Ολόκληρο διαμέρισμα

House Tijoco Bajo 3 bed Room Adeje

Κατάλυμα με 2.0 αστέρια
Κατοικία - Αντέχε

Επιλέξτε ημερομηνίες για να δείτε τιμές

Σε αυτό το κατάλυμα (House Tijoco Bajo 3 bed Room Adeje), θα βρίσκεστε 15 λεπτά με το αυτοκίνητο από: Πάρκο Σιάμ και Μαρίνα του Puerto Colon.

Ολόκληρο διαμέρισμα

3 υπνοδωμάτια2 μπάνιαΓια 5 άτομα

Δημοφιλείς παροχές

  • Κουζίνα
  • Εγκαταστάσεις πλυντηρίων
  • Δωρεάν ασύρματο ίντερνετ
  • Ψυγείο

Νιώστε σαν στο σπίτι σας (6)

  • 3 υπνοδωμάτια
  • Κουζίνα
  • Ιδιωτικό μπάνιο
  • Αυλή
  • Πλυντήριο/στεγνωτήριο
  • Πιστολάκι μαλλιών

Παρόμοια καταλύματα

Mod logo
Συνδεθείτε για να δείτε εκπτώσεις και προνόμια του προγράμματος. Περισσότερες επιβραβεύσεις για περισσότερη περιπέτεια!

Σχετικά με την περιοχή

Χάρτης
Adeje, CN

Τι υπάρχει σε κοντινή απόσταση

  • Γήπεδο Γκολφ Golf Costa Adeje - 6 λεπτά με το αυτοκίνητο - 6.8 χλμ.
  • Εθνικός Δρυμός La Caleta - 6 λεπτά με το αυτοκίνητο - 6.8 χλμ.
  • Εμπορικό Κέντρο Gran Sur - 6 λεπτά με το αυτοκίνητο - 10.1 χλμ.
  • Πάρκο νερού Aqualand Costa Adeje - 7 λεπτά με το αυτοκίνητο - 11.6 χλμ.
  • Πάρκο Σιάμ - 8 λεπτά με το αυτοκίνητο - 13.1 χλμ.

Τρόποι μετακίνησης

  • Σάντα Κρουζ ντε Τενερίφε (TFN-Βόρεια Τενερίφη) - 76 λεπτά με το αυτοκίνητο, 91 χλμ.
  • Τενερίφη (TFS-Νότια Τενερίφη) - 25 λεπτά με το αυτοκίνητο, 28,2 χλμ.
  • Λα Γκομέρα (GMZ) - 123 λεπτά με το αυτοκίνητο, 90,2 χλμ.

Εστιατόρια

  • ‪Akira Back Tenerife - ‬12 λεπτά με το αυτοκίνητο
  • ‪Blend - ‬9 λεπτά με το αυτοκίνητο
  • ‪D Mar - ‬3 λεπτά με το αυτοκίνητο
  • ‪Burger King - ‬9 λεπτά με το αυτοκίνητο
  • ‪Legendary Restaurante - ‬9 λεπτά με το αυτοκίνητο

Πληροφορίες για το κατάλυμα

House Tijoco Bajo 3 bed Room Adeje

  • Σε αυτό το κατάλυμα (House Tijoco Bajo 3 bed Room Adeje), θα βρίσκεστε 15 λεπτά με το αυτοκίνητο από: Πάρκο Σιάμ και Μαρίνα του Puerto Colon.

Με μια ματιά

DONE

Μέγεθος καταλύματος

    • 6 μονάδες
DONE

Άφιξη/αναχώρηση

    • Ώρα λήξης check-in: 4:00 μ.μ.
    • Ώρα check-out: 11:00 π.μ.
DONE

Ειδικές οδηγίες για το check-in

    • Δεν υπάρχει ρεσεψιόν σε αυτό το κατάλυμα
    • Οι επισκέπτες θα λάβουν ένα email με πληροφορίες σχετικά με το check-in.
    • Οι πληροφορίες που παρέχει το κατάλυμα μπορεί να έχουν μεταφραστεί με εργαλεία αυτόματης μετάφρασης.
DONE

Απαιτούνται κατά το check-in

    • Απαιτείται πιστωτική, χρεωστική κάρτα ή εγγύηση σε μετρητά για τυχόν πρόσθετες χρεώσεις
    • Ενδέχεται να απαιτείται επίσημο έγγραφο ταυτότητας με φωτογραφία
PETS

