Hotel Saint Dominique

Κατάλυμα με 4.0 αστέρια
Ξενοδοχείο με μπαρ/lounge, κοντά σε Πύργος του Άιφελ

Επιλέξτε ημερομηνίες για να δείτε τιμές

Αυτό το κατάλυμα (Hotel Saint Dominique) βρίσκεται σε εξαιρετική τοποθεσία, μόλις 10 λεπτά με τα πόδια από: Rue Cler και Les Invalides. Μπορείτε να χαλαρώσετε με ένα ποτό στο μπαρ/lounge, ενώ η καφετέρια είναι το ιδανικό μέρος για φαγητό. Επίσης, σε απόσταση 15 λεπτών με τα πόδια θα βρείτε: Πύργος του Άιφελ και Ηλύσια Πεδία. Άλλοι ταξιδιώτες λένε εξαιρετικά πράγματα για το εξυπηρετικό προσωπικό και την τοποθεσία του. Τα μέσα μαζικής μεταφοράς είναι σε πολύ κοντινή απόσταση με τα πόδια: το σημείο επιβίβασης Σταθμός La Tour-Maubourg βρίσκεται σε απόσταση 4 λεπτών και το σημείο επιβίβασης Σταθμός Invalides βρίσκεται σε απόσταση 6 λεπτών.
VIP Access

Σχόλια

9,2 στα 10
Θαυμάσιο

Δημοφιλείς παροχές

  • Μεταφορά από/προς το αεροδρόμιο
  • Πρόσβαση στο ίντερνετ
  • Κλιματισμός
  • Μπαρ
  • Εγκαταστάσεις πλυντηρίων
  • Ρεσεψιόν 24/7

Βασικές παροχές (12)

  • Καθημερινή υπηρεσία οροφοκομίας
  • Διαθέσιμο πρωινό
  • Μπαρ/lounge
  • Room service
  • Καφετέρια
  • Λεωφορειάκι για μεταφορά από και προς το αεροδρόμιο
  • Βεράντα
  • Ρεσεψιόν όλο το 24ωρο
  • Κλιματισμό
  • Χρηματοκιβώτιο στη ρεσεψιόν
  • Υπηρεσίες πλυντηρίου
  • Εγκαταστάσεις πλυντηρίων σελφ-σέρβις

Νιώστε σαν στο σπίτι σας (6)

  • Ψυγείο
  • Καλωδιακή/δορυφορική τηλεόραση
  • Βεράντα
  • Καθημερινή υπηρεσία οροφοκομίας
  • Εγκαταστάσεις πλυντηρίων
  • Βραστήρας για καφέ/τσάι
Η τρέχουσα τιμή είναι 148 €
συμπεριλαμβάνονται φόροι και τέλη
16 Αυγ - 17 Αυγ

Γιατί αγαπάμε αυτό το κατάλυμα

Επιλογές φαγητού όλη την ημέρα
Ένα καφέ σερβίρει ευρωπαϊκό πρωινό, ενώ ένα μπαρ προσφέρει ποτιστικά σε αυτό το ξενοδοχείο. Αυτά τα εστιατόρια καλύπτουν ποικίλα γούστα καθ' όλη τη διάρκεια της ημέρας.
Καταφύγιο ύπνου
Τα απαλά μπουρνούζια, τα υποαλλεργικά κλινοσκεπάσματα και τα στρώματα με επίστρωμα προσφέρουν στους επισκέπτες περιποίηση. Οι ντους βροχής και τα δωρεάν μίνι μπαρ ενισχύουν την εμπειρία.

