Visnes hotel Stryn AS

Κατηγορία καταλύματος: 2.5
Ξενοδοχείο με εστιατόριο και μπαρ/lounge - Στριν

Επιλέξτε ημερομηνίες για να δείτε τιμές

Στο κατάλυμα (Visnes hotel Stryn AS), θα βρίσκεστε σε απόσταση 10 λεπτών με το αυτοκίνητο από: Τελεφερίκ Loen Skylift. Οι επισκέπτες που ψάχνουν κάτι να φάνε μπορούν να επισκεφτούν το εστιατόριο, ενώ το μπαρ/lounge είναι το ιδανικό μέρος για να απολαύσουν ένα ποτό στο τέλος της ημέρας. Άλλες παροχές περιλαμβάνουν βεράντα και κήπο.

Σχόλια

9,6 στα 10, Από τα αγαπημένα των πελατών
Κορυφαία βαθμολογία από τους ταξιδιώτες

Δημοφιλείς παροχές

  • Δωρεάν πρωινό
  • Δωρεάν στάθμευση
  • Δωρεάν ασύρματο ίντερνετ
  • Εστιατόριο
  • Μπαρ
  • Εγκαταστάσεις πλυντηρίων

Βασικές παροχές (12)

  • Καθημερινή υπηρεσία οροφοκομίας
  • Εστιατόρια και μπαρ/lounge
  • Χώρος φύλαξης εξοπλισμού σκι
  • Αίθουσες συνεδριάσεων
  • Βεράντα
  • Καφέ στους κοινόχρηστους χώρους
  • Κήπος
  • Βιβλιοθήκη
  • Κοινόχρηστο σαλόνι
  • Υπηρεσίες πλυντηρίου
  • Υπηρεσίες concierge
  • Υπηρεσίες γάμου

Νιώστε σαν στο σπίτι σας (6)

  • Κήπος
  • Βεράντα
  • Καθημερινή υπηρεσία οροφοκομίας
  • Υπηρεσία στεγνοκαθαριστηρίου/πλυντηρίου
  • Δωρεάν στάθμευση χωρίς παρκαδόρο
  • Παιδικό σερβίτσιο

Επιλογές δωματίων

Διαθέσιμα φίλτρα για τα δωμάτια
Εμφανίζονται 6 από 6 δωμάτια

Traditional Δίκλινο Δωμάτιο (Double ή Twin)

9,6 στα 10
Εξαιρετικό
(7 σχόλια)
  • Θέα στο βουνό
  • 20 τ.μ.
  • 1 υπνοδωμάτιο
  • Για 2 άτομα
  • 1 Διπλό Κρεβάτι

Traditional Δίκλινο Δωμάτιο (Double ή Twin), Θέα στον Κόλπο

8,8 στα 10
Άριστο
(8 σχόλια)
  • Θέα στον κόλπο
  • 22 τ.μ.
  • 1 υπνοδωμάτιο
  • Για 2 άτομα
  • 1 Διπλό Κρεβάτι

Deluxe Τετράκλινο Δωμάτιο, Θέα στο Βουνό

9,4 στα 10
Εξαιρετικό
(3 σχόλια)
  • Θέα στο βουνό
  • 28 τ.μ.
  • 1 υπνοδωμάτιο
  • Για 4 άτομα
  • 1 Queen Κρεβάτι και 2 Μονά Κρεβάτια

Classic Μονόκλινο Δωμάτιο, Θέα στο Βουνό

8,8 στα 10
Άριστο
(3 σχόλια)
  • Θέα στο βουνό
  • 10 τ.μ.
  • 1 υπνοδωμάτιο
  • Για 1 άτομο
  • 1 Μονό Κρεβάτι

Classic Σουίτα, Θέα στον Κόλπο

10,0 στα 10
Εξαιρετικό
(2 σχόλια)
  • Θέα στον κόλπο
  • 37 τ.μ.
  • 1 υπνοδωμάτιο
  • Για 2 άτομα
  • 1 Queen Κρεβάτι

Superior Διαμέρισμα (Condo), Θέα στον Κόλπο

  • Θέα στον κόλπο
  • 104 τ.μ.
  • 2 υπνοδωμάτια
  • Για 6 άτομα
  • 2 Queen Κρεβάτια και 1 Διπλός Καναπές-Κρεβάτι

Παρόμοια καταλύματα

Mod logo
Συνδεθείτε για να δείτε εκπτώσεις και προνόμια του προγράμματος. Περισσότερες επιβραβεύσεις για περισσότερη περιπέτεια!

