The Greyhound Inn & Hotel

Κατάλυμα με 4.0 αστέρια
Πανδοχείο με εστιατόριο και μπαρ/lounge - Usk

Επιλέξτε ημερομηνίες για να δείτε τιμές

Κατά τη διαμονή σας σε αυτό το κατάλυμα (The Greyhound Inn & Hotel), θα βρίσκεστε 15 λεπτά με το αυτοκίνητο από: Λέσχη γκολφ Celtic Manor Resort. Μπορείτε να χαλαρώσετε με ένα ποτό στο μπαρ/lounge, ενώ το εστιατόριο είναι το ιδανικό μέρος για φαγητό. Θα βρείτε ακόμη βεράντα και κήπο. Άλλοι ταξιδιώτες λατρεύουν το εξυπηρετικό προσωπικό.

Σχόλια

9,4 στα 10, Από τα αγαπημένα των πελατών
Κορυφαία βαθμολογία από τους ταξιδιώτες

Δημοφιλείς παροχές

  • Δέχεται κατοικίδια
  • Δωρεάν στάθμευση
  • Δωρεάν ασύρματο ίντερνετ
  • Εστιατόριο
  • Μπαρ
  • Εγκαταστάσεις πλυντηρίων

Βασικές παροχές (11)

  • Καθημερινή υπηρεσία οροφοκομίας
  • Εστιατόρια και μπαρ/lounge
  • Room service
  • Αίθουσες συνεδριάσεων
  • Βεράντα
  • Κήπος
  • Υπηρεσίες πλυντηρίου
  • Εγκαταστάσεις πλυντηρίων σελφ-σέρβις
  • Χώρος για πικνίκ
  • Αποθήκευση αποσκευών
  • Λειτουργία ρεσεψιόν συγκεκριμένες ώρες μόνο

Νιώστε σαν στο σπίτι σας (6)

  • Πτυσσόμενα/έξτρα κρεβάτια
  • Ιδιωτικό μπάνιο
  • Τηλεόραση
  • Κήπος
  • Βεράντα
  • Καθημερινή υπηρεσία οροφοκομίας
Η τρέχουσα τιμή είναι 147 €
συμπεριλαμβάνονται φόροι και τέλη
15 Ιουλ - 16 Ιουλ

Επιλογές δωματίων

Διαθέσιμα φίλτρα για τα δωμάτια
Εμφανίζονται 4 από 4 δωμάτια

Δίκλινο Δωμάτιο (Double)

9,0 στα 10
Θαυμάσιο
(2 σχόλια)
  • Θέα στον κήπο
  • Για 2 άτομα
  • 1 Διπλό Κρεβάτι
  • Δωρεάν ασύρματο ίντερνετ

Standard Δίκλινο Δωμάτιο (Double ή Twin), 2 Μονά Κρεβάτια, Πρόσβαση για Άτομα με Αναπηρία

8,8 στα 10
Άριστο
(5 σχόλια)
  • Θέα στον κήπο
  • Για 2 άτομα
  • 2 Μονά Κρεβάτια
  • Δωρεάν ασύρματο ίντερνετ

Family Δίκλινο Δωμάτιο (Double), Περισσότερα από 1 Κρεβάτια, Θέα στον Κήπο

10,0 στα 10
Εξαιρετικό
(1 σχόλιο)
  • Θέα στον κήπο
  • Για 4 άτομα
  • 1 Μονό Κρεβάτι και 1 Διπλό Κρεβάτι
  • Δωρεάν ασύρματο ίντερνετ

Standard Δίκλινο Δωμάτιο (Twin), 2 Μονά Κρεβάτια, Θέα στον Κήπο

8,8 στα 10
Άριστο
(3 σχόλια)
  • Θέα στον κήπο
  • Για 2 άτομα
  • 2 Μονά Κρεβάτια
  • Δωρεάν ασύρματο ίντερνετ

Παρόμοια καταλύματα

Mod logo
Συνδεθείτε για να δείτε εκπτώσεις και προνόμια του προγράμματος. Περισσότερες επιβραβεύσεις για περισσότερη περιπέτεια!

