Banana Gay House

Κατηγορία καταλύματος: 3
Πανσιόν με σπα, κοντά σε Καθεδρικός ναός της Σεβίλλης

Επιλέξτε ημερομηνίες για να δείτε τιμές

Κατά τη διαμονή σας σε αυτό το κατάλυμα (Banana Gay House), θα βρίσκεστε σε μια εξαιρετική τοποθεσία, μόλις 10 λεπτά με τα πόδια από: Καθεδρικός ναός της Σεβίλλης και Ξύλινη Κατασκευή Metropol Parasol. Οι επισκέπτες μπορούν να απολαύσουν περιποιήσεις στο σπα όπως μασάζ. Επίσης, σε απόσταση 10 λεπτών με τα πόδια θα βρείτε τα εξής: Πύργος Giralda και Εμπορικό Κέντρο Plaza de Armas. Τα μέσα μαζικής μεταφοράς είναι σε πολύ κοντινή απόσταση με τα πόδια: το σημείο επιβίβασης Στάση Τραμ Plaza Nueva βρίσκεται σε απόσταση 3 λεπτών και το σημείο επιβίβασης Στάση Τραμ Archivo de Indias βρίσκεται σε απόσταση 8 λεπτών.

Σχόλια

9,4 στα 10
Εξαιρετικό

Δημοφιλείς παροχές

  • Δωρεάν πρωινό
  • Σπα
  • Δωρεάν ασύρματο ίντερνετ
  • Κλιματισμός
  • Εγκαταστάσεις πλυντηρίων

Βασικές παροχές (10)

  • Υπηρεσία οροφοκομίας μία φορά ανά διαμονή
  • Πλήρως εξοπλισμένο σπα
  • Κλιματισμό
  • Κοινόχρηστο σαλόνι
  • Φούρνος μικροκυμάτων σε κοινόχρηστο χώρο
  • Ψυγείο σε κοινόχρηστο χώρο
  • Εγκαταστάσεις πλυντηρίων σελφ-σέρβις
  • Αποθήκευση αποσκευών
  • Βοήθεια για προγραμματισμό ξεναγήσεων/αγορά εισιτηρίων
  • Αίθουσα δεξιώσεων

Νιώστε σαν στο σπίτι σας (6)

  • Σκεύη μαγειρικής/πιάτα/κουζινικά
  • Ξεχωριστή τραπεζαρία
  • Εγκαταστάσεις πλυντηρίων
  • Κουρτίνες συσκότισης
  • Κλινοσκεπάσματα υψηλής ποιότητας (premium)
  • Υπηρεσία οροφοκομίας σε περιορισμένη βάση
Η τρέχουσα τιμή είναι 65 €
συμπεριλαμβάνονται φόροι και τέλη
30 Αυγ - 31 Αυγ

Επιλογές δωματίων

Διαθέσιμα φίλτρα για τα δωμάτια
Εμφανίζονται 8 από 8 δωμάτια

Comfort Δίκλινο Δωμάτιο (Double), Μόνο για άντρες, Θέα στην Αυλή

  • 18 τ.μ.
  • 1 υπνοδωμάτιο
  • Για 2 άτομα
  • 1 Διπλό Κρεβάτι
  • Δωρεάν ασύρματο ίντερνετ

Economy Δίκλινο Δωμάτιο (Double), Μόνο για άντρες, Θέα στην Αυλή

9,4 στα 10
Εξαιρετικό
(3 σχόλια)
  • 12 τ.μ.
  • 1 υπνοδωμάτιο
  • Για 2 άτομα
  • 1 Διπλό Κρεβάτι
  • Δωρεάν ασύρματο ίντερνετ

City Δίκλινο Δωμάτιο (Double), Μόνο για άντρες, Θέα στην Πόλη

10,0 στα 10
Εξαιρετικό
(2 σχόλια)
  • Θέα στην πόλη
  • 13 τ.μ.
  • 1 υπνοδωμάτιο
  • Για 2 άτομα
  • 1 Διπλό Κρεβάτι
  • Δωρεάν ασύρματο ίντερνετ

City Τετράκλινο Δωμάτιο, Μόνο για άντρες, Θέα στην Πόλη

10,0 στα 10
Εξαιρετικό
(1 σχόλιο)
  • 20 τ.μ.
  • 1 υπνοδωμάτιο
  • Για 4 άτομα
  • 2 Διπλά Κρεβάτια
  • Δωρεάν ασύρματο ίντερνετ

