Ενοικιαζόμενο για διακοπές
Calahonda Royale Seaview Suite
Κατηγορία καταλύματος: 2
Διαμέρισμα - Mijas
Επιλέξτε ημερομηνίες για να δείτε τιμές
Συλλογή φωτογραφιών για Calahonda Royale Seaview Suite





Κατά τη διαμονή σας σε αυτό το κατάλυμα (διαμέρισμα), θα βρίσκεστε 15 λεπτά με το αυτοκίνητο από: Παραλία Nikki και Παραλία της Fuengirola. Θα βρείτε ακόμη εποχική εξωτερική πισίνα και βεράντα.
Ολόκληρο διαμέρισμα
1 υπνοδωμάτιο1 μπάνιοΓια 4 άτομα
Δημοφιλείς παροχές
- Πισίνα
- Μη καπνιστών
Βασικές παροχές (4)
Βασικές παροχές (4)
- 2 διαμερίσματα μη καπνιζόντων
- Εποχική εξωτερική πισίνα
- Βεράντα
- Πολύγλωσσο προσωπικό
Επιλογές δωματίων
Ελέγξτε τη διαθεσιμότητα για αυτές τις ημερομηνίες
Παρόμοια καταλύματα

Ramada Hotel & Suites by Wyndham Costa del Sol
Mijas
Ramada Hotel & Suites by Wyndham Costa del Sol
Mijas
- Πισίνα
- Κουζίνα
- Εγκαταστάσεις πλυντηρίων
- Δωρεάν στάθμευση
8.2 στα 10, Πολύ καλό, 1.305 σχόλια
8,2
Πολύ καλό
1.305 σχόλια
Η τιμή είναι 149 €
149 €
συμπεριλαμβάνονται φόροι και τέλη
24 Σεπ - 25 Σεπ

Crown Resorts Club Marbella
Mijas
Crown Resorts Club Marbella
Mijas
- Πισίνα
- Κουζίνα
- Εγκαταστάσεις πλυντηρίων
- Δωρεάν στάθμευση
8.0 στα 10, Πολύ καλό, 792 σχόλια
8,0
Πολύ καλό
792 σχόλια

Macdonald Dona Lola Club
Mijas
Macdonald Dona Lola Club
Mijas
- Πισίνα
- Μεταφορά από/προς το αεροδρόμιο
- Κουζίνα
- Εγκαταστάσεις πλυντηρίων
8.8 στα 10, Άριστο, 682 σχόλια
8,8
Άριστο
682 σχόλια

Wyndham Grand Costa del Sol
Mijas
Wyndham Grand Costa del Sol
Mijas
- Πισίνα
- Κουζίνα
- Δωρεάν στάθμευση
- Δωρεάν ασύρματο ίντερνετ
8.4 στα 10, Πολύ καλό, 755 σχόλια
8,4
Πολύ καλό
755 σχόλια
Η τιμή είναι 148 €
148 €
συμπεριλαμβάνονται φόροι και τέλη
28 Σεπ - 29 Σεπ

Macdonald Leila Playa Resort
Mijas
Macdonald Leila Playa Resort
Mijas
- Πισίνα
- Μεταφορά από/προς το αεροδρόμιο
- Κουζίνα
- Δωρεάν στάθμευση
9.2 στα 10, Θαυμάσιο, 257 σχόλια
9,2
Θαυμάσιο
257 σχόλια

Mijas Residence
Mijas
Mijas Residence
Mijas
- Πισίνα
- Κουζίνα
- Εγκαταστάσεις πλυντηρίων
- Δωρεάν στάθμευση
9.8 στα 10, Εξαιρετικό, 88 σχόλια
9,8
Εξαιρετικό
88 σχόλια

Hacienda el Sueño - Holiday Resort
Mijas
Hacienda el Sueño - Holiday Resort
Mijas
- Πισίνα
- Κουζίνα
- Εγκαταστάσεις πλυντηρίων
- Δωρεάν στάθμευση
9.0 στα 10, Θαυμάσιο, 89 σχόλια
9,0
Θαυμάσιο
89 σχόλια
Η τιμή είναι 256 €
256 €
συμπεριλαμβάνονται φόροι και τέλη
4 Σεπ - 5 Σεπ

