Candlewood Suites Bellefonte by IHG

Κατάλυμα με 2.5 αστέρια
Ξενοδοχείο με εσωτερική πισίνα και γυμναστήριο που είναι ανοιχτό όλο το 24ωρο - Bellefonte

Επιλέξτε ημερομηνίες για να δείτε τιμές

Σε αυτό το κατάλυμα (Candlewood Suites Bellefonte by IHG), θα βρίσκεστε 15 λεπτά με το αυτοκίνητο από: Πανεπιστήμιο της Πενσυλβανίας και Στάδιο Μπίβερ. Για να γυμναστείτε, μπορείτε να επισκεφτείτε το γυμναστήριο που είναι ανοιχτό όλο το 24ωρο ή να πάτε για πρωινό κολύμπι στην εσωτερική πισίνα. Επίσης, αυτό το ξενοδοχείο βρίσκεται σε κοντινή απόσταση με το αυτοκίνητο από: Στάδιο Bryce Jordan Center.

Σχόλια

8,0 στα 10
Πολύ καλό

Δημοφιλείς παροχές

  • Πισίνα
  • Δωρεάν πρωινό
  • Δέχεται κατοικίδια
  • Δωρεάν ασύρματο ίντερνετ
  • Κλιματισμός
  • Γυμναστήριο

Βασικές παροχές (12)

  • Καθημερινή υπηρεσία οροφοκομίας
  • Εσωτερική πισίνα
  • Γυμναστήριο που είναι ανοιχτό όλο το 24ωρο
  • Επιχειρηματικό κέντρο που λειτουργεί 24 ώρες το 24ωρο
  • Επιχειρηματικό κέντρο
  • Ρεσεψιόν όλο το 24ωρο
  • Κλιματισμό
  • Χώρος με υπολογιστές
  • Παντοπωλείο
  • Φούρνος μικροκυμάτων σε κοινόχρηστο χώρο
  • Ψύκτης πόσιμου νερού
  • Εγκαταστάσεις πλυντηρίων σελφ-σέρβις

Νιώστε σαν στο σπίτι σας (6)

  • Ιδιωτικό μπάνιο
  • Premium τηλεοπτικά κανάλια
  • Καθημερινή υπηρεσία οροφοκομίας
  • Εγκαταστάσεις πλυντηρίων
  • Ασανσέρ
  • Netflix
Η τρέχουσα τιμή είναι 140 €
συμπεριλαμβάνονται φόροι και τέλη
6 Ιουλ - 7 Ιουλ

Επιλογές δωματίων

Διαθέσιμα φίλτρα για τα δωμάτια
Εμφανίζονται 13 από 13 δωμάτια

Standard Σουίτα

  • Για 2 άτομα
  • 1 Μονό Κρεβάτι
  • Δωρεάν ασύρματο ίντερνετ

Στούντιο-Σουίτα, 2 Queen Κρεβάτια, Θέα στο Βουνό (Pet Friendly)

8,0 στα 10
Πολύ καλό
(1 σχόλιο)
  • Για 4 άτομα
  • 2 Queen Κρεβάτια
  • Δωρεάν ασύρματο ίντερνετ

Στούντιο-Σουίτα, 2 Queen Κρεβάτια (Pet Friendly, Communications)

  • Για 4 άτομα
  • 2 Queen Κρεβάτια
  • Δωρεάν ασύρματο ίντερνετ

Στούντιο-Σουίτα, 2 Queen Κρεβάτια, Προσβάσιμο για άτομα με προβλήματα ακοής (Communications)

10,0 στα 10
Εξαιρετικό
(1 σχόλιο)
  • Για 4 άτομα
  • 2 Queen Κρεβάτια
  • Δωρεάν ασύρματο ίντερνετ

Στούντιο-Σουίτα, 2 Queen Κρεβάτια, Μπανιέρα προσβάσιμη με αναπηρική καρέκλα (Mobility)

  • Για 4 άτομα
  • 2 Queen Κρεβάτια
  • Δωρεάν ασύρματο ίντερνετ

Σουίτα, 1 King Κρεβάτι, Ντους προσβάσιμο με αναπηρική καρέκλα (Mobility)

