Ιδιώτης οικοδεσπότης

Olive Nest Tirupati

Κατηγορία καταλύματος: 2
Υπάρχει ξενοδοχείο στην καρδιά της πόλης Τιρουπάτι

Επιλέξτε ημερομηνίες για να δείτε τιμές

Αυτό το κατάλυμα (Olive Nest Tirupati), που βρίσκεται κοντά σε σταθμό τρένων, είναι μια εξαιρετική επιλογή για τη διαμονή σας εδώ (Τιρουπάτι).

Σχόλια

8,6 στα 10
Άριστο

Δημοφιλείς παροχές

  • Μεταφορά από/προς το αεροδρόμιο
  • Δωρεάν στάθμευση
  • Δωρεάν ασύρματο ίντερνετ
  • Κλιματισμός
  • Ρεσεψιόν 24/7
  • Μη καπνιστών

Βασικές παροχές (7)

  • Καθημερινή υπηρεσία οροφοκομίας
  • Λεωφορειάκι για μεταφορά από και προς το αεροδρόμιο
  • Ρεσεψιόν όλο το 24ωρο
  • Κλιματισμό
  • Μηχάνημα αυτόματης πώλησης
  • Πολύγλωσσο προσωπικό
  • Αίθουσα δεξιώσεων

Νιώστε σαν στο σπίτι σας (5)

  • Κουζίνα
  • Καθημερινή υπηρεσία οροφοκομίας
  • Καλωδιακή τηλεόραση
  • Δωρεάν στάθμευση χωρίς παρκαδόρο
  • Δωμάτια με ηχομόνωση
Η τρέχουσα τιμή είναι 21 €
συμπεριλαμβάνονται φόροι και τέλη
31 Αυγ - 1 Σεπ

Επιλογές δωματίων

Διαθέσιμα φίλτρα για τα δωμάτια
Εμφανίζονται 4 από 4 δωμάτια

Superior Στούντιο-Σουίτα, Θέα στο Λόφο

  • Θέα σε λόφο
  • 56 τ.μ.
  • 1 υπνοδωμάτιο
  • Για 5 άτομα
  • 2 Διπλά Κρεβάτια

Family Διαμέρισμα

  • Θέα στην πόλη
  • 70 τ.μ.
  • 1 υπνοδωμάτιο
  • Για 6 άτομα
  • 2 King Κρεβάτια

Family Δίκλινο Δωμάτιο (Double)

  • Θέα στην πόλη
  • 16 τ.μ.
  • 1 υπνοδωμάτιο
  • Για 4 άτομα
  • 2 Διπλά Κρεβάτια

Standard Δίκλινο Δωμάτιο (Double)

  • Θέα στην πόλη
  • 15 τ.μ.
  • 1 υπνοδωμάτιο
  • Για 2 άτομα
  • 1 Διπλό Κρεβάτι

Παρόμοια καταλύματα

Mod logo
Συνδεθείτε για να δείτε εκπτώσεις και προνόμια του προγράμματος. Περισσότερες επιβραβεύσεις για περισσότερη περιπέτεια!

Σχετικά με την περιοχή

Χάρτης
13-6-577, 3rd Road, Pedda Kapu Layout,, Near to Post Office, Tirupati, Andhra Pradesh, 517501

Τι υπάρχει σε κοντινή απόσταση

  • Κήποι TTD - 8 λεπτά με τα πόδια - 0.7 χλμ.
  • Τούμπουρου Τίρταμ - 10 λεπτά με τα πόδια - 0.9 χλμ.
  • ISKCON Τιρουπάτι - 13 λεπτά με τα πόδια - 1.1 χλμ.
  • Μουσείο Sri Venkateswara - 13 λεπτά με τα πόδια - 1.1 χλμ.
  • Ναός Govindaraja Swami - 13 λεπτά με τα πόδια - 1.1 χλμ.

