Ενοικιαζόμενο για διακοπές

Design Suite in Bologna by Wonderful Italy

Κατηγορία καταλύματος: 3
Εξοχικό με κουζίνα, κοντά σε Πιάτσα Ματζόρε

Επιλέξτε ημερομηνίες για να δείτε τιμές

Σε αυτό το κατάλυμα (εξοχική κατοικία), θα βρίσκεστε 10 λεπτά με το αυτοκίνητο από: BolognaFiere και Πιάτσα Ματζόρε. Οι κατοικίες διαθέτουν ανέσεις όπως κουζίνες, μαζί με τηλεοράσεις με επίπεδη οθόνη και μηχανές εσπρέσο.

Σχόλια

7,0 στα 10
Καλό

Ολόκληρο σπίτι

1 υπνοδωμάτιοΓια 4 άτομα

Δημοφιλείς παροχές

  • Κουζίνα
  • Εγκαταστάσεις πλυντηρίων
  • Δωρεάν ασύρματο ίντερνετ
  • Κλιματισμός
  • Μη καπνιστών
  • Ψυγείο

Βασικές παροχές (1)

  • Κλιματισμό

Νιώστε σαν στο σπίτι σας (6)

  • Κουζίνα
  • Ιδιωτικό μπάνιο
  • Τηλεόραση
  • Μηχανή εσπρέσο
  • Ασανσέρ
  • Τραπεζαρία

Παρόμοια καταλύματα

Mod logo
Συνδεθείτε για να δείτε εκπτώσεις και προνόμια του προγράμματος. Περισσότερες επιβραβεύσεις για περισσότερη περιπέτεια!

Σχετικά με την περιοχή

Χάρτης
Via Goito 18, Bologna, BO, 40126

Τι υπάρχει σε κοντινή απόσταση

  • Βία Ιντιπεντέντσα - 1 λεπτό με τα πόδια - 0.1 χλμ.
  • Πιάτσα Ματζόρε - 3 λεπτά με τα πόδια - 0.3 χλμ.
  • Πύργοι της Μπολόνιας - 5 λεπτά με τα πόδια - 0.4 χλμ.
  • Βασιλική Αγίου Πετρονίου - 5 λεπτά με τα πόδια - 0.5 χλμ.
  • Πανεπιστήμιο της Μπολόνια - 8 λεπτά με τα πόδια - 0.7 χλμ.

Τρόποι μετακίνησης

  • Αεροδρόμιο Μπολόνια (BLQ) - 26 λεπτά με το αυτοκίνητο, 10,7 χλμ.
  • Σταθμός Bologna Fiere - 8 λεπτά με το αυτοκίνητο, 4,3 χλμ.
  • Μπολόνια (IBT-Κεντρικός Σιδηροδρομικός Σταθμός της Μπολόνια) - 15 λεπτά περπάτημα, 1,2 χλμ.
  • Κεντρικός Σταθμός της Μπολόνια - 15 λεπτά περπάτημα, 1,3 χλμ.

Εστιατόρια

  • ‪La Prosciutteria Firenze - ‬1 λεπτό με τα πόδια
  • ‪Osteria Da Fortunata - Bologna - ‬2 λεπτά με τα πόδια
  • ‪Guero - ‬1 λεπτό με τα πόδια
  • ‪Marsalino - ‬1 λεπτό με τα πόδια
  • ‪Ristorante Diana - ‬3 λεπτά με τα πόδια

Πληροφορίες για το κατάλυμα

Design Suite in Bologna by Wonderful Italy

  • Σε αυτό το κατάλυμα (εξοχική κατοικία), θα βρίσκεστε 10 λεπτά με το αυτοκίνητο από: BolognaFiere και Πιάτσα Ματζόρε. Οι κατοικίες διαθέτουν ανέσεις όπως κουζίνες, μαζί με τηλεοράσεις με επίπεδη οθόνη και μηχανές εσπρέσο.

Με μια ματιά

Μέγεθος καταλύματος

    • Ιδιωτικό εξοχικό

Άφιξη/αναχώρηση

    • Ώρα έναρξης check-in: 3:00 μ.μ. – Ώρα λήξης check-in: 8:00 μ.μ.
    • Check-in αργά ανάλογα με τη διαθεσιμότητα
    • Ελάχιστη ηλικία για check-in: 18
    • Ώρα check-out: 10:00 π.μ.

Ειδικές οδηγίες για το check-in

    • Δεν υπάρχει ρεσεψιόν σε αυτό το κατάλυμα
    • Οι επισκέπτες πρέπει να επικοινωνήσουν εκ των προτέρων με το κατάλυμα για οδηγίες σχετικά με το check-in. Η πρόσβαση γίνεται από ιδιωτική οδό.
    • Για να κανονίσετε το check-in σας, επικοινωνήστε με το κατάλυμα τουλάχιστον 72 ώρες πριν από την άφιξη, χρησιμοποιώντας τις πληροφορίες στην επιβεβαίωση κράτησης
    • Αν έχετε σκοπό να φτάσετε μετά τις 8:00 μ.μ. επικοινωνήστε με το κατάλυμα εκ των προτέρων, χρησιμοποιώντας τις πληροφορίες στην επιβεβαίωση κράτησης
    • Οι πληροφορίες που παρέχει το κατάλυμα μπορεί να έχουν μεταφραστεί με εργαλεία αυτόματης μετάφρασης.

