Casa Fiori Hotel SPA San Miguel de Allende

Κατηγορία καταλύματος: 2
Στο κέντρο της πόλης ξενοδοχείο που συνδέεται με το συνεδριακό κέντρο, σε κοντινή απόσταση με τα πόδια από: Εκκλησία του Αγίου Μιχαήλ Αρχαγγέλου

Επιλέξτε ημερομηνίες για να δείτε τιμές

Σε αυτό το κατάλυμα (Casa Fiori Hotel SPA San Miguel de Allende), θα βρίσκεστε 15 λεπτά με το αυτοκίνητο από: Εκκλησία του Αγίου Μιχαήλ Αρχαγγέλου και Σπα La Gruta Spa.

Σχόλια

8,6 στα 10
Άριστο

Δημοφιλείς παροχές

  • Σπα
  • Μεταφορά από/προς το αεροδρόμιο
  • Δωρεάν ασύρματο ίντερνετ
  • Εγκαταστάσεις πλυντηρίων
  • Μη καπνιστών

Βασικές παροχές (10)

  • Καθημερινή υπηρεσία οροφοκομίας
  • Υπηρεσίες σπα
  • Λεωφορειάκι για μεταφορά από και προς το αεροδρόμιο
  • Κοινόχρηστο σαλόνι
  • Χρηματοκιβώτιο στη ρεσεψιόν
  • Εγκαταστάσεις πλυντηρίων σελφ-σέρβις
  • Υπηρεσίες concierge
  • Αποθήκευση αποσκευών
  • Λειτουργία ρεσεψιόν συγκεκριμένες ώρες μόνο
  • Βοήθεια για προγραμματισμό ξεναγήσεων/αγορά εισιτηρίων
Η τρέχουσα τιμή είναι 60 €
συμπεριλαμβάνονται φόροι και τέλη
31 Αυγ - 1 Σεπ

Επιλογές δωματίων

Διαθέσιμα φίλτρα για τα δωμάτια
Εμφανίζονται 4 από 4 δωμάτια

Deluxe Δωμάτιο

  • 36 τ.μ.
  • 1 υπνοδωμάτιο
  • Για 3 άτομα
  • 1 King Κρεβάτι και 1 Μονό Κρεβάτι
  • Δωρεάν ασύρματο ίντερνετ

Comfort Δωμάτιο

  • 25 τ.μ.
  • 1 υπνοδωμάτιο
  • Για 4 άτομα
  • 1 Queen Κρεβάτι και 1 King Κρεβάτι
  • Δωρεάν ασύρματο ίντερνετ

Comfort Δωμάτιο

  • 1 υπνοδωμάτιο
  • Για 2 άτομα
  • 1 Queen Κρεβάτι
  • Δωρεάν ασύρματο ίντερνετ

Family Δωμάτιο

  • 1 υπνοδωμάτιο
  • Για 2 άτομα
  • 1 Διπλό Κρεβάτι
  • Δωρεάν ασύρματο ίντερνετ

Παρόμοια καταλύματα

Mod logo
Συνδεθείτε για να δείτε εκπτώσεις και προνόμια του προγράμματος. Περισσότερες επιβραβεύσεις για περισσότερη περιπέτεια!

Σχετικά με την περιοχή

Χάρτης
35 Insurgentes, San Miguel de Allende, GTO, 37700

Τι υπάρχει σε κοντινή απόσταση

  • Δημόσια Βιβλιοθήκη του San Miguel de Allende - 1 λεπτό με τα πόδια - 0.0 χλμ.
  • Θέατρο Angela Peralta - 2 λεπτά με τα πόδια - 0.2 χλμ.
  • Ιστορικό Μουσείο San Miguel de Allende - 3 λεπτά με τα πόδια - 0.3 χλμ.
  • Κήπος Allende - 3 λεπτά με τα πόδια - 0.3 χλμ.
  • Εκκλησία του Αγίου Μιχαήλ Αρχαγγέλου - 5 λεπτά με τα πόδια - 0.5 χλμ.

Τρόποι μετακίνησης

  • Διεθνές Αεροδρόμιο του Κερέταρο (QRO) - 79 λεπτά με το αυτοκίνητο, 74,9 χλμ.
  • Λεωφορειάκι για μεταφορά από και προς το αεροδρόμιο (επιπλέον χρέωση)

Εστιατόρια

  • ‪Lavanda - ‬4 λεπτά με τα πόδια
  • ‪La Coronela - ‬4 λεπτά με τα πόδια
  • ‪Tortas Los Delfines - ‬5 λεπτά με τα πόδια
  • ‪La Azotea - ‬4 λεπτά με τα πόδια
  • ‪Los Milagros - ‬3 λεπτά με τα πόδια

Πληροφορίες για το κατάλυμα

Casa Fiori Hotel SPA San Miguel de Allende

  • Σε αυτό το κατάλυμα (Casa Fiori Hotel SPA San Miguel de Allende), θα βρίσκεστε 15 λεπτά με το αυτοκίνητο από: Εκκλησία του Αγίου Μιχαήλ Αρχαγγέλου και Σπα La Gruta Spa.

