Gasthof Hotel Rose

Κατηγορία καταλύματος: 3
Ξενοδοχείο με οινοποιείο και εστιατόριο - Άιζενχαϊμ

Επιλέξτε ημερομηνίες για να δείτε τιμές

Μια εξαιρετική επιλογή για τη διαμονή σας εδώ (Άιζενχαϊμ), αυτό το κατάλυμα (Gasthof Hotel Rose) διαθέτει οινοποιείο όπου μπορείτε να απολαύσετε ένα ποτήρι τοπικό κρασί. Οι επισκέπτες που θέλουν να παραμείνουν δραστήριοι μπορούν να επιλέξουν μονοπάτια για πεζοπορία/ποδηλασία σε κοντινή απόσταση, ενώ στις παροχές περιλαμβάνονται το δωρεάν Wi-Fi, η δωρεάν στάθμευση χωρίς παρκαδόρο και το δωρεάν πρωινό σε μπουφέ που σερβίρεται καθημερινά μεταξύ 7:30 π.μ. και 10:00 π.μ..

Σχόλια

9,4 στα 10
Εξαιρετικό

Δημοφιλείς παροχές

  • Δωρεάν πρωινό
  • Δωρεάν στάθμευση
  • Δωρεάν ασύρματο ίντερνετ
  • Εστιατόριο
  • Σημείο φόρτισης ηλεκτρικού οχήματος

Βασικές παροχές (4)

  • Καθημερινή υπηρεσία οροφοκομίας
  • Οινοποιείο
  • Εστιατόρια
  • Μηχάνημα αυτόματης πώλησης

Νιώστε σαν στο σπίτι σας (4)

  • Ιδιωτικό μπάνιο
  • Καθημερινή υπηρεσία οροφοκομίας
  • Δωρεάν στάθμευση χωρίς παρκαδόρο
  • Πιστολάκι μαλλιών
Η τρέχουσα τιμή είναι 89 €
συμπεριλαμβάνονται φόροι και τέλη
27 Σεπ - 28 Σεπ

Επιλογές δωματίων

Διαθέσιμα φίλτρα για τα δωμάτια
Εμφανίζονται 7 από 7 δωμάτια

Traditional Δίκλινο Δωμάτιο (Double), Ιδιωτικό Μπάνιο

8,6 στα 10
Άριστο
(4 σχόλια)
  • 16 τ.μ.
  • 1 υπνοδωμάτιο
  • Για 2 άτομα
  • 1 King Κρεβάτι
  • Δωρεάν ενσύρματο ίντερνετ

Traditional Τρίκλινο Δωμάτιο, Ιδιωτικό Μπάνιο

  • 25 τ.μ.
  • 1 υπνοδωμάτιο
  • Για 3 άτομα
  • 1 King Κρεβάτι και 1 Μονό Κρεβάτι
  • Δωρεάν ενσύρματο ίντερνετ

Traditional Μονόκλινο Δωμάτιο, Ιδιωτικό Μπάνιο

  • 10 τ.μ.
  • 1 υπνοδωμάτιο
  • Για 1 άτομο
  • 1 Μονό Κρεβάτι

Basic Διαμέρισμα, Ιδιωτικό Μπάνιο

8,0 στα 10
Πολύ καλό
(1 σχόλιο)
  • 60 τ.μ.
  • 2 υπνοδωμάτια
  • Για 4 άτομα
  • 2 King Κρεβάτια

Δίκλινο Δωμάτιο (Double), Ιδιωτικό Μπάνιο (Klein, für 1-2 Nächte)

  • 10 τ.μ.
  • 1 υπνοδωμάτιο
  • Για 2 άτομα
  • 1 King Κρεβάτι
  • Δωρεάν ενσύρματο ίντερνετ

Basic Δίκλινο Δωμάτιο (Twin), Ιδιωτικό Μπάνιο (Separate Betten)

8,0 στα 10
Πολύ καλό
(1 σχόλιο)
  • 12 τ.μ.
  • 1 υπνοδωμάτιο
  • Για 2 άτομα
  • 2 Μονά Κρεβάτια
  • Δωρεάν ενσύρματο ίντερνετ

Comfort Σπίτι, Ιδιωτικό Μπάνιο, Θέα στον Κήπο

  • Θέα στον κήπο
  • 20 τ.μ.
  • 1 υπνοδωμάτιο
  • Για 4 άτομα
  • 4 King Κρεβάτια

Παρόμοια καταλύματα

Mod logo
Συνδεθείτε για να δείτε εκπτώσεις και προνόμια του προγράμματος. Περισσότερες επιβραβεύσεις για περισσότερη περιπέτεια!

