Room-red Farm Inn - Room 10
Κατηγορία καταλύματος: 2
Πανσιόν - Κέντρο Χάουι
Επιλέξτε ημερομηνίες για να δείτε τιμές
Συλλογή φωτογραφιών για Room-red Farm Inn - Room 10





Αυτό το κατάλυμα (Room-red Farm Inn - Room 10) είναι μια εξαιρετ ική επιλογή για τη διαμονή σας εδώ (Κέντρο Χάουι).
Δημοφιλείς παροχές
- Δέχεται κατοικίδια
- Δωρεάν στάθμευση
- Δωρεάν ασύρματο ίντερνετ
- Μη καπνιστών
Βασικές παροχές (1)
Βασικές παροχές (1)
- Κήπος
Επιλογές δωματίων
Ελέγξτε τη διαθεσιμότητα για αυτές τις ημερομηνίες
Παρόμοια καταλύματα

MacNeil's Motel
Groves Point
MacNeil's Motel
Groves Point
- Δέχεται κατοικίδια
- Δωρεάν στάθμευση
- Δωρεάν ασύρματο ίντερνετ
- Κλιματισμός
8.8 στα 10, Άριστο, 59 σχόλια
8,8
Άριστο
59 σχόλια
Η τιμή είναι 91 €
91 €
συμπεριλαμβάνονται φόροι και τέλη
26 Αυγ - 27 Αυγ

The Clansman Motel
North Sydney
The Clansman Motel
North Sydney
- Πισίνα
- Δέχεται κατοικίδια
- Δωρεάν στάθμευση
- Δωρεάν ασύρματο ίντερνετ
8.4 στα 10, Πολύ καλό, 125 σχόλια
8,4
Πολύ καλό
125 σχόλια
Η τιμή είναι 108 €
108 €
συμπεριλαμβάνονται φόροι και τέλη
31 Αυγ - 1 Σεπ

Royal Hotel Sydney
Sydney
Royal Hotel Sydney
Sydney
- Δωρεάν στάθμευση
- Δωρεάν ασύρματο ίντερνετ
- Κλιματισμός
- Εγκαταστάσεις πλυντηρίων
7.0 στα 10, Καλό, 71 σχόλια
7,0
Καλό
71 σχόλια
Η τιμή είναι 104 €
104 €
συμπεριλαμβάνονται φόροι και τέλη
31 Αυγ - 1 Σεπ

Park Inn - by Choice Hotels, Sydney
Sydney
Park Inn - by Choice Hotels, Sydney
Sydney
- Πισίνα
- Δωρεάν στάθμευση
- Δωρεάν ασύρματο ίντερνετ
- Εστιατόριο
7.0 στα 10, Καλό, 783 σχόλια
7,0
Καλό
783 σχόλια
Η τιμή είναι 101 €
101 €
συμπεριλαμβάνονται φόροι και τέλη
14 Σεπ - 15 Σεπ

Kow's Inn
Bras D'or
Kow's Inn
Bras D'or
- Δέχεται κατοικίδια
- Δωρεάν στάθμευση
- Δωρεάν ασύρματο ίντερνετ
8.6 στα 10, Άριστο, 75 σχόλια
8,6
Άριστο
75 σχόλια
Η τιμή είναι 105 €
105 €
συμπεριλαμβάνονται φόροι και τέλη
1 Σεπ - 2 Σεπ

Room-red Farm Inn - Room 12
Howie Centre
Room-red Farm Inn - Room 12
Howie Centre
- Δέχεται κατοικίδια
- Δωρεάν στάθμευση
- Δωρεάν ασύρματο ίντερνετ
- Μη καπνιστών

The Red Farm Suite at The Red Farm
Howie Centre
The Red Farm Suite at The Red Farm
Howie Centre
- Δέχεται κατοικίδια
- Δωρεάν στάθμευση
- Δωρεάν ασύρματο ίντερνετ
- Μη καπνιστών
Συνδεθείτε για να δείτε εκπτώσεις και προνόμια του προγράμματος. Περισσότερες επιβραβεύσεις για περισσότερη περιπέτεια!
Σχετικά με την περιοχή

