Quality Inn Shepherdstown

Κατηγορία καταλύματος: 2.5
Ξενοδοχείο - Shepherdstown

Επιλέξτε ημερομηνίες για να δείτε τιμές

Κατά την επίσκεψή σας στην περιοχή (Shepherdstown), μια εξαιρετική επιλογή είναι και αυτό το κατάλυμα (Quality Inn Shepherdstown). Οι επισκέπτες που θέλουν να παραμείνουν δραστήριοι μπορούν να επιλέξουν βόλτα με καγιάκ και κανό σε κοντινή απόσταση, ενώ στις παροχές περιλαμβάνονται το δωρεάν Wi-Fi, η δωρεάν στάθμευση χωρίς παρκαδόρο και το δωρεάν πρωινό σε μπουφέ που σερβίρεται καθημερινά.

Σχόλια

8,0 στα 10
Πολύ καλό

Δημοφιλείς παροχές

  • Δωρεάν πρωινό
  • Δέχεται κατοικίδια
  • Δωρεάν στάθμευση
  • Δωρεάν ασύρματο ίντερνετ
  • Διαθέσιμα δωμάτια που επικοινωνούν εσωτερικά
  • Κλιματισμός

Βασικές παροχές (2)

  • Ρεσεψιόν όλο το 24ωρο
  • Καφέ στους κοινόχρηστους χώρους

Νιώστε σαν στο σπίτι σας (6)

  • Φούρνος μικροκυμάτων
  • Διαθέσιμα δωμάτια που επικοινωνούν εσωτερικά
  • Premium τηλεοπτικά κανάλια
  • Βραστήρας για καφέ/τσάι
  • Ασανσέρ
  • Έλεγχος κλιματισμού στο δωμάτιο (κλιματιστικό)
Η τρέχουσα τιμή είναι 97 €
συμπεριλαμβάνονται φόροι και τέλη
20 Σεπ - 21 Σεπ

Επιλογές δωματίων

Διαθέσιμα φίλτρα για τα δωμάτια
Εμφανίζονται 12 από 12 δωμάτια

Δωμάτιο, 1 King Κρεβάτι, Πρόσβαση για Άτομα με Αναπηρία, Μη Καπνιστών

8,0 στα 10
Πολύ καλό
(2 σχόλια)
  • Για 2 άτομα
  • 1 King Κρεβάτι
  • Δωρεάν ασύρματο ίντερνετ

Standard Δωμάτιο, 2 Queen Κρεβάτια, Μη Καπνιστών

9,4 στα 10
Εξαιρετικό
(11 σχόλια)
  • Για 4 άτομα
  • 2 Queen Κρεβάτια
  • Δωρεάν ασύρματο ίντερνετ

Standard Δωμάτιο, 2 Queen Κρεβάτια, Μη Καπνιστών

8,4 στα 10
Πολύ καλό
(5 σχόλια)
  • Για 4 άτομα
  • 2 Queen Κρεβάτια
  • Δωρεάν ασύρματο ίντερνετ

Σουίτα, 1 King Κρεβάτι, Μη Καπνιστών

10,0 στα 10
Εξαιρετικό
(1 σχόλιο)
  • 1 υπνοδωμάτιο
  • Για 2 άτομα
  • 1 King Κρεβάτι
  • Δωρεάν ασύρματο ίντερνετ

Standard Δωμάτιο, 1 King Κρεβάτι, Μη Καπνιστών

  • 1 υπνοδωμάτιο
  • Για 2 άτομα
  • 1 King Κρεβάτι
  • Δωρεάν ασύρματο ίντερνετ

Δωμάτιο, 2 Queen Κρεβάτια, Μη Καπνιστών (Upgrade)

  • Για 4 άτομα
  • 2 Queen Κρεβάτια
  • Δωρεάν ασύρματο ίντερνετ

Δωμάτιο, 1 King Κρεβάτι, Μη Καπνιστών

9,4 στα 10
Εξαιρετικό
(3 σχόλια)
  • Για 2 άτομα
  • 1 King Κρεβάτι
  • Δωρεάν ασύρματο ίντερνετ

