The Snug at the BH

Κατηγορία καταλύματος: 2
Πανσιόν - Γκάρισκερ

Επιλέξτε ημερομηνίες για να δείτε τιμές

Αυτό το κατάλυμα (The Snug at the BH) είναι μια εξαιρετική επιλογή για τη διαμονή σας εδώ (Γκάρισκερ). Θα απολαύσετε παροχές όπως το δωρεάν Wi-Fi και η δωρεάν στάθμευση χωρίς παρκαδόρο.

Σχόλια

10 στα 10
Εξαιρετικό

Δημοφιλείς παροχές

  • Δωρεάν στάθμευση
  • Δωρεάν ασύρματο ίντερνετ

Βασικές παροχές (2)

  • Υπηρεσία οροφοκομίας (κατόπιν αιτήματος)
  • Κήπος
Η τρέχουσα τιμή είναι 109 €
συμπεριλαμβάνονται φόροι και τέλη
28 Σεπ - 29 Σεπ

Επιλογές δωματίων

Διαθέσιμα φίλτρα για τα δωμάτια
Εμφανίζονται 4 από 4 δωμάτια

Comfort Τρίκλινο Δωμάτιο

  • 1 υπνοδωμάτιο
  • Για 3 άτομα
  • 1 King Κρεβάτι και 1 Μεγάλο Μονό Κρεβάτι

Deluxe Δίκλινο Δωμάτιο (Double)

  • 1 υπνοδωμάτιο
  • Για 2 άτομα
  • 1 King Κρεβάτι

Comfort Δίκλινο Δωμάτιο (Double)

10,0 στα 10
Εξαιρετικό
(1 σχόλιο)
  • 1 υπνοδωμάτιο
  • Για 2 άτομα
  • 1 King Κρεβάτι

Classic Δίκλινο Δωμάτιο (Double)

  • 1 υπνοδωμάτιο
  • Για 2 άτομα
  • 1 King Κρεβάτι

Παρόμοια καταλύματα

Mod logo
Συνδεθείτε για να δείτε εκπτώσεις και προνόμια του προγράμματος. Περισσότερες επιβραβεύσεις για περισσότερη περιπέτεια!

Σχετικά με την περιοχή

Χάρτης
Broadford House, Garrisker, County Kildare, W91 ETP9

Τι υπάρχει σε κοντινή απόσταση

  • Πανεπιστήμιο Maynooth University - 24 λεπτά με το αυτοκίνητο - 32.9 χλμ.
  • Carton House Golf Club - 26 λεπτά με το αυτοκίνητο - 35.7 χλμ.
  • Κάστρο Trim - 30 λεπτά με το αυτοκίνητο - 26.7 χλμ.
  • K Club (λέσχη γκολφ) - 31 λεπτά με το αυτοκίνητο - 41.3 χλμ.
  • Εμπορικό Κέντρο Liffey Valley - 34 λεπτά με το αυτοκίνητο - 49.2 χλμ.

Τρόποι μετακίνησης

  • Αεροδρόμιο του Δουβλίνου (DUB) - 51 λεπτά με το αυτοκίνητο, 59,6 χλμ.
  • Σταθμός του Μέινουθ - 19 λεπτά με το αυτοκίνητο, 29 χλμ.
  • Σταθμός του Κίλκοκ - 22 λεπτά με το αυτοκίνητο, 23 χλμ.
  • Σταθμός του Ένφιλντ - 8 λεπτά με το αυτοκίνητο, 10,4 χλμ.

Εστιατόρια

  • ‪The Bakewell - ‬5 λεπτά με το αυτοκίνητο
  • ‪Burger King - ‬8 λεπτά με το αυτοκίνητο
  • ‪Freshii - ‬8 λεπτά με το αυτοκίνητο
  • ‪Evelayn - ‬11 λεπτά με το αυτοκίνητο
  • ‪Costa Coffee - ‬8 λεπτά με το αυτοκίνητο

Πληροφορίες για το κατάλυμα

The Snug at the BH

  • Αυτό το κατάλυμα (The Snug at the BH) είναι μια εξαιρετική επιλογή για τη διαμονή σας εδώ (Γκάρισκερ). Θα απολαύσετε παροχές όπως το δωρεάν Wi-Fi και η δωρεάν στάθμευση χωρίς παρκαδόρο.