Σχετικά με την περιοχή

Χάρτης
Llantrisant, Usk, Wales, NP15 1LE

Τι υπάρχει σε κοντινή απόσταση

  • Κάστρο Usk Castle - 5 λεπτά με το αυτοκίνητο - 5.7 χλμ.
  • Διεθνές Συνεδριακό Κέντρο Ουαλίας - 9 λεπτά με το αυτοκίνητο - 12.4 χλμ.
  • Λέσχη γκολφ Celtic Manor Resort - 9 λεπτά με το αυτοκίνητο - 12.7 χλμ.
  • Δάσος Coldra - 9 λεπτά με το αυτοκίνητο - 12.7 χλμ.
  • Κάστρο Raglan Castle - 11 λεπτά με το αυτοκίνητο - 16.0 χλμ.

Τρόποι μετακίνησης

  • Διεθνές Αεροδρόμιο Μπρίστολ (Brs) - 65 λεπτά με το αυτοκίνητο, 67,9 χλμ.
  • Διεθνές Αεροδρόμιο Κάρντιφ (Cwl) - 70 λεπτά με το αυτοκίνητο, 67,8 χλμ.
  • Σταθμός Pye Corner - 20 λεπτά με το αυτοκίνητο, 21 χλμ.
  • Σταθμός των Πόντυπουλ-Νιού Ιν - 17 λεπτά με το αυτοκίνητο, 15,1 χλμ.
  • Σταθμός του Κάλντικοτ - 21 λεπτά με το αυτοκίνητο, 16,9 χλμ.

Εστιατόρια

  • ‪Wilson Bay Coffee - ‬12 λεπτά με το αυτοκίνητο
  • ‪Costa Coffee - ‬13 λεπτά με το αυτοκίνητο
  • ‪Groes Wen Inn - ‬13 λεπτά με το αυτοκίνητο
  • ‪The Hall Inn - ‬11 λεπτά με το αυτοκίνητο
  • ‪Number Forty Nine - ‬8 λεπτά με το αυτοκίνητο

Πληροφορίες για το κατάλυμα

The Greyhound Inn & Hotel

  • Κατά τη διαμονή σας σε αυτό το κατάλυμα (The Greyhound Inn & Hotel), θα βρίσκεστε 15 λεπτά με το αυτοκίνητο από: Λέσχη γκολφ Celtic Manor Resort. Μπορείτε να χαλαρώσετε με ένα ποτό στο μπαρ/lounge, ενώ το εστιατόριο είναι το ιδανικό μέρος για φαγητό. Θα βρείτε ακόμη βεράντα και κήπο. Άλλοι ταξιδιώτες λατρεύουν το εξυπηρετικό προσωπικό.

Με μια ματιά

DONE

Μέγεθος ξενοδοχείου

    • 10 δωμάτια
    • Εκτείνεται σε 2 ορόφους
DONE

Άφιξη/αναχώρηση

    • Ώρα έναρξης check-in: 3:00 μ.μ. – Ώρα λήξης check-in: 12 τα μεσάνυχτα
    • Ελάχιστη ηλικία για check-in: 18
    • Ώρα check-out: 11:00 π.μ.
DONE

Ειδικές οδηγίες για το check-in

    • Η ρεσεψιόν είναι ανοιχτή καθημερινά από 7:00 π.μ. έως 12 τα μεσάνυχτα
    • Το προσωπικό της ρεσεψιόν λειτουργεί με περιορισμένο ωράριο.
    • Αυτό το κατάλυμα δεν προσφέρει check-in πέραν του καθιερωμένου ωραρίου
    • Οι πληροφορίες που παρέχει το κατάλυμα μπορεί να έχουν μεταφραστεί με εργαλεία αυτόματης μετάφρασης.
DONE

