Stay Passport Express Spa Dangsan

Κατηγορία καταλύματος: 2
Ξενοδοχείο στο κέντρο της πόλης σε κοντινή απόσταση από: Πάρκο Yeouido Hangang

Επιλέξτε ημερομηνίες για να δείτε τιμές

Σε αυτό το κατάλυμα (Stay Passport Express Spa Dangsan), θα βρίσκεστε μόλις 5 λεπτά με το αυτοκίνητο από: Πανεπιστήμιο Hongik και Πάρκο Yeouido Hangang. Επίσης, σε κοντινή απόσταση με το αυτοκίνητο θα βρείτε τα εξής: Αγορά του Namdaemun και Παλάτι Γκιονγκμποκγκούνγκ. Το κατάλυμα βρίσκεται σε πολύ κοντινή απόσταση με τα πόδια από τα μέσα μαζικής μεταφοράς: το σημείο επιβίβασης Σταθμός Seonyudo βρίσκεται σε απόσταση 4 λεπτών και το σημείο επιβίβασης Σταθμός Dangsan βρίσκεται σε απόσταση 6 λεπτών.

Σχόλια

8,6 στα 10
Άριστο

Δημοφιλείς παροχές

  • Δωρεάν ασύρματο ίντερνετ
  • Κλιματισμός
  • Μη καπνιστών

Νιώστε σαν στο σπίτι σας (6)

  • Ιδιωτικό μπάνιο
  • Έλεγχος κλιματισμού στο δωμάτιο (κλιματιστικό)
  • Ψηφιακή τηλεόραση
  • Κλινοσκεπάσματα υψηλής ποιότητας (premium)
  • Μπουρνούζια
  • Τραπεζαρία
Η τρέχουσα τιμή είναι 112 €
συμπεριλαμβάνονται φόροι και τέλη
10 Σεπ - 11 Σεπ

Επιλογές δωματίων

Διαθέσιμα φίλτρα για τα δωμάτια
Εμφανίζονται 7 από 7 δωμάτια

SLEEPER 2

10,0 στα 10
Εξαιρετικό
(1 σχόλιο)
  • 1 υπνοδωμάτιο
  • Για 2 άτομα
  • 1 Queen Κρεβάτι
  • Δωρεάν ασύρματο ίντερνετ

SLEEPER 4-1

  • 1 υπνοδωμάτιο
  • Για 2 άτομα
  • 1 Διπλό Κρεβάτι
  • Δωρεάν ασύρματο ίντερνετ

SLEEPER 4-2

  • 1 υπνοδωμάτιο
  • Για 4 άτομα
  • 2 Διπλά Κρεβάτια
  • Δωρεάν ασύρματο ίντερνετ

COUCHETTE

  • 1 υπνοδωμάτιο
  • Για 2 άτομα
  • 1 Queen Κρεβάτι
  • Δωρεάν ασύρματο ίντερνετ

COUCHETTE

  • Για 2 άτομα
  • 1 Queen Κρεβάτι
  • Δωρεάν ασύρματο ίντερνετ

SLEEPER 2

  • Για 2 άτομα
  • 1 Διπλό Κρεβάτι
  • Δωρεάν ασύρματο ίντερνετ

SLEEPER 4-1

  • Για 4 άτομα
  • 2 Διπλά Κρεβάτια
  • Δωρεάν ασύρματο ίντερνετ

Παρόμοια καταλύματα

Mod logo
Συνδεθείτε για να δείτε εκπτώσεις και προνόμια του προγράμματος. Περισσότερες επιβραβεύσεις για περισσότερη περιπέτεια!

Σχετικά με την περιοχή

Χάρτης
92-1 Yangpyeong-ro, Yeongdeungpo-gu, Seoul, 07206

Τι υπάρχει σε κοντινή απόσταση

  • Πάρκο Yanghwa Hangang Riverside Park - 7 λεπτά με τα πόδια - 0.6 χλμ.
  • Πάρκο Seonyudo - 13 λεπτά με τα πόδια - 1.1 χλμ.
  • Νοσοκομείο Ewha Womans University Mokdong - 17 λεπτά με τα πόδια - 1.4 χλμ.
  • Πάρκο Yeouido Hangang - 19 λεπτά με τα πόδια - 1.7 χλμ.
  • Πάρκο Yeouido - 19 λεπτά με τα πόδια - 1.7 χλμ.