Howie Centre, NS
Τι υπάρχει σε κοντινή απόσταση
- Πάρκο Membertou Heritage Park - 15 λεπτά με το αυτοκίνητο - 9.9 χλμ.
- Sydney Waterfront Boardwalk - 16 λεπτά με το αυτοκίνητο - 11.0 χλμ.
- Κέντρι Ντιζάιν Cape Breton Centre for Craft and Design - 16 λεπτά με το αυτοκίνητο - 11.7 χλμ.
- Παγοδ ρόμιο Centre 200 - 17 λεπτά με το αυτοκίνητο - 11.7 χλμ.
- Γιγαντιαίο Βιολί World's Largest Fiddle - 17 λεπτά με το αυτοκίνητο - 12.8 χλμ.
Τρόποι μετακίνησης
- Σίδνεϊ, Νόβα Σκότια (YQY) - 19 λεπτά με το αυτοκίνητο, 21,4 χλμ.
Εστιατόρια
- Royal Canadian Legion Branch 128 - 13 λεπτά με το αυτοκίνητο
- Tim Hortons - 10 λεπτά με το αυτοκίνητο
- Starbucks - 13 λεπτά με το αυτοκίνητο
- Joany's Pizza & Donair - 8 λεπτά με το αυτοκίνητο
- Tim Hortons - 4 λεπτά με το αυτοκίνητο
Πληροφορίες για το κατάλυμα
Room-red Farm Inn - Room 10
- Αυτό το κατάλυμα (Room-red Farm Inn - Room 10) είναι μια εξαιρετική επιλογή για τη διαμονή σας εδώ (Κέντρο Χάουι).
Με μια ματιά
Άφιξη/αναχώρηση
- Ώρα έναρξης check-in: 4:00 μ.μ. – Ώρα λήξης check-in: 8:00 μ.μ.
- Διατίθεται ανέπαφο check-in
- Ελάχιστη ηλικία για check-in: 18
- Ώρα check-out: 11:00 π.μ.
- Διατίθεται ανέπαφο check-out
Ειδικές οδηγίες για το check-in
- Δεν υπάρχει ρεσεψιόν σε αυτό το κατάλυμα
- Οι επισκέπτες θα λάβουν ένα email με οδηγίες σχετικά με το check-in και τον κωδικό πρόσβασης πριν από την άφιξη. Η πρόσβαση γίνεται από ιδιωτική οδό.
- Για να κανονίσετε το check-in σας, επικοινωνήστε με το κατάλυμα εκ των προτέρων, χρησιμοποιώντας τις πληροφορίες στην επιβεβαίωση κράτησης
- Οι πληροφορίες που παρέχει το κατάλυμα μπορεί να έχουν μεταφραστεί με εργαλεία αυτόματης μετάφρασης.
Απαιτούνται κατά το check-in
- Απαιτείται πιστωτική, χρεωστική κάρτα ή εγγύηση σε μετρητά για τυχόν πρόσθετες χρεώσεις
- Ενδέχεται να απαιτείται επίσημο έγγραφο ταυτότητας με φωτογραφία
- Η ελάχιστη ηλικία για check-in είναι 18 ετών
Κατοικίδια
- Επιτρέπονται τα κατοικίδια*
- Επιτρέπονται τα ζώα υπηρεσίας
Ίντερνετ
- Δωρεάν ασύρματο ίντερνετ στους κοινόχρηστους χώρους
Χώρος στάθμευσης
- Δωρεάν στάθμευση χωρίς παρκαδόρο στο κατάλυμα
- Διατίθεται γκαράζ στο κατάλυμα
- Δωρεάν χώρος στάθμευσης εκτός του καταλύματος σε κοντινή απόσταση
Άλλες πληροφορίες
- Κατάλυμα για μη καπνίζοντες
Τέλη και πολιτικές
Κατοικίδια
- Τα ζώα υπηρεσίας δεν υπόκεινται σε τέλη
- Επιτρέπονται κατοικίδια με επιπλέον χρέωση 49.87 EUR ανά κατάλυμα, ανά διαμονή
Πολιτικές
Αυτό το κατάλυμα τελεί υπό τη διαχείριση ενός επαγγελματία οικοδεσπότη. Η παροχή καταλύματος σχετίζεται με το ελεύθερο επάγγελμά του, την επιχειρηματική του δραστηριότητα ή την εργασία του.
Αυτό το κατάλυμα δεν διαθέτει ασανσέρ.
Οι επισκέπτες μπορούν να αισθάνονται ασφαλείς, καθώς στον χώρο του καταλύματος υπάρχουν: ανιχνευτής καπνού.
Αυτό το κατάλυμα δέχεται χρεωστικές ή πιστωτικές κάρτες. Δεν γίνονται δεκτά μετρητά.
Αποδεκτές πιστωτικές κάρτες: πιστωτικές κάρτες, πιστωτικές κάρτες, πιστωτικές κάρτες, πιστωτικές κάρτες, πιστωτικές κάρτες, πιστωτικές κάρτες
Κωδικός αναφοράς καταλύματος STR2526T2631
Αν ακυρώσετε την κράτησή σας, θα υπόκεισθε στην πολιτική ακύρωσης του οικοδεσπότη. Σύμφωνα με τους κανονισμούς της ΕΕ περί των δικαιωμάτων των καταναλωτών, οι υπηρεσίες κράτησης καταλυμάτων δεν υπόκεινται στο δικαίωμα υπαναχώρησης.
Συχνές ερωτήσεις
Επιτρέπονται κατοικίδια σε αυτό το κατάλυμα (Room-red Farm Inn - Room 10);
Ναι, το κατάλυμα φιλοξενεί κατοικίδια. Ισχύει χρέωση ύψους 49.87 EUR ανά κατάλυμα, ανά διαμονή. Τα ζώα υπηρεσίας εξαιρούνται από την καταβολή τελών.
Προσφέρεται στάθμευση στον χώρο του καταλύματος (Room-red Farm Inn - Room 10);
Ναι, παρέχεται δωρεάν στάθμευση χωρίς παρκαδόρο.
Ποιες ώρες πραγματοποιείται το check-in και το check-out σε αυτό το κατάλυμα (Room-red Farm Inn - Room 10);
Ώρα έναρξης check-in: 4:00 μ.μ. – Ώρα λήξης check-in: 8:00 μ.μ.Το check-out πραγματοποιείται έως 11:00 π.μ.. Ανέπαφο check-in και check-out είναι διαθέσιμα.
Ποιες δραστηριότητες είναι διαθέσιμες στο Room-red Farm Inn - Room 10 και στη γύρω περιοχή;
Το Room-red Farm Inn - Room 10 διαθέτει κήπο.