Hotel du Vin Brighton

Κατηγορία καταλύματος: 4
Ξενοδοχείο στην παραλία με εστιατόριο, κοντά σε Παραλία Brighton Beach

Επιλέξτε ημερομηνίες για να δείτε τιμές

Σε αυτό το κατάλυμα (Hotel du Vin Brighton), θα βρίσκεστε 15 λεπτά με το αυτοκίνητο από: Παραλία Brighton Beach και Εθνικό πάρκο South Downs. Για να πάρουν κάτι να φάνε, οι επισκέπτες μπορούν πάνε σε αυτό το εστιατόριο (Bistro du Vin), το οποίο σερβίρει πρωινό, μεσημεριανό και βραδινό. Άλλες παροχές περιλαμβάνουν μπαρ/lounge και βεράντα. Άλλοι ταξιδιώτες λένε εξαιρετικά πράγματα για το εξυπηρετικό προσωπικό και την τοποθεσία του.

Σχόλια

9,0 στα 10
Θαυμάσιο

Δημοφιλείς παροχές

  • Δέχεται κατοικίδια
  • Δωρεάν ασύρματο ίντερνετ
  • Εστιατόριο
  • Διαθέσιμα δωμάτια που επικοινωνούν εσωτερικά
  • Κλιματισμός
  • Μπαρ

Βασικές παροχές (12)

  • Καθημερινή υπηρεσία οροφοκομίας
  • Εστιατόρια και μπαρ/lounge
  • Διαθέσιμο πρωινό
  • 24ωρo room service
  • Αίθουσες συνεδριάσεων
  • Βεράντα
  • Ρεσεψιόν όλο το 24ωρο
  • Κλιματισμό
  • Χρηματοκιβώτιο στη ρεσεψιόν
  • Υπηρεσίες πλυντηρίου
  • Εγκαταστάσεις πλυντηρίων σελφ-σέρβις
  • Συνεδριακός χώρος

Νιώστε σαν στο σπίτι σας (6)

  • Διαθέσιμα δωμάτια που επικοινωνούν εσωτερικά
  • Ιδιωτικό μπάνιο
  • Τηλεόραση
  • Βεράντα
  • Καθημερινή υπηρεσία οροφοκομίας
  • Εγκαταστάσεις πλυντηρίων
Η τρέχουσα τιμή είναι 122 €
συμπεριλαμβάνονται φόροι και τέλη
18 Οκτ - 19 Οκτ

Επιλογές δωματίων

Classic Δίκλινο Δωμάτιο (Double)

8,6 στα 10
Άριστο
(39 σχόλια)
  • 18 τ.μ.
  • 1 υπνοδωμάτιο
  • Για 2 άτομα
  • 1 Queen Κρεβάτι

Deluxe Δίκλινο Δωμάτιο (Double)

9,6 στα 10
Εξαιρετικό
(31 σχόλια)
  • 20 τ.μ.
  • 1 υπνοδωμάτιο
  • Για 3 άτομα
  • 1 King Κρεβάτι

Junior Σουίτα

9,6 στα 10
Εξαιρετικό
(7 σχόλια)
  • 25 τ.μ.
  • Για 3 άτομα
  • 1 King Κρεβάτι

Δίκλινο Δωμάτιο (Double)

9,2 στα 10
Θαυμάσιο
(13 σχόλια)
  • 16 τ.μ.
  • Για 2 άτομα
  • 1 Queen Κρεβάτι

Senior Σουίτα

10,0 στα 10
Εξαιρετικό
(4 σχόλια)
  • Θέα στη θάλασσα
  • 16 τ.μ.
  • 1 υπνοδωμάτιο
  • Για 2 άτομα
  • 1 King Κρεβάτι

Σουίτα

8,8 στα 10
Άριστο
(3 σχόλια)
  • 16 τ.μ.
  • 1 υπνοδωμάτιο
  • Για 2 άτομα
  • 1 Queen Κρεβάτι

Signature Σουίτα

8,0 στα 10
Πολύ καλό
(1 σχόλιο)
  • 16 τ.μ.
  • 1 υπνοδωμάτιο
  • Για 2 άτομα
  • 1 King Κρεβάτι

Παρόμοια καταλύματα

Mod logo
Συνδεθείτε για να δείτε εκπτώσεις και προνόμια του προγράμματος. Περισσότερες επιβραβεύσεις για περισσότερη περιπέτεια!

