Ολόκληρο διαμέρισμα
Easy-access Lake Hamilton Condo w/ Fireworks View
Κατηγορία καταλύματος: 3
Διαμέρισμα με τζάκι και κουζίνα - Hot Springs
Επιλέξτε ημερομηνίες για να δείτε τιμές
Συλλογή φωτογραφιών για Easy-access Lake Hamilton Condo w/ Fireworks View





Διαθέτοντας μαρίνα, αυτό το κατάλυμα (διαμέρισμα) βρίσκεται 10 λεπτά με το αυτοκίνητο από: Καζίνο Oaklawn Racing Casino Resort και Bathhouse Row (λουτρά-ιστορικό μνημείο). Τα διαμερίσματα διαθέτουν κουζίνες, τζάκια και μπαλκόνια.
Σχόλια
1010 στα 10
Εξαιρετικό
Ολόκληρο διαμέρισμα
2 υπνοδωμάτια2 μπάνιαΓια 6 άτομα
Δημοφιλείς παροχές
- Πισίνα
- Κουζίνα
- Εγκαταστάσεις πλυντηρίων
- Δωρεάν στάθμευση
- Δωρεάν ασύρματο ίντερνετ
- Κλιματισμός
Βασικές παροχές (5)
Βασικές παροχές (5)
- Μαρίνα
- Εξωτερική πισίνα
- Πετσέτες θαλάσσης
- Κλιματισμό
- Μπάρμπεκιου γκριλ
Νιώστε σαν στο σπίτι σας (6)
Νιώστε σαν στο σπίτι σας (6)
- Δωρεάν κούνιες/κρεβατάκια μωρού
- 2 υπνοδωμάτια
- Κουζίνα
- Ιδιωτικό μπάνιο
- Τηλεόραση
- Μπανιέρα ή ντουζιέρα
Επιλογές δωματίων
Ελέγξτε τη διαθεσιμότητα για αυτές τις ημερομηνίες
Παρόμοια καταλύματα

Edgewater Resort
Λέικ Ντίστρικτ
Edgewater Resort
Λέικ Ντίστρικτ
- Δέχεται κατοικίδια
- Δωρεάν στάθμευση
- Δωρεάν ασύρματο ίντερνετ
- Κλιματισμός
9.4 στα 10, Εξαιρετικό, 134 σχόλια
9,4
Εξαιρετικό
134 σχόλια
Η τιμή είναι 200 €
200 €
συμπεριλαμβάνονται φόροι και τέλη
16 Σεπ - 17 Σεπ

Spacious & Updated 1920's Hsnp Craftsmen Home
Ντάουνταουν
Spacious & Updated 1920's Hsnp Craftsmen Home
Ντάουνταουν
- Κουζίνα
- Δωρεάν στάθμευση
- Δωρεάν ασύρματο ίντερνετ
- Κλιματισμός
10.0 στα 10, Εξαιρετικό, 2 σχόλια
10
Εξαιρετικό
2 σχόλια

Mid-century Modern Condo on Lake Hamilton!
Λέικ Ντίστρικτ
Mid-century Modern Condo on Lake Hamilton!
Λέικ Ντίστρικτ
- Πισίνα
- Κουζίνα
- Δωρεάν στάθμευση
- Δωρεάν ασύρματο ίντερνετ

Lake-view Balcony: Hot Springs Penthouse!
Φαρ Σορς
Lake-view Balcony: Hot Springs Penthouse!
Φαρ Σορς
- Πισίνα
- Κουζίνα
- Εγκαταστάσεις πλυντηρίων
- Δωρεάν ασύρματο ίντερνετ
10.0 στα 10, Εξαιρετικό, 2 σχόλια
10
Εξαιρετικό
2 σχόλια

Family Fun House - Pet Friendly-
Νόρθγουντς
Family Fun House - Pet Friendly-
Νόρθγουντς
- Κουζίνα
- Εγκαταστάσεις πλυντηρίων
- Δέχεται κατοικίδια
- Δωρεάν στάθμευση
9.6 στα 10, Εξαιρετικό, 9 σχόλια
9,6
Εξαιρετικό
9 σχόλια

