The Beverley Hotel

Κατηγορία καταλύματος: 3.5
Ξενοδοχείο στο κέντρο της πόλης σε κοντινή απόσταση από: Παλάτι του Μπάκιγχαμ

Επιλέξτε ημερομηνίες για να δείτε τιμές

Αυτό το κατάλυμα (The Beverley Hotel) βρίσκεται μόλις 5 λεπτά με το αυτοκίνητο από: Χάιντ Παρκ και Παλάτι του Μπάκιγχαμ. Το δωρεάν Wi-Fi είναι μια επιπλέον παροχή, ενώ οι επισκέπτες που θέλουν να παραμείνουν δραστήριοι μπορούν να επιλέξουν μονοπάτια για πεζοπορία/ποδηλασία σε κοντινή απόσταση. Επίσης, σε απόσταση 5 λεπτών με το αυτοκίνητο θα βρείτε τα εξής: Μπιγκ Μπεν και Μαρμπλ Αρτς. Άλλοι ταξιδιώτες λατρεύουν το εξυπηρετικό προσωπικό. Τα μέσα μαζικής μεταφοράς είναι σε πολύ κοντινή απόσταση με τα πόδια: το σημείο επιβίβασης Σταθμός Μετρό Victoria βρίσκεται σε απόσταση 6 λεπτών και το σημείο επιβίβασης Σταθμός Μετρό του Πίμλικο βρίσκεται σε απόσταση 10 λεπτών.

Σχόλια

8,6 στα 10
Άριστο

Δημοφιλείς παροχές

  • Δωρεάν ασύρματο ίντερνετ
  • Κλιματισμός
  • Ρεσεψιόν 24/7
  • Μη καπνιστών

Βασικές παροχές (7)

  • Καθημερινή υπηρεσία οροφοκομίας
  • Ρεσεψιόν όλο το 24ωρο
  • Κλιματισμό
  • Χρηματοκιβώτιο στη ρεσεψιόν
  • Αίθουσα συνεδριάσεων
  • Αποθήκευση αποσκευών
  • Βοήθεια για προγραμματισμό ξεναγήσεων/αγορά εισιτηρίων

Νιώστε σαν στο σπίτι σας (6)

  • Δωρεάν κούνιες/κρεβατάκια μωρού
  • Ιδιωτικό μπάνιο
  • Τηλεόραση
  • Καθημερινή υπηρεσία οροφοκομίας
  • Βραστήρας για καφέ/τσάι
  • Κλινοσκεπάσματα υψηλής ποιότητας (premium)
Η τρέχουσα τιμή είναι 146 €
συμπεριλαμβάνονται φόροι και τέλη
4 Οκτ - 5 Οκτ

Επιλογές δωματίων

Διαθέσιμα φίλτρα για τα δωμάτια
Εμφανίζονται 7 από 7 δωμάτια

Standard Δίκλινο Δωμάτιο (Double)

8,6 στα 10
Άριστο
(50 σχόλια)
  • 8 τ.μ.
  • 1 υπνοδωμάτιο
  • Για 2 άτομα
  • 1 Queen Κρεβάτι
  • Δωρεάν ασύρματο ίντερνετ

Standard Δίκλινο Δωμάτιο (Twin)

7,4 στα 10
Καλό
(10 σχόλια)
  • 8 τ.μ.
  • 1 υπνοδωμάτιο
  • Για 2 άτομα
  • 2 Μονά Κρεβάτια
  • Δωρεάν ασύρματο ίντερνετ

Standard Μονόκλινο Δωμάτιο

  • 6 τ.μ.
  • Για 1 άτομο
  • 1 Μονό Κρεβάτι
  • Δωρεάν ασύρματο ίντερνετ

Family Δωμάτιο

8,6 στα 10
Άριστο
(4 σχόλια)
  • 15 τ.μ.
  • 1 υπνοδωμάτιο
  • Για 4 άτομα
  • 1 Queen Κρεβάτι και 1 Διπλός Καναπές-Κρεβάτι
  • Δωρεάν ασύρματο ίντερνετ

