Luz De Luna Hotel Barrio Escalante

Κατηγορία καταλύματος: 2.5
Ξενοδοχείο - Σαν Χοσέ

Επιλέξτε ημερομηνίες για να δείτε τιμές

Κατά τη διαμονή σας σε αυτό το κατάλυμα (Luz De Luna Hotel Barrio Escalante), θα βρίσκεστε 10 λεπτά με το αυτοκίνητο από: Πάρκο Sabana και Εθνικό Στάδιο Κόστα Ρίκα. Στις παροχές περιλαμβάνονται το δωρεάν Wi-Fi, η δωρεάν στάθμευση χωρίς παρκαδόρο και το δωρεάν ευρωπαϊκό πρωινό που σερβίρεται καθημερινά μεταξύ 6:30 π.μ. και 10:00 π.μ.. Επίσης, αυτό το ξενοδοχείο βρίσκεται σε κοντινή απόσταση με το αυτοκίνητο από: Εμπορικό κέντρο Multiplaza Escazu.

Σχόλια

7,0 στα 10
Καλό

Δημοφιλείς παροχές

  • Δωρεάν πρωινό
  • Μεταφορά από/προς το αεροδρόμιο
  • Δωρεάν στάθμευση
  • Δωρεάν ασύρματο ίντερνετ
  • Εγκαταστάσεις πλυντηρίων
  • Ρεσεψιόν 24/7

Βασικές παροχές (9)

  • Καθημερινή υπηρεσία οροφοκομίας
  • Καφετέρια
  • Λεωφορειάκι για μεταφορά από και προς το αεροδρόμιο
  • Ρεσεψιόν όλο το 24ωρο
  • Καφέ στους κοινόχρηστους χώρους
  • Κήπος
  • Υπηρεσίες πλυντηρίου
  • Εγκαταστάσεις πλυντηρίων σελφ-σέρβις
  • Αίθουσα δεξιώσεων

Νιώστε σαν στο σπίτι σας (5)

  • Κήπος
  • Καθημερινή υπηρεσία οροφοκομίας
  • Εγκαταστάσεις πλυντηρίων
  • Δωρεάν στάθμευση χωρίς παρκαδόρο
  • Πιστολάκι μαλλιών
Η τρέχουσα τιμή είναι 37 €
συμπεριλαμβάνονται φόροι και τέλη
14 Σεπ - 15 Σεπ

Επιλογές δωματίων

Διαθέσιμα φίλτρα για τα δωμάτια
Εμφανίζονται 5 από 5 δωμάτια

Economy Δωμάτιο

8,0 στα 10
Πολύ καλό
(1 σχόλιο)
  • 1 υπνοδωμάτιο
  • Για 2 άτομα
  • 1 Queen Κρεβάτι
  • Δωρεάν ασύρματο ίντερνετ

Standard Δίκλινο Δωμάτιο (Double)

7,0 στα 10
Καλό
(4 σχόλια)
  • 1 υπνοδωμάτιο
  • Για 3 άτομα
  • 1 Queen Κρεβάτι Ή 1 Queen Κρεβάτι και 1 Μονό Κρεβάτι
  • Δωρεάν ασύρματο ίντερνετ

Standard Τρίκλινο Δωμάτιο

  • 1 υπνοδωμάτιο
  • Για 3 άτομα
  • 1 Queen Κρεβάτι και 1 Μονό Κρεβάτι
  • Δωρεάν ασύρματο ίντερνετ

Deluxe Τετράκλινο Δωμάτιο

  • 1 υπνοδωμάτιο
  • Για 4 άτομα
  • 1 Queen Κρεβάτι και 2 Μονά Κρεβάτια
  • Δωρεάν ασύρματο ίντερνετ

Standard Τετράκλινο Δωμάτιο

  • 1 υπνοδωμάτιο
  • Για 4 άτομα
  • 1 Διπλό Κρεβάτι και 2 Μονά Κρεβάτια
  • Δωρεάν ασύρματο ίντερνετ

Παρόμοια καταλύματα

Mod logo
Συνδεθείτε για να δείτε εκπτώσεις και προνόμια του προγράμματος. Περισσότερες επιβραβεύσεις για περισσότερη περιπέτεια!