Design Δίκλινο Δωμάτιο (Double), Μόνο για άντρες, Θέα στην Αυλή

  • 18 τ.μ.
  • 1 υπνοδωμάτιο
  • Για 2 άτομα
  • 1 Διπλό Κρεβάτι
  • Δωρεάν ασύρματο ίντερνετ

Standard Δίκλινο Δωμάτιο (Double), Μόνο για άντρες, Θέα στην Πόλη

  • 12 τ.μ.
  • 1 υπνοδωμάτιο
  • Για 2 άτομα
  • 1 Διπλό Κρεβάτι
  • Δωρεάν ασύρματο ίντερνετ

Classic Δίκλινο Δωμάτιο (Double), Μόνο για άντρες, Θέα στην Πόλη

10,0 στα 10
Εξαιρετικό
(1 σχόλιο)
  • 1 υπνοδωμάτιο
  • Για 2 άτομα
  • 1 Διπλό Κρεβάτι
  • Δωρεάν ασύρματο ίντερνετ

Superior Τετράκλινο Δωμάτιο, Μόνο για άντρες, Θέα στην Αυλή

10,0 στα 10
Εξαιρετικό
(1 σχόλιο)
  • 18 τ.μ.
  • 1 υπνοδωμάτιο
  • Για 4 άτομα
  • 1 Διπλό Κρεβάτι και 1 Queen Κρεβάτι
  • Δωρεάν ασύρματο ίντερνετ

Παρόμοια καταλύματα

Mod logo
Συνδεθείτε για να δείτε εκπτώσεις και προνόμια του προγράμματος. Περισσότερες επιβραβεύσεις για περισσότερη περιπέτεια!

Σχετικά με την περιοχή

Χάρτης
C. Rosario 9, Seville, Sevilla, 41001

Τι υπάρχει σε κοντινή απόσταση

  • Plaza Nueva (πλατεία) - 2 λεπτά με τα πόδια - 0.2 χλμ.
  • Καθεδρικός ναός της Σεβίλλης - 5 λεπτά με τα πόδια - 0.5 χλμ.
  • Ξύλινη Κατασκευή Metropol Parasol - 7 λεπτά με τα πόδια - 0.6 χλμ.
  • Πύργος Giralda - 7 λεπτά με τα πόδια - 0.6 χλμ.
  • Βασιλικό Αλκάθαρ της Σεβίλλης - 8 λεπτά με τα πόδια - 0.7 χλμ.

Τρόποι μετακίνησης

  • Σεβίλλη (SVQ-Σαν Πάμπλο) - 33 λεπτά με το αυτοκίνητο, 22,6 χλμ.
  • Σταθμός Sevilla-Santa Justa - 26 λεπτά περπάτημα, 2,2 χλμ.
  • Σεβίλλη (XQA-Σιδηροδρομικός Σταθμός Santa Justa) - 28 λεπτά περπάτημα, 2,3 χλμ.
  • Σταθμός San Bernardo - 28 λεπτά περπάτημα, 2,3 χλμ.
  • Σταθμός Puerta de Jerez - 12 λεπτά περπάτημα, 1 χλμ.
  • Στάση Τραμ Plaza Nueva - 3 λεπτά περπάτημα, 0,3 χλμ.
  • Στάση Τραμ Archivo de Indias - 8 λεπτά περπάτημα, 0,7 χλμ.

Εστιατόρια

  • ‪Las Tablas - ‬2 λεπτά με τα πόδια
  • ‪Bodega Góngora - ‬2 λεπτά με τα πόδια
  • ‪Ochoa - ‬3 λεπτά με τα πόδια
  • La Alicantina
  • La Tarta de la Madre de Cris

Πληροφορίες για το κατάλυμα

Banana Gay House

  • Κατά τη διαμονή σας σε αυτό το κατάλυμα (Banana Gay House), θα βρίσκεστε σε μια εξαιρετική τοποθεσία, μόλις 10 λεπτά με τα πόδια από: Καθεδρικός ναός της Σεβίλλης και Ξύλινη Κατασκευή Metropol Parasol. Οι επισκέπτες μπορούν να απολαύσουν περιποιήσεις στο σπα όπως μασάζ. Επίσης, σε απόσταση 10 λεπτών με τα πόδια θα βρείτε τα εξής: Πύργος Giralda και Εμπορικό Κέντρο Plaza de Armas. Τα μέσα μαζικής μεταφοράς είναι σε πολύ κοντινή απόσταση με τα πόδια: το σημείο επιβίβασης Στάση Τραμ Plaza Nueva βρίσκεται σε απόσταση 3 λεπτών και το σημείο επιβίβασης Στάση Τραμ Archivo de Indias βρίσκεται σε απόσταση 8 λεπτών.

