Ολόκληρο διαμέρισμα

Gerolimin Captain Antonis

Κατηγορία καταλύματος: 3
Διαμέρισμα με κουζίνα - Ανατολική Μάνη

Επιλέξτε ημερομηνίες για να δείτε τιμές

Κατά την επίσκεψή σας στην περιοχή (Ανατολική Μάνη), μια εξαιρετική επιλογή είναι και αυτό το κατάλυμα (διαμέρισμα). Υπάρχει βεράντα, ενώ τα διαμερίσματα προσφέρουν κουζίνες και φούρνοι μικροκυμάτων.

Σχόλια

8,0 στα 10
Πολύ καλό

Ολόκληρο διαμέρισμα

3 υπνοδωμάτια2 μπάνιαΓια 6 άτομα

Δημοφιλείς παροχές

  • Κουζίνα
  • Δέχεται κατοικίδια
  • Διατίθεται χώρος στάθμευσης
  • Δωρεάν ασύρματο ίντερνετ
  • Κλιματισμός
  • Μη καπνιστών

Βασικές παροχές (5)

  • Κοντά στην παραλία
  • Βεράντα
  • Κλιματισμό
  • Χώρος για πικνίκ
  • Ψησταριά με κάρβουνα

Νιώστε σαν στο σπίτι σας (6)

  • Δωρεάν κούνιες/κρεβατάκια μωρού
  • 3 υπνοδωμάτια
  • Κουζίνα
  • Ιδιωτικό μπάνιο
  • Βεράντα
  • Βραστήρας για καφέ/τσάι

Παρόμοια καταλύματα

Mod logo
Συνδεθείτε για να δείτε εκπτώσεις και προνόμια του προγράμματος. Περισσότερες επιβραβεύσεις για περισσότερη περιπέτεια!

Σχετικά με την περιοχή

Χάρτης
Gerolimenas, East Mani, Peloponnese Region, 230 71

Τι υπάρχει σε κοντινή απόσταση

  • Παραλία Γερολιμένα - 3 λεπτά με τα πόδια - 0.3 χλμ.
  • Πύργοι της Κοίτας - 8 λεπτά με το αυτοκίνητο - 5.7 χλμ.
  • Μαρμάρι - 27 λεπτά με το αυτοκίνητο - 20.0 χλμ.
  • Σπήλαια Διρού - 34 λεπτά με το αυτοκίνητο - 24.9 χλμ.
  • Κάστρο της Κελεφάς - 53 λεπτά με το αυτοκίνητο - 38.4 χλμ.

Εστιατόρια

  • ‪Μάνη Μάνη - ‬3 λεπτά με τα πόδια
  • ‪Ακροταιναρίτης - ‬1 λεπτό με τα πόδια
  • ‪Ακρογιάλι - ‬3 λεπτά με τα πόδια
  • ‪Aspasia - ‬9 λεπτά με το αυτοκίνητο
  • ‪Veludo - ‬3 λεπτά με τα πόδια

Πληροφορίες για το κατάλυμα

Gerolimin Captain Antonis

  • Κατά την επίσκεψή σας στην περιοχή (Ανατολική Μάνη), μια εξαιρετική επιλογή είναι και αυτό το κατάλυμα (διαμέρισμα). Υπάρχει βεράντα, ενώ τα διαμερίσματα προσφέρουν κουζίνες και φούρνοι μικροκυμάτων.

Με μια ματιά

Μέγεθος καταλύματος

    • 1 διαμέρισμα

Άφιξη/αναχώρηση

    • Ώρα έναρξης check-in: 4:00 μ.μ. – Ώρα λήξης check-in: 12 τα μεσάνυχτα
    • Ώρα check-out: 11:00 π.μ.

Ειδικές οδηγίες για το check-in

    • Δεν υπάρχει ρεσεψιόν σε αυτό το κατάλυμα
    • Οι επισκέπτες θα λάβουν ένα email εντός 7 ημέρες πριν από την άφιξη με οδηγίες σχετικά με το check-in και πληροφορίες ανάκτησης κλειδιού. Η πρόσβαση γίνεται από ιδιωτική οδό.
    • Για να κανονίσετε το check-in σας, επικοινωνήστε με το κατάλυμα τουλάχιστον 72 ώρες πριν από την άφιξη, χρησιμοποιώντας τις πληροφορίες στην επιβεβαίωση κράτησης
    • Πριν την άφιξή σας, πρέπει να κάνετε ηλεκτρονική εγγραφή μέσω ασφαλούς συνδέσμου
    • Οι πληροφορίες που παρέχει το κατάλυμα μπορεί να έχουν μεταφραστεί με εργαλεία αυτόματης μετάφρασης.

