WAVESIDE HOTEL

Κατηγορία καταλύματος: 3.5
Ξενοδοχείο με εστιατόριο και μπαρ/lounge - Κοτύωρα

Επιλέξτε ημερομηνίες για να δείτε τιμές

Απολαύστε την επίσκεψή σας εδώ (Κοτύωρα) μένοντας σε αυτό το κατάλυμα (WAVESIDE HOTEL). Η καφετέρια είναι το ιδανικό μέρος για φαγητό, και αφού διασκεδάσετε στην εποχική εξωτερική πισίνα, μπορείτε να χαλαρώσετε με ένα ποτό στο μπαρ/lounge.

Σχόλια

9,6 στα 10
Εξαιρετικό

Δημοφιλείς παροχές

  • Πισίνα
  • Δωρεάν πρωινό
  • Δέχεται κατοικίδια
  • Δωρεάν στάθμευση
  • Δωρεάν ασύρματο ίντερνετ
  • Εστιατόριο

Βασικές παροχές (12)

  • Καθημερινή υπηρεσία οροφοκομίας
  • Εστιατόρια και μπαρ/lounge
  • Εποχική εξωτερική πισίνα
  • Πισίνα για παιδιά
  • Καφετέρια
  • Ρεσεψιόν όλο το 24ωρο
  • Καφέ στους κοινόχρηστους χώρους
  • Τζάκι στο λόμπι
  • Χρηματοκιβώτιο στη ρεσεψιόν
  • Εγκαταστάσεις πλυντηρίων σελφ-σέρβις
  • Υπηρεσίες concierge
  • Υπηρεσίες γάμου

Νιώστε σαν στο σπίτι σας (6)

  • Πισίνα για παιδιά
  • Ιδιωτικό μπάνιο
  • Καθημερινή υπηρεσία οροφοκομίας
  • Εγκαταστάσεις πλυντηρίων
  • Κουρτίνες συσκότισης
  • Καρεκλάκι μωρού
Η τρέχουσα τιμή είναι 97 €
συμπεριλαμβάνονται φόροι και τέλη
26 Σεπ - 27 Σεπ

Επιλογές δωματίων

Διαθέσιμα φίλτρα για τα δωμάτια
Εμφανίζονται 4 από 4 δωμάτια

Standard Δίκλινο Δωμάτιο για Μονόκλινη Χρήση, Καπνιστών, Θέα στη Θάλασσα

10,0 στα 10
Εξαιρετικό
(1 σχόλιο)
  • Θέα στη θάλασσα
  • 23 τ.μ.
  • 1 υπνοδωμάτιο
  • Για 2 άτομα
  • 2 Διπλά Κρεβάτια

Standard Δίκλινο Δωμάτιο (Twin)

9,6 στα 10
Εξαιρετικό
(4 σχόλια)
  • 1 υπνοδωμάτιο
  • Για 3 άτομα
  • 1 Διπλό Κρεβάτι και 1 Μονό Κρεβάτι

Family Σουίτα, Θέα στη Θάλασσα

10,0 στα 10
Εξαιρετικό
(1 σχόλιο)
  • Θέα στη θάλασσα
  • 30 τ.μ.
  • 1 υπνοδωμάτιο
  • Για 5 άτομα
  • 1 Μονό Κρεβάτι και 1 Μεγάλο Μονό Κρεβάτι

Standard Δίκλινο Δωμάτιο για Μονόκλινη Χρήση, Μερική Θέα στη Θάλασσα

  • Μερική θέα στη θάλασσα
  • 23 τ.μ.
  • 1 υπνοδωμάτιο
  • Για 2 άτομα
  • 1 Διπλό Κρεβάτι

Παρόμοια καταλύματα

Mod logo
Συνδεθείτε για να δείτε εκπτώσεις και προνόμια του προγράμματος. Περισσότερες επιβραβεύσεις για περισσότερη περιπέτεια!