Με μια ματιά

DONE

Μέγεθος ξενοδοχείου

    • 8 δωμάτια
DONE

Άφιξη/αναχώρηση

    • Ώρα έναρξης check-in: 3:00 μ.μ. – Ώρα λήξης check-in: 8:00 μ.μ.
    • Γρήγορο check-out
    • Check-in αργά ανάλογα με τη διαθεσιμότητα
    • Ελάχιστη ηλικία για check-in: 18
    • Ώρα check-out: 11:30 π.μ.
    • Check-out αργά ανάλογα με τη διαθεσιμότητα
DONE

Ειδικές οδηγίες για το check-in

    • Δεν υπάρχει ρεσεψιόν σε αυτό το κατάλυμα
    • Οι επισκέπτες πρέπει να επικοινωνήσουν εκ των προτέρων με το κατάλυμα για οδηγίες σχετικά με το check-in. Ο οικοδεσπότης θα σας υποδεχτεί κατά την άφιξη.
    • Για να κανονίσετε το check-in σας, επικοινωνήστε με το κατάλυμα τουλάχιστον 24 ώρες πριν από την άφιξη, χρησιμοποιώντας τις πληροφορίες στην επιβεβαίωση κράτησης
    • Αν έχετε σκοπό να φτάσετε μετά τις 8:00 μ.μ. επικοινωνήστε με το κατάλυμα εκ των προτέρων, χρησιμοποιώντας τις πληροφορίες στην επιβεβαίωση κράτησης
    • Μια εικονική υπηρεσία ρεσεψιόν που προσφέρει βοήθεια σε πελάτες
    • Οι πληροφορίες που παρέχει το κατάλυμα μπορεί να έχουν μεταφραστεί με εργαλεία αυτόματης μετάφρασης.
DONE

Απαιτούνται κατά το check-in

    • Απαιτείται πιστωτική, χρεωστική κάρτα ή εγγύηση σε μετρητά για τυχόν πρόσθετες χρεώσεις
    • Ενδέχεται να απαιτείται επίσημο έγγραφο ταυτότητας με φωτογραφία
    • Η ελάχιστη ηλικία για check-in είναι 18 ετών
DONE

Κατοικίδια

    • Δεν επιτρέπονται κατοικίδια
WIFI

Ίντερνετ

    • Δωρεάν ασύρματο ίντερνετ στους κοινόχρηστους χώρους
    • Δωρεάν WiFi (ταχύτητα: 500+ Mbps (για 6+ άτομα ή 10+ συσκευές)) στα δωμάτια
LOCAL_PARKING

Χώρος στάθμευσης

    • Δεν υπάρχει η δυνατότητα στάθμευσης στο κατάλυμα
DONE

Άλλες πληροφορίες

    • Καθορισμένοι χώροι για καπνιστές
    • Προαιρετικός ρουχισμός (επιτρέπεται ο γυμνισμός στους δημόσιους χώρους)

Παροχές καταλύματος

Φαγητό και ποτό

  • Διατίθεται δωρεάν ευρωπαϊκό πρωινό καθημερινά μεταξύ 9:00 π.μ.–11:00 π.μ.
  • Κοινόχρηστος φούρνος μικροκυμάτων
  • Κοινόχρηστο ψυγείο

Υπηρεσίες

  • Βοήθεια για προγραμματισμό ξεναγήσεων/αγορά εισιτηρίων
  • Εγκαταστάσεις πλυντηρίων
  • Φύλαξη αποσκευών
  • Εικονική ρεσεψιόν

Εγκαταστάσεις

  • Κοινόχρηστο καθιστικό
  • Σπα με πλήρεις υπηρεσίες
  • Αίθουσα δεξιώσεων

Προσβασιμότητα

  • Δάπεδο με πλακάκια στο δωμάτιο

Παροχές δωματίου

Άνετη διαμονή

  • Κλιματισμός και θέρμανση
  • Σίδερο/σιδερώστρα

Κοιμηθείτε καλά

  • Πουπουλένιο πάπλωμα
  • Κουρτίνες συσκότισης
  • Κλινοσκεπάσματα υψηλής ποιότητας
  • Στρώμα τύπου memory foam