  • Για 4 άτομα
  • 1 King Κρεβάτι
  • Δωρεάν ασύρματο ίντερνετ

Στούντιο-Σουίτα, 2 Queen Κρεβάτια

  • Για 4 άτομα
  • 2 Queen Κρεβάτια
  • Δωρεάν ασύρματο ίντερνετ

Στούντιο-Σουίτα, 1 King Κρεβάτι, Θέα στο Βουνό (Pet Friendly)

10,0 στα 10
Εξαιρετικό
(2 σχόλια)
  • Για 2 άτομα
  • 1 King Κρεβάτι
  • Δωρεάν ασύρματο ίντερνετ

Στούντιο-Σουίτα, 1 King Κρεβάτι, Προσβάσιμο για άτομα με προβλήματα ακοής (Communications)

  • Για 2 άτομα
  • 1 King Κρεβάτι
  • Δωρεάν ασύρματο ίντερνετ

Σουίτα, 1 Υπνοδωμάτιο

  • Για 4 άτομα
  • 1 King Κρεβάτι
  • Δωρεάν ασύρματο ίντερνετ

Στούντιο-Σουίτα, 1 King Κρεβάτι, Μπανιέρα προσβάσιμη με αναπηρική καρέκλα (Mobility)

  • Για 2 άτομα
  • 1 King Κρεβάτι
  • Δωρεάν ασύρματο ίντερνετ

Σουίτα, 1 Υπνοδωμάτιο, Προσβάσιμο για άτομα με προβλήματα ακοής (Communications)

  • Για 4 άτομα
  • 1 King Κρεβάτι
  • Δωρεάν ασύρματο ίντερνετ

Στούντιο-Σουίτα, 2 Queen Κρεβάτια (Pet Friendly)

9,6 στα 10
Εξαιρετικό
(5 σχόλια)
  • Για 4 άτομα
  • 2 Queen Κρεβάτια
  • Δωρεάν ασύρματο ίντερνετ

Παρόμοια καταλύματα

Mod logo
Συνδεθείτε για να δείτε εκπτώσεις και προνόμια του προγράμματος. Περισσότερες επιβραβεύσεις για περισσότερη περιπέτεια!

Σχετικά με την περιοχή

Χάρτης
132 Amberleigh Lane, Bellefonte, PA, 16823

Τι υπάρχει σε κοντινή απόσταση

  • Ποτοποιείο Big Spring Spirits - 3 λεπτά με το αυτοκίνητο - 3.5 χλμ.
  • Φιλοτελικό Κέντρο American Philatelic Center - 3 λεπτά με το αυτοκίνητο - 3.5 χλμ.
  • Πάρκο Talleyrand Park - 4 λεπτά με το αυτοκίνητο - 4.2 χλμ.
  • Σύλλογος Σιδηροδρόμου Bellefonte Historical Railroad Society - 4 λεπτά με το αυτοκίνητο - 4.2 χλμ.
  • Μουσείο Bellefonte Art Museum for Centre County - 4 λεπτά με το αυτοκίνητο - 4.6 χλμ.

Τρόποι μετακίνησης

  • Στέιτ Κόλετζ, Πενσιλβάνια (SCE-University Park) - 19 λεπτά με το αυτοκίνητο, 11 χλμ.

Εστιατόρια

  • ‪McDonald's - ‬15 λεπτά με τα πόδια
  • ‪Dunkin' - ‬8 λεπτά με τα πόδια
  • ‪Burger King - ‬6 λεπτά με το αυτοκίνητο
  • ‪Axemann Brewery - ‬4 λεπτά με το αυτοκίνητο
  • ‪Bonfatto's Italian Market & Corner Café - ‬4 λεπτά με το αυτοκίνητο

Πληροφορίες για το κατάλυμα

Candlewood Suites Bellefonte by IHG

  • Σε αυτό το κατάλυμα (Candlewood Suites Bellefonte by IHG), θα βρίσκεστε 15 λεπτά με το αυτοκίνητο από: Πανεπιστήμιο της Πενσυλβανίας και Στάδιο Μπίβερ. Για να γυμναστείτε, μπορείτε να επισκεφτείτε το γυμναστήριο που είναι ανοιχτό όλο το 24ωρο ή να πάτε για πρωινό κολύμπι στην εσωτερική πισίνα. Επίσης, αυτό το ξενοδοχείο βρίσκεται σε κοντινή απόσταση με το αυτοκίνητο από: Στάδιο Bryce Jordan Center.

