Viktoria Eden

Ξενοδοχείο στα βουνά με εστιατόριο και μπαρ/lounge - Adelboden

Επιλέξτε ημερομηνίες για να δείτε τιμές

Αυτό το κατάλυμα (Viktoria Eden) είναι μια εξαιρετική επιλογή για τη διαμονή σας εδώ (Adelboden). Οι επισκέπτες μπορούν να φάνε κάτι στο εστιατόριο ή να χαλαρώσουν με ταϊλανδέζικο μασάζ, θεραπείες περιποίησης προσώπου ή θεραπείες περιποίησης σώματος. Άλλες παροχές περιλαμβάνουν μπαρ/lounge, σάουνα και χαμάμ.

Σχόλια

8,4 στα 10
Πολύ καλό

Δημοφιλείς παροχές

  • Σπα
  • Δέχεται κατοικίδια
  • Διατίθεται χώρος στάθμευσης
  • Δωρεάν ασύρματο ίντερνετ
  • Εστιατόριο
  • Διαθέσιμα δωμάτια που επικοινωνούν εσωτερικά

Βασικές παροχές (12)

  • Καθημερινή υπηρεσία οροφοκομίας
  • Εστιατόρια και μπαρ/lounge
  • Διαθέσιμο πρωινό
  • Χώρος φύλαξης εξοπλισμού σκι
  • Πάσο για σκι
  • Σάουνα
  • Χαμάμ
  • Στάθμευση χωρίς παρκαδόρο
  • Room service
  • Υπηρεσίες σπα
  • Βεράντα
  • Ρεσεψιόν όλο το 24ωρο

Νιώστε σαν στο σπίτι σας (6)

  • Διαθέσιμα δωμάτια που επικοινωνούν εσωτερικά
  • Τηλεόραση
  • Βεράντα
  • Καθημερινή υπηρεσία οροφοκομίας
  • Εγκαταστάσεις πλυντηρίων
  • Ασανσέρ
Η τρέχουσα τιμή είναι 194 €
συμπεριλαμβάνονται φόροι και τέλη
28 Αυγ - 29 Αυγ

Επιλογές δωματίων

Διαθέσιμα φίλτρα για τα δωμάτια
Εμφανίζονται 6 από 6 δωμάτια

Δίκλινο Δωμάτιο (Double)

9,0 στα 10
Θαυμάσιο
(2 σχόλια)
  • Θέα στο βουνό
  • 18 τ.μ.
  • 1 υπνοδωμάτιο
  • Για 2 άτομα
  • 1 Διπλό Κρεβάτι
  • Δωρεάν ασύρματο ίντερνετ

Family Δωμάτιο

  • Θέα στο βουνό
  • 24 τ.μ.
  • 1 υπνοδωμάτιο
  • Για 2 άτομα
  • 4 Μονά Κρεβάτια
  • Δωρεάν ασύρματο ίντερνετ

Traditional Δίκλινο Δωμάτιο (Double), Θέα στο Βουνό

10,0 στα 10
Εξαιρετικό
(2 σχόλια)
  • Θέα στο βουνό
  • 18 τ.μ.
  • 1 υπνοδωμάτιο
  • Για 2 άτομα
  • 1 Διπλό Κρεβάτι
  • Δωρεάν ασύρματο ίντερνετ

Family Δίκλινο Δωμάτιο (Double)

  • 1 υπνοδωμάτιο
  • Για 2 άτομα
  • 1 Διπλό Κρεβάτι
  • Δωρεάν ασύρματο ίντερνετ

Traditional Τρίκλινο Δωμάτιο

  • 1 υπνοδωμάτιο
  • Για 3 άτομα
  • 1 Διπλό Κρεβάτι
  • Δωρεάν ασύρματο ίντερνετ

Panoramic Διαμέρισμα

  • Θέα στο βουνό
  • 1 υπνοδωμάτιο
  • Για 5 άτομα
  • 2 Queen Κρεβάτια και 1 Μονός Καναπές-Κρεβάτι
  • Δωρεάν ασύρματο ίντερνετ

Παρόμοια καταλύματα

Mod logo
Συνδεθείτε για να δείτε εκπτώσεις και προνόμια του προγράμματος. Περισσότερες επιβραβεύσεις για περισσότερη περιπέτεια!

