Hanare Matsushimakaku
Κατηγορία καταλύματος: 2
Ξενοδοχείο με μπαρ/lounge - Aizuwakamatsu
Επιλέξτε ημερομηνίες για να δείτε τιμές
Συλλογή φωτογραφιών για Hanare Matsushimakaku





Απολαύστε την επίσκεψή σας εδώ (Aizuwakamatsu) μένοντας σε αυτό το κατάλυμα (Hanare Matsushimakaku).
Σχόλια
8,08,0 στα 10
Πολύ καλό
Δημοφιλείς παροχές
- Μπαρ
Βασικές παροχές (1)
Βασικές παροχές (1)
- Μπαρ/lounge
Επιλογές δωματίων
Ελέγξτε τη διαθεσιμότητα για αυτές τις ημερομηνίες
Διαθέσιμα φίλτρα για τα δωμάτια
Εμφανίζονται 22 από 22 δωμάτια
Δωμάτιο
- Για 5 άτομα
Δωμάτιο
- Για 9 άτομα
Δωμάτιο
- Για 3 άτομα
Δωμάτιο
- Για 3 άτομα
Δωμάτιο
- Για 7 άτομα
Δωμάτιο
- Για 7 άτομα
Δωμάτιο
- Για 7 άτομα
Δωμάτιο
- Για 9 άτομα
Δωμάτιο
- Για 9 άτομα
Δωμάτιο
- Για 9 άτομα
Δωμάτιο
- Για 13 άτομα
Προβολή όλων των φωτογραφιών για Δωμάτιο

Δωμάτιο
- Για 13 άτομα
Προβολή όλων των φωτογραφιών για Δωμάτιο

Δωμά τιο
- Για 5 άτομα
Δωμάτιο
- Για 4 άτομα
Προβολή όλων των φωτογραφιών για Main Building Deluxe Scenic View

Main Building Deluxe Scenic View
- Για 7 άτομα
- 7 Διπλά Φουτόν
Προβολή όλων των φωτογραφιών για Main Building Deluxe Scenic View Japanese-Style Room Corner

Main Building Deluxe Scenic View Japanese-Style Room Corner
- Για 7 άτομα
- 7 Διπλά Φουτόν
East Wing Budget Windowless Hollywood Twin Room 36 To 40 Sq M
- Για 2 άτομα
- 1 Διπλό Κρεβάτι
New Wing Deluxe With Bath With Scenic View Deluxe Suite With Balcony
- Για 2 άτομα
- 1 Διπλό Κρεβάτι
Δωμάτιο
- Για 4 άτομα
Δωμάτιο
- Για 4 άτομα
Προβολή όλων των φωτογραφιών για Δωμάτιο

Δωμάτιο
- Για 5 άτομα
Δωμάτιο
- Για 5 άτομα
Παρόμοια καταλύματα

YU-FURI NASU-SHIOBARA
Σιομπάρα
YU-FURI NASU-SHIOBARA
Σιομπάρα
- Όνσεν
- Δωρεάν στάθμευση
- Δωρεάν ασύρματο ίντερνετ
- Κλιματισμός
8.2 στα 10, Πολύ καλό, 523 σχόλια
8,2
Πολύ καλό
523 σχόλια
Η τιμή είναι 58 €
58 €
21 Οκτ - 22 Οκτ

TAOYA Nasu Shiobara
Σιομπάρα
TAOYA Nasu Shiobara
Σιομπάρα
- Δωρεάν στάθμευση
- Δωρεάν ασύρματο ίντερνετ
- Κλιματισμός
- Ρεσεψιόν 24/7
8.6 στα 10, Άριστο, 108 σχόλια
8,6
Άριστο
108 σχόλια
Η τιμή είναι 247 €
247 €
4 Νοε - 5 Νοε

Iizukatei
Nakagawa
Iizukatei
Nakagawa
- Εγκαταστάσεις πλυντηρίων
- Δωρεάν στάθμευση
- Δωρεάν ασύρματο ίντερνετ
- Κλιματισμός
9.8 στα 10, Εξαιρετικό, 43 σχόλια
9,8
Εξαιρετικό
43 σχόλια
Η τιμή είναι 141 €
141 €
21 Οκτ - 22 Οκτ