Απαιτούνται κατά το check-in

    • Απαιτείται πιστωτική, χρεωστική κάρτα ή εγγύηση σε μετρητά για τυχόν πρόσθετες χρεώσεις
    • Ενδέχεται να απαιτείται επίσημο έγγραφο ταυτότητας με φωτογραφία
    • Η ελάχιστη ηλικία για check-in είναι 18 ετών
DONE

Παιδιά

    • Δεν υπάρχουν κρεβατάκια για μωρά
DONE

Κατοικίδια

    • Επιτρέπονται τα κατοικίδια (μόνο σκύλοι, συνολικά 2 κατοικίδια)*
    • Επιτρέπονται τα ζώα υπηρεσίας
    • Μόνο συγκεκριμένα δωμάτια*
    • Προσφέρει μπολ για τροφή και νερό
WIFI

Ίντερνετ

    • Δωρεάν ασύρματο ίντερνετ στους κοινόχρηστους χώρους
    • Δωρεάν ασύρματο ίντερνετ στα δωμάτια
LOCAL_PARKING

Χώρος στάθμευσης

    • Δωρεάν στάθμευση χωρίς παρκαδόρο στο κατάλυμα
DONE

Άλλες πληροφορίες

    • Κατάλυμα για μη καπνίζοντες

Παροχές καταλύματος

Φαγητό και ποτό

  • Εστιατόριο
  • Μπαρ/lounge
  • Υπηρεσία δωματίου (μόνο σε συγκεκριμένο ωράριο)

Τι να κάνετε

  • Μαθήματα γκολφ σε κοντινή απόσταση
  • Μονοπάτια για πεζοπορία/ποδηλασία σε κοντινή απόσταση
  • Ποδηλασία βουνού σε κοντινή απόσταση
  • Ιππασία σε κοντινή απόσταση
  • Βόλτα με καγιάκ σε κοντινή απόσταση
  • Εναέρια τροχαλία (ziplining) σε κοντινή απόσταση
  • Ψάρεμα σε κοντινή απόσταση

Απομακρυσμένη εργασία

  • Αίθουσες συνεδριάσεων

Υπηρεσίες

  • Λειτουργία ρεσεψιόν συγκεκριμένες ώρες μόνο
  • Υπηρεσία στεγνοκαθαριστηρίου/πλυντηρίου
  • Φύλαξη αποσκευών

Εγκαταστάσεις

  • 2 κτήρια/πύργοι
  • Χτίστηκε το 1690
  • Κήπος
  • Χώρος για πικνίκ
  • Βεράντα
  • Παραδοσιακή αρχιτεκτονική

Προσβασιμότητα

  • Ασανσέρ
  • Μπάρα λαβής κοντά στην τουαλέτα

Παροχές δωματίου

Διασκεδάστε

  • Τηλεόραση
  • Ψηφιακά κανάλια

Άνετη διαμονή

  • Θέρμανση
  • Βραστήρας νερού
  • Σίδερο/σιδερώστρα

Κοιμηθείτε καλά

  • Κουρτίνες συσκότισης
  • Δωμάτια με ηχομόνωση
  • Κλινοσκεπάσματα υψηλής ποιότητας
  • Πτυσσόμενα/έξτρα κρεβάτια (επιπλέον χρέωση)

Φρεσκαριστείτε

  • Ιδιωτικό μπάνιο
  • Μόνο ντουζιέρα
  • Δωρεάν προϊόντα προσωπικής περιποίησης
  • Πιστολάκι μαλλιών
  • Πετσέτες

Μείνετε συνδεδεμένοι

  • Γραφείο
  • Δωρεάν WiFi
  • Τηλέφωνο

Φαγητό και ποτό

  • Δωρεάν εμφιαλωμένο νερό
  • Δωρεάν φακελάκια τσαγιού/στιγμιαίου καφέ

Περισσότερα

  • Καθημερινά

Ειδικά χαρακτηριστικά

Γεύματα

The Greyhound Inn - Αυτό το μέρος (παμπ) έχει βρετανική κουζίνα και σερβίρει πρωινό, πρόγευμα, μεσημεριανό και βραδινό. Οι επισκέπτες μπορούν να απολαύσουν ποτά στο μπαρ.

