Ξενοδοχείο διαμερισμάτων

Marriott's Desert Springs Villas I

Κατηγορία καταλύματος: 3.5
Ξενοδοχείο διαμερισμάτων για οικογένειες με 7 εξωτερικές πισίνες και εστιατόριο - Παλμ Ντέζερτ

Επιλέξτε ημερομηνίες για να δείτε τιμές

Σε αυτό το κατάλυμα (Marriott's Desert Springs Villas I), θα βρίσκεστε 15 λεπτά με το αυτοκίνητο από: Ίντιαν Γουέλς Τένις Γκάρντεν και Καζίνο Agua Caliente Casino. Οι επισκέπτες μπορούν να κάνουν μια βουτιά σε μία από τις 7 εξωτερικές πισίνες ή να πάρουν κάτι να φάνε σε αυτό το εστιατόριο (The Waters Edge), το οποίο σερβίρει καλιφορνέζικη κουζίνα και είναι ανοικτό για μεσημεριανό. Προσφέρονται μπαρ δίπλα στην πισίνα και γυμναστήριο που είναι ανοιχτό όλο το 24ωρο, ενώ οι ανέσεις μέσα στο δωμάτιο περιλαμβάνουν ψυγεία και φούρνους μικροκυμάτων. Άλλοι ταξιδιώτες λένε εξαιρετικά πράγματα για το εξυπηρετικό προσωπικό.

Σχόλια

9,0 στα 10
Θαυμάσιο

Δημοφιλείς παροχές

  • Πισίνα
  • Εγκαταστάσεις πλυντηρίων
  • Διατίθεται χώρος στάθμευσης
  • Δωρεάν ασύρματο ίντερνετ
  • Κλιματισμός
  • Εστιατόριο

Βασικές παροχές (12)

  • 236 διαμερίσματα μη καπνιζόντων
  • Εστιατόρια και μπαρ/lounge
  • 7 εξωτερικές πισίνες και 12 μπανιέρες υδρομασάζ
  • Γυμναστήριο που είναι ανοιχτό όλο το 24ωρο
  • Στάθμευση χωρίς παρκαδόρο
  • Πισίνα για παιδιά
  • Μπαρ δίπλα στην πισίνα
  • Καφετέρια
  • Παιδική λέσχη
  • Ρεσεψιόν όλο το 24ωρο
  • Κλιματισμό
  • Παντοπωλείο

Νιώστε σαν στο σπίτι σας (6)

  • Πισίνα για παιδιά
  • Παιδική λέσχη (επιπρόσθετη χρέωση)
  • Σκεύη μαγειρικής/πιάτα/κουζινικά
  • Διαθέσιμα δωμάτια που επικοινωνούν εσωτερικά
  • Ξεχωριστό καθιστικό
  • Εγκαταστάσεις πλυντηρίων
Η τρέχουσα τιμή είναι 182 €
συμπεριλαμβάνονται φόροι και τέλη
13 Οκτ - 14 Οκτ

Επιλογές δωματίων

Διαθέσιμα φίλτρα για τα δωμάτια
Εμφανίζονται 7 από 7 δωμάτια

Βίλα, 1 Υπνοδωμάτιο, Μπαλκόνι

  • 128 τ.μ.
  • 1 υπνοδωμάτιο
  • Για 4 άτομα
  • 1 King Κρεβάτι και 1 Διπλός Καναπές-Κρεβάτι

Βίλα, 2 Υπνοδωμάτια, Μπαλκόνι

  • 156 τ.μ.
  • 1 υπνοδωμάτιο
  • Για 8 άτομα
  • 2 Διπλά Κρεβάτια

Δωμάτιο, 2 Queen Κρεβάτια, Μπαλκόνι

9,4 στα 10
Εξαιρετικό
(3 σχόλια)
  • 28 τ.μ.
  • 1 υπνοδωμάτιο
  • Για 4 άτομα
  • 2 Queen Κρεβάτια

Δωμάτιο, 2 Queen Κρεβάτια, Μπαλκόνι (Hearing Accessible)

  • 28 τ.μ.
  • 1 υπνοδωμάτιο
  • Για 4 άτομα
  • 2 Queen Κρεβάτια

Δωμάτιο, 2 Queen Κρεβάτια, Μπαλκόνι (Mobility Accessible, Roll-In Shower)