Σχετικά με την περιοχή

Χάρτης
Dorfstrasse 15, Adelboden, BE, 3715

Τι υπάρχει σε κοντινή απόσταση

  • Χιονοδρομικό Κέντρο Adelboden - 1 λεπτό με τα πόδια - 0.0 χλμ.
  • Τελεφερίκ Σκι Adelboden - Tschentenalp - 3 λεπτά με τα πόδια - 0.3 χλμ.
  • Τελεφερίκ Σκι Adelboden - Eselmoos - 11 λεπτά με τα πόδια - 1.0 χλμ.
  • Σιλερένμπαν - 11 λεπτά με τα πόδια - 1.0 χλμ.
  • Τελεφερίκ Σκι Reharti - 4 λεπτά με το αυτοκίνητο - 2.5 χλμ.

Τρόποι μετακίνησης

  • Βέρνη (BRN-Μπελπ) - 65 λεπτά με το αυτοκίνητο, 62 χλμ.
  • Σιόν (SIR) - 107 λεπτά με το αυτοκίνητο, 90,8 χλμ.
  • Σταθμός του Adelboden Dorf (Silleren) - 6 λεπτά περπάτημα, 0,5 χλμ.
  • Σταθμός του Φρούτιγκεν - 25 λεπτά με το αυτοκίνητο, 15,9 χλμ.
  • Σταθμός του Σπιτς - 30 λεπτά με το αυτοκίνητο, 30,3 χλμ.

Εστιατόρια

  • ‪Restaurant Bodehüttli - ‬3 λεπτά με το αυτοκίνητο
  • Restaurant / Bar Stäghorn
  • ‪Kaffee Restaurant Schweizerhof - ‬29 λεπτά με το αυτοκίνητο
  • Fondue-Iglu Engstligenalp Adelboden
  • ‪Restaurant Wildstrubel - ‬3 λεπτά με το αυτοκίνητο

Πληροφορίες για το κατάλυμα

Viktoria Eden

  • Αυτό το κατάλυμα (Viktoria Eden) είναι μια εξαιρετική επιλογή για τη διαμονή σας εδώ (Adelboden). Οι επισκέπτες μπορούν να φάνε κάτι στο εστιατόριο ή να χαλαρώσουν με ταϊλανδέζικο μασάζ, θεραπείες περιποίησης προσώπου ή θεραπείες περιποίησης σώματος. Άλλες παροχές περιλαμβάνουν μπαρ/lounge, σάουνα και χαμάμ.

Με μια ματιά

DONE

Μέγεθος ξενοδοχείου

    • 21 δωμάτια
    • Εκτείνεται σε 3 ορόφους
DONE

Άφιξη/αναχώρηση

    • Ώρα έναρξης check-in: 3:00 μ.μ. – Ώρα λήξης check-in: 9:00 μ.μ.
    • Διατίθεται ανέπαφο check-in
    • Check-in αργά ανάλογα με τη διαθεσιμότητα
    • Ώρα check-out: 11:00 π.μ.
    • Διατίθεται ανέπαφο check-out
DONE

Ειδικές οδηγίες για το check-in

    • Το κατάλυμα χρεώνει 1.2 για πληρωμές με πιστωτική κάρτα
    • Οι επισκέπτες πρέπει να επικοινωνήσουν εκ των προτέρων με το κατάλυμα για οδηγίες σχετικά με το check-in. Το προσωπικό της ρεσεψιόν θα υποδεχτεί τους επισκέπτες κατά την άφιξη.
    • Για να κανονίσετε το check-in σας, επικοινωνήστε με το κατάλυμα τουλάχιστον 24 ώρες πριν από την άφιξη, χρησιμοποιώντας τις πληροφορίες στην επιβεβαίωση κράτησης
    • Αν έχετε σκοπό να φτάσετε μετά τις 9:00 μ.μ. επικοινωνήστε με το κατάλυμα εκ των προτέρων, χρησιμοποιώντας τις πληροφορίες στην επιβεβαίωση κράτησης
    • Κατά το check-in, οι επισκέπτες πρέπει να επιδεικνύουν πιστοποιητικό πλήρους εμβολιασμού για COVID-19
    • Η απαίτηση επίδειξης πιστοποιητικού εμβολιασμού για COVID-19 ισχύει για όλους τους επισκέπτες ηλικίας άνω των 16 ετών. Οι επισκέπτες πρέπει να έχουν ολοκληρώσει τον εμβολιασμό τους έναντι του COVID-19 τουλάχιστον 30 ημέρες πριν το check-in
    • Οι πληροφορίες που παρέχει το κατάλυμα μπορεί να έχουν μεταφραστεί με εργαλεία αυτόματης μετάφρασης.
DONE