Shionoyu Onsen Rengetsu
Σιομπάρα
Shionoyu Onsen Rengetsu
Σιομπάρα
- Όνσεν
- Σπα
- Δωρεάν στάθμευση
- Δωρεάν ασύρματο ίντερνετ
9.0 στα 10, Θαυμάσιο, 56 σχόλια
9,0
Θαυμάσιο
56 σχόλια
Η τιμή είναι 212 €
212 €
22 Οκτ - 23 Οκτ

LiVEMAX RESORT KAWAJI
Nikko
LiVEMAX RESORT KAWAJI
Nikko
- Όνσεν
- Σπα
- Δωρεάν στάθμευση
- Δωρεάν ασύρματο ίντερνετ
6.8 στα 10, Καλό, 168 σχόλια
6,8
Καλό
168 σχόλια
Η τιμή είναι 90 €
90 €
17 Νοε - 18 Νοε

Grand Mercure Nasu Highlands Resort & Spa
Nasu
Grand Mercure Nasu Highlands Resort & Spa
Nasu
- Πισίνα
- Δωρεάν στάθμευση
- Δωρεάν ασύρματο ίντερνετ
- Εστιατόριο
8.4 στα 10, Πολύ καλό, 496 σχόλια
8,4
Πολύ καλό
496 σχόλια
Η τιμή είναι 108 €
108 €
11 Νοε - 12 Νοε

TAOYA Nikko Kirifuri
Nikko
TAOYA Nikko Kirifuri
Nikko
- Δωρεάν στάθμευση
- Δωρεάν ασύρματο ίντερνετ
- Κλιματισμός
- Ρεσεψιόν 24/7
8.4 στα 10, Πολύ καλό, 113 σχόλια
8,4
Πολύ καλό
113 σχόλια
Η τιμή είναι 297 €
297 €
26 Οκτ - 27 Οκτ

Wellness Forest NASU
Nasu
Wellness Forest NASU
Nasu
- Όνσεν
- Δωρεάν στάθμευση
- Δωρεάν ασύρματο ίντερνετ
- Κλιματισμός
8.4 στα 10, Πολύ καλό, 67 σχόλια
8,4
Πολύ καλό
67 σχόλια
Η τιμή είναι 114 €
114 €
11 Νοε - 12 Νοε

Koduchi no Yado Tsurukamedaikichi
Nikko
Koduchi no Yado Tsurukamedaikichi
Nikko
- Όνσεν
- Δωρεάν στάθμευση
- Δωρεάν ασύρματο ίντερνετ
- Εστιατόριο
9.0 στα 10, Θαυμάσιο, 363 σχόλια
9,0
Θαυμάσιο
363 σχόλια
Η τιμή είναι 282 €
282 €
25 Οκτ - 26 Οκτ

Sasanoyu
Katashina
Sasanoyu
Katashina
- Όνσεν
- Δωρεάν στάθμευση
- Δωρεάν ασύρματο ίντερνετ
7.8 στα 10, Καλό, 27 σχόλια
7,8
Καλό
27 σχόλια
Η τιμή είναι 43 €
43 €
20 Οκτ - 21 Οκτ
Συνδεθείτε για να δείτε εκπτώσεις και προνόμια του προγράμματος. Περισσότερες επιβραβεύσεις για περισσότερη περιπέτεια!
Σχετικά με την περιοχή

