THE 1O1 Bali Oasis Sanur

Κατάλυμα με 4.0 αστέρια
Ξενοδοχείο με εξωτερική πισίνα, κοντά σε Παραλία Σανούρ

Επιλέξτε ημερομηνίες για να δείτε τιμές

Σε αυτό το κατάλυμα (THE 1O1 Bali Oasis Sanur), θα βρίσκεστε 15 λεπτά με το αυτοκίνητο από: Παραλία Σανούρ και Θεματικό Πάρκο Waterbom Bali. Αφού πλατσουρίσετε στην εξωτερική πισίνα, μπορείτε να φάτε κάτι γρήγορο στην καφετέρια ή να χαλαρώσετε με ένα ποτό στο μπαρ/lounge. Άλλες παροχές περιλαμβάνουν μπαρ δίπλα στην πισίνα, πισίνα για παιδιά και λεωφορειάκι για την παραλία. Άλλοι ταξιδιώτες λένε εξαιρετικά πράγματα για το εξυπηρετικό προσωπικό και την τοποθεσία του.

Σχόλια

8,4 στα 10
Πολύ καλό

Δημοφιλείς παροχές

  • Πισίνα
  • Μεταφορά από/προς το αεροδρόμιο
  • Δωρεάν στάθμευση
  • Δωρεάν ασύρματο ίντερνετ
  • Εστιατόριο
  • Κλιματισμός

Βασικές παροχές (12)

  • Καθημερινή υπηρεσία οροφοκομίας
  • Κοντά στην παραλία
  • Εστιατόρια και μπαρ/lounge
  • Εξωτερική πισίνα
  • Διαθέσιμο πρωινό
  • Δωρεάν λεωφορειάκι για την παραλία
  • Πισίνα για παιδιά
  • Μπαρ δίπλα στην πισίνα
  • 24ωρo room service
  • Καφετέρια
  • Επιχειρηματικό κέντρο
  • Λεωφορειάκι για μεταφορά από και προς το αεροδρόμιο

Νιώστε σαν στο σπίτι σας (6)

  • Πισίνα για παιδιά
  • Ψυγείο
  • Ιδιωτικό μπάνιο
  • Τηλεόραση
  • Κήπος
  • Βεράντα
Η τρέχουσα τιμή είναι 105 €
συμπεριλαμβάνονται φόροι και τέλη
2 Σεπ - 3 Σεπ

Γιατί αγαπάμε αυτό το κατάλυμα

Πληθώρα επιλογών για φαγητό
Αυτό το ξενοδοχείο προσφέρει εστιατόριο με δυνατότητα προετοιμασίας γευμάτων σε εξωτερικό χώρο, καφέ και μπαρ για διάφορες γαστρονομικές εμπειρίες. Ο μπουφές πρωινού προσθέτει στις γευστικές απολαύσεις.
Κορυφαία εμπειρία ύπνου
Οι κουρτίνες συσκότισης δημιουργούν ένα ιδανικό περιβάλλον για ξεκούραση. Η υπηρεσία προετοιμασίας κρεβατιού προσθέτει μια πινελιά πολυτέλειας, ενώ η 24ωρη υπηρεσία δωματίου ικανοποιεί τις επιθυμίες σας τα μεσάνυχτα.

Επιλογές δωματίων

Διαθέσιμα φίλτρα για τα δωμάτια
Εμφανίζονται 9 από 9 δωμάτια

Deluxe Δωμάτιο

8,6 στα 10
Άριστο
(22 σχόλια)
  • 32 τ.μ.
  • 1 υπνοδωμάτιο
  • Για 2 άτομα
  • 1 Διπλό Κρεβάτι Ή 2 Μονά Κρεβάτια
  • Δωρεάν ασύρματο ίντερνετ

Μεζονέτα

8,4 στα 10
Πολύ καλό
(12 σχόλια)
  • 60 τ.μ.
  • 2 υπνοδωμάτια
  • Για 4 άτομα
  • 1 King Κρεβάτι και 2 Μονά Κρεβάτια
  • Δωρεάν ασύρματο ίντερνετ

Lagoon Access Room

8,6 στα 10
Άριστο
(17 σχόλια)
  • 32 τ.μ.
  • 1 υπνοδωμάτιο
  • Για 2 άτομα
  • 1 Διπλό Κρεβάτι Ή 2 Μονά Κρεβάτια
  • Δωρεάν ασύρματο ίντερνετ

