Hotel Antares

Κατηγορία καταλύματος: 4
Ξενοδοχείο στα προάστια με σπα και εξωτερική πισίνα - Villafranca Di Verona

Επιλέξτε ημερομηνίες για να δείτε τιμές

Αυτό το κατάλυμα (Hotel Antares) διαθέτει βεράντα στο ρετιρέ και βρίσκεται 15 λεπτά με το αυτοκίνητο από: Εκθεσιακό Κέντρο Veronafiere και Σιδηροδρομικός Σταθμός Porta Nuova. Οι επισκέπτες μπορούν να πάρουν κάτι να φάνε στο εστιατόριο και να πάνε στο σπα για να απολαύσουν περιποιήσεις όπως μασάζ, θεραπείες περιποίησης προσώπου ή απολέπιση σώματος. Θα βρείτε ακόμη εσωτερική πισίνα, εξωτερική πισίνα και μπαρ δίπλα στην πισίνα.

Σχόλια

6,2 στα 10
Καλό

Δημοφιλείς παροχές

  • Πισίνα
  • Σπα
  • Δέχεται κατοικίδια
  • Δωρεάν στάθμευση
  • Δωρεάν ασύρματο ίντερνετ
  • Εστιατόριο

Βασικές παροχές (12)

  • Καθημερινή υπηρεσία οροφοκομίας
  • Εστιατόρια και μπαρ/lounge
  • Πλήρως εξοπλισμένο σπα
  • Εσωτερική πισίνα και εξωτερική πισίνα
  • Βεράντα στο ρετιρέ
  • Γυμναστήριο
  • Σάουνα
  • Χαμάμ
  • Πισίνα για παιδιά
  • Μπαρ δίπλα στην πισίνα
  • Room service
  • Αίθουσες μασάζ και περιποίησης

Για οικογένειες (6)

  • Κούνιες/κρεβατάκια μωρού (επιπρόσθετη χρέωση)
  • Πισίνα για παιδιά
  • Ιδιωτικό μπάνιο
  • Τηλεόραση
  • Κήπος
  • Βεράντα
Η τρέχουσα τιμή είναι 81 €
συμπεριλαμβάνονται φόροι και τέλη
13 Σεπ - 14 Σεπ

Επιλογές δωματίων

Διαθέσιμα φίλτρα για τα δωμάτια
Εμφανίζονται 8 από 8 δωμάτια

Standard Μονόκλινο Δωμάτιο

  • 13 τ.μ.
  • Για 2 άτομα
  • 1 Μονό Κρεβάτι
  • Δωρεάν ασύρματο ίντερνετ

Standard Δίκλινο Δωμάτιο (Double ή Twin)

  • 23 τ.μ.
  • Για 3 άτομα
  • 1 Διπλό Κρεβάτι Ή 2 Μονά Κρεβάτια
  • Δωρεάν ασύρματο ίντερνετ

Junior Σουίτα

  • Για 3 άτομα
  • 1 Διπλό Κρεβάτι Ή 2 Μονά Κρεβάτια
  • Δωρεάν ασύρματο ίντερνετ

Τρίκλινο Δωμάτιο

  • 25 τ.μ.
  • Για 4 άτομα
  • 1 Διπλό Κρεβάτι και 1 Μονό Κρεβάτι Ή 3 Μονά Κρεβάτια
  • Δωρεάν ασύρματο ίντερνετ

Τετράκλινο Δωμάτιο

  • 25 τ.μ.
  • Για 5 άτομα
  • 1 Διπλό Κρεβάτι και 2 Μονά Κρεβάτια Ή 4 Μονά Κρεβάτια
  • Δωρεάν ασύρματο ίντερνετ

Δωμάτιο

  • Για 4 άτομα
  • 1 Διπλό Κρεβάτι
  • Δωρεάν ασύρματο ίντερνετ

Δωμάτιο

  • Για 4 άτομα
  • Δωρεάν ασύρματο ίντερνετ

Δωμάτιο

  • Για 6 άτομα
  • Δωρεάν ασύρματο ίντερνετ

Παρόμοια καταλύματα

Mod logo
Συνδεθείτε για να δείτε εκπτώσεις και προνόμια του προγράμματος. Περισσότερες επιβραβεύσεις για περισσότερη περιπέτεια!