Τρόποι μετακίνησης

  • Σεούλ (GMP-Διεθνές Αεροδρόμιο Gimpo) - 28 λεπτά με το αυτοκίνητο, 10,5 χλμ.
  • Σεούλ (ICN-Διεθνές Αεροδρόμιο της Ιντσεόν) - 48 λεπτά με το αυτοκίνητο, 50,6 χλμ.
  • Σταθμός Seoul - 19 λεπτά με το αυτοκίνητο, 9 χλμ.
  • Σταθμός Haengsin - 14 λεπτά με το αυτοκίνητο, 13,6 χλμ.
  • Σταθμός της Ανγιάνγκ - 19 λεπτά με το αυτοκίνητο, 16,8 χλμ.
  • Σταθμός Seonyudo - 4 λεπτά περπάτημα, 0,4 χλμ.
  • Σταθμός Dangsan - 6 λεπτά περπάτημα, 0,5 χλμ.
  • Σταθμός Yeongdeungpo-gu Office - 20 λεπτά περπάτημα, 1,7 χλμ.

Εστιατόρια

  • ‪원 대구탕&동태탕 - ‬1 λεπτό με τα πόδια
  • ‪윤가당 - ‬1 λεπτό με τα πόδια
  • ‪강강술래 - ‬2 λεπτά με τα πόδια
  • ‪명동칼국수보쌈 - ‬1 λεπτό με τα πόδια
  • ‪버거맨 - ‬2 λεπτά με τα πόδια

Πληροφορίες για το κατάλυμα

Stay Passport Express Spa Dangsan

  • Σε αυτό το κατάλυμα (Stay Passport Express Spa Dangsan), θα βρίσκεστε μόλις 5 λεπτά με το αυτοκίνητο από: Πανεπιστήμιο Hongik και Πάρκο Yeouido Hangang. Επίσης, σε κοντινή απόσταση με το αυτοκίνητο θα βρείτε τα εξής: Αγορά του Namdaemun και Παλάτι Γκιονγκμποκγκούνγκ. Το κατάλυμα βρίσκεται σε πολύ κοντινή απόσταση με τα πόδια από τα μέσα μαζικής μεταφοράς: το σημείο επιβίβασης Σταθμός Seonyudo βρίσκεται σε απόσταση 4 λεπτών και το σημείο επιβίβασης Σταθμός Dangsan βρίσκεται σε απόσταση 6 λεπτών.

Με μια ματιά

DONE

Μέγεθος ξενοδοχείου

    • 8 δωμάτια
    • Εκτείνεται σε 5 ορόφους
DONE

Άφιξη/αναχώρηση

    • Ώρα έναρξης check-in: 4:00 μ.μ. – Ώρα λήξης check-in: οποιαδήποτε στιγμή
    • Γρήγορο check-in
    • Ελάχιστη ηλικία για check-in: 20
    • Ώρα check-out: 12 το μεσημέρι
DONE

Ειδικές οδηγίες για το check-in

    • Δεν υπάρχει ρεσεψιόν σε αυτό το κατάλυμα
    • Οι επισκέπτες έχουν πρόσβαση στο κατάλυμα μέσω ιδιωτικής εισόδου.
    • Οι πληροφορίες που παρέχει το κατάλυμα μπορεί να έχουν μεταφραστεί με εργαλεία αυτόματης μετάφρασης.
DONE

Απαιτούνται κατά το check-in

    • Απαιτείται πιστωτική, χρεωστική κάρτα ή εγγύηση σε μετρητά για τυχόν πρόσθετες χρεώσεις
    • Ενδέχεται να απαιτείται επίσημο έγγραφο ταυτότητας με φωτογραφία
    • Η ελάχιστη ηλικία για check-in είναι 20 ετών
DONE

Κατοικίδια

    • Δεν επιτρέπονται κατοικίδια ή ζώα υπηρεσίας
WIFI

Ίντερνετ

    • Δωρεάν WiFi (ταχύτητα: 500+ Mbps (για 6+ άτομα ή 10+ συσκευές)) στα δωμάτια
LOCAL_PARKING