Balcony & Boat Slip: Lakefront Unit in Hot Springs
Λέικ Χάμιλτον
Balcony & Boat Slip: Lakefront Unit in Hot Springs
Λέικ Χάμιλτον
- Πισίνα
- Κουζίνα
- Εγκαταστάσεις πλυντηρίων
- Δωρεάν στάθμευση
8.0 στα 10, Πολύ καλό, 1 σχόλιο
8,0
Πολύ καλό
1 σχόλιο

The Wharf Resort
Λέικ Χάμιλτον
The Wharf Resort
Λέικ Χάμ ιλτον
- Πισίνα
- Κουζίνα
- Εγκαταστάσεις πλυντηρίων
- Δωρεάν στάθμευση
9.4 στα 10, Εξαιρετικό, 142 σχόλια
9,4
Εξαιρετικό
142 σχόλια
Η τιμή είναι 169 €
169 €
συμπεριλαμβάνονται φόροι και τέλη
1 Σεπ - 2 Σεπ

Balcony & Lake Access: Hot Springs Getaway!
Φαρ Σορς
Balcony & Lake Access: Hot Springs Getaway!
Φαρ Σορς
- Πισίνα
- Κουζίνα
- Εγκαταστάσεις πλυντηρίων
- Δωρεάν στάθμευση
10.0 στα 10, Εξαιρετικό, 1 σχόλιο
10
Εξαιρετικό
1 σχόλιο

2BR Charming Cottage Mins From Oaklawn Race Track
Περιοχή Oaklawn
2BR Charming Cottage Mins From Oaklawn Race Track
Περιοχή Oaklawn
- Κουζίνα
- Δωρεάν ασύρματο ίντερνετ
- Κλιματισμός
- Μη καπνιστών
10.0 στα 10, Εξαιρετικό, 1 σχόλιο
10
Εξαιρετικό
1 σχόλιο

