Hotel Bella Venezia

Κατηγορία καταλύματος: 4
Ξενοδοχείο με μπαρ/lounge, κοντά σε Θέατρο Teatro Goldoni

Επιλέξτε ημερομηνίες για να δείτε τιμές

Κατά τη διαμονή σας σε αυτό το κατάλυμα (Hotel Bella Venezia), θα βρίσκεστε σε μια φανταστική τοποθεσία, μόλις 5 λεπτά με τα πόδια από: Πλατεία του Αγίου Μάρκου και Γέφυρα Rialto. Μπορείτε να χαλαρώσετε με ένα ποτό στο μπαρ/lounge, ενώ σερβίρεται και πρωινό (σε μπουφέ) καθημερινά. Επίσης, σε απόσταση 10 λεπτών με τα πόδια θα βρείτε τα εξής: Teatro La Fenice και Παλάτσο Grassi. Για το εξυπηρετικό προσωπικό και το πρωινό τα καταλύματα λαμβάνουν εξαιρετική βαθμολογία από τους ταξιδιώτες.

Σχόλια

9,2 στα 10
Θαυμάσιο

Δημοφιλείς παροχές

  • Δωρεάν ασύρματο ίντερνετ
  • Κλιματισμός
  • Μπαρ
  • Εγκαταστάσεις πλυντηρίων
  • Ρεσεψιόν 24/7
  • Μη καπνιστών

Βασικές παροχές (12)

  • Καθημερινή υπηρεσία οροφοκομίας
  • Διαθέσιμο πρωινό
  • Μπαρ/lounge
  • Room service
  • Μπέιμπι-σίτινγκ
  • Επιχειρηματικό κέντρο που λειτουργεί 24 ώρες το 24ωρο
  • Ρεσεψιόν όλο το 24ωρο
  • Κλιματισμό
  • Χώρος με υπολογιστές
  • Χρηματοκιβώτιο στη ρεσεψιόν
  • Υπηρεσίες πλυντηρίου
  • Εγκαταστάσεις πλυντηρίων σελφ-σέρβις

Νιώστε σαν στο σπίτι σας (6)

  • Μπέιμπι-σίτινγκ (επιπλέον χρέωση)
  • Ιδιωτικό μπάνιο
  • Καλωδιακή/δορυφορική τηλεόραση
  • Καθημερινή υπηρεσία οροφοκομίας
  • Εγκαταστάσεις πλυντηρίων
  • Ασανσέρ
Η τρέχουσα τιμή είναι 167 €
συμπεριλαμβάνονται φόροι και τέλη
8 Νοε - 9 Νοε

Επιλογές δωματίων

Διαθέσιμα φίλτρα για τα δωμάτια
Εμφανίζονται 8 από 8 δωμάτια

Economy Double Room

  • Για 2 άτομα
  • 1 Διπλό Κρεβάτι

Superior Double or Twin Room

  • Για 3 άτομα
  • 1 Διπλό Κρεβάτι Ή 2 Μονά Κρεβάτια

Deluxe Δίκλινο Δωμάτιο (Double ή Twin), Θέα στο Κανάλι

9,4 στα 10
Εξαιρετικό
(65 σχόλια)
  • Θέα στο κανάλι
  • 18 τ.μ.
  • 1 υπνοδωμάτιο
  • Για 3 άτομα
  • 1 Διπλό Κρεβάτι Ή 1 Μονό Κρεβάτι και 1 Διπλό Κρεβάτι

Classic Δίκλινο Δωμάτιο (Double ή Twin)

8,6 στα 10
Άριστο
(33 σχόλια)
  • 10 τ.μ.
  • Για 3 άτομα
  • 1 Διπλό Κρεβάτι Ή 2 Μονά Κρεβάτια

Superior Δίκλινο Δωμάτιο (Double ή Twin)

9,2 στα 10
Θαυμάσιο
(48 σχόλια)
  • 15 τ.μ.
  • 1 υπνοδωμάτιο
  • Για 3 άτομα
  • 1 Διπλό Κρεβάτι Ή 2 Μονά Κρεβάτια

Deluxe Double or Twin Room, Canal View

  • Για 3 άτομα
  • 2 Μονά Κρεβάτια Ή 1 Διπλό Κρεβάτι

Economy Δίκλινο Δωμάτιο (Double)