Deluxe Δωμάτιο, Θέα στην Πισίνα

9,0 στα 10
Θαυμάσιο
(7 σχόλια)
  • 32 τ.μ.
  • 1 υπνοδωμάτιο
  • Για 2 άτομα
  • 1 King Κρεβάτι Ή 2 Μονά Κρεβάτια
  • Δωρεάν ασύρματο ίντερνετ

Deluxe Pool View Room

  • Για 2 άτομα
  • 1 King Κρεβάτι Ή 2 Μονά Κρεβάτια
  • Δωρεάν ασύρματο ίντερνετ

Deluxe Room

  • Για 2 άτομα
  • 1 King Κρεβάτι Ή 2 Μονά Κρεβάτια
  • Δωρεάν ασύρματο ίντερνετ

Lagoon Access Room

  • Για 2 άτομα
  • 1 King Κρεβάτι Ή 2 Μονά Κρεβάτια
  • Δωρεάν ασύρματο ίντερνετ

Superior Δωμάτιο

9,0 στα 10
Θαυμάσιο
(14 σχόλια)
  • 24 τ.μ.
  • 1 υπνοδωμάτιο
  • Για 2 άτομα
  • 1 Διπλό Κρεβάτι Ή 2 Μονά Κρεβάτια
  • Δωρεάν ασύρματο ίντερνετ

Cabana With Plunge Pool

8,8 στα 10
Άριστο
(8 σχόλια)
  • 62 τ.μ.
  • 1 υπνοδωμάτιο
  • Για 2 άτομα
  • 1 King Κρεβάτι
  • Δωρεάν ασύρματο ίντερνετ

Παρόμοια καταλύματα

Mod logo
Συνδεθείτε για να δείτε εκπτώσεις και προνόμια του προγράμματος. Περισσότερες επιβραβεύσεις για περισσότερη περιπέτεια!

Σχετικά με την περιοχή

Χάρτης
Jalan Danau Tamblingan No 136 A, Denpasar, Bali, 80228

Τι υπάρχει σε κοντινή απόσταση

  • Σούπερ Μάρκετ Hardy's - 1 λεπτό με τα πόδια - 0.1 χλμ.
  • Παραλία Σανούρ - 7 λεπτά με τα πόδια - 0.7 χλμ.
  • Παραλία Σεμαγουάνγκ - 15 λεπτά με τα πόδια - 1.3 χλμ.
  • Παραλία Sindhu - 18 λεπτά με τα πόδια - 1.6 χλμ.
  • Νυχτερινή Αγορά Sanur - 19 λεπτά με τα πόδια - 1.7 χλμ.

Τρόποι μετακίνησης

  • Ντενπασάρ (DPS-Διεθνές Αεροδρόμιο Ngurah Rai) - 29 λεπτά με το αυτοκίνητο, 15,4 χλμ.
  • Λεωφορειάκι για μεταφορά από και προς το αεροδρόμιο (επιπλέον χρέωση)
  • Δωρεάν λεωφορειάκι για την παραλία

Εστιατόρια

  • ‪Fisherman’s Club - ‬7 λεπτά με τα πόδια
  • ‪Brasserie Republique - ‬2 λεπτά με τα πόδια
  • Tree Bar & Lounge
  • ‪Domos - ‬1 λεπτό με τα πόδια
  • ‪Lola's Craft Beer House - ‬2 λεπτά με τα πόδια

Πληροφορίες για το κατάλυμα

THE 1O1 Bali Oasis Sanur

  • Σε αυτό το κατάλυμα (THE 1O1 Bali Oasis Sanur), θα βρίσκεστε 15 λεπτά με το αυτοκίνητο από: Παραλία Σανούρ και Θεματικό Πάρκο Waterbom Bali. Αφού πλατσουρίσετε στην εξωτερική πισίνα, μπορείτε να φάτε κάτι γρήγορο στην καφετέρια ή να χαλαρώσετε με ένα ποτό στο μπαρ/lounge. Άλλες παροχές περιλαμβάνουν μπαρ δίπλα στην πισίνα, πισίνα για παιδιά και λεωφορειάκι για την παραλία. Άλλοι ταξιδιώτες λένε εξαιρετικά πράγματα για το εξυπηρετικό προσωπικό και την τοποθεσία του.