Σχετικά με την περιοχή

Χάρτης
Viale Postumia 88, Villafranca di Verona, VR, 37069

Τι υπάρχει σε κοντινή απόσταση

  • Μουσείο Νικολίς - 6 λεπτά με τα πόδια - 0.6 χλμ.
  • Εκθεσιακό Κέντρο Veronafiere - 18 λεπτά με το αυτοκίνητο - 15.5 χλμ.
  • Σιδηροδρομικός Σταθμός Porta Nuova - 20 λεπτά με το αυτοκίνητο - 17.6 χλμ.
  • Αρένα της Βερόνα - 25 λεπτά με το αυτοκίνητο - 19.3 χλμ.
  • Το σπίτι της Ιουλιέτας - 26 λεπτά με το αυτοκίνητο - 20.0 χλμ.

Τρόποι μετακίνησης

  • Αεροδρόμιο Valerio Catullo (VRN) - 8 λεπτά με το αυτοκίνητο, 5,8 χλμ.
  • Μπρέσια (VBS-Gabriele D'Annuzio) - 41 λεπτά με το αυτοκίνητο, 59,4 χλμ.
  • Σταθμός του Βιλαφράνκα - 4 λεπτά με το αυτοκίνητο, 3,2 χλμ.
  • Σταθμός Villafranca di Verona Dossobuono - 10 λεπτά με το αυτοκίνητο, 4,8 χλμ.
  • Σταθμός Sommacampagna-Sona - 10 λεπτά με το αυτοκίνητο, 9,2 χλμ.

Εστιατόρια

  • ‪Hotel Expo Verona - ‬16 λεπτά με τα πόδια
  • ‪Bar Reggiani - ‬3 λεπτά με το αυτοκίνητο
  • ‪B-Petrol - ‬3 λεπτά με το αυτοκίνητο
  • ‪Don Giulio - ‬3 λεπτά με το αυτοκίνητο
  • ‪Pub Ai Portici - ‬8 λεπτά με το αυτοκίνητο

Πληροφορίες για το κατάλυμα

Hotel Antares

  • Αυτό το κατάλυμα (Hotel Antares) διαθέτει βεράντα στο ρετιρέ και βρίσκεται 15 λεπτά με το αυτοκίνητο από: Εκθεσιακό Κέντρο Veronafiere και Σιδηροδρομικός Σταθμός Porta Nuova. Οι επισκέπτες μπορούν να πάρουν κάτι να φάνε στο εστιατόριο και να πάνε στο σπα για να απολαύσουν περιποιήσεις όπως μασάζ, θεραπείες περιποίησης προσώπου ή απολέπιση σώματος. Θα βρείτε ακόμη εσωτερική πισίνα, εξωτερική πισίνα και μπαρ δίπλα στην πισίνα.

Με μια ματιά

Μέγεθος ξενοδοχείου

    • 182 δωμάτια
    • Εκτείνεται σε 5 ορόφους

Άφιξη/αναχώρηση

    • Ώρα έναρξης check-in: 3:00 μ.μ. – Ώρα λήξης check-in: οποιαδήποτε στιγμή
    • Γρήγορο check-in
    • Check-in νωρίς ανάλογα με τη διαθεσιμότητα
    • Ελάχιστη ηλικία για check-in: 18
    • Ώρα check-out: 10:00 π.μ.
    • Check-out αργά ανάλογα με τη διαθεσιμότητα

Ειδικές οδηγίες για το check-in

    • Το προσωπικό της ρεσεψιόν θα υποδεχτεί τους επισκέπτες κατά την άφιξη.
    • Οι πληροφορίες που παρέχει το κατάλυμα μπορεί να έχουν μεταφραστεί με εργαλεία αυτόματης μετάφρασης.

