Pride Inn

Κατηγορία καταλύματος: 2
Ξενοδοχείο - Ντέρα Μπασί

Επιλέξτε ημερομηνίες για να δείτε τιμές

Απολαύστε την επίσκεψή σας εδώ (Ντέρα Μπασί) μένοντας σε αυτό το κατάλυμα (Pride Inn).

Σχόλια

2,0 στα 10

Δημοφιλείς παροχές

  • Δωρεάν στάθμευση
  • Κλιματισμός
  • Εγκαταστάσεις πλυντηρίων
  • Ρεσεψιόν 24/7

Βασικές παροχές (8)

  • Καθημερινή υπηρεσία οροφοκομίας
  • Ρεσεψιόν όλο το 24ωρο
  • Κλιματισμό
  • Ψύκτης πόσιμου νερού
  • Υπηρεσίες πλυντηρίου
  • Πολύγλωσσο προσωπικό
  • Αποθήκευση αποσκευών
  • Τηλεόραση στους κοινόχρηστους χώρους

Νιώστε σαν στο σπίτι σας (6)

  • Καθημερινή υπηρεσία οροφοκομίας
  • Ασανσέρ
  • Καλωδιακή τηλεόραση
  • Μπανιέρες με πίδακες νερού
  • Κλινοσκεπάσματα υψηλής ποιότητας (premium)
  • Υπηρεσία στεγνοκαθαριστηρίου/πλυντηρίου
Η τρέχουσα τιμή είναι 22 €
συμπεριλαμβάνονται φόροι και τέλη
7 Οκτ - 8 Οκτ

Επιλογές δωματίων

Executive Δίκλινο Δωμάτιο (Double)

  • 28 τ.μ.
  • 1 υπνοδωμάτιο
  • Για 3 άτομα
  • 1 King Κρεβάτι

Executive Δίκλινο Δωμάτιο (Double ή Twin)

  • 1 υπνοδωμάτιο
  • Για 3 άτομα
  • 1 King Κρεβάτι

Executive Δωμάτιο

  • 23 τ.μ.
  • 1 υπνοδωμάτιο
  • Για 3 άτομα
  • 1 King Κρεβάτι

Premium Δωμάτιο

  • 33 τ.μ.
  • 1 υπνοδωμάτιο
  • Για 3 άτομα
  • 1 King Κρεβάτι

Παρόμοια καταλύματα

Mod logo
Συνδεθείτε για να δείτε εκπτώσεις και προνόμια του προγράμματος. Περισσότερες επιβραβεύσεις για περισσότερη περιπέτεια!

Σχετικά με την περιοχή

Χάρτης
1226 Chandigarh Rd, Dera Bassi, Punjab, 140603

Τι υπάρχει σε κοντινή απόσταση

  • Εμπορικό Κέντρο Ελάντε - 10 λεπτά με το αυτοκίνητο - 6.9 χλμ.
  • Ζωολογικός Κήπος ChhatBir Zoo - 11 λεπτά με το αυτοκίνητο - 10.2 χλμ.
  • Συνεδριακό Κέντρο CII - 12 λεπτά με το αυτοκίνητο - 9.8 χλμ.
  • Στάδιο Κρίκετ Tau Devi Lal - 12 λεπτά με το αυτοκίνητο - 8.4 χλμ.
  • Τεχνολογικό Πάρκο Ρατζίβ Γκάντι Τσάντιγκαρ - 16 λεπτά με το αυτοκίνητο - 13.4 χλμ.

Τρόποι μετακίνησης

  • Τσάντιγκαρ (IXC) - 25 λεπτά με το αυτοκίνητο, 14,7 χλμ.
  • Σταθμός Ghagghar - 17 λεπτά με το αυτοκίνητο, 8 χλμ.
  • Σταθμός Chandigarh Junction - 15 λεπτά με το αυτοκίνητο, 7,1 χλμ.
  • Σταθμός Chandi Mandir - 20 λεπτά με το αυτοκίνητο, 11,2 χλμ.