  • 28 τ.μ.
  • 1 υπνοδωμάτιο
  • Για 4 άτομα
  • 2 Queen Κρεβάτια

Βίλα, 1 Υπνοδωμάτιο, Μπαλκόνι (Hearing Accessible)

  • 128 τ.μ.
  • 1 υπνοδωμάτιο
  • Για 4 άτομα
  • 1 King Κρεβάτι και 1 Διπλός Καναπές-Κρεβάτι

Βίλα, 1 Υπνοδωμάτιο, Μπαλκόνι (Mobility Accessible, Roll-In Shower)

  • 128 τ.μ.
  • 1 υπνοδωμάτιο
  • Για 4 άτομα
  • 1 King Κρεβάτι και 1 Διπλός Καναπές-Κρεβάτι

Παρόμοια καταλύματα

Mod logo
Συνδεθείτε για να δείτε εκπτώσεις και προνόμια του προγράμματος. Περισσότερες επιβραβεύσεις για περισσότερη περιπέτεια!

Σχετικά με την περιοχή

Χάρτης
1091 Pinehurst Ln, Palm Desert, CA, 92260

Τι υπάρχει σε κοντινή απόσταση

  • Γήπεδα Γκολφ Παλμ και Βάλεϊ στο Ντέζερτ Σπρινγκς - 13 λεπτά με τα πόδια - 1.2 χλμ.
  • Εξοχική Λέσχη The Lakes Country Club - 15 λεπτά με τα πόδια - 1.3 χλμ.
  • Θέρετρο με Γκολφ Ντέζερτ Γουίλοου - 17 λεπτά με τα πόδια - 1.5 χλμ.
  • Πάρκο Hovley Soccer Park - 17 λεπτά με τα πόδια - 1.5 χλμ.
  • Toscana-Εξοχική Λέσχη - 2 λεπτά με το αυτοκίνητο - 1.5 χλμ.

Τρόποι μετακίνησης

  • Μπερμιούντα Ντιουνς, Καλιφόρνια (UDD) - 9 λεπτά με το αυτοκίνητο, 8,8 χλμ.
  • Θέρμαλ, Καλιφόρνια (TRM-Περιφερειακό Αεροδρόμιο Jacqueline Cochran) - 29 λεπτά με το αυτοκίνητο, 31,1 χλμ.
  • Παλμ Σπρινγκς, Καλιφόρνια (PSP-Διεθνές Αεροδρόμιο του Παλμ Σπρινγκς) - 31 λεπτά με το αυτοκίνητο, 21,7 χλμ.
  • Σταθμός του Παλμ Σπρινγκς - 21 λεπτά με το αυτοκίνητο, 29,1 χλμ.

Εστιατόρια

  • ‪Bristol Farms Palm Desert - ‬5 λεπτά με το αυτοκίνητο
  • ‪Denny's - ‬5 λεπτά με το αυτοκίνητο
  • ‪Desert Willow Golf Resort - ‬5 λεπτά με το αυτοκίνητο
  • ‪Applebee's Grill + Bar - ‬3 λεπτά με το αυτοκίνητο
  • ‪The Lunch Spot - ‬2 λεπτά με το αυτοκίνητο

Πληροφορίες για το κατάλυμα

Marriott's Desert Springs Villas I

  • Σε αυτό το κατάλυμα (Marriott's Desert Springs Villas I), θα βρίσκεστε 15 λεπτά με το αυτοκίνητο από: Ίντιαν Γουέλς Τένις Γκάρντεν και Καζίνο Agua Caliente Casino. Οι επισκέπτες μπορούν να κάνουν μια βουτιά σε μία από τις 7 εξωτερικές πισίνες ή να πάρουν κάτι να φάνε σε αυτό το εστιατόριο (The Waters Edge), το οποίο σερβίρει καλιφορνέζικη κουζίνα και είναι ανοικτό για μεσημεριανό. Προσφέρονται μπαρ δίπλα στην πισίνα και γυμναστήριο που είναι ανοιχτό όλο το 24ωρο, ενώ οι ανέσεις μέσα στο δωμάτιο περιλαμβάνουν ψυγεία και φούρνους μικροκυμάτων. Άλλοι ταξιδιώτες λένε εξαιρετικά πράγματα για το εξυπηρετικό προσωπικό.