Απαιτούνται κατά το check-in

    • Απαιτείται πιστωτική, χρεωστική κάρτα ή εγγύηση σε μετρητά για τυχόν πρόσθετες χρεώσεις
    • Ενδέχεται να απαιτείται επίσημο έγγραφο ταυτότητας με φωτογραφία
    • Η ελάχιστη ηλικία για check-in είναι 18 ετών

Παιδιά

    • Παιδιά (2 ετών και κάτω) μπορούν να φιλοξενηθούν δωρεάν, όταν διαμένουν στο δωμάτιο του γονέα ή κηδεμόνα χρησιμοποιώντας τα υπάρχοντα κρεβάτια

Κατοικίδια

    • Επιτρέπονται τα κατοικίδια*
    • Επιτρέπονται τα ζώα υπηρεσίας

Ίντερνετ

    • Δωρεάν ασύρματο ίντερνετ στους κοινόχρηστους χώρους
    • Δωρεάν ασύρματο ίντερνετ στα δωμάτια

Χώρος στάθμευσης

    • Δωρεάν στάθμευση χωρίς παρκαδόρο στο κατάλυμα
    • Στο κατάλυμα διατίθεται χώρος για στάθμευση μακράς διάρκειας
    • Ο χώρος στάθμευσης και ο χώρος στάθμευσης για βαν στο κατάλυμα είναι προσβάσιμοι με αναπηρικό καροτσάκι

Άλλες πληροφορίες

    • Κατάλυμα για μη καπνίζοντες

Παροχές καταλύματος

Φαγητό και ποτό

  • Εστιατόριο
  • Μπαρ/lounge
  • Μπαρ δίπλα στην πισίνα
  • Υπηρεσία δωματίου (μόνο σε συγκεκριμένο ωράριο)
  • Μπαρ με σνακ/ντελικατέσεν

Ταξιδεύοντας με παιδιά

  • Δωρεάν διαμονή για παιδιά
  • Πισίνα για παιδιά

Τι να κάνετε

  • Τραπέζι μπιλιάρδου

Απομακρυσμένη εργασία

  • Επιχειρηματικό κέντρο
  • Αίθουσες συνεδριάσεων

Υπηρεσίες

  • Ρεσεψιόν όλο το 24ωρο
  • Ενοικίαση αυτοκινήτων στον χώρο του καταλύματος
  • Υπηρεσία στεγνοκαθαριστηρίου/πλυντηρίου
  • Δωρεάν εφημερίδες στο λόμπι
  • Φύλαξη αποσκευών
  • Πολύγλωσσο προσωπικό
  • Ξαπλώστρες πισίνας

Εγκαταστάσεις

  • Χτίστηκε το 2005
  • Χρηματοκιβώτιο στη ρεσεψιόν
  • Βεράντα στο ρετιρέ
  • Κήπος
  • Γυμναστήριο
  • Εξωτερική πισίνα
  • Εσωτερική πισίνα
  • Εμπορικό πολυκατάστημα στον χώρο του καταλύματος
  • Σπα με πλήρεις υπηρεσίες
  • Σάουνα
  • Αίθουσες μασάζ και περιποίησης
  • Χαμάμ
  • Αίθουσα συνεστιάσεων

Προσβασιμότητα

  • Πρόσβαση για άτομα με αναπηρικό καροτσάκι
  • Ασανσέρ
  • Χώρος στάθμευσης προσβάσιμος για άτομα με αναπηρία
  • Δημόσια τουαλέτα με πρόσβαση για άτομα με αναπηρικό καροτσάκι
  • Χώρος στάθμευσης βαν με πρόσβαση για άτομα με αναπηρικό καροτσάκι
  • Παρκαδόρος για όχημα με αναπηρικό καροτσάκι
  • Ασανσέρ με πρόσβαση για άτομα με αναπηρικό καροτσάκι
  • Γραφείο εγγραφής με πρόσβαση για άτομα με αναπηρικό καροτσάκι
  • Πισίνα με πρόσβαση για άτομα με αναπηρικό καροτσάκι
  • Επιχειρηματικό κέντρο με πρόσβαση για άτομα με αναπηρικό καροτσάκι
  • Εστιατόριο με πρόσβαση για άτομα με αναπηρικό καροτσάκι
  • Lounge με πρόσβαση για άτομα με αναπηρικό καροτσάκι
  • Διαδρομή προς την είσοδο χωρίς σκαλοπάτια

