Ολόκληρο διαμέρισμα
Modern Apartment With Panoramic Views
Κατηγορία καταλύματος: 2.5
Διαμέρισμα με μπαλκόνι - Bad Kleinkirchheim
Επιλέξτε ημερομηνίες για να δείτε τιμές
Συλλογή φωτογραφιών για Modern Apartment With Panoramic Views





Αυτό το κατάλυμα (διαμέρισμα) είναι μια εξαιρετική επιλογή για τη διαμονή σας εδώ (Bad Kleinkirchheim). Τα διαμερίσματα προσφέρουν μπόνους όπως ψυγεία και φούρνους μικροκυμάτων.
Ολόκληρο διαμέρισμα
Δημοφιλείς παροχές
- Δωρεάν στάθμευση
- Ψυγείο
Νιώστε σαν στο σπίτι σας (4)
Νιώστε σαν στο σπίτι σας (4)
- 2 υπνοδωμάτια
- Σκεύη μαγειρικής/πιάτα/κουζινικά
- Δωρεάν στάθμευση χωρίς παρκαδόρο
- Πιστολάκι μαλλιών
Επιλογές δωματίων
Ελέγξτε τη διαθεσιμότητα για αυτές τις ημερομηνίες
Παρόμοια καταλύματα

COOEE alpin Hotel Bad Kleinkirchheim
Bad Kleinkirchheim
COOEE alpin Hotel Bad Kleinkirchheim
Bad Kleinkirchheim
- Δέχεται κατοικίδια
- Δωρεάν στάθμευση
- Δωρεάν ασύρματο ίντερνετ
- Εστιατόριο
9.0 στα 10, Θαυμάσιο, 239 σχόλια
9,0
Θαυμάσιο
239 σχόλια
Η τιμή είναι 91 €
91 €
συμπεριλαμβάνονται φόροι και τέλη
27 Σεπ - 28 Σεπ

Apartment in Bad Kleinkirchheim Near Ski Lift
Bad Kleinkirchheim
Apartment in Bad Kleinkirchheim Near Ski Lift
Bad Kleinkirchheim
- Δωρεάν στάθμευση
- Δωρεάν ασύρματο ίντερνετ
- Μη καπνιστών
8.0 στα 10, Πολύ καλό, 1 σχόλιο
8,0
Πολύ καλό
1 σχόλιο
Η τιμή είναι 299 €
299 €
συμπεριλαμβάνονται φόροι και τέλη
10 Σεπ - 11 Σεπ

Explorer Hotel Bad Kleinkirchheim
Bad Kleinkirchheim
Explorer Hotel Bad Kleinkirchheim
Bad Kleinkirchheim
- Δωρεάν πρωινό
- Σπα
- Δέχεται κατοικίδια
- Διατίθεται χώρος στάθμευσης
9.2 στα 10, Θαυμάσιο, 45 σχόλια
9,2
Θαυμάσιο
45 σχόλια
Η τιμή είναι 154 €
154 €
συμπεριλαμβάνονται φόροι και τέλη
30 Αυγ - 31 Αυγ

Hotel Eschenhof
Bad Kleinkirchheim
Hotel Eschenhof
Bad Kleinkirchheim
- Πισίνα
- Σπα
- Μεταφορά από/προς το αεροδρόμιο
- Δωρεάν στάθμευση
9.4 στα 10, Εξαιρετικό, 33 σχόλια
9,4
Εξαιρετικό
33 σχόλια
Η τιμή είναι 152 €
152 €
συμπεριλαμβάνονται φόροι και τέλη
27 Σεπ - 28 Σεπ

David Suiten
Mauterndorf
David Suiten
Mauterndorf
- Εγκαταστάσεις πλυντηρίων
- Δωρεάν στάθμευση
- Δωρεάν ασύρματο ίντερνετ
- Σπα
9.2 στα 10, Θαυμάσιο, 9 σχόλια
9,2
Θαυμάσιο
9 σχόλια
Η τιμή είναι 288 €
288 €
συμπεριλαμβάνονται φόροι και τέλη
30 Αυγ - 31 Αυγ

Pension Südhang
Bad Kleinkirchheim
Pension Südhang
Bad Kleinkirchheim
- Δωρεάν πρωινό
- Δέχεται κατοικίδια
- Δωρεάν στάθμευση
- Δωρεάν ασύρματο ίντερνετ
9.2 στα 10, Θαυμάσιο, 7 σχόλια
9,2
Θαυμάσιο
7 σχόλια

Hotel Kirchenwirt
Bad Kleinkirchheim
Hotel Kirchenwirt
Bad Kleinkirchheim
- Σπα
- Δέχεται κατοικίδια
- Δωρεάν στάθμευση
- Δωρεάν ασύρματο ίντερνετ
8.8 στα 10, Άριστο, 22 σχόλια
8,8
Άριστο
22 σχόλια
Η τιμή είναι 118 €
118 €
συμπεριλαμβάνονται φόροι και τέλη
19 Σεπ - 20 Σεπ

Apartment in Bad Kleinkirchheim Near Hiking
Bad Kleinkirchheim
Apartment in Bad Kleinkirchheim Near Hiking
Bad Kleinkirchheim
- Εγκαταστάσεις πλυντηρίων
- Δέχεται κατοικίδια
- Δωρεάν στάθμευση
- Μη καπνιστών

VAYA Galtür Paznaun
Galtur
VAYA Galtür Paznaun
Galtur
- Πισίνα
- Σπα
- Δέχεται κατοικίδια
- Διατίθεται χώρος στάθμευσης
9.4 στα 10, Εξαιρετικό, 30 σχόλια
9,4
Εξαιρετικό
30 σχόλια
Η τιμή είναι 143 €
143 €
συμπεριλαμβάνονται φόροι και τέλη
30 Αυγ - 31 Αυγ

Holiday Apartment in Bad Kleinkirchheim
Bad Kleinkirchheim
Holiday Apartment in Bad Kleinkirchheim
Bad Kleinkirchheim
- Δωρεάν στάθμευση
- Μη καπνιστών
- Ψυγείο