Τρόποι μετακίνησης

  • Τιρουπάτι (TIR) - 33 λεπτά με το αυτοκίνητο, 15,2 χλμ.
  • Σιδηροδρομικός Σταθμός του Τιρουπάτι - 13 λεπτά περπάτημα, 1,1 χλμ.
  • Σταθμός Renigunta Junction - 24 λεπτά με το αυτοκίνητο, 10 χλμ.
  • Σταθμός Sri Venkataperumal Rajupuram - 20 λεπτά με το αυτοκίνητο, 19,9 χλμ.
  • Λεωφορειάκι για μεταφορά από και προς το αεροδρόμιο (επιπλέον χρέωση)

Εστιατόρια

  • ‪McDonald's - ‬17 λεπτά με τα πόδια
  • ‪Barbeque Nation - ‬19 λεπτά με τα πόδια
  • ‪Ps4 Restaurant - ‬13 λεπτά με τα πόδια
  • ‪Hotel Saravana Bhavan - ‬4 λεπτά με τα πόδια
  • ‪Minerva Coffee Shop - ‬10 λεπτά με τα πόδια

Πληροφορίες για το κατάλυμα

Olive Nest Tirupati

  • Αυτό το κατάλυμα (Olive Nest Tirupati), που βρίσκεται κοντά σε σταθμό τρένων, είναι μια εξαιρετική επιλογή για τη διαμονή σας εδώ (Τιρουπάτι).

Με μια ματιά

DONE

Μέγεθος ξενοδοχείου

    • 13 δωμάτια
DONE

Άφιξη/αναχώρηση

    • Ώρα έναρξης check-in: 11:00 π.μ. – Ώρα λήξης check-in: 11:30 μ.μ.
    • Ελάχιστη ηλικία για check-in: 18
    • Ώρα check-out: 10:00 π.μ.
DONE

Ειδικές οδηγίες για το check-in

    • Αυτό το κατάλυμα προσφέρει μεταφορά από το αεροδρόμιο (ίσως να ισχύουν επιπλέον χρεώσεις). Για να κανονίσουν τη μεταφορά, οι πελάτες πρέπει να επικοινωνήσουν με το κατάλυμα 24 ώρες πριν από την άφιξη χρησιμοποιώντας τα στοιχεία επικοινωνίας που περιλαμβάνονται στην επιβεβαίωση της κράτησης.
    • Το προσωπικό της ρεσεψιόν θα υποδεχτεί τους επισκέπτες κατά την άφιξη.
    • Αυτό το κατάλυμα δεν προσφέρει check-in πέραν του καθιερωμένου ωραρίου
    • Οι πληροφορίες που παρέχει το κατάλυμα μπορεί να έχουν μεταφραστεί με εργαλεία αυτόματης μετάφρασης.
DONE

Απαιτούνται κατά το check-in

    • Απαιτείται πιστωτική, χρεωστική κάρτα ή εγγύηση σε μετρητά για τυχόν πρόσθετες χρεώσεις
    • Ενδέχεται να απαιτείται επίσημο έγγραφο ταυτότητας με φωτογραφία
    • Η ελάχιστη ηλικία για check-in είναι 18 ετών
DONE

Παιδιά

    • Δεν υπάρχουν κρεβατάκια για μωρά
DONE

Κατοικίδια

    • Δεν επιτρέπονται κατοικίδια
WIFI

Ίντερνετ

    • Δωρεάν ασύρματο ίντερνετ στους κοινόχρηστους χώρους
LOCAL_PARKING

Χώρος στάθμευσης

    • Δωρεάν ασφαλής χώρος στάθμευσης στο κατάλυμα, στάθμευση χωρίς παρκαδόρο στο κατάλυμα
DONE

