις και προνόμια του προγράμματος. Περισσότερες επιβραβεύσεις για περισσότερη περιπέτεια!

Σχετικά με την περιοχή

Χάρτης
3108 N Broadway, Pittsburg, KS, 66762

Τι υπάρχει σε κοντινή απόσταση

  • Ιστορικό Μουσείο Crawford County Historical Museum - 14 λεπτά με τα πόδια - 1.2 χλμ.
  • Κρατικό Πανεπιστήμιο Pittsburg - 6 λεπτά με το αυτοκίνητο - 9.0 χλμ.
  • Κανσάς Crossing Casiona + Ξενοδοχείο - 10 λεπτά με το αυτοκίνητο - 15.8 χλμ.
  • Καζίνο Downstream Casino Resort - 43 λεπτά με το αυτοκίνητο - 76.4 χλμ.
  • Παρεκκλήσι Precious Moments Chapel - 52 λεπτά με το αυτοκίνητο - 79.3 χλμ.

Τρόποι μετακίνησης

  • Τζόπλιν, Μισούρι (JLN-Περιφερειακό Αεροδρόμιο του Τζόπλιν) - 34 λεπτά με το αυτοκίνητο, 45,3 χλμ.
  • Σπρίνγκφιλντ, Μισούρι (SGF-Εθνικό Αεροδρόμιο των Σπρίνγκφιλντ-Μπράνσον) - 104 λεπτά με το αυτοκίνητο, 153,9 χλμ.

Εστιατόρια

  • ‪Sonic Drive-In - ‬18 λεπτά με τα πόδια
  • ‪7 Brew Coffee - ‬6 λεπτά με τα πόδια
  • ‪Starbucks - ‬6 λεπτά με τα πόδια
  • ‪McDonald's - ‬3 λεπτά με τα πόδια
  • ‪Jim's Steak House - ‬2 λεπτά με το αυτοκίνητο

Πληροφορίες για το κατάλυμα

Americas Best Value Inn Pittsburg

  • Απολαύστε την επίσκεψή σας εδώ (Pittsburg) μένοντας σε αυτό το κατάλυμα (Americas Best Value Inn Pittsburg). Στις παροχές περιλαμβάνονται το δωρεάν Wi-Fi, η δωρεάν στάθμευση χωρίς παρκαδόρο και το δωρεάν ευρωπαϊκό πρωινό που σερβίρεται καθημερινά μεταξύ 6:00 π.μ. και 9:00 π.μ..

Με μια ματιά

Μέγεθος ξενοδοχείου

    • 63 δωμάτια

Άφιξη/αναχώρηση

    • Ώρα έναρξης check-in: 3:00 μ.μ. – Ώρα λήξης check-in: οποιαδήποτε στιγμή
    • Γρήγορο check-out
    • Check-in νωρίς ανάλογα με τη διαθεσιμότητα
    • Ελάχιστη ηλικία για check-in: 18
    • Ώρα check-out: 11:00 π.μ.
    • Διατίθεται ανέπαφο check-out
    • Check-out αργά ανάλογα με τη διαθεσιμότητα

Ειδικές οδηγίες για το check-in

    • Το προσωπικό της ρεσεψιόν θα υποδεχτεί τους επισκέπτες κατά την άφιξη.
    • Οι πληροφορίες που παρέχει το κατάλυμα μπορεί να έχουν μεταφραστεί με εργαλεία αυτόματης μετάφρασης.

Απαιτούνται κατά το check-in

    • Απαιτείται πιστωτική, χρεωστική κάρτα ή εγγύηση σε μετρητά για τυχόν πρόσθετες χρεώσεις
    • Ενδέχεται να απαιτείται επίσημο έγγραφο ταυτότητας με φωτογραφία
    • Η ελάχιστη ηλικία για check-in είναι 18 ετών

Παιδιά

    • Τα παιδιά μπορούν να φιλοξενηθούν δωρεάν, όταν διαμένουν στο δωμάτιο του γονέα ή του κηδεμόνα χρησιμοποιώντας τα υπάρχοντα κρεβάτια
    • Δεν υπάρχουν κρεβατάκια για μωρά

