The Roots Eco Resort

Κατηγορία καταλύματος: 2.5
Πανδοχείο στα βουνά με 2 εξωτερικές πισίνες και εστιατόριο - Ιπόχ

Επιλέξτε ημερομηνίες για να δείτε τιμές

Αυτό το κατάλυμα (The Roots Eco Resort) είναι μια εξαιρετική επιλογή για τη διαμονή σας εδώ (Ιπόχ). Αφού πλατσουρίσουν σε μία από τις 2 εξωτερικές πισίνες, οι επισκέπτες μπορούν να φάνε κάτι στο εστιατόριο. Άλλες παροχές περιλαμβάνουν πισίνα για παιδιά και κήπο.

Σχόλια

8,2 στα 10
Πολύ καλό

Δημοφιλείς παροχές

  • Πισίνα
  • Δωρεάν στάθμευση
  • Δωρεάν ασύρματο ίντερνετ
  • Εστιατόριο
  • Κλιματισμός
  • Μη καπνιστών

Βασικές παροχές (12)

  • Καθημερινή υπηρεσία οροφοκομίας
  • Εστιατόρια
  • 2 εξωτερικές πισίνες
  • Διαθέσιμο πρωινό
  • Πισίνα για παιδιά
  • Κλιματισμό
  • Κήπος
  • Υπηρεσίες concierge
  • Χώρος για πικνίκ
  • Μπάρμπεκιου γκριλ
  • Λειτουργία ρεσεψιόν συγκεκριμένες ώρες μόνο
  • Βόλεϊ

Νιώστε σαν στο σπίτι σας (6)

  • Πισίνα για παιδιά
  • Ιδιωτικό μπάνιο
  • Κήπος
  • Καθημερινή υπηρεσία οροφοκομίας
  • Μπάρμπεκιου γκριλ
  • Δωρεάν στάθμευση χωρίς παρκαδόρο

Επιλογές δωματίων

Διαθέσιμα φίλτρα για τα δωμάτια
Εμφανίζονται 7 από 7 δωμάτια

Deluxe Δεντρόσπιτο, μπανιέρα με υδρομασάζ, Θέα στο Ποτάμι

  • Θέα στο ποτάμι
  • Για 4 άτομα
  • 1 King Κρεβάτι και 1 Μονό Διώροφο Κρεβάτι

Standard Βίλα (Orchard)

  • Για 4 άτομα
  • 4 Μονά Κρεβάτια

Deluxe Βίλα, Περισσότερα από 1 Κρεβάτια, μπανιέρα με υδρομασάζ, Θέα στο Βουνό

  • Θέα στο βουνό
  • Για 3 άτομα
  • 1 King Κρεβάτι και 1 Μονό Κρεβάτι

Superior Δωμάτιο, Περισσότερα από 1 Κρεβάτια, Μπαλκόνι, Θέα στο Βουνό

  • Θέα στο βουνό
  • Για 6 άτομα
  • 2 Μονά Κρεβάτια και 2 Μονά Διώροφα Κρεβάτια

Comfort Κρεβάτι Ξενώνα, Περισσότερα από 1 Κρεβάτια

  • Θέα στον κήπο
  • Για 11 άτομα
  • 11 Μονά Κρεβάτια

Comfort Δίκλινο Δωμάτιο (Twin), 1 Διπλό Κρεβάτι

  • Θέα στον κήπο
  • Για 2 άτομα
  • 1 Διπλό Κρεβάτι

Deluxe Βίλα, μπανιέρα με υδρομασάζ, Θέα στο Ποτάμι

  • Θέα στο ποτάμι
  • Για 4 άτομα
  • 1 King Κρεβάτι και 1 Μονό Διώροφο Κρεβάτι

Παρόμοια καταλύματα

Mod logo
Συνδεθείτε για να δείτε εκπτώσεις και προνόμια του προγράμματος. Περισσότερες επιβραβεύσεις για περισσότερη περιπέτεια!