Σχετικά με την περιοχή

Χάρτης
2 Ship Street, Brighton, England, BN1 1AD

Τι υπάρχει σε κοντινή απόσταση

  • Παραλία Brighton Beach - 1 λεπτό με τα πόδια - 0.2 χλμ.
  • Εμπορικό κέντρο Churchill Square - 3 λεπτά με τα πόδια - 0.3 χλμ.
  • Brighton Royal Pavilion (Ιστορική τοποθεσία) - 4 λεπτά με τα πόδια - 0.4 χλμ.
  • Κέντρο Μπράιτον (Δημοτικό κτίριο) - 4 λεπτά με τα πόδια - 0.4 χλμ.
  • Brighton Dome (χώρος καλλιτεχνικών εκδηλώσεων) - 6 λεπτά με τα πόδια - 0.5 χλμ.

Τρόποι μετακίνησης

  • Αεροδρόμιο Γκάτγουικ (Lgw) - 44 λεπτά με το αυτοκίνητο, 49,8 χλμ.
  • Σιδηροδρομικός Σταθμός του Μπράιτον - 12 λεπτά περπάτημα, 1 χλμ.
  • Μπράιτον (BSH-Σιδηροδρομικός Σταθμός του Μπράιτον) - 12 λεπτά περπάτημα, 1 χλμ.
  • Σιδηροδρομικός Σταθμός London Road του Μπράιτον - 28 λεπτά περπάτημα, 2,3 χλμ.

Εστιατόρια

  • ‪Workshop - ‬2 λεπτά με τα πόδια
  • ‪The Fortune of War - ‬3 λεπτά με τα πόδια
  • ‪Revolution Brighton - ‬3 λεπτά με τα πόδια
  • ‪Tempest Inn - ‬3 λεπτά με τα πόδια
  • ‪The Cricketers - ‬2 λεπτά με τα πόδια

Πληροφορίες για το κατάλυμα

Hotel du Vin Brighton

  • Σε αυτό το κατάλυμα (Hotel du Vin Brighton), θα βρίσκεστε 15 λεπτά με το αυτοκίνητο από: Παραλία Brighton Beach και Εθνικό πάρκο South Downs. Για να πάρουν κάτι να φάνε, οι επισκέπτες μπορούν πάνε σε αυτό το εστιατόριο (Bistro du Vin), το οποίο σερβίρει πρωινό, μεσημεριανό και βραδινό. Άλλες παροχές περιλαμβάνουν μπαρ/lounge και βεράντα. Άλλοι ταξιδιώτες λένε εξαιρετικά πράγματα για το εξυπηρετικό προσωπικό και την τοποθεσία του.

Με μια ματιά

Μέγεθος ξενοδοχείου

    • 49 δωμάτια

Άφιξη/αναχώρηση

    • Ώρα έναρξης check-in: 3:00 μ.μ. – Ώρα λήξης check-in: 12 τα μεσάνυχτα
    • Check-in αργά ανάλογα με τη διαθεσιμότητα
    • Ελάχιστη ηλικία για check-in: 18
    • Ώρα check-out: 11:00 π.μ.

Ειδικές οδηγίες για το check-in

    • Το προσωπικό της ρεσεψιόν θα υποδεχτεί τους επισκέπτες κατά την άφιξη.
    • Οι πληροφορίες που παρέχει το κατάλυμα μπορεί να έχουν μεταφραστεί με εργαλεία αυτόματης μετάφρασης.

Απαιτούνται κατά το check-in

    • Απαιτείται πιστωτική, χρεωστική κάρτα ή εγγύηση σε μετρητά για τυχόν πρόσθετες χρεώσεις
    • Ενδέχεται να απαιτείται επίσημο έγγραφο ταυτότητας με φωτογραφία
    • Η ελάχιστη ηλικία για check-in είναι 18 ετών

Παιδιά

    • Ένα παιδί (12 ετών και κάτω) μπορεί να φιλοξενηθεί δωρεάν, όταν διαμένει στο δωμάτιο του γονέα ή κηδεμόνα χρησιμοποιώντας τα υπάρχοντα κρεβάτια

Κατοικίδια

    • Επιτρέπονται τα κατοικίδια (μόνο σκύλοι, συνολικά 1 κατοικίδια)*
    • Επιτρέπονται τα ζώα υπηρεσίας
    • Μόνο συγκεκριμένα δωμάτια. Υπάρχει δυνατότητα αιτήματος δωματίων όπου επιτρέπονται τα κατοικίδια, ύστερα από επικοινωνία με το κατάλυμα στον αριθμό που εμφανίζεται στην επιβεβαιίωση της κράτησης. Ισχύουν περιορισμοί*.
    • Προσφέρει μπολ για τροφή και νερό

Ίντερνετ

    • Δωρεάν ασύρματο ίντερνετ στους κοινόχρηστους χώρους
    • Δωρεάν ασύρματο ίντερνετ στα δωμάτια