Με μια ματιά

DONE

Μέγεθος ξενοδοχείου

    • 126 δωμάτια
    • Εκτείνεται σε 4 ορόφους
DONE

Άφιξη/αναχώρηση

    • Ώρα έναρξης check-in: 3:00 μ.μ. – Ώρα λήξης check-in: 12:30 μ.μ.
    • Ελάχιστη ηλικία για check-in: 18
    • Ώρα check-out: 12 το μεσημέρι
DONE

Ειδικές οδηγίες για το check-in

    • Το προσωπικό της ρεσεψιόν θα υποδεχτεί τους επισκέπτες κατά την άφιξη.
    • Οι πληροφορίες που παρέχει το κατάλυμα μπορεί να έχουν μεταφραστεί με εργαλεία αυτόματης μετάφρασης.
DONE

Απαιτούνται κατά το check-in

    • Απαιτείται πιστωτική, χρεωστική κάρτα ή εγγύηση σε μετρητά για τυχόν πρόσθετες χρεώσεις
    • Ενδέχεται να απαιτείται επίσημο έγγραφο ταυτότητας με φωτογραφία
    • Η ελάχιστη ηλικία για check-in είναι 18 ετών
DONE

Παιδιά

    • Δεν υπάρχουν κρεβατάκια για μωρά
DONE

Κατοικίδια

    • Δεν επιτρέπονται κατοικίδια
WIFI

Ίντερνετ

    • Δωρεάν ασύρματο ίντερνετ στους κοινόχρηστους χώρους
    • Δωρεάν ασύρματο ίντερνετ στα δωμάτια
LOCAL_PARKING

Χώρος στάθμευσης

    • Δωρεάν στάθμευση χωρίς παρκαδόρο στο κατάλυμα
    • Δωρεάν στάθμευση αυτοκινούμενων τροχόσπιτων/λεωφορείων/φορτηγών στο κατάλυμα
    • Περιορισμένος χώρος στάθμευσης στον χώρο του καταλύματος
DONE

Μεταφορές

    • Λεωφορειάκι για το αεροδρόμιο (διαθέσιμο 24 ώρες το 24ωρο)*
DONE

Εκτός καταλύματος

    • Δωρεάν λεωφορειάκι για την παραλία
DONE

Άλλες πληροφορίες

    • Κατάλυμα για μη καπνίζοντες

Παροχές καταλύματος

Φαγητό και ποτό

  • Διατίθεται πρωινό σε μπουφέ (επιπλέον χρέωση) καθημερινά μεταξύ 6:30 π.μ.–10:30 π.μ.
  • Εστιατόριο
  • Μπαρ/lounge
  • Μπαρ δίπλα στην πισίνα
  • Καφετέρια
  • 24ωρη υπηρεσία δωματίου

Ταξιδεύοντας με παιδιά

  • Πισίνα για παιδιά

Τι να κάνετε

  • Δωρεάν λεωφορειάκι για την παραλία
  • Παραλία σε κοντινή απόσταση

Απομακρυσμένη εργασία

  • Επιχειρηματικό κέντρο
  • Αίθουσα συνεδριάσεων
  • Συνεδριακός χώρος (50 τετραγωνικά μέτρα)

Υπηρεσίες

  • Ρεσεψιόν όλο το 24ωρο
  • Υπηρεσίες concierge
  • Βοήθεια για προγραμματισμό ξεναγήσεων/αγορά εισιτηρίων
  • Υπηρεσία στεγνοκαθαριστηρίου/πλυντηρίου
  • Φύλαξη αποσκευών
  • Δωρεάν λεωφορειάκι για την παραλία
  • Ξαπλώστρες πισίνας
  • Ομπρέλες πισίνας

Εγκαταστάσεις

  • 2 κτήρια/πύργοι
  • Χτίστηκε το 2011
  • Χρηματοκιβώτιο στη ρεσεψιόν
  • Κήπος
  • Βεράντα
  • Εξωτερική πισίνα
  • Αίθουσα συνεστιάσεων

Παροχές δωματίου

Διασκεδάστε

  • Τηλεόραση Smart 43 ιντσών
  • Ψηφιακά κανάλια

Άνετη διαμονή

  • Κλιματισμός
  • Βραστήρας για καφέ/τσάι
  • Βραστήρας νερού
  • Παντόφλες
  • Σίδερο/σιδερώστρα (κατόπιν αιτήματος)

Κοιμηθείτε καλά

  • Κουρτίνες συσκότισης
  • Υπηρεσία τακτοποίησης κρεβατιού
  • Κλινοσκεπάσματα

Φρεσκαριστείτε

  • Ιδιωτικό μπάνιο
  • Μόνο ντουζιέρα
  • Δωρεάν προϊόντα προσωπικής περιποίησης
  • Πιστολάκι μαλλιών
  • Πετσέτες
  • Χαρτί υγείας

