The Keadeen Hotel

Κατάλυμα με 4.0 αστέρια
Ξενοδοχείο στα προάστια με 2 εστιατόρια, κοντά σε Εμπορικό Κέντρο Whitewater

Επιλέξτε ημερομηνίες για να δείτε τιμές

Σε αυτό το κατάλυμα (The Keadeen Hotel), θα βρίσκεστε μόλις 5 λεπτά με το αυτοκίνητο από: Εμπορικό Κέντρο Whitewater και Newbridge Silverware Visitor Center. Η εσωτερική πισίνα είναι ένα εξαιρετικό σημείο για μια βουτιά, ενώ οι επισκέπτες μπορούν να πάρουν κάτι να φάνε σε αυτό το εστιατόριο (The Bay Leaf Restaurant), ένα από τα 2 εστιατόρια που λειτουργούν, το οποίο σερβίρει διεθνής κουζίνα και είναι ανοικτό για πρωινό και βραδινό. Θα βρείτε ακόμη 2 μπαρ/lounge, health club και γυμναστήριο.

Σχόλια

9,4 στα 10
Εξαιρετικό

Δημοφιλείς παροχές

  • Πισίνα
  • Δωρεάν πρωινό
  • Δωρεάν στάθμευση
  • Δωρεάν ασύρματο ίντερνετ
  • Εστιατόριο
  • Γυμναστήριο

Βασικές παροχές (12)

  • Καθημερινή υπηρεσία οροφοκομίας
  • 2 εστιατόρια και 2 μπαρ/lounge
  • Εσωτερική πισίνα
  • Health club
  • Σάουνα
  • Χαμάμ
  • Πισίνα για παιδιά
  • Μπανιέρα υδρομασάζ
  • Room service
  • Συνεδριακό κέντρο
  • 8 αίθουσες συνεδριάσεων
  • Βεράντα

Νιώστε σαν στο σπίτι σας (6)

  • Πισίνα για παιδιά
  • Ιδιωτικό μπάνιο
  • Ξεχωριστό υπνοδωμάτιο
  • Premium τηλεοπτικά κανάλια
  • Κήπος
  • Βεράντα
Η τρέχουσα τιμή είναι 187 €
συμπεριλαμβάνονται φόροι και τέλη
31 Αυγ - 1 Σεπ

Επιλογές δωματίων

Διαθέσιμα φίλτρα για τα δωμάτια
Εμφανίζονται 2 από 2 δωμάτια

Standard Δίκλινο Δωμάτιο (Double ή Twin)

9,6 στα 10
Εξαιρετικό
(24 σχόλια)
  • Θέα στον κήπο
  • 31 τ.μ.
  • Για 3 άτομα
  • 1 Διπλό Κρεβάτι Ή 2 Μονά Κρεβάτια
  • Δωρεάν ασύρματο ίντερνετ

Deluxe Δίκλινο Δωμάτιο (Double ή Twin)

9,2 στα 10
Θαυμάσιο
(5 σχόλια)
  • Θέα στον κήπο
  • 35 τ.μ.
  • Για 3 άτομα
  • 1 King Κρεβάτι Ή 2 Μονά Κρεβάτια
  • Δωρεάν ασύρματο ίντερνετ

Παρόμοια καταλύματα

Mod logo
Συνδεθείτε για να δείτε εκπτώσεις και προνόμια του προγράμματος. Περισσότερες επιβραβεύσεις για περισσότερη περιπέτεια!

Σχετικά με την περιοχή

Χάρτης
Curragh Road, Ballymany, Newbridge, County Kildare, W12 T925

Τι υπάρχει σε κοντινή απόσταση

  • Εμπορικό Κέντρο Whitewater - 16 λεπτά με τα πόδια - 1.4 χλμ.
  • Κέντρο Επισκεπτών Newbridge Silverware - 18 λεπτά με τα πόδια - 1.5 χλμ.
  • Newbridge Silverware Visitor Center - 19 λεπτά με τα πόδια - 1.7 χλμ.
  • Curragh Racecourse (αυτοκινητοδρόμιο) - 5 λεπτά με το αυτοκίνητο - 3.1 χλμ.
  • Riverbank Arts Centre - 5 λεπτά με το αυτοκίνητο - 2.0 χλμ.

