Ολόκληρη ενοικιαζόμενη κατοικία
TACHIBANA Tengachaya
Κατηγορία καταλύματος: 2
Υπάρχει εξοχικό σε κοντινή απόσταση από: Συγκρότημα Σπα Spa World
Επιλέξτε ημερομηνίες για να δείτε τιμές
Συλλογή φωτογραφιών για TACHIBANA Tengachaya





Σε αυτό το κατάλυμα (εξοχική κατοικία), θα βρίσκεστε μόλις 5 λεπτά με το αυτοκίνητο από: Dotonbori και Συγκρότημα Σπα Spa World. Οι κατοικίες προσφέρουν παντόφλες και δωρεάν WiFi. Τα μέσα μαζικής μεταφοράς είναι σε πολύ κοντινή απόσταση με τα πόδια: το σημείο επιβίβασης Σταθμός Hanazonocho βρίσκεται σε απόσταση 6 λεπτών και το σημείο επιβίβασης Σταθμός Matsuda-cho βρίσκεται σε απόσταση 7 λεπτών.
Ολόκληρο σπίτι
4 υπνοδωμάτιαΓια 15 άτομα
Δημοφιλείς παροχές
- Εγκαταστάσεις πλυντηρίων
- Δωρεάν ασύρματ ο ίντερνετ
- Μη καπνιστών
Επιλογές δωματίων
Ελέγξτε τη διαθεσιμότητα για αυτές τις ημερομηνίες
Παρόμοια καταλύματα

HOTALU Universal Vacation Kan
Konohana
HOTALU Universal Vacation Kan
Konohana
- Μικρή κουζίνα
- Εγκαταστάσεις πλυντηρίων
- Δωρεάν ασύρματο ίντερνετ
- Κλιματισμός
9.0 στα 10, Θαυμάσιο, 68 σχόλια
9,0
Θαυμάσιο
68 σχόλια

-KISEN-
Nishinari
-KISEN-
Nishinari
- Εγκαταστάσεις πλυντηρίων
- Δωρεάν ασύρματο ίντερνετ
- Μη καπνιστών

Sun seiichibannkan
Nishinari
Sun seiichibannkan
Nishinari
- Κουζίνα
- Δωρεάν ασύρματο ίντερνετ
- Κλιματισμός
- Ψυγείο
8.0 στα 10, Πολύ καλό, 2 σχόλια
8,0
Πολύ καλό
2 σχόλια

Machi de kurasu Tengachaya-2
Nishinari
Machi de kurasu Tengachaya-2
Nishinari
- Δωρεάν ασύρματο ίντερνετ
- Κλιματισμός
- Μη καπνιστών
8.2 στα 10, Πολύ καλό, 12 σχόλια
8,2
Πολύ καλό
12 σχόλια

Stella Court Tengachaya
Nishinari
Stella Court Tengachaya
Nishinari
- Κουζίνα
- Δωρεάν ασύρματο ίντερνετ
- Κλιματισμός
- Μη καπνιστών
10.0 στα 10, Εξαιρετικό, 3 σχόλια
10
Εξαιρετικό
3 σχόλια

Harper House
Nishinari
Harper House
Nishinari
- Δωρεάν ασύρματο ίντερνετ
- Κλιματισμός
- Εγκαταστάσεις πλυντηρίων
- Μη καπνιστών
8.8 στα 10, Άριστο, 3 σχόλια
8,8
Άριστο
3 σχόλια

BON Condominium Namba Ebisu
Minami
BON Condominium Namba Ebisu
Minami
- Κουζίνα
- Εγκαταστάσεις πλυντηρίων
- Δωρεάν ασύρματο ίντερνετ
- Κλιματισμός
8.8 στα 10, Άριστο, 625 σχόλια
8,8
Άριστο
625 σχόλια

Minn Juso
Γιοντογκάβα
Minn Juso
Γιοντογκάβα
- Μικρή κουζίνα
- Δωρεάν ασύρματο ίντερνετ
- Κλιματισμός
- Ρεσεψιόν 24/7
8.6 στα 10, Άριστο, 853 σχόλια
8,6
Άριστο
853 σχόλια
Η τιμή είναι 40 €
40 €
6 Σεπ - 7 Σεπ