Επιλογές δωματίων

Διαθέσιμα φίλτρα για τα δωμάτια
Εμφανίζονται 9 από 9 δωμάτια

Classic Δίκλινο Δωμάτιο (Double)

9,0 στα 10
Θαυμάσιο
(64 σχόλια)
  • 16 τ.μ.
  • 1 υπνοδωμάτιο
  • Για 2 άτομα
  • 1 Queen Κρεβάτι
  • Δωρεάν ενσύρματο ίντερνετ

Δωμάτιο

9,0 στα 10
Θαυμάσιο
(11 σχόλια)
  • 22 τ.μ.
  • 1 υπνοδωμάτιο
  • Για 3 άτομα
  • 1 Queen Κρεβάτι και 1 Μονός Καναπές-Κρεβάτι
  • Δωρεάν ενσύρματο ίντερνετ

Deluxe Δωμάτιο

7,6 στα 10
Καλό
(5 σχόλια)
  • 20 τ.μ.
  • 1 υπνοδωμάτιο
  • Για 2 άτομα
  • 1 Queen Κρεβάτι
  • Δωρεάν ενσύρματο ίντερνετ

Superior Δίκλινο Δωμάτιο (Double)

9,0 στα 10
Θαυμάσιο
(20 σχόλια)
  • 16 τ.μ.
  • 1 υπνοδωμάτιο
  • Για 2 άτομα
  • 1 Queen Κρεβάτι
  • Δωρεάν ενσύρματο ίντερνετ

Family Δωμάτιο, 2 Υπνοδωμάτια

10,0 στα 10
Εξαιρετικό
(3 σχόλια)
  • 35 τ.μ.
  • 2 υπνοδωμάτια
  • Για 5 άτομα
  • 2 Queen Κρεβάτια και 1 Μονός Καναπές-Κρεβάτι
  • Δωρεάν ενσύρματο ίντερνετ

Comfort Δίκλινο Δωμάτιο (Double ή Twin) (King)

8,4 στα 10
Πολύ καλό
(21 σχόλια)
  • 16 τ.μ.
  • 1 υπνοδωμάτιο
  • Για 2 άτομα
  • 1 King Κρεβάτι Ή 2 Μονά Κρεβάτια
  • Δωρεάν ενσύρματο ίντερνετ

Comfort Room, Twin or King

  • Για 2 άτομα
  • 2 Μονά Κρεβάτια Ή 1 King Κρεβάτι
  • Δωρεάν ενσύρματο ίντερνετ

Comfort Double Room

  • Για 2 άτομα
  • 1 Διπλό Κρεβάτι
  • Δωρεάν ενσύρματο ίντερνετ

Twin Room - Comfort

  • Για 2 άτομα
  • 2 Μονά Κρεβάτια
  • Δωρεάν ενσύρματο ίντερνετ

Παρόμοια καταλύματα

Mod logo
Συνδεθείτε για να δείτε εκπτώσεις και προνόμια του προγράμματος. Περισσότερες επιβραβεύσεις για περισσότερη περιπέτεια!

Σχετικά με την περιοχή

Χάρτης
62 Rue Saint Dominique, Paris, Paris, 75007

Τι υπάρχει σε κοντινή απόσταση

  • Σηκουάνα - 6 λεπτά με τα πόδια - 0.5 χλμ.
  • Rue Cler - 6 λεπτά με τα πόδια - 0.5 χλμ.
  • Les Invalides - 6 λεπτά με τα πόδια - 0.6 χλμ.
  • Ηλύσια Πεδία - 14 λεπτά με τα πόδια - 1.2 χλμ.
  • Πύργος του Άιφελ - 15 λεπτά με τα πόδια - 1.3 χλμ.