Μείνετε συνδεδεμένοι

  • Γραφείο
  • Δωρεάν WiFi
  • Τηλέφωνο

Φαγητό και ποτό

  • Ψυγείο
  • Δωρεάν εμφιαλωμένο νερό

Περισσότερα

  • Καθημερινά
  • Χρηματοκιβώτιο μέσα στο δωμάτιο
  • Οδηγός εστιατορίων

Ειδικά χαρακτηριστικά

Γεύματα

Cafe de Dapoer - Onsite εστιατόριο. Προσφέρεται υπαίθριο γεύμα (αν το επιτρέπει ο καιρός).

Τέλη και πολιτικές

Προαιρετικές επιπλέον παροχές

  • Διατίθεται πρωινό σε μπουφέ με επιπλέον χρέωση 130000 IDR για ενήλικες και 60000 IDR για παιδιά
  • Η υπηρεσία μεταφοράς με το λεωφορειάκι αεροδρομίου παρέχεται με επιπλέον χρέωση 450000 IDR ανά όχημα (απλή διαδρομή)

Ανακαινίσεις και διακοπή λειτουργίας

Σύμφωνα με την τοπική νομοθεσία όλοι οι επισκέπτες πρέπει να παραμείνουν εντός του καταλύματος κατά τη διάρκεια της Ημέρας Απομόνωσης (Nyepi) / Ινδουιστικής Πρωτοχρονιάς για 24 ώρες (από τις 6 π.μ.). Η Ημέρα Απομόνωσης συνήθως είναι τον Μάρτιο ή τον Απρίλιο (η ακριβής ημερομηνία αλλάζει κάθε χρόνο). Το check-in και το check-out δεν θα είναι διαθέσιμα αυτή την ημέρα. Το Αεροδρόμιο Ngurah Rai (Διεθνές Αεροδρόμιο του Μπαλί) παραμένει επίσης κλειστό την Ημέρα Απομόνωσης.

Πισίνα, σπα και γυμναστήριο (κατά περίπτωση)

  • Η πισίνα είναι ανοιχτή από 9:00 π.μ. έως 9:00 μ.μ.

Πολιτικές

Αυτό το κατάλυμα τελεί υπό τη διαχείριση ενός επαγγελματία οικοδεσπότη. Η παροχή καταλύματος σχετίζεται με το ελεύθερο επάγγελμά του, την επιχειρηματική του δραστηριότητα ή την εργασία του.
Αυτό το κατάλυμα διαθέτει εξωτερικούς χώρους, όπως μπαλκόνια, βεράντες και ταράτσες που πιθανώς να μην είναι κατάλληλοι για παιδιά. Αν έχετε κάποιον προβληματισμό, προτείνουμε να επικοινωνήσετε με το κατάλυμα πριν από την άφιξή σας, για να εξασφαλίσουν ότι θα φιλοξενηθείτε σε ένα κατάλληλο δωμάτιο.
Δεν μπορούμε να εγγυηθούμε ότι τα δωμάτια δε θα έχουν θόρυβο.
Αυτό το κατάλυμα δεν διαθέτει ασανσέρ.
Οι επισκέπτες μπορούν να αισθάνονται ασφαλείς, καθώς στον χώρο του καταλύματος υπάρχουν: πυροσβεστήρας και ανιχνευτής καπνού.
Αυτό το κατάλυμα δέχεται πιστωτικές κάρτες και χρεωστικές κάρτες. Δεν γίνονται δεκτά μετρητά.
Αποδεκτές πιστωτικές κάρτες: πιστωτικές κάρτες, πιστωτικές κάρτες, πιστωτικές κάρτες, πιστωτικές κάρτες, πιστωτικές κάρτες
Κωδικός αναφοράς καταλύματος 8120115021064
Αν ακυρώσετε την κράτησή σας, θα υπόκεισθε στην πολιτική ακύρωσης του οικοδεσπότη. Σύμφωνα με τους κανονισμούς της ΕΕ περί των δικαιωμάτων των καταναλωτών, οι υπηρεσίες κράτησης καταλυμάτων δεν υπόκεινται στο δικαίωμα υπαναχώρησης.

Συχνές ερωτήσεις

Υπάρχει πισίνα σε αυτό το κατάλυμα (THE 1O1 Bali Oasis Sanur);

Ναι, υπάρχουν εξωτερική πισίνα και πισίνα για παιδιά. Οι επισκέπτες έχουν πρόσβαση στην πισίνα από 9:00 π.μ. έως 9:00 μ.μ..