Με μια ματιά

Μέγεθος καταλύματος

    • 236 διαμερίσματα
    • Εκτείνεται σε 2 ορόφους

Άφιξη/αναχώρηση

    • Ώρα έναρξης check-in: 4:00 μ.μ. – Ώρα λήξης check-in: οποιαδήποτε στιγμή
    • Ώρα check-out: 10:00 π.μ.
    • Διατίθεται ανέπαφο check-out

Ειδικές οδηγίες για το check-in

    • Ένας ενήλικας ηλικίας 18 ετών και άνω πρέπει να αναλάβει όλη την ευθύνη για την κράτηση
    • Οι επισκέπτες έχουν πρόσβαση στο κατάλυμα μέσω ιδιωτικής εισόδου.
    • Οι πληροφορίες που παρέχει το κατάλυμα μπορεί να έχουν μεταφραστεί με εργαλεία αυτόματης μετάφρασης.

Απαιτούνται κατά το check-in

    • Απαιτείται πιστωτική, χρεωστική κάρτα ή εγγύηση σε μετρητά για τυχόν πρόσθετες χρεώσεις
    • Ενδέχεται να απαιτείται επίσημο έγγραφο ταυτότητας με φωτογραφία

Παιδιά

    • Παιδιά (18 ετών και κάτω) μπορούν να φιλοξενηθούν δωρεάν, όταν διαμένουν στο δωμάτιο του γονέα ή κηδεμόνα χρησιμοποιώντας τα υπάρχοντα κρεβάτια
    • Λέσχη για παιδιά*

Κατοικίδια

    • Δεν επιτρέπονται κατοικίδια

Ίντερνετ

    • Δωρεάν ασύρματο ίντερνετ και ενσύρματη πρόσβαση στο ίντερνετ στους κοινόχρηστους χώρους
    • Δωρεάν ασύρματο ίντερνετ στα δωμάτια

Χώρος στάθμευσης

    • Στάθμευση χωρίς παρκαδόρο στο κατάλυμα (30.00 USD ανά ημέρα)
    • Ο χώρος στάθμευσης στο κατάλυμα είναι προσβάσιμος με αναπηρικό καροτσάκι
    • Διατίθεται σημείο φόρτισης ηλεκτρικών αυτοκινήτων στο κατάλυμα

Άλλες πληροφορίες

    • Κατάλυμα για μη καπνίζοντες

Παροχές καταλύματος

Πισίνα/Σπα

  • 7 εξωτερικές πισίνες
  • 12 μπανιέρες υδρομασάζ

Ίντερνετ

  • Δωρεάν ασύρματο ίντερνετ

Στάθμευση και μετακινήσεις

  • Στάθμευση χωρίς παρκαδόρο στον χώρο του καταλύματος (30.00 USD ανά ημέρα)
  • Διατίθεται χώρος στάθμευσης προσβάσιμος με αναπηρικό καροτσάκι
  • Σταθμός φόρτισης ηλεκτρικών αυτοκινήτων στον χώρο του καταλύματος

Κατάλληλο για οικογένειες

  • Δωρεάν διαμονή για παιδιά
  • Πισίνα για παιδιά
  • Παιδική λέσχη (επιπλέον χρέωση)

Εστιατόρια στον χώρο

  • The Waters Edge
  • Marketplace

Φαγητό και ποτό

  • Ψυγείο
  • Φούρνος μικροκυμάτων
  • Βραστήρας για καφέ/τσάι
  • Σκεύη μαγειρικής/πιάτα/κουζινικά

Εστιατόρια

  • 1 εστιατόριο και 1 καφετέρια/καφέ
  • 1 μπαρ δίπλα στην πισίνα και 1 μπαρ

Υπνοδωμάτια

  • Κλινοσκεπάσματα υψηλής ποιότητας (premium)
  • Πουπουλένιο πάπλωμα
  • Υποαλλεργικά κλινοσκεπάσματα
  • Παρέχονται κλινοσκεπάσματα

Μπάνια

  • Παρέχονται πετσέτες
  • Δωρεάν προϊόντα προσωπικής περιποίησης
  • Πιστολάκι μαλλιών

