Adaar Kuchchaveli

Κατηγορία καταλύματος: 4
Ξενοδοχείο με εξωτερική πισίνα και εστιατόριο

Επιλέξτε ημερομηνίες για να δείτε τιμές

Σχόλια

7,6 στα 10
Καλό

Δημοφιλείς παροχές

  • Πισίνα
  • Δωρεάν πρωινό
  • Δωρεάν στάθμευση
  • Δωρεάν ασύρματο ίντερνετ
  • Εστιατόριο
  • Κλιματισμός

Βασικές παροχές (12)

  • Καθημερινή υπηρεσία οροφοκομίας
  • Κοντά στην παραλία
  • Εστιατόρια
  • Εξωτερική πισίνα
  • Γυμναστήριο
  • Κήπος
  • Υπηρεσίες πλυντηρίου
  • Εγκαταστάσεις πλυντηρίων σελφ-σέρβις
  • Υπηρεσίες concierge
  • Υπηρεσίες γάμου
  • Αποθήκευση αποσκευών
  • Λειτουργία ρεσεψιόν συγκεκριμένες ώρες μόνο

Νιώστε σαν στο σπίτι σας (6)

  • Ιδιωτικό μπάνιο
  • Τηλεόραση
  • Κήπος
  • Καθημερινή υπηρεσία οροφοκομίας
  • Εγκαταστάσεις πλυντηρίων
  • Έλεγχος κλιματισμού στο δωμάτιο (κλιματιστικό)
Η τρέχουσα τιμή είναι 125 €
συμπεριλαμβάνονται φόροι και τέλη
1 Οκτ - 2 Οκτ

Επιλογές δωματίων

Deluxe Δίκλινο Δωμάτιο (Double)

  • 32 τ.μ.
  • 1 υπνοδωμάτιο
  • Για 3 άτομα
  • 1 King Κρεβάτι

Luxury Στούντιο-Σουίτα

  • Θέα στον κήπο
  • 39 τ.μ.
  • 1 υπνοδωμάτιο
  • Για 3 άτομα
  • 1 King Κρεβάτι

Superior Δίκλινο Δωμάτιο (Double)

  • 28 τ.μ.
  • 1 υπνοδωμάτιο
  • Για 3 άτομα
  • 1 Queen Κρεβάτι

Παρόμοια καταλύματα

Mod logo
Συνδεθείτε για να δείτε εκπτώσεις και προνόμια του προγράμματος. Περισσότερες επιβραβεύσεις για περισσότερη περιπέτεια!

Σχετικά με την περιοχή

Χάρτης
Ward 5 Beach Road, Kumupurupiddy East, Trincomalee, EP, 31012

Τι υπάρχει σε κοντινή απόσταση

  • Παραλία Νιλαβέλι - 16 λεπτά με το αυτοκίνητο - 6.3 χλμ.
  • Παραλία του Uppuveli - 32 λεπτά με το αυτοκίνητο - 21.3 χλμ.
  • Παραλία Trincomalee - 38 λεπτά με το αυτοκίνητο - 27.5 χλμ.
  • Λιμάνι Trincomalee Harbour - 39 λεπτά με το αυτοκίνητο - 28.2 χλμ.
  • Ναός Koneswaram - 44 λεπτά με το αυτοκίνητο - 30.0 χλμ.

Εστιατόρια

  • ‪Sana place seafood - ‬12 λεπτά με το αυτοκίνητο
  • ‪Nilaa Rice & Curry - ‬12 λεπτά με το αυτοκίνητο
  • Sea Food Restaurant
  • Canteen TCEUSL
  • ‪King seafood restaurant - ‬12 λεπτά με το αυτοκίνητο

Πληροφορίες για το κατάλυμα

Με μια ματιά

Μέγεθος ξενοδοχείου

    • 14 δωμάτια

Άφιξη/αναχώρηση

    • Ώρα έναρξης check-in: 2:00 μ.μ. – Ώρα λήξης check-in: οποιαδήποτε στιγμή
    • Ελάχιστη ηλικία για check-in: 18
    • Ώρα check-out: 12 το μεσημέρι

Ειδικές οδηγίες για το check-in

    • Η ρεσεψιόν είναι ανοιχτή καθημερινά από 7:30 π.μ. έως 8:00 μ.μ.
    • Το προσωπικό της ρεσεψιόν λειτουργεί με περιορισμένο ωράριο.
    • Οι πληροφορίες που παρέχει το κατάλυμα μπορεί να έχουν μεταφραστεί με εργαλεία αυτόματης μετάφρασης.

