Delamar Westport

Κατηγορία καταλύματος: 4
Ξενοδοχείο με εσωτερική πισίνα και εστιατόριο - Westport

Επιλέξτε ημερομηνίες για να δείτε τιμές

Κατά τη διαμονή σας σε αυτό το κατάλυμα (Delamar Westport), θα βρίσκεστε 10 λεπτά με το αυτοκίνητο από: Πανεπιστήμιο Fairfield University. Το εστιατόριο είναι το ιδανικό μέρος για φαγητό, και αφού διασκεδάσετε στην εσωτερική πισίνα, μπορείτε να χαλαρώσετε με ένα ποτό στο μπαρ/lounge. Θα βρείτε ακόμη γυμναστήριο που είναι ανοιχτό όλο το 24ωρο, σάουνα και βεράντα.

Σχόλια

9,6 στα 10, Από τα αγαπημένα των πελατών
Κορυφαία βαθμολογία από τους ταξιδιώτες

Δημοφιλείς παροχές

  • Πισίνα
  • Δωρεάν πρωινό
  • Δέχεται κατοικίδια
  • Δωρεάν στάθμευση
  • Δωρεάν ασύρματο ίντερνετ
  • Εστιατόριο

Βασικές παροχές (12)

  • Καθημερινή υπηρεσία οροφοκομίας
  • Εστιατόρια και μπαρ/lounge
  • Εσωτερική πισίνα
  • Δωρεάν λεωφορειάκι για το εμπορικό κέντρο
  • Δωρεάν παραλαβή από τον σιδηροδρομικό σταθμό
  • Δωρεάν μεταφορά στον σιδηροδρομικό σταθμό
  • Γυμναστήριο που είναι ανοιχτό όλο το 24ωρο
  • Σάουνα
  • Room service
  • Αίθουσες συνεδριάσεων
  • Βεράντα
  • Ρεσεψιόν όλο το 24ωρο

Νιώστε σαν στο σπίτι σας (6)

  • Δωρεάν κούνιες/κρεβατάκια μωρού
  • Διαθέσιμα δωμάτια που επικοινωνούν εσωτερικά
  • Ιδιωτικό μπάνιο
  • Κήπος
  • Βεράντα
  • Καθημερινή υπηρεσία οροφοκομίας
Η τρέχουσα τιμή είναι 192 €
συμπεριλαμβάνονται φόροι και τέλη
27 Σεπ - 28 Σεπ

Επιλογές δωματίων

Διαθέσιμα φίλτρα για τα δωμάτια
Εμφανίζονται 10 από 10 δωμάτια

Standard Δωμάτιο, 2 Διπλά Κρεβάτια

9,6 στα 10
Εξαιρετικό
(8 σχόλια)
  • 37 τ.μ.
  • Για 4 άτομα
  • 2 Διπλά Κρεβάτια

Standard Δωμάτιο, 1 King Κρεβάτι

10,0 στα 10
Εξαιρετικό
(11 σχόλια)
  • 37 τ.μ.
  • Για 2 άτομα
  • 1 King Κρεβάτι

Superior Δωμάτιο, 2 Queen Κρεβάτια

10,0 στα 10
Εξαιρετικό
(2 σχόλια)
  • 35 τ.μ.
  • Για 4 άτομα
  • 2 Queen Κρεβάτια

Superior Δωμάτιο, 1 King Κρεβάτι

10,0 στα 10
Εξαιρετικό
(4 σχόλια)
  • 35 τ.μ.
  • Για 2 άτομα
  • 1 King Κρεβάτι

Superior Δωμάτιο, 1 King Κρεβάτι (ADA)

  • 35 τ.μ.
  • Για 2 άτομα
  • 1 King Κρεβάτι

Σουίτα (Westport)

  • 79 τ.μ.
  • 1 υπνοδωμάτιο
  • Για 2 άτομα
  • 1 King Κρεβάτι

Deluxe Δωμάτιο, 1 King Κρεβάτι

  • 37 τ.μ.
  • Για 2 άτομα
  • 1 King Κρεβάτι

Deluxe Δωμάτιο, 2 Queen Κρεβάτια

9,6 στα 10
Εξαιρετικό
(4 σχόλια)
  • 37 τ.μ.
  • Για 4 άτομα
  • 2 Queen Κρεβάτια