Parking

    • Offsite parking within 2625 ft (GBP 28 per day)

Άλλες πληροφορίες

    • Κατάλυμα για μη καπνίζοντες

Παροχές καταλύματος

Φαγητό και ποτό

  • Διατίθεται πλήρες πρωινό (επιπλέον χρέωση) μεταξύ 7:00 π.μ.–10:00 π.μ. τις καθημερινές και 8:00 π.μ.–11:00 π.μ. τα σαββατοκύριακα
  • Εστιατόριο
  • Μπαρ/lounge
  • 24ωρη υπηρεσία δωματίου

Ταξιδεύοντας με παιδιά

  • Δωρεάν διαμονή για παιδιά

Απομακρυσμένη εργασία

  • Αίθουσες συνεδριάσεων
  • Συνεδριακοί χώροι

Υπηρεσίες

  • Ρεσεψιόν όλο το 24ωρο
  • Υπηρεσίες concierge
  • Βοήθεια για προγραμματισμό ξεναγήσεων/αγορά εισιτηρίων
  • Υπηρεσία στεγνοκαθαριστηρίου/πλυντηρίου
  • Φύλαξη αποσκευών
  • Υπηρεσίες γάμου

Εγκαταστάσεις

  • Χρηματοκιβώτιο στη ρεσεψιόν
  • Βεράντα
  • Αίθουσα συνεστιάσεων

Προσβασιμότητα

  • Διαθέσιμες βοηθητικές συσκευές ακρόασης
  • Οι επάνω όροφοι είναι προσβάσιμοι μόνο μέσω σκάλας

Παροχές δωματίου

Διασκεδάστε

  • Τηλεόραση με επίπεδη οθόνη
  • Ψηφιακά κανάλια

Άνετη διαμονή

  • Κλιματισμός
  • Βραστήρας για καφέ/τσάι
  • Βραστήρας νερού
  • Σίδερο/σιδερώστρα

Κοιμηθείτε καλά

  • Κλινοσκεπάσματα υψηλής ποιότητας

Φρεσκαριστείτε

  • Ιδιωτικό μπάνιο
  • Μπανιέρα ή ντουζιέρα
  • Δωρεάν προϊόντα προσωπικής περιποίησης
  • Πιστολάκι μαλλιών
  • Πετσέτες
  • Χαρτί υγείας

Μείνετε συνδεδεμένοι

  • Γραφείο
  • Δωρεάν WiFi
  • Τηλέφωνο

Φαγητό και ποτό

  • Δωρεάν εμφιαλωμένο νερό

Περισσότερα

  • Καθημερινά
  • Διατίθενται δωμάτια που επικοινωνούν εσωτερικά

Ειδικά χαρακτηριστικά

Γεύματα

Bistro du Vin - Αυτό το μέρος (μπιστρό) σερβίρει πρωινό, πρόγευμα, μεσημεριανό και βραδινό.

Βραβεία και συνεργασίες

Κατάλυμα με οικολογική πιστοποίηση
Αυτό το κατάλυμα πιστοποιείται από το εξής τρίτο πρόγραμμα πιστοποίησης βιωσιμότητας: Green Tourism Program. Για περισσότερες πληροφορίες σχετικά με τις προϋποθέσεις αυτής της πιστοποίησης και το τι ακριβώς επαληθεύει, επισκεφτείτε τον ιστότοπούς της.

Τέλη και πολιτικές

Προαιρετικές επιπλέον παροχές

  • Διατίθεται πλήρες πρωινό με επιπλέον χρέωση 24 GBP για ενήλικες και 12.50 GBP για παιδιά

Παιδιά και επιπλέον κρεβάτια

  • Προσφέρονται πτυσσόμενα κρεβάτια για 30.0 GBP ανά διανυκτέρευση

Κατοικίδια

  • Τα ζώα υπηρεσίας δεν υπόκεινται σε τέλη
  • Επιτρέπονται κατοικίδια με επιπλέον χρέωση 25 GBP ανά κατοικίδιο, ανά διανυκτέρευση

Στάθμευση

  • Parking is available nearby and costs GBP 28 per day (2625 ft away)

