Zen Motel

Κατηγορία καταλύματος: 2.5
Ξενοδοχείο στα προάστια - Νόνσαν

Επιλέξτε ημερομηνίες για να δείτε τιμές

Κατά τη διαμονή σας σε αυτό το κατάλυμα (Zen Motel), θα βρίσκεστε 15 λεπτά με το αυτοκίνητο από: Κινηματογραφική Τοποθεσία Nonsan Sunshine Land και Παράκτιο Οικολογικό Πάρκο Topjeongho. Οι επισκέπτες θα απολαύσουν παροχές όπως το δωρεάν Wi-Fi και η δωρεάν στάθμευση χωρίς παρκαδόρο.

Σχόλια

7,6 στα 10
Καλό

Δημοφιλείς παροχές

  • Δωρεάν στάθμευση
  • Δωρεάν ασύρματο ίντερνετ
  • Κλιματισμός
  • Εγκαταστάσεις πλυντηρίων
  • Ρεσεψιόν 24/7
  • Μη καπνιστών

Βασικές παροχές (8)

  • Καθημερινή υπηρεσία οροφοκομίας
  • Ρεσεψιόν όλο το 24ωρο
  • Καφέ στους κοινόχρηστους χώρους
  • Κλιματισμό
  • Φούρνος μικροκυμάτων σε κοινόχρηστο χώρο
  • Ψύκτης πόσιμου νερού
  • Εγκαταστάσεις πλυντηρίων σελφ-σέρβις
  • Αποθήκευση αποσκευών

Νιώστε σαν στο σπίτι σας (6)

  • Ψυγείο
  • Ιδιωτικό μπάνιο
  • Ξεχωριστή μπανιέρα και ντουζιέρα
  • Premium τηλεοπτικά κανάλια
  • Καθημερινή υπηρεσία οροφοκομίας
  • Εγκαταστάσεις πλυντηρίων
Η τρέχουσα τιμή είναι 35 €
συμπεριλαμβάνονται φόροι και τέλη
17 Σεπ - 18 Σεπ

Επιλογές δωματίων

Basic Δίκλινο Δωμάτιο (Double), 1 Queen Κρεβάτι

  • 15 τ.μ.
  • 1 υπνοδωμάτιο
  • Για 2 άτομα
  • 1 Queen Κρεβάτι
  • Δωρεάν ασύρματο ίντερνετ

Δίκλινο Δωμάτιο (Double), 1 Queen Κρεβάτι

  • 14 τ.μ.
  • 1 υπνοδωμάτιο
  • Για 2 άτομα
  • 1 Queen Κρεβάτι
  • Δωρεάν ασύρματο ίντερνετ

Παρόμοια καταλύματα

Mod logo
Συνδεθείτε για να δείτε εκπτώσεις και προνόμια του προγράμματος. Περισσότερες επιβραβεύσεις για περισσότερη περιπέτεια!

Σχετικά με την περιοχή

Χάρτης
14, Jukbon-gil Yeonmu-eup, Nonsan, Chungcheongnam-do, 33010

Τι υπάρχει σε κοντινή απόσταση

  • Δημοκρατία της Κορέας Στρατιωτικό Κέντρο Εκπαίδευσης - 7 λεπτά με το αυτοκίνητο - 4.2 χλμ.
  • Κινηματογραφική Τοποθεσία Nonsan Sunshine Land - 10 λεπτά με το αυτοκίνητο - 9.9 χλμ.
  • Ναός Gwanchoksa - 15 λεπτά με το αυτοκίνητο - 8.5 χλμ.
  • Καθολική Εκκλησία Nabawi - 17 λεπτά με το αυτοκίνητο - 13.3 χλμ.
  • Παράκτιο Οικολογικό Πάρκο Topjeongho - 22 λεπτά με το αυτοκίνητο - 15.6 χλμ.

Τρόποι μετακίνησης

  • Τσεονγκτζού (CJJ-Διεθνές Αεροδρόμιο του Τσεονγκτζού) - 64 λεπτά με το αυτοκίνητο, 94,4 χλμ.
  • Σταθμός Daejeon-Gyeryong - 23 λεπτά με το αυτοκίνητο, 30,5 χλμ.
  • Σταθμός Heukseok-ri της Ντέτζον - 28 λεπτά με το αυτοκίνητο, 31,6 χλμ.
  • Σταθμός Daejeon-Gasuwon - 29 λεπτά με το αυτοκίνητο, 39,3 χλμ.