Junior Σουίτα

10,0 στα 10
Εξαιρετικό
(2 σχόλια)
  • 56 τ.μ.
  • 1 υπνοδωμάτιο
  • Για 2 άτομα
  • 1 King Κρεβάτι

Executive Στούντιο

10,0 στα 10
Εξαιρετικό
(1 σχόλιο)
  • 56 τ.μ.
  • Για 2 άτομα
  • 1 King Κρεβάτι

Παρόμοια καταλύματα

Mod logo
Συνδεθείτε για να δείτε εκπτώσεις και προνόμια του προγράμματος. Περισσότερες επιβραβεύσεις για περισσότερη περιπέτεια!

Σχετικά με την περιοχή

Χάρτης
1595 Post Rd E, Westport, CT, 06880

Τι υπάρχει σε κοντινή απόσταση

  • Παραλία Southport Beach - 5 λεπτά με το αυτοκίνητο - 2.5 χλμ.
  • Παραλία Burying Hill - 6 λεπτά με το αυτοκίνητο - 3.5 χλμ.
  • Θέατρο Fairfield Theater Company - 7 λεπτά με το αυτοκίνητο - 6.3 χλμ.
  • Πανεπιστήμιο Fairfield University - 8 λεπτά με το αυτοκίνητο - 7.8 χλμ.
  • Country Club of Fairfield (λέσχη γκολφ) - 8 λεπτά με το αυτοκίνητο - 6.0 χλμ.

Τρόποι μετακίνησης

  • Μπρίτζπορτ, Κονέκτικατ (BDR-Igor I. Sikorsky Memorial) - 22 λεπτά με το αυτοκίνητο, 17,6 χλμ.
  • Ντάνμπερι, Κονέκτικατ (DXR-Δημοτικό Αεροδρόμιο του Ντάνμπερι) - 37 λεπτά με το αυτοκίνητο, 36,2 χλμ.
  • Οξφόρδη, Κονέκτικατ (OXC-Γουότερμπερι - Οξφόρδη) - 44 λεπτά με το αυτοκίνητο, 51,7 χλμ.
  • Νιου Χέιβεν, Κονέκτικατ (HVN-Περιφερειακό Αεροδρόμιο του Τουίντ - Νιου Χέιβεν) - 48 λεπτά με το αυτοκίνητο, 47,1 χλμ.
  • Γουάιτ Πλέινς, Νέα Υόρκη (HPN-Κομητεία Γουέστσεστερ) - 52 λεπτά με το αυτοκίνητο, 46,9 χλμ.
  • Άισλιπ, Νέα Υόρκη (ISP-MacArthur) - 142 λεπτά με το αυτοκίνητο, 64,2 χλμ.
  • Φάρμινγκντεϊλ, Νέα Υόρκη (FRG-Republic) - 92 λεπτά με το αυτοκίνητο, 106,4 χλμ.
  • Σταθμός του Φέρφιλντ - 14 λεπτά με το αυτοκίνητο, 6,4 χλμ.
  • Σταθμός του Σάουθπορτ - 25 λεπτά περπάτημα, 2,1 χλμ.
  • Σταθμός του Γκρινς Φαρμς - 30 λεπτά περπάτημα, 2,5 χλμ.
  • Δωρεάν υπηρεσία παραλαβής από το σιδηροδρομικό σταθμό
  • Λεωφορειάκι για τοπικές μετακινήσεις
  • Δωρεάν μεταφορά στο σιδηροδρομικό σταθμό
  • Δωρεάν λεωφορειάκι για το εμπορικό κέντρο

Εστιατόρια

  • ‪Dunkin' - ‬2 λεπτά με το αυτοκίνητο
  • ‪McDonald's - ‬4 λεπτά με το αυτοκίνητο
  • ‪The Clubhouse - ‬2 λεπτά με τα πόδια
  • ‪Shake Shack - ‬12 λεπτά με τα πόδια
  • ‪Starbucks - ‬3 λεπτά με το αυτοκίνητο

Πληροφορίες για το κατάλυμα

Delamar Westport

  • Κατά τη διαμονή σας σε αυτό το κατάλυμα (Delamar Westport), θα βρίσκεστε 10 λεπτά με το αυτοκίνητο από: Πανεπιστήμιο Fairfield University. Το εστιατόριο είναι το ιδανικό μέρος για φαγητό, και αφού διασκεδάσετε στην εσωτερική πισίνα, μπορείτε να χαλαρώσετε με ένα ποτό στο μπαρ/lounge. Θα βρείτε ακόμη γυμναστήριο που είναι ανοιχτό όλο το 24ωρο, σάουνα και βεράντα.