Σχετικά με την περιοχή

Χάρτης
Jalan chemor 10 1/2, Ipoh, Perak, 31250

Τι υπάρχει σε κοντινή απόσταση

  • Χαμένος Κόσμος Ταμπούν - 10 λεπτά με το αυτοκίνητο - 7.2 χλμ.
  • Θεματικό Πάρκο Sunway Lost World: Θερμές Πηγές & Νυχτερινό Πάρκο - 10 λεπτά με το αυτοκίνητο - 7.2 χλμ.
  • Εμπορικό Κέντρο Kinta City - 14 λεπτά με το αυτοκίνητο - 10.3 χλμ.
  • Νυχτερινή Αγορά Ίποχ - 14 λεπτά με το αυτοκίνητο - 10.7 χλμ.
  • Στάδιο Perak - 16 λεπτά με το αυτοκίνητο - 12.9 χλμ.

Τρόποι μετακίνησης

  • Ιπόχ (IPH-Sultan Azlan Shah) - 30 λεπτά με το αυτοκίνητο, 19,3 χλμ.
  • Σιδηροδρομικός Σταθμός του Ιπόχ - 31 λεπτά με το αυτοκίνητο, 19,8 χλμ.

Εστιατόρια

  • ‪KFC - ‬18 λεπτά με τα πόδια
  • ‪Restoran Al Ameen - ‬11 λεπτά με τα πόδια
  • ‪Railway Restaurant - ‬8 λεπτά με τα πόδια
  • ‪Otai Buger - ‬11 λεπτά με τα πόδια
  • ‪Kedai Nasi Lemak Kak Nor - ‬14 λεπτά με τα πόδια

Πληροφορίες για το κατάλυμα

The Roots Eco Resort

  • Αυτό το κατάλυμα (The Roots Eco Resort) είναι μια εξαιρετική επιλογή για τη διαμονή σας εδώ (Ιπόχ). Αφού πλατσουρίσουν σε μία από τις 2 εξωτερικές πισίνες, οι επισκέπτες μπορούν να φάνε κάτι στο εστιατόριο. Άλλες παροχές περιλαμβάνουν πισίνα για παιδιά και κήπο.

Με μια ματιά

CHECK-IN
3:00 μ.μ.
CHECK-OUT
12:00 μ.μ.

Μέγεθος ξενοδοχείου

    • 12 δωμάτια

Άφιξη/αναχώρηση

    • Ώρα έναρξης check-in: 3:00 μ.μ. – Ώρα λήξης check-in: 7:00 μ.μ.
    • Ελάχιστη ηλικία για check-in: 18
    • Ώρα check-out: 12 το μεσημέρι

Ειδικές οδηγίες για το check-in

    • Η ρεσεψιόν είναι ανοιχτή καθημερινά από 9:00 π.μ. έως 9:00 μ.μ.
    • Το προσωπικό της ρεσεψιόν λειτουργεί με περιορισμένο ωράριο.
    • Οι πληροφορίες που παρέχει το κατάλυμα μπορεί να έχουν μεταφραστεί με εργαλεία αυτόματης μετάφρασης.

Απαιτούνται κατά το check-in

    • Απαιτείται πιστωτική, χρεωστική κάρτα ή εγγύηση σε μετρητά για τυχόν πρόσθετες χρεώσεις
    • Ενδέχεται να απαιτείται επίσημο έγγραφο ταυτότητας με φωτογραφία
    • Η ελάχιστη ηλικία για check-in είναι 18 ετών

Παιδιά

    • Δεν υπάρχουν κρεβατάκια για μωρά

Κατοικίδια

    • Δεν επιτρέπονται κατοικίδια

Ίντερνετ

    • Δωρεάν ασύρματο ίντερνετ στους κοινόχρηστους χώρους

Χώρος στάθμευσης

    • Δωρεάν στάθμευση χωρίς παρκαδόρο στο κατάλυμα

Άλλες πληροφορίες

    • Κατάλυμα για μη καπνίζοντες

Παροχές καταλύματος

Φαγητό και ποτό

  • Διατίθεται πρωινό σε μπουφέ (επιπλέον χρέωση) καθημερινά μεταξύ 8:30 π.μ.–10:30 π.μ.
  • Εστιατόριο
  • Μπάρμπεκιου γκριλ