107 Takinoyu Yumoto Higashiyama Machi, Aizuwakamats, Aizuwakamatsu, Fukushima Prefecture, 965-0814
Τι υπάρχει σε κοντινή απόσταση
- Όνσεν Higashiyama - 1 λεπτό με τα πόδια - 0.0 χλμ.
- Μουσείο του Νεπάλ - 9 λεπτά με τα πόδια - 0.8 χλμ.
- Έπαυλη Άιζου Σαμουράι - 11 λεπτά με τα πόδια - 0.9 χλμ.
- Κήπος Ογιακούεν - 6 λεπτά με το αυτοκίνητο - 2.7 χλμ.
- Κάστρο του Αϊζουγουακαμάτσου - 7 λεπτά με το αυτοκίνητο - 3.7 χλμ.
Τρόποι μετακίνησης
- Φουκουσίμα (FKS) - 132 λεπτά με το αυτοκίνητο, 90,7 χλμ.
- Σταθμός Aizu-Wakamatsu - 15 λεπτά με το αυτοκίνητο, 5,2 χλμ.
- Σταθμός Bandai-Atami - 41 λεπτά με το αυτοκίνητο, 45,8 χλμ.
- Σταθμός του Ιναβασίρο (JR) - 42 λεπτά με το αυτοκίνητο, 25,3 χλμ.
Εστιατόρια
- マクドナルド - 4 λεπτά με το αυτοκίνητο
- 蕎八かやの - 4 λεπτά με το αυτοκίνητο
- 台湾料理広源 - 3 λεπτά με το αυτοκίνητο
- 丸亀製麺会津若松店 - 3 λεπτά με το αυτοκίνητο
- 横浜家系ラーメン 創心家 - 5 λεπτά με το αυτοκίνητο
Πληροφορίες για το κατάλυμα
Hanare Matsushimakaku
- Απολαύστε την επίσκεψή σας εδώ (Aizuwakamatsu) μένοντας σε αυτό το κατάλυμα (Hanare Matsushimakaku).
Με μια ματιά
Άφιξη/αναχώρηση
- Ώρα έναρξης check-in: 2:00 μ.μ. – Ώρα λήξης check-in: 8:00 μ.μ.
- Ώρα check-out: 11:00 π.μ.
Ειδικές οδηγίες για το check-in
- Οι πληροφορίες που παρέχει το κατάλυμα μπορεί να έχουν μεταφραστεί με εργαλεία αυτόματης μετάφρασης.
Απαιτούνται κατά το check-in
- Απαιτείται πιστωτική, χρεωστική κάρτα ή εγγύηση σε μετρητά για τυχόν πρόσθετες χρεώσεις
- Ενδέχεται να απαιτείται επίσημο έγγραφο ταυτότητας με φωτογραφία
Παροχές καταλύματος
Φαγητό και ποτό
- Μπαρ/lounge
Τέλη και πολιτικές
Πολιτικές
Ενδέχεται να ισχύουν χρεώσεις για επιπλέον άτομα και να ποικίλουν ανάλογα με την πολιτική του καταλύματος.
Το Ιαπωνικό Υπουργείο Υγείας, Εργασίας και Πρόνοιας απαιτεί από όλους τους διεθνείς επισκέπτες να υποβάλλουν τον αριθμό διαβατηρίου τους και την υπηκοότητά τους, όταν διαμένουν σε οποιοδήποτε κατάλυμα (πανδοχεία, ξενοδοχεία, μοτέλ κ.λπ.). Επιπλέον, απαιτείται από τους ιδιοκτήτες να φωτοτυπούν τα διαβατήρια όλων των εγγεγραμμένων επισκεπτών και να κρατούν φωτοαντίγραφα στο αρχείο τους.
Αν ακυρώσετε την κράτησή σας, θα υπόκεισθε στην πολιτική ακύρωσης του καταλύματος. Σύμφωνα με τους κανονισμούς της ΕΕ περί των δικαιωμάτων των καταναλωτών, οι υπηρεσίες κράτησης καταλυμάτων δεν υπόκεινται στο δικαίωμα υπαναχώρησης.
Επίσης γνωστό ως
Hanare Matsushimakaku Hotel
Suites Hanare Matsushimakaku
Hanare Matsushimakaku Aizuwakamatsu
Hanare Matsushimakaku Hotel Aizuwakamatsu
Συχνές ερωτήσεις
Ποιες ώρες πραγματοποιείται το check-in και το check-out σε αυτό το κατάλυμα (Hanare Matsushimakaku);
Ώρα έναρξης check-in: 2:00 μ.μ. – Ώρα λήξης check-in: 8:00 μ.μ.Το check-out πραγματοποιείται έως 11:00 π.μ..
Τι υπάρχει στην περιοχή που βρίσκεται το Hanare Matsushimakaku;
Το Hanare Matsushimakaku απέχει μόλις 1 λεπτ. με τα πόδια από Όνσεν Higashiyama και 12 λεπτ. με τα πόδια από Έπαυλη Άιζου Σαμουράι.
Σχόλια
8,0