9,0 στα 10
Θαυμάσιο
(56 σχόλια)
  • 14 τ.μ.
  • 1 υπνοδωμάτιο
  • Για 2 άτομα
  • 1 Διπλό Κρεβάτι

Σουίτα, Θέα στο Κανάλι

9,0 στα 10
Θαυμάσιο
(28 σχόλια)
  • Θέα στο κανάλι
  • 34 τ.μ.
  • 1 υπνοδωμάτιο
  • Για 4 άτομα
  • 1 Queen Κρεβάτι

Παρόμοια καταλύματα

Mod logo
Συνδεθείτε για να δείτε εκπτώσεις και προνόμια του προγράμματος. Περισσότερες επιβραβεύσεις για περισσότερη περιπέτεια!

Σχετικά με την περιοχή

Χάρτης
San Marco 4710 - Calle Dei Fabbri, Venice, VE, 30124

Τι υπάρχει σε κοντινή απόσταση

  • Grand Canal - 2 λεπτά με τα πόδια - 0.2 χλμ.
  • Πλατεία του Αγίου Μάρκου - 3 λεπτά με τα πόδια - 0.3 χλμ.
  • Γέφυρα Rialto - 3 λεπτά με τα πόδια - 0.3 χλμ.
  • Βασιλική του Αγίου Μάρκου - 5 λεπτά με τα πόδια - 0.4 χλμ.
  • Teatro La Fenice - 5 λεπτά με τα πόδια - 0.4 χλμ.

Τρόποι μετακίνησης

  • Αεροδρόμιο Μάρκο Πόλο (VCE) - 7,7 χλμ.
  • Τρεβίζο (TSF) - 26,4 χλμ.
  • Σταθμός Venice Santa Lucia - 25 λεπτά περπάτημα, 1,9 χλμ.
  • Βενετία (XVQ-Σιδηροδρομικός Σταθμός Santa Lucia) - 25 λεπτά περπάτημα, 1,9 χλμ.

Εστιατόρια

  • ‪Starhotels Splendid Venice - ‬2 λεπτά με τα πόδια
  • ‪Al Teatro Goldoni Ristorante - ‬1 λεπτό με τα πόδια
  • ‪Venchi Cioccogelateria - ‬1 λεπτό με τα πόδια
  • ‪Poke A Pua - ‬2 λεπτά με τα πόδια
  • ‪Bistrot de Venise - ‬1 λεπτό με τα πόδια

Πληροφορίες για το κατάλυμα

Hotel Bella Venezia

  • Κατά τη διαμονή σας σε αυτό το κατάλυμα (Hotel Bella Venezia), θα βρίσκεστε σε μια φανταστική τοποθεσία, μόλις 5 λεπτά με τα πόδια από: Πλατεία του Αγίου Μάρκου και Γέφυρα Rialto. Μπορείτε να χαλαρώσετε με ένα ποτό στο μπαρ/lounge, ενώ σερβίρεται και πρωινό (σε μπουφέ) καθημερινά. Επίσης, σε απόσταση 10 λεπτών με τα πόδια θα βρείτε τα εξής: Teatro La Fenice και Παλάτσο Grassi. Για το εξυπηρετικό προσωπικό και το πρωινό τα καταλύματα λαμβάνουν εξαιρετική βαθμολογία από τους ταξιδιώτες.

Με μια ματιά

Μέγεθος ξενοδοχείου

    • 24 δωμάτια
    • Εκτείνεται σε 3 ορόφους

Άφιξη/αναχώρηση

    • Ώρα έναρξης check-in: 2:00 μ.μ. – Ώρα λήξης check-in: 7:00 π.μ.
    • Ελάχιστη ηλικία για check-in: 18
    • Ώρα check-out: 11:00 π.μ.
    • Check-out αργά ανάλογα με τη διαθεσιμότητα

