Ολόκληρο διαμέρισμα

Residence Hotel Hakata Minoshima

Κατηγορία καταλύματος: 3.5
Υπάρχει διαμέρισμα σε κοντινή απόσταση από: Εμπορικό Συγκρότημα Canal City Hakata

Επιλέξτε ημερομηνίες για να δείτε τιμές

Αυτό το κατάλυμα (Residence Hotel Hakata Minoshima) βρίσκεται μόλις 5 λεπτά με το αυτοκίνητο από: Εμπορικό Συγκρότημα Canal City Hakata και Υπόγειο Εμπορικό Κέντρο Tenjin. Τα διαμερίσματα διαθέτουν ανέσεις όπως μικρές κουζίνες, μαζί με τηλεοράσεις με επίπεδη οθόνη και παντόφλες.

Σχόλια

7,8 στα 10
Καλό

Δημοφιλείς παροχές

  • Μικρή κουζίνα
  • Δωρεάν ασύρματο ίντερνετ
  • Κλιματισμός
  • Μη καπνιστών
  • Ψυγείο

Βασικές παροχές (2)

  • 7 διαμερίσματα μη καπνιζόντων
  • Κλιματισμό

Νιώστε σαν στο σπίτι σας (6)

  • Μικρή κουζίνα
  • Ιδιωτικό μπάνιο
  • Ξεχωριστή μπανιέρα και ντουζιέρα
  • Κουρτίνες συσκότισης
  • Ασανσέρ
  • Καλωδιακή τηλεόραση

Επιλογές δωματίων

Standard Δίκλινο Δωμάτιο (Double)

  • 27 τ.μ.
  • 1 υπνοδωμάτιο
  • Για 4 άτομα
  • 1 Διπλό Κρεβάτι και 1 Διπλό Φουτόν

Standard Δίκλινο Δωμάτιο (Twin)

  • 1 υπνοδωμάτιο
  • Για 4 άτομα
  • 2 Διπλά Κρεβάτια

Standard Double Room

  • Για 4 άτομα
  • 1 Διπλό Κρεβάτι και 1 Διπλό Φουτόν

Standard Twin Room

  • Για 4 άτομα
  • 2 Διπλά Κρεβάτια

Δωμάτιο

  • Για 4 άτομα

Παρόμοια καταλύματα

Mod logo
Συνδεθείτε για να δείτε εκπτώσεις και προνόμια του προγράμματος. Περισσότερες επιβραβεύσεις για περισσότερη περιπέτεια!

Σχετικά με την περιοχή

Χάρτης
3-17-20 Minoshima, Fukuoka, Fukuoka, 812-0017

Τι υπάρχει σε κοντινή απόσταση

  • Ναός Sumiyoshi - 16 λεπτά με τα πόδια - 1.4 χλμ.
  • Αγορά Yanagibashi Rengo - 17 λεπτά με τα πόδια - 1.4 χλμ.
  • Εμπορικό Συγκρότημα Canal City Hakata - 19 λεπτά με τα πόδια - 1.6 χλμ.
  • Εμπορικό Κέντρο Amu Plaza Hakata - 19 λεπτά με τα πόδια - 1.6 χλμ.
  • Ναός Kushida - 5 λεπτά με το αυτοκίνητο - 2.1 χλμ.

Τρόποι μετακίνησης

  • Φουκουόκα (FUK) - 13 λεπτά με το αυτοκίνητο, 3,4 χλμ.
  • Σάγκα (HSG-Ariake Saga) - 100 λεπτά με το αυτοκίνητο, 72 χλμ.
  • Σταθμός Nishitetsu Hirao - 15 λεπτά περπάτημα, 1,3 χλμ.
  • Σταθμός Χακάτα - 17 λεπτά περπάτημα, 1,4 χλμ.
  • Σταθμός Fukuoka Takamiya - 21 λεπτά περπάτημα, 1,8 χλμ.
  • Σταθμός Watanabe-dori - 20 λεπτά περπάτημα, 1,7 χλμ.
  • Σταθμός Κούσιντα Σράιν - 25 λεπτά περπάτημα, 2,1 χλμ.
  • Σταθμός Gion - 25 λεπτά περπάτημα, 2,1 χλμ.

