The Anvaya Beach Resort Bali

Κατηγορία καταλύματος: 5 και άνω
Ξενοδοχείο πολυτελείας στην παραλία με σπα, κοντά σε Παραλία Τάμπαν

Επιλέξτε ημερομηνίες για να δείτε τιμές

Αυτό το κατάλυμα (The Anvaya Beach Resort Bali) διαθέτει δωρεάν παιδική λέσχη και βρίσκεται 5 λεπτά με τα πόδια από: Παραλία Τάμπαν. Οι επισκέπτες μπορούν να απολαύσουν περιποιήσεις στο σπα όπως μασάζ, ενώ αυτό το εστιατόριο (Kunyit Restaurant), ένα από τα 2 εστιατόρια που λειτουργούν, σερβίρει διεθνής κουζίνα και είναι ανοικτό για πρωινό, μεσημεριανό και βραδινό. Σε αυτό το ξενοδοχείο (πολυτελείας) θα βρείτε ακόμη 5 εξωτερικές πισίνες, μπαρ/lounge και γυμναστήριο. Για την πισίνα και το εξυπηρετικό προσωπικό τα καταλύματα λαμβάνουν εξαιρετική βαθμολογία από τους ταξιδιώτες.

Σχόλια

9,4 στα 10
Εξαιρετικό

Δημοφιλείς παροχές

  • Πισίνα
  • Δωρεάν πρωινό
  • Σπα
  • Δωρεάν στάθμευση
  • Δωρεάν ασύρματο ίντερνετ
  • Εστιατόριο

Βασικές παροχές (12)

  • Καθημερινή υπηρεσία οροφοκομίας
  • Στην παραλία
  • 2 εστιατόρια και μπαρ/lounge
  • Πλήρως εξοπλισμένο σπα
  • 5 εξωτερικές πισίνες
  • Δωρεάν παιδική λέσχη
  • Γυμναστήριο
  • Πισίνα για παιδιά
  • 24ωρo room service
  • Μπέιμπι-σίτινγκ
  • Αίθουσες συνεδριάσεων
  • Βεράντα

Για οικογένειες (6)

  • Μπέιμπι-σίτινγκ (επιπλέον χρέωση)
  • Πισίνα για παιδιά
  • Δωρεάν παιδική λέσχη
  • Παιδική χαρά στον χώρο του καταλύματος
  • Τηλεόραση
  • Κήπος
Η τρέχουσα τιμή είναι 125 €
συμπεριλαμβάνονται φόροι και τέλη
26 Οκτ - 27 Οκτ

Επιλογές δωματίων

Διαθέσιμα φίλτρα για τα δωμάτια
Εμφανίζονται 11 από 11 δωμάτια

Premier Δωμάτιο

9,0 στα 10
Θαυμάσιο
(44 σχόλια)
  • Θέα στον κήπο
  • 35 τ.μ.
  • 1 υπνοδωμάτιο
  • Για 2 άτομα
  • 1 King Κρεβάτι Ή 1 Μονό Κρεβάτι

Deluxe Σουίτα

10,0 στα 10
Εξαιρετικό
(1 σχόλιο)
  • 66 τ.μ.
  • 1 υπνοδωμάτιο
  • Για 3 άτομα
  • 1 King Κρεβάτι

Premier Σουίτα

10,0 στα 10
Εξαιρετικό
(8 σχόλια)
  • 85 τ.μ.
  • 1 υπνοδωμάτιο
  • Για 2 άτομα
  • 1 King Κρεβάτι

Σουίτα, Στην παραλία

10,0 στα 10
Εξαιρετικό
(3 σχόλια)
  • 95 τ.μ.
  • 1 υπνοδωμάτιο
  • Για 2 άτομα
  • 1 King Κρεβάτι

Premier Δωμάτιο (Lagoon Access)

9,8 στα 10
Εξαιρετικό
(20 σχόλια)
  • 36 τ.μ.
  • 1 υπνοδωμάτιο
  • Για 2 άτομα
  • 1 King Κρεβάτι Ή 2 Μονά Κρεβάτια

Family Δωμάτιο (Premier)

10,0 στα 10
Εξαιρετικό
(1 σχόλιο)
  • 42 τ.μ.
  • 1 υπνοδωμάτιο
  • Για 2 άτομα
  • 1 King Κρεβάτι