Τέλη και πολιτικές

Επιστρέψιμες εγγυήσεις

  • Προκαταβολή: 20.0 GBP ανά διανυκτέρευση

Παιδιά και επιπλέον κρεβάτια

  • Προσφέρονται πτυσσόμενα κρεβάτια για 20.00 GBP ανά ημέρα

Κατοικίδια

  • Τα ζώα υπηρεσίας δεν υπόκεινται σε τέλη
  • Επιτρέπονται κατοικίδια με επιπλέον χρέωση 20 GBP ανά κατάλυμα, ανά διανυκτέρευση

Πολιτικές

Αυτό το κατάλυμα τελεί υπό τη διαχείριση ενός επαγγελματία οικοδεσπότη. Η παροχή καταλύματος σχετίζεται με το ελεύθερο επάγγελμά του, την επιχειρηματική του δραστηριότητα ή την εργασία του.
Οι επισκέπτες μπορούν να αισθάνονται ασφαλείς, καθώς στον χώρο του καταλύματος υπάρχουν: πυροσβεστήρας.
Αυτό το κατάλυμα δέχεται πιστωτικές κάρτες. Δεν γίνονται δεκτά μετρητά.
Αποδεκτές πιστωτικές κάρτες: πιστωτικές κάρτες, πιστωτικές κάρτες, πιστωτικές κάρτες
Αν ακυρώσετε την κράτησή σας, θα υπόκεισθε στην πολιτική ακύρωσης του οικοδεσπότη. Σύμφωνα με τους κανονισμούς της ΕΕ περί των δικαιωμάτων των καταναλωτών, οι υπηρεσίες κράτησης καταλυμάτων δεν υπόκεινται στο δικαίωμα υπαναχώρησης.

Επίσης γνωστό ως

Greyhound Inn Hotel Usk
Greyhound Inn Hotel
Greyhound Usk
The Greyhound Inn & Hotel Inn
The Greyhound Inn & Hotel Usk
The Greyhound Inn & Hotel Inn Usk

Συχνές ερωτήσεις

Προσφέρει το The Greyhound Inn & Hotel δωρεάν ακύρωση και πλήρη επιστροφή χρημάτων;

Ναι, το κατάλυμα (The Greyhound Inn & Hotel) έχει διαθέσιμα δωμάτια με πλήρη επιστροφή χρημάτων για κράτηση στη σελίδα μας. Αν έχετε κάνει κράτηση για δωμάτιο με πλήρως επιστρέψιμη τιμή, μπορείτε να το ακυρώσετε έως και λίγες ημέρες πριν το check in ανάλογα με την πολιτική ακύρωσης του καταλύματος. Απλώς βεβαιωθείτε ότι έχετε διαβάσει την πολιτική ακύρωσης αυτού του καταλύματος, για να ενημερωθείτε για τους ακριβείς όρους και τις προϋποθέσεις.

Επιτρέπονται κατοικίδια σε αυτό το κατάλυμα (The Greyhound Inn & Hotel);

Ναι, τα σκύλους είναι ευπρόσδεκτα στο κατάλυμα, με συνολικό όριο τα 2 κατοικίδια.Ισχύει χρέωση ύψους 20 GBP ανά κατάλυμα, ανά διανυκτέρευση. Τα ζώα υπηρεσίας εξαιρούνται από την καταβολή τελών. Μπολ με τροφή και νερό είναι στη διάθεσή σας.

Προσφέρεται στάθμευση στον χώρο του καταλύματος (The Greyhound Inn & Hotel);

Ναι, παρέχεται δωρεάν στάθμευση χωρίς παρκαδόρο.

