Wei Select Xueye Hotel

Κατηγορία καταλύματος: 4
Ξενοδοχείο για οικογένειες με συνεδριακό κέντρο - Τζινάν

Επιλέξτε ημερομηνίες για να δείτε τιμές

Κατά την επίσκεψή σας στην περιοχή (Τζινάν), μια εξαιρετική επιλογή είναι και αυτό το κατάλυμα (Wei Select Xueye Hotel). Οι επισκέπτες μπορούν να πάρουν κάτι να φάνε στην καφετέρια και να πάνε στο γυμναστήριο για να γυμναστούν. Θα βρείτε ακόμη πισίνα για παιδιά και κήπο.

Δημοφιλείς παροχές

  • Πισίνα
  • Διαθέσιμα δωμάτια που επικοινωνούν εσωτερικά
  • Κλιματισμός
  • Γυμναστήριο
  • Διατίθενται κρεβατάκια για μωρά
  • Εγκαταστάσεις πλυντηρίων

Βασικές παροχές (12)

  • Διαθέσιμο πρωινό
  • Γυμναστήριο
  • Πισίνα για παιδιά
  • Καφετέρια
  • Συνεδριακό κέντρο
  • Επιχειρηματικό κέντρο
  • Κήπος
  • Χώρος ψυχαγωγίας/ηλεκτρονικών παιχνιδιών
  • Βιβλιοθήκη
  • Χρηματοκιβώτιο στη ρεσεψιόν
  • Εγκαταστάσεις πλυντηρίων σελφ-σέρβις
  • Κομμωτήριο

Για οικογένειες (6)

  • Κούνιες/κρεβατάκια μωρού
  • Πισίνα για παιδιά
  • Παιδική χαρά στον χώρο του καταλύματος
  • Κήπος
  • Εγκαταστάσεις πλυντηρίων
  • Ασανσέρ

Επιλογές δωματίων

Διαθέσιμα φίλτρα για τα δωμάτια
Εμφανίζονται 10 από 10 δωμάτια

Executive Room - Mountain-View (2 Beds) (French Window, Bathtub)

  • Θέα στο βουνό
  • Για 2 άτομα
  • 2 Μονά Κρεβάτια

Executive Queen Room

  • Θέα στο βουνό
  • Για 3 άτομα
  • 1 Queen Κρεβάτι

Family Room - Lake-View (Open Balcony, Two-Bathroom, Bathtub)

  • Θέα στο βουνό
  • Για 3 άτομα
  • 1 Queen Κρεβάτι και 2 Μονά Κρεβάτια

Weile Children's Room - Hillside and Lake View (Floor-to-Ceiling Window, Children's Amenities)

  • Θέα στο βουνό
  • Για 2 άτομα
  • 1 Μονό Κρεβάτι και 1 Queen Κρεβάτι

Themed Suite

  • Θέα στο βουνό
  • Για 3 άτομα
  • 1 Μονό Κρεβάτι και 1 Queen Κρεβάτι

Superior Room - Lake-View (Double Bed) (French Window, Bathtub)

  • Θέα στο βουνό
  • Για 3 άτομα
  • 1 Queen Κρεβάτι

Superior Room - Lake-View (2 Beds) (French Window, Bathtub)

  • Θέα στο βουνό
  • Για 2 άτομα
  • 2 Μονά Κρεβάτια

Business 2-bed Room

  • Θέα στο βουνό
  • Για 2 άτομα
  • 2 Μονά Κρεβάτια

Business Suite

  • Θέα στο βουνό
  • Για 3 άτομα
  • 1 Queen Κρεβάτι

Executive Suite - Lake-View (Dual Balconies, Bathtub)

  • Θέα στο βουνό
  • Για 3 άτομα
  • 1 Queen Κρεβάτι

Παρόμοια καταλύματα

Mod logo
Συνδεθείτε για να δείτε εκπτώσεις και προνόμια του προγράμματος. Περισσότερες επιβραβεύσεις για περισσότερη περιπέτεια!