Deluxe Δωμάτιο

8,6 στα 10
Άριστο
(39 σχόλια)
  • Θέα στον κήπο
  • 31 τ.μ.
  • 1 υπνοδωμάτιο
  • Για 2 άτομα
  • 1 King Κρεβάτι Ή 2 Μονά Κρεβάτια

Deluxe Δωμάτιο, Πρόσβαση στην Πισίνα

9,6 στα 10
Εξαιρετικό
(15 σχόλια)
  • 31 τ.μ.
  • 1 υπνοδωμάτιο
  • Για 2 άτομα
  • 2 Μονά Κρεβάτια Ή 1 King Κρεβάτι

The Anvaya Villa, 2 Bedrooms

  • 440 τ.μ.
  • 1 υπνοδωμάτιο
  • Για 4 άτομα
  • 2 King Κρεβάτια

The Anvaya Residence, 2 Bedrooms

  • 126 τ.μ.
  • 2 υπνοδωμάτια
  • Για 4 άτομα
  • 2 King Κρεβάτια

The Anvaya Suite

  • 11 τ.μ.
  • 1 υπνοδωμάτιο
  • Για 2 άτομα
  • 1 King Κρεβάτι

Παρόμοια καταλύματα

Mod logo
Συνδεθείτε για να δείτε εκπτώσεις και προνόμια του προγράμματος. Περισσότερες επιβραβεύσεις για περισσότερη περιπέτεια!

Σχετικά με την περιοχή

Χάρτης
Jl. Kartika Plaza, Tuban, Kuta, Bali, 80361

Τι υπάρχει σε κοντινή απόσταση

  • Εμπορικό Κέντρο Lippo Mall - 4 λεπτά με τα πόδια - 0.4 χλμ.
  • Παραλία Τάμπαν - 4 λεπτά με τα πόδια - 0.4 χλμ.
  • Εμπορικό κέντρο Discovery - 7 λεπτά με τα πόδια - 0.7 χλμ.
  • Θεματικό Πάρκο Waterbom Bali - 10 λεπτά με τα πόδια - 0.9 χλμ.
  • Παραλία της Κούτα - 13 λεπτά με τα πόδια - 1.2 χλμ.

Τρόποι μετακίνησης

  • Ντενπασάρ (DPS-Διεθνές Αεροδρόμιο Ngurah Rai) - 13 λεπτά με το αυτοκίνητο, 3,1 χλμ.

Εστιατόρια

  • ‪Sands Restaurant & Wine Cellar - ‬4 λεπτά με τα πόδια
  • ‪Queen's of India - ‬2 λεπτά με τα πόδια
  • ‪Circle K - ‬4 λεπτά με τα πόδια
  • ‪Breakfast @Ramada Bintang Bali Hotel - ‬4 λεπτά με τα πόδια
  • ‪Vietnamese Minnie - ‬4 λεπτά με τα πόδια

Πληροφορίες για το κατάλυμα

The Anvaya Beach Resort Bali

  • Αυτό το κατάλυμα (The Anvaya Beach Resort Bali) διαθέτει δωρεάν παιδική λέσχη και βρίσκεται 5 λεπτά με τα πόδια από: Παραλία Τάμπαν. Οι επισκέπτες μπορούν να απολαύσουν περιποιήσεις στο σπα όπως μασάζ, ενώ αυτό το εστιατόριο (Kunyit Restaurant), ένα από τα 2 εστιατόρια που λειτουργούν, σερβίρει διεθνής κουζίνα και είναι ανοικτό για πρωινό, μεσημεριανό και βραδινό. Σε αυτό το ξενοδοχείο (πολυτελείας) θα βρείτε ακόμη 5 εξωτερικές πισίνες, μπαρ/lounge και γυμναστήριο. Για την πισίνα και το εξυπηρετικό προσωπικό τα καταλύματα λαμβάνουν εξαιρετική βαθμολογία από τους ταξιδιώτες.

Με μια ματιά

Μέγεθος ξενοδοχείου

    • 493 δωμάτια
    • Εκτείνεται σε 4 ορόφους

Άφιξη/αναχώρηση

    • Ώρα έναρξης check-in: 3:00 μ.μ. – Ώρα λήξης check-in: οποιαδήποτε στιγμή
    • Ελάχιστη ηλικία για check-in: 17
    • Ώρα check-out: 11:00 π.μ.