Σχετικά με την περιοχή

Χάρτης
GÜZELYALI MAHALLESİ BÜLENTECEVİT BULVARI NO 319, ALTINORDU, Ordu, Ordu, 52200

Τι υπάρχει σε κοντινή απόσταση

  • Πολιτιστικό Κέντρο Tasbasi - 1 λεπτό με το αυτοκίνητο - 2.2 χλμ.
  • Τελεφερίκ Ordu Boztepe Gondola - 3 λεπτά με το αυτοκίνητο - 4.0 χλμ.
  • Μουσείο Ορντού Πασάογλου Κονάκι - 3 λεπτά με το αυτοκίνητο - 2.9 χλμ.
  • Πανεπιστήμιο της Ορντού - 4 λεπτά με το αυτοκίνητο - 4.3 χλμ.
  • Πολιτιστικό Κέντρο Τασμπασί - 5 λεπτά με το αυτοκίνητο - 6.1 χλμ.

Τρόποι μετακίνησης

  • Ορντού (OGU-Ordu-Giresun) - 29 λεπτά με το αυτοκίνητο, 22,7 χλμ.

Εστιατόρια

  • ‪Olive - ‬4 λεπτά με το αυτοκίνητο
  • ‪Gran Taşbaşı - ‬4 λεπτά με το αυτοκίνητο
  • ‪Keçiköy Avlu Kafe - ‬3 λεπτά με το αυτοκίνητο
  • ‪Çamlı Köşk - ‬8 λεπτά με τα πόδια
  • ‪İlker Saka'nın Balık Evi - ‬4 λεπτά με το αυτοκίνητο

Πληροφορίες για το κατάλυμα

WAVESIDE HOTEL

  • Απολαύστε την επίσκεψή σας εδώ (Κοτύωρα) μένοντας σε αυτό το κατάλυμα (WAVESIDE HOTEL). Η καφετέρια είναι το ιδανικό μέρος για φαγητό, και αφού διασκεδάσετε στην εποχική εξωτερική πισίνα, μπορείτε να χαλαρώσετε με ένα ποτό στο μπαρ/lounge.

Με μια ματιά

Μέγεθος ξενοδοχείου

    • 48 δωμάτια

Άφιξη/αναχώρηση

    • Ώρα έναρξης check-in: 2:00 μ.μ. – Ώρα λήξης check-in: 12:30 μ.μ.
    • Check-in αργά ανάλογα με τη διαθεσιμότητα
    • Ώρα check-out: 12 το μεσημέρι

Ειδικές οδηγίες για το check-in

    • Το προσωπικό της ρεσεψιόν θα υποδεχτεί τους επισκέπτες κατά την άφιξη.
    • Οι πληροφορίες που παρέχει το κατάλυμα μπορεί να έχουν μεταφραστεί με εργαλεία αυτόματης μετάφρασης.

Απαιτούνται κατά το check-in

    • Απαιτείται πιστωτική, χρεωστική κάρτα ή εγγύηση σε μετρητά για τυχόν πρόσθετες χρεώσεις
    • Ενδέχεται να απαιτείται επίσημο έγγραφο ταυτότητας με φωτογραφία

Κατοικίδια

    • Το κατάλυμα δέχεται κατοικίδια δωρεάν (μόνο γάτες και σκύλοι)

Ίντερνετ

    • Δωρεάν ασύρματο ίντερνετ στους κοινόχρηστους χώρους
    • Δωρεάν WiFi (ταχύτητα: 250+ Mbps (για 3-5 άτομα ή έως και 10 συσκευές)) στα δωμάτια

Χώρος στάθμευσης

    • Δωρεάν μη στεγασμένος χώρος στάθμευσης και στάθμευση με παρκαδόρο στο κατάλυμα
    • Διατίθεται σημείο φόρτισης ηλεκτρικών αυτοκινήτων στο κατάλυμα

Άλλες πληροφορίες

    • Καθορισμένοι χώροι για καπνιστές (ισχύουν πρόστιμα)