Με μια ματιά

DONE

Μέγεθος ξενοδοχείου

    • 52 δωμάτια
    • Εκτείνεται σε 4 ορόφους
DONE

Άφιξη/αναχώρηση

    • Ώρα έναρξης check-in: 3:00 μ.μ. – Ώρα λήξης check-in: οποιαδήποτε στιγμή
    • Γρήγορο check-in
    • Ελάχιστη ηλικία για check-in: 18
    • Ώρα check-out: 11:00 π.μ.
DONE

Ειδικές οδηγίες για το check-in

    • Το προσωπικό της ρεσεψιόν θα υποδεχτεί τους επισκέπτες κατά την άφιξη.
    • Οι πληροφορίες που παρέχει το κατάλυμα μπορεί να έχουν μεταφραστεί με εργαλεία αυτόματης μετάφρασης.
DONE

Απαιτούνται κατά το check-in

    • Απαιτείται πιστωτική, χρεωστική κάρτα ή εγγύηση σε μετρητά για τυχόν πρόσθετες χρεώσεις
    • Ενδέχεται να απαιτείται επίσημο έγγραφο ταυτότητας με φωτογραφία
    • Η ελάχιστη ηλικία για check-in είναι 18 ετών
DONE

Παιδιά

    • Δεν υπάρχουν κρεβατάκια για μωρά
DONE

Κατοικίδια

    • Επιτρέπονται τα κατοικίδια*
    • Επιτρέπονται τα ζώα υπηρεσίας
    • Προσφέρει χώρο για σκύλους
WIFI

Ίντερνετ

    • Δωρεάν ασύρματο ίντερνετ και ενσύρματη πρόσβαση στο ίντερνετ στους κοινόχρηστους χώρους
    • Δωρεάν WiFi (ταχύτητα: 25+ Mbps) στα δωμάτια
LOCAL_PARKING

Χώρος στάθμευσης

    • Διατίθεται σημείο φόρτισης ηλεκτρικών αυτοκινήτων στο κατάλυμα
DONE

Άλλες πληροφορίες

    • Κατάλυμα για μη καπνίζοντες

Παροχές καταλύματος

Φαγητό και ποτό

  • Διατίθεται δωρεάν πλήρες πρωινό μεταξύ 6:30 π.μ.–9:30 π.μ. τις καθημερινές και 7:00 π.μ.–10:00 π.μ. τα σαββατοκύριακα
  • Κοινόχρηστος φούρνος μικροκυμάτων
  • Ψύκτης πόσιμου νερού

Ταξιδεύοντας με παιδιά

  • Παντοπωλείο

Απομακρυσμένη εργασία

  • Επιχειρηματικό κέντρο που λειτουργεί όλο το 24ωρο
  • Χώρος με υπολογιστές

Υπηρεσίες

  • Ρεσεψιόν όλο το 24ωρο
  • Εγκαταστάσεις πλυντηρίων
  • Φύλαξη αποσκευών

Εγκαταστάσεις

  • Χτίστηκε το 2025
  • Τηλεόραση στους κοινόχρηστους χώρους
  • Γυμναστήριο ανοιχτό όλο το 24ωρο
  • Εσωτερική πισίνα

Προσβασιμότητα

  • Ασανσέρ
  • Καλά φωτισμένη διαδρομή προς την είσοδο
  • Χαλιά σε κοινόχρηστους χώρους
  • Δάπεδο με πλακάκια σε κοινόχρηστους χώρους

Παροχές δωματίου

Διασκεδάστε

  • Τηλεόραση Smart
  • Premium καλωδιακά κανάλια
  • Netflix
  • Hulu
  • Υπηρεσίες streaming

Άνετη διαμονή

  • Κλιματισμός
  • Σίδερο/σιδερώστρα

Κοιμηθείτε καλά

  • Κλινοσκεπάσματα

Φρεσκαριστείτε

  • Ιδιωτικό μπάνιο
  • Μόνο ντουζιέρα
  • Σαπούνι και σαμπουάν
  • Πιστολάκι μαλλιών
  • Πετσέτες
  • Χαρτί υγείας