Απαιτούνται κατά το check-in

    • Απαιτείται πιστωτική, χρεωστική κάρτα ή εγγύηση σε μετρητά για τυχόν πρόσθετες χρεώσεις
    • Ενδέχεται να απαιτείται επίσημο έγγραφο ταυτότητας με φωτογραφία
    • Η ελάχιστη ηλικία για check-in είναι 18 ετών

Κατοικίδια

    • Δεν επιτρέπονται κατοικίδια

Ίντερνετ

    • Δωρεάν WiFi (ταχύτητα: 100+ Mbps (για 1-2 άτομα ή έως και 6 συσκευές)) στα δωμάτια

Χώρος στάθμευσης

    • Δεν υπάρχει η δυνατότητα στάθμευσης στο κατάλυμα

Άλλες πληροφορίες

    • Κατάλυμα για μη καπνίζοντες

Παροχές καταλύματος

Ίντερνετ

  • Δωρεάν ασύρματο ίντερνετ, με ταχύτητα 100+ Mbps (για 1-2 άτομα ή έως και 6 συσκευές)

Στάθμευση και μετακινήσεις

  • Δεν υπάρχει διαθέσιμος χώρος στάθμευσης στο κατάλυμα

Κουζίνα

  • Ψυγείο (πλήρους μεγέθους)
  • Μαγειρική εστία
  • Φούρνος
  • Μηχανή εσπρέσο
  • Σκεύη μαγειρικής/πιάτα/κουζινικά
  • Βραστήρας νερού

Εστιατόρια

  • Τραπέζι για φαγητό

Υπνοδωμάτια

  • 1 υπνοδωμάτιο
  • Παρέχονται κλινοσκεπάσματα

Μπάνια

  • Ιδιωτικό μπάνιο
  • Ντουζιέρα
  • Παρέχονται πετσέτες
  • Χαρτί υγείας
  • Μπιντές
  • Πιστολάκι μαλλιών
  • Σαμπουάν
  • Σαπούνι

Ψυχαγωγία

  • Τηλεόραση με επίπεδη οθόνη 35 ιντσών με δορυφορικά κανάλια

Υπηρεσίες πλυντηρίου

  • Πλυντήριο

Χώροι εργασίας

  • Χώρος εργασίας για λάπτοπ

Άνεση

  • Κλιματισμός
  • Θέρμανση

Κατοικίδια

  • Δεν επιτρέπονται τα κατοικίδια

Προσβασιμότητα

  • Αν έχετε αιτήματα για συγκεκριμένες ανάγκες προσβασιμότητας, επικοινωνήστε με το κατάλυμα χρησιμοποιώντας τις πληροφορίες που θα βρείτε στην επιβεβαίωση που λάβατε μετά την κράτηση.
  • Ασανσέρ
  • Φάρδος θύρας ασανσέρ (εκατοστά): 45
  • Κατάλυμα για άτομα που δεν καπνίζουν

Παροχές ασφαλείας

  • Δεν έχει δηλωθεί ανιχνευτής μονοξειδίου του άνθρακα (ο οικοδεσπότης δεν έχει δηλώσει εάν υπάρχει ανιχνευτής μονοξειδίου του άνθρακα στο κατάλυμα – εξετάστε το ενδεχόμενο να φέρετε μαζί σας φορητό ανιχνευτή)
  • Δεν έχει δηλωθεί ανιχνευτής καπνού (ο οικοδεσπότης δεν έχει δηλώσει εάν υπάρχει ανιχνευτής καπνού στο κατάλυμα)
  • Πυροσβεστήρας

Τέλη και πολιτικές

Υποχρεωτικά τέλη

Θα σας ζητηθεί να πληρώσετε τις ακόλουθες χρεώσεις κατά το check-in ή το check-out. Στις χρεώσεις ενδέχεται να περιλαμβάνονται οι σχετικοί φόροι:
  • Επιβάλλεται δημοτικός φόρος: 7.00 EUR ανά άτομο, ανά διανυκτέρευση

Προαιρετικές επιπλέον παροχές

  • Check-in αργά μεταξύ 8:00 μ.μ. - 3:00 π.μ. μπορεί να κανονιστεί με επιπλέον χρέωση

Παιδιά και επιπλέον κρεβάτια

  • Όλοι οι επισκέπτες, συμπεριλαμβανομένων των παιδιών, πρέπει να είναι παρόντες κατά το check-in και να επιδείξουν την επίσημη ταυτότητα ή το διαβατήριό τους