Εστιατόρια

  • ‪McDonald's - ‬13 λεπτά με τα πόδια
  • ‪Lucky dhaba - ‬17 λεπτά με τα πόδια
  • ‪Subway - ‬3 λεπτά με τα πόδια
  • ‪Nukkar Dhaba - ‬15 λεπτά με τα πόδια
  • ‪Pizza Hut - ‬5 λεπτά με το αυτοκίνητο

Πληροφορίες για το κατάλυμα

Pride Inn

  • Απολαύστε την επίσκεψή σας εδώ (Ντέρα Μπασί) μένοντας σε αυτό το κατάλυμα (Pride Inn).

Με μια ματιά

Μέγεθος ξενοδοχείου

    • 66 δωμάτια

Άφιξη/αναχώρηση

    • Ώρα έναρξης check-in: 12 το μεσημέρι – Ώρα λήξης check-in: 12:30 μ.μ.
    • Ελάχιστη ηλικία για check-in: 18
    • Ώρα check-out: 11:00 π.μ.

Ειδικές οδηγίες για το check-in

    • Το προσωπικό της ρεσεψιόν θα υποδεχτεί τους επισκέπτες κατά την άφιξη.
    • Αυτό το κατάλυμα δεν προσφέρει check-in πέραν του καθιερωμένου ωραρίου
    • Οι πληροφορίες που παρέχει το κατάλυμα μπορεί να έχουν μεταφραστεί με εργαλεία αυτόματης μετάφρασης.

Απαιτούνται κατά το check-in

    • Απαιτείται πιστωτική, χρεωστική κάρτα ή εγγύηση σε μετρητά για τυχόν πρόσθετες χρεώσεις
    • Ενδέχεται να απαιτείται επίσημο έγγραφο ταυτότητας με φωτογραφία
    • Η ελάχιστη ηλικία για check-in είναι 18 ετών

Παιδιά

    • Δεν υπάρχουν κρεβατάκια για μωρά

Κατοικίδια

    • Δεν επιτρέπονται κατοικίδια ή ζώα υπηρεσίας

Χώρος στάθμευσης

    • Δωρεάν στάθμευση χωρίς παρκαδόρο στο κατάλυμα

Άλλες πληροφορίες

    • Καθορισμένοι χώροι για καπνιστές

Παροχές καταλύματος

Φαγητό και ποτό

  • Ψύκτης πόσιμου νερού

Υπηρεσίες

  • Ρεσεψιόν όλο το 24ωρο
  • Υπηρεσία στεγνοκαθαριστηρίου/πλυντηρίου
  • Φύλαξη αποσκευών
  • Πολύγλωσσο προσωπικό

Εγκαταστάσεις

  • Τηλεόραση στους κοινόχρηστους χώρους

Προσβασιμότητα

  • Ασανσέρ
  • Φάρδος θύρας ασανσέρ (εκατοστά): 102
  • Διαδρομή προς την είσοδο χωρίς σκαλοπάτια

Παροχές δωματίου

Διασκεδάστε

  • Τηλεόραση LED 32 ιντσών
  • Καλωδιακά κανάλια

Άνετη διαμονή

  • Κλιματισμός και θέρμανση
  • Ανεμιστήρας οροφής
  • Παντόφλες

Κοιμηθείτε καλά

  • Κλινοσκεπάσματα υψηλής ποιότητας

Φρεσκαριστείτε

  • Μπανιέρα υδρομασάζ
  • Συνδυασμός ντουζιέρας/μπανιέρας
  • Τηλέφωνο ντουζιέρας βροχής
  • Δωρεάν προϊόντα προσωπικής περιποίησης
  • Πιστολάκι μαλλιών (κατόπιν αιτήματος)
  • Πετσέτες
  • Οδοντόβουρτσα και οδοντόκρεμα
  • Χαρτί υγείας

Μείνετε συνδεδεμένοι

  • Γραφείο

Φαγητό και ποτό

  • Δωρεάν εμφιαλωμένο νερό

Περισσότερα

  • Καθημερινά

Τέλη και πολιτικές

Υποχρεωτικά τέλη

Θα σας ζητηθεί να πληρώσετε τις ακόλουθες χρεώσεις κατά το check-in ή το check-out. Στις χρεώσεις ενδέχεται να περιλαμβάνονται οι σχετικοί φόροι:
  • Εποχικά προσαρμοσμένα τέλη θέρμανσης: 100 INR ανά κατάλυμα, ανά διανυκτέρευση

