Ενοικιαζόμενο για διακοπές

Villa Alami by Villa Finder

Κατηγορία καταλύματος: 3
Βίλα με κουζίνα, κοντά σε Παραλία Σεμινουάκ

Επιλέξτε ημερομηνίες για να δείτε τιμές

Αυτό το κατάλυμα (βίλα) βρίσκεται σε εξαιρετική τοποθεσία, 15 λεπτά με τα πόδια από: Παραλία Σεμινουάκ και Δρόμος με Εστιατόρια Eat Street. Οι επισκέπτες μπορούν να βουτήξουν στην εξωτερική πισίνα, ενώ παροχές όπως το δωρεάν Wi-Fi και η δωρεάν στάθμευση χωρίς παρκαδόρο συγκαταλέγονται στα θετικά στοιχεία. Το κατάλυμα διαθέτει βεράντα, κουζίνα και τηλεόραση Smart.

Ολόκληρο σπίτι

4 υπνοδωμάτια4 μπάνιαΓια 8 άτομα

Δημοφιλείς παροχές

  • Πισίνα
  • Κουζίνα
  • Δωρεάν στάθμευση
  • Δωρεάν ασύρματο ίντερνετ
  • Κλιματισμός
  • Χώρος lounge

Βασικές παροχές (5)

  • Καθημερινή υπηρεσία οροφοκομίας
  • Κοντά στην παραλία
  • Εξωτερική πισίνα
  • Βεράντα
  • Κλιματισμό

Νιώστε σαν στο σπίτι σας (6)

  • 4 υπνοδωμάτια
  • Κουζίνα
  • Ιδιωτικό μπάνιο
  • Ξεχωριστό καθιστικό
  • Βεράντα
  • Καθημερινή υπηρεσία οροφοκομίας

Παρόμοια καταλύματα

Mod logo
Συνδεθείτε για να δείτε εκπτώσεις και προνόμια του προγράμματος. Περισσότερες επιβραβεύσεις για περισσότερη περιπέτεια!

Σχετικά με την περιοχή

Χάρτης
Gang Bima 3, Seminyak, Seminyak, Bali, 80361

Τι υπάρχει σε κοντινή απόσταση

  • Σούπερ Μάρκετ Μπιντάνγκ Σεμινιάκ - 5 λεπτά με τα πόδια - 0.4 χλμ.
  • Οδός Λεγκιάν - 9 λεπτά με τα πόδια - 0.8 χλμ.
  • Παραλία Σεμινουάκ - 14 λεπτά με τα πόδια - 1.3 χλμ.
  • Εμπορικό Κέντρο Sunset Point Shopping Centre - 15 λεπτά με τα πόδια - 1.3 χλμ.
  • Δρόμος με Εστιατόρια Eat Street - 15 λεπτά με τα πόδια - 1.3 χλμ.

Τρόποι μετακίνησης

  • Ντενπασάρ (DPS-Διεθνές Αεροδρόμιο Ngurah Rai) - 27 λεπτά με το αυτοκίνητο, 10,4 χλμ.

Εστιατόρια

  • ‪Milk & Madu Seminyak - ‬1 λεπτό με τα πόδια
  • ‪Circle K - ‬3 λεπτά με τα πόδια
  • ‪Sushimi Bali - ‬3 λεπτά με τα πόδια
  • ‪IL Warung (italian-indonesian) - ‬2 λεπτά με τα πόδια
  • ‪Ocha - ‬2 λεπτά με τα πόδια

Πληροφορίες για το κατάλυμα

Villa Alami by Villa Finder

  • Αυτό το κατάλυμα (βίλα) βρίσκεται σε εξαιρετική τοποθεσία, 15 λεπτά με τα πόδια από: Παραλία Σεμινουάκ και Δρόμος με Εστιατόρια Eat Street. Οι επισκέπτες μπορούν να βουτήξουν στην εξωτερική πισίνα, ενώ παροχές όπως το δωρεάν Wi-Fi και η δωρεάν στάθμευση χωρίς παρκαδόρο συγκαταλέγονται στα θετικά στοιχεία. Το κατάλυμα διαθέτει βεράντα, κουζίνα και τηλεόραση Smart.