Απαιτούνται κατά το check-in

    • Απαιτείται πιστωτική, χρεωστική κάρτα ή εγγύηση σε μετρητά για τυχόν πρόσθετες χρεώσεις
    • Ενδέχεται να απαιτείται επίσημο έγγραφο ταυτότητας με φωτογραφία
DONE

Παιδιά

    • Ένα παιδί (18 ετών και κάτω) μπορεί να φιλοξενηθεί δωρεάν, όταν διαμένει στο δωμάτιο του γονέα ή κηδεμόνα χρησιμοποιώντας τα υπάρχοντα κρεβάτια
DONE

Κατοικίδια

    • Επιτρέπονται τα κατοικίδια (μόνο γάτες και σκύλοι)*
    • Επιτρέπονται τα ζώα υπηρεσίας
WIFI

Ίντερνετ

    • Δωρεάν ασύρματο ίντερνετ στους κοινόχρηστους χώρους
    • Δωρεάν ασύρματο ίντερνετ στα δωμάτια
LOCAL_PARKING

Χώρος στάθμευσης

    • Στεγασμένος χώρος στάθμευσης, στάθμευση χωρίς παρκαδόρο στο κατάλυμα (15 CHF ανά διανυκτέρευση)
    • Ο χώρος στάθμευσης στο κατάλυμα είναι προσβάσιμος με αναπηρικό καροτσάκι
    • Περιορισμένος χώρος στάθμευσης στον χώρο του καταλύματος
DONE

Άλλες πληροφορίες

    • Κατάλυμα για μη καπνίζοντες

Παροχές καταλύματος

Φαγητό και ποτό

  • Διατίθεται πρωινό σε μπουφέ (επιπλέον χρέωση) καθημερινά μεταξύ 7:30 π.μ.–10:00 π.μ.
  • Εστιατόριο
  • Μπαρ/lounge
  • Υπηρεσία δωματίου (μόνο σε συγκεκριμένο ωράριο)

Ταξιδεύοντας με παιδιά

  • Δωρεάν διαμονή για παιδιά

Τι να κάνετε

  • Πάσα για σκι
  • Μονοπάτια για πεζοπορία/ποδηλασία σε κοντινή απόσταση
  • Ιππασία σε κοντινή απόσταση
  • Σκι σε κοντινή απόσταση

Υπηρεσίες

  • Ρεσεψιόν όλο το 24ωρο
  • Εγκαταστάσεις πλυντηρίων
  • Φύλαξη αποσκευών
  • Χώρος φύλαξης εξοπλισμού σκι

Εγκαταστάσεις

  • 1 κτήριο/πύργος
  • ΑΤΜ/τραπεζικές υπηρεσίες
  • Χρηματοκιβώτιο στη ρεσεψιόν
  • Βεράντα
  • Βιβλιοθήκη
  • Υπηρεσίες σπα
  • Σάουνα
  • Χαμάμ