Κύριοι χώροι

  • Καθιστικό

Εξωτερικοί χώροι

  • Μπαλκόνι ή βεράντα
  • Μπάρμπεκιου γκριλ

Υπηρεσίες πλυντηρίου

  • Υπηρεσία στεγνοκαθαριστηρίου/πλυντηρίου
  • Εγκαταστάσεις πλυντηρίων

Άνεση

  • Κλιματισμός
  • Θέρμανση

Κατοικίδια

  • Δεν επιτρέπονται τα κατοικίδια

Προσβασιμότητα

  • Αν έχετε αιτήματα για συγκεκριμένες ανάγκες προσβασιμότητας, επικοινωνήστε με το κατάλυμα χρησιμοποιώντας τις πληροφορίες που θα βρείτε στην επιβεβαίωση που λάβατε μετά την κράτηση.
  • Μπανιέρα προσβάσιμη για άτομα με αναπηρία
  • Μπάρα λαβής στη μπανιέρα
  • Μπάρα λαβής κοντά στην τουαλέτα
  • Χωρίς ασανσέρ
  • Προσβάσιμο με αναπηρικό καροτσάκι
  • Χώρος στάθμευσης προσβάσιμος για άτομα με αναπηρικό καροτσάκι
  • Γραφείο εγγραφής με πρόσβαση για άτομα με αναπηρικό καροτσάκι
  • Επιχειρηματικό κέντρο με πρόσβαση για άτομα με αναπηρικό καροτσάκι
  • Εστιατόριο με πρόσβαση για άτομα με αναπηρικό καροτσάκι
  • Γυμναστήριο με πρόσβαση για άτομα με αναπηρικό καροτσάκι
  • Πισίνα με πρόσβαση για άτομα με αναπηρικό καροτσάκι
  • Θύρες κατάλληλου φάρδους για πρόσβαση με αναπηρικό καροτσάκι
  • Κατάλυμα για άτομα που δεν καπνίζουν

Υπηρεσίες και ανέσεις

  • Υπηρεσίες concierge
  • Χρηματοκιβώτιο
  • Σίδερο/σιδερώστρα
  • Τηλέφωνο
  • Κουρτίνες συσκότισης
  • Καταστήματα στο κατάλυμα
  • ΑΤΜ/τραπεζικές υπηρεσίες
  • Παντοπωλείο
  • Ρεσεψιόν όλο το 24ωρο

Κύρια σημεία της περιοχής

  • Δίπλα σε γήπεδο γκολφ

Δραστηριότητες

  • Γυμναστήριο που είναι ανοιχτό όλο το 24ωρο
  • 4 ανοιχτά γήπεδα πικλμπολ
  • Ενοικίαση ποδηλάτων στον χώρο του καταλύματος
  • Μίνι γκολφ στον χώρο του καταλύματος
  • Μπάσκετ στον χώρο του καταλύματος
  • Τμήματα αεροβικής γυμναστικής στον χώρο του καταλύματος
  • Ποδηλασία στον χώρο του καταλύματος
  • Γκολφ στην περιοχή
  • Μονοπάτια για πεζοπορία/ποδηλασία στην περιοχή

Παροχές ασφαλείας

  • Δεν έχει δηλωθεί ανιχνευτής μονοξειδίου του άνθρακα (ο οικοδεσπότης δεν έχει δηλώσει εάν υπάρχει ανιχνευτής μονοξειδίου του άνθρακα στο κατάλυμα – εξετάστε το ενδεχόμενο να φέρετε μαζί σας φορητό ανιχνευτή)
  • Έχει εγκατασταθεί ανιχνευτής καπνού (ο οικοδεσπότης έχει δηλώσει ότι υπάρχει ανιχνευτής καπνού στο κατάλυμα)
  • Φωτισμός στον εξωτερικό χώρο

Γενικά

  • 236 δωμάτια
  • 2 όροφοι
  • 25 κτήρια
  • Χτίστηκε το 1989
  • Πρόσβαση μέσω εξωτερικών διαδρόμων

Ειδικά χαρακτηριστικά

Γεύματα

The Waters Edge - Αυτό το μέρος (εστιατόριο) δίπλα στην πισίνα έχει καλιφορνέζικη κουζίνα και σερβίρει μόνο μεσημεριανό.
Marketplace - Αυτό το μέρος (καφετέρια) σερβίρει πρωινό, μεσημεριανό, βραδινό και ελαφρύ φαγητό.