Ταξιδεύοντας με παιδιά

  • Πισίνα για παιδιά

Τι να κάνετε

  • Βόλεϊ

Υπηρεσίες

  • Λειτουργία ρεσεψιόν συγκεκριμένες ώρες μόνο
  • Υπηρεσίες concierge

Εγκαταστάσεις

  • Κήπος
  • Χώρος για πικνίκ
  • 2 εξωτερικές πισίνες

Παροχές δωματίου

Άνετη διαμονή

  • Κλιματισμός
  • Ανεμιστήρας οροφής
  • Βραστήρας νερού
  • Παντόφλες

Κοιμηθείτε καλά

  • Κλινοσκεπάσματα

Τι θα απολαύσετε

  • Μπαλκόνι

Φρεσκαριστείτε

  • Ιδιωτικό μπάνιο
  • Μόνο ντουζιέρα
  • Δωρεάν προϊόντα προσωπικής περιποίησης
  • Πετσέτες

Φαγητό και ποτό

  • Δωρεάν εμφιαλωμένο νερό

Περισσότερα

  • Καθημερινά

Τέλη και πολιτικές

Προαιρετικές επιπλέον παροχές

  • Διατίθεται πρωινό σε μπουφέ με επιπλέον χρέωση 15 MYR για ενήλικες και 10 MYR για παιδιά

Πολιτικές

Αυτό το κατάλυμα τελεί υπό τη διαχείριση ενός επαγγελματία οικοδεσπότη. Η παροχή καταλύματος σχετίζεται με το ελεύθερο επάγγελμά του, την επιχειρηματική του δραστηριότητα ή την εργασία του.
Ενδέχεται να ισχύουν χρεώσεις για επιπλέον άτομα και να ποικίλουν ανάλογα με την πολιτική του καταλύματος.
Αυτό το κατάλυμα διαθέτει εξωτερικούς χώρους, όπως μπαλκόνια, βεράντες και ταράτσες που πιθανώς να μην είναι κατάλληλοι για παιδιά. Αν έχετε κάποιον προβληματισμό, προτείνουμε να επικοινωνήσετε με το κατάλυμα πριν από την άφιξή σας, για να εξασφαλίσουν ότι θα φιλοξενηθείτε σε ένα κατάλληλο δωμάτιο.
Αυτό το κατάλυμα δέχεται πιστωτικές κάρτες.
Αποδεκτές πιστωτικές κάρτες: πιστωτικές κάρτες
Αν ακυρώσετε την κράτησή σας, θα υπόκεισθε στην πολιτική ακύρωσης του οικοδεσπότη. Σύμφωνα με τους κανονισμούς της ΕΕ περί των δικαιωμάτων των καταναλωτών, οι υπηρεσίες κράτησης καταλυμάτων δεν υπόκεινται στο δικαίωμα υπαναχώρησης.

Επίσης γνωστό ως

Roots Eco Resort Ipoh
Roots Eco Resort
Roots Eco Ipoh
Roots Eco
The Roots Eco Resort Ipoh
The Roots Eco Resort Lodge
The Roots Eco Resort Lodge Ipoh

Συχνές ερωτήσεις

Προσφέρει το The Roots Eco Resort δωρεάν ακύρωση και πλήρη επιστροφή χρημάτων;

Ναι, το κατάλυμα (The Roots Eco Resort) έχει διαθέσιμα δωμάτια με πλήρη επιστροφή χρημάτων για κράτηση στη σελίδα μας. Αν έχετε κάνει κράτηση για δωμάτιο με πλήρως επιστρέψιμη τιμή, μπορείτε να το ακυρώσετε έως και λίγες ημέρες πριν το check in ανάλογα με την πολιτική ακύρωσης του καταλύματος. Απλώς βεβαιωθείτε ότι έχετε διαβάσει την πολιτική ακύρωσης αυτού του καταλύματος, για να ενημερωθείτε για τους ακριβείς όρους και τις προϋποθέσεις.

