Hôtel LÉONOR the place to live By Stay Collection

Κατηγορία καταλύματος: 4
Ξενοδοχείο με εστιατόριο, κοντά σε Χριστουγεννιάτικη Αγορά του Στρασβούργου

Επιλέξτε ημερομηνίες για να δείτε τιμές

Θα βρίσκεστε σε μια φανταστική τοποθεσία σε αυτό το κατάλυμα (Hôtel LÉONOR the place to live By Stay Collection), μόλις 5 λεπτά με τα πόδια από: Χριστουγεννιάτικη Αγορά του Στρασβούργου και Πλατεία Place Kléber. Μπορείτε να χαλαρώσετε με ένα ποτό στο μπαρ/lounge, ενώ η καφετέρια είναι το ιδανικό μέρος για φαγητό. Επίσης, σε απόσταση 15 λεπτών με τα πόδια θα βρείτε: Καθεδρικός Ναός του Στρασβούργου και Πλατεία Σιδηροδρομικού Σταθμού. Για το εξυπηρετικό προσωπικό και τη συνολική κατάσταση του καταλύματος τα καταλύματα λαμβάνουν εξαιρετική βαθμολογία από τους ταξιδιώτες. Τα μέσα μαζικής μεταφοράς είναι σε πολύ κοντινή απόσταση με τα πόδια: το σημείο επιβίβασης Στάση Τραμ Place Broglie βρίσκεται σε απόσταση 3 λεπτών και το σημείο επιβίβασης Σταθμός Τραμ Homme de Fer βρίσκεται σε απόσταση 4 λεπτών.
VIP Access

Σχόλια

9,6 στα 10, Από τα αγαπημένα των πελατών
Κορυφαία βαθμολογία από τους ταξιδιώτες

Δημοφιλείς παροχές

  • Δέχεται κατοικίδια
  • Διατίθεται χώρος στάθμευσης
  • Δωρεάν ασύρματο ίντερνετ
  • Εστιατόριο
  • Κλιματισμός
  • Μπαρ

Βασικές παροχές (12)

  • Καθημερινή υπηρεσία οροφοκομίας
  • Εστιατόρια και μπαρ/lounge
  • Διαθέσιμο πρωινό
  • Στάθμευση χωρίς παρκαδόρο
  • Καφετέρια
  • 4 αίθουσες συνεδριάσεων
  • Βεράντα
  • Ρεσεψιόν όλο το 24ωρο
  • Καφέ στους κοινόχρηστους χώρους
  • Κλιματισμό
  • Χρηματοκιβώτιο στη ρεσεψιόν
  • Υπηρεσίες πλυντηρίου

Νιώστε σαν στο σπίτι σας (6)

  • Ιδιωτικό μπάνιο
  • Τηλεόραση
  • Βεράντα
  • Καθημερινή υπηρεσία οροφοκομίας
  • Βραστήρας για καφέ/τσάι
  • Ασανσέρ
Η τρέχουσα τιμή είναι 155 €
συμπεριλαμβάνονται φόροι και τέλη
10 Νοε - 11 Νοε

Γιατί αγαπάμε αυτό το κατάλυμα

Πρωινό και ευχαρίστηση στο μπαρ
Αυτό το ξενοδοχείο προσφέρει ένα βολικό πρωινό σε μπουφέ για να ξεκινήσετε τη μέρα σας. Ένα φιλόξενο μπαρ προσφέρει το ιδανικό μέρος για βραδινά αναψυκτικά.
Ευλογημένη ώρα για ύπνο
Παραδοθείτε σε πολυτελή κλινοσκεπάσματα σε αυτά τα γαλήνια δωμάτια, όπου σας περιμένουν δωρεάν μίνι μπαρ. Τα μασάζ στο δωμάτιο αναβαθμίζουν την εμπειρία πολυτέλειας.

