Hotel Cullinan Yongin

Κατηγορία καταλύματος: 2
Ξενοδοχείο - Yongin

Επιλέξτε ημερομηνίες για να δείτε τιμές

Σε αυτό το κατάλυμα (Hotel Cullinan Yongin), θα βρίσκεστε 15 λεπτά με το αυτοκίνητο από: Everland (θεματικό πάρκο).

Σχόλια

6,8 στα 10
Καλό

Δημοφιλείς παροχές

  • Δωρεάν στάθμευση

Βασικές παροχές (3)

  • Επιχειρηματικό κέντρο
  • Πολύγλωσσο προσωπικό
  • Αποθήκευση αποσκευών

Επιλογές δωματίων

Διαθέσιμα φίλτρα για τα δωμάτια
Εμφανίζονται 6 από 6 δωμάτια

Suite

  • Για 2 άτομα
  • 1 Διπλό Κρεβάτι
  • Δωρεάν ασύρματο ίντερνετ

Deluxe Room

  • Για 2 άτομα
  • 1 Διπλό Κρεβάτι
  • Δωρεάν ασύρματο ίντερνετ

Premier Twin Room

  • Για 2 άτομα
  • 1 Διπλό Κρεβάτι και 1 Μονό Κρεβάτι
  • Δωρεάν ασύρματο ίντερνετ

Premier Double Room

  • Για 2 άτομα
  • 1 Διπλό Κρεβάτι
  • Δωρεάν ασύρματο ίντερνετ

Royal Suite

  • Για 2 άτομα
  • 1 Διπλό Κρεβάτι

Royal Suite

  • Για 3 άτομα
  • 1 Διπλό Κρεβάτι και 1 Μονό Κρεβάτι
  • Δωρεάν ασύρματο ίντερνετ

Παρόμοια καταλύματα

Mod logo
Συνδεθείτε για να δείτε εκπτώσεις και προνόμια του προγράμματος. Περισσότερες επιβραβεύσεις για περισσότερη περιπέτεια!

Σχετικά με την περιοχή

Χάρτης
1102 Baegok-daero, Yongin-si, Gyeonggi-do, 17051

Τι υπάρχει σε κοντινή απόσταση

  • Σεόνγκου Μπόουλινγκτζανγκ - 11 λεπτά με το αυτοκίνητο - 9.1 χλμ.
  • Περιφερειακό Πάρκο Namhansanseong - 13 λεπτά με το αυτοκίνητο - 14.1 χλμ.
  • Everland (θεματικό πάρκο) - 15 λεπτά με το αυτοκίνητο - 10.7 χλμ.
  • Caribbean Bay (Θέρετρο) - 16 λεπτά με το αυτοκίνητο - 11.0 χλμ.
  • Πάρκο Λίμνης Γκουάνγκιο - 17 λεπτά με το αυτοκίνητο - 19.5 χλμ.

Τρόποι μετακίνησης

  • Σεούλ (ICN-Διεθνές Αεροδρόμιο της Ιντσεόν) - 87 λεπτά με το αυτοκίνητο, 87,8 χλμ.
  • Σεούλ (GMP-Διεθνές Αεροδρόμιο Gimpo) - 90 λεπτά με το αυτοκίνητο, 71,2 χλμ.
  • Σταθμός Osan - 18 λεπτά με το αυτοκίνητο, 22 χλμ.
  • Σταθμός Pyeongtaek Seojeong-ri - 27 λεπτά με το αυτοκίνητο, 31,3 χλμ.
  • Σταθμός Pyeongtaek - 33 λεπτά με το αυτοκίνητο, 35,2 χλμ.

Εστιατόρια

  • ‪Starbucks - ‬8 λεπτά με τα πόδια
  • ‪고철상 - ‬10 λεπτά με τα πόδια
  • ‪처인막국수 - ‬19 λεπτά με τα πόδια
  • ‪카페도안 - ‬3 λεπτά με το αυτοκίνητο
  • ‪LOTTERIA(롯데리아 용인역북점) - ‬2 λεπτά με το αυτοκίνητο

Πληροφορίες για το κατάλυμα

Hotel Cullinan Yongin

  • Σε αυτό το κατάλυμα (Hotel Cullinan Yongin), θα βρίσκεστε 15 λεπτά με το αυτοκίνητο από: Everland (θεματικό πάρκο).

Με μια ματιά

DONE

Μέγεθος ξενοδοχείου

    • 52 δωμάτια
DONE

Άφιξη/αναχώρηση

    • Ώρα έναρξης check-in: 7:00 μ.μ.
    • Ώρα check-out: 12 το μεσημέρι
DONE

Ειδικές οδηγίες για το check-in

    • Οι πληροφορίες που παρέχει το κατάλυμα μπορεί να έχουν μεταφραστεί με εργαλεία αυτόματης μετάφρασης.
DONE

Απαιτούνται κατά το check-in

    • Απαιτείται πιστωτική, χρεωστική κάρτα ή εγγύηση σε μετρητά για τυχόν πρόσθετες χρεώσεις
    • Ενδέχεται να απαιτείται επίσημο έγγραφο ταυτότητας με φωτογραφία
LOCAL_PARKING

Χώρος στάθμευσης

    • Δωρεάν στάθμευση χωρίς παρκαδόρο στο κατάλυμα
DONE

Άλλες πληροφορίες

    • Καθορισμένοι χώροι για καπνιστές

Παροχές καταλύματος

Απομακρυσμένη εργασία

  • Επιχειρηματικό κέντρο

Υπηρεσίες

  • Φύλαξη αποσκευών
  • Πολύγλωσσο προσωπικό

Εγκαταστάσεις

  • Χτίστηκε το 2003

Προσβασιμότητα

  • Ασανσέρ

Τέλη και πολιτικές

Πολιτικές

Αυτό το κατάλυμα δέχεται πιστωτικές κάρτες και μετρητά.
Αποδεκτές πιστωτικές κάρτες: πιστωτικές κάρτες, πιστωτικές κάρτες, πιστωτικές κάρτες, πιστωτικές κάρτες, πιστωτικές κάρτες
Αν ακυρώσετε την κράτησή σας, θα υπόκεισθε στην πολιτική ακύρωσης του καταλύματος. Σύμφωνα με τους κανονισμούς της ΕΕ περί των δικαιωμάτων των καταναλωτών, οι υπηρεσίες κράτησης καταλυμάτων δεν υπόκεινται στο δικαίωμα υπαναχώρησης.

Κατηγορία καταλύματος

Το σύστημα αξιολόγησής μας παρέχει μια κατηγορία καταλύματος που βασίζεται στον τύπο του και στις παροχές και υπηρεσίες που παρέχει.

Επίσης γνωστό ως

Hotel Cullinan Yongin Hotel
Hotel Cullinan Yongin Yongin-si
Hotel Cullinan Yongin Hotel Yongin-si

Συχνές ερωτήσεις

Προσφέρεται στάθμευση στον χώρο του καταλύματος (Hotel Cullinan Yongin);

Ναι, παρέχεται δωρεάν στάθμευση χωρίς παρκαδόρο.

Ποιες ώρες πραγματοποιείται το check-in και το check-out σε αυτό το κατάλυμα (Hotel Cullinan Yongin);

Μπορείτε να κάνετε check-in από 7:00 μ.μ.. Το check-out πραγματοποιείται έως 12 το μεσημέρι.