Centrally Located Hot Springs Home w/ Deck!
Άπταουν
Centrally Located Hot Springs Home w/ Deck!
Άπταουν
- Κουζίνα
- Εγκαταστάσεις πλυντηρίων
- Δωρεάν στάθμευση
- Δωρεάν ασύρματο ίντερνετ
10.0 στα 10, Εξαιρετικό, 2 σχόλια
10
Εξαιρετικό
2 σχόλια
Συνδεθείτε για να δείτε εκπτώσεις και προνόμια του προγράμματος. Περισσότερες επιβραβεύσεις για περισσότερη περιπέτεια!
Σχετικά με την περιοχή
Hot Springs, AR
Τι υπάρχει σε κοντινή απόσταση
- Λίμνη Χάμιλτον - 1 λεπτό με τα πόδια - 0.1 χλμ.
- Περιπέτεια Γκολφ Pirate's Cove - 1 λεπτό με το αυτοκίνητο - 1.5 χλμ.
- Uptown Hot Springs - 2 λεπτά με το αυτοκίνητο - 2.2 χλμ.
- Καζίνο Oaklawn Racing Casino Resort - 9 λεπτά με το αυτοκίνητο - 7.9 χλμ.
- Εθνικό Πάρκο Hot Springs - 10 λεπτά με το αυτοκίνητο - 9.8 χλμ.
Τρόποι μετακίνησης
- Χοτ Σπρινγκς, Αρκάνσας (HOT-Memorial Field) - 13 λεπτά με το αυτοκίνητο, 11,3 χλμ.
- Σταθμός Τρένων Malvern Station - 31 λεπτά με το αυτοκίνητο, 36,9 χλμ.
Εστιατόρια
- Mainline Sports Bar - 7 λεπτά με το αυτοκίνητο
- Chick-fil-A - 5 λεπτά με το αυτοκίνητο
- McDonald's - 7 λεπτά με το αυτοκίνητο
- McDonald's - 10 λεπτά με το αυτοκίνητο
- McDonald's - 11 λεπτά με το αυτοκίνητο
Πληροφορίες για το κατάλυμα
Easy-access Lake Hamilton Condo w/ Fireworks View
- Διαθέτοντας μαρίνα, αυτό το κατάλυμα (διαμέρισμα) βρίσκεται 10 λεπτά με το αυτοκίνητο από: Καζίνο Oaklawn Racing Casino Resort και Bathhouse Row (λουτρά-ιστορικό μνημείο). Τα διαμερίσματα διαθέτουν κουζίνες, τζάκια και μπαλκόνια.
Με μια ματιά
Μέγεθος καταλύματος
- 1 διαμέρισμα
Άφιξη/αναχώρηση
- Ώρα έναρξης check-in: 3:00 μ.μ. – Ώρα λήξης check-in: 12 τα μεσάνυχτα
- Διατίθεται ανέπαφο check-in
- Ώρα check-out: 11:00 π.μ.
- Διατίθεται ανέπαφο check-out
Ειδικές οδηγίες για το check-in
- Η τοποθεσία του check-in δεν είναι ίδια με την τοποθεσία του καταλύματος. Για να κάνετε check-in, πηγαίνετε στη διεύθυνση: [apartment]
- Οι επισκέπτες πρέπει να επικοινωνήσουν με το κατάλυμα για πληροφορίες σχετικά με το check-in.
- Για να κανονίσετε το check-in σας, επικοινωνήστε με το κατάλυμα τουλάχιστον 48 ώρες πριν από την άφιξη, χρησιμοποιώντας τις πληροφορίες στην επιβεβαίωση κράτησης
- Οι πληροφορίες που παρέχει το κατάλυμα μπορεί να έχουν μεταφραστεί με εργαλεία αυτόματης μετάφρασης.
Απαιτούνται κατά το check-in
- Απαιτείται πιστωτική, χρεωστική κάρτα ή εγγύηση σε μετρητά για τυχόν πρόσθετες χρεώσεις
- Ενδέχεται να απαιτείται επίσημο έγγραφο ταυτότητας με φωτογραφία
Κατοικίδια
- Δεν επιτρέπονται κατοικίδια
Ίντερνετ
- Δωρεάν ασύρματο ίντερνετ στους κοινόχρηστους χώρους
Χώρος στάθμευσης
- Δωρεάν στάθμευση χωρίς παρκαδόρο στο κατάλυμα
- Δωρεάν χώρος στάθμευσης εκτός του καταλύματος σε κοντινή απόσταση
Άλλες πληροφορίες
- Κατάλυμα για μη καπνίζοντες
Παροχές καταλύματος
Παραλία
- Πετσέτες θαλάσσης
Πισίνα/Σπα
- Εξωτερική πισίνα
Ίντερνετ
- Δωρεάν ασύρματο ίντερνετ
Στάθμευση και μετακινήσεις
- Δωρεάν στάθμευση χωρίς παρκαδόρο στον χώρο του καταλύματος
- Δωρεάν χώρος στάθμευσης εκτός του καταλύματος
Κατάλληλο για οικογένειες
- Δωρεάν κούνια/παιδικό κρεβατάκι
Κουζίνα
- Μαγειρική εστία
- Φούρνος μικροκυμάτων
- Φούρνος
- Πλυντήριο πιάτων
- Μπλέντερ
- Σκεύη μαγειρικής/πιάτα/κουζινικά
- Χαρτοπετσέτες
- Μύλος καφέ
- Παγομηχανή
Υπνοδωμάτια