Επιλογές δωματίων

Classic Δωμάτιο

9,8 στα 10
Εξαιρετικό
(46 σχόλια)
  • 23 τ.μ.
  • 1 υπνοδωμάτιο
  • Για 2 άτομα
  • 1 Διπλό Κρεβάτι

Superior Δωμάτιο

9,4 στα 10
Εξαιρετικό
(12 σχόλια)
  • 26 τ.μ.
  • 1 υπνοδωμάτιο
  • Για 2 άτομα
  • 1 Διπλό Κρεβάτι

Deluxe Δωμάτιο

9,8 στα 10
Εξαιρετικό
(22 σχόλια)
  • 26 τ.μ.
  • 1 υπνοδωμάτιο
  • Για 2 άτομα
  • 1 Διπλό Κρεβάτι

Junior Σουίτα

10,0 στα 10
Εξαιρετικό
(5 σχόλια)
  • 32 τ.μ.
  • 1 υπνοδωμάτιο
  • Για 3 άτομα
  • 1 Διπλό Κρεβάτι

Παρόμοια καταλύματα

Mod logo
Συνδεθείτε για να δείτε εκπτώσεις και προνόμια του προγράμματος. Περισσότερες επιβραβεύσεις για περισσότερη περιπέτεια!

Σχετικά με την περιοχή

Χάρτης
11 Rue de la Nuée-Bleue, Strasbourg, Bas-Rhin, 67000

Τι υπάρχει σε κοντινή απόσταση

  • Χριστουγεννιάτικη Αγορά του Στρασβούργου - 3 λεπτά με τα πόδια - 0.3 χλμ.
  • Εμπορικό Κέντρο Place des Halles - 5 λεπτά με τα πόδια - 0.4 χλμ.
  • Πλατεία Place Kléber - 5 λεπτά με τα πόδια - 0.4 χλμ.
  • Καθεδρικός Ναός του Στρασβούργου - 8 λεπτά με τα πόδια - 0.7 χλμ.
  • Πλατεία Σιδηροδρομικού Σταθμού - 12 λεπτά με τα πόδια - 1.1 χλμ.

Τρόποι μετακίνησης

  • Στρασβούργο (SXB-Διεθνές Αεροδρόμιο του Στρασβούργου) - 24 λεπτά με το αυτοκίνητο, 18,6 χλμ.
  • Καρλσρούη Μπάντεν-Μπάντεν (FKB-Αερολιμένας του Μπάντεν) - 41 λεπτά με το αυτοκίνητο, 56,6 χλμ.
  • Σταθμός Bischheim - 6 λεπτά με το αυτοκίνητο, 3,6 χλμ.
  • Στρασβούργο (XWG-Σιδηροδρομικός Σταθμός SNCF του Στρασβούργου) - 14 λεπτά περπάτημα, 1,1 χλμ.
  • Σταθμός του Στρασβούργου - 14 λεπτά περπάτημα, 1,2 χλμ.
  • Στάση Τραμ Place Broglie - 3 λεπτά περπάτημα, 0,2 χλμ.
  • Σταθμός Τραμ Homme de Fer - 4 λεπτά περπάτημα, 0,4 χλμ.
  • Σταθμός Τραμ Ancienne Synagogue Les Halles - 6 λεπτά περπάτημα, 0,5 χλμ.

Εστιατόρια

  • Léonor
  • ‪Café Broglie - ‬3 λεπτά με τα πόδια
  • ‪Starbucks - ‬3 λεπτά με τα πόδια
  • ‪Europ Café - ‬5 λεπτά με τα πόδια
  • ‪Le Link at Sofitel Strasbourg - ‬2 λεπτά με τα πόδια

Πληροφορίες για το κατάλυμα

Hôtel LÉONOR the place to live By Stay Collection

  • Θα βρίσκεστε σε μια φανταστική τοποθεσία σε αυτό το κατάλυμα (Hôtel LÉONOR the place to live By Stay Collection), μόλις 5 λεπτά με τα πόδια από: Χριστουγεννιάτικη Αγορά του Στρασβούργου και Πλατεία Place Kléber. Μπορείτε να χαλαρώσετε με ένα ποτό στο μπαρ/lounge, ενώ η καφετέρια είναι το ιδανικό μέρος για φαγητό. Επίσης, σε απόσταση 15 λεπτών με τα πόδια θα βρείτε: Καθεδρικός Ναός του Στρασβούργου και Πλατεία Σιδηροδρομικού Σταθμού. Για το εξυπηρετικό προσωπικό και τη συνολική κατάσταση του καταλύματος τα καταλύματα λαμβάνουν εξαιρετική βαθμολογία από τους ταξιδιώτες. Τα μέσα μαζικής μεταφοράς είναι σε πολύ κοντινή απόσταση με τα πόδια: το σημείο επιβίβασης Στάση Τραμ Place Broglie βρίσκεται σε απόσταση 3 λεπτών και το σημείο επιβίβασης Σταθμός Τραμ Homme de Fer βρίσκεται σε απόσταση 4 λεπτών.

