Ολόκληρη ενοικιαζόμενη κατοικία
Stable Cottage
Κατηγορία καταλύματος: 2
Κατάλυμα (Κλάρμπεστον Ρόουντ) με κουζίνα
Επιλέξτε ημερομηνίες για να δείτε τιμές
Συλλογή φωτογραφιών για Stable Cottage





Αυτό το κατάλυμα (αγροικία), που βρίσκεται δίπλα σε γήπεδο γκολφ, είναι μια εξαιρετική επιλογή για τη διαμονή σας εδώ (Κλάρμπεστον Ρόουντ). Θα απολαύσετε παροχές όπως το δωρεάν Wi-Fi και η δωρεάν στάθμευση χωρίς παρκαδόρο. Το κατάλυμα διαθέτει κήπο και κουζίνα.
Ολόκληρο σπίτι
2 υπνοδωμάτια1 μπάνιοΓια 4 άτομα
Δημοφιλείς παροχές
- Κουζίνα
- Δέχεται κατοικίδια
- Δωρεάν στάθμευση
- Δωρεάν ασύρματο ίντερνετ
- Μη καπνιστών
Βασικές παροχές (2)
Βασικές παροχές (2)
- Κήπος
- Παιδική χαρά
Νιώστε σαν στο σπίτι σας (6)
Νιώστε σαν στο σπίτι σας (6)
- Παιδική χαρά στον χώρο του καταλύματος
- 2 υπνοδωμάτια
- Κουζίνα
- Ιδιωτικό μπάνιο
- Κήπος
- Δωρεάν στάθμευση χωρίς παρκαδόρο
Η τρέχουσα τιμή είναι 387 €
387 €
συμπεριλαμβάνονται φόροι και τέλη
5 Σεπ - 6 Σεπ
Επιλογές δωματίων
Ελέγξτε τη διαθεσιμότητα για αυτές τις ημερομηνίες
Παρόμοια καταλύματα

St David's Cross Hotel
Haverfordwest
St David's Cross Hotel
Haverfordwest
- Δέχεται κατοικίδια
- Δωρεάν στάθμευση
- Δωρεάν ασύρματο ίντερνετ
- Εστιατόριο
9.8 στα 10, Εξαιρετικό, 270 σχόλια
9,8
Εξαιρετικό
270 σχόλια
Η τιμή είναι 190 €
190 €
συμπεριλαμβάνονται φόροι και τέλη
1 Σεπ - 2 Σεπ

The Red Lion
Cardigan
The Red Lion
Cardigan
- Διατίθεται χώρος στάθμευσης
- Δωρεάν ασύρματο ίντερνετ
- Μπαρ
- Μη καπνιστών
8.4 στα 10, Πολύ καλό, 90 σχόλια
8,4
Πολύ καλό
90 σχόλια
Η τιμή είναι 117 €
117 €
συμπεριλαμβάνονται φόροι και τέλη
10 Σεπ - 11 Σεπ

Little Barn Cottage
Newport
Little Barn Cottage
Newport
- Κουζίνα
- Εγκαταστάσεις πλυντηρίων
- Δέχεται κατοικίδια
- Δωρεάν στάθμευση
8.0 στα 10, Πολύ καλό, 1 σχόλιο
8,0
Πολύ καλό
1 σχόλιο

Erw-lon Farm
Haverfordwest
Erw-lon Farm
Haverfordwest
- Δωρεάν στάθμευση
- Δωρεάν ασύρματο ίντερνετ
- Μη καπνιστών
10.0 στα 10, Εξαιρετικό, 11 σχόλια
10
Εξαιρετικό
11 σχόλια

Patty's Cottage
Haverfordwest
Patty's Cottage
Haverfordwest
- Κουζίνα
- Εγκαταστάσεις πλυντηρίων
- Δωρεάν ασύρματο ίντερνετ
- Μη καπνιστών
8.8 στα 10, Άριστο, 3 σχόλια
8,8
Άριστο
3 σχόλια
Η τιμή είναι 439 €
439 €
συμπεριλαμβάνονται φόροι και τέλη
5 Σεπ - 6 Σεπ

Gofan - 1 Bedroom Studio - St Ishmael's
Haverfordwest
Gofan - 1 Bedroom Studio - St Ishmael's
Haverfordwest
- Δέχεται κατοικίδια
- Δωρεάν στάθμευση
- Δωρεάν ασύρματο ίντερνετ
- Μη καπνιστών
8.0 στα 10, Πολύ καλό, 2 σχόλια
8,0
Πολύ καλό
2 σχόλια

The Farmhouse Lochmeyler
Haverfordwest
The Farmhouse Lochmeyler
Haverfordwest
- Δωρεάν στάθμευση
- Δωρεάν ασύρματο ίντερνετ
- Μη καπνιστών
9.8 στα 10, Εξαιρετικό, 120 σχόλια
9,8
Εξαιρετικό
120 σχόλια
Η τιμή είναι 117 €
117 €
συμπεριλαμβάνονται φόροι και τέλη
30 Αυγ - 31 Αυγ