Ποιες ώρες πραγματοποιείται το check-in και το check-out σε αυτό το κατάλυμα (The Greyhound Inn & Hotel);

Ώρα έναρξης check-in: 3:00 μ.μ. – Ώρα λήξης check-in: 12 τα μεσάνυχταΤο check-out πραγματοποιείται έως 11:00 π.μ..

Ποιες δραστηριότητες είναι διαθέσιμες στο The Greyhound Inn & Hotel και στη γύρω περιοχή;

Διασκεδάστε με δραστηριότητες, όπως ψάρεμα, πεζοπορία και ιππασία. Μην παραλείψετε να εξασκηθείτε στο γκολφ σε ένα από τα κοντινά γήπεδα. Απολαύστε τις διαθέσιμες παροχές, όπως χώρο για πικνίκ και κήπο.

Υπάρχουν εστιατόρια σε αυτό το κατάλυμα (The Greyhound Inn & Hotel) ή στη γύρω περιοχή;

Ναι, στο The Greyhound Inn μπορείτε να απολαύσετε βρετανική κουζίνα.

Σχόλια

Σχόλια για το κατάλυμα The Greyhound Inn & Hotel

9,4

Εξαιρετικό

9,4

Καθαριότητα

8,0

Τοποθεσία

9,6

Προσωπικό & εξυπηρέτηση

9,2

Κατάσταση καταλύματος & παροχές

Σχόλια

Επαληθευμένη

10/10 Εξαιρετικό

Lovely place, staff really make it. Owners there and gave us great tips on places to visit. Everything we needed for our dog was there, food great, drinks great. Location perfect for visiting lots of south wales. Couldn’t fault it! Would definitely return and have already recommended it to people we met at Usk Castle, which is also well worth a visit!
Melanie Claire, ταξίδι 2 διανυκτερεύσεων
Επαληθευμένη

10/10 Εξαιρετικό

Lovely stay, enjoyed evening meal and tasty breakfast
tracey, ταξίδι 1 διανυκτέρευσης
Επαληθευμένη

10/10 Εξαιρετικό

Little Gem

A Fantastic place to stay with warm friendly staff and great food.
Simon, ταξίδι 4 διανυκτερεύσεων
Επαληθευμένη

10/10 Εξαιρετικό

Would stay again

Lovely inn serving good food and friendly staff. Rooms were clean.
Elaine, ταξίδι 1 διανυκτέρευσης
Επαληθευμένη

10/10 Εξαιρετικό

Just a great family ran hotel nothing is too much just so welcoming
Mark, ταξίδι 1 διανυκτέρευσης
Επαληθευμένη

10/10 Εξαιρετικό

Great place

Great place to stay, very helpful and friendly staff
Darren, ταξίδι 1 διανυκτέρευσης
Επαληθευμένη

10/10 Εξαιρετικό

Another perfect Greyhound stay

Amazing place to stay with friends, our third time, consistently high standard each occasion. Comfortable rooms, lovely gardens, wonderful quality flavours food, atmospheric bar even with traditional bitter, relaxed atmosphere everywhere, plenty parking, friendly staff,
Ray, ταξίδι 2 διανυκτερεύσεων
Επαληθευμένη

10/10 Εξαιρετικό

Fantastic stay at The Greyhound. Great food, great beer and wonderful staff
Paul, ταξίδι 2 διανυκτερεύσεων
Επαληθευμένη

8/10 Πολύ καλό

Lovely place. Gorgeous gardens, beer garden and interior. Good clean rooms. Friendly helpful staff. Good food.
Daniel, ταξίδι 1 διανυκτέρευσης
Επαληθευμένη

10/10 Εξαιρετικό

Very happy

We had a great stay here, lovely cosy pub with great food. Room was comfortable and perfect for what we needed.
Justin, ταξίδι 1 διανυκτέρευσης
Επαληθευμένη

10/10 Εξαιρετικό

Good menu good food
Mark, ταξίδι 1 διανυκτέρευσης
Επαληθευμένη

8/10 Πολύ καλό

Nice room, friendly staff
Dirk, ταξίδι 3 διανυκτερεύσεων
Επαληθευμένη

10/10 Εξαιρετικό

Lovely place to stay and eat.

