Hernö Gin Hotell

Κατηγορία καταλύματος: 3
Ξενοδοχείο (Harnosand) με 2 μπαρ/lounge και σπα

Επιλέξτε ημερομηνίες για να δείτε τιμές

Αυτό το κατάλυμα (Hernö Gin Hotell) είναι μια εξαιρετική επιλογή για τη διαμονή σας εδώ (Harnosand). Οι επισκέπτες μπορούν να απολαύσουν περιποιήσεις στο σπα όπως υπηρεσίες σπα και να πάρουν κάτι να φάνε στην καφετέρια.

Σχόλια

9,4 στα 10
Εξαιρετικό

Δημοφιλείς παροχές

  • Δωρεάν πρωινό
  • Σπα
  • Δέχεται κατοικίδια
  • Δωρεάν ασύρματο ίντερνετ
  • Εστιατόριο
  • Διαθέσιμα δωμάτια που επικοινωνούν εσωτερικά

Βασικές παροχές (10)

  • Καθημερινή υπηρεσία οροφοκομίας
  • Εστιατόρια και 2 μπαρ/lounge
  • Πλήρως εξοπλισμένο σπα
  • Κέντρο ευεξίας/γυμναστήριο που είναι ανοιχτό όλο το 24ωρο
  • Καφετέρια
  • Ρεσεψιόν όλο το 24ωρο
  • Τζάκι στο λόμπι
  • Υπηρεσίες πλυντηρίου
  • Καταστήματα δώρων/περίπτερα με εφημερίδες
  • Αποθήκευση αποσκευών

Νιώστε σαν στο σπίτι σας (6)

  • Διαθέσιμα δωμάτια που επικοινωνούν εσωτερικά
  • Καθημερινή υπηρεσία οροφοκομίας
  • Κουρτίνες συσκότισης
  • Ασανσέρ
  • Μίνι μπαρ
  • Ψηφιακή τηλεόραση
Η τρέχουσα τιμή είναι 142 €
συμπεριλαμβάνονται φόροι και τέλη
6 Σεπ - 7 Σεπ

Επιλογές δωματίων

Διαθέσιμα φίλτρα για τα δωμάτια
Εμφανίζονται 6 από 6 δωμάτια

Classic Δωμάτιο

9,6 στα 10
Εξαιρετικό
(72 σχόλια)
  • 19 τ.μ.
  • 1 υπνοδωμάτιο
  • Για 2 άτομα
  • 1 King Κρεβάτι
  • Δωρεάν ασύρματο ίντερνετ

Classic Δίκλινο Δωμάτιο (Twin)

9,4 στα 10
Εξαιρετικό
(43 σχόλια)
  • 19 τ.μ.
  • Για 2 άτομα
  • 2 Μονά Κρεβάτια
  • Δωρεάν ασύρματο ίντερνετ

Superior Δωμάτιο

9,8 στα 10
Εξαιρετικό
(16 σχόλια)
  • 28 τ.μ.
  • Για 2 άτομα
  • 1 King Κρεβάτι
  • Δωρεάν ασύρματο ίντερνετ

Deluxe Δωμάτιο

10,0 στα 10
Εξαιρετικό
(5 σχόλια)
  • 30 τ.μ.
  • Για 2 άτομα
  • 1 King Κρεβάτι
  • Δωρεάν ασύρματο ίντερνετ

Family Δωμάτιο

9,6 στα 10
Εξαιρετικό
(13 σχόλια)
  • 21 τ.μ.
  • Για 4 άτομα
  • 1 Διπλό Κρεβάτι και 1 Μονό Διώροφο Κρεβάτι
  • Δωρεάν ασύρματο ίντερνετ

Junior Σουίτα

9,0 στα 10
Θαυμάσιο
(6 σχόλια)
  • 35 τ.μ.
  • Για 2 άτομα
  • 1 King Κρεβάτι
  • Δωρεάν ασύρματο ίντερνετ

Παρόμοια καταλύματα

Mod logo
Συνδεθείτε για να δείτε εκπτώσεις και προνόμια του προγράμματος. Περισσότερες επιβραβεύσεις για περισσότερη περιπέτεια!

