Hotel Boutique Nazionale

Κατηγορία καταλύματος: 3
Υπάρχει ξενοδοχείο λίγα μόλις βήματα από: Εκθεσιακό Κέντρο Palazzo delle Esposizioni

Επιλέξτε ημερομηνίες για να δείτε τιμές

Αυτό το κατάλυμα (Hotel Boutique Nazionale) βρίσκεται σε μια φανταστική τοποθεσία, μόλις 5 λεπτά με τα πόδια από: Εκθεσιακό Κέντρο Palazzo delle Esposizioni και Βία Νατσιονάλε. Το δωρεάν Wi-Fi είναι μια επιπλέον παροχή, ενώ οι επισκέπτες που θέλουν να παραμείνουν δραστήριοι μπορούν να επιλέξουν μονοπάτια για πεζοπορία/ποδηλασία σε κοντινή απόσταση. Επίσης, σε απόσταση 15 λεπτών με τα πόδια θα βρείτε: Piazza di Spagna (πλατεία) και Ρωμαϊκό Φόρουμ. Το κατάλυμα βρίσκεται σε πολύ κοντινή απόσταση με τα πόδια από τα μέσα μαζικής μεταφοράς: το σημείο επιβίβασης Σταθμός Repubblica - Opera House βρίσκεται σε απόσταση 7 λεπτών και το σημείο επιβίβασης Σταθμός Barberini βρίσκεται σε απόσταση 9 λεπτών.

Σχόλια

8,2 στα 10
Πολύ καλό

Δημοφιλείς παροχές

  • Μεταφορά από/προς το αεροδρόμιο
  • Διατίθεται χώρος στάθμευσης
  • Δωρεάν ασύρματο ίντερνετ
  • Κλιματισμός
  • Μη καπνιστών

Βασικές παροχές (10)

  • Καθημερινή υπηρεσία οροφοκομίας
  • Room service
  • Λεωφορειάκι για μεταφορά από και προς το αεροδρόμιο
  • Κλιματισμό
  • Χρηματοκιβώτιο στη ρεσεψιόν
  • Πολύγλωσσο προσωπικό
  • Υπηρεσίες concierge
  • Αποθήκευση αποσκευών
  • Λειτουργία ρεσεψιόν συγκεκριμένες ώρες μόνο
  • Βοήθεια για προγραμματισμό ξεναγήσεων/αγορά εισιτηρίων

Νιώστε σαν στο σπίτι σας (6)

  • Δωρεάν κούνιες/κρεβατάκια μωρού
  • Ιδιωτικό μπάνιο
  • Τηλεόραση
  • Καθημερινή υπηρεσία οροφοκομίας
  • Κουρτίνες συσκότισης
  • Ασανσέρ
Η τρέχουσα τιμή είναι 108 €
συμπεριλαμβάνονται φόροι και τέλη
23 Αυγ - 24 Αυγ

Επιλογές δωματίων

Διαθέσιμα φίλτρα για τα δωμάτια
Εμφανίζεται 1 από 1 δωμάτιο

Δίκλινο Δωμάτιο (Double ή Twin)

7,8 στα 10
Καλό
(8 σχόλια)
  • 16 τ.μ.
  • Για 3 άτομα
  • 1 Διπλό Κρεβάτι Ή 2 Μονά Κρεβάτια
  • Δωρεάν ασύρματο ίντερνετ

Παρόμοια καταλύματα

Mod logo
Συνδεθείτε για να δείτε εκπτώσεις και προνόμια του προγράμματος. Περισσότερες επιβραβεύσεις για περισσότερη περιπέτεια!