Προσβασιμότητα

  • Ασανσέρ
  • Φάρδος θύρας ασανσέρ (εκατοστά): 99
  • Διαδρομή προσβάσιμη για άτομα με αναπηρικό καροτσάκι
  • Χώρος στάθμευσης προσβάσιμος για άτομα με αναπηρία
  • 12 θέσεις στάθμευσης προσβάσιμες σε άτομα με αναπηρία στο κατάλυμα
  • Δημόσια τουαλέτα με πρόσβαση για άτομα με αναπηρικό καροτσάκι
  • Γραφείο εγγραφής με πρόσβαση για άτομα με αναπηρικό καροτσάκι
  • Ύψος γραφείου εγγραφής προσβάσιμου για άτομα με αναπηρικό καροτσάκι (εκατοστά): 150
  • Σπα με πρόσβαση για άτομα με αναπηρικό καροτσάκι
  • Εστιατόριο με πρόσβαση για άτομα με αναπηρικό καροτσάκι
  • Lounge με πρόσβαση για άτομα με αναπηρικό καροτσάκι
  • Οπτικοί συναγερμοί στους διαδρόμους
  • Κουπαστές στις σκάλες
  • Ύψος κουπαστών στις σκάλες (εκατοστά): 100
  • Κουδούνι και τηλεφωνική ειδοποίηση
  • Καλά φωτισμένη διαδρομή προς την είσοδο
  • Διαδρομή προς την είσοδο χωρίς σκαλοπάτια

Παροχές δωματίου

Διασκεδάστε

  • Τηλεόραση

Άνετη διαμονή

  • Θέρμανση
  • Μίνι μπαρ
  • Μπουρνούζια

Φρεσκαριστείτε

  • Μόνο ντουζιέρα
  • Πιστολάκι μαλλιών
  • Πετσέτες

Μείνετε συνδεδεμένοι

  • Δωρεάν WiFi
  • Τηλέφωνο

Περισσότερα

  • Καθημερινά
  • Χρηματοκιβώτιο μέσα στο δωμάτιο
  • Διατίθενται δωμάτια που επικοινωνούν εσωτερικά

Ειδικά χαρακτηριστικά

Σπα

Οι πελάτες μπορούν να χαλαρώσουν απολαμβάνοντας τις υπηρεσίες σπα του καταλύματος. Οι υπηρεσίες του σπα περιλαμβάνουν ταϊλανδέζικο μασάζ, θεραπείες περιποίησης προσώπου και θεραπείες περιποίησης σώματος.

Τέλη και πολιτικές

Υποχρεωτικά τέλη

Θα σας ζητηθεί να πληρώσετε τις ακόλουθες χρεώσεις κατά το check-in ή το check-out. Στις χρεώσεις ενδέχεται να περιλαμβάνονται οι σχετικοί φόροι:
  • Επιβάλλεται δημοτικός φόρος, ο οποίος συλλέγεται στο κατάλυμα. Ενδεχομένως να ισχύουν εξαιρέσεις ή εκπτώσεις. Για περισσότερες λεπτομέρειες, επικοινωνήστε με το κατάλυμα χρησιμοποιώντας τις πληροφορίες στην επιβεβαίωση που λάβατε μετά την κράτηση.
  • Επιβάλλεται δημοτικός φόρος: 5.20 CHF ανά άτομο, ανά διανυκτέρευση για ενήλικες - 2.10 CHF ανά διανυκτέρευση για επισκέπτες ηλικίας 6-15 ετών. Αυτός ο φόρος δεν ισχύει για παιδιά 6 έτη και κάτω.

Προαιρετικές επιπλέον παροχές

  • Διατίθεται πρωινό σε μπουφέ με επιπλέον χρέωση 20 CHF για ενήλικες και 20 CHF για παιδιά
  • Οι πληρωμές με πιστωτική κάρτα υπόκεινται σε επιπλέον χρέωση 1.2%

Κατοικίδια

  • Τα ζώα υπηρεσίας δεν υπόκεινται σε τέλη
  • Επιτρέπονται κατοικίδια με επιπλέον χρέωση 25 CHF ανά κατοικίδιο, ανά διανυκτέρευση

Στάθμευση

  • Η στάθμευση χωρίς παρκαδόρο (στεγασμένος χώρος στάθμευσης) κοστίζει 15 CHF (ανά διανυκτέρευση)

Πισίνα, σπα και γυμναστήριο (κατά περίπτωση)

  • Απαιτούνται κρατήσεις για υπηρεσίες μασάζ, οι οποίες μπορούν να γίνουν, επικοινωνώντας με το κατάλυμα πριν την άφιξη στον αριθμό που υπάρχει στην επιβεβαίωση κράτησης