Τέλη και πολιτικές

Ανακαινίσεις και διακοπή λειτουργίας

Στο κατάλυμα θα πραγματοποιούνται εργασίες ανακαίνισης από 1 Ιουνίου 2026 έως 31 Οκτωβρίου 2026 (η ημερομηνία ολοκλήρωσής τους ενδέχεται να αλλάξει). Επηρεάζονται οι ακόλουθοι χώροι:
  • Εξωτερικός χώρος
  • Χώρος στάθμευσης
  • Επιλεγμένα δωμάτια
Ξενοδοχείο διαμερισμάτων θα καταβάλλει κάθε προσπάθεια, για να περιοριστεί ο θόρυβος κι η αναστάτωση κατά τη διάρκεια των ανακαινίσεων.

Παιδιά και επιπλέον κρεβάτια

  • Η πρόσβαση στην παιδική λέσχη παρέχεται με επιπλέον χρέωση

Στάθμευση

  • Η στάθμευση χωρίς παρκαδόρο κοστίζει 30.00 USD (ανά ημέρα)

Πολιτικές

Αυτό το κατάλυμα τελεί υπό τη διαχείριση ενός επαγγελματία οικοδεσπότη. Η παροχή καταλύματος σχετίζεται με το ελεύθερο επάγγελμά του, την επιχειρηματική του δραστηριότητα ή την εργασία του.
Ενδέχεται να ισχύουν χρεώσεις για επιπλέον άτομα και να ποικίλουν ανάλογα με την πολιτική του καταλύματος.
Αυτό το κατάλυμα διαθέτει εξωτερικούς χώρους, όπως μπαλκόνια, βεράντες και ταράτσες που πιθανώς να μην είναι κατάλληλοι για παιδιά. Αν έχετε κάποιον προβληματισμό, προτείνουμε να επικοινωνήσετε με το κατάλυμα πριν από την άφιξή σας, για να εξασφαλίσουν ότι θα φιλοξενηθείτε σε ένα κατάλληλο δωμάτιο.
Στο κατάλυμα πιθανόν να βρείτε διπλανά δωμάτια/δωμάτια που συνδέονται με εσωτερική πόρτα, ανάλογα με τη διαθεσιμότητα σε κάθε κατάλυμα. Οι πελάτες μπορούν να τα ζητήσουν, επικοινωνώντας με το κατάλυμα στον αριθμό που υπάρχει στην επιβεβαίωση κράτησης.
Αυτό το κατάλυμα δεν διαθέτει ασανσέρ.
Ο οικοδεσπότης δεν έχει δηλώσει εάν υπάρχει ανιχνευτής μονοξειδίου του άνθρακα στο κατάλυμα – εξετάστε το ενδεχόμενο να φέρετε μαζί σας φορητό ανιχνευτή.
Ο οικοδεσπότης έχει δηλώσει ότι υπάρχει ανιχνευτής καπνού στο κατάλυμα.
Οι επισκέπτες μπορούν να αισθάνονται ασφαλείς, καθώς στον χώρο του καταλύματος φωτισμός στον εξωτερικό χώρο.
Αυτό το κατάλυμα δέχεται επισκέπτες όλων των σεξουαλικών προσανατολισμών και φυλετικών ταυτοτήτων (φιλικό προς τα μέλη της κοινότητας LGBTQ+).
Αυτό το κατάλυμα δέχεται πιστωτικές κάρτες και μετρητά.
Αποδεκτές πιστωτικές κάρτες: πιστωτικές κάρτες, πιστωτικές κάρτες, πιστωτικές κάρτες, πιστωτικές κάρτες, πιστωτικές κάρτες, πιστωτικές κάρτες
Αυτό το κατάλυμα καθαρίζεται επαγγελματικά.
Έχετε υπόψη ότι τα πολιτιστικά ήθη και οι πολιτικές για επισκέπτες ενδέχεται να διαφέρουν ανάλογα με τη χώρα και το κατάλυμα. Οι πολιτικές που αναφέρονται παρακάτω παρέχονται από το κατάλυμα.
Αν ακυρώσετε την κράτησή σας, θα υπόκεισθε στην πολιτική ακύρωσης του οικοδεσπότη. Σύμφωνα με τους κανονισμούς της ΕΕ περί των δικαιωμάτων των καταναλωτών, οι υπηρεσίες κράτησης καταλυμάτων δεν υπόκεινται στο δικαίωμα υπαναχώρησης.