Martello View - 3 Bedroom - Llanreath
Pembroke Dock
Martello View - 3 Bedroom - Llanreath
Pembroke Dock
- Δέχεται κατοικίδια
- Δωρεάν στάθμευση
- Δωρεάν ασύρματο ίντερνετ
- Χώρος lounge
9.0 στα 10, Θαυμάσιο, 2 σχόλια
9,0
Θαυμάσιο
2 σχόλια

Fern Cottage - 1 Bedroom - Tiers Cross
Haverfordwest
Fern Cottage - 1 Bedroom - Tiers Cross
Haverfordwest
- Δωρεάν στάθμευση
- Δωρεάν ασύρματο ίντερνετ
- Κλιματισμός
- Μη καπνιστών
4.0 στα 10, 1 σχόλιο
4,0
1 σχόλιο

American School Bus - Blossom Farm
Haverfordwest
American School Bus - Blossom Farm
Haverfordwest
- Κουζίνα
- Δωρεάν στάθμευση
- Δωρεάν ασύρματο ίντερνετ
- Χώρος lounge
10.0 στα 10, Εξαιρετικό, 7 σχόλια
10
Εξαιρετικό
7 σχόλια
Συνδεθείτε για να δείτε εκπτώσεις και προνόμια του προγράμματος. Περισσότερες επιβραβεύσεις για περισσότερη περιπέτεια!
Σχετικά με την περιοχή