Με μια ματιά

Μέγεθος ξενοδοχείου

    • 11 δωμάτια

Άφιξη/αναχώρηση

    • Ώρα έναρξης check-in: 3:00 μ.μ. – Ώρα λήξης check-in: οποιαδήποτε στιγμή
    • Ώρα check-out: 12 το μεσημέρι

Ειδικές οδηγίες για το check-in

    • Δεν υπάρχει ρεσεψιόν σε αυτό το κατάλυμα
    • Οι επισκέπτες πρέπει να επικοινωνήσουν εκ των προτέρων με το κατάλυμα για οδηγίες σχετικά με το check-in. Ο οικοδεσπότης θα σας υποδεχτεί κατά την άφιξη.
    • Για να κανονίσετε το check-in σας, επικοινωνήστε με το κατάλυμα τουλάχιστον 24 ώρες πριν από την άφιξη, χρησιμοποιώντας τις πληροφορίες στην επιβεβαίωση κράτησης
    • Οι πληροφορίες που παρέχει το κατάλυμα μπορεί να έχουν μεταφραστεί με εργαλεία αυτόματης μετάφρασης.

Απαιτούνται κατά το check-in

    • Απαιτείται πιστωτική, χρεωστική κάρτα ή εγγύηση σε μετρητά για τυχόν πρόσθετες χρεώσεις
    • Ενδέχεται να απαιτείται επίσημο έγγραφο ταυτότητας με φωτογραφία

Κατοικίδια

    • Δεν επιτρέπονται κατοικίδια

Ίντερνετ

    • Δωρεάν ασύρματο ίντερνετ στους κοινόχρηστους χώρους
    • Δωρεάν WiFi (ταχύτητα: 500+ Mbps (για 6+ άτομα ή 10+ συσκευές)) στα δωμάτια

Χώρος στάθμευσης

    • Δωρεάν στάθμευση χωρίς παρκαδόρο στο κατάλυμα

Παροχές καταλύματος

Εγκαταστάσεις

  • Κήπος
  • Έπιπλα εξωτερικού χώρου

Προσβασιμότητα

  • Ράμπα μπροστινής εισόδου
  • Οι επάνω όροφοι είναι προσβάσιμοι μόνο μέσω σκάλας

Παροχές δωματίου

Άνετη διαμονή

  • Θέρμανση
  • Σίδερο/σιδερώστρα

Φρεσκαριστείτε

  • Ιδιωτικό μπάνιο
  • Μόνο ντουζιέρα
  • Σαπούνι
  • Πετσέτες
  • Χαρτί υγείας

Μείνετε συνδεδεμένοι

  • Γραφείο
  • Δωρεάν WiFi (ταχύτητα: 500+ Mbps (για 6+ άτομα ή 10+ συσκευές))

Φαγητό και ποτό

  • Τοπική υπηρεσία παράδοσης φαγητού (delivery)

Περισσότερα

  • Κατόπιν αιτήματος

Τέλη και πολιτικές

Πολιτικές

Αυτό το κατάλυμα τελεί υπό τη διαχείριση ενός επαγγελματία οικοδεσπότη. Η παροχή καταλύματος σχετίζεται με το ελεύθερο επάγγελμά του, την επιχειρηματική του δραστηριότητα ή την εργασία του.
Ενδέχεται να ισχύουν χρεώσεις για επιπλέον άτομα και να ποικίλουν ανάλογα με την πολιτική του καταλύματος.
Αυτό το κατάλυμα δέχεται πιστωτικές κάρτες, χρεωστικές κάρτες και μετρητά.
Αποδεκτές πιστωτικές κάρτες: πιστωτικές κάρτες
Αν ακυρώσετε την κράτησή σας, θα υπόκεισθε στην πολιτική ακύρωσης του οικοδεσπότη. Σύμφωνα με τους κανονισμούς της ΕΕ περί των δικαιωμάτων των καταναλωτών, οι υπηρεσίες κράτησης καταλυμάτων δεν υπόκεινται στο δικαίωμα υπαναχώρησης.