Παροχές καταλύματος

Φαγητό και ποτό

  • Διατίθεται δωρεάν πρωινό σε μπουφέ καθημερινά μεταξύ 7:30 π.μ.–10:30 π.μ.
  • Εστιατόριο
  • Μπαρ/lounge
  • Καφετέρια
  • Καφές/τσάι στους κοινόχρηστους χώρους
  • Ιδιωτικό δείπνο
  • Δωρεάν καθημερινή υποδοχή

Ταξιδεύοντας με παιδιά

  • Πισίνα για παιδιά
  • Αλλαξιέρα
  • Ναυαγοσώστης στον χώρο του καταλύματος

Υπηρεσίες

  • Ρεσεψιόν όλο το 24ωρο
  • Υπηρεσίες concierge
  • Εγκαταστάσεις πλυντηρίων
  • Υπηρεσίες γάμου
  • Πορτιέρης/θυρωρός
  • Δωρεάν καμπάνες δίπλα στην πισίνα
  • Ξαπλώστρες πισίνας
  • Ομπρέλες πισίνας

Εγκαταστάσεις

  • Χρηματοκιβώτιο στη ρεσεψιόν
  • Τζάκι στο λόμπι
  • Τηλεόραση στους κοινόχρηστους χώρους
  • Εποχική εξωτερική πισίνα

Παροχές δωματίου

Άνετη διαμονή

  • Κλιματισμός με θέρμανση
  • Παντόφλες
  • Σίδερο/σιδερώστρα (κατόπιν αιτήματος)

Κοιμηθείτε καλά

  • Κουρτίνες συσκότισης
  • Δωμάτια με ηχομόνωση

Φρεσκαριστείτε

  • Ιδιωτικό μπάνιο
  • Μόνο ντουζιέρα
  • Σαπούνι και σαμπουάν
  • Πετσέτες
  • Χαρτί υγείας

Μείνετε συνδεδεμένοι

  • Χώρος εργασίας για λάπτοπ
  • Δωρεάν WiFi (ταχύτητα: 250+ Mbps (για 3-5 άτομα ή έως και 10 συσκευές))
  • Εκτυπωτής

Φαγητό και ποτό

  • Σεφ
  • Σερβίρισμα σαμπάνιας
  • Τοπική υπηρεσία παράδοσης φαγητού (delivery)
  • Καρεκλάκι μωρού

Περισσότερα

  • Καθημερινά
  • Χρηματοκιβώτιο μέσα στο δωμάτιο που χωράει λάπτοπ
  • Οδηγός εστιατορίων

Τέλη και πολιτικές

Πισίνα, σπα και γυμναστήριο (κατά περίπτωση)

  • Η πισίνα είναι ανοιχτή από 8:00 π.μ. έως 5:30 μ.μ.
  • Η εποχική πισίνα είναι ανοιχτή την εξής περίοδο: (01) Ιουνίου - (01) Σεπτεμβρίου

Πολιτικές

Αυτό το κατάλυμα τελεί υπό τη διαχείριση ενός επαγγελματία οικοδεσπότη. Η παροχή καταλύματος σχετίζεται με το ελεύθερο επάγγελμά του, την επιχειρηματική του δραστηριότητα ή την εργασία του.
Ενδέχεται να ισχύουν χρεώσεις για επιπλέον άτομα και να ποικίλουν ανάλογα με την πολιτική του καταλύματος.
Δεν μπορούμε να εγγυηθούμε ότι τα δωμάτια δε θα έχουν θόρυβο.
Αυτό το κατάλυμα δεν διαθέτει ασανσέρ.
Οι επισκέπτες μπορούν να αισθάνονται ασφαλείς, καθώς στον χώρο του καταλύματος υπάρχουν: κάγκελα στα παράθυρα.
Αυτό το κατάλυμα δέχεται πιστωτικές κάρτες, χρεωστικές κάρτες και μετρητά.
Αποδεκτές πιστωτικές κάρτες: πιστωτικές κάρτες, πιστωτικές κάρτες
Κωδικός αναφοράς καταλύματος 8797
Αν ακυρώσετε την κράτησή σας, θα υπόκεισθε στην πολιτική ακύρωσης του οικοδεσπότη. Σύμφωνα με τους κανονισμούς της ΕΕ περί των δικαιωμάτων των καταναλωτών, οι υπηρεσίες κράτησης καταλυμάτων δεν υπόκεινται στο δικαίωμα υπαναχώρησης.