Με μια ματιά

Μέγεθος ξενοδοχείου

    • 86 δωμάτια

Άφιξη/αναχώρηση

    • Ώρα έναρξης check-in: 3:00 μ.μ. – Ώρα λήξης check-in: οποιαδήποτε στιγμή
    • Ελάχιστη ηλικία για check-in: 18
    • Ώρα check-out: 11:00 π.μ.

Ειδικές οδηγίες για το check-in

    • Το προσωπικό της ρεσεψιόν θα υποδεχτεί τους επισκέπτες κατά την άφιξη.
    • Οι πληροφορίες που παρέχει το κατάλυμα μπορεί να έχουν μεταφραστεί με εργαλεία αυτόματης μετάφρασης.

Απαιτούνται κατά το check-in

    • Απαιτείται πιστωτική, χρεωστική κάρτα ή εγγύηση σε μετρητά για τυχόν πρόσθετες χρεώσεις
    • Ενδέχεται να απαιτείται επίσημο έγγραφο ταυτότητας με φωτογραφία
    • Η ελάχιστη ηλικία για check-in είναι 18 ετών

Κατοικίδια

    • Επιτρέπονται τα κατοικίδια (μόνο σκύλοι)*
    • Επιτρέπονται τα ζώα υπηρεσίας
    • Προσφέρει μπολ για τροφή και νερό

Ίντερνετ

    • Δωρεάν ασύρματο ίντερνετ στους κοινόχρηστους χώρους

Χώρος στάθμευσης

    • Δωρεάν στεγασμένος χώρος στάθμευσης και στάθμευση με παρκαδόρο στο κατάλυμα
    • Ο χώρος στάθμευσης στο κατάλυμα είναι προσβάσιμος με αναπηρικό καροτσάκι
    • Διατίθεται σημείο φόρτισης ηλεκτρικών αυτοκινήτων στο κατάλυμα

Μεταφορές

    • Δωρεάν λεωφορειάκι μεταφοράς από και προς τον σιδηροδρομικό σταθμό μεταξύ 7:00 π.μ. και 10:00 μ.μ.

Εκτός καταλύματος

    • Δωρεάν λεωφορειάκι για το εμπορικό κέντρο

Άλλες πληροφορίες

    • Κατάλυμα για μη καπνίζοντες

Παροχές καταλύματος

Φαγητό και ποτό

  • Διατίθεται δωρεάν πρωινό σε μπουφέ μεταξύ 7:00 π.μ.–9:00 π.μ. τις καθημερινές και 7:00 π.μ.–10:00 π.μ. τα σαββατοκύριακα
  • Εστιατόριο
  • Μπαρ/lounge
  • Ιδιωτικό δείπνο
  • Υπηρεσία δωματίου (μόνο σε συγκεκριμένο ωράριο)

Απομακρυσμένη εργασία

  • Αίθουσες συνεδριάσεων

Υπηρεσίες

  • Ρεσεψιόν όλο το 24ωρο
  • Υπηρεσίες concierge
  • Υπηρεσία στεγνοκαθαριστηρίου/πλυντηρίου
  • Φύλαξη αποσκευών
  • Πορτιέρης/θυρωρός
  • Πακέτο για ρομαντική διαμονή

Εγκαταστάσεις

  • Κήπος
  • Βεράντα
  • Γυμναστήριο ανοιχτό όλο το 24ωρο
  • Εσωτερική πισίνα
  • Σάουνα