Σχετικά με την περιοχή

Χάρτης
No. 3777 Huanhu East Road, Xueye Subdistrict Office, Jinan, Shandong, 277110

Τι υπάρχει σε κοντινή απόσταση

  • Λίμνη Ξουέγιε - 1 λεπτό με τα πόδια - 0.1 χλμ.
  • Μακρύ Βουνό - 16 λεπτά με το αυτοκίνητο - 13.6 χλμ.
  • Οι Πήλινοι Πολεμιστές του Γουέισαν - 35 λεπτά με το αυτοκίνητο - 44.4 χλμ.
  • Μουσείο Κεραμικής Ζίμπο - 49 λεπτά με το αυτοκίνητο - 50.4 χλμ.
  • Παλιά Πόλη Φενγκλίνγκ Ζίμπο - 50 λεπτά με το αυτοκίνητο - 64.0 χλμ.

Τρόποι μετακίνησης

  • Τζινάν (TNA-Διεθνές Αεροδρόμιο της Τζινάν) - 58,4 χλμ.

Πληροφορίες για το κατάλυμα

Wei Select Xueye Hotel

  • Κατά την επίσκεψή σας στην περιοχή (Τζινάν), μια εξαιρετική επιλογή είναι και αυτό το κατάλυμα (Wei Select Xueye Hotel). Οι επισκέπτες μπορούν να πάρουν κάτι να φάνε στην καφετέρια και να πάνε στο γυμναστήριο για να γυμναστούν. Θα βρείτε ακόμη πισίνα για παιδιά και κήπο.

Με μια ματιά

Μέγεθος ξενοδοχείου

    • 223 δωμάτια

Άφιξη/αναχώρηση

    • Ώρα έναρξης check-in: 2:00 μ.μ.
    • Ώρα check-out: 12 το μεσημέρι

Ειδικές οδηγίες για το check-in

    • Οι πληροφορίες που παρέχει το κατάλυμα μπορεί να έχουν μεταφραστεί με εργαλεία αυτόματης μετάφρασης.

Απαιτούνται κατά το check-in

    • Απαιτείται πιστωτική, χρεωστική κάρτα ή εγγύηση σε μετρητά για τυχόν πρόσθετες χρεώσεις
    • Ενδέχεται να απαιτείται επίσημο έγγραφο ταυτότητας με φωτογραφία

Χώρος στάθμευσης

    • Δωρεάν στάθμευση χωρίς παρκαδόρο στο κατάλυμα
    • Διατίθεται σημείο φόρτισης ηλεκτρικών αυτοκινήτων στο κατάλυμα

Άλλες πληροφορίες

    • Καθορισμένοι χώροι για καπνιστές

Παροχές καταλύματος

Φαγητό και ποτό

  • Πρωινό διαθέσιμο (με χρέωση)
  • Καφετέρια

Ταξιδεύοντας με παιδιά

  • Πισίνα για παιδιά
  • Παιδική χαρά
  • Παιχνίδια

Τι να κάνετε

  • Μπάσκετ
  • Καραόκε
  • Τραπέζι μπιλιάρδου
  • Επιτραπέζια αντισφαίριση
  • Μονοπάτια για πεζοπορία/ποδηλασία σε κοντινή απόσταση

Απομακρυσμένη εργασία

  • Επιχειρηματικό κέντρο
  • Συνεδριακό κέντρο

Υπηρεσίες

  • Υπηρεσίες concierge
  • Εγκαταστάσεις πλυντηρίων
  • Κομμωτήριο
  • Φύλαξη αποσκευών
  • Υπηρεσίες γάμου
  • Πολύγλωσσο προσωπικό
  • Πορτιέρης/θυρωρός

Εγκαταστάσεις

  • Χτίστηκε το 2015
  • Χρηματοκιβώτιο στη ρεσεψιόν
  • Κήπος
  • Βιβλιοθήκη
  • Γυμναστήριο
  • Χώρος ψυχαγωγίας/ηλεκτρονικών παιχνιδιών
  • Διαθέσιμες θυρίδες