Συχνές ερωτήσεις

Υπάρχει πισίνα σε αυτό το κατάλυμα (WAVESIDE HOTEL);

Ναι, υπάρχουν εποχική εξωτερική πισίνα και πισίνα για παιδιά. Οι επισκέπτες έχουν πρόσβαση στην πισίνα από 8:00 π.μ. έως 5:30 μ.μ..

Επιτρέπονται κατοικίδια σε αυτό το κατάλυμα (WAVESIDE HOTEL);

Ναι, το κατάλυμα δέχεται γάτες και σκύλους δωρεάν.

Προσφέρεται στάθμευση στον χώρο του καταλύματος (WAVESIDE HOTEL);

Ναι, παρέχεται δωρεάν στάθμευση με παρκαδόρο. Σταθμός φόρτισης ηλεκτρικών οχημάτων είναι στη διάθεσή σας.

Ποιες ώρες πραγματοποιείται το check-in και το check-out σε αυτό το κατάλυμα (WAVESIDE HOTEL);

Ώρα έναρξης check-in: 2:00 μ.μ. – Ώρα λήξης check-in: 12:30 μ.μ.Το check-out πραγματοποιείται έως 12 το μεσημέρι.

Ποιες δραστηριότητες είναι διαθέσιμες στο WAVESIDE HOTEL και στη γύρω περιοχή;

Το WAVESIDE HOTEL διαθέτει εποχική εξωτερική πισίνα.

Υπάρχουν εστιατόρια σε αυτό το κατάλυμα (WAVESIDE HOTEL) ή στη γύρω περιοχή;

Ναι, υπάρχει ένα εστιατόριο στο κατάλυμα.

Σχόλια

Σχόλια για το κατάλυμα WAVESIDE HOTEL

9,6

Εξαιρετικό

10

Καθαριότητα

9,6

Παροχές

9,6

Προσωπικό & εξυπηρέτηση

10

Κατάσταση καταλύματος & παροχές

Σχόλια

Επαληθευμένο σχόλιο

10/10 Εξαιρετικό

Çok güzel bir otel, kesinlikle tavsiye ederim.
Επαληθευμένο σχόλιο

10/10 Εξαιρετικό

İnanılmaz temiz ve kaliteli bir otel
Επαληθευμένο σχόλιο

10/10 Εξαιρετικό

Temiz oda, gülerüz çalışanlar, güzel kahvaltı, aile dostu bir hotel
Επαληθευμένο σχόλιο

10/10 Εξαιρετικό

Kahvaltı bol çeşitli idi, oda ve otel tertemizdi, aile dostu bir oteldi.
Επαληθευμένο σχόλιο

10/10 Εξαιρετικό

Odalar temiz çalışanlar ilgili güzel bir otel
Επαληθευμένο σχόλιο

10/10 Εξαιρετικό

Odalar yeni ve temiz yemekler çok iyi
Επαληθευμένο σχόλιο

8/10 Πολύ καλό

Temiz, ferah , konforlu ve yeni bir otel
Επαληθευμένο σχόλιο

10/10 Εξαιρετικό

Ailecek konaklama fırsatımız oldu odalar temiz kahvaltısı yeterliydi . Tavsiye ederim biz memnun kaldık.
Επαληθευμένο σχόλιο

10/10 Εξαιρετικό

Kahvaltısı güzeldi. Otel temiz ve konforluydu.
Επαληθευμένο σχόλιο

8/10 Πολύ καλό

Gayet keyifli bir konaklama idi. Tavsiye ederim. Özellikle yeri ve manzarası muhteşem.
Επαληθευμένο σχόλιο