This was the second time we have stayed at The Greyhound and it was just as good as the first. Staff and accomodation are great and so is the food.
Ann, ταξίδι 1 διανυκτέρευσης
Επαληθευμένη

10/10 Εξαιρετικό

Highly recommended!

Super-comfy stay, beautiful location, lovely people, cosy ambience and delicious food...highly recommend. We will be back!
Angela, ταξίδι 1 διανυκτέρευσης
Επαληθευμένη

10/10 Εξαιρετικό

Go Greyhound

This hotel is a delight. The owner is fantastic and greets you personally when you come in the door. Loved it and will defo go back.
David, ταξίδι 3 διανυκτερεύσεων
Επαληθευμένη

10/10 Εξαιρετικό

Wonderful

A wonderful stay starting with a very warm welcome from The Greyhound team, a good ale by the log fire and great service through to my departure after a nice breakfast the next morning.
A, ταξίδι 1 διανυκτέρευσης
Επαληθευμένη

10/10 Εξαιρετικό

Great stop over

Amazing country charm Comfortable for the three of us. Dining room pub was excellent
Jeffrey Alan, ταξίδι 1 διανυκτέρευσης
Επαληθευμένη

8/10 Πολύ καλό

Very pretty grounds near the pub itself. Accommodations are off to the side of the property near the parking lot. Lovely staff and good food.
Επαληθευμένη

8/10 Πολύ καλό

Wunderschöner Garten mit Springbrunnen und Teich ABER DIREKT an der Autobahn. Großartiges Frühstück
Bernhard, ταξίδι 1 διανυκτέρευσης
Επαληθευμένη

10/10 Εξαιρετικό

Beautiful old property with lots of character. Lovely welcome from the owner and staff. Accomodation spotlessly clean. Every effort made to welcome our dogs. Great breakfast.
Sharan, ταξίδι 1 διανυκτέρευσης
Επαληθευμένη

8/10 Πολύ καλό

Charmigt landsbygd hotell

Ute på landsbygden, otroligt charmigt hotell. Rummen var lite slitna men badrummet var ny renoverat. Pub och restaurang var gammaldags stil och charmigt.
Catarina, ταξίδι 1 διανυκτέρευσης
Επαληθευμένη

10/10 Εξαιρετικό

Wife's birthday trip.

We.have by this area a number of times on the way to our granddaughters in Weston not knowing what lay behind the trees.Decided to add a couple of nights on to our trip on the way back and found this delightful inn.was not disappointed,the rooms were perfect,with doors opening onto Patio & lovely lawned area.Breakfasts & evening meal were excellent & the attention of the owner & her staff was very appreciated.
D, ταξίδι 2 διανυκτερεύσεων
Επαληθευμένη

10/10 Εξαιρετικό

Secluded. Very friendly staff. Great breakfast with personalized table lab
Mike, ταξίδι 2 διανυκτερεύσεων
Επαληθευμένη

10/10 Εξαιρετικό

5 star

I work away all over the UK and this has to be one of the best places I’ve stayed in for a while. Accommodation is separate to the restaurant/bar and really quiet. Food and service was fantastic and the owner/manager was really friendly and helpful. Breakfast started at 7:30 which was great as some places this is later. Will be staying here again if I’m working in the area!
daniel, ταξίδι 2 διανυκτερεύσεων
Επαληθευμένη

10/10 Εξαιρετικό

The staff and whole experience was first rate. I will highly recommend it to my friends.
Karon, ταξίδι 1 διανυκτέρευσης