R Residences Namba South 1
Nishinari
R Residences Namba South 1
Nishinari
- Κουζίνα
- Εγκαταστάσεις πλυντηρίων
- Δωρεάν ασύρματο ίντερνετ
- Μη καπνιστών
9.4 στα 10, Εξαιρετικό, 21 σχόλια
9,4
Εξαιρετικό
21 σχόλια
Η τιμή είναι 58 €
58 €
25 Αυγ - 26 Αυγ

Randor Hotel Namba Osaka Suites
Minami
Randor Hotel Namba Osaka Suites
Minami
- Μικρή κουζίνα
- Δωρεάν ασύρματο ίντερνετ
- Κλιματισμός
- Μη καπνιστών
9.0 στα 10, Θαυμάσιο, 354 σχόλια
9,0
Θαυμάσιο
354 σχόλια
Η τιμή είναι 68 €
68 €
2 Σεπ - 3 Σεπ
Συνδεθείτε για να δείτε εκπτώσεις και προνόμια του προγράμματος. Περισσότερες επιβραβεύσεις για περισσότερη περιπέτεια!
Σχετικά με την περιοχή

1-chome-1-3 Tachibana, Nishinari Ward, Osaka, Osaka, 557-0051
Τι υπάρχει σε κοντινή απόσταση
- Συγκρότημα Σπα Spa World - 19 λεπτά με τα πόδια - 1.6 χλμ.
- Nipponbashi - 3 λεπτά με το αυτοκίνητο - 3.0 χλμ.
- Πύργος Τσούτενκακου - 4 λεπτά με το αυτοκίνητο - 3.6 χλμ.
- Ζωολογικός Κήπος Tennoji - 4 λεπτά με το αυτοκίνητο - 2.3 χλμ.
- Ουρανοξύστης Abeno Harukas - 6 λεπτά με το αυτοκίνητο - 2.6 χλμ.
Τρόποι μετακίνησης
- Οζάκα (ITM-Ιτάμι) - 34 λεπτά με το αυτοκίνητο, 21,7 χλμ.
- Οσάκα (KIX-Διεθνές Αεροδρόμιο του Κανσάι) - 48 λεπτά με το αυτοκίνητο, 41,6 χλμ.
- Κόμπε (UKB) - 63 λεπτά με το αυτοκίνητο, 47,3 χλμ.
- Σταθμός Tengachaya - 6 λεπτά περπάτημα, 0,5 χλμ.
- Σταθμός Kishinosato-tamade - 14 λεπτά περπάτημα, 1,2 χλμ.
- Σταθμός Imamiya - 22 λεπτά περπάτημα, 1,8 χλμ.
- Σταθμός Hanazonocho - 6 λεπτά περπάτημα, 0,5 χλμ.
- Σταθμός Matsuda-cho - 7 λεπτά περπάτημα, 0,6 χλμ.
- Σταθμός Kishinosato - 8 λεπτά περπάτημα, 0,6 χλμ.
Εστιατόρια
- 餃子の酒場マイケル - 7 λεπτά με τα πόδια
- 鶏Soba Toraや - 10 λεπτά με τα πόδια
- 酒解 - 7 λεπτά με τα πόδια
- 大娘水饺子 - 13 λεπτά με τα πόδια
- アナイス - 9 λεπτά με τα πόδια
Πληροφορίες για το κατάλυμα
TACHIBANA Tengachaya
- Σε αυτό το κατάλυμα (εξοχική κατοικία), θα βρίσκεστε μόλις 5 λεπτά με το αυτοκίνητο από: Dotonbori και Συγκρότημα Σπα Spa World. Οι κατοικίες προσφέρουν παντόφλες και δωρεάν WiFi. Τα μέσα μαζικής μεταφοράς είναι σε πολύ κοντινή απόσταση με τα πόδια: το σημείο επιβίβασης Σταθμός Hanazonocho βρίσκεται σε απόσταση 6 λεπτών και το σημείο επιβίβασης Σταθμός Matsuda-cho βρίσκεται σε απόσταση 7 λεπτών.
Με μια ματιά
Μέγεθος καταλύματος
- Ιδιωτικό εξοχικό
Άφιξη/αναχώρηση
- Ώρα έναρξης check-in: 4:00 μ.μ. – Ώρα λήξης check-in: 11:30 μ.μ.
- Ελάχιστη ηλικία για check-in: 18
- Ώρα check-out: 10:00 π.μ.
Ειδικές οδηγίες για το check-in
- Δεν υπάρχει ρεσεψιόν σε αυτό το κατάλυμα
- Οι επισκέπτες που σχεδιάζουν να φτάσουν εκτός του κανονικού ωραρίου check-in θα λάβουν ένα email εντός 24 ώρες πριν από την άφιξη με οδηγίες σχετικά με το check-in και πληροφορίες για το lockbox. Η πρόσβαση γίνεται από ιδιωτική οδό.