- 2 υπνοδωμάτια
- Παρέχονται κλινοσκεπάσματα
Μπάνια
- 2 μπάνια
- Μπανιέρα ή ντουζιέρα
Κύριοι χώροι
- Τζάκι
Ψυχαγωγία
- Τηλεόραση
- Βιβλία
Εξωτερικοί χώροι
- Μπαλκόνι
- Μπάρμπεκιου γκριλ
Υπηρεσίες πλυντηρίου
- Στεγνωτήριο
- Απορρυπαντικό ρούχων
Χώροι εργασίας
- Χώρος εργασίας για λάπτοπ
Άνεση
- Κλιματισμός
- Ανεμιστήρας οροφής
- Θέρμανση
Κατοικίδια
- Δεν επιτρέπονται τα κατοικίδια
Προσβασιμότητα
- Κατάλυμα για άτομα που δεν καπνίζουν
Υπηρεσίες και ανέσεις
- Σίδερο/σιδερώστρα
Δραστηριότητες
- Μαρίνα στον χώρο του καταλύματος
Παροχές ασφαλείας
- Έχει εγκατασταθεί ανιχνευτής μονοξειδίου του άνθρακα (ο οικοδεσπότης έχει δηλώσει ότι υπάρχει ανιχνευτής μονοξειδίου του άνθρακα στο κατάλυμα)
- Έχει εγκαταστα θεί ανιχνευτής καπνού (ο οικοδεσπότης έχει δηλώσει ότι υπάρχει ανιχνευτής καπνού στο κατάλυμα)
Τέλη και πολιτικές
Πολιτικές
Αυτό το κατάλυμα τελεί υπό τη διαχείριση ενός επαγγελματία οικοδεσπότη. Η παροχή καταλύματος σχετίζεται με το ελεύθερο επάγγελμά του, την επιχειρηματική του δραστηριότητα ή την εργασία του.
Αυτό το κατάλυμα διαθέτει εξωτερικούς χώρους, όπως μπαλκόνια, βεράντες και ταράτσες που πιθανώς να μην είναι κατάλληλοι για παιδιά. Αν έχετε κάποιον προβληματισμό, προτείνου με να επικοινωνήσετε με το κατάλυμα πριν από την άφιξή σας, για να εξασφαλίσουν ότι θα φιλοξενηθείτε σε ένα κατάλληλο δωμάτιο.
Ο οικοδεσπότης έχει δηλώσει ότι υπάρχει ανιχνευτής μονοξειδίου του άνθρακα στο κατάλυμα.
Ο οικοδεσπότης έχει δηλώσει ότι υπάρχει ανιχνευτής καπνού στο κατάλυμα.
Αυτό το κατάλυμα δέχεται πιστωτικές κάρτες. Δεν γίνονται δεκτά μετρητά.
Αποδεκτές πιστωτικές κάρτες: πιστωτικές κάρτες, πιστωτικές κάρτες, πιστωτικές κάρτες
Αν ακυρώσετε την κράτησή σας, θα υπόκεισθε στην πολιτική ακύρωσης του οικοδεσπότη. Σύμφωνα με τους κανονισμούς της ΕΕ περί των δικαιωμάτων των καταναλωτών, οι υπηρεσίες κράτησης καταλυμάτων δεν υπόκεινται στο δικαίωμα υπαναχώρησης.
Συχνές ερωτήσεις
Υπάρχει πισίνα σε αυτό το κατάλυμα (διαμέρισμα);
Ναι, θα βρείτε εξωτερική πισίνα.
Επιτρέπονται κατοικίδια σε αυτό το κατάλυμα (διαμέρισμα);
Λυπούμαστε, δεν επιτρέπονται κατοικίδια.
Προσφέρεται στάθμευση στον χώρο του καταλύματος (διαμέρισμα);
Ναι, παρέχεται δωρεάν στάθμευση χωρίς παρκαδόρο.
Ποιες ώρες πραγματοποιείται το check-in και το check-out σε αυτό το κατάλυμα (διαμέρισμα);
Ώρα έναρξης check-in: 3:00 μ.μ. – Ώρα λήξης check-in: 12 τα μεσάνυχταΤο check-out πραγματοποιείται έως 11:00 π.μ.. Ανέπαφο check-in και check-out είναι διαθέσιμα.
Ποιες δραστηριότητες είναι διαθέσιμες στο Easy-access Lake Hamilton Condo w/ Fireworks View και στη γύρω περιοχή;
Το Easy-access Lake Hamilton Condo w/ Fireworks View διαθέτει εξωτερική πισίνα.
Διαθέτει το Easy-access Lake Hamilton Condo w/ Fireworks View κουζίνα ή μικρή κουζίνα;
Ναι, υπάρχει κουζίνα που περιλαμβάνει μπλέντερ, μύλο του καφέ και σκεύη μαγειρικής/πιάτα/κουζινικά.
Διαθέτει το Easy-access Lake Hamilton Condo w/ Fireworks View εξωτερικούς ιδιωτικούς χώρους;
Ναι, κάθε διαμέρισμα περιλαμβάνει μπαλκόνι.
Τι υπάρχει στην περιοχή που βρίσκεται το Easy-access Lake Hamilton Condo w/ Fireworks View;
Το Easy-access Lake Hamilton Condo w/ Fireworks View βρίσκεται σε Λέικ Χάμιλτον, μόλις 1 λεπτ. με τα πόδια από Λίμνη Χάμιλτον.