Πολιτικές

Αυτό το κατάλυμα τελεί υπό τη διαχείριση ενός επαγγελματία οικοδεσπότη. Η παροχή καταλύματος σχετίζεται με το ελεύθερο επάγγελμά του, την επιχειρηματική του δραστηριότητα ή την εργασία του.
Ενδέχεται να ισχύουν χρεώσεις για επιπλέον άτομα και να ποικίλουν ανάλογα με την πολιτική του καταλύματος.
Στο κατάλυμα πιθανόν να βρείτε διπλανά δωμάτια/δωμάτια που συνδέονται με εσωτερική πόρτα, ανάλογα με τη διαθεσιμότητα σε κάθε κατάλυμα. Οι πελάτες μπορούν να τα ζητήσουν, επικοινωνώντας με το κατάλυμα στον αριθμό που υπάρχει στην επιβεβαίωση κράτησης.
Αυτό το κατάλυμα δεν διαθέτει ασανσέρ.
Οι επισκέπτες μπορούν να αισθάνονται ασφαλείς, καθώς στον χώρο του καταλύματος υπάρχουν: πυροσβεστήρας και ανιχνευτής καπνού.
Αυτό το κατάλυμα δέχεται πιστωτικές κάρτες. Δεν γίνονται δεκτά μετρητά.
Αποδεκτές πιστωτικές κάρτες: πιστωτικές κάρτες, πιστωτικές κάρτες, πιστωτικές κάρτες
Διατίθενται ανέπαφες πληρωμές.
Αυτό το κατάλυμα διατηρεί το δικαίωμα να προεγκρίνει την πιστωτική κάρτα του επισκέπτη πριν από την άφιξή του.
Αν ακυρώσετε την κράτησή σας, θα υπόκεισθε στην πολιτική ακύρωσης του οικοδεσπότη. Σύμφωνα με τους κανονισμούς της ΕΕ περί των δικαιωμάτων των καταναλωτών, οι υπηρεσίες κράτησης καταλυμάτων δεν υπόκεινται στο δικαίωμα υπαναχώρησης.

Επίσης γνωστό ως

du Vin Brighton
Hotel du Vin Brighton
Hotel Vin Brighton
Hotel Vin
Vin Brighton
Du Vin Hotel
Du Vin Brighton
Hotel du Vin Brighton Hotel
Hotel du Vin Brighton Brighton
Hotel du Vin Brighton Hotel Brighton

Συχνές ερωτήσεις

Προσφέρει το Hotel du Vin Brighton δωρεάν ακύρωση και πλήρη επιστροφή χρημάτων;

Ναι, το κατάλυμα (Hotel du Vin Brighton) έχει διαθέσιμα δωμάτια με πλήρη επιστροφή χρημάτων για κράτηση στη σελίδα μας. Αν έχετε κάνει κράτηση για δωμάτιο με πλήρως επιστρέψιμη τιμή, μπορείτε να το ακυρώσετε έως και λίγες ημέρες πριν το check in ανάλογα με την πολιτική ακύρωσης του καταλύματος. Απλώς βεβαιωθείτε ότι έχετε διαβάσει την πολιτική ακύρωσης αυτού του καταλύματος, για να ενημερωθείτε για τους ακριβείς όρους και τις προϋποθέσεις.

Επιτρέπονται κατοικίδια σε αυτό το κατάλυμα (Hotel du Vin Brighton);

Ναι, τα σκύλους είναι ευπρόσδεκτα στο κατάλυμα, με συνολικό όριο τα 1 κατοικίδια.Ισχύει χρέωση ύψους 25 GBP ανά κατοικίδιο, ανά διανυκτέρευση. Τα ζώα υπηρεσίας εξαιρούνται από την καταβολή τελών. Μπολ με τροφή και νερό είναι στη διάθεσή σας. Επειδή ενδέχεται να ισχύουν ορισμένοι περιορισμοί, επικοινωνήστε με το κατάλυμα για περισσότερες λεπτομέρειες.

Ποιες ώρες πραγματοποιείται το check-in και το check-out σε αυτό το κατάλυμα (Hotel du Vin Brighton);

Ώρα έναρξης check-in: 3:00 μ.μ. – Ώρα λήξης check-in: 12 τα μεσάνυχταΤο check-out πραγματοποιείται έως 11:00 π.μ..

Υπάρχουν εστιατόρια σε αυτό το κατάλυμα (Hotel du Vin Brighton) ή στη γύρω περιοχή;

Ναι, υπάρχει ένα εστιατόριο στον χώρο του καταλύματος, το Bistro du Vin.

Τι υπάρχει στην περιοχή που βρίσκεται το Hotel du Vin Brighton;

Το Hotel du Vin Brighton απέχει μόλις 1 λεπτ. με τα πόδια από Παραλία Brighton Beach και 4 λεπτ. με τα πόδια από Κέντρο Μπράιτον (Δημοτικό κτίριο). Οι ταξιδιώτες εκτιμούν ιδιαίτερα την υπέροχη τοποθεσία αυτού του ξενοδοχείου.