Τρόποι μετακίνησης

  • Αεροδρόμιο του Δουβλίνου (DUB) - 41 λεπτά με το αυτοκίνητο, 58,3 χλμ.
  • Σταθμός του Κιλντέρ - 15 λεπτά με το αυτοκίνητο, 9,9 χλμ.
  • Σταθμός του Νιούμπριτζ - 26 λεπτά περπάτημα, 2,2 χλμ.
  • Σταθμός των Σάλινς-Νέις - 14 λεπτά με το αυτοκίνητο, 17,3 χλμ.

Εστιατόρια

  • ‪Café Sol - ‬13 λεπτά με τα πόδια
  • ‪Starbucks - ‬3 λεπτά με το αυτοκίνητο
  • ‪Coffeys - ‬3 λεπτά με το αυτοκίνητο
  • ‪Burger King - ‬6 λεπτά με τα πόδια
  • ‪Salamander Coffee House - ‬3 λεπτά με το αυτοκίνητο

Πληροφορίες για το κατάλυμα

The Keadeen Hotel

  • Σε αυτό το κατάλυμα (The Keadeen Hotel), θα βρίσκεστε μόλις 5 λεπτά με το αυτοκίνητο από: Εμπορικό Κέντρο Whitewater και Newbridge Silverware Visitor Center. Η εσωτερική πισίνα είναι ένα εξαιρετικό σημείο για μια βουτιά, ενώ οι επισκέπτες μπορούν να πάρουν κάτι να φάνε σε αυτό το εστιατόριο (The Bay Leaf Restaurant), ένα από τα 2 εστιατόρια που λειτουργούν, το οποίο σερβίρει διεθνής κουζίνα και είναι ανοικτό για πρωινό και βραδινό. Θα βρείτε ακόμη 2 μπαρ/lounge, health club και γυμναστήριο.

Με μια ματιά

DONE

Μέγεθος ξενοδοχείου

    • 69 δωμάτια
    • Εκτείνεται σε 2 ορόφους
DONE

Άφιξη/αναχώρηση

    • Ώρα έναρξης check-in: 3:00 μ.μ. – Ώρα λήξης check-in: 10:00 μ.μ.
    • Check-in αργά ανάλογα με τη διαθεσιμότητα
    • Ελάχιστη ηλικία για check-in: 16
    • Ώρα check-out: 12 το μεσημέρι
DONE

Ειδικές οδηγίες για το check-in

    • Το προσωπικό της ρεσεψιόν θα υποδεχτεί τους επισκέπτες κατά την άφιξη.
    • Οι πληροφορίες που παρέχει το κατάλυμα μπορεί να έχουν μεταφραστεί με εργαλεία αυτόματης μετάφρασης.
DONE

Απαιτούνται κατά το check-in

    • Απαιτείται πιστωτική, χρεωστική κάρτα ή εγγύηση σε μετρητά για τυχόν πρόσθετες χρεώσεις
    • Ενδέχεται να απαιτείται επίσημο έγγραφο ταυτότητας με φωτογραφία
    • Η ελάχιστη ηλικία για check-in είναι 16 ετών
DONE

Κατοικίδια

    • Δεν επιτρέπονται κατοικίδια
    • Επιτρέπονται τα ζώα υπηρεσίας
WIFI

Ίντερνετ

    • Δωρεάν ασύρματο ίντερνετ στους κοινόχρηστους χώρους
    • Δωρεάν WiFi (ταχύτητα: 500+ Mbps (για 6+ άτομα ή 10+ συσκευές)) στα δωμάτια
LOCAL_PARKING

Χώρος στάθμευσης

    • Δωρεάν μη στεγασμένος χώρος στάθμευσης στο κατάλυμα, στάθμευση χωρίς παρκαδόρο στο κατάλυμα
    • Περιορισμένος χώρος στάθμευσης στον χώρο του καταλύματος
    • Ισχύουν περιορισμοί στο ύψος των οχημάτων για τη στάθμευση στο κατάλυμα
DONE

Άλλες πληροφορίες

    • Καθορισμένοι χώροι για καπνιστές

Παροχές καταλύματος

Φαγητό και ποτό

  • Διατίθεται δωρεάν πρωινό σε μπουφέ μεταξύ 6:30 π.μ.–10:00 π.μ. τις καθημερινές και 7:30 π.μ.–10:30 π.μ. τα σαββατοκύριακα
  • 2 εστιατόρια
  • 2 μπαρ/lounge
  • Καφές/τσάι στους κοινόχρηστους χώρους
  • Υπηρεσία δωματίου (μόνο σε συγκεκριμένο ωράριο)
  • Μπαρ με σνακ/ντελικατέσεν