Σχετικά με την περιοχή

Χάρτης
Kanaludden 2, Harnosand, 87131

Τι υπάρχει σε κοντινή απόσταση

  • Καθεδρικός ναός του Harnosand - 4 λεπτά με τα πόδια - 0.4 χλμ.
  • Stora Torget (πλατεία) - 4 λεπτά με τα πόδια - 0.4 χλμ.
  • Υπαίθριο Μουσείο Murberget - 10 λεπτά με τα πόδια - 0.8 χλμ.
  • Παραλία Smitingens Havsbad - 10 λεπτά με το αυτοκίνητο - 8.1 χλμ.
  • Πόλη της Μπίρστα - 33 λεπτά με το αυτοκίνητο - 58.2 χλμ.

Τρόποι μετακίνησης

  • Σούντσβαλ (SDL-Midlanda) - 27 λεπτά με το αυτοκίνητο, 32 χλμ.
  • Κράμφορς Σολεφτέα (KRF) - 64 λεπτά με το αυτοκίνητο, 66,3 χλμ.
  • Χάρνοσαντ (XYZ-Σιδηροδρομικός Σταθμός του Χάρνοσαντ) - 13 λεπτά περπάτημα, 1,1 χλμ.
  • Σταθμός του Χάρνοσαντ - 14 λεπτά περπάτημα, 1,2 χλμ.

Εστιατόρια

  • ‪McDonald's - ‬12 λεπτά με τα πόδια
  • ‪Härnö Pizzeria - ‬12 λεπτά με τα πόδια
  • ‪Blå Ängeln - ‬7 λεπτά με το αυτοκίνητο
  • ‪Max Hamburgare - ‬16 λεπτά με τα πόδια
  • ‪Espresso House - ‬6 λεπτά με τα πόδια

Πληροφορίες για το κατάλυμα

Hernö Gin Hotell

  • Αυτό το κατάλυμα (Hernö Gin Hotell) είναι μια εξαιρετική επιλογή για τη διαμονή σας εδώ (Harnosand). Οι επισκέπτες μπορούν να απολαύσουν περιποιήσεις στο σπα όπως υπηρεσίες σπα και να πάρουν κάτι να φάνε στην καφετέρια.

Με μια ματιά

DONE

Μέγεθος ξενοδοχείου

    • 122 δωμάτια
DONE

Άφιξη/αναχώρηση

    • Ώρα έναρξης check-in: 3:00 μ.μ. – Ώρα λήξης check-in: οποιαδήποτε στιγμή
    • Ελάχιστη ηλικία για check-in: 18
    • Ώρα check-out: 11:00 π.μ.
DONE

Ειδικές οδηγίες για το check-in

    • Το προσωπικό της ρεσεψιόν θα υποδεχτεί τους επισκέπτες κατά την άφιξη.
    • Η πιστωτική κάρτα που χρησιμοποιήθηκε για την κράτηση πρέπει να παρουσιαστεί από τον κάτοχό της κατά το check-in, μαζί με έγγραφο ταυτότητας που περιλαμβάνει φωτογραφία, και η διευθέτηση τυχόν θεμάτων πρέπει να συντονιστεί με το κατάλυμα πριν από την άφιξη
    • Οι πληροφορίες που παρέχει το κατάλυμα μπορεί να έχουν μεταφραστεί με εργαλεία αυτόματης μετάφρασης.
DONE

Απαιτούνται κατά το check-in

    • Απαιτείται πιστωτική, χρεωστική κάρτα ή εγγύηση σε μετρητά για τυχόν πρόσθετες χρεώσεις
    • Ενδέχεται να απαιτείται επίσημο έγγραφο ταυτότητας με φωτογραφία
    • Η ελάχιστη ηλικία για check-in είναι 18 ετών
DONE

Παιδιά

    • Δεν υπάρχουν κρεβατάκια για μωρά
DONE

Κατοικίδια

    • Επιτρέπονται τα κατοικίδια (μόνο γάτες και σκύλοι, συνολικά 2 κατοικίδια)*
    • Επιτρέπονται τα ζώα υπηρεσίας
    • Μόνο συγκεκριμένα δωμάτια. Υπάρχει δυνατότητα αιτήματος δωματίων όπου επιτρέπονται τα κατοικίδια, ύστερα από επικοινωνία με το κατάλυμα στον αριθμό που εμφανίζεται στην επιβεβαιίωση της κράτησης*.
    • Προσφέρει μπολ για τροφή και νερό
WIFI