Με μια ματιά

Μέγεθος ξενοδοχείου

    • 116 δωμάτια

Άφιξη/αναχώρηση

    • Ώρα έναρξης check-in: 3:00 μ.μ. – Ώρα λήξης check-in: οποιαδήποτε στιγμή
    • Διατίθεται ανέπαφο check-in
    • Check-in νωρίς ανάλογα με τη διαθεσιμότητα
    • Ελάχιστη ηλικία για check-in: 18
    • Ώρα check-out: 12 το μεσημέρι
    • Διατίθεται ανέπαφο check-out
    • Check-out αργά ανάλογα με τη διαθεσιμότητα

Ειδικές οδηγίες για το check-in

    • Οι επισκέπτες θα λάβουν ένα email εντός 72 ώρες πριν από την άφιξή τους με οδηγίες σχετικά με το check-in. Το προσωπικό της ρεσεψιόν θα υποδεχτεί τους επισκέπτες κατά την άφιξη.
    • Οι πληροφορίες που παρέχει το κατάλυμα μπορεί να έχουν μεταφραστεί με εργαλεία αυτόματης μετάφρασης.

Απαιτούνται κατά το check-in

    • Απαιτείται πιστωτική, χρεωστική κάρτα ή εγγύηση σε μετρητά για τυχόν πρόσθετες χρεώσεις
    • Ενδέχεται να απαιτείται επίσημο έγγραφο ταυτότητας με φωτογραφία
    • Η ελάχιστη ηλικία για check-in είναι 18 ετών

Παιδιά

    • Τα παιδιά ηλικίας 12 και μικρότερα τρώνε πρωινό δωρεάν

Κατοικίδια

    • Επιτρέπονται τα κατοικίδια*
    • Επιτρέπονται τα ζώα υπηρεσίας
    • Προσφέρει μπολ για τροφή και νερό

Ίντερνετ

    • Δωρεάν ασύρματο ίντερνετ στους κοινόχρηστους χώρους
    • Δωρεάν ασύρματο ίντερνετ στα δωμάτια

Χώρος στάθμευσης

    • Μη στεγασμένος χώρος στάθμευσης, στάθμευση χωρίς παρκαδόρο στο κατάλυμα (35 EUR ανά ημέρα)
    • Χώρος στάθμευσης εκτός του καταλύματος σε κοντινή απόσταση (35 EUR ανά ημέρα. Απαιτούνται κρατήσεις.)
    • Υπάρχει δυνατότητα στάθμευσης στον δρόμο

Άλλες πληροφορίες

    • Κατάλυμα για μη καπνίζοντες

Παροχές καταλύματος

Φαγητό και ποτό

  • Διατίθεται πρωινό σε μπουφέ (επιπλέον χρέωση) μεταξύ 6:30 π.μ.–10:00 π.μ. τις καθημερινές και 7:00 π.μ.–11:00 π.μ. τα σαββατοκύριακα
  • Εστιατόριο
  • Μπαρ/lounge
  • Καφετέρια
  • Καφές/τσάι στους κοινόχρηστους χώρους

Τι να κάνετε

  • Πληροφορίες για ποδηλατικές διαδρομές

Απομακρυσμένη εργασία

  • 4 αίθουσες συνεδριάσεων

Υπηρεσίες

  • Ρεσεψιόν όλο το 24ωρο
  • Υπηρεσία στεγνοκαθαριστηρίου/πλυντηρίου

Εγκαταστάσεις

  • Χρηματοκιβώτιο στη ρεσεψιόν
  • Βεράντα
  • Χώρος στάθμευσης ποδηλάτων
  • Αίθουσα συνεστιάσεων

Προσβασιμότητα

  • Ασανσέρ
  • Γραφείο εγγραφής με πρόσβαση για άτομα με αναπηρικό καροτσάκι
  • Καλά φωτισμένη διαδρομή προς την είσοδο
  • Διαδρομή προς την είσοδο χωρίς σκαλοπάτια

Παροχές δωματίου

Διασκεδάστε

  • Τηλεόραση με επίπεδη οθόνη 32 ιντσών
  • Ψηφιακά κανάλια

Άνετη διαμονή

  • Κλιματισμός και θέρμανση
  • Δωρεάν είδη από το μίνι μπαρ
  • Βραστήρας για καφέ/τσάι
  • Βραστήρας νερού
  • Παντόφλες
  • Σίδερο/σιδερώστρα (κατόπιν αιτήματος)