Σχετικά με την περιοχή

Χάρτης
Via Nazionale 66, Rome, RM, 00184

Τι υπάρχει σε κοντινή απόσταση

  • Εκθεσιακό Κέντρο Palazzo delle Esposizioni - 1 λεπτό με τα πόδια - 0.0 χλμ.
  • Βία Νατσιονάλε - 1 λεπτό με τα πόδια - 0.1 χλμ.
  • Δείπνο με Έγκλημα - 2 λεπτά με τα πόδια - 0.2 χλμ.
  • Οδός Via del Boschetto - 3 λεπτά με τα πόδια - 0.3 χλμ.
  • Via XX Settembre - 3 λεπτά με τα πόδια - 0.3 χλμ.

Τρόποι μετακίνησης

  • Αεροδρόμιο Τσιαμπίνο (CIA) - 38 λεπτά με το αυτοκίνητο, 16 χλμ.
  • Ρώμη (FCO-Διεθνές Αεροδρόμιο Λεονάρντο Ντα Βίντσι - Φιουμιτσίνο) - 41 λεπτά με το αυτοκίνητο, 30 χλμ.
  • Σταθμός Roma Termini - 13 λεπτά περπάτημα, 1,1 χλμ.
  • Ρώμη (XRJ-Σιδηροδρομικός Σταθμός Termini) - 13 λεπτά περπάτημα, 1,1 χλμ.
  • Σταθμός Roma Piazzale Flaminio - 27 λεπτά περπάτημα, 2,2 χλμ.
  • Σταθμός Repubblica - Opera House - 7 λεπτά περπάτημα, 0,6 χλμ.
  • Σταθμός Barberini - 9 λεπτά περπάτημα, 0,8 χλμ.
  • Σταθμός Cavour - 9 λεπτά περπάτημα, 0,8 χλμ.
  • Λεωφορειάκι για μεταφορά από και προς το αεροδρόμιο (επιπλέον χρέωση)

Εστιατόρια

  • ‪Tosca - Trattoria Pinseria - ‬6 λεπτά με τα πόδια
  • ‪Doveralù - ‬2 λεπτά με τα πόδια
  • ‪Gandhi 2 Resturant - ‬2 λεπτά με τα πόδια
  • ‪Ai Tre Scalini - ‬5 λεπτά με τα πόδια
  • ‪Casa Monti - ‬5 λεπτά με τα πόδια

Πληροφορίες για το κατάλυμα

Hotel Boutique Nazionale

  • Αυτό το κατάλυμα (Hotel Boutique Nazionale) βρίσκεται σε μια φανταστική τοποθεσία, μόλις 5 λεπτά με τα πόδια από: Εκθεσιακό Κέντρο Palazzo delle Esposizioni και Βία Νατσιονάλε. Το δωρεάν Wi-Fi είναι μια επιπλέον παροχή, ενώ οι επισκέπτες που θέλουν να παραμείνουν δραστήριοι μπορούν να επιλέξουν μονοπάτια για πεζοπορία/ποδηλασία σε κοντινή απόσταση. Επίσης, σε απόσταση 15 λεπτών με τα πόδια θα βρείτε: Piazza di Spagna (πλατεία) και Ρωμαϊκό Φόρουμ. Το κατάλυμα βρίσκεται σε πολύ κοντινή απόσταση με τα πόδια από τα μέσα μαζικής μεταφοράς: το σημείο επιβίβασης Σταθμός Repubblica - Opera House βρίσκεται σε απόσταση 7 λεπτών και το σημείο επιβίβασης Σταθμός Barberini βρίσκεται σε απόσταση 9 λεπτών.

Με μια ματιά

DONE

Μέγεθος ξενοδοχείου

    • 8 δωμάτια
    • Εκτείνεται σε 1 επίπεδο
DONE

Άφιξη/αναχώρηση

    • Ώρα έναρξης check-in: 11:00 π.μ. – Ώρα λήξης check-in: 8:00 μ.μ.
    • Διατίθεται ανέπαφο check-in
    • Γρήγορο check-out
    • Ελάχιστη ηλικία για check-in: 18
    • Ώρα check-out: 10:00 π.μ.
    • Διατίθεται ανέπαφο check-out
DONE