Σχετικά με την περιοχή

Χάρτης
Gaulberg 2, Eisenheim, BY, 97247

Τι υπάρχει σε κοντινή απόσταση

  • Νησιωτική παραλία Νόρντχαϊμ - 11 λεπτά με το αυτοκίνητο - 6.5 χλμ.
  • Μουσείο Καρτάουζε Άστχαϊμ - 13 λεπτά με το αυτοκίνητο - 9.5 χλμ.
  • Παρεκκλήσι της Παναγίας - 14 λεπτά με το αυτοκίνητο - 8.5 χλμ.
  • Εκκλησία Wallfahrtskirche Maria im Weingarten - 16 λεπτά με το αυτοκίνητο - 8.8 χλμ.
  • Μουσείο Museum Stammheim - 17 λεπτά με το αυτοκίνητο - 9.5 χλμ.

Τρόποι μετακίνησης

  • Σταθμός Seligenstadt - 12 λεπτά με το αυτοκίνητο, 8 χλμ.
  • Σταθμός Seligenstadt Mainschleifenbahn - 12 λεπτά με το αυτοκίνητο, 7,9 χλμ.
  • Σταθμός Bergtheim - 13 λεπτά με το αυτοκίνητο, 10,1 χλμ.

Εστιατόρια

  • ‪Ützel Brützel - ‬10 λεπτά με το αυτοκίνητο
  • ‪Gasthof Zum Schiff - ‬2 λεπτά με τα πόδια
  • ‪Gasthaus zur Mainaussicht Gifthütte - ‬7 λεπτά με το αυτοκίνητο
  • ‪Mr. Sandman American Bar u. Restaurant - ‬11 λεπτά με το αυτοκίνητο
  • ‪Fahr Away Weinbar - ‬12 λεπτά με το αυτοκίνητο

Πληροφορίες για το κατάλυμα

Gasthof Hotel Rose

  • Μια εξαιρετική επιλογή για τη διαμονή σας εδώ (Άιζενχαϊμ), αυτό το κατάλυμα (Gasthof Hotel Rose) διαθέτει οινοποιείο όπου μπορείτε να απολαύσετε ένα ποτήρι τοπικό κρασί. Οι επισκέπτες που θέλουν να παραμείνουν δραστήριοι μπορούν να επιλέξουν μονοπάτια για πεζοπορία/ποδηλασία σε κοντινή απόσταση, ενώ στις παροχές περιλαμβάνονται το δωρεάν Wi-Fi, η δωρεάν στάθμευση χωρίς παρκαδόρο και το δωρεάν πρωινό σε μπουφέ που σερβίρεται καθημερινά μεταξύ 7:30 π.μ. και 10:00 π.μ..

Με μια ματιά

Μέγεθος ξενοδοχείου

    • 23 δωμάτια

Άφιξη/αναχώρηση

    • Ώρα έναρξης check-in: 2:00 μ.μ. – Ώρα λήξης check-in: 10:00 μ.μ.
    • Ελάχιστη ηλικία για check-in: 18
    • Ώρα check-out: 10:30 π.μ.

Ειδικές οδηγίες για το check-in

    • Αυτό το κατάλυμα δεν προσφέρει check-in πέραν του καθιερωμένου ωραρίου
    • Οι πληροφορίες που παρέχει το κατάλυμα μπορεί να έχουν μεταφραστεί με εργαλεία αυτόματης μετάφρασης.

Απαιτούνται κατά το check-in

    • Απαιτείται πιστωτική, χρεωστική κάρτα ή εγγύηση σε μετρητά για τυχόν πρόσθετες χρεώσεις
    • Ενδέχεται να απαιτείται επίσημο έγγραφο ταυτότητας με φωτογραφία
    • Η ελάχιστη ηλικία για check-in είναι 18 ετών

Παιδιά

    • Τα παιδιά ενδέχεται να μη δικαιούνται δωρεάν πρωινό

Κατοικίδια

    • Δεν επιτρέπονται κατοικίδια

Ίντερνετ

    • Δωρεάν ασύρματο ίντερνετ στους κοινόχρηστους χώρους
    • Δωρεάν WiFi (ταχύτητα: 250+ Mbps (για 3-5 άτομα ή έως και 10 συσκευές)) στα δωμάτια