Apartamentos Ona Campanario
Mijas
Apartamentos Ona Campanario
Mijas
- Πισίνα
- Κουζίνα
- Εγκαταστάσεις πλυντηρίων
- Πρόσβαση στο ίντερνετ
8.2 στα 10, Πολύ καλό, 302 σχόλια
8,2
Πολύ καλό
302 σχόλια
Η τιμή είναι 109 €
109 €
συμπεριλαμβάνονται φόροι και τέλη
27 Σεπ - 28 Σεπ

Los Amigos Beach Club
Mijas
Los Amigos Beach Club
Mijas
- Πισίνα
- Κουζίνα
- Εγκαταστάσεις πλυντηρίων
- Δωρεάν στάθμευση
9.0 στα 10, Θαυμάσιο, 1.425 σχόλια
9,0
Θαυμάσιο
1.425 σχόλια
Η τιμή είναι 136 €
136 €
συμπεριλαμβάνονται φόροι και τέλη
30 Αυγ - 31 Αυγ

Family Duplex Riviera With Pool
Mijas
Family Duplex Riviera With Pool
Mijas
- Πισίνα
- Δωρεάν στάθμευση
- Μη καπνιστών
Συνδεθείτε για να δείτε εκπτώσεις και προνόμια του προγράμματος. Περισσότερες επιβραβεύσεις για περισσότερη περιπέτεια!
Σχετικά με την περιοχή
Mijas, Andalusia
Τι υπάρχει σε κοντινή απόσταση
- Παραλία La Luna - 11 λεπτά με τα πόδια - 1.0 χλμ.
- Παραλία της Καλαόντα - 13 λεπτά με τα πόδια - 1.1 χλμ.
- Μαρίνα Καμπο Πίνο - 18 λεπτά με τα πόδια - 1.5 χλμ.
- Παραλία Cabopino - 1 λεπτό με το αυτοκίνητο - 1.8 χλμ.
- Παραλία της Καλαχόντα - Καλαχόντα - 2 λεπτά με το αυτοκίνητο - 2.2 χλμ.
Τρόποι μετακίνησης
- Αεροδρόμιο της Μάλαγα (AGP) - 42 λεπτά με το αυτοκίνητο, 39,1 χλμ.
- Σταθμός του Τορεμολίνος - 24 λεπτά με το αυτοκίνητο, 33 χλμ.
- Τορρεμολίνος (UTL-Σιδηροδρομικός Σταθμός του Τορρεμολίνος) - 24 λεπτά με το αυτοκίνητο, 33 χλμ.
- Σταθμός του Φουενχιρόλα - 24 λεπτά με το αυτοκίνητο, 19,3 χλμ.
Εστιατόρια
- The Jammy Olive Cafe - 4 λεπτά με το αυτοκίνητο
- Andy's Beach Bar - 3 λεπτά με το αυτοκίνητο
- Slow Boat - 4 λεπτά με το αυτοκίνητο
- Chiringuito Royal Beach Pirata - 14 λεπτά με τα πόδια
- Alberts Bar and Grill - 3 λεπτά με το αυτοκίνητο
Πληροφορίες για το κατάλυμα
Calahonda Royale Seaview Suite
- Κατά τη διαμονή σας σε αυτό το κατάλυμα (διαμέρισμα), θα βρίσκεστε 15 λεπτά με το αυτοκίνητο από: Παραλία Nikki και Παραλία της Fuengirola. Θα βρείτε ακόμη εποχική εξωτερική πισίνα και βεράντα.
Με μια ματιά
Μέγεθος καταλύματος
- 2 διαμερίσματα
Άφιξη/αναχώρηση
- Ώρα έναρξης check-in: 4:00 μ.μ. – Ώρα λήξης check-in: 12 τα μεσάνυχτα
- Ελάχιστη ηλικία για check-in: 18
- Ώρα check-out: 10:00 π.μ.
Ειδικές οδηγίες για το check-in
- Δεν υπάρχει ρεσεψιόν σε αυτό το κατάλυμα
- Οι επισκέπτες θα λάβουν ένα email εντός 7 ημέρες πριν από την άφιξη με οδηγίες σχετικά με το check-in και πληροφορίες ανάκτησης κλειδιού. Η πρόσβαση γίνεται από ιδιωτική οδό.