Τι θα απολαύσετε

  • Μασάζ στο δωμάτιο
  • Βεράντα
  • Μοναδική επίπλωση και διακόσμηση
  • Ξεχωριστές τραπεζαρίες

Φρεσκαριστείτε

  • Τηλέφωνο ντουζιέρας βροχής
  • Μόνο ντουζιέρα
  • Πιστολάκι μαλλιών
  • Πετσέτες

Μείνετε συνδεδεμένοι

  • Δωρεάν WiFi (ταχύτητα: 500+ Mbps (για 6+ άτομα ή 10+ συσκευές))

Φαγητό και ποτό

  • Ψυγείο/καταψύκτης κανονικού μεγέθους
  • Καταψύκτης
  • Κοινόχρηστη κουζίνα
  • Μαγειρική εστία
  • Φούρνος
  • Πλάκα ψησίματος
  • Φρυγανιέρα
  • Σκεύη μαγειρικής/πιάτα/κουζινικά

Περισσότερα

  • Μία φορά ανά διαμονή
  • Ταξιδιωτικοί οδηγοί/συστάσεις
  • Τοπικοί χάρτες
  • Είδη καθαρισμού

Ειδικά χαρακτηριστικά

Σπα

Οι επισκέπτες μπορούν να απολαύσουν τις θεραπείες περιποίησης του πλήρως εξοπλισμένου σπα σε αυτόν τον ξενώνα. Οι υπηρεσίες του σπα περιλαμβάνουν μασάζ. Το σπα είναι εξοπλισμένο με σάουνα και μια μπανιέρα υδρομασάζ. Το σπα είναι ανοιχτό καθημερινά.

Τέλη και πολιτικές

Προαιρετικές επιπλέον παροχές

  • Το check-out αργά μπορεί να κανονιστεί με επιπλέον χρέωση 20 EUR (αν προσφέρεται)

Πισίνα, σπα και γυμναστήριο (κατά περίπτωση)

  • Απαιτούνται κρατήσεις για υπηρεσίες μασάζ, οι οποίες μπορούν να γίνουν, επικοινωνώντας με το κατάλυμα πριν την άφιξη στον αριθμό που υπάρχει στην επιβεβαίωση κράτησης

Πολιτικές

Αυτό το κατάλυμα τελεί υπό τη διαχείριση ενός επαγγελματία οικοδεσπότη. Η παροχή καταλύματος σχετίζεται με το ελεύθερο επάγγελμά του, την επιχειρηματική του δραστηριότητα ή την εργασία του.
Αυτό το κατάλυμα διαθέτει εξωτερικούς χώρους, όπως μπαλκόνια, βεράντες και ταράτσες που πιθανώς να μην είναι κατάλληλοι για παιδιά. Αν έχετε κάποιον προβληματισμό, προτείνουμε να επικοινωνήσετε με το κατάλυμα πριν από την άφιξή σας, για να εξασφαλίσουν ότι θα φιλοξενηθείτε σε ένα κατάλληλο δωμάτιο.
Σε αυτό το ξενοδοχείο επιτρέπεται ο γυμνισμός.
Όλοι οι επισκέπτες που διαμένουν σε δωμάτια του ξενοδοχείου θα πρέπει να έχουν δηλωθεί στο ξενοδοχείο.
Αυτό το κατάλυμα δεν διαθέτει ασανσέρ.
Τα πάρτι και οι ομαδικές εκδηλώσεις στους χώρους του καταλύματος απαγορεύονται αυστηρώς.
Οι επισκέπτες μπορούν να αισθάνονται ασφαλείς, καθώς στον χώρο του καταλύματος υπάρχουν: πυροσβεστήρας.
Αυτό το κατάλυμα δέχεται επισκέπτες όλων των σεξουαλικών προσανατολισμών και φυλετικών ταυτοτήτων (φιλικό προς τα μέλη της κοινότητας LGBTQ+).
Αυτό το κατάλυμα δέχεται πιστωτικές κάρτες, χρεωστικές κάρτες και μετρητά.
Αποδεκτές πιστωτικές κάρτες: πιστωτικές κάρτες, πιστωτικές κάρτες
Οι συναλλαγές σε μετρητά σε αυτό το κατάλυμα δεν μπορούν να υπερβαίνουν το ποσό των 1000 EUR εξαιτίας των εθνικών κανονισμών. Για περισσότερες λεπτομέρειες επικοινωνήστε με το κατάλυμα χρησιμοποιώντας τα στοιχεία στην επιβεβαίωση κράτησης.
Κωδικός αναφοράς καταλύματος H/SE/12259
Αν ακυρώσετε την κράτησή σας, θα υπόκεισθε στην πολιτική ακύρωσης του οικοδεσπότη. Σύμφωνα με τους κανονισμούς της ΕΕ περί των δικαιωμάτων των καταναλωτών, οι υπηρεσίες κράτησης καταλυμάτων δεν υπόκεινται στο δικαίωμα υπαναχώρησης.