Χώρος στάθμευσης

    • Δωρεάν στάθμευση χωρίς παρκαδόρο στο κατάλυμα
    • Διατίθεται σημείο φόρτισης ηλεκτρικών αυτοκινήτων στο κατάλυμα

Παροχές καταλύματος

Φαγητό και ποτό

  • Διατίθεται δωρεάν πρωινό σε μπουφέ καθημερινά μεταξύ 7:30 π.μ.–10:00 π.μ.
  • Εστιατόριο

Τι να κάνετε

  • Μονοπάτια για πεζοπορία/ποδηλασία σε κοντινή απόσταση

Εγκαταστάσεις

  • Οινοποιείο στο κατάλυμα

Παροχές δωματίου

Άνετη διαμονή

  • Θέρμανση

Φρεσκαριστείτε

  • Ιδιωτικό μπάνιο
  • Μόνο ντουζιέρα
  • Σαπούνι και σαμπουάν
  • Πιστολάκι μαλλιών
  • Πετσέτες
  • Χαρτί υγείας

Μείνετε συνδεδεμένοι

  • Δωρεάν WiFi (ταχύτητα: 250+ Mbps (για 3-5 άτομα ή έως και 10 συσκευές))

Περισσότερα

  • Καθημερινά

Τέλη και πολιτικές

Πολιτικές

Αυτό το κατάλυμα τελεί υπό τη διαχείριση ενός επαγγελματία οικοδεσπότη. Η παροχή καταλύματος σχετίζεται με το ελεύθερο επάγγελμά του, την επιχειρηματική του δραστηριότητα ή την εργασία του.
Ενδέχεται να ισχύουν χρεώσεις για επιπλέον άτομα και να ποικίλουν ανάλογα με την πολιτική του καταλύματος.
Αυτό το κατάλυμα δεν διαθέτει ασανσέρ.
Αυτό το κατάλυμα δέχεται πιστωτικές κάρτες, χρεωστικές κάρτες και μετρητά.
Αποδεκτές πιστωτικές κάρτες: πιστωτικές κάρτες, πιστωτικές κάρτες
Αν ακυρώσετε την κράτησή σας, θα υπόκεισθε στην πολιτική ακύρωσης του οικοδεσπότη. Σύμφωνα με τους κανονισμούς της ΕΕ περί των δικαιωμάτων των καταναλωτών, οι υπηρεσίες κράτησης καταλυμάτων δεν υπόκεινται στο δικαίωμα υπαναχώρησης.

Επίσης γνωστό ως

Gasthof Hotel Rose Hotel
Gasthof Hotel Rose Eisenheim
Gasthof Hotel Rose Hotel Eisenheim

Συχνές ερωτήσεις

Επιτρέπονται κατοικίδια σε αυτό το κατάλυμα (Gasthof Hotel Rose);

Λυπούμαστε, δεν επιτρέπονται κατοικίδια.

Προσφέρεται στάθμευση στον χώρο του καταλύματος (Gasthof Hotel Rose);

Ναι, παρέχεται δωρεάν στάθμευση χωρίς παρκαδόρο. Σταθμός φόρτισης ηλεκτρικών οχημάτων είναι στη διάθεσή σας.

Ποιες ώρες πραγματοποιείται το check-in και το check-out σε αυτό το κατάλυμα (Gasthof Hotel Rose);

Ώρα έναρξης check-in: 2:00 μ.μ. – Ώρα λήξης check-in: 10:00 μ.μ.Το check-out πραγματοποιείται έως 10:30 π.μ..

Ποιες δραστηριότητες είναι διαθέσιμες στο Gasthof Hotel Rose και στη γύρω περιοχή;

Απολαύστε τις καλοκαιρινές δραστηριότητες, όπως πεζοπορία, κατά τους καλοκαιρινούς μήνες. Επίσης, το Gasthof Hotel Rose διαθέτει οινοποιείο στον χώρο του καταλύματος.

Υπάρχουν εστιατόρια σε αυτό το κατάλυμα (Gasthof Hotel Rose) ή στη γύρω περιοχή;

Ναι, υπάρχει ένα εστιατόριο στο κατάλυμα.