Ίντερνετ

    • Δωρεάν ασύρματο ίντερνετ στους κοινόχρηστους χώρους
    • Δωρεάν WiFi (ταχύτητα: 100+ Mbps (για 1-2 άτομα ή έως και 6 συσκευές)) στα δωμάτια
LOCAL_PARKING

Χώρος στάθμευσης

    • Ο χώρος στάθμευσης στο κατάλυμα είναι προσβάσιμος με αναπηρικό καροτσάκι
    • Χώρος στάθμευσης εκτός του καταλύματος σε απόσταση περίπου 200 μέτρων (100 SEK ανά ημέρα)
DONE

Άλλες πληροφορίες

    • Κατάλυμα για μη καπνίζοντες

Παροχές καταλύματος

Φαγητό και ποτό

  • Διατίθεται δωρεάν πρωινό σε μπουφέ μεταξύ 6:30 π.μ.–9:30 π.μ. τις καθημερινές και 7:30 π.μ.–10:30 π.μ. τα σαββατοκύριακα
  • 2 μπαρ/lounge
  • Εστιατόριο
  • Καφετέρια

Υπηρεσίες

  • Ρεσεψιόν όλο το 24ωρο
  • Υπηρεσία στεγνοκαθαριστηρίου/πλυντηρίου
  • Φύλαξη αποσκευών

Εγκαταστάσεις

  • Τζάκι στο λόμπι
  • Health club που είναι ανοιχτό όλο το 24ωρο
  • Σπα με πλήρεις υπηρεσίες

Προσβασιμότητα

  • Ασανσέρ
  • Χώρος στάθμευσης προσβάσιμος για άτομα με αναπηρία
  • 1 θέσεις στάθμευσης προσβάσιμες σε άτομα με αναπηρία στο κατάλυμα
  • Δημόσια τουαλέτα με πρόσβαση για άτομα με αναπηρικό καροτσάκι
  • Γραφείο εγγραφής με πρόσβαση για άτομα με αναπηρικό καροτσάκι
  • Καλά φωτισμένη διαδρομή προς την είσοδο
  • Διαδρομή προς την είσοδο χωρίς σκαλοπάτια

Παροχές δωματίου

Διασκεδάστε

  • Τηλεόραση Smart 58 ιντσών
  • Ψηφιακά κανάλια
  • Υπηρεσίες streaming

Άνετη διαμονή

  • Μίνι μπαρ
  • Σίδερο/σιδερώστρα

Κοιμηθείτε καλά

  • Κουρτίνες συσκότισης
  • Κλινοσκεπάσματα

Τι θα απολαύσετε

  • Θερμαινόμενα δάπεδα

Φρεσκαριστείτε

  • Μόνο ντουζιέρα
  • Σαπούνι και σαμπουάν
  • Πιστολάκι μαλλιών
  • Πετσέτες
  • Χαρτί υγείας

Μείνετε συνδεδεμένοι

  • Δωρεάν WiFi (ταχύτητα: 100+ Mbps (για 1-2 άτομα ή έως και 6 συσκευές))

Περισσότερα

  • Καθημερινά
  • Διατίθενται δωμάτια που επικοινωνούν εσωτερικά

Ειδικά χαρακτηριστικά

Σπα

Οι επισκέπτες μπορούν να απολαύσουν θεραπείες περιποίησης στο Stillery Relax & Poolclub, το πλήρως εξοπλισμένο σπα σε αυτό το ξενοδοχείο. Το σπα είναι εξοπλισμένο με σάουνα.

Το σπα είναι ανοιχτό συγκεκριμένες ημέρες. Δεν επιτρέπεται η είσοδος στο σπα σε επισκέπτες κάτω των 18 ετών.