Εστιατόρια

  • ‪はねうお - ‬2 λεπτά με τα πόδια
  • ‪ももやき酒場 雄火屋 - ‬3 λεπτά με τα πόδια
  • ‪小鉄ノスパゲティ - ‬4 λεπτά με τα πόδια
  • ‪Blanc - ‬3 λεπτά με τα πόδια
  • ‪餃子厨房 虎爺 - ‬6 λεπτά με τα πόδια

Πληροφορίες για το κατάλυμα

Residence Hotel Hakata Minoshima

  • Αυτό το κατάλυμα (Residence Hotel Hakata Minoshima) βρίσκεται μόλις 5 λεπτά με το αυτοκίνητο από: Εμπορικό Συγκρότημα Canal City Hakata και Υπόγειο Εμπορικό Κέντρο Tenjin. Τα διαμερίσματα διαθέτουν ανέσεις όπως μικρές κουζίνες, μαζί με τηλεοράσεις με επίπεδη οθόνη και παντόφλες.

Με μια ματιά

Μέγεθος καταλύματος

    • 7 διαμερίσματα

Άφιξη/αναχώρηση

    • Ώρα έναρξης check-in: 3:00 μ.μ. – Ώρα λήξης check-in: 2:00 π.μ.
    • Διατίθεται ανέπαφο check-in
    • Ώρα check-out: 11:00 π.μ.
    • Διατίθεται ανέπαφο check-out

Ειδικές οδηγίες για το check-in

    • Δεν υπάρχει ρεσεψιόν σε αυτό το κατάλυμα
    • Οι επισκέπτες που σχεδιάζουν να φτάσουν εκτός του κανονικού ωραρίου check-in θα λάβουν ένα email εντός 72 ώρες πριν από την άφιξη με οδηγίες σχετικά με το check-in και τον κωδικό πρόσβασης. Η πρόσβαση γίνεται από ιδιωτική οδό.
    • Οι πληροφορίες που παρέχει το κατάλυμα μπορεί να έχουν μεταφραστεί με εργαλεία αυτόματης μετάφρασης.

Απαιτούνται κατά το check-in

    • Απαιτείται πιστωτική, χρεωστική κάρτα ή εγγύηση σε μετρητά για τυχόν πρόσθετες χρεώσεις
    • Ενδέχεται να απαιτείται επίσημο έγγραφο ταυτότητας με φωτογραφία

Παιδιά

    • Δεν υπάρχουν κρεβατάκια για μωρά

Κατοικίδια

    • Δεν επιτρέπονται κατοικίδια

Ίντερνετ

    • Δωρεάν WiFi (ταχύτητα: 50+ Mbps) στα δωμάτια

Χώρος στάθμευσης

    • Δεν υπάρχει η δυνατότητα στάθμευσης στο κατάλυμα

Άλλες πληροφορίες

    • Κατάλυμα για μη καπνίζοντες

Παροχές καταλύματος

Ίντερνετ

  • Δωρεάν ασύρματο ίντερνετ, με ταχύτητα 50+ Mbps

Στάθμευση και μετακινήσεις

  • Δεν υπάρχει διαθέσιμος χώρος στάθμευσης στο κατάλυμα

Μικρή κουζίνα

  • Ψυγείο
  • Μαγειρική εστία
  • Φούρνος μικροκυμάτων
  • Σκεύη μαγειρικής/πιάτα/κουζινικά

Υπνοδωμάτια

  • Παρέχονται κλινοσκεπάσματα

Μπάνια

  • Ξεχωριστή μπανιέρα και ντουζιέρα
  • Μπιντές
  • Χαρτί υγείας
  • Παρέχονται πετσέτες
  • Πιστολάκι μαλλιών
  • Σαμπουάν
  • Παντόφλες

Ψυχαγωγία

  • Τηλεόραση με επίπεδη οθόνη 50 ιντσών με καλωδιακά κανάλια

Υπηρεσίες πλυντηρίου

  • Απορρυπαντικό ρούχων

Άνεση

  • Κλιματισμός
  • Θέρμανση

Κατοικίδια

  • Δεν επιτρέπονται τα κατοικίδια

Προσβασιμότητα

  • Αν έχετε αιτήματα για συγκεκριμένες ανάγκες προσβασιμότητας, επικοινωνήστε με το κατάλυμα χρησιμοποιώντας τις πληροφορίες που θα βρείτε στην επιβεβαίωση που λάβατε μετά την κράτηση.
  • Χαλιά στο δωμάτιο
  • Ασανσέρ
  • Φάρδος θύρας ασανσέρ (εκατοστά): 100
  • Κατάλυμα για άτομα που δεν καπνίζουν

Υπηρεσίες και ανέσεις

  • Σίδερο/σιδερώστρα
  • Κουρτίνες συσκότισης
  • Οι πετσέτες αλλάζονται κατόπιν αιτήματος.
  • Τα σεντόνια αλλάζονται κατόπιν αιτήματος.