Πολιτικές

Αυτό το κατάλυμα τελεί υπό τη διαχείριση ενός επαγγελματία οικοδεσπότη. Η παροχή καταλύματος σχετίζεται με το ελεύθερο επάγγελμά του, την επιχειρηματική του δραστηριότητα ή την εργασία του.
Στο κατάλυμα πιθανόν να βρείτε διπλανά δωμάτια/δωμάτια που συνδέονται με εσωτερική πόρτα, ανάλογα με τη διαθεσιμότητα σε κάθε κατάλυμα. Οι πελάτες μπορούν να τα ζητήσουν, επικοινωνώντας με το κατάλυμα στον αριθμό που υπάρχει στην επιβεβαίωση κράτησης.
Οι επισκέπτες μπορούν να αισθάνονται ασφαλείς, καθώς στον χώρο του καταλύματος υπάρχουν: ανιχνευτής μονοξειδίου του άνθρακα, πυροσβεστήρας, ανιχνευτής καπνού, σύστημα ασφαλείας, κουτί πρώτων βοηθειών και κάγκελα στα παράθυρα.
Το όνομα που εμφανίζεται στην πιστωτική κάρτα που χρησιμοποιείται κατά το check-in για την πληρωμή επιπλέον χρεώσεων πρέπει να είναι το κύριο όνομα στην κράτηση του δωματίου.
Αυτό το κατάλυμα δέχεται πιστωτικές κάρτες και χρεωστικές κάρτες. Δεν γίνονται δεκτά μετρητά.
Αποδεκτές πιστωτικές κάρτες: πιστωτικές κάρτες, πιστωτικές κάρτες, πιστωτικές κάρτες
Διατίθενται ανέπαφες πληρωμές.
Αυτό το κατάλυμα διατηρεί το δικαίωμα να προεγκρίνει την πιστωτική κάρτα του επισκέπτη πριν από την άφιξή του.
Αν ακυρώσετε την κράτησή σας, θα υπόκεισθε στην πολιτική ακύρωσης του οικοδεσπότη. Σύμφωνα με τους κανονισμούς της ΕΕ περί των δικαιωμάτων των καταναλωτών, οι υπηρεσίες κράτησης καταλυμάτων δεν υπόκεινται στο δικαίωμα υπαναχώρησης.

Επίσης γνωστό ως

Viktoria Eden
Viktoria Eden Adelboden
Viktoria Eden Hotel
Viktoria Eden Hotel Adelboden
Viktoria Eden Hotel
Viktoria Eden Adelboden
Viktoria Eden Hotel Adelboden

Συχνές ερωτήσεις

Επιτρέπονται κατοικίδια σε αυτό το κατάλυμα (Viktoria Eden);

Ναι, το κατάλυμα φιλοξενεί γάτες και σκύλους. Ισχύει χρέωση ύψους 25 CHF ανά κατοικίδιο, ανά διανυκτέρευση. Τα ζώα υπηρεσίας εξαιρούνται από την καταβολή τελών.

Προσφέρεται στάθμευση στον χώρο του καταλύματος (Viktoria Eden);

Ναι. Η στάθμευση χωρίς παρκαδόρο κοστίζει 15 CHF ανά διανυκτέρευση. Οι θέσεις στάθμευσης μπορεί να είναι περιορισμένες.

Ποιες ώρες πραγματοποιείται το check-in και το check-out σε αυτό το κατάλυμα (Viktoria Eden);

Ώρα έναρξης check-in: 3:00 μ.μ. – Ώρα λήξης check-in: 9:00 μ.μ.Το check-out πραγματοποιείται έως 11:00 π.μ.. Ανέπαφο check-in και check-out είναι διαθέσιμα.

Ποιες δραστηριότητες είναι διαθέσιμες στο Viktoria Eden και στη γύρω περιοχή;

Κατά τη διάρκεια του χειμώνα, απολαύστε δραστηριότητες αναψυχής, όπως σκι. Επιστρέψτε το καλοκαίρι για πεζοπορία και ιππασία. Απολαύστε τις διαθέσιμες παροχές, όπως σάουνα και χαμάμ.