Απαιτούνται κατά το check-in

    • Απαιτείται πιστωτική, χρεωστική κάρτα ή εγγύηση σε μετρητά για τυχόν πρόσθετες χρεώσεις
    • Ενδέχεται να απαιτείται επίσημο έγγραφο ταυτότητας με φωτογραφία

Κατοικίδια

    • Το κατάλυμα δέχεται κατοικίδια δωρεάν (έως 10 κιλά ανά κατοικίδιο)
    • Επιτρέπονται τα ζώα υπηρεσίας
    • Ισχύουν περιορισμοί*
    • Τα κατοικίδια πρέπει να είναι υπό επιτήρηση

Ίντερνετ

    • Δωρεάν ασύρματο ίντερνετ στους κοινόχρηστους χώρους

Χώρος στάθμευσης

    • Δωρεάν χώρος στάθμευσης εκτός του καταλύματος σε απόσταση περίπου 20 μέτρων
    • Υπάρχει δυνατότητα στάθμευσης στον δρόμο

Άλλες πληροφορίες

    • Κατάλυμα για μη καπνίζοντες

Παροχές καταλύματος

Παραλία

  • Κοντά στην παραλία

Ίντερνετ

  • Δωρεάν ασύρματο ίντερνετ

Στάθμευση και μετακινήσεις

  • Δωρεάν χώρος στάθμευσης εκτός του καταλύματος σε απόσταση 20 μέτρων
  • Υπάρχει δυνατότητα στάθμευσης στον δρόμο

Κατάλληλο για οικογένειες

  • Δωρεάν κούνια/παιδικό κρεβατάκι
  • Καρεκλάκι μωρού

Κουζίνα

  • Φούρνος μικροκυμάτων
  • Βραστήρας για καφέ/τσάι

Υπνοδωμάτια

  • 3 υπνοδωμάτια
  • Παρέχονται κλινοσκεπάσματα

Μπάνια

  • 2 μπάνια
  • Ντουζιέρα
  • Χαρτί υγείας
  • Παρέχονται πετσέτες

Εξωτερικοί χώροι

  • Βεράντα
  • Με πλήρη περίφραξη
  • Ψησταριά με κάρβουνα
  • Χώρος για πικνίκ
  • Έπιπλα εξωτερικού χώρου

Άνεση

  • Κλιματισμός

Κατοικίδια

  • Τα ζώα υπηρεσίας εξαιρούνται από την καταβολή τελών
  • Δέχεται κατοικίδια
  • Δωρεάν διαμονή για κατοικίδια
  • Έως και 10 κιλά ανά κατοικίδιο

Προσβασιμότητα

  • Αν έχετε αιτήματα για συγκεκριμένες ανάγκες προσβασιμότητας, επικοινωνήστε με το κατάλυμα χρησιμοποιώντας τις πληροφορίες που θα βρείτε στην επιβεβαίωση που λάβατε μετά την κράτηση.
  • Χωρίς ασανσέρ
  • Οι επάνω όροφοι είναι προσβάσιμοι μόνο μέσω σκάλας
  • Κατάλυμα για άτομα που δεν καπνίζουν

Παροχές ασφαλείας

  • Δεν έχει δηλωθεί ανιχνευτής μονοξειδίου του άνθρακα (ο οικοδεσπότης δεν έχει δηλώσει εάν υπάρχει ανιχνευτής μονοξειδίου του άνθρακα στο κατάλυμα – εξετάστε το ενδεχόμενο να φέρετε μαζί σας φορητό ανιχνευτή)
  • Δεν έχει δηλωθεί ανιχνευτής καπνού (ο οικοδεσπότης δεν έχει δηλώσει εάν υπάρχει ανιχνευτής καπνού στο κατάλυμα)

