Ιδιώτης οικοδεσπότης

Aerotel Kuala Lumpur

Κατηγορία καταλύματος: 3
Ξενοδοχείο στυλ Αρ Ντεκό που συνδέεται με ένα εμπορικό κέντρο, με εστιατόριο σε Σεπάνγκ

Επιλέξτε ημερομηνίες για να δείτε τιμές

Σε αυτό το κατάλυμα (Aerotel Kuala Lumpur), θα βρίσκεστε 15 λεπτά με το αυτοκίνητο από: Τέμενος Sultan Abdul Samad και Εμπορικό Κέντρο Mitsui Klia Sepang. Οι επισκέπτες που ψάχνουν κάτι να φάνε μπορούν να επισκεφτούν το εστιατόριο, ενώ το μπαρ/lounge είναι το ιδανικό μέρος για να απολαύσουν ένα ποτό στο τέλος της ημέρας. Αυτό το ξενοδοχείο (στυλ Αρ Ντεκό) βρίσκεται επίσης σε απόσταση 4,2 χλμ. από: Βοτανικός Κήπος KLIA Jungle Boardwalk. Άλλοι ταξιδιώτες το προτιμούν για τη συνολική κατάσταση του καταλύματος.

Σχόλια

8,0 στα 10
Πολύ καλό

Δημοφιλείς παροχές

  • Δωρεάν ασύρματο ίντερνετ
  • Εστιατόριο
  • Κλιματισμός
  • Μπαρ
  • Ρεσεψιόν 24/7
  • Μη καπνιστών

Βασικές παροχές (8)

  • Καθημερινή υπηρεσία οροφοκομίας
  • Εστιατόρια και μπαρ/lounge
  • Διαθέσιμο πρωινό
  • Ρεσεψιόν όλο το 24ωρο
  • Καφέ στους κοινόχρηστους χώρους
  • Κλιματισμό
  • Δωρεάν εφημερίδες στο λόμπι
  • Αίθουσα δεξιώσεων

Νιώστε σαν στο σπίτι σας (5)

  • Τηλεόραση
  • Καθημερινή υπηρεσία οροφοκομίας
  • Κλινοσκεπάσματα υψηλής ποιότητας (premium)
  • Δωρεάν προϊόντα προσωπικής περιποίησης
  • Πιστολάκι μαλλιών
Η τρέχουσα τιμή είναι 98 €
συμπεριλαμβάνονται φόροι και τέλη
10 Νοε - 11 Νοε

Επιλογές δωματίων

Διαθέσιμα φίλτρα για τα δωμάτια
Εμφανίζονται 15 από 15 δωμάτια

Double Plus Room (Twin Bed)

9,6 στα 10
Εξαιρετικό
(5 σχόλια)
  • 25 τ.μ.
  • 1 υπνοδωμάτιο
  • Για 3 άτομα
  • 2 Μονά Κρεβάτια

Basic Μονόκλινο Δωμάτιο (12 Hours. Room Only)

7,8 στα 10
Καλό
(8 σχόλια)
  • 1 υπνοδωμάτιο
  • Για 1 άτομο
  • 1 Μονό Κρεβάτι

Μονόκλινο Δωμάτιο (Solo Room, Nightly Usage)

10,0 στα 10
Εξαιρετικό
(1 σχόλιο)
  • 1 υπνοδωμάτιο
  • Για 1 άτομο
  • 1 Μονό Κρεβάτι

Family Δωμάτιο (12 hours, Room Only)

  • 34 τ.μ.
  • 1 υπνοδωμάτιο
  • Για 6 άτομα
  • 1 Διπλό Κρεβάτι και 2 Μονά Κρεβάτια

Family Δωμάτιο

  • 34 τ.μ.
  • 1 υπνοδωμάτιο
  • Για 4 άτομα
  • 1 Διπλό Κρεβάτι και 2 Μονά Κρεβάτια

Solo Plus (12 hours, Room Only)

9,6 στα 10
Εξαιρετικό
(7 σχόλια)
  • 20 τ.μ.
  • 1 υπνοδωμάτιο
  • Για 1 άτομο
  • 1 Μονό Κρεβάτι