Τρόποι μετακίνησης

  • Αεροδρόμιο Ορλί (Ory) - 29 λεπτά με το αυτοκίνητο, 17,8 χλμ.
  • Αεροδρόμιο Ρουασί-Σαρλ Ντε Γκολ (Cdg) - 47 λεπτά με το αυτοκίνητο, 36,4 χλμ.
  • Σταθμός Παρίσι Montparnasse 1 Και 2 - 4 λεπτά με το αυτοκίνητο, 2,7 χλμ.
  • Σταθμός Paris Montparnasse-Pasteur - 4 λεπτά με το αυτοκίνητο, 3,4 χλμ.
  • Σταθμός Montparnasse - 29 λεπτά περπάτημα, 2,4 χλμ.
  • Σταθμός La Tour-Maubourg - 4 λεπτά περπάτημα, 0,3 χλμ.
  • Σταθμός Invalides - 6 λεπτά περπάτημα, 0,5 χλμ.
  • Σταθμός Paris Invalides - 8 λεπτά περπάτημα, 0,7 χλμ.
  • Λεωφορειάκι για μεταφορά από και προς το αεροδρόμιο (επιπλέον χρέωση)
  • Λεωφορειάκι για τοπικές μετακινήσεις

Εστιατόρια

  • ‪Le Recrutement - ‬1 λεπτό με τα πόδια
  • ‪Bar du Central - ‬2 λεπτά με τα πόδια
  • ‪La Source - ‬3 λεπτά με τα πόδια
  • ‪Au Canon des Invalides - ‬1 λεπτό με τα πόδια
  • Thoumieux

Πληροφορίες για το κατάλυμα

Hotel Saint Dominique

  • Αυτό το κατάλυμα (Hotel Saint Dominique) βρίσκεται σε εξαιρετική τοποθεσία, μόλις 10 λεπτά με τα πόδια από: Rue Cler και Les Invalides. Μπορείτε να χαλαρώσετε με ένα ποτό στο μπαρ/lounge, ενώ η καφετέρια είναι το ιδανικό μέρος για φαγητό. Επίσης, σε απόσταση 15 λεπτών με τα πόδια θα βρείτε: Πύργος του Άιφελ και Ηλύσια Πεδία. Άλλοι ταξιδιώτες λένε εξαιρετικά πράγματα για το εξυπηρετικό προσωπικό και την τοποθεσία του. Τα μέσα μαζικής μεταφοράς είναι σε πολύ κοντινή απόσταση με τα πόδια: το σημείο επιβίβασης Σταθμός La Tour-Maubourg βρίσκεται σε απόσταση 4 λεπτών και το σημείο επιβίβασης Σταθμός Invalides βρίσκεται σε απόσταση 6 λεπτών.

Με μια ματιά

DONE

Μέγεθος ξενοδοχείου

    • 32 δωμάτια
    • Εκτείνεται σε 5 ορόφους
DONE

Άφιξη/αναχώρηση

    • Ώρα έναρξης check-in: 2:00 μ.μ. – Ώρα λήξης check-in: 12 τα μεσάνυχτα
    • Διατίθεται ανέπαφο check-in
    • Γρήγορο check-in/out διαθέσιμο
    • Ελάχιστη ηλικία για check-in: 18
    • Ώρα check-out: 12 το μεσημέρι
    • Διατίθεται ανέπαφο check-out
DONE

Ειδικές οδηγίες για το check-in

    • Αυτό το κατάλυμα προσφέρει μεταφορά από το αεροδρόμιο (ίσως να ισχύουν επιπλέον χρεώσεις). Οι επισκέπτες πρέπει να επικοινωνήσουν με το κατάλυμα και να δώσουν στοιχεία σχετικά με την άφιξή τους πριν ταξιδέψουν, χρησιμοποιώντας τα στοιχεία επικοινωνίας που περιλαμβάνονται στην επιβεβαίωση της κράτησης.
    • Το προσωπικό της ρεσεψιόν θα υποδεχτεί τους επισκέπτες κατά την άφιξη.
    • Οι πληροφορίες που παρέχει το κατάλυμα μπορεί να έχουν μεταφραστεί με εργαλεία αυτόματης μετάφρασης.
DONE

Απαιτούνται κατά το check-in

    • Απαιτείται πιστωτική κάρτα για τυχόν πρόσθετες χρεώσεις
    • Ενδέχεται να απαιτείται επίσημο έγγραφο ταυτότητας με φωτογραφία
    • Η ελάχιστη ηλικία για check-in είναι 18 ετών
DONE