Standard Single Room

  • Για 1 άτομο
  • 1 Μονό Κρεβάτι
  • Δωρεάν ασύρματο ίντερνετ

Standard Twin Room

  • Για 2 άτομα
  • 2 Μονά Κρεβάτια
  • Δωρεάν ασύρματο ίντερνετ

Δωμάτιο

  • Για 4 άτομα
  • Δωρεάν ασύρματο ίντερνετ

Παρόμοια καταλύματα

Mod logo
Συνδεθείτε για να δείτε εκπτώσεις και προνόμια του προγράμματος. Περισσότερες επιβραβεύσεις για περισσότερη περιπέτεια!

Σχετικά με την περιοχή

Χάρτης
13 Belgrave Road, London, England, SW1V 1RB

Τι υπάρχει σε κοντινή απόσταση

  • Κέντρο Ταξιδιωτικών Πληροφοριών Σταθμού Βικτόρια - 5 λεπτά με τα πόδια - 0.4 χλμ.
  • Θέατρο Απόλο Βικτώρια - 5 λεπτά με τα πόδια - 0.4 χλμ.
  • Παλάτι του Μπάκιγχαμ - 14 λεπτά με τα πόδια - 1.2 χλμ.
  • Μπιγκ Μπεν - 7 λεπτά με το αυτοκίνητο - 1.7 χλμ.
  • Χάιντ Παρκ - 9 λεπτά με το αυτοκίνητο - 3.0 χλμ.

Τρόποι μετακίνησης

  • Λονδίνο (SEN-Southend) - 84 λεπτά με το αυτοκίνητο, 69 χλμ.
  • Αεροδρόμιο Χίθροου (LHR) - 44 λεπτά με το αυτοκίνητο, 25,8 χλμ.
  • Λονδίνο (LCY-London City) - 50 λεπτά με το αυτοκίνητο, 16,7 χλμ.
  • Λονδίνο (LTN-Λούτον) - 69 λεπτά με το αυτοκίνητο, 56,3 χλμ.
  • Λονδίνο (STN-Στάνστεντ) - 75 λεπτά με το αυτοκίνητο, 66,2 χλμ.
  • Αεροδρόμιο Γκάτγουικ (Lgw) - 83 λεπτά με το αυτοκίνητο, 64,9 χλμ.
  • Λονδίνο (ZEP-Σιδηροδρομικός Σταθμός Victoria) - 7 λεπτά περπάτημα, 0,6 χλμ.
  • Σταθμός London Victoria - 8 λεπτά περπάτημα, 0,7 χλμ.
  • Σταθμός του Βόξχολ - 20 λεπτά περπάτημα, 1,6 χλμ.
  • Σταθμός Μετρό Victoria - 6 λεπτά περπάτημα, 0,5 χλμ.
  • Σταθμός Μετρό του Πίμλικο - 10 λεπτά περπάτημα, 0,8 χλμ.
  • Σταθμός Μετρό St. James's Park - 13 λεπτά περπάτημα, 1,1 χλμ.

Εστιατόρια

  • ‪Pret a Manger - ‬3 λεπτά με τα πόδια
  • ‪The Queens Arms - ‬4 λεπτά με τα πόδια
  • ‪Nando's - ‬3 λεπτά με τα πόδια
  • ‪Cyprus Mangal - ‬2 λεπτά με τα πόδια
  • ‪GAIL's Bakery - ‬6 λεπτά με τα πόδια