Ivy Court Llysyfran, Clarbeston Road, Wales, SA63 4RS
Τι υπάρχει σε κοντινή απόσταση
- Δεξαμενή και Πάρκο της Χώρας Llys-y-fran - 1 λεπτό με τα πόδια - 0.1 χλμ.
- Εθνικό Πάρκο Ακτής Pembrokeshire - 7 λεπτά με το αυτοκίνητο - 7.1 χλμ.
- Παραλία Tenby - 43 λεπτά με το αυτοκίνητο - 40.6 χλμ.
- Κάστρο Pembroke - 44 λεπτά με το αυτοκίνητο - 44.3 χλμ.
- Παραλία Freshwater East - 46 λεπτά με το αυτοκίνητο - 44.4 χλμ.
Τρόποι μετακίνησης
- Διεθνές Αεροδρόμιο Κάρντιφ (Cwl) - 140 λεπτά με το αυτοκίνητο, 156,8 χλμ.
- Σταθμός Clarbeston Road - 7 λεπτά με το αυτοκίνητο, 5,3 χλμ.
- Σιδηροδρομικός Σταθμός του Χάβερφορντγουεστ - 21 λεπτά με το αυτοκίνητο, 14,5 χλμ.
- Σταθμός του Κλάιντεργουν - 23 λεπτά με το αυτοκίνητο, 16,2 χλμ.
Εστιατόρια
- Y Tafarn Sinc - 10 λεπτά με το αυτοκίνητο
- The Corner Piece Inn - 13 λεπτά με το αυτοκίνητο
- Liz's Bakery and Coffee Shop - 18 λεπτά με το αυτοκίνητο
- Snug Cafethe - 14 λεπτά με το αυτοκίνητο
- The Bush inn - 19 λεπτά με το αυτοκίνητο
Πληροφορίες για το κατάλυμα
Stable Cottage
- Αυτό το κατάλυμα (αγροικία), που βρίσκεται δίπλα σε γήπεδο γκολφ, είναι μια εξαιρετική επιλογή για τη διαμονή σας εδώ (Κλάρμπεστον Ρόουντ). Θα απολαύσετε παροχές όπως το δωρεάν Wi-Fi και η δωρεάν στάθμευση χωρίς παρκαδόρο. Το κατάλυμα διαθέτει κ ήπο και κουζίνα.
Με μια ματιά
Μέγεθος καταλύματος
- Ιδιωτική αγροικία
Άφιξη/αναχώρηση
- Ώρα έναρξης check-in: 4:30 μ.μ. – Ώρα λήξης check-in: 11:00 μ.μ.
- Ώρα check-out: 10:00 π.μ.
Ειδικές οδηγίες για το check-in
- Οι πληροφορίες που παρέχει το κατάλυμα μπορεί να έχουν μεταφραστεί με εργαλεία αυτόματης μετάφρασης.
Απαιτούνται κατά το check-in
- Απαιτείται πιστωτική, χρεωστική κάρτα ή εγγύηση σε μετρητά για τυχόν πρόσθετες χρεώσεις
- Ενδέχεται να απαιτείται επίσημο έγγραφο ταυτότητας με φωτογραφία
Κατοικίδια
- Επιτρέπονται τα κατοικίδια
- Επιτρέπονται τα ζώα υπηρεσίας
Ίντερνετ
- Δωρεάν ασύρματο ίντερνετ στους κοινόχρηστους χώρους
- Δωρεάν ασύρματο ίντερνετ στα δωμάτια
Χώρος στάθμευσης
- Δωρεάν στάθμευση χωρίς παρκαδόρο στο κατάλυμα
- Το κατάλυμα επίσης παρέχει τη δυνατότητα στάθμευσης εκτός του δρόμου
Άλλες πληροφορίες
- Κατάλυμα για μη καπνίζοντες
Παροχές καταλύματος
Πισίνα/Σπα
- Πρόσβαση στην πισίνα όλο το 24ωρο
Ίντερνετ
- Δωρεάν ασύρματο ίντερνετ
Στάθμευση και μετακινήσεις
- Δωρεάν στάθμευση χωρίς παρκαδόρο στον χώρο του καταλύματος
- Οι επιλογές στάθμευσης στον χώρο του καταλύματος περιλαμβάνουν δυνατότητα στάθμευσης εκτός δρόμου
Κατάλληλο για οικογένειες
- Παιδική χαρά
Κουζίνα
- Πλυντήριο πιάτων
- Σκεύη μαγειρικής/πιάτα/κουζινικά
Υπνοδωμάτια
- 2 υπνοδωμάτια
Μπάνια
- 1 μπάνιο
- Ντουζιέρα
Εξωτερικοί χώροι
- Κήπος
Κατοικίδια
- Τα ζώα υπηρεσίας εξαιρούνται από την καταβολή τελών
- Δέχεται κατοικίδια
Προσβασιμότητα
- Κατάλυμα για άτομα που δεν καπνίζουν
Υπηρεσίες και ανέσεις
- Δεν παρέχεται υπηρεσία οροφοκομίας
Κύρια σημεία της περιοχής
- Δίπλα σε γήπεδο γκολφ
Παροχές ασφαλείας
- Δεν έχει δηλωθεί ανιχνευτής μονοξειδίου του άνθρακα (ο οικοδεσπότης δεν έχει δηλώσει εάν υπάρχει ανιχνευτής μονοξειδίου του άνθρακα στο κατάλυμα – εξετάστε το ενδεχόμενο να φέρετε μαζί σας φορητό ανιχνευτή)
- Δεν έχει δηλωθεί ανιχνευτής καπνού (ο οικοδεσπότης δεν έχει δηλώσει εάν υπάρχει ανιχνευτής καπνού στο κατάλυμα)
Γενικά
- Μοναδική διακόσμηση
- Μοναδική επίπλωση
Τέλη και πολιτικές
Κατοικίδια
- Τα ζώα υπηρεσίας δεν υπόκεινται σε τέλη
Πισίνα, σπα και γυμναστήριο (κατά περίπτωση)
- Ανοιχτή πισίνα όλο το 24ωρο
Πολιτικές
Αυτό το κατάλυμα τελεί υπό τη διαχείριση ενός επαγγελματία οικοδεσπότη. Η παροχή καταλύματος σχετίζεται με το ελεύθερο επάγγελμά του, την επιχειρηματική του δραστηριότητα ή την εργασία του.
Ο οικοδεσπότης δεν έχει δ ηλώσει εάν υπάρχει ανιχνευτής μονοξειδίου του άνθρακα στο κατάλυμα – εξετάστε το ενδεχόμενο να φέρετε μαζί σας φορητό ανιχνευτή.
Ο οικοδεσπότης δεν έχει δηλώσει εάν υπάρχει ανιχνευτής καπνού στο κατάλυμα.
Αυτό το κατάλυμα δέχεται πιστωτικές κάρτες και χρεωστικές κάρτες.
Αποδεκτές πιστωτικές κάρτες: πιστωτικές κάρτες, πιστωτικές κάρτες
Αν ακυρώσετε την κράτησή σας, θα υπόκεισθε στην πολιτική ακύρωσης του οικοδεσπότη. Σύμφωνα με τους κανονισμούς της ΕΕ περί των δικαιωμάτων των καταναλωτών, οι υπηρεσίες κράτησης καταλυμάτων δεν υπόκεινται στο δικαίωμα υπαναχώρησης.
Συχνές ερωτήσεις
Επιτρέπονται κατοικίδια σε αυτό το κατάλυμα (αγροικία);
Ναι, το κατάλυμα φιλοξενεί κατοικίδια.
Προσφέρεται στάθμευση στον χώρο του καταλύματος (αγροικία);
Ναι, παρέχεται δωρεάν στάθμευση χωρίς παρκαδόρο. Η στάθμευση στον χώρο του καταλύματος περιλαμβάνει επιλογές στάθμευσης εκτός δρόμου.
Ποιες ώρες πραγματοποιείται το check-in και το check-out σε αυτό το κατάλυμα (αγροικία);
Ώρα έναρξης check-in: 4:30 μ.μ. – Ώρα λήξης check-in: 11:00 μ.μ.Το check-out πραγματοποιείται έως 10:00 π.μ..
Ποιες δραστηριότητες είναι διαθέσιμες στο Stable Cottage και στη γύρω περιοχή;
Το Stable Cottage διαθέτει κήπο.
Διαθέτει το Stable Cottage κουζίνα ή μικρή κουζίνα;
Ναι, υπάρχει κουζίνα που περιλαμβάνει σκεύη μαγειρικής/πιάτα/κουζινικά.
Τι υπάρχει στην περιοχή που βρίσκεται το Stable Cottage;
Το Stable Cottage βρίσκεται μόλις 1-λεπτ. με τα πόδια από Δεξαμενή και Πάρκο της Χώρας Llys-y-fran.