Ειδικές οδηγίες για το check-in

    • Αυτό το κατάλυμα προσφέρει μεταφορά από το αεροδρόμιο (ίσως να ισχύουν επιπλέον χρεώσεις). Οι επισκέπτες πρέπει να επικοινωνήσουν με το κατάλυμα και να δώσουν στοιχεία σχετικά με την άφιξή τους πριν ταξιδέψουν, χρησιμοποιώντας τα στοιχεία επικοινωνίας που περιλαμβάνονται στην επιβεβαίωση της κράτησης.
    • Η ρεσεψιόν είναι ανοιχτή καθημερινά από 8:00 π.μ. έως 8:00 μ.μ.
    • Οι επισκέπτες που σχεδιάζουν να φτάσουν εκτός του κανονικού ωραρίου check-in θα λάβουν ένα email εντός 24 ώρες πριν από την άφιξη με οδηγίες σχετικά με το check-in και τον κωδικό πρόσβασης. Το προσωπικό της ρεσεψιόν λειτουργεί με περιορισμένο ωράριο.
    • Για να κανονίσετε το check-in σας, επικοινωνήστε με το κατάλυμα τουλάχιστον 24 ώρες πριν από την άφιξη, χρησιμοποιώντας τις πληροφορίες στην επιβεβαίωση κράτησης
    • Αν έχετε σκοπό να φτάσετε μετά τις 6:00 μ.μ. επικοινωνήστε με το κατάλυμα εκ των προτέρων, χρησιμοποιώντας τις πληροφορίες στην επιβεβαίωση κράτησης
    • Οι πληροφορίες που παρέχει το κατάλυμα μπορεί να έχουν μεταφραστεί με εργαλεία αυτόματης μετάφρασης.
DONE

Απαιτούνται κατά το check-in

    • Απαιτείται πιστωτική, χρεωστική κάρτα ή εγγύηση σε μετρητά για τυχόν πρόσθετες χρεώσεις
    • Ενδέχεται να απαιτείται επίσημο έγγραφο ταυτότητας με φωτογραφία
    • Η ελάχιστη ηλικία για check-in είναι 18 ετών
DONE

Κατοικίδια

    • Δεν επιτρέπονται κατοικίδια
WIFI

Ίντερνετ

    • Δωρεάν ασύρματο ίντερνετ στους κοινόχρηστους χώρους
    • Δωρεάν ασύρματο ίντερνετ στα δωμάτια
LOCAL_PARKING

Χώρος στάθμευσης

    • Χώρος στάθμευσης εκτός του καταλύματος σε απόσταση 450 μέτρων (36 EUR ανά ημέρα). Απαιτούνται κρατήσεις.
DONE

Μεταφορές

    • Λεωφορειάκι για το αεροδρόμιο μεταξύ 6:00 π.μ. και 11:00 μ.μ.*
DONE

Άλλες πληροφορίες

    • Κατάλυμα για μη καπνίζοντες

Παροχές καταλύματος

Φαγητό και ποτό

  • Υπηρεσία δωματίου (μόνο σε συγκεκριμένο ωράριο)

Τι να κάνετε

  • Μονοπάτια για πεζοπορία/ποδηλασία σε κοντινή απόσταση

Υπηρεσίες

  • Λειτουργία ρεσεψιόν συγκεκριμένες ώρες μόνο
  • Υπηρεσίες concierge
  • Βοήθεια για προγραμματισμό ξεναγήσεων/αγορά εισιτηρίων
  • Φύλαξη αποσκευών
  • Πολύγλωσσο προσωπικό

Εγκαταστάσεις

  • 1 κτήριο/πύργος
  • Χτίστηκε το 1800
  • Χρηματοκιβώτιο στη ρεσεψιόν

Προσβασιμότητα

  • Ασανσέρ
  • Διαδρομή προσβάσιμη για άτομα με αναπηρικό καροτσάκι
  • Λεωφορείο προς το αεροδρόμιο με πρόσβαση για άτομα με αναπηρία