Με μια ματιά

DONE

Μέγεθος ξενοδοχείου

    • 7 δωμάτια
DONE

Άφιξη/αναχώρηση

    • Ώρα έναρξης check-in: 3:00 μ.μ. – Ώρα λήξης check-in: 8:00 μ.μ.
    • Check-in αργά ανάλογα με τη διαθεσιμότητα
    • Ελάχιστη ηλικία για check-in: 18
    • Ώρα check-out: 12 το μεσημέρι
DONE

Ειδικές οδηγίες για το check-in

    • Αυτό το κατάλυμα προσφέρει μεταφορά από το αεροδρόμιο (ίσως να ισχύουν επιπλέον χρεώσεις). Για να κανονίσουν τη μεταφορά, οι πελάτες πρέπει να επικοινωνήσουν με το κατάλυμα 24 ώρες πριν από την άφιξη χρησιμοποιώντας τα στοιχεία επικοινωνίας που περιλαμβάνονται στην επιβεβαίωση της κράτησης.
    • Η ρεσεψιόν είναι ανοιχτή καθημερινά από 9:00 π.μ. έως 12 τα μεσάνυχτα
    • Το προσωπικό της ρεσεψιόν λειτουργεί με περιορισμένο ωράριο.
    • Αν έχετε σκοπό να φτάσετε μετά τις 12 το μεσημέρι επικοινωνήστε με το κατάλυμα εκ των προτέρων, χρησιμοποιώντας τις πληροφορίες στην επιβεβαίωση κράτησης
    • Οι πληροφορίες που παρέχει το κατάλυμα μπορεί να έχουν μεταφραστεί με εργαλεία αυτόματης μετάφρασης.
DONE

Απαιτούνται κατά το check-in

    • Απαιτείται πιστωτική, χρεωστική κάρτα ή εγγύηση σε μετρητά για τυχόν πρόσθετες χρεώσεις
    • Ενδέχεται να απαιτείται επίσημο έγγραφο ταυτότητας με φωτογραφία
    • Η ελάχιστη ηλικία για check-in είναι 18 ετών
DONE

Κατοικίδια

    • Δεν επιτρέπονται κατοικίδια
WIFI

Ίντερνετ

    • Δωρεάν ασύρματο ίντερνετ στους κοινόχρηστους χώρους
    • Δωρεάν WiFi (ταχύτητα: 50+ Mbps) στα δωμάτια
LOCAL_PARKING

Parking

    • 24-hour offsite parking within 1 mi (MXN 350 per night)
DONE

Μεταφορές

    • Λεωφορειάκι για το αεροδρόμιο κατόπιν αιτήματος διαθέσιμο 24 ώρες το 24ωρο*
DONE

Άλλες πληροφορίες

    • Κατάλυμα για μη καπνίζοντες

Παροχές καταλύματος

Τι να κάνετε

  • Περιηγήσεις σε οινοποιείο σε κοντινή απόσταση

Υπηρεσίες

  • Λειτουργία ρεσεψιόν συγκεκριμένες ώρες μόνο
  • Υπηρεσίες concierge
  • Βοήθεια για προγραμματισμό ξεναγήσεων/αγορά εισιτηρίων
  • Εγκαταστάσεις πλυντηρίων
  • Φύλαξη αποσκευών

Εγκαταστάσεις

  • Χρηματοκιβώτιο στη ρεσεψιόν
  • Κοινόχρηστο καθιστικό
  • Υπηρεσίες σπα

Προσβασιμότητα

  • Λεωφορείο προς το αεροδρόμιο με πρόσβαση για άτομα με αναπηρία

Παροχές δωματίου

Άνετη διαμονή

  • Κλιματισμός με θέρμανση
  • Σίδερο/σιδερώστρα

Φρεσκαριστείτε

  • Σαπούνι και σαμπουάν
  • Πιστολάκι μαλλιών
  • Πετσέτες
  • Χαρτί υγείας

Μείνετε συνδεδεμένοι

  • Δωρεάν WiFi (ταχύτητα: 50+ Mbps)

Περισσότερα

  • Καθημερινά
  • Χρηματοκιβώτιο μέσα στο δωμάτιο

Ειδικά χαρακτηριστικά

Σπα

Οι πελάτες μπορούν να χαλαρώσουν απολαμβάνοντας τις υπηρεσίες σπα του καταλύματος. Οι υπηρεσίες του σπα περιλαμβάνουν βαθύ μασάζ ιστού, μασάζ με ζεστές πέτρες, αθλητικό μασάζ και σουηδικό μασάζ.