Τέλη και πολιτικές

Κατοικίδια

  • Τα ζώα υπηρεσίας δεν υπόκεινται σε τέλη

Πολιτικές

Αυτό το κατάλυμα τελεί υπό τη διαχείριση ενός επαγγελματία οικοδεσπότη. Η παροχή καταλύματος σχετίζεται με το ελεύθερο επάγγελμά του, την επιχειρηματική του δραστηριότητα ή την εργασία του.
Ενδέχεται να ισχύουν χρεώσεις για επιπλέον άτομα και να ποικίλουν ανάλογα με την πολιτική του καταλύματος.
Αυτό το κατάλυμα διαθέτει εξωτερικούς χώρους, όπως μπαλκόνια, βεράντες και ταράτσες που πιθανώς να μην είναι κατάλληλοι για παιδιά. Αν έχετε κάποιον προβληματισμό, προτείνουμε να επικοινωνήσετε με το κατάλυμα πριν από την άφιξή σας, για να εξασφαλίσουν ότι θα φιλοξενηθείτε σε ένα κατάλληλο δωμάτιο.
Αυτό το κατάλυμα δεν διαθέτει ασανσέρ.
Ο οικοδεσπότης δεν έχει δηλώσει εάν υπάρχει ανιχνευτής μονοξειδίου του άνθρακα στο κατάλυμα – εξετάστε το ενδεχόμενο να φέρετε μαζί σας φορητό ανιχνευτή.
Ο οικοδεσπότης δεν έχει δηλώσει εάν υπάρχει ανιχνευτής καπνού στο κατάλυμα.
Αυτό το κατάλυμα δέχεται πιστωτικές κάρτες. Δεν γίνονται δεκτά μετρητά.
Αποδεκτές πιστωτικές κάρτες: πιστωτικές κάρτες, πιστωτικές κάρτες
Οι συναλλαγές σε μετρητά σε αυτό το κατάλυμα δεν μπορούν να υπερβαίνουν το ποσό των 500 EUR εξαιτίας των εθνικών κανονισμών. Για περισσότερες λεπτομέρειες επικοινωνήστε με το κατάλυμα χρησιμοποιώντας τα στοιχεία στην επιβεβαίωση κράτησης.
Κωδικός αναφοράς καταλύματος 1376128
Αν ακυρώσετε την κράτησή σας, θα υπόκεισθε στην πολιτική ακύρωσης του οικοδεσπότη. Σύμφωνα με τους κανονισμούς της ΕΕ περί των δικαιωμάτων των καταναλωτών, οι υπηρεσίες κράτησης καταλυμάτων δεν υπόκεινται στο δικαίωμα υπαναχώρησης.

Συχνές ερωτήσεις

Επιτρέπονται κατοικίδια σε αυτό το κατάλυμα (διαμέρισμα);

Ναι, το κατάλυμα φιλοξενεί κατοικίδια δωρεάν, με μέγιστο βάρος 10 κιλά ανά κατοικίδιο. Επειδή ενδέχεται να ισχύουν ορισμένοι περιορισμοί, επικοινωνήστε με το κατάλυμα για περισσότερες λεπτομέρειες.

Προσφέρεται στάθμευση στον χώρο του καταλύματος (διαμέρισμα);

Δυστυχώς όχι, αλλά υπάρχει δωρεάν χώρος στάθμευσης σε κοντινή απόσταση.

Ποιες ώρες πραγματοποιείται το check-in και το check-out σε αυτό το κατάλυμα (διαμέρισμα);

Ώρα έναρξης check-in: 4:00 μ.μ. – Ώρα λήξης check-in: 12 τα μεσάνυχταΤο check-out πραγματοποιείται έως 11:00 π.μ..

Ποιες δραστηριότητες είναι διαθέσιμες στο Gerolimin Captain Antonis και στη γύρω περιοχή;

Το Gerolimin Captain Antonis διαθέτει χώρο για πικνίκ.

Διαθέτει το Gerolimin Captain Antonis κουζίνα ή μικρή κουζίνα;

Ναι, υπάρχει κουζίνα και περιλαμβάνει βραστήρα για καφέ/τσάι και φούρνο μικροκυμάτων.

Τι υπάρχει στην περιοχή που βρίσκεται το Gerolimin Captain Antonis;

Το Gerolimin Captain Antonis απέχει μόλις 1 λεπτ. με τα πόδια από Ιόνιο Πέλαγος και 3 λεπτ. με τα πόδια από Παραλία Γερολιμένα.

Σχόλια

Σχόλια για το κατάλυμα Gerolimin Captain Antonis

8,0

Πολύ καλό

10

Καθαριότητα

Σχόλια

Επαληθευμένο σχόλιο

8/10 Πολύ καλό

Amazing views from the terrace over the sea. Apartment was very clean and well presented. Good additions like hairdryer and iron. We had a small issue and it was dealt with very quickly. Only thing which was a negative for us was poor hot water.