Προσβασιμότητα

  • Ασανσέρ

Παροχές δωματίου

Άνετη διαμονή

  • Παιδικές ρόμπες και παιδικές παντόφλες

Κοιμηθείτε καλά

  • Διατίθενται κούνιες/κρεβατάκια μωρού

Τέλη και πολιτικές

Πολιτικές

Ενδέχεται να ισχύουν χρεώσεις για επιπλέον άτομα και να ποικίλουν ανάλογα με την πολιτική του καταλύματος.
Αυτό το κατάλυμα διαθέτει εξωτερικούς χώρους, όπως μπαλκόνια, βεράντες και ταράτσες που πιθανώς να μην είναι κατάλληλοι για παιδιά. Αν έχετε κάποιον προβληματισμό, προτείνουμε να επικοινωνήσετε με το κατάλυμα πριν από την άφιξή σας, για να εξασφαλίσουν ότι θα φιλοξενηθείτε σε ένα κατάλληλο δωμάτιο.
Αυτό το κατάλυμα δέχεται πιστωτικές κάρτες.
Αποδεκτές πιστωτικές κάρτες: πιστωτικές κάρτες, πιστωτικές κάρτες, πιστωτικές κάρτες, πιστωτικές κάρτες, πιστωτικές κάρτες, πιστωτικές κάρτες
Αν ακυρώσετε την κράτησή σας, θα υπόκεισθε στην πολιτική ακύρωσης του καταλύματος. Σύμφωνα με τους κανονισμούς της ΕΕ περί των δικαιωμάτων των καταναλωτών, οι υπηρεσίες κράτησης καταλυμάτων δεν υπόκεινται στο δικαίωμα υπαναχώρησης.

Κατηγορία καταλύματος

Το σύστημα αξιολόγησής μας παρέχει μια κατηγορία καταλύματος που βασίζεται στον τύπο του και στις παροχές και υπηρεσίες που παρέχει.

Επίσης γνωστό ως

Wei Select Xueye Hotel Hotel
Wei Select Xueye Hotel Jinan
Wei Select Xueye Hotel Hotel Jinan

Συχνές ερωτήσεις

Υπάρχει πισίνα σε αυτό το κατάλυμα (Wei Select Xueye Hotel);

Ναι, θα βρείτε πισίνα για παιδιά.

Προσφέρεται στάθμευση στον χώρο του καταλύματος (Wei Select Xueye Hotel);

Ναι, παρέχεται δωρεάν στάθμευση χωρίς παρκαδόρο. Σταθμός φόρτισης ηλεκτρικών οχημάτων είναι στη διάθεσή σας.

Ποιες ώρες πραγματοποιείται το check-in και το check-out σε αυτό το κατάλυμα (Wei Select Xueye Hotel);

Μπορείτε να κάνετε check-in από 2:00 μ.μ.. Το check-out πραγματοποιείται έως 12 το μεσημέρι.

Ποιες δραστηριότητες είναι διαθέσιμες στο Wei Select Xueye Hotel και στη γύρω περιοχή;

Απολαύστε τις καλοκαιρινές δραστηριότητες, όπως πεζοπορία, κατά τους καλοκαιρινούς μήνες. Οι επιπλέον δραστηριότητες που περιλαμβάνει το κατάλυμα περιλαμβάνουν μπάσκετ. Απολαύστε τις παροχές του καταλύματος, όπως γυμναστήριο, χώρο ψυχαγωγίας/ηλεκτρονικών παιχνιδιών και κήπο.

Τι υπάρχει στην περιοχή που βρίσκεται το Wei Select Xueye Hotel;

Το Wei Select Xueye Hotel βρίσκεται σε Περιφέρεια Laichengt, μόλις 1 λεπτ. με τα πόδια από Λίμνη Ξουέγιε.