Ειδικές οδηγίες για το check-in

    • Το προσωπικό της ρεσεψιόν θα υποδεχτεί τους επισκέπτες κατά την άφιξη.
    • Οι πληροφορίες που παρέχει το κατάλυμα μπορεί να έχουν μεταφραστεί με εργαλεία αυτόματης μετάφρασης.

Απαιτούνται κατά το check-in

    • Απαιτείται πιστωτική, χρεωστική κάρτα ή εγγύηση σε μετρητά για τυχόν πρόσθετες χρεώσεις
    • Ενδέχεται να απαιτείται επίσημο έγγραφο ταυτότητας με φωτογραφία
    • Η ελάχιστη ηλικία για check-in είναι 17 ετών

Παιδιά

    • Ένα παιδί (3 ετών και κάτω) μπορεί να φιλοξενηθεί δωρεάν, όταν διαμένει στο δωμάτιο του γονέα ή κηδεμόνα χρησιμοποιώντας τα υπάρχοντα κρεβάτια
    • Δεν υπάρχουν κρεβατάκια για μωρά
    • Μπέιμπι-σίτινγκ*
    • Δωρεάν λέσχη για παιδιά

Κατοικίδια

    • Δεν επιτρέπονται κατοικίδια ή ζώα υπηρεσίας

Ίντερνετ

    • Δωρεάν ασύρματο ίντερνετ στους κοινόχρηστους χώρους
    • Δωρεάν ασύρματο ίντερνετ στα δωμάτια

Χώρος στάθμευσης

    • Δωρεάν στάθμευση χωρίς παρκαδόρο στο κατάλυμα
    • Δωρεάν στάθμευση με παρκαδόρο στο κατάλυμα

Άλλες πληροφορίες

    • Κατάλυμα για μη καπνίζοντες

Παροχές καταλύματος

Φαγητό και ποτό

  • Διατίθεται δωρεάν πρωινό σε μπουφέ καθημερινά μεταξύ 6:00 π.μ.–10:00 π.μ.
  • 2 εστιατόρια
  • Μπαρ/lounge
  • Μπάρμπεκιου γκριλ
  • 24ωρη υπηρεσία δωματίου

Ταξιδεύοντας με παιδιά

  • Δωρεάν διαμονή για παιδιά
  • Δωρεάν παιδική λέσχη
  • Πισίνα για παιδιά
  • Παιδική χαρά
  • Μπέιμπι-σίτινγκ (επιπλέον χρέωση)

Τι να κάνετε

  • Στην παραλία

Απομακρυσμένη εργασία

  • Αίθουσες συνεδριάσεων

Υπηρεσίες

  • Ρεσεψιόν όλο το 24ωρο
  • Υπηρεσίες concierge
  • Υπηρεσία στεγνοκαθαριστηρίου/πλυντηρίου
  • Δωρεάν εφημερίδες στο λόμπι
  • Φύλαξη αποσκευών
  • Πορτιέρης/θυρωρός
  • Ενοικιάσεις ποδηλάτων
  • Ομπρέλες πισίνας

Εγκαταστάσεις

  • 1 κτήριο/πύργος
  • Χτίστηκε το 2016
  • Χρηματοκιβώτιο στη ρεσεψιόν
  • Κήπος
  • Χώρος για πικνίκ
  • Βεράντα
  • Βιβλιοθήκη
  • Γυμναστήριο
  • 5 εξωτερικές πισίνες
  • Σπα με πλήρεις υπηρεσίες
  • Αίθουσα συνεστιάσεων

Προσβασιμότητα

  • Ασανσέρ
  • Προσβάσιμο με αναπηρικό καροτσάκι
  • Πάγκος και νιπτήρας σε χαμηλό ύψος
  • Μπάρα λαβής κοντά στην τουαλέτα
  • Κορδόνι έκτακτης ανάγκης στο μπάνιο

Παροχές δωματίου

Διασκεδάστε

  • Τηλεόραση LED 42 ιντσών
  • Καλωδιακά κανάλια

Άνετη διαμονή

  • Κλιματισμός
  • Μίνι μπαρ
  • Βραστήρας για καφέ/τσάι
  • Βραστήρας νερού
  • Παντόφλες
  • Σίδερο/σιδερώστρα (κατόπιν αιτήματος)