Πολιτικές

Αυτό το κατάλυμα τελεί υπό τη διαχείριση ενός επαγγελματία οικοδεσπότη. Η παροχή καταλύματος σχετίζεται με το ελεύθερο επάγγελμά του, την επιχειρηματική του δραστηριότητα ή την εργασία του.
Ενδέχεται να ισχύουν χρεώσεις για επιπλέον άτομα και να ποικίλουν ανάλογα με την πολιτική του καταλύματος.
Οι επισκέπτες μπορούν να αισθάνονται ασφαλείς, καθώς στον χώρο του καταλύματος υπάρχουν: πυροσβεστήρας.
Αυτό το κατάλυμα δέχεται πιστωτικές κάρτες, χρεωστικές κάρτες, πληρωμές μέσω κινητών συσκευών και μετρητά.
Αποδεκτές πιστωτικές κάρτες: πιστωτικές κάρτες, πιστωτικές κάρτες
Αν ακυρώσετε την κράτησή σας, θα υπόκεισθε στην πολιτική ακύρωσης του οικοδεσπότη. Σύμφωνα με τους κανονισμούς της ΕΕ περί των δικαιωμάτων των καταναλωτών, οι υπηρεσίες κράτησης καταλυμάτων δεν υπόκεινται στο δικαίωμα υπαναχώρησης.

Επίσης γνωστό ως

Pride Inn Hotel
Pride Inn Dera Bassi
Pride Inn Hotel Dera Bassi

Συχνές ερωτήσεις

Προσφέρει το Pride Inn δωρεάν ακύρωση και πλήρη επιστροφή χρημάτων;

Ναι, το κατάλυμα (Pride Inn) έχει διαθέσιμα δωμάτια με πλήρη επιστροφή χρημάτων για κράτηση στη σελίδα μας. Αν έχετε κάνει κράτηση για δωμάτιο με πλήρως επιστρέψιμη τιμή, μπορείτε να το ακυρώσετε έως και λίγες ημέρες πριν το check in ανάλογα με την πολιτική ακύρωσης του καταλύματος. Απλώς βεβαιωθείτε ότι έχετε διαβάσει την πολιτική ακύρωσης αυτού του καταλύματος, για να ενημερωθείτε για τους ακριβείς όρους και τις προϋποθέσεις.

Επιτρέπονται κατοικίδια σε αυτό το κατάλυμα (Pride Inn);

Λυπούμαστε, δεν επιτρέπονται κατοικίδια ή ζώα υπηρεσίας.

Προσφέρεται στάθμευση στον χώρο του καταλύματος (Pride Inn);

Ναι, παρέχεται δωρεάν στάθμευση χωρίς παρκαδόρο.

Ποιες ώρες πραγματοποιείται το check-in και το check-out σε αυτό το κατάλυμα (Pride Inn);

Ώρα έναρξης check-in: 12 το μεσημέρι – Ώρα λήξης check-in: 12:30 μ.μ.Το check-out πραγματοποιείται έως 11:00 π.μ..

Διαθέτει το κατάλυμα Pride Inn δωμάτια με ιδιωτικές μπανιέρες υδρομασάζ;

Ναι, κάθε δωμάτιο διαθέτει μπανιέρες με πίδακες νερού.

Σχόλια

Σχόλια για το κατάλυμα Pride Inn

2,0

2,0

Καθαριότητα

2,0

Προσωπικό & εξυπηρέτηση

2,0

Κατάσταση καταλύματος & παροχές

Σχόλια

Επαληθευμένο σχόλιο

2/10 Κακό

Very poor hygiene

Long story short, avoid this place until further notice. The room was extremely dirty, stains and spots on the floor everywhere, ketchup on the table, dust, and stains all over the sink and mirror, hair on the sheets, a piece of metal laying next to the sink. Personnel is not rude but doesn't speak good English, overcharge for taxi, ask personal questions, send a clerk to clean in front of me instead of changing me to a cleaner room right away. The hotel seems relatively new, but super poorly maintained. I can see they had good intentions with the design but somehow the cheap materials and the poor hygiene ruins the hotel. Below any standards