Ταξιδεύοντας με παιδιά

  • Πισίνα για παιδιά
  • Παιδικό μενού

Τι να κάνετε

  • Τμήματα γυμναστικής
  • Τμήματα πιλάτες
  • Τμήματα γιόγκα

Απομακρυσμένη εργασία

  • 8 αίθουσες συνεδριάσεων
  • Συνεδριακό κέντρο (χώρος: 360 τετραγωνικά μέτρα)

Υπηρεσίες

  • Ρεσεψιόν όλο το 24ωρο
  • Υπηρεσία στεγνοκαθαριστηρίου/πλυντηρίου
  • Φύλαξη αποσκευών
  • Υπηρεσίες γάμου
  • Πορτιέρης/θυρωρός

Εγκαταστάσεις

  • 1 κτήριο/πύργος
  • Χτίστηκε το 1970
  • Χρηματοκιβώτιο στη ρεσεψιόν
  • Κήπος
  • Βεράντα
  • Τζάκι στο λόμπι
  • Τηλεόραση στους κοινόχρηστους χώρους
  • Health club
  • Εσωτερική πισίνα
  • Μπανιέρα υδρομασάζ
  • Σάουνα
  • Χαμάμ
  • Αίθουσα συνεστιάσεων
  • Έπιπλα εξωτερικού χώρου
  • Παραδοσιακή αρχιτεκτονική

Προσβασιμότητα

  • Ασανσέρ
  • Μπάρα λαβής κοντά στην τουαλέτα

Παροχές δωματίου

Διασκεδάστε

  • Τηλεόραση 42 ιντσών
  • Premium δορυφορικά κανάλια

Άνετη διαμονή

  • Θέρμανση
  • Βραστήρας για καφέ/τσάι
  • Βραστήρας νερού
  • Σίδερο/σιδερώστρα

Κοιμηθείτε καλά

  • Δωμάτια με ηχομόνωση
  • Κούνια μωρού ταξιδίου
  • Κλινοσκεπάσματα

Φρεσκαριστείτε

  • Ιδιωτικό μπάνιο
  • Συνδυασμός ντουζιέρας/μπανιέρας
  • Δωρεάν προϊόντα προσωπικής περιποίησης
  • Πιστολάκι μαλλιών
  • Πετσέτες

Μείνετε συνδεδεμένοι

  • Γραφείο
  • Δωρεάν WiFi (ταχύτητα: 500+ Mbps (για 6+ άτομα ή 10+ συσκευές))
  • Τηλέφωνο

Περισσότερα

  • Καθημερινά
  • Χρηματοκιβώτιο μέσα στο δωμάτιο

Ειδικά χαρακτηριστικά

Γεύματα

The Bay Leaf Restaurant - Αυτό το μέρος (πολυτελές εστιατόριο) έχει διεθνής κουζίνα και σερβίρει πρωινό και βραδινό. Προσφέρεται υπαίθριο γεύμα (αν το επιτρέπει ο καιρός). Ανοιχτό συγκεκριμένες ημέρες
Saddlers Bar & Bistro - Με θέα στον κήπο, αυτό το μέρος (μπιστρό) έχει διεθνής κουζίνα και σερβίρει μεσημεριανό, βραδινό και ελαφρύ φαγητό. Οι επισκέπτες μπορούν να παραγγείλουν ποτά στο μπαρ και να απολαύσουν το γεύμα τους έξω (αν το επιτρέπει ο καιρός). Διατίθεται παιδικό μενού. Ανοιχτό καθημερινά
The Atrium - Με θέα στον κήπο, αυτό το μέρος (λόμπι-μπαρ πολυτελείας) σερβίρει μόνο ελαφρύ φαγητό. Προσφέρεται υπαίθριο γεύμα (αν το επιτρέπει ο καιρός). Ανοιχτό συγκεκριμένες ημέρες

Τέλη και πολιτικές

Ανακαινίσεις και διακοπή λειτουργίας

Το κατάλυμα είναι κλειστό μεταξύ 22 Δεκεμβρίου και 5 Ιανουαρίου.