Υπάρχουν εστιατόρια σε αυτό το κατάλυμα (Viktoria Eden) ή στη γύρω περιοχή;

Ναι, υπάρχει ένα εστιατόριο στο κατάλυμα.

Τι υπάρχει στην περιοχή που βρίσκεται το Viktoria Eden;

Το Viktoria Eden απέχει μόνο 6 λεπτ. με τα πόδια από Σταθμός του Adelboden Dorf (Silleren) και 4 λεπτ. με τα πόδια από Τελεφερίκ Σκι Adelboden - Tschentenalp.

Σχόλια

Σχόλια για το κατάλυμα Viktoria Eden

8,4

Πολύ καλό

8,8

Καθαριότητα

9,8

Τοποθεσία

8,6

Προσωπικό & εξυπηρέτηση

8,0

Κατάσταση καταλύματος & παροχές

Σχόλια

Επαληθευμένο σχόλιο

10/10 Εξαιρετικό

Sehr freundlich und zuvorkommend
Corinne, ταξίδι 2 διανυκτερεύσεων
Επαληθευμένο σχόλιο

10/10 Εξαιρετικό

The bed was great, good views and spacious bedroom area.
Aditi, ταξίδι 1 διανυκτέρευσης
Επαληθευμένο σχόλιο

10/10 Εξαιρετικό

Staff was particularly pleasant.
Paul, ταξίδι 1 διανυκτέρευσης
Επαληθευμένο σχόλιο

8/10 Πολύ καλό

Skiferien

Zuvorkommendes und freundliches Personal. Wunderbarer Blick in die Berge.
N., ταξίδι 2 διανυκτερεύσεων
Επαληθευμένο σχόλιο

10/10 Εξαιρετικό

Lindas paisagens, apesar de ser um pouco afastado das principais cidades turisticas, Interlaken e Berna
Marcelo, ταξίδι 2 διανυκτερεύσεων
Επαληθευμένο σχόλιο

10/10 Εξαιρετικό

Nous avons passé seulement une nuitée, mais nous avons apprécié l’hôtel (la chambre était très bien, équipée correctement, très confortable et propre). Le personnel de l’hôtel (réception, bar et petit-déjeuner) nous a très bien accueilli et nous lui remercions. Notre première visite, mais sans doute pas la dernière.
Costina, ταξίδι 1 διανυκτέρευσης
Επαληθευμένο σχόλιο

10/10 Εξαιρετικό

Gute Adresse, fairer Preis

Sehr freundlicher Empfang. Gute Infos, Gästekarte, Gratisbus Einsteigemöglichkeit 150 m ab Skikeller Leider war das Restaurant am Montag (Ankunftstag) geschlossen. Reichhaltiges, frisches Morgenbuffet.
Petra, ταξίδι 2 διανυκτερεύσεων
Επαληθευμένο σχόλιο

6/10 Καλό

Es war ok. Die Zimmertemperatur lässt zu wünschen übrig,war recht kühl,bei den kalten Aussentemperaturen hatten wir im Zimmer kalt. Das Frühstücksbuffet war minimal. Matratzen eher zu weich
Ταξίδι 2 διανυκτερεύσεων
Επαληθευμένο σχόλιο

8/10 Πολύ καλό

Umgebucht in Hotel Beau Site..

Wir wurden vom gebuchten Hotel Viktoria Eden kurzfristig -weil geschlossen- umgebucht ins 150 m entfernte Hotel BEAU SITE, 4 Sterne, was upgrade war. Bewertung gilt also für BEAU SITE.
Gerhard, ταξίδι 1 διανυκτέρευσης
Επαληθευμένο σχόλιο

2/10 Κακό

Wir haben Victoria Eden gebucht, wurden aber im Beau Site beherbergt. Das ist ein alter Kasten, zum duschen muss man in die Badewanne kletten, am Heizkörper im Bad blättert die Farbe ab, der Boden auf dem Balkon ist teilweise abgebrochen. Ausser dem Rezeptionspersonal grüsst einem niemand. Wir sind schon nach einer Nacht wieder abgereist, mussten aber für 2 Nächte bezahlen. Eine Schande für Adelboden!
Peter, ταξίδι 2 διανυκτερεύσεων
Επαληθευμένο σχόλιο