- Πριν την άφιξή σας, πρέπει να κάνετε ηλεκτρονική εγγραφή μέσω ασφαλούς συνδέσμου
- Θα σας ζητηθεί να προσκομίσετε στο κατάλυμα αντίγραφο διαβατηρίου μετά την κράτηση
- Αν έχετε σκοπό να φτάσετε μετά τις 5:00 μ.μ. επικοινωνήστε με το κατάλυμα εκ των προτέρων, χρησιμοποιώντας τις πληροφορίες στην επιβεβαίωση κράτησης
- Οι πληροφορίες που παρέχει το κατάλυμα μπορεί να έχουν μεταφραστεί με εργαλεία αυτόματης μετάφρασης.
Απαιτούνται κατά το check-in
- Απαιτείται πιστωτική, χρεωστική κάρτα ή εγγύηση σε μετρητά για τυχόν πρόσθετες χρεώσεις
- Ενδέχεται να απαιτείται επίσημο έγγραφο ταυτότητας με φωτογραφία
- Η ελάχιστη ηλικία για check-in είναι 18 ετών
Κατοικίδια
- Δεν επιτρέπονται κατοικίδια
Ίντερνετ
- Δωρεάν WiFi (ταχύτητα: 250+ Mbps (για 3-5 άτομα ή έως και 10 συσκευές)) στα δωμάτια
Χώρος στάθμευσης
- Δεν υπάρχει η δυνατότητα στάθμευσης στο κατάλυμα
Άλλες πληροφορίες
- Κατάλυμα για μη καπνίζοντες
Παροχές καταλύματος
Ίντερνετ
- Δωρεάν ασύρματο ίντερνετ, με ταχύτητα 250+ Mbps (για 3-5 άτομα ή έως και 10 συσκευές)
Στάθμευση και μετακινήσεις
- Δεν υπάρχει διαθέσιμος χώρος στάθμευσης στο κατάλυμα
Υπνοδωμάτια
- 4 υπνοδωμάτια
Μπάνια
- Παντόφλες
Υπηρεσίες πλυντηρίου
- Πλυντήριο
- Απορρυπαντικό ρούχων
Κατοικίδια
- Δεν επιτρέπονται τα κατοικίδια
Προσβασιμότητα
- Χωρίς ασανσέρ
- Κατάλυμα για άτομα που δεν καπνίζουν
Υπηρεσίες και ανέσεις
- Σίδερο/σιδερώστρα
- Κουρτίνες συσκότισης
Παροχές ασφαλείας
- Δεν έχει δηλωθεί ανιχνευτής μονοξειδίου του άνθρακα (ο οικοδεσπότης δεν έχει δηλώσει εάν υπάρχει ανιχνευτής μονοξειδίου του άνθρακα στο κατάλυμα – εξετάστε το ενδεχόμενο να φέρετε μαζί σας φορητό ανιχνευτή)
- Δεν έχει δηλωθεί ανιχνευτής καπνού (ο οικοδεσπότης δεν έχει δηλώσει εάν υπάρχει ανιχνευτής καπνού στο κατάλυμα)
Τέλη και πολιτικές
Υποχρεωτικά τέλη
Θα σας ζητηθεί να πληρώσετε τις ακόλουθες χρεώσεις κατά το check-in ή το check-out. Στις χρεώσεις ενδέχεται να περιλαμβάνονται οι σχετικοί φόροι:
- Ένας δημοτικός φόρος ενδέχεται να συλλέγεται στο κατάλυμα. Ο δημοτικός φόρος κυμαίνεται από 100 έως 10.000 JPY ανά άτομο και ανά διανυκτέρευση με βάση την τιμή του δωματίου ανά διανυκτέρευση. Έχετε υπόψη ότι ενδέχεται να ισχύουν επιπλέον εξαιρέσεις. Για περισσότερες λεπτομέρειες, επικοινωνήστε με το κατάλυμα χρησιμοποιώντας τις πληροφορίες στην επιβεβαίωση που λάβατε μετά την κράτηση.
Πολιτικές
Αυτό το κατάλυμα τελεί υπό τη διαχείριση ενός επαγγελματία οικοδεσπότη. Η παροχή καταλύματος σχετίζεται με το ελεύθερο επάγγελμά του, την επιχειρηματική του δραστηριότητα ή την εργασία του.