Παιδιά και επιπλέον κρεβάτια

  • Προσφέρονται πτυσσόμενα κρεβάτια για 35.0 EUR ανά διανυκτέρευση
  • Οι επισκέπτες πρέπει να επικοινωνήσουν με αυτό το κατάλυμα εκ των προτέρων, για να κλείσουν κούνιες/κρεβατάκια μωρού και πτυσσόμενα/έξτρα κρεβάτια

Κατοικίδια

  • Τα ζώα υπηρεσίας δεν υπόκεινται σε τέλη

Στάθμευση

  • Για τον χώρο στάθμευσης ισχύουν περιορισμοί στο ύψος των οχημάτων

Πισίνα, σπα και γυμναστήριο (κατά περίπτωση)

  • Δεν επιτρέπεται η είσοδος σε επισκέπτες κάτω των 17 ετών σε health club, γυμναστήριο ή σε μπανιέρα υδρομασάζ, ενώ η είσοδος σε επισκέπτες κάτω των 17 ετών σε πισίνα επιτρέπεται μόνο με τη συνοδεία ενηλίκου
  • Οι επισκέπτες πρέπει να επικοινωνήσουν με αυτό το κατάλυμα εκ των προτέρων, για να κλείσουν πρόσβαση σε θερμαινόμενη πισίνα

Πολιτικές

Αυτό το κατάλυμα τελεί υπό τη διαχείριση ενός επαγγελματία οικοδεσπότη. Η παροχή καταλύματος σχετίζεται με το ελεύθερο επάγγελμά του, την επιχειρηματική του δραστηριότητα ή την εργασία του.
Οι επισκέπτες μπορούν να αισθάνονται ασφαλείς, καθώς στον χώρο του καταλύματος υπάρχουν: πυροσβεστήρας και ανιχνευτής καπνού.
Αυτό το κατάλυμα δέχεται επισκέπτες όλων των σεξουαλικών προσανατολισμών και φυλετικών ταυτοτήτων (φιλικό προς τα μέλη της κοινότητας LGBTQ+).
Το όνομα που εμφανίζεται στην πιστωτική κάρτα που χρησιμοποιείται κατά το check-in για την πληρωμή επιπλέον χρεώσεων πρέπει να είναι το κύριο όνομα στην κράτηση του δωματίου.
Αυτό το κατάλυμα δέχεται πιστωτικές κάρτες, χρεωστικές κάρτες, πληρωμές μέσω κινητών συσκευών και μετρητά.
Αποδεκτές πιστωτικές κάρτες: πιστωτικές κάρτες, πιστωτικές κάρτες, πιστωτικές κάρτες
Στις επιλογές πληρωμής από κινητές συσκευές περιλαμβάνονται: Google Pay και Apple Pay.
Αυτό το κατάλυμα διατηρεί το δικαίωμα να προεγκρίνει την πιστωτική κάρτα του επισκέπτη πριν από την άφιξή του.
Αν ακυρώσετε την κράτησή σας, θα υπόκεισθε στην πολιτική ακύρωσης του οικοδεσπότη. Σύμφωνα με τους κανονισμούς της ΕΕ περί των δικαιωμάτων των καταναλωτών, οι υπηρεσίες κράτησης καταλυμάτων δεν υπόκεινται στο δικαίωμα υπαναχώρησης.

Κατηγορία καταλύματος

Οι βαθμολογίες παρέχονται από τη Fáilte Ireland, την Εθνική Αρχή Τουριστικής Ανάπτυξης της Ιρλανδίας και πηγή επίσημων βαθμολογιών αστεριών.

Επίσης γνωστό ως

Keadeen Hotel Newbridge
Keadeen Hotel
Keadeen Newbridge
Keadeen
The Keadeen Hotel Hotel
The Keadeen Hotel Newbridge
The Keadeen Hotel Hotel Newbridge

Συχνές ερωτήσεις

Είναι το The Keadeen Hotel ανοιχτό την τρέχουσα περίοδο;

Το κατάλυμα είναι κλειστό μεταξύ 22 Δεκεμβρίου και 5 Ιανουαρίου.

Προσφέρει το The Keadeen Hotel δωρεάν ακύρωση και πλήρη επιστροφή χρημάτων;

Ναι, το κατάλυμα (The Keadeen Hotel) έχει διαθέσιμα δωμάτια με πλήρη επιστροφή χρημάτων για κράτηση στη σελίδα μας. Αν έχετε κάνει κράτηση για δωμάτιο με πλήρως επιστρέψιμη τιμή, μπορείτε να το ακυρώσετε έως και λίγες ημέρες πριν το check in ανάλογα με την πολιτική ακύρωσης του καταλύματος. Απλώς βεβαιωθείτε ότι έχετε διαβάσει την πολιτική ακύρωσης αυτού του καταλύματος, για να ενημερωθείτε για τους ακριβείς όρους και τις προϋποθέσεις.