Επίσης γνωστό ως

Marriott's Desert Springs Villas I
Marriott's Springs Villas I
Marriott's Springs Villas I Condo
Marriott's Springs Villas I Condo Desert
Marriott's Desert Springs Villas I Condo
Marriott`s Desert Springs Villas i Hotel Palm Desert
Marriott's Desert Springs Villas I Palm Desert
Marriott's Desert Springs Villas I Condominium resort

Συχνές ερωτήσεις

Προσφέρει το Marriott's Desert Springs Villas I δωρεάν ακύρωση και πλήρη επιστροφή χρημάτων;

Ναι, το κατάλυμα (Marriott's Desert Springs Villas I) έχει διαθέσιμα δωμάτια με πλήρη επιστροφή χρημάτων για κράτηση στη σελίδα μας. Αν έχετε κάνει κράτηση για δωμάτιο με πλήρως επιστρέψιμη τιμή, μπορείτε να το ακυρώσετε έως και λίγες ημέρες πριν το check in ανάλογα με την πολιτική ακύρωσης του καταλύματος. Απλώς βεβαιωθείτε ότι έχετε διαβάσει την πολιτική ακύρωσης αυτού του καταλύματος, για να ενημερωθείτε για τους ακριβείς όρους και τις προϋποθέσεις.

Υπάρχει πισίνα σε αυτό το κατάλυμα (Marriott's Desert Springs Villas I);

Ναι, υπάρχουν 7 εξωτερικές πισίνες και πισίνα για παιδιά.

Επιτρέπονται κατοικίδια σε αυτό το κατάλυμα (Marriott's Desert Springs Villas I);

Λυπούμαστε, δεν επιτρέπονται κατοικίδια.

Προσφέρεται στάθμευση στον χώρο του καταλύματος (Marriott's Desert Springs Villas I);

Ναι. Η στάθμευση χωρίς παρκαδόρο κοστίζει 30.00 USD ανά ημέρα. Σταθμός φόρτισης ηλεκτρικών οχημάτων είναι στη διάθεσή σας.

Ποιες ώρες πραγματοποιείται το check-in και το check-out σε αυτό το κατάλυμα (Marriott's Desert Springs Villas I);

Ώρα έναρξης check-in: 4:00 μ.μ. – Ώρα λήξης check-in: οποιαδήποτε στιγμήΤο check-out πραγματοποιείται έως 10:00 π.μ.. Ανέπαφο check-out είναι διαθέσιμο.

Ποιες δραστηριότητες είναι διαθέσιμες στο Marriott's Desert Springs Villas I και στη γύρω περιοχή;

Διασκεδάστε κατά τη διάρκεια των θερμότερων μηνών με δραστηριότητες, όπως ποδηλασία. Ανάμεσα στις επιπλέον δραστηριότητες που προσφέρει το κατάλυμα μπορείτε να επιλέξετε τμήματα γυμναστικής και μπάσκετ. Απολαύστε ένα χαλαρωτικό μπάνιο σε μία από τις 12 μπανιέρες υδρομασάζ και ένα αναζωογονητικό κολύμπι σε μία από τις 7 εξωτερικές πισίνες. Επίσης, το Marriott's Desert Springs Villas I διαθέτει γυμναστήριο που είναι ανοιχτό όλο το 24ωρο.

Υπάρχουν εστιατόρια σε αυτό το κατάλυμα (Marriott's Desert Springs Villas I) ή στη γύρω περιοχή;

Ναι, στο The Waters Edge μπορείτε να απολαύσετε καλιφορνέζικη κουζίνα και γεύματα δίπλα στην πισίνα.

Διαθέτει το Marriott's Desert Springs Villas I εξωτερικούς ιδιωτικούς χώρους;

Ναι, κάθε διαμέρισμα περιλαμβάνει μπαλκόνι ή αίθριο.

Τι υπάρχει στην περιοχή που βρίσκεται το Marriott's Desert Springs Villas I;

Το Marriott's Desert Springs Villas I απέχει μόλις 20 λεπτ. με τα πόδια από Θέρετρο με Γκολφ Ντέζερτ Γουίλοου και 14 λεπτ. με τα πόδια από Πάρκο Hovley Soccer Park.