Παροχές δωματίου

Διασκεδάστε

  • Τηλεόραση με επίπεδη οθόνη 32 ιντσών
  • Δορυφορικά κανάλια

Άνετη διαμονή

  • Κλιματισμός με ψύξη
  • Μίνι μπαρ

Κοιμηθείτε καλά

  • Δωμάτια με ηχομόνωση
  • Κούνιες/κρεβατάκια μωρού (επιπλέον χρέωση)
  • Κλινοσκεπάσματα

Φρεσκαριστείτε

  • Ιδιωτικό μπάνιο
  • Μόνο ντουζιέρα
  • Μπιντές
  • Δωρεάν προϊόντα προσωπικής περιποίησης
  • Πιστολάκι μαλλιών
  • Πετσέτες

Μείνετε συνδεδεμένοι

  • Γραφείο
  • Δωρεάν εφημερίδες
  • Δωρεάν WiFi

Φαγητό και ποτό

  • Δωρεάν εμφιαλωμένο νερό

Περισσότερα

  • Καθημερινά
  • Χρηματοκιβώτιο μέσα στο δωμάτιο

Ειδικά χαρακτηριστικά

Σπα

Το σπα που βρίσκεται στο χώρο των εγκαταστάσεων διαθέτει αίθουσες μασάζ και περιποίησης. Οι υπηρεσίες του σπα περιλαμβάνουν θεραπείες περιποίησης προσώπου, απολέπιση σώματος, θεραπείες περιποίησης σώματος και μανικιούρ και πεντικιούρ. Το σπα είναι εξοπλισμένο με σάουνα και τουρκικά λουτρά/χαμάμ.

Τέλη και πολιτικές

Υποχρεωτικά τέλη

Θα σας ζητηθεί να πληρώσετε τις ακόλουθες χρεώσεις κατά το check-in ή το check-out. Στις χρεώσεις ενδέχεται να περιλαμβάνονται οι σχετικοί φόροι:
  • Επιβάλλεται δημοτικός φόρος: 1.50 EUR ανά άτομο, ανά διανυκτέρευση, για έως 5 διανυκτερεύσεις. Ο φόρος αυτός δεν ισχύει για παιδιά ηλικίας κάτω από 14 έτη.

Προαιρετικές επιπλέον παροχές

  • Το check-in νωρίς μπορεί να κανονιστεί με επιπλέον χρέωση (αν προσφέρεται)
  • To check-out αργά μπορεί να κανονιστεί με επιπλέον χρέωση (αν προσφέρεταιι)

Παιδιά και επιπλέον κρεβάτια

  • Τα κρεβατάκια για μωρά προσφέρονται για 10.0 EUR ανά ημέρα
  • Όλοι οι επισκέπτες, συμπεριλαμβανομένων των παιδιών, πρέπει να είναι παρόντες κατά το check-in και να επιδείξουν την επίσημη ταυτότητα ή το διαβατήριό τους

Κατοικίδια

  • Τα ζώα υπηρεσίας δεν υπόκεινται σε τέλη
  • Επιτρέπονται κατοικίδια με επιπλέον χρέωση 8 EUR ανά κατοικίδιο, ανά ημέρα

Πισίνα, σπα και γυμναστήριο (κατά περίπτωση)

  • Μπορείτε να έχετε πρόσβαση στην πισίνα με 10 EUR ανά άτομο, ανά ημέρα

Πολιτικές

Αυτό το κατάλυμα τελεί υπό τη διαχείριση ενός επαγγελματία οικοδεσπότη. Η παροχή καταλύματος σχετίζεται με το ελεύθερο επάγγελμά του, την επιχειρηματική του δραστηριότητα ή την εργασία του.
Οι επισκέπτες μπορούν να αισθάνονται ασφαλείς, καθώς στον χώρο του καταλύματος υπάρχουν: πυροσβεστήρας και κουτί πρώτων βοηθειών.
Αυτό το κατάλυμα δέχεται πιστωτικές κάρτες και μετρητά.
Αποδεκτές πιστωτικές κάρτες: πιστωτικές κάρτες, πιστωτικές κάρτες
Διατίθενται ανέπαφες πληρωμές.
Οι συναλλαγές σε μετρητά σε αυτό το κατάλυμα δεν μπορούν να υπερβαίνουν το ποσό των 5000 EUR εξαιτίας των εθνικών κανονισμών. Για περισσότερες λεπτομέρειες επικοινωνήστε με το κατάλυμα χρησιμοποιώντας τα στοιχεία στην επιβεβαίωση κράτησης.
Κωδικός αναφοράς καταλύματος IT023096A1WF756FE7
Αν ακυρώσετε την κράτησή σας, θα υπόκεισθε στην πολιτική ακύρωσης του οικοδεσπότη. Σύμφωνα με τους κανονισμούς της ΕΕ περί των δικαιωμάτων των καταναλωτών, οι υπηρεσίες κράτησης καταλυμάτων δεν υπόκεινται στο δικαίωμα υπαναχώρησης.