Κοιμηθείτε καλά

  • Δωμάτια με ηχομόνωση
  • Κλινοσκεπάσματα

Τι θα απολαύσετε

  • Μπαλκόνι

Φρεσκαριστείτε

  • Δωρεάν προϊόντα προσωπικής περιποίησης
  • Πιστολάκι μαλλιών
  • Πετσέτες

Μείνετε συνδεδεμένοι

  • Γραφείο
  • Δωρεάν WiFi
  • Τηλέφωνο

Φαγητό και ποτό

  • Δωρεάν εμφιαλωμένο νερό

Περισσότερα

  • Καθημερινά
  • Χρηματοκιβώτιο μέσα στο δωμάτιο

Ειδικά χαρακτηριστικά

Σπα

Το σπα που βρίσκεται στο χώρο των εγκαταστάσεων διαθέτει αίθουσα/-ες θεραπείας για ζευγάρια. Οι υπηρεσίες του σπα περιλαμβάνουν μασάζ.

Γεύματα

Kunyit Restaurant - Αυτό το μέρος (εστιατόριο) έχει διεθνής κουζίνα και σερβίρει πρωινό, μεσημεριανό και βραδινό. Ανοιχτό καθημερινά
Sands Restaurant - Αυτό το μέρος (εστιατόριο με μπουφέ) έχει διεθνής κουζίνα και σερβίρει πρωινό, μεσημεριανό και βραδινό. Ανοιχτό καθημερινά

Τέλη και πολιτικές

Ανακαινίσεις και διακοπή λειτουργίας

Σύμφωνα με την τοπική νομοθεσία όλοι οι επισκέπτες πρέπει να παραμείνουν εντός του καταλύματος κατά τη διάρκεια της Ημέρας Απομόνωσης (Nyepi) / Ινδουιστικής Πρωτοχρονιάς για 24 ώρες (από τις 6 π.μ.). Η Ημέρα Απομόνωσης συνήθως είναι τον Μάρτιο ή τον Απρίλιο (η ακριβής ημερομηνία αλλάζει κάθε χρόνο). Το check-in και το check-out δεν θα είναι διαθέσιμα αυτή την ημέρα. Το Αεροδρόμιο Ngurah Rai (Διεθνές Αεροδρόμιο του Μπαλί) παραμένει επίσης κλειστό την Ημέρα Απομόνωσης.

Παιδιά και επιπλέον κρεβάτια

  • Με επιπλέον χρέωση προσφέρεται μπέιμπι σίτινγκ
  • Προσφέρονται πτυσσόμενα κρεβάτια για 1250000.0 IDR ανά διανυκτέρευση

Πολιτικές

Αυτό το κατάλυμα τελεί υπό τη διαχείριση ενός επαγγελματία οικοδεσπότη. Η παροχή καταλύματος σχετίζεται με το ελεύθερο επάγγελμά του, την επιχειρηματική του δραστηριότητα ή την εργασία του.
Ενδέχεται να ισχύουν χρεώσεις για επιπλέον άτομα και να ποικίλουν ανάλογα με την πολιτική του καταλύματος.
Αυτό το κατάλυμα διαθέτει εξωτερικούς χώρους, όπως μπαλκόνια, βεράντες και ταράτσες που πιθανώς να μην είναι κατάλληλοι για παιδιά. Αν έχετε κάποιον προβληματισμό, προτείνουμε να επικοινωνήσετε με το κατάλυμα πριν από την άφιξή σας, για να εξασφαλίσουν ότι θα φιλοξενηθείτε σε ένα κατάλληλο δωμάτιο.
Όλοι οι επισκέπτες που διαμένουν σε δωμάτια του ξενοδοχείου θα πρέπει να έχουν δηλωθεί στο ξενοδοχείο.
Οι επισκέπτες μπορούν να αισθάνονται ασφαλείς, καθώς στον χώρο του καταλύματος υπάρχουν: πυροσβεστήρας, ανιχνευτής καπνού και σύστημα ασφαλείας.
Το όνομα που εμφανίζεται στην πιστωτική κάρτα που χρησιμοποιείται κατά το check-in για την πληρωμή επιπλέον χρεώσεων πρέπει να είναι το κύριο όνομα στην κράτηση του δωματίου.
Αυτό το κατάλυμα δέχεται πιστωτικές κάρτες, χρεωστικές κάρτες και μετρητά.
Αποδεκτές πιστωτικές κάρτες: πιστωτικές κάρτες, πιστωτικές κάρτες, πιστωτικές κάρτες, πιστωτικές κάρτες
Κωδικός αναφοράς καταλύματος 55110, 8120215281281
Αν ακυρώσετε την κράτησή σας, θα υπόκεισθε στην πολιτική ακύρωσης του οικοδεσπότη. Σύμφωνα με τους κανονισμούς της ΕΕ περί των δικαιωμάτων των καταναλωτών, οι υπηρεσίες κράτησης καταλυμάτων δεν υπόκεινται στο δικαίωμα υπαναχώρησης.