Υπάρχει πισίνα σε αυτό το κατάλυμα (The Keadeen Hotel);

Ναι, υπάρχουν εσωτερική πισίνα και πισίνα για παιδιά.

Επιτρέπονται κατοικίδια σε αυτό το κατάλυμα (The Keadeen Hotel);

Λυπούμαστε, δεν επιτρέπονται κατοικίδια, αλλά τα ζώα υπηρεσίας είναι ευπρόσδεκτα.

Προσφέρεται στάθμευση στον χώρο του καταλύματος (The Keadeen Hotel);

Ναι, παρέχεται δωρεάν στάθμευση χωρίς παρκαδόρο. Οι θέσεις στάθμευσης μπορεί να είναι περιορισμένες.

Ποιες ώρες πραγματοποιείται το check-in και το check-out σε αυτό το κατάλυμα (The Keadeen Hotel);

Ώρα έναρξης check-in: 3:00 μ.μ. – Ώρα λήξης check-in: 10:00 μ.μ.Το check-out πραγματοποιείται έως 12 το μεσημέρι.

Υπάρχει καζίνο στον χώρο αυτού του καταλύματος (The Keadeen Hotel);

Όχι, Αυτό το ξενοδοχείο δεν έχει καζίνο, αλλά το ακόλουθο βρίσκεται σε κοντινή απόσταση Καζίνο Ace (8 λεπτά με το αυτοκίνητο).

Ποιες δραστηριότητες είναι διαθέσιμες στο The Keadeen Hotel και στη γύρω περιοχή;

Διασκεδάστε με τις δραστηριότητες που προσφέρει το The Keadeen Hotel, οι οποίες περιλαμβάνουν τμήματα γυμναστικής, μαθήματα πιλάτες και μαθήματα γιόκα. Χαλαρώστε στη μπανιέρα υδρομασάζ και απολαύστε ένα αναζωογονητικό κολύμπι στην εσωτερική πισίνα. Επίσης, στο The Keadeen Hotel θα απολαύσετε 2 μπαρ, σάουνα, χαμάμ και κήπο.

Υπάρχουν εστιατόρια σε αυτό το κατάλυμα (The Keadeen Hotel) ή στη γύρω περιοχή;

Ναι, υπάρχουν 2 εστιατόρια στο κατάλυμα, όπου μπορείτε να απολαύσετε γεύματα σε ανοιχτό χώρο, διεθνής κουζίνα και θέα στον κήπο.

Τι υπάρχει στην περιοχή που βρίσκεται το The Keadeen Hotel;

Το The Keadeen Hotel βρίσκεται στην καρδιά της πόλης (Newbridge), μόλις 19 λεπτ. με τα πόδια από Εμπορικό Κέντρο Whitewater και 19 λεπτ. με τα πόδια από Κέντρο Επισκεπτών Newbridge Silverware.

Σχόλια

Σχόλια για το κατάλυμα The Keadeen Hotel

9,4

Εξαιρετικό

9,4

Καθαριότητα

8,6

Τοποθεσία

9,2

Προσωπικό & εξυπηρέτηση

9,0

Κατάσταση καταλύματος & παροχές

Σχόλια

Επαληθευμένο σχόλιο

10/10 Εξαιρετικό

Brilliant location and a beautiful hotel.
Richard, ταξίδι 2 διανυκτερεύσεων
Επαληθευμένο σχόλιο

10/10 Εξαιρετικό

Always a pleasure staying at this hotel
John, ταξίδι 3 διανυκτερεύσεων
Επαληθευμένο σχόλιο

10/10 Εξαιρετικό

Very friendly staff, clean rooms, quiet, easy parking.
Stefan, ταξίδι 2 διανυκτερεύσεων
Επαληθευμένο σχόλιο

10/10 Εξαιρετικό

Really helpful staff. Lovely stay
Sinead, ταξίδι 1 διανυκτέρευσης
Επαληθευμένο σχόλιο