Χώρος στάθμευσης

    • Δεν υπάρχει η δυνατότητα στάθμευσης στο κατάλυμα
DONE

Άλλες πληροφορίες

    • Κατάλυμα για μη καπνίζοντες

Παροχές καταλύματος

Εγκαταστάσεις

  • 1 κτήριο/πύργος
  • Χτίστηκε το 2024

Προσβασιμότητα

  • Καλά φωτισμένη διαδρομή προς την είσοδο

Παροχές δωματίου

Διασκεδάστε

  • Τηλεόραση Smart 55 ιντσών
  • Ψηφιακά κανάλια

Άνετη διαμονή

  • Κλιματισμός με ψύξη και κλιματισμός με θέρμανση
  • Μπουρνούζια και παντόφλες

Κοιμηθείτε καλά

  • Κλινοσκεπάσματα υψηλής ποιότητας

Φρεσκαριστείτε

  • Ιδιωτικό μπάνιο
  • Πετσέτες

Μείνετε συνδεδεμένοι

  • Δωρεάν WiFi (ταχύτητα: 500+ Mbps (για 6+ άτομα ή 10+ συσκευές))

Φαγητό και ποτό

  • Δωρεάν εμφιαλωμένο νερό
  • Τραπεζαρία

Τέλη και πολιτικές

Πολιτικές

Αυτό το κατάλυμα τελεί υπό τη διαχείριση ενός επαγγελματία οικοδεσπότη. Η παροχή καταλύματος σχετίζεται με το ελεύθερο επάγγελμά του, την επιχειρηματική του δραστηριότητα ή την εργασία του.
Αυτό το κατάλυμα δεν διαθέτει ασανσέρ.
Οι επισκέπτες μπορούν να αισθάνονται ασφαλείς, καθώς στον χώρο του καταλύματος υπάρχουν: πυροσβεστήρας.
Αυτό το κατάλυμα δέχεται πιστωτικές κάρτες και χρεωστικές κάρτες. Δεν γίνονται δεκτά μετρητά.
Αποδεκτές πιστωτικές κάρτες: πιστωτικές κάρτες, πιστωτικές κάρτες, πιστωτικές κάρτες, πιστωτικές κάρτες, πιστωτικές κάρτες, πιστωτικές κάρτες, πιστωτικές κάρτες, πιστωτικές κάρτες
Αν ακυρώσετε την κράτησή σας, θα υπόκεισθε στην πολιτική ακύρωσης του οικοδεσπότη. Σύμφωνα με τους κανονισμούς της ΕΕ περί των δικαιωμάτων των καταναλωτών, οι υπηρεσίες κράτησης καταλυμάτων δεν υπόκεινται στο δικαίωμα υπαναχώρησης.

Κατηγορία καταλύματος

Το σύστημα αξιολόγησής μας παρέχει μια κατηγορία καταλύματος που βασίζεται στον τύπο του και στις παροχές και υπηρεσίες που παρέχει.

Επίσης γνωστό ως

Stay Passport Express Dangsan
Stay Passport Express Spa Dangsan Hotel
Stay Passport Express Spa Dangsan Seoul
Stay Passport Express Spa Dangsan Hotel Seoul

Συχνές ερωτήσεις

Επιτρέπονται κατοικίδια σε αυτό το κατάλυμα (Stay Passport Express Spa Dangsan);

Λυπούμαστε, δεν επιτρέπονται κατοικίδια ή ζώα υπηρεσίας.

Προσφέρεται στάθμευση στον χώρο του καταλύματος (Stay Passport Express Spa Dangsan);

Δυστυχώς δεν υπάρχει χώρος στάθμευσης στον χώρο του καταλύματος (Stay Passport Express Spa Dangsan).

Ποιες ώρες πραγματοποιείται το check-in και το check-out σε αυτό το κατάλυμα (Stay Passport Express Spa Dangsan);

Ώρα έναρξης check-in: 4:00 μ.μ. – Ώρα λήξης check-in: οποιαδήποτε στιγμήΤο check-out πραγματοποιείται έως 12 το μεσημέρι. Γρήγορο check-in είναι διαθέσιμο.

Υπάρχει καζίνο στον χώρο αυτού του καταλύματος (Stay Passport Express Spa Dangsan);

Όχι, Αυτό το ξενοδοχείο δεν έχει καζίνο, αλλά τα ακόλουθα είναι σε κοντινή απόσταση: Καζίνο Seven Luck Casino Millennium Seoul Hilton Branch (9 λεπτά με το αυτοκίνητο) και Καζίνο Seven Luck Casino Seoul Gangnam Branch (16 λεπτά με το αυτοκίνητο).

Τι υπάρχει στην περιοχή που βρίσκεται το Stay Passport Express Spa Dangsan;

Το Stay Passport Express Spa Dangsan βρίσκεται σε Γιεόνγκντεουνγκπο-γκου, μόλις 4 λεπτ. με τα πόδια από Σταθμός Seonyudo και 18 λεπτ. με τα πόδια από Πάρκο Yeouido.