Σχόλια

Σχόλια για το κατάλυμα Gasthof Hotel Rose

9,4

Εξαιρετικό

9,6

Καθαριότητα

9,2

Παροχές

9,4

Προσωπικό & εξυπηρέτηση

9,0

Κατάσταση καταλύματος & παροχές

Σχόλια

Επαληθευμένο σχόλιο

10/10 Εξαιρετικό

Ett mycket trevligt hotell med bra sängar och mycket god mat.
Επαληθευμένο σχόλιο

8/10 Πολύ καλό

Afslappet atmosfære, hyggelig lille by ved floden. Hyggeligt hotel , meget venligt personale. Mulighed for tidlig morgenmad og el ladestander.
Επαληθευμένο σχόλιο

8/10 Πολύ καλό

Sehr netter Inhaber, gutes Frühstück
Επαληθευμένο σχόλιο

10/10 Εξαιρετικό

Nice small town, cozy hotel, good breakfast
Επαληθευμένο σχόλιο

8/10 Πολύ καλό

Mooi gezellig hotel
Επαληθευμένο σχόλιο

10/10 Εξαιρετικό

Tillmötesgående personal, skön säng
Επαληθευμένο σχόλιο

10/10 Εξαιρετικό

Wir wurden persönlich begrüßt, eine kleine Buchungspanne sofort behoben, beim Frühstück war wirklich alles vorhanden und der Service sehr aufmerksam und gleichzeitig unaufdringlich.
Επαληθευμένο σχόλιο

10/10 Εξαιρετικό

Meget venligt og imødekommende personale. Vi havde en overnatning på vej til Østrig. Fine værelser. Hyggelig restaurant og god mad. Dejlig morgenmad.
Επαληθευμένο σχόλιο

10/10 Εξαιρετικό

Super

Fint stort rum, jättefint badrum. Vänlig personal som gjorde att det kändes hemtrevligt , bra frukost. Väl värt en omväg.
Επαληθευμένο σχόλιο

10/10 Εξαιρετικό

Um achado no interior

Hotel pequeno em um vilarejo alemão. Sensacional.
Επαληθευμένο σχόλιο

10/10 Εξαιρετικό

Mycket rent och fräscht. God frukost med allt som behövs. Gratis parkering med typ 2 laddare. Tv som gick att casta både Netflix och PrimeVideo. Väldigt smidigsjälvinocvälbeskrivensjölvincheckningSsjälvincheck
Επαληθευμένο σχόλιο

10/10 Εξαιρετικό

Excelente

Chegamos tarde, mas fomos bem recepcionados.
Επαληθευμένο σχόλιο

8/10 Πολύ καλό

Valuta for pengene

Valuta for pengene Udmærket og varieret morgenmad, et hotel vi kan anbefale som overnatning ned eller hjem fra Italien Mulighed for elopladning af bil til samme pris som IONITY 0.39
Επαληθευμένο σχόλιο

10/10 Εξαιρετικό

Amazing. Thanks . Breakfast is fantastic.
Επαληθευμένο σχόλιο

10/10 Εξαιρετικό

Meget hyggelig sted. God middag og frokost. Meget hjelpsom betjening. Mulighet for vinsmaking rett i nærheten. Bare hør med Simon, som er bestyrer.
Επαληθευμένο σχόλιο

10/10 Εξαιρετικό

Meget veldrevet lite Hotel. Eier Simon er helt fantastisk. Vi spurte litt om muligheten for å gå på vin smaking i området. Han fortalte litt om dette. Etter en liten stund fikk jeg en oppringning. Det var fra en vin produsent. Simon hadde ordnet alt for oss. Vi stor koste oss. Meget velsmakende middag og frokost.
Επαληθευμένο σχόλιο

10/10 Εξαιρετικό

Vennlige og gjestmilde
Επαληθευμένο σχόλιο

10/10 Εξαιρετικό

Επαληθευμένο σχόλιο

10/10 Εξαιρετικό

Επαληθευμένο σχόλιο

10/10 Εξαιρετικό

Επαληθευμένο σχόλιο

10/10 Εξαιρετικό

Jolie auberge au coeur des vignes

Επαληθευμένο σχόλιο

8/10 Πολύ καλό

Επαληθευμένο σχόλιο

6/10 Καλό

Επαληθευμένο σχόλιο

8/10 Πολύ καλό

Επαληθευμένο σχόλιο

10/10 Εξαιρετικό