Σχόλια

Σχόλια για το κατάλυμα Marriott's Desert Springs Villas I

9,0

Θαυμάσιο

9,4

Καθαριότητα

9,2

Τοποθεσία

8,8

Προσωπικό & εξυπηρέτηση

9,2

Κατάσταση καταλύματος & παροχές

Σχόλια

Επαληθευμένο σχόλιο

8/10 Πολύ καλό

A nice villa and lovely pool area.
Επαληθευμένο σχόλιο

10/10 Εξαιρετικό

The room was spacious, clean and comfortable. Parking was pricey however you pay about the same everywhere. The nice thing about parking is you were able to park in a covered carport just steps from your room. I would not hesitate to visit again in the future.
Επαληθευμένο σχόλιο

10/10 Εξαιρετικό

This was a great mini vacay getaway for the weekend and not disappointed at all. Room was comfortable, facilities were available, event schedule and location easy to access. We all enjoyed our stay. Staff all around Friendly. Only wished check out would be at 12.
Επαληθευμένο σχόλιο

10/10 Εξαιρετικό

Great place
Επαληθευμένο σχόλιο

10/10 Εξαιρετικό

This was my second stay here and I absolutely love this property. The staff is so friendly and the location is beautiful.
Επαληθευμένο σχόλιο

10/10 Εξαιρετικό

We enjoyed our stay, nice spacious room with a huge balcony overlooking the golf course.
Επαληθευμένο σχόλιο

10/10 Εξαιρετικό

Relaxing! I really enjoyed my time!
Επαληθευμένο σχόλιο

10/10 Εξαιρετικό

Great time, lots of pools to visit and relax at, with food and bar for a drink (virgin or alcoholic). Staff is awesome. The Villas are awesome, will return !
Επαληθευμένο σχόλιο

10/10 Εξαιρετικό

The room layout of Villa 1 is really great!
Επαληθευμένο σχόλιο

10/10 Εξαιρετικό

Clean room, great staff, would 100% stay here again!
Επαληθευμένο σχόλιο

6/10 Καλό

This property was just ok. There are nicer Marriott properties in the area.
Επαληθευμένο σχόλιο

8/10 Πολύ καλό

Buena estadía y muy tranquilo
Επαληθευμένο σχόλιο

10/10 Εξαιρετικό

good allround
Επαληθευμένο σχόλιο

6/10 Καλό

Lots of pool options.
Επαληθευμένο σχόλιο

8/10 Πολύ καλό

Great location and facilities. Friendly staff.
Επαληθευμένο σχόλιο

10/10 Εξαιρετικό

Great room , great location
Επαληθευμένο σχόλιο

10/10 Εξαιρετικό

The employee’s were very nice, rooms were also nice and air conditioner in room was GREAT!!
Επαληθευμένο σχόλιο

10/10 Εξαιρετικό

I had a pleasant stay overall. The staff were friendly, professional, and always willing to help, which made the experience enjoyable. The only area that could be improved is the availability of supplies and amenities. Some items were limited or needed to be requested, so keeping rooms better stocked would enhance the guest experience. Overall, I would recommend this hotel for its outstanding staff and great service.
Επαληθευμένο σχόλιο

8/10 Πολύ καλό

Great place, convenient, clean. We would come back
Επαληθευμένο σχόλιο

10/10 Εξαιρετικό

Room was very nice and spacious with a great view. Loved that it had two bathroom sink areas.
Επαληθευμένο σχόλιο

10/10 Εξαιρετικό

This facility is absolutely breathtaking. The staff is very helpful in assisting you in finding your room, as the grounds have many buildings. We came from LA, and as soon as we got our room, we got a burger from the main pool area. That burger was well-cooked and nicely presented. We had a 1-bedroom villa with a golf course/lake view. Magnificent! We will definitely keep coming back.
Επαληθευμένο σχόλιο

8/10 Πολύ καλό

We rented the two bedroom Villa plenty of space for the family. Our only complaint would be in the master bedroom our air conditioner/heater vent was either blocked or something else was wrong. Our bedroom never really got down below 78 which for many people that would be ok but for my wife it was not that comfortable and I had to listen to complain at night.
Επαληθευμένο σχόλιο

10/10 Εξαιρετικό

Everything was as described! Finding the main building was a bit difficult but once checked in all was great!
Επαληθευμένο σχόλιο

2/10 Κακό

I messed up the dates & didn't use my stay, figured it out too late.
Επαληθευμένο σχόλιο

10/10 Εξαιρετικό

That was a good place for staying in.