Παροχές δωματίου

Διασκεδάστε

  • Τηλεόραση LED 32 ιντσών
  • Ψηφιακά κανάλια

Άνετη διαμονή

  • Κλιματισμός
  • Μίνι μπαρ
  • Παντόφλες
  • Σίδερο/σιδερώστρα

Κοιμηθείτε καλά

  • Κουρτίνες συσκότισης
  • Δωμάτια με ηχομόνωση
  • Κλινοσκεπάσματα υψηλής ποιότητας
  • Ανώστρωμα
  • Δωρεάν κούνιες/κρεβατάκια μωρού
  • Πτυσσόμενα/έξτρα κρεβάτια (επιπλέον χρέωση)

Φρεσκαριστείτε

  • Ιδιωτικό μπάνιο
  • Μόνο ντουζιέρα
  • Μπιντές
  • Δωρεάν προϊόντα προσωπικής περιποίησης
  • Πιστολάκι μαλλιών
  • Πετσέτες

Μείνετε συνδεδεμένοι

  • Γραφείο
  • Δωρεάν WiFi

Περισσότερα

  • Καθημερινά
  • Χρηματοκιβώτιο μέσα στο δωμάτιο
  • Ταξιδιωτικοί οδηγοί/συστάσεις
  • Τοπικοί χάρτες

Τέλη και πολιτικές

Υποχρεωτικά τέλη

Θα σας ζητηθεί να πληρώσετε τις ακόλουθες χρεώσεις κατά το check-in ή το check-out. Στις χρεώσεις ενδέχεται να περιλαμβάνονται οι σχετικοί φόροι:
  • Επιβάλλεται δημοτικός φόρος: 6.00 EUR ανά άτομο, ανά διανυκτέρευση, για έως 10 διανυκτερεύσεις. Ο φόρος αυτός δεν ισχύει για παιδιά ηλικίας κάτω από 10 έτη.

Προαιρετικές επιπλέον παροχές

  • Η υπηρεσία μεταφοράς με το λεωφορειάκι αεροδρομίου παρέχεται με επιπλέον χρέωση 65 EUR ανά όχημα (απλή διαδρομή). Η μέγιστη χωρητικότητα είναι 3

Παιδιά και επιπλέον κρεβάτια

  • Προσφέρονται πτυσσόμενα κρεβάτια για 35.0 EUR ανά διανυκτέρευση
  • Όλοι οι επισκέπτες, συμπεριλαμβανομένων των παιδιών, πρέπει να είναι παρόντες κατά το check-in και να επιδείξουν την επίσημη ταυτότητα ή το διαβατήριό τους

Στάθμευση

  • Διατίθεται χώρος στάθμευσης σε κοντινή απόσταση με χρέωση 36 EUR ανά ημέρα (σε απόσταση 450 μέτρων)

Πολιτικές

Αυτό το κατάλυμα τελεί υπό τη διαχείριση ενός επαγγελματία οικοδεσπότη. Η παροχή καταλύματος σχετίζεται με το ελεύθερο επάγγελμά του, την επιχειρηματική του δραστηριότητα ή την εργασία του.
Όλοι οι επισκέπτες που διαμένουν σε δωμάτια του ξενοδοχείου θα πρέπει να έχουν δηλωθεί στο ξενοδοχείο.
Οι επισκέπτες μπορούν να αισθάνονται ασφαλείς, καθώς στον χώρο του καταλύματος υπάρχουν: πυροσβεστήρας, ανιχνευτής καπνού, σύστημα ασφαλείας, κουτί πρώτων βοηθειών και κάγκελα στα παράθυρα.
Αυτό το κατάλυμα δέχεται πιστωτικές κάρτες και μετρητά.
Αποδεκτές πιστωτικές κάρτες: πιστωτικές κάρτες, πιστωτικές κάρτες
Αυτό το κατάλυμα διατηρεί το δικαίωμα να προεγκρίνει την πιστωτική κάρτα του επισκέπτη πριν από την άφιξή του.
Οι συναλλαγές σε μετρητά σε αυτό το κατάλυμα δεν μπορούν να υπερβαίνουν το ποσό των 5000 EUR εξαιτίας των εθνικών κανονισμών. Για περισσότερες λεπτομέρειες επικοινωνήστε με το κατάλυμα χρησιμοποιώντας τα στοιχεία στην επιβεβαίωση κράτησης.
Κωδικός αναφοράς καταλύματος IT058091A1FM3KG7F7
Αν ακυρώσετε την κράτησή σας, θα υπόκεισθε στην πολιτική ακύρωσης του οικοδεσπότη. Σύμφωνα με τους κανονισμούς της ΕΕ περί των δικαιωμάτων των καταναλωτών, οι υπηρεσίες κράτησης καταλυμάτων δεν υπόκεινται στο δικαίωμα υπαναχώρησης.