Ειδικές οδηγίες για το check-in

    • Το προσωπικό της ρεσεψιόν θα υποδεχτεί τους επισκέπτες κατά την άφιξη.
    • Οι πληροφορίες που παρέχει το κατάλυμα μπορεί να έχουν μεταφραστεί με εργαλεία αυτόματης μετάφρασης.
    • Παρακαλούνται οι πελάτες που κάνουν κράτηση για διαμονή στη Βενετία να επισκεφθούν το #EnjoyRespectVenezia στην ιστοσελίδα www.comune.venezia.it/en/content/enjoyrespectvenezia για σημαντικές πληροφορίες και κανονισμούς που ισχύουν στην πόλη.
    • Σε ορισμένες ημερομηνίες του έτους, οι επισκέπτες πρέπει να καταβάλλουν τέλος πρόσβασης 5-10 ευρώ ανά άτομο και ανά ημέρα για να εισέλθουν στη Βενετία. Όσοι έχουν κάνει κράτηση καταλύματος στη Βενετία απαλλάσσονται από την καταβολή του ποσού αυτού. Ωστόσο, οι πελάτες πρέπει να ζητήσουν εκ των προτέρων δελτίο απαλλαγής και να το προσκομίσουν μαζί με δελτίο ταυτότητας/διαβατήριο κατά την άφιξη. Για να ελέγξετε τις επηρεαζόμενες ημερομηνίες και να ζητήσετε απαλλαγή, επισκεφτείτε τον ιστότοπο cda.ve.it/en/.

Απαιτούνται κατά το check-in

    • Απαιτείται πιστωτική, χρεωστική κάρτα ή εγγύηση σε μετρητά για τυχόν πρόσθετες χρεώσεις
    • Ενδέχεται να απαιτείται επίσημο έγγραφο ταυτότητας με φωτογραφία
    • Η ελάχιστη ηλικία για check-in είναι 18 ετών

Παιδιά

    • Μπέιμπι-σίτινγκ*

Κατοικίδια

    • Δεν επιτρέπονται κατοικίδια

Ίντερνετ

    • Δωρεάν ασύρματο ίντερνετ στους κοινόχρηστους χώρους
    • Δωρεάν ασύρματο ίντερνετ στα δωμάτια

Χώρος στάθμευσης

    • Δεν υπάρχει η δυνατότητα στάθμευσης στο κατάλυμα

Άλλες πληροφορίες

    • Κατάλυμα για μη καπνίζοντες

Παροχές καταλύματος

Φαγητό και ποτό

  • Διατίθεται πρωινό σε μπουφέ (επιπλέον χρέωση) καθημερινά μεταξύ 7:00 π.μ.–10:30 π.μ.
  • Μπαρ/lounge
  • Υπηρεσία δωματίου (μόνο σε συγκεκριμένο ωράριο)

Ταξιδεύοντας με παιδιά

  • Μπέιμπι-σίτινγκ (επιπλέον χρέωση)

Απομακρυσμένη εργασία

  • Επιχειρηματικό κέντρο που λειτουργεί όλο το 24ωρο
  • Αίθουσα συνεδριάσεων
  • Χώρος με υπολογιστές
  • Συνεδριακός χώρος (2 τετραγωνικά μέτρα)

Υπηρεσίες

  • Ρεσεψιόν όλο το 24ωρο
  • Υπηρεσίες concierge
  • Βοήθεια για προγραμματισμό ξεναγήσεων/αγορά εισιτηρίων
  • Υπηρεσία στεγνοκαθαριστηρίου/πλυντηρίου
  • Φύλαξη αποσκευών
  • Πολύγλωσσο προσωπικό
  • Πορτιέρης/θυρωρός

Εγκαταστάσεις

  • Χρηματοκιβώτιο στη ρεσεψιόν

Προσβασιμότητα

  • Ασανσέρ
  • Δημόσια τουαλέτα με πρόσβαση για άτομα με αναπηρικό καροτσάκι
  • Ρεσεψιόν με πρόσβαση για άτομα με αναπηρικό καροτσάκι
  • Ασανσέρ με πρόσβαση για άτομα με αναπηρικό καροτσάκι
  • Γραφείο εγγραφής με πρόσβαση για άτομα με αναπηρικό καροτσάκι

Παροχές δωματίου

Διασκεδάστε

  • Τηλεόραση 30 ιντσών
  • Ψηφιακά κανάλια

Άνετη διαμονή

  • Κλιματισμός
  • Μίνι μπαρ
  • Μπουρνούζια και παντόφλες

Κοιμηθείτε καλά

  • Υπηρεσία τακτοποίησης κρεβατιού
  • Ξυπνητήρι
  • Κλινοσκεπάσματα

Φρεσκαριστείτε

  • Ιδιωτικό μπάνιο
  • Μόνο ντουζιέρα
  • Μπιντές
  • Δωρεάν προϊόντα προσωπικής περιποίησης
  • Πιστολάκι μαλλιών
  • Πετσέτες