Σχετικά με την περιοχή

Χάρτης
PRESTESTEGEN 1, Stryn, Vestland, 6783

Τι υπάρχει σε κοντινή απόσταση

  • Τουριστικό Γραφείο Πληροφοριών Στριν - 16 λεπτά με τα πόδια - 1.4 χλμ.
  • Τελεφερίκ Loen Skylift - 9 λεπτά με το αυτοκίνητο - 11.3 χλμ.
  • Λίμνη Lovatnet - 15 λεπτά με το αυτοκίνητο - 15.4 χλμ.
  • Κέντρο Εθνικού Δρυμού Jostedalsbreen - 21 λεπτά με το αυτοκίνητο - 28.3 χλμ.
  • Λίμνη Oldevatnet - 25 λεπτά με το αυτοκίνητο - 23.9 χλμ.

Τρόποι μετακίνησης

  • Όρστα-Βόλντα (HOV-Χόβντεν) - 58 λεπτά με το αυτοκίνητο, 64,6 χλμ.
  • Σαντάν (SND-Anda) - 86 λεπτά με το αυτοκίνητο, 78,4 χλμ.

Εστιατόρια

  • ‪Mølla - ‬15 λεπτά με το αυτοκίνητο
  • ‪Isehaug Kafeteria - ‬13 λεπτά με τα πόδια
  • ‪Stryn kaffebar og vertshus - ‬13 λεπτά με τα πόδια
  • ‪Circle K - ‬8 λεπτά με το αυτοκίνητο
  • ‪Café Gobeten - ‬32 λεπτά με το αυτοκίνητο

Πληροφορίες για το κατάλυμα

Visnes hotel Stryn AS

  • Στο κατάλυμα (Visnes hotel Stryn AS), θα βρίσκεστε σε απόσταση 10 λεπτών με το αυτοκίνητο από: Τελεφερίκ Loen Skylift. Οι επισκέπτες που ψάχνουν κάτι να φάνε μπορούν να επισκεφτούν το εστιατόριο, ενώ το μπαρ/lounge είναι το ιδανικό μέρος για να απολαύσουν ένα ποτό στο τέλος της ημέρας. Άλλες παροχές περιλαμβάνουν βεράντα και κήπο.

Με μια ματιά

Μέγεθος ξενοδοχείου

    • 20 δωμάτια

Άφιξη/αναχώρηση

    • Ώρα έναρξης check-in: 3:00 μ.μ. – Ώρα λήξης check-in: 11:00 μ.μ.
    • Check-in αργά ανάλογα με τη διαθεσιμότητα
    • Ελάχιστη ηλικία για check-in: 18
    • Ώρα check-out: 11:00 π.μ.

Ειδικές οδηγίες για το check-in

    • Η ρεσεψιόν είναι ανοιχτή καθημερινά από 7:30 π.μ. έως 11:00 μ.μ.
    • Το προσωπικό της ρεσεψιόν λειτουργεί με περιορισμένο ωράριο.
    • Αν έχετε σκοπό να φτάσετε μετά τις 9:00 μ.μ. επικοινωνήστε με το κατάλυμα εκ των προτέρων, χρησιμοποιώντας τις πληροφορίες στην επιβεβαίωση κράτησης
    • Οι πληροφορίες που παρέχει το κατάλυμα μπορεί να έχουν μεταφραστεί με εργαλεία αυτόματης μετάφρασης.