- Για να κανονίσετε το check-in σας, επικοινωνήστε με το κατάλυμα τουλάχιστον 24 ώρες πριν από την άφιξη, χρησιμοποιώντας τις πληροφορίες στην επιβεβαίωση κράτησης
- Οι πληροφορίες που παρέχει το κατάλυμα μπορεί να έχουν μεταφραστεί με εργαλεία αυτόματης μετάφρασης.
Απαιτούνται κατά το check-in
- Απαιτείται πιστωτική, χρεωστική κάρτα ή εγγύηση σε μετρητά για τυχόν πρόσθετες χρεώσεις
- Ενδέχεται να απαιτείται επίσημο έγγραφο ταυτότητας με φωτογραφία
- Η ελάχιστη ηλικία για check-in είναι 18 ετών
Κατοικίδια
- Δεν επιτρέπονται κατοικίδια
Χώρος στάθμευσης
- Δεν υπάρχει η δυνατότητα στάθμευσης στο κατάλυμα
Άλλες πληροφορίες
- Κατάλυμα για μη καπνίζοντες
Παροχές καταλύματος
Πισίνα/Σπα
- Εποχική εξωτερική πισίνα
- Κοινόχρηστη πισίνα
Στάθμευση και μετακινήσεις
- Δεν υπάρχει διαθέσιμος χώρος στάθμευσης στο κατάλυμα
- Συνιστάται αυτοκίνητο
Υπνοδωμάτια
- 1 υπνοδωμάτιο
Μπάνια
- 1 μπάνιο
Ψυχαγωγία
- Τηλεόραση Smart 21 ιντσών
Εξωτερικοί χώροι
- Βεράντα
- Έπιπλα εξωτερικού χώρου
Κατοικίδια
- Δεν επιτρέπονται τα κατοικίδια
Προσβασιμότητα
- Χωρίς ασανσέρ
- Κατάλυμα για άτομα που δεν καπνίζουν
Υπηρεσίες και ανέσεις
- Πολύγλωσσο προσωπικό
Παροχές ασφαλείας
- Δεν έχει δηλωθεί ανιχνευτής μονοξειδίου του άνθρακα (ο οικοδεσπότης δεν έχει δηλώσει εάν υπάρχει ανιχνευτής μονοξειδίου του άνθρακα στο κατάλυμα – εξετάστε το ενδεχόμενο να φέρετε μαζί σας φορητό ανιχνευτή)
- Δεν έχει δηλωθεί ανιχνευτής καπνού (ο οικοδεσπότης δεν έχει δηλώσει εάν υπάρχει ανιχνευτής καπνού στο κατάλυμα)
Γενικά
- 2 δωμάτια
- Μέγεθος μονάδας: 646 τετρ. πόδια (60 τ.μ.)
Τέλη και πολιτικές
Παιδιά και επιπλέον κρεβάτια
- Τα κρεβατάκια για μωρά προσφέρονται για 3.0 EUR ανά ημέρα
Πισίνα, σπα και γυμναστήριο (κατά περίπτωση)
- Η εποχική πισίνα είναι ανοιχτή την εξής περίοδο: (01) Μαΐου - (30) Σεπτεμβρίου
Πολιτικές
Αυτό το κατάλυμα τελεί υπό τη διαχείριση ενός επαγγελματία οικοδεσπότη. Η παροχή καταλύματος σχετίζεται με το ελεύθερο επάγγελμά του, την επιχειρηματική του δραστηριότητα ή την εργασία του.
Αυτό το κατάλυμα δεν διαθέτει ασανσέρ.
Ο οικοδεσπότης δεν έχει δηλώσει εάν υπάρχει ανιχνευτής μονοξειδίου του άνθρακα στο κατάλυμα – εξετάστε το ενδεχόμενο να φέρετε μαζί σας φορητό ανιχνευτή.
Ο οικοδεσπότης δεν έχει δηλώσει εάν υπάρχει ανιχνευτής καπνού στο κατάλυμα.
Αυτό το κατάλυμα δέχεται επισκέπτες όλων των σεξουαλικών προσανατολισμών και φυλετικών ταυτοτήτων (φιλικό προς τα μέλη της κοινότητας LGBTQ+).