Μείνετε συνδεδεμένοι

  • Δωρεάν WiFi (ταχύτητα: 25+ Mbps)
  • Οθόνη υπολογιστή
  • Εκτυπωτής

Περισσότερα

  • Καθημερινά

Τέλη και πολιτικές

Κατοικίδια

  • Τα ζώα υπηρεσίας δεν υπόκεινται σε τέλη
  • Επιτρέπονται κατοικίδια με επιπλέον χρέωση 40 USD ανά κατοικίδιο, ανά ημέρα

Πολιτικές

Αυτό το κατάλυμα τελεί υπό τη διαχείριση ενός επαγγελματία οικοδεσπότη. Η παροχή καταλύματος σχετίζεται με το ελεύθερο επάγγελμά του, την επιχειρηματική του δραστηριότητα ή την εργασία του.
Αυτό το κατάλυμα δέχεται πιστωτικές κάρτες, χρεωστικές κάρτες και μετρητά.
Αποδεκτές πιστωτικές κάρτες: πιστωτικές κάρτες, πιστωτικές κάρτες, πιστωτικές κάρτες, πιστωτικές κάρτες, πιστωτικές κάρτες, πιστωτικές κάρτες, πιστωτικές κάρτες, πιστωτικές κάρτες
Αν ακυρώσετε την κράτησή σας, θα υπόκεισθε στην πολιτική ακύρωσης του οικοδεσπότη. Σύμφωνα με τους κανονισμούς της ΕΕ περί των δικαιωμάτων των καταναλωτών, οι υπηρεσίες κράτησης καταλυμάτων δεν υπόκεινται στο δικαίωμα υπαναχώρησης.

Συχνές ερωτήσεις

Υπάρχει πισίνα σε αυτό το κατάλυμα (Candlewood Suites Bellefonte by IHG);

Ναι, θα βρείτε εσωτερική πισίνα.

Επιτρέπονται κατοικίδια σε αυτό το κατάλυμα (Candlewood Suites Bellefonte by IHG);

Ναι, το κατάλυμα φιλοξενεί κατοικίδια. Ισχύει χρέωση ύψους 40 USD ανά κατοικίδιο, ανά ημέρα. Τα ζώα υπηρεσίας εξαιρούνται από την καταβολή τελών. Χώρος για σκύλους είναι στη διάθεσή σας.

Ποιες ώρες πραγματοποιείται το check-in και το check-out σε αυτό το κατάλυμα (Candlewood Suites Bellefonte by IHG);

Ώρα έναρξης check-in: 3:00 μ.μ. – Ώρα λήξης check-in: οποιαδήποτε στιγμήΤο check-out πραγματοποιείται έως 11:00 π.μ.. Γρήγορο check-in είναι διαθέσιμο.

Ποιες δραστηριότητες είναι διαθέσιμες στο Candlewood Suites Bellefonte by IHG και στη γύρω περιοχή;

Το Candlewood Suites Bellefonte by IHG διαθέτει εσωτερική πισίνα και γυμναστήριο που είναι ανοιχτό όλο το 24ωρο.

Σχόλια

Σχόλια για το κατάλυμα Candlewood Suites Bellefonte by IHG

8,0

Πολύ καλό

8,2

Καθαριότητα

8,2

Παροχές

8,6

Προσωπικό & εξυπηρέτηση

8,6

Κατάσταση καταλύματος & παροχές

Σχόλια

Επαληθευμένη

10/10 Εξαιρετικό

Great place to stay. Great price. Would be a good place to stay during a football game.
Robert, ταξίδι 1 διανυκτέρευσης
Επαληθευμένη

8/10 Πολύ καλό

New hotel. Clean and friendly staff. Breakfast was okay.
Christy, ταξίδι 1 διανυκτέρευσης
Επαληθευμένη

10/10 Εξαιρετικό

Clean, comfortable room and staff was friendly an helpful
Janet, ταξίδι 1 διανυκτέρευσης
Επαληθευμένη

8/10 Πολύ καλό

New property with modern look. Check in was quick and facility was clean
Donald, ταξίδι 1 διανυκτέρευσης
Επαληθευμένη

10/10 Εξαιρετικό

Spotless property, all amenities were available courteous staff
Tiye, ταξίδι 1 διανυκτέρευσης
Επαληθευμένη

10/10 Εξαιρετικό

Wonderful staff, beautiful room and hotel, conveniently located
Karen, ταξίδι 1 διανυκτέρευσης
Επαληθευμένη