Απαιτούνται κατά το check-in

    • Απαιτείται πιστωτική, χρεωστική κάρτα ή εγγύηση σε μετρητά για τυχόν πρόσθετες χρεώσεις
    • Ενδέχεται να απαιτείται επίσημο έγγραφο ταυτότητας με φωτογραφία
    • Η ελάχιστη ηλικία για check-in είναι 18 ετών

Κατοικίδια

    • Δεν επιτρέπονται κατοικίδια ή ζώα υπηρεσίας

Ίντερνετ

    • Δωρεάν ασύρματο ίντερνετ στους κοινόχρηστους χώρους
    • Δωρεάν WiFi (ταχύτητα: 25+ Mbps) στα δωμάτια

Χώρος στάθμευσης

    • Δωρεάν ασφαλής χώρος στάθμευσης στο κατάλυμα, στάθμευση χωρίς παρκαδόρο στο κατάλυμα
    • Ο χώρος στάθμευσης στο κατάλυμα είναι προσβάσιμος με αναπηρικό καροτσάκι

Παροχές καταλύματος

Φαγητό και ποτό

  • Διατίθεται δωρεάν πλήρες πρωινό καθημερινά μεταξύ 7:30 π.μ.–10:00 π.μ.
  • Προσφέρεται βραδινό γεύμα με πρόσθετη χρέωση (απαιτείται κράτηση)
  • Εστιατόριο
  • Ιδιωτικό δείπνο

Τι να κάνετε

  • Παραλία σε κοντινή απόσταση

Υπηρεσίες

  • Λειτουργία ρεσεψιόν συγκεκριμένες ώρες μόνο
  • Υπηρεσίες concierge
  • Βοήθεια για προγραμματισμό ξεναγήσεων/αγορά εισιτηρίων
  • Υπηρεσία στεγνοκαθαριστηρίου/πλυντηρίου
  • Φύλαξη αποσκευών
  • Υπηρεσίες γάμου
  • Ξαπλώστρες πισίνας
  • Ομπρέλες πισίνας
  • Πακέτο για ρομαντική διαμονή

Εγκαταστάσεις

  • Κήπος
  • Γυμναστήριο
  • Εξωτερική πισίνα

Προσβασιμότητα

  • Διαδρομή προσβάσιμη για άτομα με αναπηρικό καροτσάκι
  • Χώρος στάθμευσης προσβάσιμος για άτομα με αναπηρία
  • Δημόσια τουαλέτα με πρόσβαση για άτομα με αναπηρικό καροτσάκι
  • Ρεσεψιόν με πρόσβαση για άτομα με αναπηρικό καροτσάκι
  • Γραφείο εγγραφής με πρόσβαση για άτομα με αναπηρικό καροτσάκι
  • Γυμναστήριο με πρόσβαση για άτομα με αναπηρικό καροτσάκι
  • Εστιατόριο με πρόσβαση για άτομα με αναπηρικό καροτσάκι
  • Lounge με πρόσβαση για άτομα με αναπηρικό καροτσάκι
  • Ράμπα μπροστινής εισόδου
  • Οι επάνω όροφοι είναι προσβάσιμοι μόνο μέσω σκάλας
  • Καλά φωτισμένη διαδρομή προς την είσοδο
  • Διαδρομή προς την είσοδο χωρίς σκαλοπάτια

Παροχές δωματίου

Διασκεδάστε

  • Τηλεόραση
  • Δορυφορικά κανάλια

Άνετη διαμονή

  • Κλιματισμός με ψύξη
  • Σίδερο/σιδερώστρα (κατόπιν αιτήματος)

Κοιμηθείτε καλά

  • Δωμάτια με ηχομόνωση

Φρεσκαριστείτε

  • Ιδιωτικό μπάνιο
  • Μόνο ντουζιέρα
  • Σαπούνι και σαμπουάν
  • Πιστολάκι μαλλιών
  • Πετσέτες
  • Χαρτί υγείας

Μείνετε συνδεδεμένοι

  • Γραφείο
  • Δωρεάν WiFi (ταχύτητα: 25+ Mbps)
  • Τηλέφωνο
  • Προσαρμογείς πρίζας/φορτιστές

Φαγητό και ποτό

  • Τοπική υπηρεσία παράδοσης φαγητού (delivery)
  • Μίνι ψυγείο

Περισσότερα

  • Καθημερινά
  • Χρηματοκιβώτιο μέσα στο δωμάτιο που χωράει λάπτοπ

Τέλη και πολιτικές

Προαιρετικές επιπλέον παροχές

  • Το βραδινό γεύμα κοστίζει 100 USD

Πισίνα, σπα και γυμναστήριο (κατά περίπτωση)

  • Η πισίνα είναι ανοιχτή από 7:30 π.μ. έως 7:00 μ.μ.