Κατηγορία καταλύματος

Αυτό το κατάλυμα έχει λάβει την επίσημη βαθμολογία αστέρων του από την αρχή the local rating authority.

Επίσης γνωστό ως

Antares Villafranca di Verona
Hotel Antares Villafranca di Verona
Hotel Antares Hotel
Hotel Antares Villafranca di Verona
Hotel Antares Hotel Villafranca di Verona

Συχνές ερωτήσεις

Προσφέρει το Hotel Antares δωρεάν ακύρωση και πλήρη επιστροφή χρημάτων;

Ναι, το κατάλυμα (Hotel Antares) έχει διαθέσιμα δωμάτια με πλήρη επιστροφή χρημάτων για κράτηση στη σελίδα μας. Αν έχετε κάνει κράτηση για δωμάτιο με πλήρως επιστρέψιμη τιμή, μπορείτε να το ακυρώσετε έως και λίγες ημέρες πριν το check in ανάλογα με την πολιτική ακύρωσης του καταλύματος. Απλώς βεβαιωθείτε ότι έχετε διαβάσει την πολιτική ακύρωσης αυτού του καταλύματος, για να ενημερωθείτε για τους ακριβείς όρους και τις προϋποθέσεις.

Υπάρχει πισίνα σε αυτό το κατάλυμα (Hotel Antares);

Ναι, υπάρχουν εσωτερική πισίνα, εξωτερική πισίνα και πισίνα για παιδιά.

Επιτρέπονται κατοικίδια σε αυτό το κατάλυμα (Hotel Antares);

Ναι, το κατάλυμα φιλοξενεί κατοικίδια. Ισχύει χρέωση ύψους 8 EUR ανά κατοικίδιο, ανά ημέρα. Τα ζώα υπηρεσίας εξαιρούνται από την καταβολή τελών.

Προσφέρεται στάθμευση στον χώρο του καταλύματος (Hotel Antares);

Ναι, παρέχεται δωρεάν στάθμευση χωρίς παρκαδόρο.

Ποιες ώρες πραγματοποιείται το check-in και το check-out σε αυτό το κατάλυμα (Hotel Antares);

Ώρα έναρξης check-in: 3:00 μ.μ. – Ώρα λήξης check-in: οποιαδήποτε στιγμήΙσχύει χρέωση για check-in νωρίς (βάσει διαθεσιμότητας).Το check-out πραγματοποιείται έως 10:00 π.μ.. Υπάρχει δυνατότητα για check-out αργά έναντι χρέωσης (βάσει διαθεσιμότητας). Γρήγορο check-in είναι διαθέσιμο.

Ποιες δραστηριότητες είναι διαθέσιμες στο Hotel Antares και στη γύρω περιοχή;

Το Hotel Antares διαθέτει πλήρως εξοπλισμένο σπα, εξωτερική πισίνα, χαμάμ και κήπο.

Υπάρχουν εστιατόρια σε αυτό το κατάλυμα (Hotel Antares) ή στη γύρω περιοχή;

Ναι, υπάρχει ένα εστιατόριο στο κατάλυμα.

Τι υπάρχει στην περιοχή που βρίσκεται το Hotel Antares;

Το Hotel Antares απέχει μόλις 8 λεπτ. με το αυτοκίνητο από Αεροδρόμιο Valerio Catullo (VRN) και 5 λεπτ. με τα πόδια από Μουσείο Νικολίς.