Πληροφορίες για το κατάλυμα

The Beverley Hotel

  • Αυτό το κατάλυμα (The Beverley Hotel) βρίσκεται μόλις 5 λεπτά με το αυτοκίνητο από: Χάιντ Παρκ και Παλάτι του Μπάκιγχαμ. Το δωρεάν Wi-Fi είναι μια επιπλέον παροχή, ενώ οι επισκέπτες που θέλουν να παραμείνουν δραστήριοι μπορούν να επιλέξουν μονοπάτια για πεζοπορία/ποδηλασία σε κοντινή απόσταση. Επίσης, σε απόσταση 5 λεπτών με το αυτοκίνητο θα βρείτε τα εξής: Μπιγκ Μπεν και Μαρμπλ Αρτς. Άλλοι ταξιδιώτες λατρεύουν το εξυπηρετικό προσωπικό. Τα μέσα μαζικής μεταφοράς είναι σε πολύ κοντινή απόσταση με τα πόδια: το σημείο επιβίβασης Σταθμός Μετρό Victoria βρίσκεται σε απόσταση 6 λεπτών και το σημείο επιβίβασης Σταθμός Μετρό του Πίμλικο βρίσκεται σε απόσταση 10 λεπτών.

Με μια ματιά

DONE

Μέγεθος ξενοδοχείου

    • 15 δωμάτια
DONE

Άφιξη/αναχώρηση

    • Ώρα έναρξης check-in: 3:00 μ.μ. – Ώρα λήξης check-in: 12 τα μεσάνυχτα
    • Ελάχιστη ηλικία για check-in: 18
    • Ώρα check-out: 11:00 π.μ.
    • Διατίθεται ανέπαφο check-out
DONE

Ειδικές οδηγίες για το check-in

    • Το προσωπικό της ρεσεψιόν θα υποδεχτεί τους επισκέπτες κατά την άφιξη.
    • Οι πληροφορίες που παρέχει το κατάλυμα μπορεί να έχουν μεταφραστεί με εργαλεία αυτόματης μετάφρασης.
DONE

Απαιτούνται κατά το check-in

    • Απαιτείται πιστωτική, χρεωστική κάρτα ή εγγύηση σε μετρητά για τυχόν πρόσθετες χρεώσεις
    • Ενδέχεται να απαιτείται επίσημο έγγραφο ταυτότητας με φωτογραφία
    • Η ελάχιστη ηλικία για check-in είναι 18 ετών
DONE

Κατοικίδια

    • Δεν επιτρέπονται κατοικίδια
WIFI

Ίντερνετ

    • Δωρεάν ασύρματο ίντερνετ στους κοινόχρηστους χώρους
    • Δωρεάν ασύρματο ίντερνετ στα δωμάτια
LOCAL_PARKING

Χώρος στάθμευσης

    • Δεν υπάρχει η δυνατότητα στάθμευσης στο κατάλυμα
    • Υπάρχει δυνατότητα στάθμευσης στον δρόμο
DONE

Άλλες πληροφορίες

    • Κατάλυμα για μη καπνίζοντες

Παροχές καταλύματος

Τι να κάνετε

  • Μονοπάτια για πεζοπορία/ποδηλασία σε κοντινή απόσταση
  • Ιππασία σε κοντινή απόσταση

Απομακρυσμένη εργασία

  • Αίθουσα συνεδριάσεων

Υπηρεσίες

  • Ρεσεψιόν όλο το 24ωρο
  • Βοήθεια για προγραμματισμό ξεναγήσεων/αγορά εισιτηρίων
  • Φύλαξη αποσκευών

Εγκαταστάσεις

  • Χρηματοκιβώτιο στη ρεσεψιόν

Παροχές δωματίου

Διασκεδάστε

  • Τηλεόραση με επίπεδη οθόνη 39 ιντσών
  • Ψηφιακά κανάλια

Άνετη διαμονή

  • Κλιματισμός
  • Μηχανή εσπρέσο
  • Βραστήρας νερού
  • Σίδερο/σιδερώστρα (κατόπιν αιτήματος)

Κοιμηθείτε καλά

  • Κλινοσκεπάσματα υψηλής ποιότητας
  • Δωρεάν κούνιες/κρεβατάκια μωρού

Φρεσκαριστείτε

  • Ιδιωτικό μπάνιο
  • Μόνο ντουζιέρα
  • Δωρεάν προϊόντα προσωπικής περιποίησης
  • Πιστολάκι μαλλιών
  • Πετσέτες
  • Χαρτί υγείας