Παιδιά

    • Ένα παιδί (15 ετών και κάτω) μπορεί να φιλοξενηθεί δωρεάν, όταν διαμένει στο δωμάτιο του γονέα ή κηδεμόνα χρησιμοποιώντας τα υπάρχοντα κρεβάτια
DONE

Κατοικίδια

    • Δεν επιτρέπονται κατοικίδια
WIFI

Ίντερνετ

    • Δωρεάν ενσύρματη πρόσβαση στο ίντερνετ στους κοινόχρηστους χώρους
    • Δωρεάν ενσύρματη πρόσβαση στο ίντερνετ στα δωμάτια
LOCAL_PARKING

Χώρος στάθμευσης

    • Δεν υπάρχει η δυνατότητα στάθμευσης στο κατάλυμα
DONE

Μεταφορές

    • Λεωφορειάκι για το αεροδρόμιο κατόπιν αιτήματος διαθέσιμο 24 ώρες το 24ωρο*
DONE

Άλλες πληροφορίες

    • Κατάλυμα για μη καπνίζοντες

Παροχές καταλύματος

Φαγητό και ποτό

  • Διατίθεται ευρωπαϊκό πρωινό (επιπλέον χρέωση) μεταξύ 7:00 π.μ.–10:30 π.μ. τις καθημερινές και 8:00 π.μ.–11:00 π.μ. τα σαββατοκύριακα
  • Μπαρ/lounge
  • Καφετέρια
  • Υπηρεσία δωματίου (μόνο σε συγκεκριμένο ωράριο)

Ταξιδεύοντας με παιδιά

  • Δωρεάν διαμονή για παιδιά

Υπηρεσίες

  • Ρεσεψιόν όλο το 24ωρο
  • Υπηρεσίες concierge
  • Βοήθεια για προγραμματισμό ξεναγήσεων/αγορά εισιτηρίων
  • Υπηρεσία στεγνοκαθαριστηρίου/πλυντηρίου
  • Δωρεάν εφημερίδες στο λόμπι
  • Φύλαξη αποσκευών
  • Πολύγλωσσο προσωπικό
  • Πορτιέρης/θυρωρός

Εγκαταστάσεις

  • Χτίστηκε το 1700
  • Χρηματοκιβώτιο στη ρεσεψιόν
  • Βεράντα
  • Τηλεόραση στους κοινόχρηστους χώρους

Προσβασιμότητα

  • Ασανσέρ
  • Προσβάσιμο με αναπηρικό καροτσάκι
  • Λεωφορείο προς το αεροδρόμιο με πρόσβαση για άτομα με αναπηρία
  • Πάγκος και νιπτήρας σε χαμηλό ύψος

Παροχές δωματίου

Διασκεδάστε

  • Τηλεόραση με επίπεδη οθόνη 32 ιντσών
  • Δορυφορικά κανάλια

Άνετη διαμονή

  • Κλιματισμός
  • Δωρεάν είδη από το μίνι μπαρ
  • Μηχανή εσπρέσο
  • Βραστήρας νερού
  • Μπουρνούζια και παντόφλες

Κοιμηθείτε καλά

  • Υποαλλεργικά κλινοσκεπάσματα
  • Δωμάτια με ηχομόνωση
  • Ξυπνητήρι
  • Κλινοσκεπάσματα υψηλής ποιότητας
  • Ανώστρωμα

Φρεσκαριστείτε

  • Τηλέφωνο ντουζιέρας βροχής
  • Μόνο ντουζιέρα
  • Επώνυμα προϊόντα προσωπικής περιποίησης
  • Πιστολάκι μαλλιών
  • Πετσέτες