Μείνετε συνδεδεμένοι

  • Γραφείο
  • Δωρεάν WiFi
  • Τηλέφωνο
  • Καρέκλα γραφείου

Περισσότερα

  • Καθημερινά
  • Χρηματοκιβώτιο μέσα στο δωμάτιο
  • Ταξιδιωτικοί οδηγοί/συστάσεις
  • Τοπικοί χάρτες

Τέλη και πολιτικές

Υποχρεωτικά τέλη

Θα σας ζητηθεί να πληρώσετε τις ακόλουθες χρεώσεις κατά το check-in ή το check-out. Στις χρεώσεις ενδέχεται να περιλαμβάνονται οι σχετικοί φόροι:
  • Επιβάλλεται δημοτικός φόρος, ο οποίος θα συλλεχθεί στο κατάλυμα. Αυτός ο φόρος δεν ισχύει για κατοίκους της πόλης της Βενετίας και για παιδιά ηλικίας κάτω από 10 έτη. Επιπλέον εξαιρέσεις ενδεχομένως να ισχύουν για ασθενείς και για τους συνοδούς τους, καθώς και για άτομα που διαμένουν στην πόλη για συγκεκριμένους σκοπούς/καθήκοντα, υπό την προϋπόθεση ότι τα άτομα αυτά θα υποβάλουν τα απαραίτητα αποδεικτικά έγγραφα στο κατάλυμα. Ισχύει μείωση ύψους 30% για την περίοδο 1-31 Ιανουαρίου.
  • Επιβάλλεται δημοτικός φόρος: Από 1 Ιανουαρίου έως 31 Ιανουαρίου, 3.10 EUR ανά άτομο, ανά διανυκτέρευση για ενήλικες, 1.60 EUR ανά διανυκτέρευση για επισκέπτες ηλικίας 10-16 ετών.
  • Επιβάλλεται δημοτικός φόρος: Από 1 Φεβρουαρίου έως 31 Δεκεμβρίου, 4.50 EUR ανά άτομο, ανά διανυκτέρευση για ενήλικες, 2.20 EUR ανά διανυκτέρευση για επισκέπτες ηλικίας 10-16 ετών.

Προαιρετικές επιπλέον παροχές

  • Διατίθεται πρωινό σε μπουφέ με επιπλέον χρέωση 15 EUR για ενήλικες και 15 EUR για παιδιά
  • To check-out αργά μπορεί να κανονιστεί με επιπλέον χρέωση (αν προσφέρεταιι)

Παιδιά και επιπλέον κρεβάτια

  • Με επιπλέον χρέωση προσφέρεται μπέιμπι σίτινγκ
  • Τα κρεβατάκια για μωρά προσφέρονται για 15.0 EUR ανά διανυκτέρευση
  • Όλοι οι επισκέπτες, συμπεριλαμβανομένων των παιδιών, πρέπει να είναι παρόντες κατά το check-in και να επιδείξουν την επίσημη ταυτότητα ή το διαβατήριό τους

Πολιτικές

Αυτό το κατάλυμα τελεί υπό τη διαχείριση ενός επαγγελματία οικοδεσπότη. Η παροχή καταλύματος σχετίζεται με το ελεύθερο επάγγελμά του, την επιχειρηματική του δραστηριότητα ή την εργασία του.
Ενδέχεται να ισχύουν χρεώσεις για επιπλέον άτομα και να ποικίλουν ανάλογα με την πολιτική του καταλύματος.
Οι επισκέπτες μπορούν να αισθάνονται ασφαλείς, καθώς στον χώρο του καταλύματος υπάρχουν: πυροσβεστήρας, ανιχνευτής καπνού και κουτί πρώτων βοηθειών.
Αυτό το κατάλυμα δέχεται επισκέπτες όλων των σεξουαλικών προσανατολισμών και φυλετικών ταυτοτήτων (φιλικό προς τα μέλη της κοινότητας LGBTQ+).
Αυτό το κατάλυμα δέχεται πιστωτικές κάρτες, χρεωστικές κάρτες και μετρητά.
Αποδεκτές πιστωτικές κάρτες: πιστωτικές κάρτες, πιστωτικές κάρτες, πιστωτικές κάρτες, πιστωτικές κάρτες
Οι συναλλαγές σε μετρητά σε αυτό το κατάλυμα δεν μπορούν να υπερβαίνουν το ποσό των 5000 EUR εξαιτίας των εθνικών κανονισμών. Για περισσότερες λεπτομέρειες επικοινωνήστε με το κατάλυμα χρησιμοποιώντας τα στοιχεία στην επιβεβαίωση κράτησης.
Έχετε υπόψη ότι τα πολιτιστικά ήθη και οι πολιτικές για επισκέπτες ενδέχεται να διαφέρουν ανάλογα με τη χώρα και το κατάλυμα. Οι πολιτικές που αναφέρονται παρακάτω παρέχονται από το κατάλυμα.
Αν ακυρώσετε την κράτησή σας, θα υπόκεισθε στην πολιτική ακύρωσης του οικοδεσπότη. Σύμφωνα με τους κανονισμούς της ΕΕ περί των δικαιωμάτων των καταναλωτών, οι υπηρεσίες κράτησης καταλυμάτων δεν υπόκεινται στο δικαίωμα υπαναχώρησης.

