Lungsunds hotell & camping

Κατηγορία καταλύματος: 2
Ξενοδοχείο δίπλα στη λίμνη - Storfors

Επιλέξτε ημερομηνίες για να δείτε τιμές

Αυτό το κατάλυμα (Lungsunds hotell & camping ), που βρίσκεται δίπλα σε γήπεδο γκολφ, είναι μια εξαιρετική επιλογή για τη διαμονή σας εδώ (Storfors). Οι επισκέπτες μπορούν να παραμείνουν δραστήριοι επιλέγοντας μίνι γκολφ στον χώρο του καταλύματος, ενώ στις παροχές περιλαμβάνονται το δωρεάν Wi-Fi, η δωρεάν στάθμευση χωρίς παρκαδόρο και το δωρεάν πρωινό κατά παραγγελία που σερβίρεται καθημερινά μεταξύ 7:00 π.μ. και 9:30 π.μ.. Θα βρείτε ακόμη βεράντα και κήπο.

Σχόλια

8,0 στα 10
Πολύ καλό

Δημοφιλείς παροχές

  • Δωρεάν πρωινό
  • Δέχεται κατοικίδια
  • Δωρεάν στάθμευση
  • Δωρεάν ασύρματο ίντερνετ
  • Μη καπνιστών

Βασικές παροχές (9)

  • Αίθουσες συνεδριάσεων
  • Βεράντα
  • Κήπος
  • Μηχάνημα αυτόματης πώλησης
  • Φούρνος μικροκυμάτων σε κοινόχρηστο χώρο
  • Πολύγλωσσο προσωπικό
  • Μπάρμπεκιου γκριλ
  • Τηλεόραση στους κοινόχρηστους χώρους
  • Μίνι γκολφ

Νιώστε σαν στο σπίτι σας (6)

  • Κήπος
  • Βεράντα
  • Μπάρμπεκιου γκριλ
  • Δωρεάν στάθμευση χωρίς παρκαδόρο
  • Μίνι γκολφ στον χώρο του καταλύματος
  • Καρεκλάκι μωρού
Η τρέχουσα τιμή είναι 101 €
συμπεριλαμβάνονται φόροι και τέλη
26 Αυγ - 27 Αυγ

Επιλογές δωματίων

Διαθέσιμα φίλτρα για τα δωμάτια
Εμφανίζονται 3 από 3 δωμάτια

Standard Μονόκλινο Δωμάτιο

8,0 στα 10
Πολύ καλό
(3 σχόλια)
  • 1 υπνοδωμάτιο
  • Για 1 άτομο
  • 1 Μονό Κρεβάτι
  • Δωρεάν ασύρματο ίντερνετ

Standard Δίκλινο Δωμάτιο (Double)

8,4 στα 10
Πολύ καλό
(6 σχόλια)
  • 1 υπνοδωμάτιο
  • Για 2 άτομα
  • 2 Μονά Κρεβάτια
  • Δωρεάν ασύρματο ίντερνετ

Economy Μονόκλινο Δωμάτιο

  • 1 υπνοδωμάτιο
  • Για 1 άτομο
  • 1 Μονό Κρεβάτι
  • Δωρεάν ασύρματο ίντερνετ

Παρόμοια καταλύματα

Mod logo
Συνδεθείτε για να δείτε εκπτώσεις και προνόμια του προγράμματος. Περισσότερες επιβραβεύσεις για περισσότερη περιπέτεια!

Σχετικά με την περιοχή

Χάρτης
Lungsundet, Storfors, Värmlands län, 688 91

Τι υπάρχει σε κοντινή απόσταση

  • Ογιεβέτερν - 1 λεπτό με τα πόδια - 0.2 χλμ.
  • Αρένα Kristinehamn - 36 λεπτά με το αυτοκίνητο - 38.3 χλμ.
  • Αρένα Gelleråsen - 38 λεπτά με το αυτοκίνητο - 41.2 χλμ.
  • Μπόντα Μποργκ - Κάρλσκογκα - 46 λεπτά με το αυτοκίνητο - 56.1 χλμ.
  • Πανεπιστήμιο του Κάρλσταντ - 56 λεπτά με το αυτοκίνητο - 76.0 χλμ.

Τρόποι μετακίνησης

  • Κάρλσταντ (KSD) - 67 λεπτά με το αυτοκίνητο, 83,2 χλμ.
  • Σταθμός του Στόρφορς - 10 λεπτά με το αυτοκίνητο, 9,4 χλμ.
  • Σταθμός Nässundet - 14 λεπτά με το αυτοκίνητο, 12,7 χλμ.
  • Σταθμός του Nykroppa - 18 λεπτά με το αυτοκίνητο, 19,4 χλμ.