Κοιμηθείτε καλά

  • Δωμάτια με ηχομόνωση
  • Κλινοσκεπάσματα υψηλής ποιότητας

Τι θα απολαύσετε

  • Μασάζ στο δωμάτιο

Φρεσκαριστείτε

  • Ιδιωτικό μπάνιο
  • Μπανιέρα ή ντουζιέρα
  • Πιστολάκι μαλλιών
  • Πετσέτες

Μείνετε συνδεδεμένοι

  • Δωρεάν WiFi
  • Τηλέφωνο

Περισσότερα

  • Καθημερινά
  • Χρηματοκιβώτιο μέσα στο δωμάτιο

Ειδικά χαρακτηριστικά

Γεύματα

LEO Restaurant - Onsite μπρασερί. Οι επισκέπτες μπορούν να απολαύσουν ποτά στο μπαρ. Ανοιχτό συγκεκριμένες ημέρες

Βραβεία και συνεργασίες

Κατάλυμα με οικολογική πιστοποίηση
Αυτό το κατάλυμα πιστοποιείται από τα εξής τρίτα προγράμματα πιστοποίησης βιωσιμότητας: Green Key (Foundation for Environmental Education) και Green Key Global. Για περισσότερες πληροφορίες σχετικά με τις προϋποθέσεις αυτών των πιστοποιήσεων και το τι ακριβώς επαληθεύουν, επισκεφτείτε τους ιστότοπούς τους.

Τέλη και πολιτικές

Υποχρεωτικά τέλη

Θα σας ζητηθεί να πληρώσετε τις ακόλουθες χρεώσεις κατά το check-in ή το check-out. Στις χρεώσεις ενδέχεται να περιλαμβάνονται οι σχετικοί φόροι:
  • Επιβάλλεται δημοτικός φόρος: 2.86 EUR ανά άτομο, ανά διανυκτέρευση. Ο φόρος αυτός δεν ισχύει για παιδιά ηλικίας κάτω από 18 έτη.

Προαιρετικές επιπλέον παροχές

  • Διατίθεται πρωινό σε μπουφέ με επιπλέον χρέωση 29 EUR για ενήλικες και 29 EUR για παιδιά
  • Το check-in νωρίς μπορεί να κανονιστεί με επιπλέον χρέωση (αν προσφέρεται)
  • To check-out αργά μπορεί να κανονιστεί με επιπλέον χρέωση (αν προσφέρεταιι)

Ανακαινίσεις και διακοπή λειτουργίας

Τις εξής ημέρες: Δευτέρα και Κυριακή παραμένουν κλειστές οι ακόλουθες εγκαταστάσεις:
  • Χώροι εστίασης

Κατοικίδια

  • Τα ζώα υπηρεσίας δεν υπόκεινται σε τέλη
  • Επιτρέπονται κατοικίδια με επιπλέον χρέωση 25 EUR ανά κατοικίδιο, ανά διανυκτέρευση

Στάθμευση

  • Η στάθμευση χωρίς παρκαδόρο (μη στεγασμένος χώρος στάθμευσης) κοστίζει 35 EUR (ανά ημέρα)
  • Διατίθεται χώρος στάθμευσης σε κοντινή απόσταση με χρέωση 35 EUR ανά ημέρα (σε απόσταση 450 μέτρων)

Πολιτικές

Αυτό το κατάλυμα τελεί υπό τη διαχείριση ενός επαγγελματία οικοδεσπότη. Η παροχή καταλύματος σχετίζεται με το ελεύθερο επάγγελμά του, την επιχειρηματική του δραστηριότητα ή την εργασία του.
Ενδέχεται να ισχύουν χρεώσεις για επιπλέον άτομα και να ποικίλουν ανάλογα με την πολιτική του καταλύματος.
Οι επισκέπτες μπορούν να αισθάνονται ασφαλείς, καθώς στον χώρο του καταλύματος υπάρχουν: πυροσβεστήρας.
Αυτό το κατάλυμα δέχεται πιστωτικές κάρτες και μετρητά.
Αποδεκτές πιστωτικές κάρτες: πιστωτικές κάρτες, πιστωτικές κάρτες, πιστωτικές κάρτες
Διατίθενται ανέπαφες πληρωμές.
Οι συναλλαγές σε μετρητά σε αυτό το κατάλυμα δεν μπορούν να υπερβαίνουν το ποσό των 1000 EUR εξαιτίας των εθνικών κανονισμών. Για περισσότερες λεπτομέρειες επικοινωνήστε με το κατάλυμα χρησιμοποιώντας τα στοιχεία στην επιβεβαίωση κράτησης.
Αν ακυρώσετε την κράτησή σας, θα υπόκεισθε στην πολιτική ακύρωσης του οικοδεσπότη. Σύμφωνα με τους κανονισμούς της ΕΕ περί των δικαιωμάτων των καταναλωτών, οι υπηρεσίες κράτησης καταλυμάτων δεν υπόκεινται στο δικαίωμα υπαναχώρησης.