Κατηγορία καταλύματος

Αυτό το κατάλυμα έχει λάβει την επίσημη βαθμολογία αστέρων του από την αρχή the local rating authority.

Επίσης γνωστό ως

Bella Venezia
Bella Venezia Hotel
Bella Venezia Venice
Hotel Bella Venezia
Hotel Bella Venezia Venice
Venezia Bella
Hotel Bella Venezia Hotel
Hotel Bella Venezia Venice
Hotel Bella Venezia Hotel Venice

Συχνές ερωτήσεις

Προσφέρει το Hotel Bella Venezia δωρεάν ακύρωση και πλήρη επιστροφή χρημάτων;

Ναι, το κατάλυμα (Hotel Bella Venezia) έχει διαθέσιμα δωμάτια με πλήρη επιστροφή χρημάτων για κράτηση στη σελίδα μας. Αν έχετε κάνει κράτηση για δωμάτιο με πλήρως επιστρέψιμη τιμή, μπορείτε να το ακυρώσετε έως και λίγες ημέρες πριν το check in ανάλογα με την πολιτική ακύρωσης του καταλύματος. Απλώς βεβαιωθείτε ότι έχετε διαβάσει την πολιτική ακύρωσης αυτού του καταλύματος, για να ενημερωθείτε για τους ακριβείς όρους και τις προϋποθέσεις.

Επιτρέπονται κατοικίδια σε αυτό το κατάλυμα (Hotel Bella Venezia);

Λυπούμαστε, δεν επιτρέπονται κατοικίδια.

Προσφέρεται στάθμευση στον χώρο του καταλύματος (Hotel Bella Venezia);

Δυστυχώς δεν υπάρχει χώρος στάθμευσης στον χώρο του καταλύματος (Hotel Bella Venezia).

Ποιες ώρες πραγματοποιείται το check-in και το check-out σε αυτό το κατάλυμα (Hotel Bella Venezia);

Ώρα έναρξης check-in: 2:00 μ.μ. – Ώρα λήξης check-in: 7:00 π.μ.Το check-out πραγματοποιείται έως 11:00 π.μ.. Υπάρχει δυνατότητα για check-out αργά έναντι χρέωσης (βάσει διαθεσιμότητας).

Υπάρχει καζίνο στον χώρο αυτού του καταλύματος (Hotel Bella Venezia);

Όχι, ξενοδοχείο δεν έχει καζίνο, αλλά το ακόλουθο είναι σε κοντινή απόσταση: Καζίνο της Βενετίας (16 λεπτά με τα πόδια).

Ποιες δραστηριότητες είναι διαθέσιμες στο Hotel Bella Venezia και στη γύρω περιοχή;

Μερικά προτεινόμενα σημεία που μπορείτε να επισκεφτείτε είναι τα εξής: Θέατρο Teatro Goldoni (1 λεπτά με τα πόδια) και Παλάτσο Contarini del Bovolo (2 λεπτά με τα πόδια). Επίσης, καλές επιλογές είναι τα εξής: Πλατεία του Αγίου Μάρκου (3 λεπτά με τα πόδια) και Γέφυρα Rialto (4 λεπτά με τα πόδια).

Τι υπάρχει στην περιοχή που βρίσκεται το Hotel Bella Venezia;

Το Hotel Bella Venezia βρίσκεται σε Κέντρο της Βενετίας, μόλις 2 λεπτ. με τα πόδια από Grand Canal και 3 λεπτ. με τα πόδια από Πλατεία του Αγίου Μάρκου. Οι ταξιδιώτες λένε ότι η περιοχή είναι πολύ βολική και ιδανική για ψώνια.