Τέλη και πολιτικές

Προαιρετικές επιπλέον παροχές

  • Η υπηρεσία μεταφοράς με το λεωφορειάκι αεροδρομίου παρέχεται με επιπλέον χρέωση 2000 MXN ανά όχημα (απλή διαδρομή). Η μέγιστη χωρητικότητα είναι 3
  • Check-in αργά μεταξύ 9:00 π.μ. - 3:00 μ.μ. μπορεί να κανονιστεί με επιπλέον χρέωση 50 % της τιμής δωματίου

Στάθμευση

  • Διατίθεται <χώρος στάθμευσης σε κοντινή απόσταση με χρέωση 350 MXN ανά διανυκτέρευση (σε απόσταση 900 μέτρων, ανοιχτός όλο το 24ωρο)

Πισίνα, σπα και γυμναστήριο (κατά περίπτωση)

  • Απαιτείται κράτηση για υπηρεσίες μασάζ και θεραπείες σπα που μπορεί να γίνει, επικοινωνώντας με το κατάλυμα πριν την άφιξη στον αριθμό που υπάρχει στην επιβεβαίωση κράτησης

Πολιτικές

Αυτό το κατάλυμα τελεί υπό τη διαχείριση ενός επαγγελματία οικοδεσπότη. Η παροχή καταλύματος σχετίζεται με το ελεύθερο επάγγελμά του, την επιχειρηματική του δραστηριότητα ή την εργασία του.
Αυτό το κατάλυμα δεν διαθέτει ασανσέρ.
Αυτό το κατάλυμα δέχεται πιστωτικές κάρτες, χρεωστικές κάρτες και μετρητά.
Αποδεκτές πιστωτικές κάρτες: πιστωτικές κάρτες, πιστωτικές κάρτες, πιστωτικές κάρτες, πιστωτικές κάρτες, πιστωτικές κάρτες, πιστωτικές κάρτες, πιστωτικές κάρτες, πιστωτικές κάρτες
Αν ακυρώσετε την κράτησή σας, θα υπόκεισθε στην πολιτική ακύρωσης του οικοδεσπότη. Σύμφωνα με τους κανονισμούς της ΕΕ περί των δικαιωμάτων των καταναλωτών, οι υπηρεσίες κράτησης καταλυμάτων δεν υπόκεινται στο δικαίωμα υπαναχώρησης.

Συχνές ερωτήσεις

Επιτρέπονται κατοικίδια σε αυτό το κατάλυμα (Casa Fiori Hotel SPA San Miguel de Allende);

Λυπούμαστε, δεν επιτρέπονται κατοικίδια.

Προσφέρει υπηρεσία μεταφοράς με λεωφορειάκι από και προς το αεροδρόμιο αυτό το κατάλυμα (Casa Fiori Hotel SPA San Miguel de Allende);

Ναι, προσφέρεται λεωφορειάκι για μεταφορά από και προς το αεροδρόμιο. Η χρέωση είναι 2000 MXN ανά όχημα (απλή διαδρομή).

Ποιες ώρες πραγματοποιείται το check-in και το check-out σε αυτό το κατάλυμα (Casa Fiori Hotel SPA San Miguel de Allende);

Ώρα έναρξης check-in: 3:00 μ.μ. – Ώρα λήξης check-in: 8:00 μ.μ.Το check-out πραγματοποιείται έως 12 το μεσημέρι.

Ποιες δραστηριότητες είναι διαθέσιμες στο Casa Fiori Hotel SPA San Miguel de Allende και στη γύρω περιοχή;

Το Casa Fiori Hotel SPA San Miguel de Allende διαθέτει υπηρεσίες σπα.

Τι υπάρχει στην περιοχή που βρίσκεται το Casa Fiori Hotel SPA San Miguel de Allende;

Το Casa Fiori Hotel SPA San Miguel de Allende βρίσκεται σε Σόνα Σέντρο, μόλις 5 λεπτ. με τα πόδια από Εκκλησία του Αγίου Μιχαήλ Αρχαγγέλου και 3 λεπτ. με τα πόδια από Κήπος Allende.