Δωμάτιο, 2 Queen Κρεβάτια, Μη Καπνιστών

9,0 στα 10
Θαυμάσιο
(2 σχόλια)
  • Για 4 άτομα
  • 2 Queen Κρεβάτια
  • Δωρεάν ασύρματο ίντερνετ

Δωμάτιο, 1 King Κρεβάτι, Μη Καπνιστών

8,6 στα 10
Άριστο
(11 σχόλια)
  • Για 3 άτομα
  • 1 King Κρεβάτι
  • Δωρεάν ασύρματο ίντερνετ

2 Queen Beds Nonsmoking

  • Για 4 άτομα
  • 2 Queen Κρεβάτια
  • Δωρεάν ασύρματο ίντερνετ

2 Queen Beds Nonsmoking Upgrade

  • Για 4 άτομα
  • 2 Queen Κρεβάτια
  • Δωρεάν ασύρματο ίντερνετ

Δωμάτιο

  • Για 4 άτομα
  • Δωρεάν ασύρματο ίντερνετ

Παρόμοια καταλύματα

Mod logo
Συνδεθείτε για να δείτε εκπτώσεις και προνόμια του προγράμματος. Περισσότερες επιβραβεύσεις για περισσότερη περιπέτεια!

Σχετικά με την περιοχή

Χάρτης
70 Maddex Square Dr, Shepherdstown, WV, 25443

Τι υπάρχει σε κοντινή απόσταση

  • Πανεπιστήμιο Shepherd University - 6 λεπτά με τα πόδια - 0.6 χλμ.
  • Όπερα Shepherdstown Opera House - 19 λεπτά με τα πόδια - 1.6 χλμ.
  • Ιστορική Περιοχή του Shepherdstown - 2 λεπτά με το αυτοκίνητο - 1.4 χλμ.
  • Κανάλι Chesapeake και Ohio - 3 λεπτά με το αυτοκίνητο - 1.8 χλμ.
  • Κέντρο Επισκεπτών Shepherdstown Visitors Center - 3 λεπτά με το αυτοκίνητο - 1.8 χλμ.

Τρόποι μετακίνησης

  • Μάρτινσμπεργκ, Δυτική Βιρτζίνια (MRB-Περιφερειακό Αεροδρόμιο της Ανατολικής Δυτικής Βιρτζίνια) - 27 λεπτά με το αυτοκίνητο, 21,8 χλμ.
  • Χάγκερσταουν, Μέριλαντ (HGR-Περιφερειακό Αεροδρόμιο του Χάγκερσταουν) - 40 λεπτά με το αυτοκίνητο, 41,6 χλμ.
  • Σταθμός του Μάρτινσμπεργκ - 15 λεπτά με το αυτοκίνητο, 13,9 χλμ.
  • Σταθμός του Χάρπερς Φέρι - 30 λεπτά με το αυτοκίνητο, 21,5 χλμ.

Εστιατόρια

  • ‪Sheetz - ‬11 λεπτά με το αυτοκίνητο
  • ‪The Black Dog Coffee Company - ‬11 λεπτά με το αυτοκίνητο
  • ‪McDonald's - ‬4 λεπτά με τα πόδια
  • ‪Green Frog - ‬4 λεπτά με το αυτοκίνητο
  • ‪Sheetz - ‬6 λεπτά με τα πόδια

Πληροφορίες για το κατάλυμα

Quality Inn Shepherdstown

  • Κατά την επίσκεψή σας στην περιοχή (Shepherdstown), μια εξαιρετική επιλογή είναι και αυτό το κατάλυμα (Quality Inn Shepherdstown). Οι επισκέπτες που θέλουν να παραμείνουν δραστήριοι μπορούν να επιλέξουν βόλτα με καγιάκ και κανό σε κοντινή απόσταση, ενώ στις παροχές περιλαμβάνονται το δωρεάν Wi-Fi, η δωρεάν στάθμευση χωρίς παρκαδόρο και το δωρεάν πρωινό σε μπουφέ που σερβίρεται καθημερινά.