Μείνετε συνδεδεμένοι

  • Γραφείο
  • Δωρεάν WiFi
  • Τηλέφωνο

Περισσότερα

  • Καθημερινά
  • Χρηματοκιβώτιο μέσα στο δωμάτιο

Τέλη και πολιτικές

Πολιτικές

Αυτό το κατάλυμα τελεί υπό τη διαχείριση ενός επαγγελματία οικοδεσπότη. Η παροχή καταλύματος σχετίζεται με το ελεύθερο επάγγελμά του, την επιχειρηματική του δραστηριότητα ή την εργασία του.
Αυτό το κατάλυμα δεν διαθέτει ασανσέρ.
Οι επισκέπτες μπορούν να αισθάνονται ασφαλείς, καθώς στον χώρο του καταλύματος υπάρχουν: πυροσβεστήρας, ανιχνευτής καπνού και κουτί πρώτων βοηθειών.
Αυτό το κατάλυμα δέχεται πιστωτικές κάρτες. Δεν γίνονται δεκτά μετρητά.
Αποδεκτές πιστωτικές κάρτες: πιστωτικές κάρτες, πιστωτικές κάρτες, πιστωτικές κάρτες, πιστωτικές κάρτες, πιστωτικές κάρτες
Αν ακυρώσετε την κράτησή σας, θα υπόκεισθε στην πολιτική ακύρωσης του οικοδεσπότη. Σύμφωνα με τους κανονισμούς της ΕΕ περί των δικαιωμάτων των καταναλωτών, οι υπηρεσίες κράτησης καταλυμάτων δεν υπόκεινται στο δικαίωμα υπαναχώρησης.

Επίσης γνωστό ως

Beverley Hotel London
Beverley Hotel
Beverley London
The Beverley Hotel Hotel
The Beverley Hotel London
The Beverley Hotel Hotel London

Συχνές ερωτήσεις

Προσφέρει το The Beverley Hotel δωρεάν ακύρωση και πλήρη επιστροφή χρημάτων;

Ναι, το κατάλυμα (The Beverley Hotel) έχει διαθέσιμα δωμάτια με πλήρη επιστροφή χρημάτων για κράτηση στη σελίδα μας. Αν έχετε κάνει κράτηση για δωμάτιο με πλήρως επιστρέψιμη τιμή, μπορείτε να το ακυρώσετε έως και λίγες ημέρες πριν το check in ανάλογα με την πολιτική ακύρωσης του καταλύματος. Απλώς βεβαιωθείτε ότι έχετε διαβάσει την πολιτική ακύρωσης αυτού του καταλύματος, για να ενημερωθείτε για τους ακριβείς όρους και τις προϋποθέσεις.

Επιτρέπονται κατοικίδια σε αυτό το κατάλυμα (The Beverley Hotel);

Λυπούμαστε, δεν επιτρέπονται κατοικίδια.

Προσφέρεται στάθμευση στον χώρο του καταλύματος (The Beverley Hotel);

Δυστυχώς όχι, δεν υπάρχει δυνατότητα στάθμευσης στον δρόμο.

Ποιες ώρες πραγματοποιείται το check-in και το check-out σε αυτό το κατάλυμα (The Beverley Hotel);

Ώρα έναρξης check-in: 3:00 μ.μ. – Ώρα λήξης check-in: 12 τα μεσάνυχταΤο check-out πραγματοποιείται έως 11:00 π.μ.. Ανέπαφο check-out είναι διαθέσιμο.

Ποιες δραστηριότητες είναι διαθέσιμες στο The Beverley Hotel και στη γύρω περιοχή;

Ευχαριστηθείτε δραστηριότητες σε κοντινή απόσταση, όπως πεζοπορία και ιππασία.

Τι υπάρχει στην περιοχή που βρίσκεται το The Beverley Hotel;

Το The Beverley Hotel βρίσκεται σε Κέντρο του Λονδίνου, μόλις 6 λεπτ. με τα πόδια από Σταθμός Μετρό Victoria και 17 λεπτ. με τα πόδια από Παλάτι του Μπάκιγχαμ.