Σχόλια

Σχόλια για το κατάλυμα Hotel du Vin Brighton

9,0

Θαυμάσιο

9,2

Καθαριότητα

9,2

Τοποθεσία

9,2

Προσωπικό & εξυπηρέτηση

8,8

Κατάσταση καταλύματος & παροχές

Σχόλια

Επαληθευμένο σχόλιο

8/10 Πολύ καλό

Great location clean room excellent toiletries and good breakfast close to all Brighton has to offer
Επαληθευμένο σχόλιο

10/10 Εξαιρετικό

Great room. Helpful staff. Excellent location.
Επαληθευμένο σχόλιο

8/10 Πολύ καλό

Would have been five stars but for £8.44 price for a pint. Would usually have a couple in my hotel as a night cap but decided to have a few in a nearby pub instead.
Επαληθευμένο σχόλιο

10/10 Εξαιρετικό

Great location, for shopping and getting to the beach. Would recommend.
Επαληθευμένο σχόλιο

10/10 Εξαιρετικό

Beautiful hotel
Επαληθευμένο σχόλιο

10/10 Εξαιρετικό

We really enjoyed our stay, from the moment we checked in. We were shown to our room, which was on the ground floor. The bedroom was welcoming, the bed was comfortable, water in the fridge and a choice of tea, coffee and hot chocolate to use when we wanted to make a hot drink. The hotel provides nice amenities and nice big fluffy towels. the breakfast was very good, there is a very choice of different options on offer and the staff were very friendly and we look forward to staying again.
Επαληθευμένο σχόλιο

10/10 Εξαιρετικό

Great place, great theme, nice people and well located. Highly recomended.
Επαληθευμένο σχόλιο

10/10 Εξαιρετικό

Overall a very good experience, staff are friendly, rooms are large and clean plus great location in walking distance to everything. Would definitely stay again
Επαληθευμένο σχόλιο

10/10 Εξαιρετικό

Excellent hotel, our Brighton go to!
Επαληθευμένο σχόλιο

10/10 Εξαιρετικό

What a wonderful experience! Beautifully appointed rooms and wonderful service!
Επαληθευμένο σχόλιο

10/10 Εξαιρετικό

Brilliant hotel, everything was spot on
Επαληθευμένο σχόλιο

10/10 Εξαιρετικό

Beautiful room and breakfast was great
Επαληθευμένο σχόλιο

10/10 Εξαιρετικό

Parfait !! Chambre magnifique !
Επαληθευμένο σχόλιο

10/10 Εξαιρετικό

Always try to stay here when in Brighton (usually for business). Staff is always professional and experienced and the public rooms (dining room & bar) are really pleasant. Well located to walk to all the major areas of the town - only downside is the cost of parking in the nearby Lanes. Would be good if the hotel could offer some sort of validation or discount perhaps? Otherwise excellent stay
Επαληθευμένο σχόλιο

10/10 Εξαιρετικό

Lovely hotel
Επαληθευμένο σχόλιο

10/10 Εξαιρετικό

great choice for a weekend away. Friendly and responsive staff
Επαληθευμένο σχόλιο

10/10 Εξαιρετικό

Great hotel in a prime location. Pleasant staff and one of the best hotel breakfasts.
Επαληθευμένο σχόλιο

10/10 Εξαιρετικό

The team working at Brighton Hotel du Vin are lovely. Every member of staff we interacted with was really helpful and went above and beyond.
Επαληθευμένο σχόλιο

10/10 Εξαιρετικό

This was our first stay at Hotel du Vin Brighton, and it exceeded my expectations. It was a really nice hotel, clean and very quiet. Drinks in the bar, where also really good and staff where very polite and helpful.
Επαληθευμένο σχόλιο

10/10 Εξαιρετικό

Beautiful hotel. Good in every way except it is a protected historic building... That gives character but also means no lift.
Επαληθευμένο σχόλιο

10/10 Εξαιρετικό

Lovely staff, lovely room.
Επαληθευμένο σχόλιο

10/10 Εξαιρετικό

Great hotel and staff. Great location.
Επαληθευμένο σχόλιο

8/10 Πολύ καλό

The Reception staff were lovely and very helpful. The room was clean and well furnished. We both slept really well and the bed was comfortable. The rainfall shower was definitely appreciated. The hotel is ideally placed for a stroll into town, plus its just over the road from the beach.
Επαληθευμένο σχόλιο

10/10 Εξαιρετικό

Great location, close to restaurants and shops
Επαληθευμένο σχόλιο

10/10 Εξαιρετικό

Close to Lanes shops and beach. Loved the shower and bath tub. Restaurant and bar are very nice.