Επίσης γνωστό ως

Banana Gay House Seville
Banana Gay House Guesthouse
Banana Gay House Guesthouse Seville

Συχνές ερωτήσεις

Επιτρέπονται κατοικίδια σε αυτό το κατάλυμα (Banana Gay House);

Λυπούμαστε, δεν επιτρέπονται κατοικίδια.

Προσφέρεται στάθμευση στον χώρο του καταλύματος (Banana Gay House);

Δυστυχώς δεν υπάρχει χώρος στάθμευσης στον χώρο του καταλύματος (Banana Gay House).

Ποιες ώρες πραγματοποιείται το check-in και το check-out σε αυτό το κατάλυμα (Banana Gay House);

Ώρα έναρξης check-in: 3:00 μ.μ. – Ώρα λήξης check-in: 8:00 μ.μ.Το check-out πραγματοποιείται έως 11:30 π.μ.. Υπάρχει δυνατότητα για check-out αργά έναντι χρέωσης 20 EUR (βάσει διαθεσιμότητας). Γρήγορο check-out είναι διαθέσιμο.

Ποιες δραστηριότητες είναι διαθέσιμες στο Banana Gay House και στη γύρω περιοχή;

Το Banana Gay House διαθέτει πλήρως εξοπλισμένο σπα.

Διαθέτει το Banana Gay House εξωτερικούς ιδιωτικούς χώρους;

Ναι, κάθε δωμάτιο περιλαμβάνει βεράντα ή αίθριο.

Τι υπάρχει στην περιοχή που βρίσκεται το Banana Gay House;

Το Banana Gay House βρίσκεται σε Ιστορικό Κέντρο, μόλις 3 λεπτ. με τα πόδια από Στάση Τραμ Plaza Nueva και 6 λεπτ. με τα πόδια από Καθεδρικός ναός της Σεβίλλης.

Σχόλια

Σχόλια για το κατάλυμα Banana Gay House

9,4

Εξαιρετικό

9,6

Καθαριότητα

9,2

Παροχές

9,6

Προσωπικό & εξυπηρέτηση

9,4

Κατάσταση καταλύματος & παροχές

Σχόλια

Επαληθευμένο σχόλιο

10/10 Εξαιρετικό

Solo traveler

Great place to stay and comfortable!
Ταξίδι 3 διανυκτερεύσεων
Επαληθευμένο σχόλιο

10/10 Εξαιρετικό

Love the location and the facilities
Kenichi, ταξίδι 1 διανυκτέρευσης
Επαληθευμένο σχόλιο

10/10 Εξαιρετικό

Molto bello rilassante e libertà assoluta
Baldo, ταξίδι 1 διανυκτέρευσης
Επαληθευμένο σχόλιο

10/10 Εξαιρετικό

La habitación asignada era espaciosa, la atención de Manu y sus colaboradores fue excepcional. Los espacios del Spa y la Terraza son excelentes puntos para la relajación y la socialización. El desayuno está muy bien y variado, se agradecen todos los detalles. Recomendado 100%
Julian, ταξίδι 2 διανυκτερεύσεων
Επαληθευμένο σχόλιο

10/10 Εξαιρετικό

I love this place. Freedom. Cool people. And its right in the center of the city.
Oliver, ταξίδι 1 διανυκτέρευσης
Επαληθευμένο σχόλιο

10/10 Εξαιρετικό

Todo muy bueno, el staff, las instalaciones y la ubicacion
Paulo, ταξίδι 3 διανυκτερεύσεων
Επαληθευμένο σχόλιο

10/10 Εξαιρετικό

Todo fue perfecto , el trato la limpieza y comodidades
Máximo, ταξίδι 1 διανυκτέρευσης
Επαληθευμένο σχόλιο

4/10 Επαρκές

Guest house muy básica y algo aburrida
Cesar Galvan, ταξίδι 3 διανυκτερεύσεων
Επαληθευμένο σχόλιο

