Vancouver Shangrila House
Κατηγορία καταλύματος: 2
Ξενοδοχείο - Ρίτσμοντ
Επιλέξτε ημερομηνίες για να δείτε τιμές
Συλλογή φωτογραφιών για Vancouver Shangrila House





Αυτό το κατάλυμα (Vancouver Shangrila House) βρίσκεται 10 λεπτά με το αυτοκίνητο από: Νυχτερινή Αγορά Richmond Night Market.
Δημοφιλείς παροχές
- Δωρεάν στάθμευση
- Εγκαταστάσεις πλυντηρίων
- Μη καπνιστών
- Σημείο φόρτισης ηλεκτρικού οχήματος
Βασικές παροχές (4)
Βασικές παροχές (4)
- Κήπος
- Εγκαταστάσεις πλυντηρίων σελφ-σέρβις
- Πολύγλωσσο προσωπικό
- Αποθήκευση αποσκευών
Επιλογές δωματίων
Ελέγξτε τη διαθεσιμότητα για αυτές τις ημερομηνίες
Προβολή όλων των φωτογραφιών για Superior Suite

Superior Suite
- Για 2 άτομα
- 1 Queen Κρεβάτι
Προβολή όλων των φωτογραφιών για Deluxe Room

Deluxe Room
- Για 2 άτομα
- 1 Queen Κρεβάτι
Προβολή όλων των φωτογραφιών για Queen Room

Queen Room
- Για 2 άτομα
- 1 Queen Κρεβάτι
Παρόμοια καταλύματα

Red Roof Inn PLUS+ Vancouver Airport
Bridgeport
Red Roof Inn PLUS+ Vancouver Airport
Bridgeport
- Πισίνα
- Δέχεται κατοικίδια
- Διατίθεται χώρος στάθμευσης
- Δωρεάν ασύρματο ίντερνετ
8.6 στα 10, Άριστο, 260 σχόλια
8,6
Άριστο
260 σχόλια
Η τιμή είναι 129 €
129 €
συμπεριλαμβάνονται φόροι και τέλη
4 Οκτ - 5 Οκτ

Holiday Inn Express Hotel & Suites Riverport Richmond by IHG
Φρέιζερ Λαντς
Holiday Inn Express Hotel & Suites Riverport Richmond by IHG
Φρέιζερ Λαντς
- Πισίνα
- Δωρεάν πρωινό
- Διατίθεται χώρος στάθμευσης
- Δωρεάν ασύρματο ίντερνετ
8.6 στα 10, Άριστο, 2.365 σχόλια
8,6
Άριστο
2.365 σχόλια
Η τιμή είναι 157 €
157 €
συμπεριλαμβάνονται φόροι και τέλη
19 Οκτ - 20 Οκτ

Sandman Hotel & Suites Vancouver Airport
Δυτικό Cambie
Sandman Hotel & Suites Vancouver Airport
Δυτικό Cambie
- Πισίνα
- Μεταφορά από/προς το αεροδρόμιο
- Δέχεται κατοικίδια
- Δωρεάν στάθμευση
8.4 στα 10, Πολύ καλό, 3.504 σχόλια
8,4
Πολύ καλό
3.504 σχόλια
Η τιμή είναι 113 €
113 €
συμπεριλαμβάνονται φόροι και τέλη
12 Οκτ - 13 Οκτ

SureStay by Best Western Richmond Vancouver Airport
Κέντρο του Ρίτσμοντ
SureStay by Best Western Richmond Vancouver Airport
Κέντρο του Ρίτσμοντ
- Δωρεάν πρωινό
- Μεταφορά από/προς το αεροδρόμιο
- Δωρεάν στάθμευση
- Δωρεάν ασύρματο ίντερνετ
8.4 στα 10, Πολύ καλό, 1.872 σχόλια
8,4
Πολύ καλό
1.872 σχόλια
Η τιμή είναι 140 €
140 €
συμπεριλαμβάνονται φόροι και τέλη
6 Οκτ - 7 Οκτ

Modo on Granville
Βανκούβερ (Κέντρο)
Modo on Granville
Βανκούβερ (Κέντρο)
- Δωρεάν ασύρματο ίντερνετ
- Κλιματισμός
- Ρεσεψιόν 24/7
- Μη καπνιστών
8.4 στα 10, Πολύ καλό, 141 σχόλια
8,4
Πολύ καλό
141 σχόλια
Η τιμή είναι 154 €
154 €
συμπεριλαμβάνονται φόροι και τέλη
27 Σεπ - 28 Σεπ

Steveston Waterfront Hotel
Steveston
Steveston Waterfront Hotel
Steveston
- Δέχεται κατοικίδια
- Διατίθεται χώρος στάθμευσης
- Δωρεάν ασύρματο ίντερνετ
- Κλιματισμός
9.2 στα 10, Θαυμάσιο, 1.022 σχόλια
9,2
Θαυμάσιο
1.022 σχόλια
Η τιμή είναι 151 €
151 €
συμπεριλαμβάνονται φόροι και τέλη
12 Οκτ - 13 Οκτ