Solo Plus (Nightly)

8,0 στα 10
Πολύ καλό
(1 σχόλιο)
  • 20 τ.μ.
  • 1 υπνοδωμάτιο
  • Για 1 άτομο
  • 1 Μονό Κρεβάτι

Double Plus Room (Twin Bed) (12 Hours, Room Only)

8,0 στα 10
Πολύ καλό
(5 σχόλια)
  • 25 τ.μ.
  • 1 υπνοδωμάτιο
  • Για 2 άτομα
  • 2 Μονά Κρεβάτια

Double Plus Room (Queen Bed)

9,0 στα 10
Θαυμάσιο
(2 σχόλια)
  • 25 τ.μ.
  • 1 υπνοδωμάτιο
  • Για 3 άτομα
  • 1 Queen Κρεβάτι

Double Plus Room (Queen Bed) (12 Hours, Room Only)

8,8 στα 10
Άριστο
(3 σχόλια)
  • 25 τ.μ.
  • 1 υπνοδωμάτιο
  • Για 2 άτομα
  • 1 Queen Κρεβάτι

Solo Room(6 hours, Room Only) (Day Use Between 9.00 AM to 6.00 PM)

  • 1 υπνοδωμάτιο
  • Για 1 άτομο
  • 1 Μονό Κρεβάτι

Solo Plus Room(6 hours, Room Only) (Day Use Between 9.00 AM to 6.00 PM)

  • 1 υπνοδωμάτιο
  • Για 1 άτομο
  • 1 Μονό Κρεβάτι

Double Plus Queen (6 Hours, Room Only) (Day Use Between 9.00AM to 6.00PM)

  • 1 υπνοδωμάτιο
  • Για 2 άτομα
  • 1 Queen Κρεβάτι

Double Plus Twin (6 Hours, Room Only) (Day Use Between 9.00AM to 6.00PM)

  • 1 υπνοδωμάτιο
  • Για 2 άτομα
  • 2 Μονά Κρεβάτια

Family Room (6 Hours, Room Only) (Day Use Between 9.00AM to 6.00PM)

  • 1 υπνοδωμάτιο
  • Για 6 άτομα
  • 1 Διπλό Κρεβάτι και 2 Μονά Κρεβάτια

Παρόμοια καταλύματα

Mod logo
Συνδεθείτε για να δείτε εκπτώσεις και προνόμια του προγράμματος. Περισσότερες επιβραβεύσεις για περισσότερη περιπέτεια!

Σχετικά με την περιοχή

Χάρτης
Level 2M, gateway@klia2, Terminal klia2, Kuala Lumpur International Airport, Sepang, Selangor, 64000

Τι υπάρχει σε κοντινή απόσταση

  • Τέμενος Sultan Abdul Samad - 6 λεπτά με το αυτοκίνητο - 8.0 χλμ.
  • Εμπορικό Κέντρο Mitsui Klia Sepang - 7 λεπτά με το αυτοκίνητο - 7.6 χλμ.
  • Bukit Lanjut - 9 λεπτά με το αυτοκίνητο - 11.3 χλμ.
  • Βοτανικός Κήπος KLIA Jungle Boardwalk - 10 λεπτά με το αυτοκίνητο - 8.3 χλμ.
  • Διεθνής πίστα αγώνων ταχύτητας Sepang - 15 λεπτά με το αυτοκίνητο - 17.4 χλμ.

Τρόποι μετακίνησης

  • Διεθνές Αεροδρόμιο Κουάλα Λουμπούρ (Kul) - 19 λεπτά με το αυτοκίνητο, 7,6 χλμ.
  • Σουμπάνγκ (SZB-Sultan Abdul Aziz Shah) - 55 λεπτά με το αυτοκίνητο, 55,8 χλμ.
  • Σταθμός Kuala Lumpur International Airport ERL της Κουάλα Λουμπούρ - 17 λεπτά με το αυτοκίνητο, 7,4 χλμ.
  • Σταθμός Salak Tinggi της Κουάλα Λουμπούρ - 31 λεπτά με το αυτοκίνητο, 15,8 χλμ.
  • Σταθμός Putrajaya Sentral της Κουάλα Λουμπούρ - 31 λεπτά με το αυτοκίνητο, 30,4 χλμ.

