Hansha Boutique Theme Hotel

Κατηγορία καταλύματος: 2
Ξενοδοχείο - Zhongshan

Επιλέξτε ημερομηνίες για να δείτε τιμές

Μια εξαιρετική επιλογή για τη διαμονή σας εδώ (Zhongshan), αυτό το κατάλυμα (Hansha Boutique Theme Hotel) διαθέτει νυχτερινό κλαμπ.

Δημοφιλείς παροχές

  • Δωρεάν στάθμευση
  • Δραστηριότητες για παιδιά

Βασικές παροχές (5)

  • Νυχτερινό κλαμπ
  • Χώρος ψυχαγωγίας/ηλεκτρονικών παιχνιδιών
  • Χρηματοκιβώτιο στη ρεσεψιόν
  • Υπηρεσίες concierge
  • Αποθήκευση αποσκευών

Επιλογές δωματίων

Διαθέσιμα φίλτρα για τα δωμάτια
Εμφανίζονται 7 από 7 δωμάτια

Deluxe Single Room

  • Για 2 άτομα
  • 1 Queen Κρεβάτι

Romantic Room

  • Για 2 άτομα
  • 1 Queen Κρεβάτι

Deluxe Room (With Mahjong)

  • Για 2 άτομα
  • 1 Queen Κρεβάτι

Deluxe Double Room

  • Για 2 άτομα
  • 2 Διπλά Κρεβάτια

Deluxe Triple Room

  • Για 3 άτομα
  • 3 Διπλά Κρεβάτια

Double Room

  • Για 2 άτομα
  • 2 Διπλά Κρεβάτια

Standard 2-bed Room

  • Για 2 άτομα
  • 2 Διπλά Κρεβάτια

Παρόμοια καταλύματα

Mod logo
Συνδεθείτε για να δείτε εκπτώσεις και προνόμια του προγράμματος. Περισσότερες επιβραβεύσεις για περισσότερη περιπέτεια!

Σχετικά με την περιοχή

Χάρτης
No. 90 Gaoping Avenue (Opposite Dajin No. 1 Factory) , Sanjiao Town, Zhongshan City, Zhongshan, Guangdong, 528445

Τι υπάρχει σε κοντινή απόσταση

  • Εκθεσιακός Χώρος Σχεδιασμού Κόλπου Νάνσα Περλ - 13 λεπτά με το αυτοκίνητο - 14.5 χλμ.
  • Wanda Plaza Nansha - 16 λεπτά με το αυτοκίνητο - 20.4 χλμ.
  • Κεντρικό Πάρκο Λιγκσαν - 17 λεπτά με το αυτοκίνητο - 20.5 χλμ.
  • Υδάτινο Χωριό Lingnan του Zhongshan - 17 λεπτά με το αυτοκίνητο - 15.0 χλμ.
  • Διεθνής Πλατεία Poly - 21 λεπτά με το αυτοκίνητο - 23.6 χλμ.

Τρόποι μετακίνησης

  • Σενζέν (SZX-Διεθνές Αεροδρόμιο της Σενζέν) - 67 λεπτά με το αυτοκίνητο, 63,7 χλμ.
  • Ζουχάι (ZUH-Jinwan) - 89 λεπτά με το αυτοκίνητο, 103,7 χλμ.
  • Διεθνές Αεροδρόμιο Μπαϊγιούν (Can) - 93 λεπτά με το αυτοκίνητο, 108,1 χλμ.
  • Σταθμός Zhongshan North - 36 λεπτά με το αυτοκίνητο, 24,9 χλμ.
  • Σιδηροδρομικός Σταθμός Humen - 37 λεπτά με το αυτοκίνητο, 38,2 χλμ.

Εστιατόρια

  • ‪KFC (肯德基) - ‬13 λεπτά με το αυτοκίνητο
  • ‪松涛居 - ‬12 λεπτά με το αυτοκίνητο
  • ‪Black Ant Coffee - ‬18 λεπτά με το αυτοκίνητο
  • ‪台湾虹汤面馆 - ‬12 λεπτά με το αυτοκίνητο
  • ‪荔景轩 - ‬14 λεπτά με το αυτοκίνητο

Πληροφορίες για το κατάλυμα

Hansha Boutique Theme Hotel

  • Μια εξαιρετική επιλογή για τη διαμονή σας εδώ (Zhongshan), αυτό το κατάλυμα (Hansha Boutique Theme Hotel) διαθέτει νυχτερινό κλαμπ.