Με μια ματιά

Μέγεθος καταλύματος

    • Ιδιωτική βίλα

Άφιξη/αναχώρηση

    • Ώρα έναρξης check-in: 2:00 μ.μ. – Ώρα λήξης check-in: 10:00 μ.μ.
    • Ελάχιστη ηλικία για check-in: 18
    • Ώρα check-out: 11:00 π.μ.

Ειδικές οδηγίες για το check-in

    • Δεν υπάρχει ρεσεψιόν σε αυτό το κατάλυμα
    • Οι επισκέπτες θα λάβουν ένα email εντός 7 ημέρες πριν από την άφιξή τους με οδηγίες σχετικά με το check-in. Ο οικοδεσπότης θα σας υποδεχτεί κατά την άφιξη.
    • Αυτό το κατάλυμα δεν προσφέρει check-in πέραν του καθιερωμένου ωραρίου
    • Οι πληροφορίες που παρέχει το κατάλυμα μπορεί να έχουν μεταφραστεί με εργαλεία αυτόματης μετάφρασης.

Απαιτούνται κατά το check-in

    • Απαιτείται πιστωτική, χρεωστική κάρτα ή εγγύηση σε μετρητά για τυχόν πρόσθετες χρεώσεις
    • Ενδέχεται να απαιτείται επίσημο έγγραφο ταυτότητας με φωτογραφία
    • Η ελάχιστη ηλικία για check-in είναι 18 ετών

Κατοικίδια

    • Δεν επιτρέπονται κατοικίδια

Ίντερνετ

    • Δωρεάν ασύρματο ίντερνετ στους κοινόχρηστους χώρους
    • Δωρεάν ασύρματο ίντερνετ στα δωμάτια

Χώρος στάθμευσης

    • Δωρεάν στεγασμένος χώρος στάθμευσης στο κατάλυμα, στάθμευση χωρίς παρκαδόρο στο κατάλυμα

Άλλες πληροφορίες

    • Καθορισμένοι χώροι για καπνιστές

Παροχές καταλύματος

Παραλία

  • Κοντά στην παραλία

Πισίνα/Σπα

  • Εξωτερική πισίνα

Ίντερνετ

  • Δωρεάν ασύρματο ίντερνετ

Στάθμευση και μετακινήσεις

  • Δωρεάν στεγασμένος χώρος στάθμευσης (στάθμευση χωρίς παρκαδόρο) στον χώρο του καταλύματος

Κουζίνα

  • Ψυγείο
  • Φούρνος μικροκυμάτων
  • Μύλος καφέ
  • Σκεύη μαγειρικής/πιάτα/κουζινικά
  • Βραστήρας για καφέ/τσάι
  • Φρυγανιέρα
  • Μπλέντερ

Εστιατόρια

  • Τραπέζι για φαγητό

Υπνοδωμάτια

  • 4 υπνοδωμάτια
  • Παρέχονται κλινοσκεπάσματα

Μπάνια

  • 4 μπάνια
  • Ντουζιέρα
  • Πιστολάκι μαλλιών
  • Δωρεάν προϊόντα προσωπικής περιποίησης
  • Σαμπουάν
  • Χαρτί υγείας
  • Παρέχονται πετσέτες
  • Σαπούνι

Κύριοι χώροι

  • Καθιστικό

Ψυχαγωγία

  • Τηλεόραση Smart 35 ιντσών με ψηφιακά κανάλια

Εξωτερικοί χώροι

  • Βεράντα

Χώροι εργασίας

  • Γραφείο
  • Καρέκλα γραφείου

Άνεση

  • Κλιματισμός
  • Ανεμιστήρας οροφής

Κατοικίδια

  • Δεν επιτρέπονται τα κατοικίδια

Προσβασιμότητα

  • Χωρίς ασανσέρ
  • Καθορισμένοι χώροι για άτομα που καπνίζουν

Υπηρεσίες και ανέσεις

  • Καθημερινή υπηρεσία οροφοκομίας
  • Χρηματοκιβώτιο

Παροχές ασφαλείας

  • Δεν έχει δηλωθεί ανιχνευτής μονοξειδίου του άνθρακα (ο οικοδεσπότης δεν έχει δηλώσει εάν υπάρχει ανιχνευτής μονοξειδίου του άνθρακα στο κατάλυμα – εξετάστε το ενδεχόμενο να φέρετε μαζί σας φορητό ανιχνευτή)
  • Δεν έχει δηλωθεί ανιχνευτής καπνού (ο οικοδεσπότης δεν έχει δηλώσει εάν υπάρχει ανιχνευτής καπνού στο κατάλυμα)