Μείνετε συνδεδεμένοι

  • Γραφείο
  • Δωρεάν εφημερίδες
  • Δωρεάν ενσύρματο ίντερνετ
  • Τηλέφωνο

Φαγητό και ποτό

  • Ψυγείο
  • Δωρεάν εμφιαλωμένο νερό

Περισσότερα

  • Καθημερινά
  • Χρηματοκιβώτιο μέσα στο δωμάτιο

Τέλη και πολιτικές

Επιστρέψιμες εγγυήσεις

  • Προκαταβολή: 200 EUR ανά κατάλυμα, ανά διαμονή

Υποχρεωτικά τέλη

Θα σας ζητηθεί να πληρώσετε τις ακόλουθες χρεώσεις κατά το check-in ή το check-out. Στις χρεώσεις ενδέχεται να περιλαμβάνονται οι σχετικοί φόροι:
  • Επιβάλλεται δημοτικός φόρος: 8.45 EUR ανά άτομο, ανά διανυκτέρευση. Ο φόρος αυτός δεν ισχύει για παιδιά ηλικίας κάτω από 18 έτη.

Προαιρετικές επιπλέον παροχές

  • Διατίθεται ευρωπαϊκό πρωινό με επιπλέον χρέωση περίπου 20 EUR ανά άτομο
  • Η υπηρεσία μεταφοράς με το λεωφορειάκι αεροδρομίου παρέχεται με επιπλέον χρέωση 90 EUR ανά όχημα (απλή διαδρομή). Η μέγιστη χωρητικότητα είναι 3

Πολιτικές

Αυτό το κατάλυμα τελεί υπό τη διαχείριση ενός επαγγελματία οικοδεσπότη. Η παροχή καταλύματος σχετίζεται με το ελεύθερο επάγγελμά του, την επιχειρηματική του δραστηριότητα ή την εργασία του.
Οι επισκέπτες μπορούν να αισθάνονται ασφαλείς, καθώς στον χώρο του καταλύματος υπάρχουν: πυροσβεστήρας και σύστημα ασφαλείας.
Αυτό το κατάλυμα δέχεται πιστωτικές κάρτες. Δεν γίνονται δεκτά μετρητά.
Αποδεκτές πιστωτικές κάρτες: πιστωτικές κάρτες, πιστωτικές κάρτες
Διατίθενται ανέπαφες πληρωμές.
Οι συναλλαγές σε μετρητά σε αυτό το κατάλυμα δεν μπορούν να υπερβαίνουν το ποσό των 1000 EUR εξαιτίας των εθνικών κανονισμών. Για περισσότερες λεπτομέρειες επικοινωνήστε με το κατάλυμα χρησιμοποιώντας τα στοιχεία στην επιβεβαίωση κράτησης.
Αν ακυρώσετε την κράτησή σας, θα υπόκεισθε στην πολιτική ακύρωσης του οικοδεσπότη. Σύμφωνα με τους κανονισμούς της ΕΕ περί των δικαιωμάτων των καταναλωτών, οι υπηρεσίες κράτησης καταλυμάτων δεν υπόκεινται στο δικαίωμα υπαναχώρησης.

Κατηγορία καταλύματος

Αυτό το κατάλυμα έχει λάβει την επίσημη αξιολόγησή του αστέρων από τον Γαλλικό Οργανισμό Τουριστικής Ανάπτυξης, ATOUT France.

Επίσης γνωστό ως

Hotel Saint Dominique
Hotel Saint Dominique Paris
Saint Dominique Hotel
Saint Dominique Paris
Saint Dominique
Hotel Saint Dominique Hotel
Hotel Saint Dominique Paris
Hotel Saint Dominique Hotel Paris

Συχνές ερωτήσεις

Προσφέρει το Hotel Saint Dominique δωρεάν ακύρωση και πλήρη επιστροφή χρημάτων;

Ναι, το κατάλυμα (Hotel Saint Dominique) έχει διαθέσιμα δωμάτια με πλήρη επιστροφή χρημάτων για κράτηση στη σελίδα μας. Αν έχετε κάνει κράτηση για δωμάτιο με πλήρως επιστρέψιμη τιμή, μπορείτε να το ακυρώσετε έως και λίγες ημέρες πριν το check in ανάλογα με την πολιτική ακύρωσης του καταλύματος. Απλώς βεβαιωθείτε ότι έχετε διαβάσει την πολιτική ακύρωσης αυτού του καταλύματος, για να ενημερωθείτε για τους ακριβείς όρους και τις προϋποθέσεις.