Προσβασιμότητα

  • Έπιπλο μπάνιου προσβάσιμο για άτομα με αναπηρικό καροτσάκι
  • Ύψος επίπλου προσβάσιμου για άτομα με αναπηρικό καροτσάκι (εκατοστά): 86
  • Σήμανση Braille
  • Ασανσέρ
  • Φάρδος θύρας ασανσέρ (εκατοστά): 91
  • Διαδρομή προσβάσιμη για άτομα με αναπηρικό καροτσάκι
  • Χώρος στάθμευσης προσβάσιμος για άτομα με αναπηρία
  • 5 θέσεις στάθμευσης προσβάσιμες σε άτομα με αναπηρία στο κατάλυμα
  • Ρεσεψιόν με πρόσβαση για άτομα με αναπηρικό καροτσάκι
  • Ασανσέρ με πρόσβαση για άτομα με αναπηρικό καροτσάκι
  • Γυμναστήριο με πρόσβαση για άτομα με αναπηρικό καροτσάκι
  • Εστιατόριο με πρόσβαση για άτομα με αναπηρικό καροτσάκι
  • Lounge με πρόσβαση για άτομα με αναπηρικό καροτσάκι
  • Οπτικοί συναγερμοί στους διαδρόμους
  • Ράμπα μπροστινής εισόδου
  • Αποσπώμενο τηλέφωνο ντους
  • Ηλεκτρικές πρίζες σε χαμηλό ύψος στο μπάνιο
  • Κεφαλή ντους με προσαρμόσιμο ύψος
  • Μπάρα λαβής στη ντουζιέρα
  • Ύψος μπάρας λαβής στη ντουζιέρα (εκατοστά): 91
  • Κορδόνι έκτακτης ανάγκης στο μπάνιο
  • Ντους προσβάσιμο με αναπηρικό καροτσάκι
  • Φάρδος ντους προσβάσιμου με αναπηρικό καροτσάκι (εκατοστά): 152
  • Καλά φωτισμένη διαδρομή προς την είσοδο
  • Διαδρομή προς την είσοδο χωρίς σκαλοπάτια
  • Χαλιά στο δωμάτιο
  • Ξύλινο δάπεδο στο δωμάτιο

Παροχές δωματίου

Διασκεδάστε

  • Τηλεόραση με επίπεδη οθόνη 55 ιντσών
  • Καλωδιακά κανάλια

Άνετη διαμονή

  • Κλιματισμός με ψύξη και κλιματισμός με θέρμανση
  • Μίνι μπαρ
  • Μηχανή εσπρέσο
  • Μπουρνούζια και παντόφλες
  • Σίδερο/σιδερώστρα

Κοιμηθείτε καλά

  • Πουπουλένιο πάπλωμα
  • Κουρτίνες συσκότισης
  • Υπηρεσία τακτοποίησης κρεβατιού
  • Κλινοσκεπάσματα υψηλής ποιότητας
  • Ανώστρωμα
  • Δωρεάν κούνιες/κρεβατάκια μωρού

Φρεσκαριστείτε

  • Ιδιωτικό μπάνιο
  • Μόνο ντουζιέρα
  • Δωρεάν προϊόντα προσωπικής περιποίησης
  • Πιστολάκι μαλλιών
  • Πετσέτες
  • Οδοντόβουρτσα και οδοντόκρεμα
  • Χαρτί υγείας

Μείνετε συνδεδεμένοι

  • Χώρος εργασίας για λάπτοπ

Φαγητό και ποτό

  • Δωρεάν εμφιαλωμένο νερό

Περισσότερα

  • Καθημερινά
  • Χρηματοκιβώτιο μέσα στο δωμάτιο
  • Διατίθενται δωμάτια που επικοινωνούν εσωτερικά
  • Τοπικοί χάρτες

Τέλη και πολιτικές

Κατοικίδια

  • Τα ζώα υπηρεσίας δεν υπόκεινται σε τέλη
  • Επιτρέπονται κατοικίδια με επιπλέον χρέωση 50 USD ανά κατοικίδιο, ανά διανυκτέρευση

Πισίνα, σπα και γυμναστήριο (κατά περίπτωση)

  • Η πισίνα είναι ανοιχτή από 7:00 π.μ. έως 10:00 μ.μ.