Εστιατόρια

  • ‪Texas Chicken - ‬1 λεπτό με τα πόδια
  • ‪KFC - ‬1 λεπτό με τα πόδια
  • ‪ABC One Bistro (Always Best Choice) - ‬1 λεπτό με τα πόδια
  • ‪Starbucks - ‬1 λεπτό με τα πόδια
  • ‪Hometown Hainan Coffee - ‬3 λεπτά με τα πόδια

Πληροφορίες για το κατάλυμα

Aerotel Kuala Lumpur

  • Σε αυτό το κατάλυμα (Aerotel Kuala Lumpur), θα βρίσκεστε 15 λεπτά με το αυτοκίνητο από: Τέμενος Sultan Abdul Samad και Εμπορικό Κέντρο Mitsui Klia Sepang. Οι επισκέπτες που ψάχνουν κάτι να φάνε μπορούν να επισκεφτούν το εστιατόριο, ενώ το μπαρ/lounge είναι το ιδανικό μέρος για να απολαύσουν ένα ποτό στο τέλος της ημέρας. Αυτό το ξενοδοχείο (στυλ Αρ Ντεκό) βρίσκεται επίσης σε απόσταση 4,2 χλμ. από: Βοτανικός Κήπος KLIA Jungle Boardwalk. Άλλοι ταξιδιώτες το προτιμούν για τη συνολική κατάσταση του καταλύματος.

Με μια ματιά

Μέγεθος ξενοδοχείου

    • 78 δωμάτια
    • Εκτείνεται σε 1 επίπεδο

Άφιξη/αναχώρηση

    • Ώρα έναρξης check-in: 2:00 μ.μ. – Ώρα λήξης check-in: 6:00 π.μ.
    • Γρήγορο check-out
    • Ελάχιστη ηλικία για check-in: 18
    • Ώρα check-out: 12 το μεσημέρι
    • Διατίθεται ανέπαφο check-out

Ειδικές οδηγίες για το check-in

    • Οι επισκέπτες πρέπει να επικοινωνήσουν εκ των προτέρων με το κατάλυμα για οδηγίες σχετικά με το check-in. Το προσωπικό της ρεσεψιόν θα υποδεχτεί τους επισκέπτες κατά την άφιξη.
    • Για να κανονίσετε το check-in σας, επικοινωνήστε με το κατάλυμα τουλάχιστον 72 ώρες πριν από την άφιξη, χρησιμοποιώντας τις πληροφορίες στην επιβεβαίωση κράτησης
    • Οι πληροφορίες που παρέχει το κατάλυμα μπορεί να έχουν μεταφραστεί με εργαλεία αυτόματης μετάφρασης.
    • Το κατάλυμα μπορεί να ζητήσει από τους επισκέπτες να προσκομίσουν έγγραφα του πρόσφατου ιστορικού ταξιδιών τους (όπως να επιδείξουν τις σφραγίδες στο διαβατήριό τους) ή/και να συμπληρώσουν μια δήλωση υγείας.

Απαιτούνται κατά το check-in

    • Απαιτείται εγγύηση σε μετρητά για τυχόν πρόσθετες χρεώσεις
    • Ενδέχεται να απαιτείται επίσημο έγγραφο ταυτότητας με φωτογραφία
    • Η ελάχιστη ηλικία για check-in είναι 18 ετών