Κατοικίδια

    • Επιτρέπονται τα κατοικίδια*
    • Επιτρέπονται τα ζώα υπηρεσίας

Ίντερνετ

    • Δωρεάν ασύρματο ίντερνετ και ενσύρματη πρόσβαση στο ίντερνετ στους κοινόχρηστους χώρους
    • Δωρεάν WiFi (ταχύτητα: 500+ Mbps (για 6+ άτομα ή 10+ συσκευές)) και πρόσβαση σε ενσύρματο ίντερνετ στα δωμάτια

Χώρος στάθμευσης

    • Δωρεάν στάθμευση χωρίς παρκαδόρο στο κατάλυμα
    • Χώρος στάθμευσης αυτοκινούμενων τροχόσπιτων/λεωφορείων/φορτηγών στο κατάλυμα (ισχύουν τέλη)

Άλλες πληροφορίες

    • Καθορισμένοι χώροι για καπνιστές

Παροχές καταλύματος

Φαγητό και ποτό

  • Διατίθεται δωρεάν ευρωπαϊκό πρωινό καθημερινά μεταξύ 6:00 π.μ.–9:00 π.μ.

Ταξιδεύοντας με παιδιά

  • Δωρεάν διαμονή για παιδιά

Υπηρεσίες

  • Ρεσεψιόν όλο το 24ωρο

Εγκαταστάσεις

  • Χρηματοκιβώτιο στη ρεσεψιόν

Προσβασιμότητα

  • Σήμανση Braille
  • Διαθέσιμες βοηθητικές συσκευές ακρόασης
  • Οι επάνω όροφοι είναι προσβάσιμοι μόνο μέσω σκάλας
  • Λεπτή μοκέτα στο δωμάτιο

Παροχές δωματίου

Διασκεδάστε

  • Τηλεόραση
  • Premium καλωδιακά κανάλια

Άνετη διαμονή

  • Κλιματισμός και θέρμανση
  • Βραστήρας για καφέ/τσάι
  • Σίδερο/σιδερώστρα (κατόπιν αιτήματος)

Κοιμηθείτε καλά

  • Κλινοσκεπάσματα

Φρεσκαριστείτε

  • Ιδιωτικό μπάνιο
  • Συνδυασμός ντουζιέρας/μπανιέρας
  • Δωρεάν προϊόντα προσωπικής περιποίησης
  • Πιστολάκι μαλλιών
  • Πετσέτες

Μείνετε συνδεδεμένοι

  • Γραφείο
  • Δωρεάν WiFi (ταχύτητα: 500+ Mbps (για 6+ άτομα ή 10+ συσκευές)) και δωρεάν ενσύρματο ίντερνετ
  • Δωρεάν τοπικές κλήσεις
  • Καρέκλα γραφείου

Φαγητό και ποτό

  • Ψυγείο
  • Φούρνος μικροκυμάτων

Περισσότερα

  • Καθημερινά
  • Χρηματοκιβώτιο μέσα στο δωμάτιο

Τέλη και πολιτικές

Προαιρετικές επιπλέον παροχές

  • Το check-in νωρίς μπορεί να κανονιστεί με επιπλέον χρέωση (αν προσφέρεται)
  • To check-out αργά μπορεί να κανονιστεί με επιπλέον χρέωση (αν προσφέρεταιι)

Παιδιά και επιπλέον κρεβάτια

  • Προσφέρονται πτυσσόμενα κρεβάτια για 10 USD ανά διανυκτέρευση

Κατοικίδια

  • Τα ζώα υπηρεσίας δεν υπόκεινται σε τέλη
  • Επιτρέπονται κατοικίδια με επιπλέον χρέωση 20 USD ανά κατοικίδιο, ανά διανυκτέρευση