Απαιτούνται κατά το check-in

    • Απαιτείται πιστωτική, χρεωστική κάρτα ή εγγύηση σε μετρητά για τυχόν πρόσθετες χρεώσεις
    • Ενδέχεται να απαιτείται επίσημο έγγραφο ταυτότητας με φωτογραφία
    • Η ελάχιστη ηλικία για check-in είναι 18 ετών

Παιδιά

    • Δεν υπάρχουν κρεβατάκια για μωρά

Κατοικίδια

    • Δεν επιτρέπονται κατοικίδια

Ίντερνετ

    • Δωρεάν ασύρματο ίντερνετ στους κοινόχρηστους χώρους
    • Δωρεάν WiFi (ταχύτητα: 250+ Mbps (για 3-5 άτομα ή έως και 10 συσκευές)) στα δωμάτια

Χώρος στάθμευσης

    • Δωρεάν στάθμευση χωρίς παρκαδόρο στο κατάλυμα
    • Διατίθεται σημείο φόρτισης ηλεκτρικών αυτοκινήτων στο κατάλυμα

Άλλες πληροφορίες

    • Καθορισμένοι χώροι για καπνιστές (ισχύουν πρόστιμα)

Παροχές καταλύματος

Φαγητό και ποτό

  • Διατίθεται δωρεάν πρωινό σε μπουφέ καθημερινά μεταξύ 7:30 π.μ.–10:30 π.μ.
  • Εστιατόριο
  • Μπαρ/lounge
  • Καφές/τσάι στους κοινόχρηστους χώρους

Τι να κάνετε

  • Μονοπάτια για πεζοπορία/ποδηλασία σε κοντινή απόσταση
  • Ποδηλασία βουνού σε κοντινή απόσταση
  • Σκι αντοχής (cross-country) σε κοντινή απόσταση
  • Εναέρια τροχαλία (ziplining) σε κοντινή απόσταση
  • Σνόουμπορντ σε κοντινή απόσταση
  • Ψάρεμα σε κοντινή απόσταση

Απομακρυσμένη εργασία

  • Αίθουσες συνεδριάσεων

Υπηρεσίες

  • Λειτουργία ρεσεψιόν συγκεκριμένες ώρες μόνο
  • Υπηρεσίες concierge
  • Βοήθεια για προγραμματισμό ξεναγήσεων/αγορά εισιτηρίων
  • Υπηρεσία στεγνοκαθαριστηρίου/πλυντηρίου
  • Φύλαξη αποσκευών
  • Υπηρεσίες γάμου
  • Ενοικιάσεις ποδηλάτων
  • Χώρος φύλαξης εξοπλισμού σκι

Εγκαταστάσεις

  • Κήπος
  • Βεράντα
  • Βιβλιοθήκη
  • Κοινόχρηστο καθιστικό
  • Αίθουσα συνεστιάσεων
  • Έπιπλα εξωτερικού χώρου

Παροχές δωματίου

Άνετη διαμονή

  • Θέρμανση

Κοιμηθείτε καλά

  • Κλινοσκεπάσματα

Φρεσκαριστείτε

  • Κοινόχρηστο μπάνιο
  • Σαπούνι και σαμπουάν
  • Πιστολάκι μαλλιών
  • Πετσέτες
  • Χαρτί υγείας

Μείνετε συνδεδεμένοι

  • Δωρεάν WiFi (ταχύτητα: 250+ Mbps (για 3-5 άτομα ή έως και 10 συσκευές))