Πολιτικές

Αυτό το κατάλυμα τελεί υπό τη διαχείριση ενός επαγγελματία οικοδεσπότη. Η παροχή καταλύματος σχετίζεται με το ελεύθερο επάγγελμά του, την επιχειρηματική του δραστηριότητα ή την εργασία του.
Ενδέχεται να ισχύουν χρεώσεις για επιπλέον άτομα και να ποικίλουν ανάλογα με την πολιτική του καταλύματος.
Αυτό το κατάλυμα διαθέτει εξωτερικούς χώρους, όπως μπαλκόνια, βεράντες και ταράτσες που πιθανώς να μην είναι κατάλληλοι για παιδιά. Αν έχετε κάποιον προβληματισμό, προτείνουμε να επικοινωνήσετε με το κατάλυμα πριν από την άφιξή σας, για να εξασφαλίσουν ότι θα φιλοξενηθείτε σε ένα κατάλληλο δωμάτιο.
Στο κατάλυμα πιθανόν να βρείτε διπλανά δωμάτια/δωμάτια που συνδέονται με εσωτερική πόρτα, ανάλογα με τη διαθεσιμότητα σε κάθε κατάλυμα. Οι πελάτες μπορούν να τα ζητήσουν, επικοινωνώντας με το κατάλυμα στον αριθμό που υπάρχει στην επιβεβαίωση κράτησης.
Οι επισκέπτες μπορούν να αισθάνονται ασφαλείς, καθώς στον χώρο του καταλύματος υπάρχουν: πυροσβεστήρας.
Αυτό το κατάλυμα δέχεται πιστωτικές κάρτες, χρεωστικές κάρτες και μετρητά.
Αποδεκτές πιστωτικές κάρτες: πιστωτικές κάρτες, πιστωτικές κάρτες, πιστωτικές κάρτες, πιστωτικές κάρτες, πιστωτικές κάρτες, πιστωτικές κάρτες
Αν ακυρώσετε την κράτησή σας, θα υπόκεισθε στην πολιτική ακύρωσης του οικοδεσπότη. Σύμφωνα με τους κανονισμούς της ΕΕ περί των δικαιωμάτων των καταναλωτών, οι υπηρεσίες κράτησης καταλυμάτων δεν υπόκεινται στο δικαίωμα υπαναχώρησης.

Επίσης γνωστό ως

Delamar Westport Hotel
Delamar Westport Westport
Delamar Westport Hotel Westport

Συχνές ερωτήσεις

Υπάρχει πισίνα σε αυτό το κατάλυμα (Delamar Westport);

Ναι, θα βρείτε εσωτερική πισίνα. Οι επισκέπτες έχουν πρόσβαση στην πισίνα από 7:00 π.μ. έως 10:00 μ.μ..

Επιτρέπονται κατοικίδια σε αυτό το κατάλυμα (Delamar Westport);

Ναι, το κατάλυμα φιλοξενεί σκύλους. Ισχύει χρέωση ύψους 50 USD ανά κατοικίδιο, ανά διανυκτέρευση. Τα ζώα υπηρεσίας εξαιρούνται από την καταβολή τελών. Μπολ με τροφή και νερό είναι στη διάθεσή σας.

Προσφέρεται στάθμευση στον χώρο του καταλύματος (Delamar Westport);

Ναι, παρέχεται δωρεάν στάθμευση με παρκαδόρο. Σταθμός φόρτισης ηλεκτρικών οχημάτων είναι στη διάθεσή σας.

Ποιες ώρες πραγματοποιείται το check-in και το check-out σε αυτό το κατάλυμα (Delamar Westport);

Ώρα έναρξης check-in: 3:00 μ.μ. – Ώρα λήξης check-in: οποιαδήποτε στιγμήΤο check-out πραγματοποιείται έως 11:00 π.μ..

Ποιες δραστηριότητες είναι διαθέσιμες στο Delamar Westport και στη γύρω περιοχή;

Το Delamar Westport διαθέτει εσωτερική πισίνα, γυμναστήριο που είναι ανοιχτό όλο το 24ωρο, σάουνα και κήπο.

Υπάρχουν εστιατόρια σε αυτό το κατάλυμα (Delamar Westport) ή στη γύρω περιοχή;

Ναι, υπάρχει ένα εστιατόριο στο κατάλυμα.