10/10 Εξαιρετικό

Excellent location, room, bed, spa, rooftop, other guests, vibe!!!, etc. Full marks! (despite the cleaner/helper that unlocked the kitchen 9am that was really not friendly at any time that we saw him). Ps: The wifi was fast and the air conditioner top quality.
Banana hotel is in the historic area
Andreas, ταξίδι 1 διανυκτέρευσης
Επαληθευμένο σχόλιο

8/10 Πολύ καλό

Welcome

Court séjour de deux jours mais suffisant pour visiter Séville Hébergement très bien situé et très bon accueil par Emilio. Beau rooftop et ambiance sympathique avec les autres clients.
Bernard, ταξίδι 2 διανυκτερεύσεων
Επαληθευμένο σχόλιο

10/10 Εξαιρετικό

Une bonne surprise !

Ambiance familiale, Environnement très propre, Hôtes sympathiques, Les chambres sont simples mais efficaces.
Nicolas, ταξίδι 1 διανυκτέρευσης
Επαληθευμένο σχόλιο

10/10 Εξαιρετικό

Gay men stay here!

It’s the place for gay men to go!
DANIEL, ταξίδι 3 διανυκτερεύσεων
Επαληθευμένο σχόλιο

10/10 Εξαιρετικό

Excellent place. Emilio is very sweet and nice. Loved how quiet it was and how nice it was to interact with other gay men.
Cesar, ταξίδι 2 διανυκτερεύσεων
Επαληθευμένο σχόλιο

10/10 Εξαιρετικό

Muy bien mantenido, y el dueño es muy querido y atento
Daniel, ταξίδι 3 διανυκτερεύσεων
Επαληθευμένο σχόλιο

10/10 Εξαιρετικό

Lo único que esperaba es habitación con baño propio
Agustin, ταξίδι 3 διανυκτερεύσεων
Επαληθευμένο σχόλιο

10/10 Εξαιρετικό

Loved my stay at Banana - Emilio and the team are super cool/nice and the hotel is spotless clean! Thanks Banana Team🇪🇸👏❣️
Dr. Arnold, ταξίδι 4 διανυκτερεύσεων
Επαληθευμένο σχόλιο

10/10 Εξαιρετικό

Great hotel for gay men.

Great location and vibe in the heart of downtown Sevilla. The owners are attentive and helpful with any questions or requests. I am definitely staying there again next time I am in Sevilla.
Isaac, ταξίδι 2 διανυκτερεύσεων
Επαληθευμένο σχόλιο

10/10 Εξαιρετικό

Excellent customer service
Julio, ταξίδι 2 διανυκτερεύσεων
Επαληθευμένο σχόλιο

10/10 Εξαιρετικό

Mega Erfahrung, Top Location , Sauber. Sehr Empfehlenswert! Ich werde sicher zurückkommen.
Giuseppe, ταξίδι 2 διανυκτερεύσεων
Επαληθευμένο σχόλιο

10/10 Εξαιρετικό

Better than expected

Very nice place. Comfortable bed. Nice staff. Clean. Better than expected for the price.
Karl Erik, ταξίδι 4 διανυκτερεύσεων
Επαληθευμένο σχόλιο

10/10 Εξαιρετικό

Fantastischer Ort mitten in Sevilla. Emilio ist ein toller, aufmerksamer Gastgeber und hat das Haus mit Liebe zum Detail eingerichtet. Die Zimmer sind gemütlich. Highlight ist die Dachterrasse mit sensationellem Blick über Sevilla 😍 Ich komme wieder 🤗
Christian, ταξίδι 2 διανυκτερεύσεων
Επαληθευμένο σχόλιο

10/10 Εξαιρετικό

Felt very welcome
Phil, ταξίδι 2 διανυκτερεύσεων
Επαληθευμένο σχόλιο

10/10 Εξαιρετικό

Clean, neat, and highly recommend it.
JOSE, ταξίδι 1 διανυκτέρευσης
Επαληθευμένο σχόλιο

10/10 Εξαιρετικό

Hyper bien situé. L’hôte est accueillant. L’espace très agréable.
michel, ταξίδι 3 διανυκτερεύσεων
Επαληθευμένο σχόλιο

10/10 Εξαιρετικό

Todo perfecto. Súper recomiendo a quién desea buena ubicación y excelente hospitalidad. Los chicos que gestionan son increíbles, de dejan como en tu casa y además saben todo lo que necesitas para tener una experiencia muy buena en Sevilla.
Jose A, ταξίδι 1 διανυκτέρευσης