Μεταφορές

    • Λεωφορειάκι για το αεροδρόμιο (διαθέσιμο 24 ώρες το 24ωρο)*
DONE

Άλλες πληροφορίες

    • Κατάλυμα για μη καπνίζοντες

Παροχές καταλύματος

Υπηρεσίες

  • Ρεσεψιόν όλο το 24ωρο
  • Πολύγλωσσο προσωπικό

Εγκαταστάσεις

  • Κουνουπιέρες
  • Αίθουσα δεξιώσεων

Προσβασιμότητα

  • Λεωφορείο προς το αεροδρόμιο με πρόσβαση για άτομα με αναπηρία

Παροχές δωματίου

Διασκεδάστε

  • Τηλεόραση με επίπεδη οθόνη 15 ιντσών
  • Καλωδιακά κανάλια

Άνετη διαμονή

  • Κλιματισμός
  • Ανεμιστήρας οροφής

Κοιμηθείτε καλά

  • Δωμάτια με ηχομόνωση
  • Κλινοσκεπάσματα

Μείνετε συνδεδεμένοι

  • Γραφείο

Φαγητό και ποτό

  • Κουζίνα
  • Δωρεάν εμφιαλωμένο νερό

Περισσότερα

  • Καθημερινά

Τέλη και πολιτικές

Προαιρετικές επιπλέον παροχές

  • Η υπηρεσία μεταφοράς με το λεωφορειάκι αεροδρομίου παρέχεται με επιπλέον χρέωση 1200 INR ανά όχημα (απλή διαδρομή). Η μέγιστη χωρητικότητα είναι 6

Πολιτικές

Αυτό το κατάλυμα τελεί υπό τη διαχείριση ενός ιδιώτη οικοδεσπότη (ο οποίος δεν ενεργεί εντός των πλαισίων της ελεύθερου επαγγέλματός του, της επιχειρηματικής του δραστηριότητας ή της εργασίας του). Συνεπώς, η ευρωπαϊκή νομοθεσία για την προστασία του καταναλωτή, συμπεριλαμβανομένου του δικαιώματος υπαναχώρησης, δεν θα ισχύει για την κράτησή σας. Για την κράτησή σας θα ισχύει η πολιτική ακύρωσης που ορίζει ο ιδιώτης οικοδεσπότης.
Αυτό το κατάλυμα δεν διαθέτει ασανσέρ.
Οι επισκέπτες μπορούν να αισθάνονται ασφαλείς, καθώς στον χώρο του καταλύματος υπάρχουν: πυροσβεστήρας.
Αυτό το κατάλυμα δέχεται πληρωμές μέσω κινητών συσκευών και μετρητά.
Στις επιλογές πληρωμής από κινητές συσκευές περιλαμβάνονται: Google Pay, Paytm, PhonePe και Amazon Pay.

Επίσης γνωστό ως

Olive Nest Tirupati Hotel
Olive Nest Tirupati Tirupati
Olive Nest Tirupati Hotel Tirupati

Συχνές ερωτήσεις

Επιτρέπονται κατοικίδια σε αυτό το κατάλυμα (Olive Nest Tirupati);

Λυπούμαστε, δεν επιτρέπονται κατοικίδια.

Προσφέρεται στάθμευση στον χώρο του καταλύματος (Olive Nest Tirupati);

Ναι, παρέχεται δωρεάν στάθμευση χωρίς παρκαδόρο.

Προσφέρει υπηρεσία μεταφοράς με λεωφορειάκι από και προς το αεροδρόμιο αυτό το κατάλυμα (Olive Nest Tirupati);

Ναι, προσφέρεται λεωφορειάκι για μεταφορά από και προς το αεροδρόμιο. Η χρέωση είναι 1200 INR ανά όχημα (απλή διαδρομή).

Ποιες ώρες πραγματοποιείται το check-in και το check-out σε αυτό το κατάλυμα (Olive Nest Tirupati);

Ώρα έναρξης check-in: 11:00 π.μ. – Ώρα λήξης check-in: 11:30 μ.μ.Το check-out πραγματοποιείται έως 10:00 π.μ..

Διαθέτει το Olive Nest Tirupati δωμάτια εξοπλισμένα με κουζίνες ή μικρές κουζίνες;

Ναι, διατίθεται κουζίνα σε κάθε δωμάτιο.

Τι υπάρχει στην περιοχή που βρίσκεται το Olive Nest Tirupati;

Το Olive Nest Tirupati βρίσκεται στην καρδιά της πόλης (Τιρουπάτι), μόλις 13 λεπτ. με τα πόδια από Ναός Govindaraja Swami και 13 λεπτ. με τα πόδια από ISKCON Τιρουπάτι.