10/10 Εξαιρετικό

Beautiful room. Clean and tons of amenities. Would definately stay again.
Deanna, ταξίδι 1 διανυκτέρευσης
Επαληθευμένη

10/10 Εξαιρετικό

The room was impeccable and the staff was friendly and very helpful.
Ana, ταξίδι 1 διανυκτέρευσης
Επαληθευμένη

8/10 Πολύ καλό

Staff was kind, checkin was easy, but room was filthy!
Leesa, ταξίδι 1 διανυκτέρευσης
Επαληθευμένη

10/10 Εξαιρετικό

This facility was extremely clean and well maintained, it is also new. There was no disappointment.
J, ταξίδι 1 διανυκτέρευσης
Επαληθευμένη

10/10 Εξαιρετικό

Food bar is alright but the hearing the next room residents was non-existent
Robert, ταξίδι 1 διανυκτέρευσης
Επαληθευμένη

8/10 Πολύ καλό

Breakfast bar can use a few more items like pancakes and French toast. Walls are thin so you hear kids running up and down the hallway. Plus the kids upstairs jumping was loud and annoying
Robert, ταξίδι 2 διανυκτερεύσεων
Επαληθευμένη

10/10 Εξαιρετικό

Great service all around. Nice amenities too.
alison, ταξίδι 2 διανυκτερεύσεων
Επαληθευμένη

10/10 Εξαιρετικό

Short and comfy
Obinna, ταξίδι 1 διανυκτέρευσης
Επαληθευμένη

10/10 Εξαιρετικό

clean.very friendly front desk people, I will come back. nice stay for two day's with my sons. the time for breakfast is kind of too late I guess.because We have a competition at 8:00Am
Qingsheng, ταξίδι 2 διανυκτερεύσεων
Επαληθευμένη

10/10 Εξαιρετικό

Amazing stay beautiful brand new hotel Jessica at the front desk was just the sweetest and nicest person in the world
james, ταξίδι 1 διανυκτέρευσης
Επαληθευμένη

8/10 Πολύ καλό

Room was clean and very spacious
Maria, ταξίδι 1 διανυκτέρευσης
Επαληθευμένη

6/10 Καλό

Pros: Nice new and clean hotel with convenient location and good staff. Cons: Demand pricing was crazy high. No hot water in evening or in morning. Bathroom light is on motion sensor and doesn’t recognize movement when in the shower so goes dark constantly.
Michael, ταξίδι 1 διανυκτέρευσης
Επαληθευμένη

2/10 Κακό

My daughter and her whole basketball team that stayed here picked up folliculitis from the indoor pool. My daughter has a stye in her eye, bumps all over her body and swimmers ear from the bacteria in the pool. I am so disappointed in how the staff managed and cleaned the hotel. For a new hotel it was extremely dirty.
Gina, ταξίδι 2 διανυκτερεύσεων
Επαληθευμένη

2/10 Κακό

Pool was contaminated with bacteria. Entire basketball team contracted folliculitis and swimmers ear from the bacteria in the pool. Unsanitary conditions.
Cherie, ταξίδι 2 διανυκτερεύσεων
Επαληθευμένη

10/10 Εξαιρετικό

Clean room
raphael, ταξίδι 1 διανυκτέρευσης
Επαληθευμένη

2/10 Κακό

All the kids in our group ended up with a rash from their pool. At one point we saw a sock floating in the pool. The trash cans were constantly overflowing. There was no toilet paper in the bathroom in the lobby. Saw towels outside someone's room for 2 days that were not picked up. They had one person working for a very busy weekend which I believe the hotel was sold out.
Theresa, ταξίδι 2 διανυκτερεύσεων
Επαληθευμένη

10/10 Εξαιρετικό

Brand new… spotless… very comfortable… 8 minutes to Penn State campus and stadium.
John, ταξίδι 2 διανυκτερεύσεων
Επαληθευμένη

10/10 Εξαιρετικό

The first room they gave us didnt have housekeeping clean it after the previous stay. They gave us a different room
MARY, ταξίδι 1 διανυκτέρευσης
Επαληθευμένη

10/10 Εξαιρετικό

Staff went above and beyond to help straighten out issues. The hotel is newly open and is still finishing some rooms. Place is clean and you cannot hear any construction.
Maria, ταξίδι 2 διανυκτερεύσεων