Σχετικά με την περιοχή

Χάρτης
calle 33 intensa frente, San José, San José, 11102

Τι υπάρχει σε κοντινή απόσταση

  • Σιδηροδρομικός Σταθμός της Κόστα Ρίκα - 8 λεπτά με τα πόδια - 0.7 χλμ.
  • Εθνικό Πάρκο - 10 λεπτά με τα πόδια - 0.9 χλμ.
  • Εθνικό Μουσείο της Κόστα Ρίκα - 13 λεπτά με τα πόδια - 1.1 χλμ.
  • Πανεπιστήμιο της Κόστα Ρίκας - 16 λεπτά με τα πόδια - 1.4 χλμ.
  • Πάρκο Morazan - 18 λεπτά με τα πόδια - 1.5 χλμ.

Τρόποι μετακίνησης

  • Διεθνές Αεροδρόμιο Tobías Bolaños (SYQ), Σαν Χοσέ - 25 λεπτά με το αυτοκίνητο, 13,7 χλμ.
  • Διεθνές Αεροδρόμιο Χουάν Σανταμαρία (SJO), Σαν Χοσέ - 34 λεπτά με το αυτοκίνητο, 22,1 χλμ.
  • Σταθμός Fercori του Σαν Χοσέ - 7 λεπτά περπάτημα, 0,6 χλμ.
  • Σταθμός Ferrocarril al Atlántico του Σαν Χοσέ - 8 λεπτά περπάτημα, 0,7 χλμ.
  • Σταθμός Procuraduría-Museo του Σαν Χοσέ - 15 λεπτά περπάτημα, 1,2 χλμ.
  • Λεωφορειάκι για μεταφορά από και προς το αεροδρόμιο (επιπλέον χρέωση)

Εστιατόρια

  • ‪Starbucks - ‬5 λεπτά με τα πόδια
  • ‪Costa Rica Beer Factory Inc. - ‬2 λεπτά με τα πόδια
  • ‪Libertario Coffee Co. & Roasters - ‬3 λεπτά με τα πόδια
  • ‪Agüizotes - ‬1 λεπτό με τα πόδια
  • ‪Cafeoteca - ‬2 λεπτά με τα πόδια

Πληροφορίες για το κατάλυμα

Luz De Luna Hotel Barrio Escalante

  • Κατά τη διαμονή σας σε αυτό το κατάλυμα (Luz De Luna Hotel Barrio Escalante), θα βρίσκεστε 10 λεπτά με το αυτοκίνητο από: Πάρκο Sabana και Εθνικό Στάδιο Κόστα Ρίκα. Στις παροχές περιλαμβάνονται το δωρεάν Wi-Fi, η δωρεάν στάθμευση χωρίς παρκαδόρο και το δωρεάν ευρωπαϊκό πρωινό που σερβίρεται καθημερινά μεταξύ 6:30 π.μ. και 10:00 π.μ.. Επίσης, αυτό το ξενοδοχείο βρίσκεται σε κοντινή απόσταση με το αυτοκίνητο από: Εμπορικό κέντρο Multiplaza Escazu.

Με μια ματιά

DONE

Μέγεθος ξενοδοχείου

    • 10 δωμάτια
DONE

Άφιξη/αναχώρηση

    • Ώρα έναρξης check-in: 2:00 μ.μ. – Ώρα λήξης check-in: 5:00 π.μ.
    • Check-in αργά ανάλογα με τη διαθεσιμότητα
    • Ώρα check-out: 12 το μεσημέρι
    • Διατίθεται ανέπαφο check-out
DONE

Ειδικές οδηγίες για το check-in

    • Αυτό το κατάλυμα προσφέρει μεταφορά από το αεροδρόμιο (ίσως να ισχύουν επιπλέον χρεώσεις). Οι επισκέπτες πρέπει να επικοινωνήσουν με το κατάλυμα και να δώσουν στοιχεία σχετικά με την άφιξή τους πριν ταξιδέψουν, χρησιμοποιώντας τα στοιχεία επικοινωνίας που περιλαμβάνονται στην επιβεβαίωση της κράτησης.
    • Το προσωπικό της ρεσεψιόν θα υποδεχτεί τους επισκέπτες κατά την άφιξη.
    • Οι πληροφορίες που παρέχει το κατάλυμα μπορεί να έχουν μεταφραστεί με εργαλεία αυτόματης μετάφρασης.
DONE