Με μια ματιά

Μέγεθος ξενοδοχείου

    • 65 δωμάτια

Άφιξη/αναχώρηση

    • Ώρα έναρξης check-in: 2:00 μ.μ.
    • Ώρα check-out: 12 το μεσημέρι

Ειδικές οδηγίες για το check-in

    • Οι πληροφορίες που παρέχει το κατάλυμα μπορεί να έχουν μεταφραστεί με εργαλεία αυτόματης μετάφρασης.

Απαιτούνται κατά το check-in

    • Απαιτείται πιστωτική, χρεωστική κάρτα ή εγγύηση σε μετρητά για τυχόν πρόσθετες χρεώσεις
    • Ενδέχεται να απαιτείται επίσημο έγγραφο ταυτότητας με φωτογραφία

Χώρος στάθμευσης

    • Δωρεάν στάθμευση χωρίς παρκαδόρο στο κατάλυμα

Άλλες πληροφορίες

    • Καθορισμένοι χώροι για καπνιστές

Παροχές καταλύματος

Τι να κάνετε

  • Καραόκε

Υπηρεσίες

  • Υπηρεσίες concierge
  • Φύλαξη αποσκευών

Εγκαταστάσεις

  • Χτίστηκε το 2015
  • Χρηματοκιβώτιο στη ρεσεψιόν
  • Χώρος ψυχαγωγίας/ηλεκτρονικών παιχνιδιών
  • Νυχτερινό κλαμπ
  • Έπιπλα εξωτερικού χώρου

Προσβασιμότητα

  • Ασανσέρ

Τέλη και πολιτικές

Πολιτικές

Ενδέχεται να ισχύουν χρεώσεις για επιπλέον άτομα και να ποικίλουν ανάλογα με την πολιτική του καταλύματος.
Αυτό το κατάλυμα διαθέτει εξωτερικούς χώρους, όπως μπαλκόνια, βεράντες και ταράτσες που πιθανώς να μην είναι κατάλληλοι για παιδιά. Αν έχετε κάποιον προβληματισμό, προτείνουμε να επικοινωνήσετε με το κατάλυμα πριν από την άφιξή σας, για να εξασφαλίσουν ότι θα φιλοξενηθείτε σε ένα κατάλληλο δωμάτιο.
Αν ακυρώσετε την κράτησή σας, θα υπόκεισθε στην πολιτική ακύρωσης του καταλύματος. Σύμφωνα με τους κανονισμούς της ΕΕ περί των δικαιωμάτων των καταναλωτών, οι υπηρεσίες κράτησης καταλυμάτων δεν υπόκεινται στο δικαίωμα υπαναχώρησης.

Κατηγορία καταλύματος

Το σύστημα αξιολόγησής μας παρέχει μια κατηγορία καταλύματος που βασίζεται στον τύπο του και στις παροχές και υπηρεσίες που παρέχει.

Επίσης γνωστό ως

Hansha Theme Hotel Zhongshan
Hansha Boutique Theme Hotel Hotel
Hansha Boutique Theme Hotel Zhongshan
Hansha Boutique Theme Hotel Hotel Zhongshan

Συχνές ερωτήσεις

Προσφέρεται στάθμευση στον χώρο του καταλύματος (Hansha Boutique Theme Hotel);

Ναι, παρέχεται δωρεάν στάθμευση χωρίς παρκαδόρο.

Ποιες ώρες πραγματοποιείται το check-in και το check-out σε αυτό το κατάλυμα (Hansha Boutique Theme Hotel);

Μπορείτε να κάνετε check-in από 2:00 μ.μ.. Το check-out πραγματοποιείται έως 12 το μεσημέρι.

Ποιες δραστηριότητες είναι διαθέσιμες στο Hansha Boutique Theme Hotel και στη γύρω περιοχή;

Το Hansha Boutique Theme Hotel διαθέτει νυχτερινό κλαμπ και χώρο ψυχαγωγίας/ηλεκτρονικών παιχνιδιών.