2/10 Κακό

Je déconseille vivement cet établissement. Il ne mérite pas la note de 9/10 Hôtel désuet comme le mobilier La propreté n’est pas leur fort que ce soit dans la chambre et dans la salle de bain, les linges de bains ressemblaient à des chiffons (pas de première fraîcheur) Petit déjeuner sans prétentions. Je préfère m’arrêter là pour ne pas enfoncer davantage cet hôtel.
DALIDA, ταξίδι 1 διανυκτέρευσης
Επαληθευμένο σχόλιο

10/10 Εξαιρετικό

huoneet remontoitu ja siistit, henkilökunta hyvin kohteliasta.
Mikko, ταξίδι 6 διανυκτερεύσεων
Επαληθευμένο σχόλιο

4/10 Επαρκές

Wellness ist nicht inklusive, Aufpreis von 25.-, das ganze Hotel riecht stark nach Essen, Frühstücksbuffet ist die Qualität schlecht, Zimmer I.O., Lage ist super.
thomas, ταξίδι 2 διανυκτερεύσεων
Επαληθευμένο σχόλιο

8/10 Πολύ καλό

Hôtel proche du centre du village et des commerces

Proche du centre et des commerces. Un peu loin des remontées mécaniques. Parking sur place. Dommage que le restaurant attenant était fermé. Petit-déjeuner simple, mais complet.
Alain, ταξίδι 2 διανυκτερεύσεων
Επαληθευμένο σχόλιο

10/10 Εξαιρετικό

Gut
Ταξίδι 2 διανυκτερεύσεων
Επαληθευμένο σχόλιο

8/10 Πολύ καλό

Gemütliches Hotel, zentral gelegen, das Frühstück hat noch potenzial nach oben. Leider waren die Restaurants noch geschlossen..
Ταξίδι 4 διανυκτερεύσεων
Επαληθευμένο σχόλιο

10/10 Εξαιρετικό

皆親切で、綺麗で快適でした。

ほぼアジア人のいないエリアでしたが、フロントスタッフ、ホールスタッフ含め皆親切で、割引券をもらったレンタルスキーの方も良かったです。 朝食も静かにゆったりと過ごせて非常に良かったです。 シャワー時のアメニティは持参ですが、すぐ近くにCoopもあり、困りません。 室温も快適でしたし、非常に綺麗で大満足です。 また来たいです。
Επαληθευμένο σχόλιο

10/10 Εξαιρετικό

Top Hotel - auch für Kinder

Wunderbar, auch mit Kindern! Für unser Baby hat man ohne zu zögern Wasser abgekocht & Brei erwärmt. Tolle Massagen, sehr freundliches Personal. Sehr sauber & nachts ohne Lärm. Zentral gelegen.
Επαληθευμένο σχόλιο

10/10 Εξαιρετικό

Das Viktoria Eden hat einen tollen Wellnessbereich! Das Hotel ist gerade für Skiurlauber ideal gelegen.
Επαληθευμένο σχόλιο

10/10 Εξαιρετικό

Wonderful vacation

We had a great time in this hotel. The location and view was perfect.
Επαληθευμένο σχόλιο

10/10 Εξαιρετικό

Freundlich und sauber

Wir können das Hotel unbedingt weiter empfehlen: – es ist gut gelegen – das Essen ist wunderbar, besonders das Thaibuffet – schöner Wellnessbereich – Freundliche Leute – sauber einfach perfekt! Wir kommen wieder!
Επαληθευμένο σχόλιο

10/10 Εξαιρετικό

Carine, ταξίδι 2 διανυκτερεύσεων
Επαληθευμένο σχόλιο

8/10 Πολύ καλό

Dang Tuyet, ταξίδι 1 διανυκτέρευσης
Επαληθευμένο σχόλιο

10/10 Εξαιρετικό

Brigitte, ταξίδι 2 διανυκτερεύσεων
Επαληθευμένο σχόλιο

6/10 Καλό

Beat, ταξίδι 3 διανυκτερεύσεων