Πολιτικές

Αυτό το κατάλυμα τελεί υπό τη διαχείριση ενός επαγγελματία οικοδεσπότη. Η παροχή καταλύματος σχετίζεται με το ελεύθερο επάγγελμά του, την επιχειρηματική του δραστηριότητα ή την εργασία του.
Ενδέχεται να ισχύουν χρεώσεις για επιπλέον άτομα και να ποικίλουν ανάλογα με την πολιτική του καταλύματος.
Ο οικοδεσπότης δεν έχει δηλώσει εάν υπάρχει ανιχνευτής μονοξειδίου του άνθρακα στο κατάλυμα – εξετάστε το ενδεχόμενο να φέρετε μαζί σας φορητό ανιχνευτή.
Ο οικοδεσπότης δεν έχει δηλώσει εάν υπάρχει ανιχνευτής καπνού στο κατάλυμα.
Οι επισκέπτες μπορούν να αισθάνονται ασφαλείς, καθώς στον χώρο του καταλύματος πυροσβεστήρας.
Αυτό το κατάλυμα δέχεται πιστωτικές κάρτες και χρεωστικές κάρτες. Δεν γίνονται δεκτά μετρητά.
Αποδεκτές πιστωτικές κάρτες: πιστωτικές κάρτες, πιστωτικές κάρτες, πιστωτικές κάρτες, πιστωτικές κάρτες, πιστωτικές κάρτες, πιστωτικές κάρτες, πιστωτικές κάρτες, πιστωτικές κάρτες
Οι συναλλαγές σε μετρητά σε αυτό το κατάλυμα δεν μπορούν να υπερβαίνουν το ποσό των 5000 EUR εξαιτίας των εθνικών κανονισμών. Για περισσότερες λεπτομέρειες επικοινωνήστε με το κατάλυμα χρησιμοποιώντας τα στοιχεία στην επιβεβαίωση κράτησης.
Κωδικός αναφοράς καταλύματος IT037006C2MWLH52VW
Αν ακυρώσετε την κράτησή σας, θα υπόκεισθε στην πολιτική ακύρωσης του οικοδεσπότη. Σύμφωνα με τους κανονισμούς της ΕΕ περί των δικαιωμάτων των καταναλωτών, οι υπηρεσίες κράτησης καταλυμάτων δεν υπόκεινται στο δικαίωμα υπαναχώρησης.

Επίσης γνωστό ως

Casa Di Design By Wonderful Italy
Design Suite in Bologna by Wonderful Italy Bologna
Design Suite in Bologna by Wonderful Italy Private vacation home

Συχνές ερωτήσεις

Προσφέρει το Design Suite in Bologna by Wonderful Italy δωρεάν ακύρωση και πλήρη επιστροφή χρημάτων;

Ναι, το κατάλυμα (Design Suite in Bologna by Wonderful Italy) έχει διαθέσιμα δωμάτια με πλήρη επιστροφή χρημάτων για κράτηση στη σελίδα μας. Αν έχετε κάνει κράτηση για δωμάτιο με πλήρως επιστρέψιμη τιμή, μπορείτε να το ακυρώσετε έως και λίγες ημέρες πριν το check in ανάλογα με την πολιτική ακύρωσης του καταλύματος. Απλώς βεβαιωθείτε ότι έχετε διαβάσει την πολιτική ακύρωσης αυτού του καταλύματος, για να ενημερωθείτε για τους ακριβείς όρους και τις προϋποθέσεις.

Επιτρέπονται κατοικίδια σε αυτό το κατάλυμα (εξοχική κατοικία);

Λυπούμαστε, δεν επιτρέπονται κατοικίδια.

Προσφέρεται στάθμευση στον χώρο του καταλύματος (εξοχική κατοικία);

Δυστυχώς δεν υπάρχει χώρος στάθμευσης στον χώρο του καταλύματος (εξοχική κατοικία).

Ποιες ώρες πραγματοποιείται το check-in και το check-out σε αυτό το κατάλυμα (εξοχική κατοικία);

Ώρα έναρξης check-in: 3:00 μ.μ. – Ώρα λήξης check-in: 8:00 μ.μ.Το check-out πραγματοποιείται έως 10:00 π.μ..

Διαθέτει το Design Suite in Bologna by Wonderful Italy κουζίνα ή μικρή κουζίνα;

Ναι, υπάρχει κουζίνα που περιλαμβάνει μηχανή εσπρέσο, σκεύη μαγειρικής/πιάτα/κουζινικά και ψυγείο.

Τι υπάρχει στην περιοχή που βρίσκεται το Design Suite in Bologna by Wonderful Italy;

Το Design Suite in Bologna by Wonderful Italy απέχει μόλις 5 λεπτ. με τα πόδια από Πιάτσα Ματζόρε και 5 λεπτ. με τα πόδια από Πύργοι της Μπολόνιας.

Σχόλια

Σχόλια για το κατάλυμα Design Suite in Bologna by Wonderful Italy

7,0

Καλό

9,0

Καθαριότητα

8,0

Παροχές

4,0

Κατάσταση καταλύματος & παροχές

Σχόλια

Επαληθευμένο σχόλιο

10/10 Εξαιρετικό

Amazing place to stay in city centre. Felt super safe. Lots of space. Very friendly check in. Would definitely stay here again.
Επαληθευμένο σχόλιο

4/10 Επαρκές

Air conditioner worked very poorly and communication was not very good. The responses were very delayed. Couldn't get any additional pillows. Great location. And otherwise nice apartment. Couldn't get instructions very to take garbage.