Απαιτούνται κατά το check-in

    • Απαιτείται πιστωτική, χρεωστική κάρτα ή εγγύηση σε μετρητά για τυχόν πρόσθετες χρεώσεις
    • Ενδέχεται να απαιτείται επίσημο έγγραφο ταυτότητας με φωτογραφία
DONE

Κατοικίδια

    • Δεν επιτρέπονται κατοικίδια ή ζώα υπηρεσίας
WIFI

Ίντερνετ

    • Δωρεάν ασύρματο ίντερνετ στους κοινόχρηστους χώρους
    • Δωρεάν WiFi (ταχύτητα: 250+ Mbps (για 3-5 άτομα ή έως και 10 συσκευές)) στα δωμάτια
LOCAL_PARKING

Χώρος στάθμευσης

    • Δωρεάν στεγασμένος χώρος στάθμευσης στο κατάλυμα, στάθμευση χωρίς παρκαδόρο στο κατάλυμα
DONE

Μεταφορές

    • Λεωφορειάκι για το αεροδρόμιο (διαθέσιμο 24 ώρες το 24ωρο)*
DONE

Άλλες πληροφορίες

    • Κατάλυμα για μη καπνίζοντες

Παροχές καταλύματος

Φαγητό και ποτό

  • Διατίθεται δωρεάν ευρωπαϊκό πρωινό καθημερινά μεταξύ 6:30 π.μ.–10:00 π.μ.
  • Καφετέρια
  • Καφές/τσάι στους κοινόχρηστους χώρους

Υπηρεσίες

  • Ρεσεψιόν όλο το 24ωρο
  • Υπηρεσία στεγνοκαθαριστηρίου/πλυντηρίου

Εγκαταστάσεις

  • Κήπος
  • Αίθουσα συνεστιάσεων

Προσβασιμότητα

  • Οι επάνω όροφοι είναι προσβάσιμοι μόνο μέσω σκάλας

Παροχές δωματίου

Φρεσκαριστείτε

  • Μπιντές
  • Πιστολάκι μαλλιών

Μείνετε συνδεδεμένοι

  • Γραφείο
  • Δωρεάν WiFi (ταχύτητα: 250+ Mbps (για 3-5 άτομα ή έως και 10 συσκευές))

Περισσότερα

  • Καθημερινά

Τέλη και πολιτικές

Προαιρετικές επιπλέον παροχές

  • Η υπηρεσία μεταφοράς με το λεωφορειάκι αεροδρομίου παρέχεται με επιπλέον χρέωση 55 USD ανά όχημα (απλή διαδρομή). Η μέγιστη χωρητικότητα είναι 4

Πολιτικές

Αυτό το κατάλυμα τελεί υπό τη διαχείριση ενός επαγγελματία οικοδεσπότη. Η παροχή καταλύματος σχετίζεται με το ελεύθερο επάγγελμά του, την επιχειρηματική του δραστηριότητα ή την εργασία του.
Αυτό το κατάλυμα διαθέτει εξωτερικούς χώρους, όπως μπαλκόνια, βεράντες και ταράτσες που πιθανώς να μην είναι κατάλληλοι για παιδιά. Αν έχετε κάποιον προβληματισμό, προτείνουμε να επικοινωνήσετε με το κατάλυμα πριν από την άφιξή σας, για να εξασφαλίσουν ότι θα φιλοξενηθείτε σε ένα κατάλληλο δωμάτιο.
Οι επισκέπτες μπορούν να αισθάνονται ασφαλείς, καθώς στον χώρο του καταλύματος υπάρχουν: ανιχνευτής μονοξειδίου του άνθρακα, ανιχνευτής καπνού και κουτί πρώτων βοηθειών.
Αυτό το κατάλυμα δέχεται πιστωτικές κάρτες, χρεωστικές κάρτες και μετρητά.
Αποδεκτές πιστωτικές κάρτες: πιστωτικές κάρτες, πιστωτικές κάρτες
Αν ακυρώσετε την κράτησή σας, θα υπόκεισθε στην πολιτική ακύρωσης του οικοδεσπότη. Σύμφωνα με τους κανονισμούς της ΕΕ περί των δικαιωμάτων των καταναλωτών, οι υπηρεσίες κράτησης καταλυμάτων δεν υπόκεινται στο δικαίωμα υπαναχώρησης.