Αυτό το κατάλυμα διαθέτει εξωτερικούς χώρους, όπως μπαλκόνια, βεράντες και ταράτσες που πιθανώς να μην είναι κατάλληλοι για παιδιά. Αν έχετε κάποιον προβληματισμό, προτείνουμε να επικοινωνήσετε με το κατάλυμα πριν από την άφιξή σας, για να εξασφαλίσουν ότι θα φιλοξενηθείτε σε ένα κατάλληλο δωμάτιο.
Το Ιαπωνικό Υπουργείο Υγείας, Εργασίας και Πρόνοιας απαιτεί από όλους τους διεθνείς επισκέπτες να υποβάλλουν τον αριθμό διαβατηρίου τους και την υπηκοότητά τους, όταν διαμένουν σε οποιοδήποτε κατάλυμα (πανδοχεία, ξενοδοχεία, μοτέλ κ.λπ.). Επιπλέον, απαιτείται από τους ιδιοκτήτες να φωτοτυπούν τα διαβατήρια όλων των εγγεγραμμένων επισκεπτών και να κρατούν φωτοαντίγραφα στο αρχείο τους.
Αυτό το κατάλυμα δεν διαθέτει ασανσέρ.
Ο οικοδεσπότης δεν έχει δηλώσει εάν υπάρχει ανιχνευτής μονοξειδίου του άνθρακα στο κατάλυμα – εξετάστε το ενδεχόμενο να φέρετε μαζί σας φορητό ανιχνευτή.
Ο οικοδεσπότης δεν έχει δηλώσει εάν υπάρχει ανιχνευτής καπνού στο κατάλυμα.
Αυτό το κατάλυμα δέχεται πιστωτικές κάρτες. Δεν γίνονται δεκτά μετρητά.
Αποδεκτές πιστωτικές κάρτες: πιστωτικές κάρτες, πιστωτικές κάρτες, πιστωτικές κάρτες
Αν ακυρώσετε την κράτησή σας, θα υπόκεισθε στην πολιτική ακύρωσης του οικοδεσπότη. Σύμφωνα με τους κανονισμούς της ΕΕ περί των δικαιωμάτων των καταναλωτών, οι υπηρεσίες κράτησης καταλυμάτων δεν υπόκεινται στο δικαίωμα υπαναχώρησης.
Επίσης γνωστό ως
TACHIBANA Tengachaya Osaka
TACHIBANA Tengachaya Private vacation home
TACHIBANA Tengachaya Private vacation home Osaka
Συχνές ερωτήσεις
Προσφέρει το TACHIBANA Tengachaya δωρεάν ακύρωση και πλήρη επιστροφή χρημάτων;
Ναι, το κατάλυμα (TACHIBANA Tengachaya) έχει διαθέσιμα δωμάτια με πλήρη επιστροφή χρημάτων για κράτηση στη σελίδα μας. Αν έχετε κάνει κράτηση για δωμάτιο με πλήρως επιστρέψιμη τιμή, μπορείτε να το ακυρώσετε έως και λίγες ημέρες πριν το check in ανάλογα με την πολιτική ακύρωσης του καταλύματος. Απλώς βεβαιωθείτε ότι έχετε διαβάσει την πολιτική ακύρωσης αυτού του καταλύματος, για να ενημερωθείτε για τους ακριβείς όρους και τις προϋποθέσεις.
Επιτρέπονται κατοικίδια σε αυτό το κατάλυμα (εξοχική κατοικία);
Λυπούμαστε, δεν επιτρέπονται κατοικίδια.
Προσφέρεται στάθμευση στον χώρο του καταλύματος (εξοχική κατοικία);
Δυστυχώς δεν υπάρχει χώρος στάθμευσης στον χώρο του καταλύματος (εξοχική κατοικία).
Ποιες ώρες πραγματοποιείται το check-in και το check-out σε αυτό το κατάλυμα (εξοχική κατοικία);
Ώρα έναρξης check-in: 4:00 μ.μ. – Ώρα λήξης check-in: 11:30 μ.μ.Το check-out πραγματοποιείται έως 10:00 π.μ..
Τι υπάρχει στην περιοχή που βρίσκεται το TACHIBANA Tengachaya;
Το TACHIBANA Tengachaya βρίσκεται σε Nishinari, μόλις 6 λεπτ. με τα πόδια από Σταθμός Hanazonocho.