Αυτό το κατάλυμα δέχεται χρεωστικές ή πιστωτικές κάρτες. Δεν γίνονται δεκτά μετρητά.
Αποδεκτές πιστωτικές κάρτες: πιστωτικές κάρτες, πιστωτικές κάρτες, πιστωτικές κάρτες
Οι συναλλαγές σε μετρητά σε αυτό το κατάλυμα δεν μπορούν να υπερβαίνουν το ποσό των 1000 EUR εξαιτίας των εθνικών κανονισμών. Για περισσότερες λεπτομέρειες επικοινωνήστε με το κατάλυμα χρησιμοποιώντας τα στοιχεία στην επιβεβαίωση κράτησης.
Αυτό το κατάλυμα καθαρίζεται επαγγελματικά.
Κωδικός αναφοράς καταλύματος VFT/MA/50093
Αν ακυρώσετε την κράτησή σας, θα υπόκεισθε στην πολιτική ακύρωσης του οικοδεσπότη. Σύμφωνα με τους κανονισμούς της ΕΕ περί των δικαιωμάτων των καταναλωτών, οι υπηρεσίες κράτησης καταλυμάτων δεν υπόκεινται στο δικαίωμα υπαναχώρησης.
Επίσης γνωστό ως
Calahonda Royale Seaview Suite Mijas
Calahonda Royale Seaview Suite Apartment
Calahonda Royale Seaview Suite Apartment Mijas
Συχνές ερωτήσεις
Προσφέρει το Calahonda Royale Seaview Suite δωρεάν ακύρωση και πλήρη επιστροφή χρημάτων;
Ναι, το κατάλυμα (Calahonda Royale Seaview Suite) έχει διαθέσιμα δωμάτια με πλήρη επιστροφή χρημάτων για κράτηση στη σελίδα μας. Αν έχετε κάνει κράτηση για δωμάτιο με πλήρως επιστρέψιμη τιμή, μπορείτε να το ακυρώσετε έως και λίγες ημέρες πριν το check in ανάλογα με την πολιτική ακύρωσης του καταλύματος. Απλώς βεβαιωθείτε ότι έχετε διαβάσει την πολιτική ακύρωσης αυτού του καταλύματος, για να ενημερωθείτε για τους ακριβείς όρους και τ ις προϋποθέσεις.
Υπάρχει πισίνα σε αυτό το κατάλυμα (διαμέρισμα);
Ναι, θα βρείτε εποχική εξωτερική πισίνα.
Επιτρέπονται κατοικίδια σε αυτό το κατάλυμα (διαμέρισμα);
Λυπούμαστε, δεν επιτρέπονται κατοικίδια.
Προσφέρεται στάθμευση στον χώρο του καταλύματος (διαμέρισμα);
Δυστυχώς δεν υπάρχει χώρος στάθμευσης στον χώρο του καταλύματος (διαμέρισμα).
Ποιες ώρες πραγματοποιείται το check-in και το check-out σε αυτό το κατάλυμα (διαμέρισμα);
Ώρα έναρξης check-in: 4:00 μ.μ. – Ώρα λήξης check-in: 12 τα μεσάνυχταΤο check-out πραγματοποιείται έως 10:00 π.μ..
Ποιες δραστηριότητες είναι διαθέσιμες στο Calahonda Royale Seaview Suite και στη γύρω περιοχή;
Το Calahonda Royale Seaview Suite διαθέτει εποχική εξωτερική πισίνα.
Τι υπάρχει στην περιοχή που βρίσκεται το Calahonda Royale Seaview Suite;
Το Calahonda Royale Seaview Suite απέχει μόλις 10 λεπτ. με τα πόδια από Παραλία της Καλαόντα και 8 λεπτ. με τα πόδια από Παραλία La Luna.