Φαγητό και ποτό

  • Σερβίρισμα σαμπάνιας
  • Παιδικό σερβίτσιο
  • Καρεκλάκι μωρού

Περισσότερα

  • Καθημερινά

Τέλη και πολιτικές

Πολιτικές

Αυτό το κατάλυμα τελεί υπό τη διαχείριση ενός επαγγελματία οικοδεσπότη. Η παροχή καταλύματος σχετίζεται με το ελεύθερο επάγγελμά του, την επιχειρηματική του δραστηριότητα ή την εργασία του.
Ενδέχεται να ισχύουν χρεώσεις για επιπλέον άτομα και να ποικίλουν ανάλογα με την πολιτική του καταλύματος.
Αυτό το κατάλυμα διαθέτει εξωτερικούς χώρους, όπως μπαλκόνια, βεράντες και ταράτσες που πιθανώς να μην είναι κατάλληλοι για παιδιά. Αν έχετε κάποιον προβληματισμό, προτείνουμε να επικοινωνήσετε με το κατάλυμα πριν από την άφιξή σας, για να εξασφαλίσουν ότι θα φιλοξενηθείτε σε ένα κατάλληλο δωμάτιο.
Αυτό το κατάλυμα δεν διαθέτει ασανσέρ.
Οι επισκέπτες μπορούν να αισθάνονται ασφαλείς, καθώς στον χώρο του καταλύματος υπάρχουν: πυροσβεστήρας.
Αυτό το κατάλυμα δέχεται πιστωτικές κάρτες και μετρητά.
Αποδεκτές πιστωτικές κάρτες: πιστωτικές κάρτες, πιστωτικές κάρτες
Κωδικός αναφοράς καταλύματος MVA937130538NO
Αν ακυρώσετε την κράτησή σας, θα υπόκεισθε στην πολιτική ακύρωσης του οικοδεσπότη. Σύμφωνα με τους κανονισμούς της ΕΕ περί των δικαιωμάτων των καταναλωτών, οι υπηρεσίες κράτησης καταλυμάτων δεν υπόκεινται στο δικαίωμα υπαναχώρησης.

Επίσης γνωστό ως

Visnes hotel Stryn AS Hotel
Visnes hotel Stryn AS Stryn
Visnes hotel Stryn AS Hotel Stryn

Συχνές ερωτήσεις

Επιτρέπονται κατοικίδια σε αυτό το κατάλυμα (Visnes hotel Stryn AS);

Λυπούμαστε, δεν επιτρέπονται κατοικίδια.

Προσφέρεται στάθμευση στον χώρο του καταλύματος (Visnes hotel Stryn AS);

Ναι, παρέχεται δωρεάν στάθμευση χωρίς παρκαδόρο. Σταθμός φόρτισης ηλεκτρικών οχημάτων είναι στη διάθεσή σας.

Ποιες ώρες πραγματοποιείται το check-in και το check-out σε αυτό το κατάλυμα (Visnes hotel Stryn AS);

Ώρα έναρξης check-in: 3:00 μ.μ. – Ώρα λήξης check-in: 11:00 μ.μ.Το check-out πραγματοποιείται έως 11:00 π.μ..

Ποιες δραστηριότητες είναι διαθέσιμες στο Visnes hotel Stryn AS και στη γύρω περιοχή;

Διασκεδάστε με χειμερινές δραστηριότητες σε κοντινή απόσταση, όπως σκι αντοχής (cross-country) και σνόουμπορντ. Όταν ο καιρός καλυτερεύσει, επιστρέψτε και απολαύστε δραστηριότητες, όπως ψάρεμα και πεζοπορία. Απολαύστε επιπλέον δραστηριότητες αναψυχής, όπως κυνήγι, σε κοντινή απόσταση. Επίσης, το Visnes hotel Stryn AS διαθέτει κήπο.

Υπάρχουν εστιατόρια σε αυτό το κατάλυμα (Visnes hotel Stryn AS) ή στη γύρω περιοχή;

Ναι, υπάρχει ένα εστιατόριο στο κατάλυμα.

Σχόλια

Σχόλια για το κατάλυμα Visnes hotel Stryn AS

9,6

Εξαιρετικό

9,8

Καθαριότητα

9,4

Παροχές

9,8

Προσωπικό & εξυπηρέτηση

9,6

Κατάσταση καταλύματος & παροχές

Σχόλια

Επαληθευμένο σχόλιο

10/10 Εξαιρετικό

Beautiful old style hotel it takes you back to a small village design, clean nice stuff
Επαληθευμένο σχόλιο

10/10 Εξαιρετικό

Great place. Great staff. Great breakfast buffet. We really enjoyed our stay here!
Επαληθευμένο σχόλιο

10/10 Εξαιρετικό

If visiting Stryn - a great place to stay
Επαληθευμένο σχόλιο

10/10 Εξαιρετικό

Spacious and charming rooms, enjoyable and helpful staff, delicious breakfast and dinner.
Επαληθευμένο σχόλιο

10/10 Εξαιρετικό

Very friendly staff, especially the welcome on check-in.
Επαληθευμένο σχόλιο

10/10 Εξαιρετικό

Fantastiskt trevlig personal och så fint hotell. Middagen var mycket god. Rekommenderar verkligen detta hotel.
Επαληθευμένο σχόλιο