Με μια ματιά

DONE

Μέγεθος ξενοδοχείου

    • 51 δωμάτια
    • Εκτείνεται σε 3 ορόφους
DONE

Άφιξη/αναχώρηση

    • Ώρα έναρξης check-in: 3:00 μ.μ.
    • Ώρα check-out: 11:00 π.μ.
DONE

Ειδικές οδηγίες για το check-in

    • Το προσωπικό της ρεσεψιόν θα υποδεχτεί τους επισκέπτες κατά την άφιξη.
    • Οι πληροφορίες που παρέχει το κατάλυμα μπορεί να έχουν μεταφραστεί με εργαλεία αυτόματης μετάφρασης.
DONE

Απαιτούνται κατά το check-in

    • Απαιτείται πιστωτική, χρεωστική κάρτα ή εγγύηση σε μετρητά για τυχόν πρόσθετες χρεώσεις
    • Ενδέχεται να απαιτείται επίσημο έγγραφο ταυτότητας με φωτογραφία
DONE

Παιδιά

    • Παιδιά (18 ετών και κάτω) μπορούν να φιλοξενηθούν δωρεάν, όταν διαμένουν στο δωμάτιο του γονέα ή κηδεμόνα χρησιμοποιώντας τα υπάρχοντα κρεβάτια
    • Δεν υπάρχουν κρεβατάκια για μωρά
DONE

Κατοικίδια

    • Επιτρέπονται τα κατοικίδια*
    • Επιτρέπονται τα ζώα υπηρεσίας
WIFI

Ίντερνετ

    • Δωρεάν ασύρματο ίντερνετ στους κοινόχρηστους χώρους
    • Δωρεάν WiFi (ταχύτητα: 250+ Mbps (για 3-5 άτομα ή έως και 10 συσκευές)) στα δωμάτια
LOCAL_PARKING

Χώρος στάθμευσης

    • Δωρεάν στάθμευση χωρίς παρκαδόρο στο κατάλυμα
    • Δωρεάν στάθμευση αυτοκινούμενων τροχόσπιτων/λεωφορείων/φορτηγών στο κατάλυμα
DONE

Άλλες πληροφορίες

    • Κατάλυμα για μη καπνίζοντες

Παροχές καταλύματος

Φαγητό και ποτό

  • Δωρεάν πρωινό σε μπουφέ καθημερινά
  • Καφές/τσάι στους κοινόχρηστους χώρους

Ταξιδεύοντας με παιδιά

  • Δωρεάν διαμονή για παιδιά

Τι να κάνετε

  • Γυμναστήριο σε κοντινή απόσταση (πρόσβαση με έκπτωση)
  • Ενοικιάσεις ποδηλάτων σε κοντινή απόσταση
  • Γκολφ σε κοντινή απόσταση
  • Βόλτα με καγιάκ σε κοντινή απόσταση
  • Ψάρεμα σε κοντινή απόσταση

Υπηρεσίες

  • Ρεσεψιόν όλο το 24ωρο
  • Υπηρεσίες επιδιόρθωσης ποδηλάτων
  • Καθαρισμός ποδηλάτων

Εγκαταστάσεις

  • 1 κτήριο/πύργος

Προσβασιμότητα

  • Ασανσέρ
  • Ράμπα μπροστινής εισόδου
  • Καλά φωτισμένη διαδρομή προς την είσοδο
  • Διαδρομή προς την είσοδο χωρίς σκαλοπάτια

Παροχές δωματίου

Διασκεδάστε

  • Τηλεόραση με επίπεδη οθόνη 50 ιντσών
  • Premium καλωδιακά κανάλια

Άνετη διαμονή

  • Κλιματισμός με ψύξη
  • Βραστήρας για καφέ/τσάι
  • Σίδερο/σιδερώστρα

Φρεσκαριστείτε

  • Δωρεάν προϊόντα προσωπικής περιποίησης
  • Πιστολάκι μαλλιών

Μείνετε συνδεδεμένοι

  • Δωρεάν WiFi (ταχύτητα: 250+ Mbps (για 3-5 άτομα ή έως και 10 συσκευές))
  • Τηλέφωνο

Φαγητό και ποτό

  • Ψυγείο
  • Φούρνος μικροκυμάτων

Περισσότερα

  • Διατίθενται δωμάτια που επικοινωνούν εσωτερικά

Τέλη και πολιτικές

Κατοικίδια

  • Τα ζώα υπηρεσίας δεν υπόκεινται σε τέλη
  • Επιτρέπονται κατοικίδια με επιπλέον χρέωση 35 USD ανά κατοικίδιο, ανά διανυκτέρευση