Παροχές ασφαλείας

  • Δεν έχει δηλωθεί ανιχνευτής μονοξειδίου του άνθρακα (ο οικοδεσπότης δεν έχει δηλώσει εάν υπάρχει ανιχνευτής μονοξειδίου του άνθρακα στο κατάλυμα – εξετάστε το ενδεχόμενο να φέρετε μαζί σας φορητό ανιχνευτή)
  • Έχει εγκατασταθεί ανιχνευτής καπνού (ο οικοδεσπότης έχει δηλώσει ότι υπάρχει ανιχνευτής καπνού στο κατάλυμα)
  • Πυροσβεστήρας
  • Σύστημα ασφαλείας

Γενικά

  • 7 δωμάτια

Τέλη και πολιτικές

Υποχρεωτικά τέλη

Θα σας ζητηθεί να πληρώσετε τις ακόλουθες χρεώσεις κατά το check-in ή το check-out. Στις χρεώσεις ενδέχεται να περιλαμβάνονται οι σχετικοί φόροι:
  • Ένας δημοτικός φόρος ενδέχεται να συλλέγεται στο κατάλυμα. Ο δημοτικός φόρος κυμαίνεται από 100 έως 10.000 JPY ανά άτομο και ανά διανυκτέρευση με βάση την τιμή του δωματίου ανά διανυκτέρευση. Έχετε υπόψη ότι ενδέχεται να ισχύουν επιπλέον εξαιρέσεις. Για περισσότερες λεπτομέρειες, επικοινωνήστε με το κατάλυμα χρησιμοποιώντας τις πληροφορίες στην επιβεβαίωση που λάβατε μετά την κράτηση.

Πολιτικές

Αυτό το κατάλυμα τελεί υπό τη διαχείριση ενός επαγγελματία οικοδεσπότη. Η παροχή καταλύματος σχετίζεται με το ελεύθερο επάγγελμά του, την επιχειρηματική του δραστηριότητα ή την εργασία του.
Ενδέχεται να ισχύουν χρεώσεις για επιπλέον άτομα και να ποικίλουν ανάλογα με την πολιτική του καταλύματος.
Αυτό το κατάλυμα διαθέτει εξωτερικούς χώρους, όπως μπαλκόνια, βεράντες και ταράτσες που πιθανώς να μην είναι κατάλληλοι για παιδιά. Αν έχετε κάποιον προβληματισμό, προτείνουμε να επικοινωνήσετε με το κατάλυμα πριν από την άφιξή σας, για να εξασφαλίσουν ότι θα φιλοξενηθείτε σε ένα κατάλληλο δωμάτιο.
Το Ιαπωνικό Υπουργείο Υγείας, Εργασίας και Πρόνοιας απαιτεί από όλους τους διεθνείς επισκέπτες να υποβάλλουν τον αριθμό διαβατηρίου τους και την υπηκοότητά τους, όταν διαμένουν σε οποιοδήποτε κατάλυμα (πανδοχεία, ξενοδοχεία, μοτέλ κ.λπ.). Επιπλέον, απαιτείται από τους ιδιοκτήτες να φωτοτυπούν τα διαβατήρια όλων των εγγεγραμμένων επισκεπτών και να κρατούν φωτοαντίγραφα στο αρχείο τους.
Ο οικοδεσπότης δεν έχει δηλώσει εάν υπάρχει ανιχνευτής μονοξειδίου του άνθρακα στο κατάλυμα – εξετάστε το ενδεχόμενο να φέρετε μαζί σας φορητό ανιχνευτή.
Ο οικοδεσπότης έχει δηλώσει ότι υπάρχει ανιχνευτής καπνού στο κατάλυμα.
Οι επισκέπτες μπορούν να αισθάνονται ασφαλείς, καθώς στον χώρο του καταλύματος υπάρχουν: πυροσβεστήρας και σύστημα ασφαλείας.
Αν ακυρώσετε την κράτησή σας, θα υπόκεισθε στην πολιτική ακύρωσης του οικοδεσπότη. Σύμφωνα με τους κανονισμούς της ΕΕ περί των δικαιωμάτων των καταναλωτών, οι υπηρεσίες κράτησης καταλυμάτων δεν υπόκεινται στο δικαίωμα υπαναχώρησης.