Εστιατόρια

  • ‪백년집 - ‬17 λεπτά με τα πόδια
  • ‪유진짬뽕앤돈까스 - ‬18 λεπτά με τα πόδια
  • ‪원산면옥 - ‬3 λεπτά με το αυτοκίνητο
  • ‪다정콩나물해장국 - ‬2 λεπτά με το αυτοκίνητο
  • ‪롯데리아 - ‬15 λεπτά με τα πόδια

Πληροφορίες για το κατάλυμα

Zen Motel

  • Κατά τη διαμονή σας σε αυτό το κατάλυμα (Zen Motel), θα βρίσκεστε 15 λεπτά με το αυτοκίνητο από: Κινηματογραφική Τοποθεσία Nonsan Sunshine Land και Παράκτιο Οικολογικό Πάρκο Topjeongho. Οι επισκέπτες θα απολαύσουν παροχές όπως το δωρεάν Wi-Fi και η δωρεάν στάθμευση χωρίς παρκαδόρο.

Με μια ματιά

DONE

Μέγεθος ξενοδοχείου

    • 20 δωμάτια
    • Εκτείνεται σε 3 ορόφους
DONE

Άφιξη/αναχώρηση

    • Ώρα έναρξης check-in: 12 το μεσημέρι – Ώρα λήξης check-in: οποιαδήποτε στιγμή
    • Διατίθεται ανέπαφο check-in
    • Ελάχιστη ηλικία για check-in: 18
    • Ώρα check-out: 1:00 μ.μ.
    • Διατίθεται ανέπαφο check-out
DONE

Ειδικές οδηγίες για το check-in

    • Το προσωπικό της ρεσεψιόν θα υποδεχτεί τους επισκέπτες κατά την άφιξη.
    • Οι πληροφορίες που παρέχει το κατάλυμα μπορεί να έχουν μεταφραστεί με εργαλεία αυτόματης μετάφρασης.
DONE

Απαιτούνται κατά το check-in

    • Απαιτείται πιστωτική, χρεωστική κάρτα ή εγγύηση σε μετρητά για τυχόν πρόσθετες χρεώσεις
    • Ενδέχεται να απαιτείται επίσημο έγγραφο ταυτότητας με φωτογραφία
    • Η ελάχιστη ηλικία για check-in είναι 18 ετών
DONE

Παιδιά

    • Ένα παιδί (7 ετών και κάτω) μπορεί να φιλοξενηθεί δωρεάν, όταν διαμένει στο δωμάτιο του γονέα ή κηδεμόνα χρησιμοποιώντας τα υπάρχοντα κρεβάτια
    • Δεν υπάρχουν κρεβατάκια για μωρά
DONE

Κατοικίδια

    • Δεν επιτρέπονται κατοικίδια
WIFI

Ίντερνετ

    • Δωρεάν ασύρματο ίντερνετ στους κοινόχρηστους χώρους
    • Δωρεάν ασύρματο ίντερνετ στα δωμάτια
LOCAL_PARKING

Χώρος στάθμευσης

    • Δωρεάν στεγασμένος χώρος στάθμευσης στο κατάλυμα, στάθμευση χωρίς παρκαδόρο στο κατάλυμα
DONE

Άλλες πληροφορίες

    • Κατάλυμα για μη καπνίζοντες

Παροχές καταλύματος

Φαγητό και ποτό

  • Καφές/τσάι στους κοινόχρηστους χώρους
  • Κοινόχρηστος φούρνος μικροκυμάτων
  • Ψύκτης πόσιμου νερού

Ταξιδεύοντας με παιδιά

  • Δωρεάν διαμονή για παιδιά

Υπηρεσίες

  • Ρεσεψιόν όλο το 24ωρο
  • Εγκαταστάσεις πλυντηρίων
  • Φύλαξη αποσκευών

Εγκαταστάσεις

  • 1 κτήριο/πύργος

Προσβασιμότητα

  • Οι επάνω όροφοι είναι προσβάσιμοι μόνο μέσω σκάλας

Παροχές δωματίου

Διασκεδάστε

  • Τηλεόραση LCD 42 ιντσών
  • Premium ψηφιακά κανάλια
  • Ταινίες πρώτης προβολής