Εστιατόρια

  • ‪Taverna - ‬8 λεπτά με το αυτοκίνητο
  • ‪Nässundets Station - ‬11 λεπτά με το αυτοκίνητο

Πληροφορίες για το κατάλυμα

Lungsunds hotell & camping

  • Αυτό το κατάλυμα (Lungsunds hotell & camping ), που βρίσκεται δίπλα σε γήπεδο γκολφ, είναι μια εξαιρετική επιλογή για τη διαμονή σας εδώ (Storfors). Οι επισκέπτες μπορούν να παραμείνουν δραστήριοι επιλέγοντας μίνι γκολφ στον χώρο του καταλύματος, ενώ στις παροχές περιλαμβάνονται το δωρεάν Wi-Fi, η δωρεάν στάθμευση χωρίς παρκαδόρο και το δωρεάν πρωινό κατά παραγγελία που σερβίρεται καθημερινά μεταξύ 7:00 π.μ. και 9:30 π.μ.. Θα βρείτε ακόμη βεράντα και κήπο.

Με μια ματιά

DONE

Μέγεθος ξενοδοχείου

    • 19 δωμάτια
    • Εκτείνεται σε 2 ορόφους
DONE

Άφιξη/αναχώρηση

    • Ώρα έναρξης check-in: 3:00 μ.μ. – Ώρα λήξης check-in: 10:00 μ.μ.
    • Διατίθεται ανέπαφο check-in
    • Ελάχιστη ηλικία για check-in: 18
    • Ώρα check-out: 12 το μεσημέρι
    • Διατίθεται ανέπαφο check-out
DONE

Ειδικές οδηγίες για το check-in

    • Δεν υπάρχει ρεσεψιόν σε αυτό το κατάλυμα
    • Οι επισκέπτες που σχεδιάζουν να φτάσουν εκτός του κανονικού ωραρίου check-in θα λάβουν ένα email εντός 24 ώρες πριν από την άφιξη με οδηγίες σχετικά με το check-in και πληροφορίες για το lockbox. Η πρόσβαση γίνεται από ιδιωτική οδό.
    • Αν έχετε σκοπό να φτάσετε μετά τις 6:00 μ.μ. επικοινωνήστε με το κατάλυμα εκ των προτέρων, χρησιμοποιώντας τις πληροφορίες στην επιβεβαίωση κράτησης
    • Μια εικονική υπηρεσία ρεσεψιόν που προσφέρει βοήθεια σε πελάτες
    • Οι πληροφορίες που παρέχει το κατάλυμα μπορεί να έχουν μεταφραστεί με εργαλεία αυτόματης μετάφρασης.
DONE

Απαιτούνται κατά το check-in

    • Απαιτείται πιστωτική, χρεωστική κάρτα ή εγγύηση σε μετρητά για τυχόν πρόσθετες χρεώσεις
    • Ενδέχεται να απαιτείται επίσημο έγγραφο ταυτότητας με φωτογραφία
    • Η ελάχιστη ηλικία για check-in είναι 18 ετών
DONE

Παιδιά

    • Δεν υπάρχουν κρεβατάκια για μωρά
DONE

Κατοικίδια

    • Το κατάλυμα δέχεται κατοικίδια δωρεάν
    • Επιτρέπονται τα ζώα υπηρεσίας
WIFI

Ίντερνετ

    • Δωρεάν ασύρματο ίντερνετ στους κοινόχρηστους χώρους
    • Δωρεάν WiFi (ταχύτητα: 25+ Mbps) στα δωμάτια
LOCAL_PARKING

Χώρος στάθμευσης

    • Δωρεάν στάθμευση χωρίς παρκαδόρο στο κατάλυμα
DONE

Άλλες πληροφορίες

    • Κατάλυμα για μη καπνίζοντες

Παροχές καταλύματος

Φαγητό και ποτό

  • Διατίθεται δωρεάν πρωινό κατά παραγγελία καθημερινά μεταξύ 7:00 π.μ.–9:30 π.μ.
  • Μπάρμπεκιου γκριλ
  • Κοινόχρηστος φούρνος μικροκυμάτων