Σχόλια

Σχόλια για το κατάλυμα Delamar Westport

9,6

Εξαιρετικό

10

Καθαριότητα

9,6

Παροχές

9,8

Προσωπικό & εξυπηρέτηση

9,8

Κατάσταση καταλύματος & παροχές

Σχόλια

Επαληθευμένο σχόλιο

10/10 Εξαιρετικό

Very convenient to everything. Beautiful hotel and restaurant. Breakfast was very well done and made the stay even better! We will definitely be back!
Επαληθευμένο σχόλιο

10/10 Εξαιρετικό

Fabulous pool and sauna. Tasty breakfast. Free covered parking.
Επαληθευμένο σχόλιο

10/10 Εξαιρετικό

A very good hotel. Parking is limites but resolved through vallets
Επαληθευμένο σχόλιο

10/10 Εξαιρετικό

The staff at the Delamar is always friendly and helpful. I do wish there was someplace to get ice - as I hate to inconvenience the staff to go to the kitchen to get me ice. Otherwise - always a nice stay.
Επαληθευμένο σχόλιο

10/10 Εξαιρετικό

Incredible breakfast and lovely staff!!
Επαληθευμένο σχόλιο

10/10 Εξαιρετικό

Wonderful hotel with a great bar/restaurant and wonderful and friendly staff.
Επαληθευμένο σχόλιο

10/10 Εξαιρετικό

A lovely hotel. We look forward to returning.
Επαληθευμένο σχόλιο

10/10 Εξαιρετικό

Great property will be staying there again
Επαληθευμένο σχόλιο

10/10 Εξαιρετικό

Love it here
Επαληθευμένο σχόλιο

10/10 Εξαιρετικό

Welcome drink on arrival, amazing room and bathroom, restaurant bar was hopping and morning breakfast was 5 Star! We thoroughly enjoyed our stay!
Επαληθευμένο σχόλιο

10/10 Εξαιρετικό

Fantastic stuff, clean rooms, family-friendly and will come back again soon
Επαληθευμένο σχόλιο

10/10 Εξαιρετικό

Great stay!!! Would go back 100%
Επαληθευμένο σχόλιο

10/10 Εξαιρετικό

Beautiful hotel. Stunning decor. Best little breakfast buffet and coffee service we’ve had in a long time. Staff was wonderful! We couldn’t be more impressed with this hotel! The room was impeccable and had so many little touches to make it exceptional.
Επαληθευμένο σχόλιο

10/10 Εξαιρετικό

We really enjoyed our stay at this hotel. The staff at the front desk and in the restaurant were excellent. The food at the Dandelion restaurant was varied and delicious. Everything is new and clean in this hotel. We would certainly stay at this here again… and we would also try other Delamar hotels.
Επαληθευμένο σχόλιο

10/10 Εξαιρετικό

Very impressed! Up to date rooms and lobby, very clean hotel with an excellent bar. Looking forward to going back.
Επαληθευμένο σχόλιο

10/10 Εξαιρετικό

Beautiful new hotel, very clean, nice amenities, friendly staff.
Επαληθευμένο σχόλιο

10/10 Εξαιρετικό

Very clean, friendly staff, helpful, and wonderful breakfast buffet.
Επαληθευμένο σχόλιο

10/10 Εξαιρετικό

Everything was terrific
Επαληθευμένο σχόλιο

10/10 Εξαιρετικό

Outstanding
Επαληθευμένο σχόλιο

10/10 Εξαιρετικό

Staff was thoughtful, the hotel was comfortable and stylish, and the restaurant was exceptional. Very happy with our stay. We’ll be back!
Επαληθευμένο σχόλιο

10/10 Εξαιρετικό

Clean comfortable and friendly staff. Nice coffee and breakfast items in the morning. Served my purpose for a quiet overnight stay
Επαληθευμένο σχόλιο

10/10 Εξαιρετικό

Great
Επαληθευμένο σχόλιο

8/10 Πολύ καλό

Nice to allow me early checkin.
Επαληθευμένο σχόλιο

10/10 Εξαιρετικό

So great, I extended my stay an additional night!
Επαληθευμένο σχόλιο

10/10 Εξαιρετικό

The Westport Inn had become a great place to visit. Great vision!