Υπάρχει πισίνα σε αυτό το κατάλυμα (The Roots Eco Resort);

Ναι, υπάρχουν 2 εξωτερικές πισίνες και πισίνα για παιδιά.

Επιτρέπονται κατοικίδια σε αυτό το κατάλυμα (The Roots Eco Resort);

Λυπούμαστε, δεν επιτρέπονται κατοικίδια.

Προσφέρεται στάθμευση στον χώρο του καταλύματος (The Roots Eco Resort);

Ναι, παρέχεται δωρεάν στάθμευση χωρίς παρκαδόρο.

Ποιες ώρες πραγματοποιείται το check-in και το check-out σε αυτό το κατάλυμα (The Roots Eco Resort);

Ώρα έναρξης check-in: 3:00 μ.μ. – Ώρα λήξης check-in: 7:00 μ.μ.Το check-out πραγματοποιείται έως 12 το μεσημέρι.

Ποιες δραστηριότητες είναι διαθέσιμες στο The Roots Eco Resort και στη γύρω περιοχή;

Οι δραστηριότητες αναψυχής στο The Roots Eco Resort περιλαμβάνουν βόλεϊ. Απολαύστε ένα αναζωογοητικό κολύμπι σε μία από τις 2 εξωτερικές πισίνες. Επίσης, αυτό το πανδοχείο διαθέτει και άλλες παροχές, οι οποίες περιλαμβάνουν χώρο για πικνίκ και κήπο.

Υπάρχουν εστιατόρια σε αυτό το κατάλυμα (The Roots Eco Resort) ή στη γύρω περιοχή;

Ναι, υπάρχει ένα εστιατόριο στο κατάλυμα.

Διαθέτει το The Roots Eco Resort εξωτερικούς ιδιωτικούς χώρους;

Ναι, κάθε δωμάτιο περιλαμβάνει μπαλκόνι.

Τι υπάρχει στην περιοχή που βρίσκεται το The Roots Eco Resort;

Το The Roots Eco Resort βρίσκεται δίπλα στο ποτάμι. Ένα από τα πιο δημοφιλή σημεία ενδιαφέροντος είναι το ακόλουθο: Εμπορικό Κέντρο Kinta City, το οποίο απέχει 13 λεπτ. με το αυτοκίνητο.

Σχόλια

Σχόλια για το κατάλυμα The Roots Eco Resort

8,2

Πολύ καλό

7,6

Καθαριότητα

7,8

Τοποθεσία

8,0

Προσωπικό & εξυπηρέτηση

8,0

Κατάσταση καταλύματος & παροχές

Σχόλια

Επαληθευμένο σχόλιο

10/10 Εξαιρετικό

Very nice resort and friendly staffs

Highly recommended to bring family here. Very nice resort and friendly staffs
Επαληθευμένο σχόλιο

8/10 Πολύ καλό

Good getaway
Επαληθευμένο σχόλιο

10/10 Εξαιρετικό

Friendly hotel owner.

tempat penginapan lain daripada yang lain, hebat!
Επαληθευμένο σχόλιο

10/10 Εξαιρετικό

Away from the stuffiness and the hectic city life

Are you searching for a moment of tranquility in a world that can seem stressful and overwhelming? This is the place. The Roots provides all the things you cant find in the city.. Peace and calm all around.
Επαληθευμένο σχόλιο

8/10 Πολύ καλό

Very peaceful location

We stayed at Hari Raya and think it was a little overpriced but accepted the cost as most other hotels were booked up. Overall we were very pleased with it. It is certainly very different!! Quite charming location next to the river. The owner and staff were more than helpful.
Επαληθευμένο σχόλιο

8/10 Πολύ καλό

Back to nature!

Very unique resorts, basics and back to nature, owner run and sumptuous homemade breakfast.
Επαληθευμένο σχόλιο

6/10 Καλό

Επαληθευμένο σχόλιο

6/10 Καλό

Επαληθευμένο σχόλιο

8/10 Πολύ καλό

Επαληθευμένο σχόλιο

8/10 Πολύ καλό