Παιδιά

    • Δεν υπάρχουν κρεβατάκια για μωρά

Κατοικίδια

    • Δεν επιτρέπονται κατοικίδια ή ζώα υπηρεσίας

Ίντερνετ

    • Δωρεάν WiFi (ταχύτητα: 50+ Mbps) στα δωμάτια

Χώρος στάθμευσης

    • Δεν υπάρχει η δυνατότητα στάθμευσης στο κατάλυμα

Άλλες πληροφορίες

    • Κατάλυμα για μη καπνίζοντες

Παροχές καταλύματος

Φαγητό και ποτό

  • Διατίθεται πρωινό τοπικής κουζίνας (επιπλέον χρέωση) καθημερινά μεταξύ 7:00 π.μ.–11:00 π.μ.
  • Εστιατόριο
  • Μπαρ/lounge
  • Καφές/τσάι στους κοινόχρηστους χώρους

Υπηρεσίες

  • Ρεσεψιόν όλο το 24ωρο
  • Δωρεάν εφημερίδες στο λόμπι

Εγκαταστάσεις

  • 1 κτήριο/πύργος
  • Χτίστηκε το 2017
  • Αίθουσα συνεστιάσεων
  • Αρχιτεκτονική Αρ Ντεκό

Προσβασιμότητα

  • Εστιατόριο με πρόσβαση για άτομα με αναπηρικό καροτσάκι
  • Lounge με πρόσβαση για άτομα με αναπηρικό καροτσάκι
  • Διαδρομή προς την είσοδο χωρίς σκαλοπάτια

Παροχές δωματίου

Διασκεδάστε

  • Τηλεόραση 32 ιντσών
  • Καλωδιακά κανάλια

Άνετη διαμονή

  • Κλιματισμός
  • Βραστήρας νερού
  • Παντόφλες

Κοιμηθείτε καλά

  • Κλινοσκεπάσματα υψηλής ποιότητας

Φρεσκαριστείτε

  • Τηλέφωνο ντουζιέρας βροχής
  • Μόνο ντουζιέρα
  • Δωρεάν προϊόντα προσωπικής περιποίησης
  • Πιστολάκι μαλλιών
  • Πετσέτες
  • Οδοντόβουρτσα και οδοντόκρεμα
  • Χαρτί υγείας

Μείνετε συνδεδεμένοι

  • Γραφείο
  • Δωρεάν WiFi (ταχύτητα: 50+ Mbps)

Φαγητό και ποτό

  • Δωρεάν εμφιαλωμένο νερό
  • Δωρεάν φακελάκια τσαγιού/στιγμιαίου καφέ

Περισσότερα

  • Καθημερινά

Τέλη και πολιτικές

Προαιρετικές επιπλέον παροχές

  • Διατίθεται πρωινό τοπικής κουζίνας με επιπλέον χρέωση 32 MYR για ενήλικες και 32 MYR για παιδιά

Πολιτικές

Αυτό το κατάλυμα τελεί υπό τη διαχείριση ενός ιδιώτη οικοδεσπότη (ο οποίος δεν ενεργεί εντός των πλαισίων της ελεύθερου επαγγέλματός του, της επιχειρηματικής του δραστηριότητας ή της εργασίας του). Συνεπώς, η ευρωπαϊκή νομοθεσία για την προστασία του καταναλωτή, συμπεριλαμβανομένου του δικαιώματος υπαναχώρησης, δεν θα ισχύει για την κράτησή σας. Για την κράτησή σας θα ισχύει η πολιτική ακύρωσης που ορίζει ο ιδιώτης οικοδεσπότης.
Ενδέχεται να ισχύουν χρεώσεις για επιπλέον άτομα και να ποικίλουν ανάλογα με την πολιτική του καταλύματος.
Πραγματοποιούνται κατασκευαστικά έργα σε γειτονικό κτήριο κι ενδέχεται να υπάρχει θόρυβος από τα έργα αυτά.
Αυτό το κατάλυμα δεν διαθέτει ασανσέρ.
Οι επισκέπτες μπορούν να αισθάνονται ασφαλείς, καθώς στον χώρο του καταλύματος υπάρχουν: ανιχνευτής μονοξειδίου του άνθρακα, πυροσβεστήρας, ανιχνευτής καπνού, σύστημα ασφαλείας και κουτί πρώτων βοηθειών.
Αυτό το κατάλυμα δέχεται πιστωτικές κάρτες, χρεωστικές κάρτες και μετρητά.
Αποδεκτές πιστωτικές κάρτες: πιστωτικές κάρτες, πιστωτικές κάρτες, πιστωτικές κάρτες, πιστωτικές κάρτες, πιστωτικές κάρτες
Διατίθενται ανέπαφες πληρωμές.
Έχετε υπόψη ότι τα πολιτιστικά ήθη και οι πολιτικές για επισκέπτες ενδέχεται να διαφέρουν ανάλογα με τη χώρα και το κατάλυμα. Οι πολιτικές που αναφέρονται παρακάτω παρέχονται από το κατάλυμα.