Επιτρέπονται κατοικίδια σε αυτό το κατάλυμα (THE 1O1 Bali Oasis Sanur);

Λυπούμαστε, δεν επιτρέπονται κατοικίδια.

Προσφέρεται στάθμευση στον χώρο του καταλύματος (THE 1O1 Bali Oasis Sanur);

Ναι, παρέχεται δωρεάν στάθμευση χωρίς παρκαδόρο. Οι θέσεις στάθμευσης μπορεί να είναι περιορισμένες. Δωρεάν χώρος στάθμευσης αυτοκινούμενων τροχόσπιτων/λεωφορείων/φορτηγών είναι στη διάθεσή σας.

Προσφέρει υπηρεσία μεταφοράς με λεωφορειάκι από και προς το αεροδρόμιο αυτό το κατάλυμα (THE 1O1 Bali Oasis Sanur);

Ναι, προσφέρεται λεωφορειάκι για μεταφορά από και προς το αεροδρόμιο. Η χρέωση είναι 450000 IDR ανά όχημα (απλή διαδρομή).

Ποιες ώρες πραγματοποιείται το check-in και το check-out σε αυτό το κατάλυμα (THE 1O1 Bali Oasis Sanur);

Ώρα έναρξης check-in: 3:00 μ.μ. – Ώρα λήξης check-in: 12:30 μ.μ.Το check-out πραγματοποιείται έως 12 το μεσημέρι.

Ποιες δραστηριότητες είναι διαθέσιμες στο THE 1O1 Bali Oasis Sanur και στη γύρω περιοχή;

Το THE 1O1 Bali Oasis Sanur διαθέτει εξωτερική πισίνα και κήπο.

Υπάρχουν εστιατόρια σε αυτό το κατάλυμα (THE 1O1 Bali Oasis Sanur) ή στη γύρω περιοχή;

Ναι, στο Cafe de Dapoer μπορείτε να απολαύσετε γεύματα σε ανοιχτό χώρο.

Τι υπάρχει στην περιοχή που βρίσκεται το THE 1O1 Bali Oasis Sanur;

Το THE 1O1 Bali Oasis Sanur απέχει μόλις 6 λεπτ. με τα πόδια από Παραλία Σανούρ και 18 λεπτ. με τα πόδια από Παραλία Sindhu. Οι ταξιδιώτες εκτιμούν ιδιαίτερα την υπέροχη τοποθεσία αυτού του ξενοδοχείου.

Σχόλια

Σχόλια για το κατάλυμα THE 1O1 Bali Oasis Sanur

8,4

Πολύ καλό

8,6

Καθαριότητα

8,6

Τοποθεσία

9,0

Προσωπικό & εξυπηρέτηση

8,2

Κατάσταση καταλύματος & παροχές

Σχόλια

Επαληθευμένο σχόλιο

10/10 Εξαιρετικό

Wonderful location with lovely staff and a delicious breakfast.
Nicole, ταξίδι 4 διανυκτερεύσεων
Επαληθευμένο σχόλιο

10/10 Εξαιρετικό

Happy to stay here again
Alex, ταξίδι 5 διανυκτερεύσεων
Επαληθευμένο σχόλιο

6/10 Καλό

This hotel is in a great location. Walking distance to shops, restaurants and the Icon mall.
Shelly, ταξίδι 2 διανυκτερεύσεων
Επαληθευμένο σχόλιο

10/10 Εξαιρετικό

Clean tidy room friendly staff Great breakfast selection Circle K just up the road Convent for stop over after arrival venture out the next day
Ann, ταξίδι 1 διανυκτέρευσης
Επαληθευμένο σχόλιο

10/10 Εξαιρετικό

Outstanding room, great location, fantastic buffet breakfast. I have already booked my return stay.
Bradley, ταξίδι 8 διανυκτερεύσεων
Επαληθευμένο σχόλιο

10/10 Εξαιρετικό

Schone kamer, zeer vriendelijk personeel, goed ontbijt. Altijd een feest om daar te verblijven, omdat al het personeel zo hartelijk is.
Janice, ταξίδι 2 διανυκτερεύσεων
Επαληθευμένο σχόλιο

10/10 Εξαιρετικό

Clean room Good position Nice breakfast
Helena, ταξίδι 3 διανυκτερεύσεων
Επαληθευμένο σχόλιο