Επίσης γνωστό ως

Hakata Minoshima Fukuoka
Residence Hotel Hakata Minoshima Fukuoka
Residence Hotel Hakata Minoshima Aparthotel
Residence Hotel Hakata Minoshima Aparthotel Fukuoka

Συχνές ερωτήσεις

Προσφέρει το Residence Hotel Hakata Minoshima δωρεάν ακύρωση και πλήρη επιστροφή χρημάτων;

Ναι, το κατάλυμα (Residence Hotel Hakata Minoshima) έχει διαθέσιμα δωμάτια με πλήρη επιστροφή χρημάτων για κράτηση στη σελίδα μας. Αν έχετε κάνει κράτηση για δωμάτιο με πλήρως επιστρέψιμη τιμή, μπορείτε να το ακυρώσετε έως και λίγες ημέρες πριν το check in ανάλογα με την πολιτική ακύρωσης του καταλύματος. Απλώς βεβαιωθείτε ότι έχετε διαβάσει την πολιτική ακύρωσης αυτού του καταλύματος, για να ενημερωθείτε για τους ακριβείς όρους και τις προϋποθέσεις.

Επιτρέπονται κατοικίδια σε αυτό το κατάλυμα (Residence Hotel Hakata Minoshima);

Λυπούμαστε, δεν επιτρέπονται κατοικίδια.

Προσφέρεται στάθμευση στον χώρο του καταλύματος (Residence Hotel Hakata Minoshima);

Δυστυχώς δεν υπάρχει χώρος στάθμευσης στον χώρο του καταλύματος (Residence Hotel Hakata Minoshima).

Ποιες ώρες πραγματοποιείται το check-in και το check-out σε αυτό το κατάλυμα (Residence Hotel Hakata Minoshima);

Ώρα έναρξης check-in: 3:00 μ.μ. – Ώρα λήξης check-in: 2:00 π.μ.Το check-out πραγματοποιείται έως 11:00 π.μ.. Ανέπαφο check-in και check-out είναι διαθέσιμα.

Διαθέτει το Residence Hotel Hakata Minoshima κουζίνα ή μικρή κουζίνα;

Ναι, υπάρχει μικρή κουζίνα που περιλαμβάνει μαγειρική εστία, ψυγείο και φούρνο μικροκυμάτων.

Τι υπάρχει στην περιοχή που βρίσκεται το Residence Hotel Hakata Minoshima;

Το Residence Hotel Hakata Minoshima απέχει μόλις 17 λεπτ. με τα πόδια από Αγορά Yanagibashi Rengo και 18 λεπτ. με τα πόδια από Ναός Sumiyoshi.

Σχόλια

Σχόλια για το κατάλυμα Residence Hotel Hakata Minoshima

7,8

Καλό

8,8

Καθαριότητα

8,4

Παροχές

8,6

Κατάσταση καταλύματος & παροχές

Σχόλια

Επαληθευμένο σχόλιο

10/10 Εξαιρετικό

歩いて3分で24時間営業のスーパーがありとても便利。
Επαληθευμένο σχόλιο

10/10 Εξαιρετικό

チェックインは少ししづらいところはありましたが、部屋のクオリティは非常に満足でした。綺麗だし、浴槽も自動でお湯を溜められるし、何より洗濯機乾燥機が便利でした。強いていうなら立地がもう少し駅近なら良かったかなと思います!けど全体的にクオリティの高い部屋でした!
Επαληθευμένο σχόλιο

8/10 Πολύ καλό

Decent place. No front desk.
Επαληθευμένο σχόλιο

8/10 Πολύ καλό

ビジネス出張としては、パジャマかガウンがあるとありがたい。 洗濯機があるのは中長期出張に適
Επαληθευμένο σχόλιο

10/10 Εξαιρετικό

very clean. Fully satisfied with my wife and kids. Highly recommended!
Επαληθευμένο σχόλιο

10/10 Εξαιρετικό

Modern very nice
Επαληθευμένο σχόλιο

8/10 Πολύ καλό

事前に入力などしておけば、楽にチェックインできるし、口コミにあったようなことは特になく快適でした。 ただ、とにかく駅から遠いです。それだけ覚悟してください。
Επαληθευμένο σχόλιο

8/10 Πολύ καλό

掃除は行き届いてとても綺麗だったのですが、ベッドの枕元にある置台にホコリが積っていたのが残念でした。
Επαληθευμένο σχόλιο

8/10 Πολύ καλό

If the room is available should to check in first so we dont need to wait until the time or the landlord able to provide some place to store the luggage
Επαληθευμένο σχόλιο

4/10 Επαρκές

チェックインに凄く手間取った 日本語対応があればいい また文字入力が小さすぎて やりにくかった
Επαληθευμένο σχόλιο

2/10 Κακό

Επαληθευμένο σχόλιο

8/10 Πολύ καλό

Επαληθευμένο σχόλιο

8/10 Πολύ καλό

Επαληθευμένο σχόλιο

2/10 Κακό

Επαληθευμένο σχόλιο

8/10 Πολύ καλό