Επίσης γνωστό ως

Aerotel Kuala Lumpur Airport Hotel gateway@klia2 Sepang
Aerotel Kuala Lumpur Airport Hotel gateway@klia2
Aerotel Kuala Lumpur Airport gateway@klia2 Sepang
Aerotel Kuala Lumpur Airport gateway@klia2
Aerotel Kuala Lumpur gatewayk
Aerotel Kuala Lumpur Hotel
Aerotel Kuala Lumpur Sepang
Aerotel Kuala Lumpur Hotel Sepang
Aerotel Kuala Lumpur (Airport Hotel) gateway@klia2

Συχνές ερωτήσεις

Προσφέρει το Aerotel Kuala Lumpur δωρεάν ακύρωση και πλήρη επιστροφή χρημάτων;

Ναι, το κατάλυμα (Aerotel Kuala Lumpur) έχει διαθέσιμα δωμάτια με πλήρη επιστροφή χρημάτων για κράτηση στη σελίδα μας. Αν έχετε κάνει κράτηση για δωμάτιο με πλήρως επιστρέψιμη τιμή, μπορείτε να το ακυρώσετε έως και λίγες ημέρες πριν το check in ανάλογα με την πολιτική ακύρωσης του καταλύματος. Απλώς βεβαιωθείτε ότι έχετε διαβάσει την πολιτική ακύρωσης αυτού του καταλύματος, για να ενημερωθείτε για τους ακριβείς όρους και τις προϋποθέσεις.

Επιτρέπονται κατοικίδια σε αυτό το κατάλυμα (Aerotel Kuala Lumpur);

Λυπούμαστε, δεν επιτρέπονται κατοικίδια ή ζώα υπηρεσίας.

Προσφέρεται στάθμευση στον χώρο του καταλύματος (Aerotel Kuala Lumpur);

Δυστυχώς δεν υπάρχει χώρος στάθμευσης στον χώρο του καταλύματος (Aerotel Kuala Lumpur).

Ποιες ώρες πραγματοποιείται το check-in και το check-out σε αυτό το κατάλυμα (Aerotel Kuala Lumpur);

Ώρα έναρξης check-in: 2:00 μ.μ. – Ώρα λήξης check-in: 6:00 π.μ.Το check-out πραγματοποιείται έως 12 το μεσημέρι. Γρήγορο check-out και ανέπαφο check-out είναι διαθέσιμα.

Ποιες δραστηριότητες είναι διαθέσιμες στο Aerotel Kuala Lumpur και στη γύρω περιοχή;

Μερικά προτεινόμενα σημεία που μπορείτε να επισκεφτείτε είναι τα εξής: Βοτανικός Κήπος KLIA Jungle Boardwalk (2,6 mi) και Εμπορικό Κέντρο Mitsui Klia Sepang (2,9 mi). Επίσης, καλές επιλογές είναι τα εξής: Τέμενος Sultan Abdul Samad (5,1 mi) και Bukit Lanjut (9,3 mi).

Υπάρχουν εστιατόρια σε αυτό το κατάλυμα (Aerotel Kuala Lumpur) ή στη γύρω περιοχή;

Ναι, υπάρχει ένα εστιατόριο στο κατάλυμα.