Σχόλια

Σχόλια για το κατάλυμα Hotel Bella Venezia

9,2

Θαυμάσιο

9,6

Καθαριότητα

9,0

Παροχές

9,6

Προσωπικό & εξυπηρέτηση

9,0

Κατάσταση καταλύματος & παροχές

Σχόλια

Επαληθευμένο σχόλιο

10/10 Εξαιρετικό

Excelente hotel. Muito confortável e muito bem localizado.
Επαληθευμένο σχόλιο

10/10 Εξαιρετικό

Perfect location, great room, delicious breakfast- and the staff were wonderful!
Επαληθευμένο σχόλιο

10/10 Εξαιρετικό

The staff was very helpful and our room was amazing. The location of the hotel made it easy to get around,
Επαληθευμένο σχόλιο

10/10 Εξαιρετικό

Ótimo hotel, atendentes simpáticas, x Café da manhã bom e de ótima localização, recomendo.
Επαληθευμένο σχόλιο

10/10 Εξαιρετικό

great staff, clean room, enjoyable stay
Επαληθευμένο σχόλιο

10/10 Εξαιρετικό

The hotel is in a great location and a short distance to St Marks square and the various tourist sites and easily accessible from the water taxis.
Επαληθευμένο σχόλιο

10/10 Εξαιρετικό

Great place to be while in Venice
Επαληθευμένο σχόλιο

10/10 Εξαιρετικό

Muito bom , café ok , cama incrível, prático e muito bom , tudo funcionando
Επαληθευμένο σχόλιο

10/10 Εξαιρετικό

Great Location, Nice staff, Good Breakfast.
Επαληθευμένο σχόλιο

8/10 Πολύ καλό

This hotel is centrally located, a few minutes away from most shopping and St, Marco. Best still is that it is only a couple of hundred meters away from the water taxi to/from the airport.
Επαληθευμένο σχόλιο

10/10 Εξαιρετικό

Hotel is nice and clean and the staff is very welcoming it is our second time in this hotel and we got a bottle of champagne upon arrival , breakfast is very big buffet with everything you want in it - great value for money also due to the location Special thanks to Kiyarra at the reception
Επαληθευμένο σχόλιο

10/10 Εξαιρετικό

The hotel and staff were great. Highly recommended
Επαληθευμένο σχόλιο

10/10 Εξαιρετικό

Amazing Breakfast! Everything ok.
Επαληθευμένο σχόλιο

8/10 Πολύ καλό

Hervorragende Lage.
Επαληθευμένο σχόλιο

10/10 Εξαιρετικό

The hotel was wonderful. The staff were incredibly friendly and welcoming. I highly recommend using their shuttle services as it made arrival so easy and convenient.
Επαληθευμένο σχόλιο

10/10 Εξαιρετικό

Beautiful and impecable hotel and customer service is outstanding and very friendly and helpful staff.
Επαληθευμένο σχόλιο

10/10 Εξαιρετικό

Good hotel and great location
Επαληθευμένο σχόλιο

10/10 Εξαιρετικό

Amazing room, very clean and luxurious. The staff were amazing and the location extraordinary. Just in the middle of everything!
Επαληθευμένο σχόλιο

10/10 Εξαιρετικό

Die Lage war perfekt und die Mitarbeiter sehr freundlich
Επαληθευμένο σχόλιο

8/10 Πολύ καλό

Litet trevligt hotell. Ligger mellan Markusplatsen och Rialtobro.
Επαληθευμένο σχόλιο

10/10 Εξαιρετικό

Very lovely hotel with air conditioning in a perfect, central location. Staff were welcoming and helpful. I would definitely stay again.
Επαληθευμένο σχόλιο

10/10 Εξαιρετικό

Muito agradável Equipe muito gentil. Ótima localização
Επαληθευμένο σχόλιο

10/10 Εξαιρετικό

Excelentes habitaciones y trato del personal
Επαληθευμένο σχόλιο

8/10 Πολύ καλό

Bom hotel, não é um 4 estrelas mas um bom 3 estrelas
Επαληθευμένο σχόλιο

8/10 Πολύ καλό

Staff was very helpful and accommodating with all our needs including getting our taxi for the airport.