10/10 Εξαιρετικό

Authentic and historic property with the room size and service of a luxury hotel and the personality of a B&B. Great location for short drives to amazing places! Food was very good as well. Truly enjoyed our stay completely!
Επαληθευμένο σχόλιο

10/10 Εξαιρετικό

Great place to stay, beautiful hotel. We stayed in one of the family rooms in the adjacent red building which was spacious for 4 adults. The car charger and washing machine (and drying room) made our stay very comfortable and stressless. Breakfast was delicious. I would not hesitate to recommend this hotel to anybody wishing to stay in or around Stryn.
Επαληθευμένο σχόλιο

8/10 Πολύ καλό

The hotel and restaurant staff were wonderful! We ate dinner at the restaurant which was great! Our room was nice but it was a little noisy and we did get smells from the kitchen. The porch was lovely and we went out there even though it was a little chilly as they had blankets to use.
Επαληθευμένο σχόλιο

10/10 Εξαιρετικό

We enjoyed our stay very much and especially enjoyed dinner at the adjacent Gastro Pub. Fabulous food - with an amazing view!
Επαληθευμένο σχόλιο

10/10 Εξαιρετικό

Trevligt hotell med bra service och god mat. Frukosten var fantastisk med mycket närproducerat.
Επαληθευμένο σχόλιο

8/10 Πολύ καλό

Känns som att bo i ett museum. Rolig känsla men bekvämt. Frukosten hade inte jätte mycket utbud men allt var jätte gott
Επαληθευμένο σχόλιο

8/10 Πολύ καλό

Hôtel un peu vieillot, petit déjeuner assez moyen. Par contre excellent dîner.
Επαληθευμένο σχόλιο

10/10 Εξαιρετικό

Fräscht historiskt hotell. Fantastisk middag och frukost, med lokalproducerad mat!
Επαληθευμένο σχόλιο

10/10 Εξαιρετικό

Mysigt

Jättemysigt med trevliga detaljer
Επαληθευμένο σχόλιο

10/10 Εξαιρετικό

Very nice hotel. We stayed in a family room in the barn which was very comfortable for three adults. Breakfast was excellent with delicious homemade bread, jams, and pate. Also very good croissants. Highly recommend this hotel!
Επαληθευμένο σχόλιο

10/10 Εξαιρετικό

A wonderful place to stay! Our room was very comfortable and clean! Visnes is a quaint place with wonderful history dating back to 1850s! The buffet and dinners were excellent! The staff was very gracious!
Επαληθευμένο σχόλιο

10/10 Εξαιρετικό

Nice property with owners participation in every detail.
Επαληθευμένο σχόλιο

10/10 Εξαιρετικό

Hotel is fantastic and a historic part of Stryn. The food is excellent. They have so many homemade or locally sourced goods. All the staff were very friendly and helpful. You can tell the owners put a lot of thought into making your experience there be a lasting memory.
Επαληθευμένο σχόλιο

10/10 Εξαιρετικό

Très bien
Επαληθευμένο σχόλιο

8/10 Πολύ καλό

Fint gammalt hus. Det var tyvärr väldigt lyhört från trafiken och från de andra rummen. Frukosten var jättebra!
Επαληθευμένο σχόλιο

8/10 Πολύ καλό

Fräscht och stort rum. Perfekt för en familj. Vi saknade dock TV på rummet. Det hade gett 5
Επαληθευμένο σχόλιο

8/10 Πολύ καλό

Väldigt romantiskt, mysigt och klassiskt hotell där man verkligen känner av historien. All personal var väldigt hjälpsamma och trevliga. Middagen höll hög klass och frukosten var bra. Väl högt pris och bullrigt utanför nattetid drar ner helhetsintrycket lite. På andra sidan vägen var en lastbilscentral och mycket trafik på vägen, vilket med värmen och därmed öppna fönster gjorde det bullrigt.
Επαληθευμένο σχόλιο

10/10 Εξαιρετικό

Super helpful and kind staff, beautiful, charming, well kept property. The breakfast was the best food we've had in Norway. Highly recommend!
Επαληθευμένο σχόλιο

10/10 Εξαιρετικό

Utmerket om man har valgt å bo på et historisk hotell.