10/10 Εξαιρετικό

Beliggende midt i Sanur med hurtig adgang til stranden og et stort udvalg af restauranter og butikker.
Frits, ταξίδι 1 διανυκτέρευσης
Επαληθευμένο σχόλιο

10/10 Εξαιρετικό

This hotel is beautiful with 2 pools. Dinner was delicious and buffet was out of this world. Very friendly and accommodating staff.
Susan, ταξίδι 1 διανυκτέρευσης
Επαληθευμένο σχόλιο

10/10 Εξαιρετικό

Very nice and simple hotel. Loved our stay, clean and tidy, staff is adorable and helpful.
Arianne, ταξίδι 3 διανυκτερεύσεων
Επαληθευμένο σχόλιο

6/10 Καλό

Nice and clean, breakfast was good. Was bit noisy at times lots of children. Room was nice shower not the best. Overall nice place to stay.
Sarah Jane, ταξίδι 5 διανυκτερεύσεων
Επαληθευμένο σχόλιο

10/10 Εξαιρετικό

Very friendly staff. Large and comfortable room.
Carla, ταξίδι 3 διανυκτερεύσεων
Επαληθευμένο σχόλιο

10/10 Εξαιρετικό

バリ島の常宿です。
Junji, ταξίδι 2 διανυκτερεύσεων
Επαληθευμένο σχόλιο

10/10 Εξαιρετικό

Absolutely loved this hotel! Staff were magnificent, the beach was great, the pool was lovely.
Guy, ταξίδι 8 διανυκτερεύσεων
Επαληθευμένο σχόλιο

10/10 Εξαιρετικό

スタッフの対応、清潔感、朝食全てが良かった。
Suzuki, ταξίδι 11 διανυκτερεύσεων
Επαληθευμένο σχόλιο

10/10 Εξαιρετικό

복층집이었는데 새둥지가 있는지...계속 새소리가 났어요. 호텔 탓을 할 수도 없구...새소리가 명랑한데 복층에서는 잘 수가 없겠어요. 근데 풀 엑세스룸도 예약했는데 키즈풀앞으로 해달라고 할걸그랬어요. 거기가 햇빛이 나요. 그래도 방에서 바로 수영장가는건 너무 좋습니다. 가성비 갑이었습니다.
Hana, ταξίδι 3 διανυκτερεύσεων
Επαληθευμένο σχόλιο

10/10 Εξαιρετικό

スタッフも最高に新鮮で素晴らしい👍
kitazawa, ταξίδι 4 διανυκτερεύσεων
Επαληθευμένο σχόλιο

10/10 Εξαιρετικό

Hotellet er centralt beliggende i Sanur med gode spisesteder og massageklinikker i gå afstand. Hotellet tilbyder stort set alle nødvendige faciliteter som man har behov for for et kortere ophold. Staben yderst hjælpsom.
Frits, ταξίδι 1 διανυκτέρευσης
Επαληθευμένο σχόλιο

10/10 Εξαιρετικό

Lovely place lovely pool great friendly staff
Miles, ταξίδι 2 διανυκτερεύσεων
Επαληθευμένο σχόλιο

10/10 Εξαιρετικό

Das Personal war sehr nett
Andreas, ταξίδι 9 διανυκτερεύσεων
Επαληθευμένο σχόλιο

10/10 Εξαιρετικό

Friendly staff, great breakfast, nice property.
Andrew, ταξίδι 2 διανυκτερεύσεων
Επαληθευμένο σχόλιο

10/10 Εξαιρετικό

The Manager Ivan and staff are excellent as my partner rolled her ankle 100 metres from hotel Ivan came with a wheel took her back to hotel gave us ice packs. A special thanks to Ivan and all staff for their kindness. A excellent hotel. Kevin & Magretta
Kevin,Magretta, ταξίδι 3 διανυκτερεύσεων
Επαληθευμένο σχόλιο

10/10 Εξαιρετικό

Habitación limpia , personal muy amable , muy buena ubicación , restaurantes , tiendas , piscina con sillas para tomar el sol .
YULY MILEIDY, ταξίδι 1 διανυκτέρευσης
Επαληθευμένο σχόλιο

10/10 Εξαιρετικό

Nice accomplishment close to everything
brian, ταξίδι 2 διανυκτερεύσεων
Επαληθευμένο σχόλιο

10/10 Εξαιρετικό

Great location, friendly staff
Lisa, ταξίδι 1 διανυκτέρευσης