Τέλη και πολιτικές

Παιδιά και επιπλέον κρεβάτια

  • Τα κρεβατάκια για μωρά προσφέρονται για 150000 IDR ανά ημέρα

Πολιτικές

Αυτό το κατάλυμα τελεί υπό τη διαχείριση ενός επαγγελματία οικοδεσπότη. Η παροχή καταλύματος σχετίζεται με το ελεύθερο επάγγελμά του, την επιχειρηματική του δραστηριότητα ή την εργασία του.
Ενδέχεται να ισχύουν χρεώσεις για επιπλέον άτομα και να ποικίλουν ανάλογα με την πολιτική του καταλύματος.
Αυτό το κατάλυμα δεν διαθέτει ασανσέρ.
Ο οικοδεσπότης δεν έχει δηλώσει εάν υπάρχει ανιχνευτής μονοξειδίου του άνθρακα στο κατάλυμα – εξετάστε το ενδεχόμενο να φέρετε μαζί σας φορητό ανιχνευτή.
Ο οικοδεσπότης δεν έχει δηλώσει εάν υπάρχει ανιχνευτής καπνού στο κατάλυμα.
Αυτό το κατάλυμα δέχεται πιστωτικές κάρτες. Δεν γίνονται δεκτά μετρητά.
Αποδεκτές πιστωτικές κάρτες: πιστωτικές κάρτες, πιστωτικές κάρτες, πιστωτικές κάρτες, πιστωτικές κάρτες, πιστωτικές κάρτες
Κωδικός αναφοράς καταλύματος 220204240369
Αν ακυρώσετε την κράτησή σας, θα υπόκεισθε στην πολιτική ακύρωσης του οικοδεσπότη. Σύμφωνα με τους κανονισμούς της ΕΕ περί των δικαιωμάτων των καταναλωτών, οι υπηρεσίες κράτησης καταλυμάτων δεν υπόκεινται στο δικαίωμα υπαναχώρησης.

Επίσης γνωστό ως

Villa Alami
Alami By Finder Seminyak
Villa Alami by Villa Finder Villa
Villa Alami by Villa Finder Seminyak
Villa Alami by Villa Finder Villa Seminyak

Συχνές ερωτήσεις

Υπάρχει πισίνα σε αυτό το κατάλυμα (βίλα);

Ναι, θα βρείτε εξωτερική πισίνα.

Επιτρέπονται κατοικίδια σε αυτό το κατάλυμα (βίλα);

Λυπούμαστε, δεν επιτρέπονται κατοικίδια.

Προσφέρεται στάθμευση στον χώρο του καταλύματος (βίλα);

Ναι, παρέχεται δωρεάν στάθμευση χωρίς παρκαδόρο.

Ποιες ώρες πραγματοποιείται το check-in και το check-out σε αυτό το κατάλυμα (βίλα);

Ώρα έναρξης check-in: 2:00 μ.μ. – Ώρα λήξης check-in: 10:00 μ.μ.Το check-out πραγματοποιείται έως 11:00 π.μ..

Ποιες δραστηριότητες είναι διαθέσιμες στο Villa Alami by Villa Finder και στη γύρω περιοχή;

Το Villa Alami by Villa Finder διαθέτει εξωτερική πισίνα.

Διαθέτει το Villa Alami by Villa Finder κουζίνα ή μικρή κουζίνα;

Ναι, υπάρχει κουζίνα που περιλαμβάνει μπλέντερ, βραστήρα για καφέ/τσάι και φρυγανιέρα.

Τι υπάρχει στην περιοχή που βρίσκεται το Villa Alami by Villa Finder;

Το Villa Alami by Villa Finder απέχει μόλις 14 λεπτ. με τα πόδια από Παραλία Σεμινουάκ και 14 λεπτ. με τα πόδια από Δρόμος με Εστιατόρια Eat Street.