Πολιτικές

Αυτό το κατάλυμα τελεί υπό τη διαχείριση ενός επαγγελματία οικοδεσπότη. Η παροχή καταλύματος σχετίζεται με το ελεύθερο επάγγελμά του, την επιχειρηματική του δραστηριότητα ή την εργασία του.
Ενδέχεται να ισχύουν χρεώσεις για επιπλέον άτομα και να ποικίλουν ανάλογα με την πολιτική του καταλύματος.
Αυτό το κατάλυμα δεν διαθέτει ασανσέρ.
Αυτό το κατάλυμα δέχεται πιστωτικές κάρτες. Δεν γίνονται δεκτά μετρητά.
Αποδεκτές πιστωτικές κάρτες: πιστωτικές κάρτες, πιστωτικές κάρτες, πιστωτικές κάρτες, πιστωτικές κάρτες, πιστωτικές κάρτες
Διατίθενται ανέπαφες πληρωμές.
Αυτό το κατάλυμα δεσμεύεται να ακολουθεί τις πρακτικές απολύμανσης και καθαρισμού του υγειονομικού πρωτοκόλλου Count on Us (Wyndham).
Απαιτούνται μάσκες στους κοινόχρηστους χώρους για τους ανεμβολίαστους επισκέπτες.
Αν ακυρώσετε την κράτησή σας, θα υπόκεισθε στην πολιτική ακύρωσης του οικοδεσπότη. Σύμφωνα με τους κανονισμούς της ΕΕ περί των δικαιωμάτων των καταναλωτών, οι υπηρεσίες κράτησης καταλυμάτων δεν υπόκεινται στο δικαίωμα υπαναχώρησης.

Επίσης γνωστό ως

Super 8 Motel Pittsburg
Super 8 Pittsburg
Super 8 Pittsburg Motel
Pittsburg Super 8
Pittsburg Super Eight
Super 8 Wyndham Pittsburg KS Motel
Super 8 Wyndham Pittsburg KS
Pittsburg Super 8
Deluxe Inn
Americas Pittsburg Pittsburg
Deluxe Inn Suites Pittsburg KS
Super 8 by Wyndham Pittsburg KS
Americas Best Value Inn Pittsburg Hotel
Americas Best Value Inn Pittsburg Pittsburg
Americas Best Value Inn Pittsburg Hotel Pittsburg

Συχνές ερωτήσεις

Προσφέρει το Americas Best Value Inn Pittsburg δωρεάν ακύρωση και πλήρη επιστροφή χρημάτων;

Ναι, το κατάλυμα (Americas Best Value Inn Pittsburg) έχει διαθέσιμα δωμάτια με πλήρη επιστροφή χρημάτων για κράτηση στη σελίδα μας. Αν έχετε κάνει κράτηση για δωμάτιο με πλήρως επιστρέψιμη τιμή, μπορείτε να το ακυρώσετε έως και λίγες ημέρες πριν το check in ανάλογα με την πολιτική ακύρωσης του καταλύματος. Απλώς βεβαιωθείτε ότι έχετε διαβάσει την πολιτική ακύρωσης αυτού του καταλύματος, για να ενημερωθείτε για τους ακριβείς όρους και τις προϋποθέσεις.

Επιτρέπονται κατοικίδια σε αυτό το κατάλυμα (Americas Best Value Inn Pittsburg);

Ναι, το κατάλυμα φιλοξενεί κατοικίδια. Ισχύει χρέωση ύψους 20 USD ανά κατοικίδιο, ανά διανυκτέρευση. Τα ζώα υπηρεσίας εξαιρούνται από την καταβολή τελών.

Προσφέρεται στάθμευση στον χώρο του καταλύματος (Americas Best Value Inn Pittsburg);

Ναι, παρέχεται δωρεάν στάθμευση χωρίς παρκαδόρο. Χώρος στάθμευσης αυτοκινούμενων τροχόσπιτων/λεωφορείων/φορτηγών είναι στη διάθεσή σας.

Ποιες ώρες πραγματοποιείται το check-in και το check-out σε αυτό το κατάλυμα (Americas Best Value Inn Pittsburg);

Ώρα έναρξης check-in: 3:00 μ.μ. – Ώρα λήξης check-in: οποιαδήποτε στιγμήΙσχύει χρέωση για check-in νωρίς (βάσει διαθεσιμότητας).Το check-out πραγματοποιείται έως 11:00 π.μ.. Υπάρχει δυνατότητα για check-out αργά έναντι χρέωσης (βάσει διαθεσιμότητας). Γρήγορο check-out και ανέπαφο check-out είναι διαθέσιμα.

Υπάρχει καζίνο στον χώρο αυτού του καταλύματος (Americas Best Value Inn Pittsburg);

Όχι, ξενοδοχείο δεν έχει καζίνο, αλλά το ακόλουθο βρίσκεται σε κοντινή απόσταση Κανσάς Crossing Casiona + Ξενοδοχείο (11 λεπτά με το αυτοκίνητο).