Τέλη και πολιτικές

Προαιρετικές επιπλέον παροχές

  • Παρέχεται πρόσβαση στο σπα με επιπλέον χρέωση 190 SEK ανά άτομο ανά διαμονή

Κατοικίδια

  • Τα ζώα υπηρεσίας δεν υπόκεινται σε τέλη
  • Επιτρέπονται κατοικίδια με επιπλέον χρέωση 300 SEK ανά κατάλυμα, ανά διαμονή

Στάθμευση

  • Διατίθεται χώρος στάθμευσης σε κοντινή απόσταση με χρέωση 100 SEK ανά ημέρα (σε απόσταση 200 μέτρων)

Πισίνα, σπα και γυμναστήριο (κατά περίπτωση)

  • Δεν επιτρέπεται η είσοδος στο σπα σε επισκέπτες κάτω των 18 ετών

Πολιτικές

Αυτό το κατάλυμα τελεί υπό τη διαχείριση ενός επαγγελματία οικοδεσπότη. Η παροχή καταλύματος σχετίζεται με το ελεύθερο επάγγελμά του, την επιχειρηματική του δραστηριότητα ή την εργασία του.
Στο κατάλυμα πιθανόν να βρείτε διπλανά δωμάτια/δωμάτια που συνδέονται με εσωτερική πόρτα, ανάλογα με τη διαθεσιμότητα σε κάθε κατάλυμα. Οι πελάτες μπορούν να τα ζητήσουν, επικοινωνώντας με το κατάλυμα στον αριθμό που υπάρχει στην επιβεβαίωση κράτησης.
Αυτό το κατάλυμα δέχεται πιστωτικές κάρτες και χρεωστικές κάρτες. Δεν γίνονται δεκτά μετρητά.
Αποδεκτές πιστωτικές κάρτες: πιστωτικές κάρτες, πιστωτικές κάρτες, πιστωτικές κάρτες
Αν ακυρώσετε την κράτησή σας, θα υπόκεισθε στην πολιτική ακύρωσης του οικοδεσπότη. Σύμφωνα με τους κανονισμούς της ΕΕ περί των δικαιωμάτων των καταναλωτών, οι υπηρεσίες κράτησης καταλυμάτων δεν υπόκεινται στο δικαίωμα υπαναχώρησης.

Επίσης γνωστό ως

Hernö Gin Hotell Hotel
Hernö Gin Hotell Harnosand
Hernö Gin Hotell Hotel Harnosand

Συχνές ερωτήσεις

Επιτρέπονται κατοικίδια σε αυτό το κατάλυμα (Hernö Gin Hotell);

Ναι, τα γάτες και σκύλους είναι ευπρόσδεκτα στο κατάλυμα, με συνολικό όριο τα 2 κατοικίδια.Ισχύει χρέωση ύψους 300 SEK ανά κατάλυμα, ανά διαμονή. Τα ζώα υπηρεσίας εξαιρούνται από την καταβολή τελών. Μπολ με τροφή και νερό είναι στη διάθεσή σας.

Ποιες ώρες πραγματοποιείται το check-in και το check-out σε αυτό το κατάλυμα (Hernö Gin Hotell);

Ώρα έναρξης check-in: 3:00 μ.μ. – Ώρα λήξης check-in: οποιαδήποτε στιγμήΤο check-out πραγματοποιείται έως 11:00 π.μ..

Ποιες δραστηριότητες είναι διαθέσιμες στο Hernö Gin Hotell και στη γύρω περιοχή;

Το Hernö Gin Hotell διαθέτει 2 μπαρ, πλήρως εξοπλισμένο σπα καθώς και κέντρο ευεξίας/γυμναστήριο ανοιχτό όλο το 24ωρο.

Υπάρχουν εστιατόρια σε αυτό το κατάλυμα (Hernö Gin Hotell) ή στη γύρω περιοχή;

Ναι, υπάρχει ένα εστιατόριο στο κατάλυμα.

Τι υπάρχει στην περιοχή που βρίσκεται το Hernö Gin Hotell;

Το Hernö Gin Hotell απέχει μόλις 5 λεπτ. με τα πόδια από Καθεδρικός ναός του Harnosand και 5 λεπτ. με τα πόδια από Stora Torget (πλατεία).