10/10 Εξαιρετικό

Elizabeth at reception was extremely helpful and very professional Room was beautiful and quiet even thou there was a wedding next day Had an issue with the coffee machine changed immediately . Stayed here before would def stay again dv
Ian, ταξίδι 1 διανυκτέρευσης
Επαληθευμένο σχόλιο

10/10 Εξαιρετικό

Lovely food and staff. Great room.
Room
Common area to relax
Dinner (Chicken Satay)
Desert
Sean, ταξίδι 2 διανυκτερεύσεων
Επαληθευμένο σχόλιο

10/10 Εξαιρετικό

Aclean comfortable room and a great breakfasut
Charles, ταξίδι 1 διανυκτέρευσης
Επαληθευμένο σχόλιο

10/10 Εξαιρετικό

Absolutely brilliant all round
XE, ταξίδι 2 διανυκτερεύσεων
Επαληθευμένο σχόλιο

8/10 Πολύ καλό

Nice hotel with good location staff very helpful
Susan, ταξίδι 1 διανυκτέρευσης
Επαληθευμένο σχόλιο

10/10 Εξαιρετικό

We arrived on Sunday 24th May and the staff couldn't of been more friendly and helpful. Being our first trip to the hotel, we were helped with taxis to the curragh and were there to advise us. I only stayed 1 night but I will certainly make a point of booking this hotel on my next visit
Ian, ταξίδι 1 διανυκτέρευσης
Επαληθευμένο σχόλιο

10/10 Εξαιρετικό

Excellent highly recommend
annette, ταξίδι 1 διανυκτέρευσης
Επαληθευμένο σχόλιο

10/10 Εξαιρετικό

Beautiful property nice rooms good food
James, ταξίδι 2 διανυκτερεύσεων
Επαληθευμένο σχόλιο

10/10 Εξαιρετικό

Very comfortable and relaxing stay, staff very friendly.
Keith, ταξίδι 1 διανυκτέρευσης
Επαληθευμένο σχόλιο

10/10 Εξαιρετικό

Always such a lovely stay at the Keadeen, my Christmas go to for a staycation
Sean, ταξίδι 1 διανυκτέρευσης
Επαληθευμένο σχόλιο

8/10 Πολύ καλό

This is a great hotel in many ways- location, room size and decor, bathroom and it is quiet. There are no annoying little lights overhead for smoke alarms and the red tv light is hidden in the cabinet. Only 2 issues to make for an EXCELLENT review- there was no body/ hand lotion and the wifi was very very patchy. Otherwise, a great visit.
Sally, ταξίδι 1 διανυκτέρευσης
Επαληθευμένο σχόλιο

10/10 Εξαιρετικό

Lovely hotel and lovely staff.This hotel is very well maintained and has a lovely atmosphere .Staff are all very friendly and the service is excellent .The room I stayed in was lovely and was very spacious .I will definitely stay here again!
Lorraine, ταξίδι 1 διανυκτέρευσης
Επαληθευμένο σχόλιο

10/10 Εξαιρετικό

Nice hotel and breakfast
Val, ταξίδι 1 διανυκτέρευσης
Επαληθευμένο σχόλιο

8/10 Πολύ καλό

Room clean. Staff very friendly
Anne, ταξίδι 1 διανυκτέρευσης
Επαληθευμένο σχόλιο

10/10 Εξαιρετικό

Great breakfast
Joanne, ταξίδι 1 διανυκτέρευσης
Επαληθευμένο σχόλιο

10/10 Εξαιρετικό

The staff and the cleanliness of hotel
William, ταξίδι 1 διανυκτέρευσης
Επαληθευμένο σχόλιο

10/10 Εξαιρετικό

Beautiful hotel and restful sleep
Brian, ταξίδι 2 διανυκτερεύσεων
Επαληθευμένο σχόλιο

10/10 Εξαιρετικό

Excellent hotel, clean & spacious
john, ταξίδι 1 διανυκτέρευσης
Επαληθευμένο σχόλιο

8/10 Πολύ καλό

X
Vincent, ταξίδι 2 διανυκτερεύσεων
Επαληθευμένο σχόλιο

10/10 Εξαιρετικό

Lovely, spacious, clean, good staff, good food
James, ταξίδι 1 διανυκτέρευσης
Επαληθευμένο σχόλιο

8/10 Πολύ καλό

Lovely stay. Very clean hotel but our room wasnt cleaned very well, tissues not replacrd and bed wasnt made but would definitely go back.
Caroline, ταξίδι 2 διανυκτερεύσεων