Κατηγορία καταλύματος

Αυτό το κατάλυμα δε διαθέτει αξιολόγηση για Ιρλανδία από το Τουριστικό Συμβούλιο. Για τη διευκόλυνση των πελατών μας παρέχουμε μια αξιολόγηση με βάση το δικό μας σύστημα αξιολόγησης.

Συχνές ερωτήσεις

Επιτρέπονται κατοικίδια σε αυτό το κατάλυμα (The Snug at the BH);

Λυπούμαστε, δεν επιτρέπονται κατοικίδια.

Προσφέρεται στάθμευση στον χώρο του καταλύματος (The Snug at the BH);

Ναι, παρέχεται δωρεάν στάθμευση χωρίς παρκαδόρο.

Ποιες ώρες πραγματοποιείται το check-in και το check-out σε αυτό το κατάλυμα (The Snug at the BH);

Ώρα έναρξης check-in: 3:00 μ.μ. – Ώρα λήξης check-in: οποιαδήποτε στιγμήΤο check-out πραγματοποιείται έως 12 το μεσημέρι.

Ποιες δραστηριότητες είναι διαθέσιμες στο The Snug at the BH και στη γύρω περιοχή;

Το The Snug at the BH διαθέτει κήπο.

Σχόλια

Σχόλια για το κατάλυμα The Snug at the BH

10

Εξαιρετικό

10

Καθαριότητα

10

Παροχές

10

Προσωπικό & εξυπηρέτηση

10

Κατάσταση καταλύματος & παροχές

Σχόλια

Επαληθευμένο σχόλιο

10/10 Εξαιρετικό

Very clean, nice place to stay
Επαληθευμένο σχόλιο

10/10 Εξαιρετικό

Fabulous place to stay.
Επαληθευμένο σχόλιο

10/10 Εξαιρετικό

Very clean comfortable rooms
Επαληθευμένο σχόλιο

10/10 Εξαιρετικό

Orla is a lovely lady and a great host. The hub is a very relaxing place. Would be back again if in the area.
Επαληθευμένο σχόλιο

10/10 Εξαιρετικό

Excellent stay. Warm, friendly welcome. Immaculately clean. Enjoyed the self service breakfast with plenty of choice.
Επαληθευμένο σχόλιο

10/10 Εξαιρετικό

The standard of accomodation came as a great surprise. Everything was immaculate. Very spacious beautifully decorated bedrooms. Very friendly and helpful host Orla made check in flawless. Would definitely recommend. Continenal breakfast had lots of choice from beautiful fresh berries and other fruits, fresh yogurts, cereals, and a selection of breads,jams etc very good.
Επαληθευμένο σχόλιο

10/10 Εξαιρετικό

Just a warning, the snug is behind the bar owned by the same family. There’s a small driveway at the end of the bar a hairstyle place and some other little shops. The hotel was very quiet and comfortable. The rooms were huge and the bathroom is very nice and all brand new. In the morning we did have some toast and tea and it was nice to have the availability of fruits and vegetables and yogurt and so on for the free breakfast the host was very nice.
Επαληθευμένο σχόλιο

10/10 Εξαιρετικό

Επαληθευμένο σχόλιο

10/10 Εξαιρετικό

Επαληθευμένο σχόλιο

10/10 Εξαιρετικό

Επαληθευμένο σχόλιο

10/10 Εξαιρετικό