Τι υπάρχει στην περιοχή που βρίσκεται το Americas Best Value Inn Pittsburg;

Το Americas Best Value Inn Pittsburg βρίσκεται μόλις 18-λεπτ. με τα πόδια από Ιστορικό Μουσείο Crawford County Historical Museum.

Σχόλια

Σχόλια για το κατάλυμα Americas Best Value Inn Pittsburg

7,2

Καλό

7,4

Καθαριότητα

6,4

Παροχές

7,6

Προσωπικό & εξυπηρέτηση

6,8

Κατάσταση καταλύματος & παροχές

Σχόλια

Επαληθευμένο σχόλιο

8/10 Πολύ καλό

Wasn’t a new place but was very clean Check in was easy and gentleman was helpful
Επαληθευμένο σχόλιο

10/10 Εξαιρετικό

Very clean rooms. Comfy beds.
Επαληθευμένο σχόλιο

8/10 Πολύ καλό

The rooms and the hotel was clean. Staff is friendly and will do what they can to make sure your stay is great. The air conditioner worked great it almost worked to good. Parking is easy and plenty of spots
Επαληθευμένο σχόλιο

10/10 Εξαιρετικό

Decent hotel
Επαληθευμένο σχόλιο

8/10 Πολύ καλό

Very clean. Nice beds. Friendly staff
Επαληθευμένο σχόλιο

8/10 Πολύ καλό

Bed was excellent.
Επαληθευμένο σχόλιο

8/10 Πολύ καλό

Good
Επαληθευμένο σχόλιο

8/10 Πολύ καλό

Perfect
Επαληθευμένο σχόλιο

10/10 Εξαιρετικό

Clean room, great customer service.
Επαληθευμένο σχόλιο

10/10 Εξαιρετικό

Nice room, relatively quiet.
Επαληθευμένο σχόλιο

6/10 Καλό

Breakfast items were minimal and the waffle maker wasn’t working properly.
Επαληθευμένο σχόλιο

6/10 Καλό

Room was very humid and AC didnt work very well shower water was barely warm. I didnt sleep well in the warm humid room. Everything else was great the people working were friendly and the breakfast was not bad. I think if they remodeled and upgraded some of the run down rooms it would be a great place to stay
Επαληθευμένο σχόλιο

6/10 Καλό

The parking was easy. Air conditioner worked well. The tv however wouldn't play anything without buffering
Επαληθευμένο σχόλιο

8/10 Πολύ καλό

Very clean rooms and it was a great stay
Επαληθευμένο σχόλιο

8/10 Πολύ καλό

Good clean
Επαληθευμένο σχόλιο

8/10 Πολύ καλό

Room was nice but some outlets didn’t work
Επαληθευμένο σχόλιο

10/10 Εξαιρετικό

The staff was excellent! Breakfast was excellent as well
Επαληθευμένο σχόλιο

10/10 Εξαιρετικό

Budget friendly location with excellent staff
Επαληθευμένο σχόλιο

8/10 Πολύ καλό

This hotel was clean and perfect for my business one night stay. I would stay there again. Great price.
Επαληθευμένο σχόλιο

4/10 Επαρκές

Desk clerk was friendly and helped resolve a smoker issue in a neighboring room.
Επαληθευμένο σχόλιο

6/10 Καλό

Older 2 star motel. Clean, safe, conveniently located.
Επαληθευμένο σχόλιο

6/10 Καλό

Shower was dirty enough that we didn’t want to use it. Two of the four lamps didn’t work. One switch was so sticky. I had to wash my hands. The soap on the bathroom sink was the absolute minimum. The loose faucet was probably installed by an amateur. The location allow us to hear every drag race on the street outside. We walked into the very warm room on Saturday afternoon. They had not left the air-conditioning running, although the place was sold out. Checking in at 4 PM. We still had to wait on the room. The sign out front said “ weekly rates “ which quite honestly never encourages a quiet stay. If I were to do this again, I would probably stay in Joplin.
Επαληθευμένο σχόλιο

8/10 Πολύ καλό

I like this hotel su much
Επαληθευμένο σχόλιο

10/10 Εξαιρετικό

I enjoyed my visit with family
Επαληθευμένο σχόλιο

10/10 Εξαιρετικό

Very good value and pet friendly