Άνετη διαμονή

  • Κλιματισμός
  • Βραστήρας νερού
  • Παντόφλες
  • Σίτες στα παράθυρα

Κοιμηθείτε καλά

  • Κουρτίνες συσκότισης
  • Κλινοσκεπάσματα

Τι θα απολαύσετε

  • Θερμαινόμενα δάπεδα

Φρεσκαριστείτε

  • Ιδιωτικό μπάνιο
  • Βαθιά μπανιέρα
  • Ξεχωριστή μπανιέρα και ντουζιέρα
  • Δωρεάν προϊόντα προσωπικής περιποίησης
  • Πιστολάκι μαλλιών
  • Πετσέτες

Μείνετε συνδεδεμένοι

  • Δωρεάν WiFi
  • Δωρεάν τοπικές κλήσεις
  • Προσαρμογείς πρίζας/φορτιστές

Φαγητό και ποτό

  • Ψυγείο
  • Δωρεάν εμφιαλωμένο νερό

Περισσότερα

  • Καθημερινά

Τέλη και πολιτικές

Πολιτικές

Αυτό το κατάλυμα τελεί υπό τη διαχείριση ενός επαγγελματία οικοδεσπότη. Η παροχή καταλύματος σχετίζεται με το ελεύθερο επάγγελμά του, την επιχειρηματική του δραστηριότητα ή την εργασία του.
Αυτό το κατάλυμα δεν διαθέτει ασανσέρ.
Οι επισκέπτες μπορούν να αισθάνονται ασφαλείς, καθώς στον χώρο του καταλύματος υπάρχουν: πυροσβεστήρας και κουτί πρώτων βοηθειών.
Αυτό το κατάλυμα δέχεται πιστωτικές κάρτες, χρεωστικές κάρτες και μετρητά.
Αποδεκτές πιστωτικές κάρτες: πιστωτικές κάρτες, πιστωτικές κάρτες, πιστωτικές κάρτες, πιστωτικές κάρτες, πιστωτικές κάρτες, πιστωτικές κάρτες, πιστωτικές κάρτες
Αν ακυρώσετε την κράτησή σας, θα υπόκεισθε στην πολιτική ακύρωσης του οικοδεσπότη. Σύμφωνα με τους κανονισμούς της ΕΕ περί των δικαιωμάτων των καταναλωτών, οι υπηρεσίες κράτησης καταλυμάτων δεν υπόκεινται στο δικαίωμα υπαναχώρησης.

Κατηγορία καταλύματος

Το σύστημα αξιολόγησής μας παρέχει μια κατηγορία καταλύματος που βασίζεται στον τύπο του και στις παροχές και υπηρεσίες που παρέχει.

Επίσης γνωστό ως

Zen Nonsan
Zen Motel Hotel
Zen Motel Nonsan
Zen Motel Hotel Nonsan

Συχνές ερωτήσεις

Επιτρέπονται κατοικίδια σε αυτό το κατάλυμα (Zen Motel);

Λυπούμαστε, δεν επιτρέπονται κατοικίδια.

Προσφέρεται στάθμευση στον χώρο του καταλύματος (Zen Motel);

Ναι, παρέχεται δωρεάν στάθμευση χωρίς παρκαδόρο.

Ποιες ώρες πραγματοποιείται το check-in και το check-out σε αυτό το κατάλυμα (Zen Motel);

Ώρα έναρξης check-in: 12 το μεσημέρι – Ώρα λήξης check-in: οποιαδήποτε στιγμήΤο check-out πραγματοποιείται έως 1:00 μ.μ.. Ανέπαφο check-in και check-out είναι διαθέσιμα.

Ποιες δραστηριότητες είναι διαθέσιμες στο Zen Motel και στη γύρω περιοχή;

Μερικά προτεινόμενα σημεία που μπορείτε να επισκεφτείτε είναι τα εξής: Κινηματογραφική Τοποθεσία Nonsan Sunshine Land (2,9 mi) και Παράκτιο Οικολογικό Πάρκο Topjeongho (8 mi). Επίσης, καλές επιλογές είναι τα εξής: Gyeongseosa (14,9 mi) και Όρος Daedunsan (20,8 mi).

Διαθέτει το κατάλυμα Zen Motel δωμάτια με ιδιωτικές μπανιέρες υδρομασάζ;

Ναι, κάθε δωμάτιο διαθέτει βαθιά μπανιέρα.