Ταξιδεύοντας με παιδιά

  • Μίνι γκολφ

Τι να κάνετε

  • Μίνι γκολφ
  • Πληροφορίες για ποδηλατικές διαδρομές

Απομακρυσμένη εργασία

  • Αίθουσες συνεδριάσεων

Υπηρεσίες

  • Πολύγλωσσο προσωπικό
  • Εικονική ρεσεψιόν

Εγκαταστάσεις

  • Κήπος
  • Βεράντα
  • Τηλεόραση στους κοινόχρηστους χώρους
  • Δίπλα σε γήπεδο γκολφ
  • Χώρος στάθμευσης ποδηλάτων
  • Αποβάθρα
  • Έπιπλα εξωτερικού χώρου

Προσβασιμότητα

  • Χαλιά σε κοινόχρηστους χώρους
  • Χαλιά στο δωμάτιο

Παροχές δωματίου

Κοιμηθείτε καλά

  • Κλινοσκεπάσματα

Φρεσκαριστείτε

  • Μόνο ντουζιέρα
  • Σαπούνι και σαμπουάν
  • Πιστολάκι μαλλιών
  • Πετσέτες
  • Χαρτί υγείας

Μείνετε συνδεδεμένοι

  • Γραφείο
  • Δωρεάν WiFi (ταχύτητα: 25+ Mbps)

Φαγητό και ποτό

  • Καρεκλάκι μωρού

Τέλη και πολιτικές

Κατοικίδια

  • Τα ζώα υπηρεσίας δεν υπόκεινται σε τέλη

Πολιτικές

Αυτό το κατάλυμα τελεί υπό τη διαχείριση ενός επαγγελματία οικοδεσπότη. Η παροχή καταλύματος σχετίζεται με το ελεύθερο επάγγελμά του, την επιχειρηματική του δραστηριότητα ή την εργασία του.
Αυτό το κατάλυμα δεν διαθέτει ασανσέρ.
Οι επισκέπτες μπορούν να αισθάνονται ασφαλείς, καθώς στον χώρο του καταλύματος υπάρχουν: πυροσβεστήρας, ανιχνευτής καπνού, κουτί πρώτων βοηθειών και φωτισμός στον εξωτερικό χώρο.
Αυτό το κατάλυμα δέχεται πιστωτικές κάρτες και χρεωστικές κάρτες. Δεν γίνονται δεκτά μετρητά.
Αποδεκτές πιστωτικές κάρτες: πιστωτικές κάρτες
Διατίθενται ανέπαφες πληρωμές.
Αν ακυρώσετε την κράτησή σας, θα υπόκεισθε στην πολιτική ακύρωσης του οικοδεσπότη. Σύμφωνα με τους κανονισμούς της ΕΕ περί των δικαιωμάτων των καταναλωτών, οι υπηρεσίες κράτησης καταλυμάτων δεν υπόκεινται στο δικαίωμα υπαναχώρησης.

Επίσης γνωστό ως

Lungsunds hotell camping
Lungsunds Hotell & Camping
Lungsunds hotell & camping Hotel
Lungsunds hotell & camping Storfors
Lungsunds hotell & camping Hotel Storfors

Συχνές ερωτήσεις

Επιτρέπονται κατοικίδια σε αυτό το κατάλυμα (Lungsunds hotell & camping );

Ναι, το κατάλυμα δέχεται κατοικίδια δωρεάν.

Προσφέρεται στάθμευση στον χώρο του καταλύματος (Lungsunds hotell & camping );

Ναι, παρέχεται δωρεάν στάθμευση χωρίς παρκαδόρο.

Ποιες ώρες πραγματοποιείται το check-in και το check-out σε αυτό το κατάλυμα (Lungsunds hotell & camping );

Ώρα έναρξης check-in: 3:00 μ.μ. – Ώρα λήξης check-in: 10:00 μ.μ.Το check-out πραγματοποιείται έως 12 το μεσημέρι. Ανέπαφο check-in και check-out είναι διαθέσιμα.

Ποιες δραστηριότητες είναι διαθέσιμες στο Lungsunds hotell & camping και στη γύρω περιοχή;

Απολαύστε τις καλοκαιρινές δραστηριότητες, όπως κολύμπι, κατά τους καλοκαιρινούς μήνες. Επίσης, το Lungsunds hotell & camping διαθέτει κήπο.

Τι υπάρχει στην περιοχή που βρίσκεται το Lungsunds hotell & camping ;

Το Lungsunds hotell & camping βρίσκεται μόλις 2-λεπτ. με τα πόδια από Ογιεβέτερν.