Επίσης γνωστό ως

Anvaya Beach Resort Bali Kuta
Anvaya Beach Bali Kuta
Anvaya Beach Bali
Anvaya Beach Resorts Bali Hotel Kuta
Anvaya Beach Resorts Bali Kuta
Anvaya Beach Resort Bali
The Anvaya Beach Resort Bali Kuta
The Anvaya Beach Resorts Bali

Συχνές ερωτήσεις

Υπάρχει πισίνα σε αυτό το κατάλυμα (The Anvaya Beach Resort Bali);

Ναι, υπάρχουν 5 εξωτερικές πισίνες και πισίνα για παιδιά.

Επιτρέπονται κατοικίδια σε αυτό το κατάλυμα (The Anvaya Beach Resort Bali);

Λυπούμαστε, δεν επιτρέπονται κατοικίδια ή ζώα υπηρεσίας.

Προσφέρεται στάθμευση στον χώρο του καταλύματος (The Anvaya Beach Resort Bali);

Ναι, παρέχονται δωρεάν στάθμευση χωρίς παρκαδόρο και στάθμευση με παρκαδόρο.

Ποιες ώρες πραγματοποιείται το check-in και το check-out σε αυτό το κατάλυμα (The Anvaya Beach Resort Bali);

Ώρα έναρξης check-in: 3:00 μ.μ. – Ώρα λήξης check-in: οποιαδήποτε στιγμήΤο check-out πραγματοποιείται έως 11:00 π.μ..

Ποιες δραστηριότητες είναι διαθέσιμες στο The Anvaya Beach Resort Bali και στη γύρω περιοχή;

Στο The Anvaya Beach Resort Bali θα βρείτε 5 εξωτερικές πισίνες, πλήρως εξοπλισμένο σπα, γυμναστήριο, χώρο για πικνίκ και κήπο.

Υπάρχουν εστιατόρια σε αυτό το κατάλυμα (The Anvaya Beach Resort Bali) ή στη γύρω περιοχή;

Ναι, υπάρχουν 2 εστιατόρια στο κατάλυμα, όπου μπορείτε να απολαύσετε διεθνής κουζίνα.

Διαθέτει το The Anvaya Beach Resort Bali εξωτερικούς ιδιωτικούς χώρους;

Ναι, κάθε δωμάτιο περιλαμβάνει μπαλκόνι.

Τι υπάρχει στην περιοχή που βρίσκεται το The Anvaya Beach Resort Bali;

Το The Anvaya Beach Resort Bali απέχει μόλις 12 λεπτ. με τα πόδια από Παραλία της Κούτα και 8 λεπτ. με τα πόδια από Θεματικό Πάρκο Waterbom Bali. Οι ταξιδιώτες λατρεύουν την υπέροχη τοποθεσία αυτού του ξενοδοχείου.