Σχόλια

Σχόλια για το κατάλυμα Aerotel Kuala Lumpur

8,0

Πολύ καλό

8,8

Καθαριότητα

8,8

Τοποθεσία

8,2

Προσωπικό & εξυπηρέτηση

8,4

Κατάσταση καταλύματος & παροχές

Σχόλια

Επαληθευμένο σχόλιο

10/10 Εξαιρετικό

Highly suggested for long transits thru this airport. Clean room / bed and good showers to help you reset during the transit.
Επαληθευμένο σχόλιο

10/10 Εξαιρετικό

Ideal location for a stopover. Staff were really friendly.
Επαληθευμένο σχόλιο

8/10 Πολύ καλό

空港に近くて便利で、客室もお値段以上です。
Επαληθευμένο σχόλιο

10/10 Εξαιρετικό

Neat and tidy room, near airport and convenient
Επαληθευμένο σχόλιο

8/10 Πολύ καλό

部屋が清潔で快適。空港内にレストランが沢山あり食事に困らない
Επαληθευμένο σχόλιο

8/10 Πολύ καλό

Great stopover/sleepover between flights.
Επαληθευμένο σχόλιο

6/10 Καλό

位置非常方便,出門即到離境入口。 隔音欠佳,樓上的聲音很明顯存入房間。
Επαληθευμένο σχόλιο

10/10 Εξαιρετικό

施設自体とてもよかったです。 また空港ターミナル内にあるのでとても便利です レストランや土産店が周囲に多く、何も困りません
Επαληθευμένο σχόλιο

10/10 Εξαιρετικό

Very kind staff
Επαληθευμένο σχόλιο

10/10 Εξαιρετικό

Clean rooms great location for flight next morning
Επαληθευμένο σχόλιο

6/10 Καλό

Waiting next flight at this hotel's room is good option.
Επαληθευμένο σχόλιο

8/10 Πολύ καλό

Excellent room for it's price
Επαληθευμένο σχόλιο

10/10 Εξαιρετικό

空港直結でべんりです。施設もとても綺麗で短い滞在でしたが快適に過ごせました。
Επαληθευμένο σχόλιο

10/10 Εξαιρετικό

제2터미널 이용하는데 최적화된 호텔입니다
Επαληθευμένο σχόλιο

8/10 Πολύ καλό

バスローブ無し、ボディソープとシャンプーのみ、歯ブラシあり、ドライヤーあり 空港内にある利便性で補える。 移動にはこれ以上ない位置にあるのでとても満足している。 フロントスタッフも機嫌よく対応してくれる。
Επαληθευμένο σχόλιο

6/10 Καλό

静かなので眠れる。
Επαληθευμένο σχόλιο

8/10 Πολύ καλό

Conveniently located in KLIA2. Lots of restaurants all around this hotel. Excellent for short stay/ layover
Επαληθευμένο σχόλιο

2/10 Κακό

TOILET AND SHOWER are OUTSIDE THE ROOM. 3 Shower/toilets serve more than 20 rooms. Not easy to find clean toilet and shower. VERY NOISY! The rooms are not properly soundproofed, so every time someone in the corridor walks in or opens/closes their door room the noise will reach the bedroom. Not a restful stop for an airport hotel.
Επαληθευμένο σχόλιο

10/10 Εξαιρετικό

For anyone traveling and having a layover in Kuala Lumpur, specifically in Terminal 2 (flying with AirAsia), this is a great place to stay for the night to catch a morning flight! Easy check-in, convenient location, and great experience
Επαληθευμένο σχόλιο

10/10 Εξαιρετικό

Great location!!! Clean room with great amenities. Walking distance to all eateries and a market.
Επαληθευμένο σχόλιο

10/10 Εξαιρετικό

Clean room and bathroom, great location and a comfortable stay with next day early morning
Επαληθευμένο σχόλιο

10/10 Εξαιρετικό

トランジットに14時間あったので、利用しました。ターミナル2内にあって、とても便利でした。
Επαληθευμένο σχόλιο

10/10 Εξαιρετικό

とても快適に滞在できました。
Επαληθευμένο σχόλιο

10/10 Εξαιρετικό

Easy access to the airport, shopping and food area.
Επαληθευμένο σχόλιο

10/10 Εξαιρετικό

The size and price of the rumour perfect for my stay at the airport. I am very happy with this decision.