Πολιτικές

Αυτό το κατάλυμα τελεί υπό τη διαχείριση ενός επαγγελματία οικοδεσπότη. Η παροχή καταλύματος σχετίζεται με το ελεύθερο επάγγελμά του, την επιχειρηματική του δραστηριότητα ή την εργασία του.
Στο κατάλυμα πιθανόν να βρείτε διπλανά δωμάτια/δωμάτια που συνδέονται με εσωτερική πόρτα, ανάλογα με τη διαθεσιμότητα σε κάθε κατάλυμα. Οι πελάτες μπορούν να τα ζητήσουν, επικοινωνώντας με το κατάλυμα στον αριθμό που υπάρχει στην επιβεβαίωση κράτησης.
Αυτό το κατάλυμα δέχεται πιστωτικές κάρτες.
Αποδεκτές πιστωτικές κάρτες: πιστωτικές κάρτες, πιστωτικές κάρτες, πιστωτικές κάρτες, πιστωτικές κάρτες, πιστωτικές κάρτες, πιστωτικές κάρτες, πιστωτικές κάρτες
Αν ακυρώσετε την κράτησή σας, θα υπόκεισθε στην πολιτική ακύρωσης του οικοδεσπότη. Σύμφωνα με τους κανονισμούς της ΕΕ περί των δικαιωμάτων των καταναλωτών, οι υπηρεσίες κράτησης καταλυμάτων δεν υπόκεινται στο δικαίωμα υπαναχώρησης.

Επίσης γνωστό ως

Comfort Inn Hotel Shepherdstown
Comfort Inn Shepherdstown
Quality Inn Shepherdstown
Quality Inn Shepherdstown
Quality Shepherdstown
Hotel Quality Inn Shepherdstown
Shepherdstown Quality Inn Hotel
Quality
Hotel Quality Inn
Comfort Inn
Quality Inn
Quality Inn Shepherdstown Hotel
Quality Inn Shepherdstown Shepherdstown
Quality Inn Shepherdstown Hotel Shepherdstown

Συχνές ερωτήσεις

Επιτρέπονται κατοικίδια σε αυτό το κατάλυμα (Quality Inn Shepherdstown);

Ναι, το κατάλυμα φιλοξενεί κατοικίδια. Ισχύει χρέωση ύψους 35 USD ανά κατοικίδιο, ανά διανυκτέρευση. Τα ζώα υπηρεσίας εξαιρούνται από την καταβολή τελών.

Προσφέρεται στάθμευση στον χώρο του καταλύματος (Quality Inn Shepherdstown);

Ναι, παρέχεται δωρεάν στάθμευση χωρίς παρκαδόρο. Δωρεάν χώρος στάθμευσης αυτοκινούμενων τροχόσπιτων/λεωφορείων/φορτηγών είναι στη διάθεσή σας.

Ποιες ώρες πραγματοποιείται το check-in και το check-out σε αυτό το κατάλυμα (Quality Inn Shepherdstown);

Μπορείτε να κάνετε check-in από 3:00 μ.μ.. Το check-out πραγματοποιείται έως 11:00 π.μ..

Υπάρχει καζίνο στον χώρο αυτού του καταλύματος (Quality Inn Shepherdstown);

Όχι, Αυτό το ξενοδοχείο δεν έχει καζίνο, αλλά το ακόλουθο βρίσκεται σε κοντινή απόσταση Καζίνο Hollywood Casino at Charles Town Races (17 λεπτά με το αυτοκίνητο).

Ποιες δραστηριότητες είναι διαθέσιμες στο Quality Inn Shepherdstown και στη γύρω περιοχή;

Διασκεδάστε με δραστηριότητες, όπως ποδηλασία, ψάρεμα και βόλτα με καγιάκ. Μην παραλείψετε να εξασκηθείτε στο γκολφ σε ένα από τα κοντινά γήπεδα.

Τι υπάρχει στην περιοχή που βρίσκεται το Quality Inn Shepherdstown;

Το Quality Inn Shepherdstown απέχει μόλις 9 λεπτ. με τα πόδια από Πανεπιστήμιο Shepherd University και 16 λεπτ. με τα πόδια από Ιστορική Περιοχή του Shepherdstown.