Σχόλια

Σχόλια για το κατάλυμα The Anvaya Beach Resort Bali

9,4

Εξαιρετικό

9,6

Καθαριότητα

8,8

Τοποθεσία

9,6

Προσωπικό & εξυπηρέτηση

9,4

Κατάσταση καταλύματος & παροχές

Σχόλια

Επαληθευμένο σχόλιο

10/10 Εξαιρετικό

Magnifique hôtel parfaitement décoré Personnel très très agréable et petit déjeuner copieux et varié ( sucré, salé, local, européen … ) Très belle expérience !
Επαληθευμένο σχόλιο

10/10 Εξαιρετικό

Staffs are well trained especially compliment to the receptionist. Good location, handy to walk around shopping, close to airport. So generous free mini bar included in the room.
Επαληθευμένο σχόλιο

8/10 Πολύ καλό

휴가를 아주 잘 보냈어요 무료 미니바가 최고
Επαληθευμένο σχόλιο

10/10 Εξαιρετικό

Beautiful property Amazing staff Best place to stay
Επαληθευμένο σχόλιο

10/10 Εξαιρετικό

Lovely resort. Beautiful grounds and staff were friendly and helpful. Great breakfast.
Επαληθευμένο σχόλιο

8/10 Πολύ καλό

Nice clean spacious premier suite. Would have been helpful if staff explained the room as the lights were tricky and the mini bar was complimentary which we found out from other guests.
Επαληθευμένο σχόλιο

8/10 Πολύ καλό

직원들 친절하고 청결합니다. 숙소에서 바다가 보이지 않아 아쉽네요. 아침 조식은 인도네시아 음식 위주인데 보통수준이내요.
Επαληθευμένο σχόλιο

10/10 Εξαιρετικό

Excellent staff, great location. Amazing hospitality
Επαληθευμένο σχόλιο

10/10 Εξαιρετικό

Beautiful accomodation highly recommend
Επαληθευμένο σχόλιο

8/10 Πολύ καλό

Good breakfast and good rooms
Επαληθευμένο σχόλιο

10/10 Εξαιρετικό

A beautiful well maintained resort. We enjoyed the lagoon access pool. Massive rave to the chef at the sands, we enjoyed every dinner of our stay whilst watching the sunset. Would love to stay again and choose a room with a bath for extra relaxation. Found the bed and pillows very comfortable. Great location close to the mall and new beach club Zumana. We used the gym daily, always kept nice and clean. Staff very lovely and polite. Well done Anvaya Team!
Επαληθευμένο σχόλιο

10/10 Εξαιρετικό

Nice Hotel great service. Great location cloesd to the Airport
Επαληθευμένο σχόλιο

10/10 Εξαιρετικό

Room so clean, staff so friendy, breakfast more food and you can see beach view from the hotel.
Επαληθευμένο σχόλιο

10/10 Εξαιρετικό

館内も広く、清潔でスタッフの教育もよく出来ていると感じました。
Επαληθευμένο σχόλιο

10/10 Εξαιρετικό

Absolutely beautiful property - staff was amazing and hospitality was great. Best place to stay in Kuta - not in the madness of the heart of downtown - but still close and 5 min walkaway. Place is beautiful.
Επαληθευμένο σχόλιο

6/10 Καλό

Tolles Frühstück
Επαληθευμένο σχόλιο

10/10 Εξαιρετικό

Bra service och vi fick uppgradera vårat rum gratis
Επαληθευμένο σχόλιο

10/10 Εξαιρετικό

Great experience, one of the best hotels in Kuta. Breakfast had a good spread of continental and Asian cuisine. Wifi was not so great at the restaurants and one of the elevator to my room had some issues. Pleasant stay. Highly recommended.
Επαληθευμένο σχόλιο

10/10 Εξαιρετικό

Great breakfast.
Επαληθευμένο σχόλιο

10/10 Εξαιρετικό

One of the best beach resort on Earth 💯🙏👋❤️🥳
Επαληθευμένο σχόλιο

10/10 Εξαιρετικό

Absolutely breathtaking property! Staff was absolutely hands down the best I've ever experienced! On the beach and walkable to many stores, vendors, restaurants, etc.
Επαληθευμένο σχόλιο

10/10 Εξαιρετικό

Property was very clean, room was nice, of course the bathroom could use more light but that’s all hotel bathrooms for the most part. Overall experience was great ! Would recommend this resort.
Επαληθευμένο σχόλιο

10/10 Εξαιρετικό

This property out did our expectations. We had a suite , the room was big and clean staff couldn’t do enough to help you
Επαληθευμένο σχόλιο

10/10 Εξαιρετικό

めっちゃよかった!!
Επαληθευμένο σχόλιο

10/10 Εξαιρετικό

This was an awesome property, with an amazing staff and 2 great restaurants. Very clean and friendly. The pools were great. I would definitely return.