Sandman Suites Vancouver on Davie
West End
Sandman Suites Vancouver on Davie
West End
- Πισίνα
- Δέχεται κατοικίδια
- Διατίθεται χώρος στάθμευσης
- Δωρεάν ασύρματο ίντερνετ
8.6 στα 10, Άριστο, 1.619 σχόλια
8,6
Άριστο
1.619 σχόλια
Η τιμή είναι 152 €
152 €
συμπεριλαμβάνονται φόροι και τέλη
18 Οκτ - 19 Οκτ

Amy Guesthouse
Ανατολικό Richmond
Amy Guesthouse
Ανατολικό Richmond
- Δωρεάν στάθμευση
- Δωρεάν ασύρματο ίντερνετ
- Κλιματισμός
- Εγκαταστάσεις πλυντηρίων
8.4 στα 10, Πολύ καλό, 80 σχόλια
8,4
Πολύ καλό
80 σχόλια
Η τιμή είναι 108 €
108 €
συμπεριλαμβάνονται φόροι και τέλη
23 Σεπ - 24 Σεπ

Hotel Belmont Vancouver - MGallery Collection
Βανκούβερ (Κέντρο)
Hotel Belmont Vancouver - MGallery Collection
Βανκούβερ (Κέντρο)
- Δέχεται κατοικίδια
- Διατίθεται χώρος στάθμευσης
- Δωρεάν ασύρματο ίντερνετ
- Εστιατόριο
9.0 στα 10, Θαυμάσιο, 2.112 σχόλια
9,0
Θαυμάσιο
2.112 σχόλια
Η τιμή είναι 141 €
141 €
συμπεριλαμβάνονται φόροι και τέλη
12 Οκτ - 13 Οκτ

Rosellen Suites At Stanley Park
West End
Rosellen Suites At Stanley Park
West End
- Κουζίνα
- Εγκαταστάσεις πλυντηρίων
- Δέχεται κατοικίδια
- Διατίθεται χώρος στάθμευσης
8.6 στα 10, Άριστο, 1.281 σχόλια
8,6
Άριστο
1.281 σχόλια
Η τιμή είναι 134 €
134 €
σ υμπεριλαμβάνονται φόροι και τέλη
12 Οκτ - 13 Οκτ
Συνδεθείτε για να δείτε εκπτώσεις και προνόμια του προγράμματος. Περισσότερες επιβραβεύσεις για περισσότερη περιπέτεια!
Σχετικά με την περιοχή