Πολιτικές

Αυτό το κατάλυμα τελεί υπό τη διαχείριση ενός επαγγελματία οικοδεσπότη. Η παροχή καταλύματος σχετίζεται με το ελεύθερο επάγγελμά του, την επιχειρηματική του δραστηριότητα ή την εργασία του.
Ενδέχεται να ισχύουν χρεώσεις για επιπλέον άτομα και να ποικίλουν ανάλογα με την πολιτική του καταλύματος.
Οι επισκέπτες μπορούν να αισθάνονται ασφαλείς, καθώς στον χώρο του καταλύματος υπάρχουν: πυροσβεστήρας.
Αυτό το κατάλυμα δέχεται πιστωτικές κάρτες και μετρητά.
Αποδεκτές πιστωτικές κάρτες: πιστωτικές κάρτες, πιστωτικές κάρτες, πιστωτικές κάρτες
Αν ακυρώσετε την κράτησή σας, θα υπόκεισθε στην πολιτική ακύρωσης του οικοδεσπότη. Σύμφωνα με τους κανονισμούς της ΕΕ περί των δικαιωμάτων των καταναλωτών, οι υπηρεσίες κράτησης καταλυμάτων δεν υπόκεινται στο δικαίωμα υπαναχώρησης.

Συχνές ερωτήσεις

Υπάρχει πισίνα σε αυτό το κατάλυμα (Adaar Kuchchaveli);

Ναι, θα βρείτε εξωτερική πισίνα. Οι επισκέπτες έχουν πρόσβαση στην πισίνα από 7:30 π.μ. έως 7:00 μ.μ..

Επιτρέπονται κατοικίδια σε αυτό το κατάλυμα (Adaar Kuchchaveli);

Λυπούμαστε, δεν επιτρέπονται κατοικίδια ή ζώα υπηρεσίας.

Προσφέρεται στάθμευση στον χώρο του καταλύματος (Adaar Kuchchaveli);

Ναι, παρέχεται δωρεάν στάθμευση χωρίς παρκαδόρο.

Ποιες ώρες πραγματοποιείται το check-in και το check-out σε αυτό το κατάλυμα (Adaar Kuchchaveli);

Ώρα έναρξης check-in: 2:00 μ.μ. – Ώρα λήξης check-in: οποιαδήποτε στιγμήΤο check-out πραγματοποιείται έως 12 το μεσημέρι.

Ποιες δραστηριότητες είναι διαθέσιμες στο Adaar Kuchchaveli και στη γύρω περιοχή;

Το Adaar Kuchchaveli διαθέτει εξωτερική πισίνα, γυμναστήριο καθώς και κήπο.

Υπάρχουν εστιατόρια σε αυτό το κατάλυμα (Adaar Kuchchaveli) ή στη γύρω περιοχή;

Ναι, υπάρχει ένα εστιατόριο στο κατάλυμα.

Σχόλια

Σχόλια για το κατάλυμα Adaar Kuchchaveli

7,6

Καλό

8,6

Καθαριότητα

8,0

Παροχές

8,6

Προσωπικό & εξυπηρέτηση

9,4

Κατάσταση καταλύματος & παροχές

Σχόλια

Επαληθευμένο σχόλιο

10/10 Εξαιρετικό

Rent o fint,trevlig personal och god mat
Επαληθευμένο σχόλιο

10/10 Εξαιρετικό

Ein großartiges Hotel (die Fotos werden ihm nicht gerecht) mit äußerst freundlichem und hilfsbereitem Personal. Das Frühstück und das Restaurant waren ausgezeichnet. Wir würden sehr gerne wiederkommen.
Επαληθευμένο σχόλιο

2/10 Κακό

Rude staff, missed things on breakfast menu, staff on their phones or sitting behind desk
Επαληθευμένο σχόλιο

10/10 Εξαιρετικό

Great hotel and lovely staff. Quite remote, but the pool and beach was nice.