Επιτρέπονται κατοικίδια σε αυτό το κατάλυμα (Hotel Saint Dominique);

Λυπούμαστε, δεν επιτρέπονται κατοικίδια.

Προσφέρεται στάθμευση στον χώρο του καταλύματος (Hotel Saint Dominique);

Δυστυχώς δεν υπάρχει χώρος στάθμευσης στον χώρο του καταλύματος (Hotel Saint Dominique).

Προσφέρει υπηρεσία μεταφοράς με λεωφορειάκι από και προς το αεροδρόμιο αυτό το κατάλυμα (Hotel Saint Dominique);

Ναι, προσφέρεται λεωφορειάκι για μεταφορά από και προς το αεροδρόμιο. Η χρέωση είναι 90 EUR ανά όχημα (απλή διαδρομή).

Ποιες ώρες πραγματοποιείται το check-in και το check-out σε αυτό το κατάλυμα (Hotel Saint Dominique);

Ώρα έναρξης check-in: 2:00 μ.μ. – Ώρα λήξης check-in: 12 τα μεσάνυχταΤο check-out πραγματοποιείται έως 12 το μεσημέρι. Γρήγορο check-in και check-out και ανέπαφο check-in και check-out είναι διαθέσιμα.

Τι υπάρχει στην περιοχή που βρίσκεται το Hotel Saint Dominique;

Το Hotel Saint Dominique βρίσκεται σε 7ο Αροντισεμάν, μόλις 4 λεπτ. με τα πόδια από Σταθμός La Tour-Maubourg και 14 λεπτ. με τα πόδια από Πύργος του Άιφελ. Οι ταξιδιώτες λένε ότι η περιοχή είναι πολύ βολική και ιδανική για ψώνια.

Σχόλια

Σχόλια για το κατάλυμα Hotel Saint Dominique

9,2

Θαυμάσιο

9,6

Καθαριότητα

9,2

Τοποθεσία

9,4

Προσωπικό & εξυπηρέτηση

9,2

Κατάσταση καταλύματος & παροχές

Σχόλια

Επαληθευμένο σχόλιο

10/10 Εξαιρετικό

Great location, breakfast was really food and the staff were very helpful.
Jennifer, ταξίδι 3 διανυκτερεύσεων
Επαληθευμένο σχόλιο

10/10 Εξαιρετικό

Nice hotel in a very nice location
David, ταξίδι 2 διανυκτερεύσεων
Επαληθευμένο σχόλιο

10/10 Εξαιρετικό

Breakfast selection was limited, but everything else was great
Brenda, ταξίδι 2 διανυκτερεύσεων
Επαληθευμένο σχόλιο

8/10 Πολύ καλό

Stayed here for three nights with my mom. I stayed in a deluxe double room and it was small for two people. The location was perfect! Close to shopping restaurants and the Eiffel Tower. The staff were also very friendly. Rooms were clean a little outdated but I would stay here again.
Eiron, ταξίδι 3 διανυκτερεύσεων
Επαληθευμένο σχόλιο

10/10 Εξαιρετικό

Very clean & comfortable Boutique hotel in a fabulous location Staff was wonderful
Deborah, ταξίδι 2 διανυκτερεύσεων
Επαληθευμένο σχόλιο

10/10 Εξαιρετικό

Excellent small hotel in fabulous location.
Robert, ταξίδι 4 διανυκτερεύσεων
Επαληθευμένο σχόλιο