10/10 Εξαιρετικό

Herşey çok güzeldi, teşekkürler
Επαληθευμένο σχόλιο

10/10 Εξαιρετικό

Tavsiye edebileceğim bir oteldi. 1 gece konaklamam bile yetti
Επαληθευμένο σχόλιο

10/10 Εξαιρετικό

Tek kelime ile harika çalışanı ile birlikte
Επαληθευμένο σχόλιο

10/10 Εξαιρετικό

öncelikle otelin konumu çok güzel, denize sıfır sayılabilecek odalardan birinde konakladık, oda gayet ferah, otelin kahvaltısı güzel, çalışanları nazikti. dinlenme planlı bir tatil için çok elverişli, denize girmek mümkün değil fakat havuz imkanı mevcut. tekrar kalmayı düşünebileceğim bir yer.
Επαληθευμένο σχόλιο

10/10 Εξαιρετικό

Herşey güzeldi teşekkür ederim
Επαληθευμένο σχόλιο

10/10 Εξαιρετικό

Konum olarak oldukça iyi. Otel imkanları, temizliği, sessizliğiyle her anlamda mükemmel.
Επαληθευμένο σχόλιο

10/10 Εξαιρετικό

Herşey mükemmeldi tekrar geleceğiz
Επαληθευμένο σχόλιο

10/10 Εξαιρετικό

Otel genel olarak çok temiz ve bakımlıydı. Personeller güleryüzlü ve ihtiyaç durumunda hemen yardımcı oluyorlar. Denize sıfır konumuyla da keyifli vakit geçirilecek bir yer.
Επαληθευμένο σχόλιο

8/10 Πολύ καλό

Otel konum olarak oldukça iyi bir yerde, ulaşımı çok rahat ve kolaydı. Özellikle otelin iç dizaynına bayıldık; oldukça modern, şık ve özenli tasarlanmıştı. Odalar da aynı şekilde modern ve konforluydu. Genel olarak konaklamamızdan memnun kaldık. Sadece kahvaltının biraz daha çeşitli ve lezzetli olmasını beklerdim. Bunun dışında konumu, tasarımı ve odalarıyla keyifli bir konaklama deneyimiydi.
Επαληθευμένο σχόλιο

10/10 Εξαιρετικό

Otelin konumu denizin kıyısında ve merkezin dibinde. Deniz manzarası harikaydı. Çok şık bir yapısı var. Oda konforlu ve kullanışlıydı. Kahvaltısı çok iyiydi, açık büfe olmasına rağmen ürünler taze ve kaliteliydi. Fiyatı da eylül ayı için gayet uygundu. Her şey için teşekkürler.
Επαληθευμένο σχόλιο

10/10 Εξαιρετικό

Odalar çok temiz düzenli personeller çok kibardı. Kahvaltı çok güzel ve çeşitliydi. havuz çok temiz ama sauna bakımdaydı. Kısacası çok beğendik.
Επαληθευμένο σχόλιο

10/10 Εξαιρετικό

Mükemmel konum tertemiz bir otel personel çok ilgili harika kahvaltı mükemmel manzara aradığınız ne varsa bulabilirsiniz. İşletmeye tşk ederim
Επαληθευμένο σχόλιο

10/10 Εξαιρετικό

Beklentimin üzerinde temizdi. Konumu harika. Sessiz sakin bir otel. Sadece restoranda servis edilen yemeklerin menü resimleri ile alakası yok. Ama lezzetleri güzel. Yine de genel anlamda Şiddetle tavsiye.
Επαληθευμένο σχόλιο

8/10 Πολύ καλό

Çalışan arkadaşlar güleryüzlü ve yardımcı oluyorlar. Ufak tefek problemler oldu yardımcı oldular. Otel temiz güzel konumu otoparkı uygun. Kahvaltısı gayet güzeldi.
Επαληθευμένο σχόλιο

8/10 Πολύ καλό

Spa tadilatdatdi bu biraz üzdü aöa genel itibari ile sesszi ve sakindi