10820 Forrilon Place V7A 4G8, Richmond, British Columbia, V7A 4G8
Τι υπάρχει σε κοντινή απόσταση
- Διεθνής Βουδιστικός Ναός Kwan Yin - 18 λεπτά με τα πόδια - 1.5 χλμ.
- Ρίτσμοντ Κάντρι Κλαμπ - 19 λεπτά με τα πόδια - 1.6 χλμ.
- Steveston Village Historic Waterfront (ιστορική περιοχή) - 14 λεπτά με το αυτοκίνητο - 4.3 χλμ.
- Canada Place (πολυχώρος) - 36 λεπτά με το αυτοκίνητο - 27.3 χλμ.
- Πάρκο Στάνλεϊ - 37 λεπτά με το αυτοκίνητο - 28.5 χλμ.
Τρόποι μετακίνησης
- Νήσος Γκαλιάνο, Βρετανική Κολούμπια (YMF-Pender Harbour Waterdrome) - 32,6 χλμ.
- Νήσος Μέιν, Βρετανική Κολούμπια (YAV-Βάση Υδροπλάνων Miners Bay) - 33,5 χλμ.
- Νήσος Σατούρνα, Βρετανική Κολούμπια (YAJ-Βάση Υδροπλάνων Lyall Harbour) - 37,8 χλμ.
- Διεθνές Αεροδρόμιο του Βανκούβερ (Yvr) - 24 λεπτά με το αυτοκίνητο, 11,4 χλμ.
- Βανκούβερ, Βρετανική Κολούμπια (CXH-Βάση Υδροπλάνων Λιμένα του Βανκούβερ) - 48 λεπτά με το αυτοκίνητο, 25,2 χλμ.
- Πιτ Μέντοους, Βρετανική Κολούμπια (YPK) - 53 λεπτά με το αυτοκίνητο, 54,1 χλμ.
- Άμποτσφορντ, Βρετανική Κολούμπια (YXX-Διεθνές Αεροδρόμιο του Άμποτσφορντ) - 68 λεπτά με το αυτοκίνητο, 69,3 χλμ.
- Σταθμός Rocky Mountaineer του Βανκούβερ - 25 λεπτά με το αυτοκίνητο, 21,6 χλμ.
- Σταθμός North Vancouver - 35 λεπτά με το αυτοκίνητο, 28,4 χλμ.
- Σταθμός Moody Centre - 39 λεπτά με το αυτοκίνητο, 35,9 χλμ.
Εστιατόρια
- McDonald's - 5 λεπτά με το αυτοκίνητο
- Tim Hortons - 13 λεπτά με τα πόδια
- Panago Pizza - 17 λεπτά με τα πόδια
- Church's Chicken - 5 λεπτά με το αυτοκίνητο
- Domino's Pizza - 3 λεπτά με το αυτοκίνητο
Πληροφορίες για το κατάλυμα
Vancouver Shangrila House
- Αυτό το κατάλυμα (Vancouver Shangrila House) βρίσκεται 10 λεπτά με το αυτοκίνητο από: Νυχτερινή Αγορά Richmond Night Market.
Με μια ματιά
Μέγεθος ξενοδοχείου
- 3 δωμάτια
Άφιξη/αναχώρηση
- Ώρα έναρξης check-in: 3:00 μ.μ. – Ώρα λήξης check-in: 10:00 μ.μ.
- Ώρα check-out: 11:00 π.μ.
Ειδικές οδηγίες για το check-in
- Οι πληροφορίες που παρέχει το κατάλυμα μπορεί να έχουν μεταφραστεί με εργαλεία αυτόματης μετάφρασης.
Απαιτούνται κατά το check-in
- Απαιτείται πιστωτική, χρεωστική κάρτα ή εγγύηση σε μετρητά για τυχόν πρόσθετες χρεώσεις
- Ενδέχεται να απαιτείται επίσημο έγγραφο ταυτότητας με φωτογραφία
Χώρος στάθμευσης
- Δωρεάν στάθμευση χωρίς παρκαδόρο στο κατάλυμα
- Διατίθεται σημείο φόρτισης ηλεκτρικών αυτοκινήτων στο κατάλυμα
Άλλες πληροφορίες
- Κατάλυμα για μη καπνίζοντες
Παροχές καταλύματος
Υπηρεσίες
- Εγκαταστάσεις πλυντηρίων
- Φύλαξη αποσκευών
- Πολύγλωσσο προσωπικό
Εγκαταστάσεις
- Χτίστηκε το 2024
- Κήπος
Τέλη και πολιτικές
Πολιτικές
Ενδέχεται να ισχύουν χρεώσεις για επιπλέον άτομα και να ποικίλουν ανάλογα με την πολιτική του καταλύματος.
Αυτό το κατάλυμα διαθέτει εξωτερικούς χώρους, όπως μπαλκόνια, βεράντες και ταράτσες που πιθανώς να μην είναι κατάλληλοι για παιδιά. Αν έχετε κάποιον προβληματισμό, προτείνουμε να επικοινωνήσετε με το κατάλυμα πριν από την άφιξή σας, για να εξασφαλίσουν ότι θα φιλοξενηθείτε σε ένα κατάλληλο δωμάτιο.
Αυτό το κατάλυμα δέχεται μετρητά.
Στις επιλογές πληρωμής από κινητές συσκευές περιλαμβάνονται: WeChat Pay.
Αν ακυρώσετε την κράτησή σας, θα υπόκεισθε στην πολιτική ακύρωσης του καταλύματος. Σύμφωνα με τους κανονισμούς της ΕΕ περί των δικαιωμάτων των καταναλωτών, οι υπηρεσίες κράτησης καταλυμάτων δεν υπόκεινται στο δικαίωμα υπαναχώρησης.
Συχνές ερωτήσεις
Προσφέρεται στάθμευση στον χώρο του καταλύματος (Vancouver Shangrila House);
Ναι, παρέχεται δωρεάν στάθμευση χωρίς παρκαδόρο. Σταθμός φόρτισης ηλεκτρικών οχημάτων είναι στη διάθεσή σας.
Ποιες ώρες πραγματοποιείται το check-in και το check-out σε αυτό το κατάλυμα (Vancouver Shangrila House);
Ώρα έναρξης check-in: 3:00 μ.μ. – Ώρα λήξης check-in: 10:00 μ.μ.Το check-out πραγματοποιείται έως 11:00 π.μ..
Υπάρχει καζίνο στον χώρο αυτού του καταλύματος (Vancouver Shangrila House);
Όχι, Αυτό το ξενοδοχείο δεν έχει καζίνο, αλλά τα ακόλουθα είναι σε κοντινή απόσταση: Θέρετρο Καζίνο River Rock (10 λεπτά με το αυτοκίνητο) και Καζίνο Δέλτα των Καταρρακτών (12 λεπτά με το αυτοκίνητο).
Ποιες δραστηριότητες είναι διαθέσιμες στο Vancouver Shangrila House και στη γύρω περιοχή;
Το Vancouver Shangrila House διαθέτει κήπο.