Κατηγορία καταλύματος

Αυτό το κατάλυμα έχει λάβει την επίσημη αξιολόγησή του αστέρων από τον Γαλλικό Οργανισμό Τουριστικής Ανάπτυξης, ATOUT France.

Επίσης γνωστό ως

Leonor The To Live Strasbourg
Hôtel LÉONOR the place to live Hotel
Hôtel LÉONOR the place to live Strasbourg
Hôtel LÉONOR the place to live Hotel Strasbourg

Συχνές ερωτήσεις

Προσφέρει το Hôtel LÉONOR the place to live By Stay Collection δωρεάν ακύρωση και πλήρη επιστροφή χρημάτων;

Ναι, το κατάλυμα (Hôtel LÉONOR the place to live By Stay Collection) έχει διαθέσιμα δωμάτια με πλήρη επιστροφή χρημάτων για κράτηση στη σελίδα μας. Αν έχετε κάνει κράτηση για δωμάτιο με πλήρως επιστρέψιμη τιμή, μπορείτε να το ακυρώσετε έως και λίγες ημέρες πριν το check in ανάλογα με την πολιτική ακύρωσης του καταλύματος. Απλώς βεβαιωθείτε ότι έχετε διαβάσει την πολιτική ακύρωσης αυτού του καταλύματος, για να ενημερωθείτε για τους ακριβείς όρους και τις προϋποθέσεις.

Επιτρέπονται κατοικίδια σε αυτό το κατάλυμα (Hôtel LÉONOR the place to live By Stay Collection);

Ναι, το κατάλυμα φιλοξενεί κατοικίδια. Ισχύει χρέωση ύψους 25 EUR ανά κατοικίδιο, ανά διανυκτέρευση. Τα ζώα υπηρεσίας εξαιρούνται από την καταβολή τελών. Μπολ με τροφή και νερό είναι στη διάθεσή σας.

Προσφέρεται στάθμευση στον χώρο του καταλύματος (Hôtel LÉONOR the place to live By Stay Collection);

Ναι. Η στάθμευση χωρίς παρκαδόρο κοστίζει 35 EUR ανά ημέρα.

Ποιες ώρες πραγματοποιείται το check-in και το check-out σε αυτό το κατάλυμα (Hôtel LÉONOR the place to live By Stay Collection);

Ώρα έναρξης check-in: 3:00 μ.μ. – Ώρα λήξης check-in: οποιαδήποτε στιγμήΙσχύει χρέωση για check-in νωρίς (βάσει διαθεσιμότητας).Το check-out πραγματοποιείται έως 12 το μεσημέρι. Υπάρχει δυνατότητα για check-out αργά έναντι χρέωσης (βάσει διαθεσιμότητας). Ανέπαφο check-in και check-out είναι διαθέσιμα.

Υπάρχει καζίνο στον χώρο αυτού του καταλύματος (Hôtel LÉONOR the place to live By Stay Collection);

Όχι, ξενοδοχείο δεν έχει καζίνο, αλλά το ακόλουθο βρίσκεται σε κοντινή απόσταση Καζίνο Diamond (9 λεπτά με το αυτοκίνητο).

Υπάρχουν εστιατόρια σε αυτό το κατάλυμα (Hôtel LÉONOR the place to live By Stay Collection) ή στη γύρω περιοχή;

Ναι, υπάρχει ένα εστιατόριο στον χώρο του καταλύματος, το LEO Restaurant.