8/10 Πολύ καλό

Great hotel in a good location very helpful friendly staff.
Donna, ταξίδι 4 διανυκτερεύσεων
Επαληθευμένο σχόλιο

8/10 Πολύ καλό

Our stay was great. Great location. Very nice hotel
Chris, ταξίδι 3 διανυκτερεύσεων
Επαληθευμένο σχόλιο

10/10 Εξαιρετικό

The staff when checking in is always so helpfulThe breakfast buffet was excellent.
Albert, ταξίδι 4 διανυκτερεύσεων
Επαληθευμένο σχόλιο

10/10 Εξαιρετικό

Great for airport pickup and excellent breakfast and location!
Allison, ταξίδι 1 διανυκτέρευσης
Επαληθευμένο σχόλιο

10/10 Εξαιρετικό

very good very nice staff excellent location for sure will come back once in Paris again
Ronnie, ταξίδι 3 διανυκτερεύσεων
Επαληθευμένο σχόλιο

10/10 Εξαιρετικό

Amazing hotel.
Brian, ταξίδι 1 διανυκτέρευσης
Επαληθευμένο σχόλιο

10/10 Εξαιρετικό

Absolutely loved our stay in this perfectly located lovely hotel. All the staff were friendly and helpful- and the breakfast was delicious. I cannot wait to stay here again!
Amy Noelle, ταξίδι 7 διανυκτερεύσεων
Επαληθευμένο σχόλιο

8/10 Πολύ καλό

It was a great place, but our room was too small to lay our suitcase on the floor. Our ceiling was too low in the back. The shower was very large and the sink was very large, but not much room to lay out our toiletries. It is close to many places to eat and to laundry mat.
Susan, ταξίδι 7 διανυκτερεύσεων
Επαληθευμένο σχόλιο

10/10 Εξαιρετικό

Comfortable, clean hotel in a great location. Room was spacious and well appointed.
Marc, ταξίδι 3 διανυκτερεύσεων
Επαληθευμένο σχόλιο

10/10 Εξαιρετικό

This boutique hotel is darling & conveniently located near city center! The excellent staff were always helpful, accommodating and friendly! The WiFi, lift, outdoor space and amenities were perfect! Highly recommend and will stay here on my next ANGOULÊME visit!
nancy, ταξίδι 3 διανυκτερεύσεων
Επαληθευμένο σχόλιο

8/10 Πολύ καλό

Perfekt!
Daniel, ταξίδι 2 διανυκτερεύσεων
Επαληθευμένο σχόλιο

10/10 Εξαιρετικό

Beautiful rooms, close to the main attractions and shops
Hannah, ταξίδι 1 διανυκτέρευσης
Επαληθευμένο σχόλιο

10/10 Εξαιρετικό

Perfect location!
Anna, ταξίδι 5 διανυκτερεύσεων
Επαληθευμένο σχόλιο

8/10 Πολύ καλό

Fabulous location on a lively street close to two metro stations, nice room, quirky bathroom.
Joelle, ταξίδι 1 διανυκτέρευσης
Επαληθευμένο σχόλιο

10/10 Εξαιρετικό

Excelente, confortável e proximo a torre
Luciano Rodrigo, ταξίδι 1 διανυκτέρευσης
Επαληθευμένο σχόλιο

10/10 Εξαιρετικό

Everything was excellent! great hospitality.
Soroosh, ταξίδι 3 διανυκτερεύσεων
Επαληθευμένο σχόλιο

10/10 Εξαιρετικό

Bra frukost. De små rummen är väligt trånga
Eva, ταξίδι 7 διανυκτερεύσεων
Επαληθευμένο σχόλιο

10/10 Εξαιρετικό

Everything was excellent.
Albert, ταξίδι 1 διανυκτέρευσης
Επαληθευμένο σχόλιο

10/10 Εξαιρετικό

Très très bien
Raymond, ταξίδι 6 διανυκτερεύσεων