Κατοικίδια

    • Δεν επιτρέπονται κατοικίδια
WIFI

Ίντερνετ

    • Δωρεάν ασύρματο ίντερνετ στους κοινόχρηστους χώρους
    • Δωρεάν ασύρματο ίντερνετ στα δωμάτια

Παροχές καταλύματος

Ίντερνετ

  • Δωρεάν ασύρματο ίντερνετ

Κουζίνα

  • Ψυγείο
  • Φούρνος μικροκυμάτων
  • Φούρνος
  • Βραστήρας νερού

Υπνοδωμάτια

  • Παρέχονται κλινοσκεπάσματα

Μπάνια

  • Ντουζιέρα
  • Παρέχονται πετσέτες
  • Πιστολάκι μαλλιών

Εξωτερικοί χώροι

  • Μπαλκόνι
  • Αυλή

Υπηρεσίες πλυντηρίου

  • Πλυντήριο/στεγνωτήριο

Άνεση

  • Θέρμανση

Κατοικίδια

  • Δεν επιτρέπονται τα κατοικίδια

Υπηρεσίες και ανέσεις

  • Σίδερο/σιδερώστρα

Παροχές ασφαλείας

  • Δεν έχει δηλωθεί ανιχνευτής μονοξειδίου του άνθρακα (ο οικοδεσπότης δεν έχει δηλώσει εάν υπάρχει ανιχνευτής μονοξειδίου του άνθρακα στο κατάλυμα – εξετάστε το ενδεχόμενο να φέρετε μαζί σας φορητό ανιχνευτή)
  • Δεν έχει δηλωθεί ανιχνευτής καπνού (ο οικοδεσπότης δεν έχει δηλώσει εάν υπάρχει ανιχνευτής καπνού στο κατάλυμα)

Γενικά

  • 6 δωμάτια
  • Πρόσβαση μέσω εξωτερικών διαδρόμων

Τέλη και πολιτικές

Πολιτικές

Αυτό το κατάλυμα τελεί υπό τη διαχείριση ενός επαγγελματία οικοδεσπότη. Η παροχή καταλύματος σχετίζεται με το ελεύθερο επάγγελμά του, την επιχειρηματική του δραστηριότητα ή την εργασία του.
Ο οικοδεσπότης δεν έχει δηλώσει εάν υπάρχει ανιχνευτής μονοξειδίου του άνθρακα στο κατάλυμα – εξετάστε το ενδεχόμενο να φέρετε μαζί σας φορητό ανιχνευτή.
Ο οικοδεσπότης δεν έχει δηλώσει εάν υπάρχει ανιχνευτής καπνού στο κατάλυμα.
Οι συναλλαγές σε μετρητά σε αυτό το κατάλυμα δεν μπορούν να υπερβαίνουν το ποσό των 1000 EUR εξαιτίας των εθνικών κανονισμών. Για περισσότερες λεπτομέρειες επικοινωνήστε με το κατάλυμα χρησιμοποιώντας τα στοιχεία στην επιβεβαίωση κράτησης.
Αν ακυρώσετε την κράτησή σας, θα υπόκεισθε στην πολιτική ακύρωσης του οικοδεσπότη. Σύμφωνα με τους κανονισμούς της ΕΕ περί των δικαιωμάτων των καταναλωτών, οι υπηρεσίες κράτησης καταλυμάτων δεν υπόκεινται στο δικαίωμα υπαναχώρησης.

Επίσης γνωστό ως

House Tijoco Bajo 3 Room Adeje
House Tijoco Bajo 3 bed Room Adeje Adeje
House Tijoco Bajo 3 bed Room Adeje Residence
House Tijoco Bajo 3 bed Room Adeje Residence Adeje

Συχνές ερωτήσεις

Επιτρέπονται κατοικίδια σε αυτό το κατάλυμα (House Tijoco Bajo 3 bed Room Adeje);

Λυπούμαστε, δεν επιτρέπονται κατοικίδια.

Ποιες ώρες πραγματοποιείται το check-in και το check-out σε αυτό το κατάλυμα (House Tijoco Bajo 3 bed Room Adeje);

Ώρα λήξης check-in: 4:00 μ.μ.. Το check-out πραγματοποιείται έως 11:00 π.μ..

Διαθέτει το House Tijoco Bajo 3 bed Room Adeje κουζίνα ή μικρή κουζίνα;

Ναι, υπάρχει κουζίνα και περιλαμβάνει ψυγείο και φούρνο μικροκυμάτων.

Διαθέτει το House Tijoco Bajo 3 bed Room Adeje εξωτερικούς ιδιωτικούς χώρους;

Ναι, κάθε κατοικία περιλαμβάνει μπαλκόνι και αυλή.