Τι υπάρχει στην περιοχή που βρίσκεται το Hôtel LÉONOR the place to live By Stay Collection;

Το Hôtel LÉONOR the place to live By Stay Collection βρίσκεται σε Κέντρο της Πετίτ Φρανς, μόλις 3 λεπτ. με τα πόδια από Στάση Τραμ Place Broglie και 4 λεπτ. με τα πόδια από Χριστουγεννιάτικη Αγορά του Στρασβούργου. Οι ταξιδιώτες λατρεύουν την υπέροχη τοποθεσία αυτού του ξενοδοχείου.

Σχόλια

Σχόλια για το κατάλυμα Hôtel LÉONOR the place to live By Stay Collection

9,6

Εξαιρετικό

10

Καθαριότητα

9,4

Παροχές

9,6

Προσωπικό & εξυπηρέτηση

9,8

Κατάσταση καταλύματος & παροχές

Σχόλια

Επαληθευμένο σχόλιο

8/10 Πολύ καλό

Super lækkert hotel, ligger perfekt til byen og hjælpsom personale.
Επαληθευμένο σχόλιο

10/10 Εξαιρετικό

Prachtig sfeervol hotel dichtbij oude centrum.
Επαληθευμένο σχόλιο

10/10 Εξαιρετικό

Fantástico! Café da manhã impecável, serviço , tudo
Επαληθευμένο σχόλιο

10/10 Εξαιρετικό

Great location, nice stuff
Επαληθευμένο σχόλιο

10/10 Εξαιρετικό

One of the best values in Europe. Highly recommend.
Επαληθευμένο σχόλιο

10/10 Εξαιρετικό

Great hotel.
Επαληθευμένο σχόλιο

10/10 Εξαιρετικό

Superbe hotel extrêmement bien placé et personnels au petit soins
Επαληθευμένο σχόλιο

10/10 Εξαιρετικό

Kanonhotell i hjärtat av Strasbourg. Fantastisk personal, fina rum och magisk frukost.
Επαληθευμένο σχόλιο

10/10 Εξαιρετικό

Lovely decor, clean, friendly staff and excellent breakfast.
Επαληθευμένο σχόλιο

10/10 Εξαιρετικό

Incrível. Quarto limpo, equipe gentil, café da manhã muito bom.
Επαληθευμένο σχόλιο

10/10 Εξαιρετικό

Good hôtel
Επαληθευμένο σχόλιο

10/10 Εξαιρετικό

Hyggeligt hotel med venligt og hjælpsomt personale. God beliggenhed.
Επαληθευμένο σχόλιο

10/10 Εξαιρετικό

Really great hotel, location fabulous. Great bar and outdoor area to relax
Επαληθευμένο σχόλιο

10/10 Εξαιρετικό

Great hotel
Επαληθευμένο σχόλιο

10/10 Εξαιρετικό

Always live this hotel. Thanks for our great stay dear team!
Επαληθευμένο σχόλιο

10/10 Εξαιρετικό

Super hotel midt i Strasbourg, super rent og fantastisk personale.
Επαληθευμένο σχόλιο

10/10 Εξαιρετικό

Fantastiskt hotell, jag kommer bo här igen
Επαληθευμένο σχόλιο

10/10 Εξαιρετικό

Wunderschönes geräumiges Zimmer mit absolut Topp-Bettwäsche und hervorragende Spezialkissen (Kategorie supérieure) Eleganter gemütlicher Innenhof Kompetentes und freundliches Personal an der Rezeption, auch an der Bar/Lounge, aber mit kleinen Abstrichen Topp-Lage am Elngang der attraktiven Altstadt
Επαληθευμένο σχόλιο

10/10 Εξαιρετικό

Une adresse sans remarque. Tout est parfait
Επαληθευμένο σχόλιο

10/10 Εξαιρετικό

Top Hotel top Lage Mega freundlich
Επαληθευμένο σχόλιο

10/10 Εξαιρετικό

Really nice and cool hotel in the center of Strasbourg. Beautiful outdoor seatings in the restaurant and the breakfast was really fantastic! Can highly recommend this hotel.
Επαληθευμένο σχόλιο

10/10 Εξαιρετικό

Tolle Bar und der Innenhof ist ein Traum für Aperitivs.
Επαληθευμένο σχόλιο

10/10 Εξαιρετικό

Super fint hotel
Επαληθευμένο σχόλιο

10/10 Εξαιρετικό

Établissement magnifique, bien placé avec un petit déjeuner délicieux
Επαληθευμένο σχόλιο

10/10 Εξαιρετικό

Beautiful hotel, great customer services, nice and helpful staff