Κατηγορία καταλύματος

Αυτό το κατάλυμα έχει λάβει την επίσημη βαθμολογία αστέρων του από την αρχή the local rating authority.

Επίσης γνωστό ως

Boutique Nazionale
Hotel Boutique Nazionale
Hotel Nazionale Boutique
Hotel Boutique Nazionale Rome
Boutique Nazionale Rome
Hotel Boutique Nazionale Rome
Hotel Boutique Nazionale Hotel
Hotel Boutique Nazionale Hotel Rome

Συχνές ερωτήσεις

Προσφέρει το Hotel Boutique Nazionale δωρεάν ακύρωση και πλήρη επιστροφή χρημάτων;

Ναι, το κατάλυμα (Hotel Boutique Nazionale) έχει διαθέσιμα δωμάτια με πλήρη επιστροφή χρημάτων για κράτηση στη σελίδα μας. Αν έχετε κάνει κράτηση για δωμάτιο με πλήρως επιστρέψιμη τιμή, μπορείτε να το ακυρώσετε έως και λίγες ημέρες πριν το check in ανάλογα με την πολιτική ακύρωσης του καταλύματος. Απλώς βεβαιωθείτε ότι έχετε διαβάσει την πολιτική ακύρωσης αυτού του καταλύματος, για να ενημερωθείτε για τους ακριβείς όρους και τις προϋποθέσεις.

Επιτρέπονται κατοικίδια σε αυτό το κατάλυμα (Hotel Boutique Nazionale);

Λυπούμαστε, δεν επιτρέπονται κατοικίδια.

Προσφέρει υπηρεσία μεταφοράς με λεωφορειάκι από και προς το αεροδρόμιο αυτό το κατάλυμα (Hotel Boutique Nazionale);

Ναι, προσφέρεται λεωφορειάκι για μεταφορά από και προς το αεροδρόμιο από 6:00 π.μ. έως 11:00 μ.μ. κατόπιν αιτήματος. Η χρέωση είναι 65 EUR ανά όχημα (απλή διαδρομή).

Ποιες ώρες πραγματοποιείται το check-in και το check-out σε αυτό το κατάλυμα (Hotel Boutique Nazionale);

Ώρα έναρξης check-in: 11:00 π.μ. – Ώρα λήξης check-in: 8:00 μ.μ.Το check-out πραγματοποιείται έως 10:00 π.μ.. Γρήγορο check-out και ανέπαφο check-in και check-out είναι διαθέσιμα.

Ποιες δραστηριότητες είναι διαθέσιμες στο Hotel Boutique Nazionale και στη γύρω περιοχή;

Απολαύστε τις καλοκαιρινές δραστηριότητες, όπως πεζοπορία, κατά τους καλοκαιρινούς μήνες.

Τι υπάρχει στην περιοχή που βρίσκεται το Hotel Boutique Nazionale;

Το Hotel Boutique Nazionale απέχει μόνο 7 λεπτ. με τα πόδια από Σταθμός Repubblica - Opera House και 11 λεπτ. με τα πόδια από Φοντάνα ντι Τρέβι.