Επίσης γνωστό ως

Luz Luna Barrio Escalante Jose
Luz De Luna Hotel Barrio Escalante Hotel
Luz De Luna Hotel Barrio Escalante San José
Luz De Luna Hotel Barrio Escalante Hotel San José

Συχνές ερωτήσεις

Προσφέρει το Luz De Luna Hotel Barrio Escalante δωρεάν ακύρωση και πλήρη επιστροφή χρημάτων;

Ναι, το κατάλυμα (Luz De Luna Hotel Barrio Escalante) έχει διαθέσιμα δωμάτια με πλήρη επιστροφή χρημάτων για κράτηση στη σελίδα μας. Αν έχετε κάνει κράτηση για δωμάτιο με πλήρως επιστρέψιμη τιμή, μπορείτε να το ακυρώσετε έως και λίγες ημέρες πριν το check in ανάλογα με την πολιτική ακύρωσης του καταλύματος. Απλώς βεβαιωθείτε ότι έχετε διαβάσει την πολιτική ακύρωσης αυτού του καταλύματος, για να ενημερωθείτε για τους ακριβείς όρους και τις προϋποθέσεις.

Επιτρέπονται κατοικίδια σε αυτό το κατάλυμα (Luz De Luna Hotel Barrio Escalante);

Λυπούμαστε, δεν επιτρέπονται κατοικίδια ή ζώα υπηρεσίας.

Προσφέρεται στάθμευση στον χώρο του καταλύματος (Luz De Luna Hotel Barrio Escalante);

Ναι, παρέχεται δωρεάν στάθμευση χωρίς παρκαδόρο.

Προσφέρει υπηρεσία μεταφοράς με λεωφορειάκι από και προς το αεροδρόμιο αυτό το κατάλυμα (Luz De Luna Hotel Barrio Escalante);

Ναι, προσφέρεται λεωφορειάκι για μεταφορά από και προς το αεροδρόμιο. Η χρέωση είναι 55 USD ανά όχημα (απλή διαδρομή).

Ποιες ώρες πραγματοποιείται το check-in και το check-out σε αυτό το κατάλυμα (Luz De Luna Hotel Barrio Escalante);

Ώρα έναρξης check-in: 2:00 μ.μ. – Ώρα λήξης check-in: 5:00 π.μ.Το check-out πραγματοποιείται έως 12 το μεσημέρι. Ανέπαφο check-out είναι διαθέσιμο.

Υπάρχει καζίνο στον χώρο αυτού του καταλύματος (Luz De Luna Hotel Barrio Escalante);

Όχι, Αυτό το ξενοδοχείο δεν έχει καζίνο, αλλά τα ακόλουθα είναι σε κοντινή απόσταση Καζίνο Φιέστα (17 λεπτά με τα πόδια) και Καζίνο Φιέστα Ερέδια (16 λεπτά με το αυτοκίνητο).

Ποιες δραστηριότητες είναι διαθέσιμες στο Luz De Luna Hotel Barrio Escalante και στη γύρω περιοχή;

Το Luz De Luna Hotel Barrio Escalante διαθέτει κήπο.

Τι υπάρχει στην περιοχή που βρίσκεται το Luz De Luna Hotel Barrio Escalante;

Το Luz De Luna Hotel Barrio Escalante απέχει μόνο 7 λεπτ. με τα πόδια από Σταθμός Fercori του Σαν Χοσέ και 14 λεπτ. με τα πόδια από Εθνικό Μουσείο της Κόστα Ρίκα.